Hulst en Hontenisse willen vermindering verkeersslachtoffers Terneuzen krijgt rijksgeld voor reconstructie kruising Meer verkeer op Tractaatweg na opening van nieuw weggedeelte Plaats archeologische vondsten Aardenburg behoeft bescherming OPEN HUIS dagen Terneuzensel rugbyclub verliest fors MEDEDELING DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Wissel PZC/streek VAN DER MEER B.V. DAMESMODE scheepvm berichten School Hulst zet experiment met pupillen van De Sterre voort Dansgroep Release herhaalt optreden in Oostburg Gewonde bij botsing met vrachtauto Vandaag amateu in Nieuw-Namen GROTE VAAR! KLEINE VAAR1 STIMULERINGSPLAN RIJK Mentaliteit AXELSESTRAAT NOG NIET AAN BOD Snel Kaarting De eerste prijskaartmg Twiifels Hulster commissie squash-banen Weer overwinning duo Polderman/Barhorst SUGGESTIE HENDRIKSE EO-radioprogramma vanuit Terneuzen CLINGE Kaarting De Katholieke Bond van Ouderen in Clinge houdt vrijdag 18 september een prijskaarting joke ren voor ouderen vanaf vijftig jaar en voor gehandicapten. De kaarting is in gemeenschapshuis Malpertuus en be gint om 13.30 uur. DRIEWEGEN Bejaardensoos De bejaarden sociëteit in Driewegen begint het win terseizoen morgen, woensdag, met een bijeenkomst in 't Durpsuus. De aan vang is 14.00 uur. De bijeenkomsten worden elke veertien dagen gehouden. gesloten. A Wij nodigen U uit voor onze NAJAARSKOLLEKTIE dinsdag 15 september woensdag 16 september donderdag 17 september vrijdag 18 september zaterdag 19 september Coopertest - De Hulster atletiek vereniging RKHAV houdt donderdag 17 september haar derde Coopertest van dit seizoen. Belangstellenden kun nen op de sintelbaan van het gemeen telijk sportpark een twaalf minuten durende conditietest afleggen. Vanaf 18.30 uur kan er ingeschreven worden in het clubhuis van de RKHAV. Om 19.00 uur gaat de eerste serie van start. OOSTBURG Bolling - De bolclub 'Het grote gat' in Oostburg hield de eerste clubbol- ling in het nieuwe seizoen. Er namen 48 krulbollers deel aan de wedstrijd. De uitslag is als volgt: WESTDORPE Cursus Het Sociaal Kultureel Werk in Westdorpe begint dinsdag 22 september een cursus pottebakken en boetseren. De cursus is zowel voor be ginners als voor gevorderden. De les sen worden gegeven in Concordia in Westdorpe en beginnen steeds om 19.30 uur. Fietscross Derek-Jan Franse uiti Westdorpe heeft een eerste en een tweede plaats behaald bij een fiet- crosswedstrijd in Bergen op Zoom. De eerste plaats behaalde hij samen met bakkenist Sjerk Slagmolen uit Bergen op Zoom in de zijspan. In de categorie dertien-jarigen behaalde hij een twee de plaats na een valpartij. ZANDSTRAAT Prijskaarting - De Zandstraatse wijkvereniging De Straete houdt zon dag vanaf 14.30 uur een prijskaarting in het wijkgebouw. Er wordt bieden zonder roem gespeeld. DINSDAG 15 SEPTEMBER 1987 HULST/HONTENISSE De gemeen ten Hulst en Hontenisse willen zich gezamenlijk aanmelden voor het sti muleringsplan ACTIE -25%. Dit meer jarenplan van het ministerie van ver keer en waterstaat beoogt het aantal verkeersslachtoffers in het jaar 2000 met een kwart te beperken. De gemeenten, die meedoen aan de 'ACTIE -25%', hebben twee premies in het vooruitzicht. Iedere gemeente ontvangt een startpremie, die