Familie berichten Noors protest bij Moskou na botsing vliegtuigen Paus heke afwijken vi katholieke leer Nog steeds geen levensteken van Gerrit-Jan Heijn Gemeente Brouwershaven Brinkman wil jongeren meer betrekken bij kunst en cultuur Plaats uw familieberichten in de PZC GESLOTEN Plaats uw familieberichten in de PZC WEGENS VAKANTIE NIEUWCALEDONIE BLUFT FRANS OPENBARE BEKENDMAKING 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 14SEPTEMRFD 1932 1987 Ps. 37:4 Vandaag. 14 september 1987 hopen onze lieve ou ders, groot- en overgrootouders SAMUEL JOBSE en CORNELIA JOBSE-PIETERSE de dag te herdenken dat zij 55 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen is de wens van hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Kraaierstraat 18a 4413 CW Krabbendijke Wij hopen D.V. deze dag in familiekring te geden ken. Met veel verdriet geven wij kennis van de geboor te van ons levenloos zoontje Wim Blok Tinie Blok-Janse 11 september 1987 Korenweg 8, 4456 AE Lewedorp Tot onze grote droefheid is plotseling van ons heengegaan onze lieve dochter en zus RIET SANDERSE op de leeftijd van 43 jaar. Uit aller naam: C. Sanderse Leliestraat 15 4371 ED Koudekerke Zij zal 16 september om 14.30 uur worden gecre meerd in het crematorium te Rotterdam-Zuid. (2 Cor. 5 vers 1) Want wij weten dat, indien de aardse tent waarin wij wonen wordt afgebro ken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Voor ons veel te vroeg, maar wel op Gods tijd, is, na een geduldig gedragen ziekte, van ons wegge nomen onze zorgzame, allerliefste moeder en oma JOZINA JANSENS weduwe van J. P. Allewijn op de leeftijd van 57 jaar. Wij zullen haar erg missen. Zij was een voorbeeld voor ons. Krabbendijke: Jannie en Johan Lisette en Jan Willemstad: Ella en Jan Her jan Yerseke: Rien en Nellij 13 september 1987 Noordweg 35, 4413 AB Krabbendijke Onze moeder ligt thuis opgebaard. Gelegenheid om afscheid te nemen maandag, 14 september, van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag, 16 september, omstreeks 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk, Dorpsstraat 3 te Krabbendijke. Voorganger ds. G. J. Terlaak, aanvang rouw dienst 13.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het gebouw 'De Rancke'. Geen bloemen. Diegenen die door vergetelheid geen kaart heb ben ontvangen, gelieven deze advertentie als zo danig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze geliefde zuster en schoonzuster JOZINA JANSENS weduwe van Jan Pieter Allewijn op de leeftijd van 57 jaar. L. Amiraal-Jansens T. Amiraal Giethoorn, 13 september 1987 Tot onze diepe droefheid hebben wij op Zijn dag afscheid moeten nemen van onze lieve schoon zuster en tante JOZINA ALLEWIJN, GEB. JANSENS Zij stierf op de leeftijd van 57 jaar. De familie: Van Oosten-Allewijn Boer-Allewijn Van Koeveringe-Allewijn Dommisse-Allewijn Allewijn-Wijn Allewijn-Kaat Haar heengaan was vrede. Krabbendijke, 13 september 1987 Diepbedroefd delen wij u mede, dat de Heere voor ons toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze onvergetelijke lieve zuster, schoonzuster en tante JOZINA VAN DE GRUITER-MARIJS op de leeftijd van 64 jaar. Sterke de Heere in dit zware verlies. M. Geldof-Marijs L. P. Geldof J. Marijs-Meulmeester J. Marijs-Siereveld S. Marijs-van Belzen Arnemuiden, 10 september 1987. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons betekende, geven wij kennis van het heengaan van onze lieve, zorgzame vrouw en moeder JACOMINA DE LOOZE-VAN OEVEREN op de leeftijd van 72 jaar. C. A. de Looze Marion en Ben van Dijk-de Looze Vlissingen, 12 september 1987 Hogeweg 34 Correspondentieadres: De Kempenaerstraat 35, 4384 KA Vlissingen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 12.45-13.15 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag, 16 september a.s., om 13.30 uur op de algeme ne begraafplaats te Vlissingen. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in voornoemd rouwcentrum. en chocolaterie A.J. BURGERl Korte Delft 6, Middelburg van 22 september t/m 1 oktober Kapsalon P. J. v. d. Horst VEERE Lieve mams Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan begrijpen, hoe je hebt geleden? Wie kan voelen, watje hebt doorstaan?" Bedroefd geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan TON ARENDS-SITSEN echtgenote van H. P. Arends geb. 16-7-1920 overl. 11-9-1987 Middelburg: H. P. Arends Delft: Cathy en Laurens Heij demann-Arends Maarten Marjolein Oost-Souburg: Paula en Bert Schipper-Arends Barbara 4335 BJ Middelburg, 11 september 1987 Henry Dunantlaan 224 Er vindt een rouwdienst plaats voor familie en be langstellenden op woensdag, 16 september a.s., in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, die aanvangt om 15.00 uur, waarna de crematie zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het Rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 om 14.40 uur. Gelegenheid tot condoleren van de familie na af loop van de crematie in het Rouwcentrum Mid delburg. De Heer is mijn Herder! Hem blijf ik gewijd! 