afhan kelijk is van het aantal inwoners. De ze startpremie bedraagt minimaal 10.000,- en ten hoogste 100.000,-. Een gemeente die het aantal verkeers slachtoffers met vijf procent per jaar weet te verminderen, ontvangt boven dien een resultaatpremie. Per 'be- HULST - Er wordt met man en macht gewerkt aan de verbouwing aan het schoolgebouw van 'De Regenboog' in Hulst. Deze school voor zeer moeilijk lerende kinderen heeft diverse aan passingen nodig nu blijkt dat zij dit jaar het experiment met het onder wijzen van geestelijk gehandicapte kinderen mogen voortzetten. Vorig jaar bezochten zeven geestelijk gehandicapte kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar 'De Regenboog'. Dit was uniek omdat deze kinderen op zo'n laag niveau functioneren dat ze normaliter niet toegelaten werden op de school. Directeur P. Geilleit van 'De Regen boog' zag het als een uitdaging: "Deze kinderen verblijven normaal in leef groepen in het instituut voor geeste lijk gehandicapten 'De Sterre' in Clin- ge, waar de mogelijkheden in onder wijs beperkter zijn. Door extra facili teiten van de regering konden een ex tra groepsleerkracht en een klasse-as sistente op onze school een jaar met deze leerlingen aan het werk. Het re sultaat overtrof alle verwachtingen; een gestructureerd en gericht pro gramma blijkt bij deze kinderen wel degelijk vruchten af te werpen". Ook het ministerie van onderwijs toonde zich verheugd met de resulta ten. 'De Regenboog' mag het experi ment voortzetten en dankzij de steun van het ministerie kon er overgegaan worden tot de verbouwing. Allereerst krijgt de groep na de hefst- vakantie een groter lokaal van tachtig vierkante meter. Verder komen aan de voorkant van het gebouw twee ruim tes voor een logopedist en de leden van de commissie van onderzoek (psycho loge, arts, maatschappelijk werkster). Ook binnen zullen de nodige aanpas singen verricht worden. Zo komen er onder meer een keukentje,een huis- houdkunderuimte en nieuwe machi nes voor in het handvaardigheidslo kaal. "Ondanks de bezuinigingen zijn er ge lukkig toch nog mogelijkheden om het onderwijs te verbeteren," aldus een verheugde directeur Geilleit. spaard' slachtoffer zal 5.000,- uitge keerd. Aangezien voor deelname aan de actie een minimum aantal inwoners van 20.000 is vereist, hebben de gemeenten Hulst en Hontenisse besloten zich ge zamenlijk op te geven. De twee ge meenten zullen in totaal ƒ28.548,- startgeld ontvangen. Hontenisse krijgt de minimale premie van 10.000,-, terwijl Hulst recht heeft op bijna het dubbele. Hoe de startgelden worden besteed is nog onbekend. De beide gemeenten willen eerst overleggen met de rijkspo litie en Veilig Verkeer Nederland, voor dat een definitief verkeersplan wordt opgesteld. Wel is men zowel in Hulst als Hontenisse van mening dat school kinderen en bejaarden de belangrijk ste doelgroepen van de actie moeten zijn. Groepscommandant P. J. de Koning van de rijkspolitie te Hulst heeft nog geen concrete bestemming voor de ex tra verkeersgelden maar hij is opti mistisch over de haalbaarheid van de 5% limiet in zijn gemeente. „Het is echter wel een vereiste, dat de menta liteit van de weggebruiker verbetert, want met alleen nieuwe verkeersbor den kom je er niet". Groepscommandant A. de Klerk van de rijkspolitie te Hontenisse is er min der zeker van dat het aantal verkeers slachtoffers in zijn gemeente met vijf procent per jaar zal dalen. „Dat durf ik zo niet te zeggen. Het totale aantal slachtoffers loopt per jaar vaak ver uit een, zodat het moeilijk is om voorspel lingen te doen". OOSTBURG De dansgroep Release van Ingrid Neve uit Retranchement geeft zaterdag 19 september om 19.30 uur een extra voorstelling in het Oost- burgse Ledeltheater. De eerste voor stelling, in juni, was binnen een mum van tijd uitverkocht. Gezien deze gro te belangstelling besloot Ingrid Neve een extra voorstelling in te lassen. Het belooft evenals de voorgaande keer een afwisselende avond te wor den. Naast een beginnersgroep uit Aardenburg en een medium- en gevor- derdengroep uit IJzendijke wordt me dewerking verleend door de docenten dansgroep van het Koninklijk Neder lands Gymnastiek Verbond en de showgroep van Anita Boone uit Ter- neuzen. In de pauze treedt de pop groep Nightflyer op, die een aantal be kende 'covers' van jaren zestig-num mers zal spelen. De Release-dansgroe pen uit Aardenburg en IJzendijke zijn momenteel hard aan het repeteren. De gevorderdengroep heeft een nieuw dansnummer ingestudeerd op muziek van Ennio Morricone. De jazz-dansdo- centen van het gymnastiekverbond beelden het verloop van een dag uit. De presentatie is in handen van Jac queline Oosthoek uit Schoondijke. De kruising van de Zuidlandstraat en de Guido Gezellestraat in Terneuzen zal zo spoedig mogelijk worden gere construeerd. TERNEUZEN - Het kruispunt Gui do Gezellestraat-Zuidlandstraat in Terneuzen wordt gereconstrueerd. De gemeente heeft -wat verlaat- van het ministerie van verkeer en wa terstaat te horen gekregen dat er voor dat karwei kan worden gere kend op een subsidie van 80 pro cent. Omgerekend draagt het rijk uit de pot 'Aanpak Verkeers Onge vallen Concentratie' (AVOC) zo'n 30.000 gulden bij. Direct nadat de gemeenteraad -volgende week- groen licht heeft gegeven, gaat de aannemer aan de slag. Wethouder W. Gosselaar (openbare werken, volkshuisvesting) is blij met de subsidietoezegging vanuit Den Haag. Overigens heeft de gemeente er wel erg lang op moeten wachten. „Tja, de subsidiepot was eigenlijk al eventjes leeg. Maar om de een of an dere reden zijn wij in een wel erg laat stadium ingelicht over de positieve beslissing." Minder positief was de reactie op andere subsidieverzoe ken; Terneuzen had ook drie 'knel- kruispunten' op de Axelsestraat (met de Dokweg, de Kerkhoflaan en de Van Steenbergenlaan) aange meld. Daarvoor wordt geen geld be schikbaar gesteld. Wethouder Gos selaar: „Dat is erg jammer -want we willen de verkeerssituatie in de Axelsestraat graag verbeteren- maar we zullen nu wat dat betreft nog enig geduld moeten oefenen. Ik heb het al eerder gezegd: In dat ver band verwachten we toch wel het een en ander van de doortrekking van de mr. Haarmanweg naar het Schuttershof. De besprekingen daarover verkeren nu in'een laatste, voornamelijk technisch stadium. Die doortrekking is natuurlijk nogal ingrijpend. We hebben daar te ma ken met allerlei belangen." Is de doortrekking een feit dan is de rondweg om Terneuzen heen pas écht rond. Op één schakel na: het stuk via de Schuttershofweg en de Axelsedam naar de Schependijk. Wethouder Gosselaar daarover: „Voor een goeie doorstroming heb je die reconstructie van Schuttershof en Axelsedam natuurlijk ook nodig. Anders ontstaan er toch weer pro blemen bij de verkeersafwikkeling. Die twee zaken hebben prioriteit, we hebben ze ook aangemeld voor sub sidiëring in het kader van het voor waardenscheppend beleid. Dat is nog even afwachten..." Als het aan Gosselaar ligt wordt de voltooiing van de rondweg zo snel mogelijk gerealiseerd. Is die zaak rond dan kan de reconstructie van de Axelsestraat -nu nog steeds een uiterst belangrijke verkeersader- worden aangepakt. Die (ook) be langrijke winkelstraat wordt zeker niet verkeersvrij gemaakt. Maar re constructieplannen bestaan er al geruime tijd. Gosselaar: „Is die doortrekking van de Haarmanweg gerealiseerd, dan zullen we moeten afwachten wat de gevolgen zijn voor de verkeersdruk op de Axelsestraat. Tja, en is het dan nodig, dan zullen we vooruitlopend op die reconstructie misschien al wat kruispunten aan moeten pas sen. Maar nu kan ik daarover nog geen zinnig woord zeggen..." Terneuzen kent nog een ander knel punt: de kruising Zeemanstraat- Churchilllaan. Gosselaar: „Die si tuatie vraagt ook om een oplossing. Aan de Scheldedijk komen steeds meer mensen te wonen. Dat gebied moet goed worden ontsloten, vooral via die kruising. Trouwens, ook de mensen uit Serlippens moeten die kruising zonder problemen kunnen passeren. De situatie daar is zeker niet optimaal." Ook de reconstruc tie van die kruising staat dus op het verlanglijstje. voor Axelse ouderen wordt donderdag J 24 september in het Gregoriuscen- trum gehouden. De inschrijving be gint om 13.30 uur. TERNEUZEN Na de opening van het gedeelte Terneu- zen-Axelse Sassing enkele maanden geleden, is het be hoorlijk wat drukker geworden op de Tractaatweg tussen Terneuzen en Zelzate. Provinciale waterstaat heeft het aantal auto's dat van de weg gebruik maakte in de tweede helft van augustus vergeleken met de verkeersintensiteit in de tweede helft van augustus '86 Van het nieuwe stuk van Terneuzen tot Axelse Sassing maakten dagelijks zo'n 5.300 voertuigen gebruik. De oude weg van Terneuzen naar Axel door Spui en Magrette kreeg door de opening van het laatste stuk Tractaatweg aanmer kelijk minder verkeer te verwerken. De verkeersintensiteit daalde op de 'oude weg' van 6.200 naar 4.100 voertuigen per dag. Ook tussen Axelse Sassing en Zelzate maakten meer auto's van de Tractaatweg gebruik. Tussen de Sassing en de kruising Langeweg - richting Zuiddorpe en Hulst - steeg het aantal voertuigen van 3.300 naar 5.200, tussen Lange weg en Westdorpe van 5.000 naar 6.000 en tussen Westdorpe en Zelzate van 2.400 naar 3.000. Ook op de wegen van Axel naar de Axelse Sassing en van de brug bij Sas van Gent naar Westdorpe werd het drukker. De telling geeft niet aan of er meer verkeer in de richting van Zelzate of meer in de richting van Terneuzen gaat. A. Sanderse, verkeersmedewerker bij provinciale waterstaat, zegt echter dat de „verkeersintensiteit in Zeeuwsch-Vlaan deren een vrij constant beeld vertoont. Je kunt wel stellen dat er ongeveer even veel verkeer in beide richtingen gaat." Vorige week brachten de afdelingen Axel en Sas van Gent van Veilig Verkeer Nederland hun zorgen over de drukkere weg naar buiten. Rijkswaterstaat, wegbeheerder tot 1 ok tober, en provinciale waterstaat, na 1 oktober verantwoor delijk, hadden na het stijgende aantal ongelukken echter nog geen maatregelen op stapel staan om de verkeersvei ligheid te verbeteren. HULST De commissie financiën van de gemeente Hulst zet vraagte kens bij de haalbaarheid van de uit breiding van Den Dullaert met twee squash-banen. De stichting vraagt de gemeente een garantie te verlenen voor de te sluiten lening. Met de bouw van de banen tegen de Zuidhal van het multifunctionele complex is een bedrag gemoeid van 220.000 gulden. De leden van de commissie waren vrijwel unaniem van mening dat de door het bestuur van Den Dullaert op gestelde (sluitende) exploitatie-be groting aan de optimistische kant is. Commissielid A. de Booy trok een ver gelijking met de Zuidhal, die zo'n acht jaar geleden werd gebouwd en waar van de optimistische exploitatie-be groting later niet met de werkelijkheid overeen bleek te komen. De heer H. Neefs had zijn twijfels over de te ver wachten bezettingsuren van de squash-banen. Een vergelijking met Cadsand ging volgens hem niet op, omdat daar in de zomermaanden ook veel toeristen van de banen gebruik maken. Het bestuur van Den Dullaert gaat uit van een bezetting van vier uur per dag gedurende 35 weken. Welis waar zag de commissie de aanleg van de squash-banen als een verrijking VLISSINGEN Het Zeeuws-Vlaam- se tandemduo Arnold Polderman en Guus Barhorst heeft dit weekeinde bij wedstrijden voor visueel gehandi capten opnieuw twee overwinningen geboekt. van de sportaccommodatie in Hulst, maar de financiële basis werd als vrij wankel ervaren. De voorzitter van de commissie, bur gemeester mr F. Jacobs, liet weten dat de cijfers, voor zover mogelijk, zeer nauwkeurig tot stand waren gekomen. De heer De Booy vroeg tenslotte of hij een duidelijk inzicht kon krijgen in de totale financiële situatie van Den Dul laert. AARDENBURG Tijdens de verga dering van de museumcommissie van de gemeente Aardenburg deed de heer H. Hendrikse, lid van de zo juist geïn stalleerde stichting Vrienden van het Aardenburgs Museum, dinsdagavond de suggestie om een bepaald perceel in het plan 'Oude Stad' tot beschermd gebied te verklaren. Hij kwam tot de- zè suggestie naar aanleiding van re- centelijke vondsten van amateurar cheologen van voorwerpen uit de Ro meinse tijd en late middeleeuwen. Volgens de heer Hendrikse zou de ge meente Aardenburg, alvorens de grond vol te laten bouwen met wonin gen, stappen moeten ondernemen om de rijksdienst voor oudheidkundig bo demonderzoek te bewegen tot opgra vingen. Met betrekking tot van plannen voor 1989 voor het museum denken de com missieleden in de eerste plaats aan het inrichten van een tentoonstelling, waarbij de amateurarcheologen gead viseerd, gestimuleerd en geholpen zouden worden door museumbeheer der Arco Willeboordse en de museum commissie. Burgemeester mr E. F. Jongmans, voorzitter van de stichting Vrienden voor het Aardenburgs Mu seum, voelde er tevens als voorzitster mevrouw A. S. Keijmel-Cambier van de museumcommissie en de heer Wal ter Dirx weinig voor om ten bate van deze tentoonstelling de exposities van kunstenaars op de bovenverdieping van het museum tijdelijk te stoppen. Terwille van de prolongatie van deze exposities zal er met de kerkvoogdijen gepraat worden over de mogelijkheid om deze kunstuitingen gedurende het zomerseizoen naar de kerken te ver plaatsen. Felle discussies leverde het zogenaam de spuithuisje op. De commissieleden, met name de heren H. O. L. Tromp, W. Westphaal en J. Paridaen, vonden dat het spuithuisje niet los van het mu seum als horeca-onderneming geëx ploiteerd kon worden. Verder is men SCHOONDIJKE De bestuurder van een personenauto, M. I. B. uit Schoondijke, is maandag bij een ver keersongeval te Schoondijke gewond geraakt. Hij werd met een hersen schudding overgebracht naar het Sint Antoniusziekenhuis te Oostburg. B. kwam met zijn auto uit de Nozemans- weg en stak rijksweg 58 over. Daarbij verleende hij geen voorrang aan de vrachtauto van de firma V. uit Bres- kens, bestuurd door C. P. uit Water landkerkje. De brandweer van Schoondijke kwam ter plaatse, omdat de personenauto benzine lekte. De au to werd onherstelbaar beschadigd. TERNEUZEN Het EO-radiopro- gramma 'Met muziek het hele land door' wordt dinsdag 6 oktober vanuit het Terneuzense Zuidlandtheater uit gezonden. Muzikale medewerking wordt verleend door Gert en Hermien Timmerman, de gebroeders Brouwer, EO's radio- en tv-orkest Psalter en de backinggroep Voice. Het programma begint om 19.30 uur. van mening dat er met de hol dernemers of in de commissi middenstand en klein bedrijf 1 plannen van het college met hel huisje na restauratie gesprok! ten worden. Eerder op de avond waren t commissievergadering de led! de stichting Vrienden van het! burgs Museum geïnstalleerd ter burgemeester Jongsmans I Westphaal, secretaris, de heetl penningmeester, G. van Voorl vrouw C. Kempe-van Strien Van Helden, de heer H. Hend'i Ier lid. NIEUW-NAMEN Vandaag I dag) strijkt het amateurwiel ton neer in Nieuw-Namen, wl streden wordt om de grote Sf prijs. Voor de Zeeuwse renners| lastig worden de bloemen in d| regio te houden. Er komen imm_ kele erkende Brabantse prijj als Peter Hofland en Peter Klundert aan het vertrek in he| dorp. Op het 1700 meter lange pal waar de renners zich door L scherpe bochten moeten wring! len echter vooral de criterium! listen zich kunnen manifesten dan groeien Erik Vereecken en van der Steen (de Bruinissenaf overigens al eens winnaar inl Namen) naar een favorietenroll In totaal komen er zo'n veertig! aan het vertrek, onder wie ookl lak uit Hansweert, die nog altijl schoots aan de leiding gaat 1 Zeeuwsch-Vlaanderen-klasseml Karei van Goethem en Rob I zullen elkaar in Nieuw-Namen tl pen met niet alleen de overv maar ook de tweede plaats in dl sement als inzet. De wedstf Nieuw-Namen gaat om 14.301 start. De afstand bedraagt nege| lometer. TERNEUZEN - De eerste wet dag van de Terneuzense rugl Blue Diamonds onderging op hl ste moment nog een wijziging, f terdamse tegenstander RSRCl spelers te kort wegens een tril Engeland. De Blue Diamonds I nu als tegenstander het TilburJ rantula. De wedstrijd verliep teleursl voor de Zeeuws-Vlamingen. burgse studenten, die vorigjaai een hogere klas speelden, wonnl 42-4. Het onverwachte treffen T beide teams heeft tot gevolg c de eerstkomende thuiswedstri] de Blue Diamonds tegen TilburJ worden gespeeld. Dit treffen! plaats zondag om 14.30 uuroph| bij Dow. Zaterdag wonnen ze op het circuit van Zolder in Belgiëeen wedstrijd over een uur en een ronde en zondag waren ze HULST op een glooiend parkoers in het Zwit serse Basel een koers over 63 kilome ter. Het was de 27e overwinning van het seizoen. Zaterdag nemen de Zeeuws-Vlamingen deel aan het club kampioenschap in Dronten. Algemeen Ziekenfonds voor West-Brabant en Zeeiavsch-Vlaanderen Onderlinge uaurborgmi) uui Terneuzen, 4531 HA, Oostkant 2, telefoon 01150 - 94055 Op donderdag 17 september en vrijdag 18 september is ons kantoor te Terneuzen van 9 tot 6 en vrijdagavond van 6 tot 9 uur NOORDSTRAATPROMENADE 27-31 4531 GB TERNEUZEN-01150-12152 1. G. de Maillie/J. Rieteco jr./G. Engels; 2. A. Hubregtsen/J. Focke/C. van Rie; 3. A. Blaauw/E. de Paepe/M. Engels. De volgende bollingen vinden plaats op 20 september en 3 oktober. BARKEN 15 te Papenburg verw; Bij AQUAMARINE 14 te Gebze verw;] RE EMERALX 13 6 ozo Cabo de I Huelva; CARDISSA 12 te Guaya| Buena Ventura; EOS 15 te Slem verw; FLAMMULINA 13 205 no I HAPPY RIDER 13 250 w Rangoonn pore; JO CYPRESS 12 te Roti MAASSTAD 14 te Oita; MAASSTRI te Ulsan; NEDLLOYD ALKMAAR 1 tofagasta; NEDLLOPYD AMERSIT 13 vn Kaohsiung nr Yokohama; I LOYD BANGKOK 12 vn Aucklandl tel ton; NEDLLOYD DEJIMA 13vn| nr Tokio; NEDLLOYD KINGST0I Sydney; NEDLLOYD KYOTO 13 tel bal; NEDLLOYD LINGE 14 te Yo| verw; NEDLLOYD MARSEILLE H| lig verw; NEDLLOYD VAN NOOR] Abidjan nr Monrovia; NEDLL0YI LAND IA 12 vn Santos nr Rio de Jl NOORDAM 13 te Sitka nr Alaska! SES MARGRIET 11 te Amsterdam;] PHILIPS WILLEM 14 vn Port Jerl Zeebrugge; RIO FRIO 13 te Folk] SPECTRUM 13 vn Chiba nr suf SPONSALIS 13 ten anker Fahal i weit; SPRING BEAR 21 te Cristob] UNDEN15 te Karlstad verw; URRul zw Kp San Vincente; VISTEN H verw. ANNA BROERE 12 Rotterdamnr.il ham; BAKENGRACHT 14 35 z I Setubal; BONTEGRACHT 12 - Rotterdam; CARIB BIRD 15 tel Charente verw; CARIB SUN 15tea CARPAPER13 30zwBahianr,LosJ CELTIC 18 verw. te Lagos; CL»! Rotterdam nr. Le Havre; COLD EX] 23 verw. te San Antonio; COMBI Tj 13 150 w Esbjerg nr. Haugesund, ta 16 verw. te Las Palmas; DURC»! NEER 13 Rotterdam nr. Tees; EM| BROERE 13 te Rotterdam; FAIIüT 400 no Ascension nr. Santos; GUL'I 13 Savannah nr. Le Havre; ICE CK« 15 verw. te Zaandam; IGLO EXPMJ Abidjan; JOINT FROST 14t.a.MM| JUMBO 13 te Rotterdam; KAAFWl 12 Rotterdam nr. Bremen; KEKE terdam; KONINGSGRACHT U nr. Durban; LELIEGRACHT 13 teXI MAKKUM13 30 zw Kaap Blancnt'T mas; MANGEN 15 te Tofte; MA»« 14 Rotterdam nr. Carrington; MWI VUM 12 Rotterdam nr. Port Jerome] WEGAS 13 Felixtowe nr. Coryt®! LAND 12 Rotterdam nr. Grange] NED FREEZER 12 t.a. redeMayaP| REN 12 vn Holmsund; NORSUN UT dam nr. Hull; OLIVIER 13 V'. J PAUWGRACHT 13 te Santon, rw'i 30 n Ouess nr. Setubal; PLUTU »1 dam nr. Bergen; PROTON 12 te Ro 1 REGULIERSGRACHT 16 verw. KJ ter; SALINEKE 11 Amsterdam nul borough; SILKE 15 te Rochefort, o GRACHT 16 verw. te Gent, ORION 13 10 z Kaap Stariventomj VICTRESS 13 te Rotterdam; YUL Rotterdam nr. Tilbury.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 22