'k Zal immer verkeren in 't huis mijnes Heren: Zo kroont met haar zegen Zijn liefde me altijd. Lied 14 vers 5 Heden nam de Here, na een zorgzaam en werk zaam leven, tot Zich onze lieve vader, schoonva der en opa ADRIAAN PIETER VAN 'T VEER in de leeftijd van 78 jaar. J. C. van 't Veer G. H. C. van 't Veer-Hoeke Peter, Paul, Sung A. M. van 't Veer G. van 't Veer-de Wit Riaan, Wilma L. C. van 't Veer H. A. van 't Veer-Hoeke N. M. van 't Veer Mischa, Linda, Marco Middelburg, 12 september 1987 Correspondentieadres Domburgseweg 65, 4356 NA Oostkapelle Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag, 16 september a.s., om 15.00 uur op de algemene be graafplaats te Oostkapelle. Daaraan voorafgaande zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in rusthuis 'Swerf- Rust', Laurens Stommesweg 1, Middelburg waar in voor hoopt te gaan drs. J. H. Meijer, aanvang 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren voor aanvang van de dienst vanaf 13.15 uur. Voor ons nog vrij onverwacht, heeft de HEERE tot Zich genomen, onze zorgzame lieve zuster, schoonzuster en tante JANNEKE VAN LANGEVELDE op de leeftijd van 81 jaar. Zondag 1 Heidelbergse Catechismus Axel: Familie Van Langevelde Axel, 12 september 1987, Prins Hendrikstraat 3, 4571 HC. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 15 september a.s. om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef, (ingang parkeerterrein Julianastraat) die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de samenkomst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in het Verenigings gebouw na de begafenis. Enige kennisgeving. Geheel onverwacht is op 10 september op 82-jari- ge leeftijd van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma, mevrouw J. S. KIP-OLIEMANS In blijvende gedachtenis. Bas Kip Ria Eielts-Kip Harry Eielts Harry Marianne Heinkenszand, Mr. dr. Meslaan 31 Correspondentieadres: Vinkehof 9, 4451 BV Heinkenszand De begrafenis zal plaatsvinden heden, maandag, 14 september, om 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats, Noordlandseweg te Heinkenszand. Na een liefdevolle verzorging in Bejaardencen trum 'Rustoord' is nog onverwacht uit ons mid den weggenomen mijn lieve broer, onze zwager en oom LEENDERT VAN DER WEELE weduwnaar van Cathalina Flipse in de ouderdom van 82 jaar. Uit aller naam: A. de Wild, ex. test. Colijnsplaat, 11 september 1987 Correspondentieadres: Havelaarstraat 26, 4486 BC Colijnsplaat. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Bejaardencentrum 'Rustoord' te Colijnsplaat. Gelegenheid tot bezoek aldaar dagelijks van 18.30-19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag, 15 september, om 13.30 uur in bovengenoemd Be jaardencentrum, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algeme ne Begraafplaats te Colijnsplaat. Degenen die de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in Be jaardencentrum 'Rustoord' gelegenheid tot con doleren. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar le ven voor ons heeft betekend en tevens dankbaar dat haar een verdere lijdensweg bespaard is ge bleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze innig geliefde moeder en oma WILHELMINA LIJBAART weduwe van Abraham Bernardus Corthals op de leeftijd van 84 jaar. Draaibrug: W. Commelin-Corthals A. Commelin E. Corthals Jan en Ida Tellier-Commelin Menno Commelin 4527 PE Aardenburg, 13 september 1987 Draaibrug 54 De rouwdienst, gevolgd door de teraardebestel ling op de algemene begraafplaats te Aarden burg, zal plaatsvinden op woensdag, 16 septem ber, om 14.00 uur in de ontmoetingsruimte, Sas- senstraat 3 te Aardenburg. Moeder is opgebaard in het mortuarium van het ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag a.s. om 18.30 uur. Heden is tot onze grote droefheid rustig en vredig van ons heengegaan onze innig geliefde moeder, behuwd, groot- en overgrootmoeder CORNELIA TONA ALEBREGTSE weduwe van Gerard Brëas in de ouderdom van 87 jaar. De bedroefde familie: P. de Fouw-Brëas J. H. de. Fouw P. Brëas P. J. Brëas-Serier Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 13 september 1987 Huize 'Rustoord' Correspondentieadres: Westhavenstraat 29, 4486 AC Colijnsplaat. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize 'Rustoord'. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woens dag, 16 september, van 18.30-19.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag, 17 september, om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Colijnsplaat vanuit Huize 'Rust oord'. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in Huize 'Rustoord' gelegenheid tot condoleren. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te zen den, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom PIETER CORNELIS OPPE op de leeftijd van 89 jaar. Namens de familie: J. Oppe Zaamslag, 13 september 1987 Bejaardencentrum 'de Molenhof. Correspondentieadres: de heer J. Oppe, Axelsestraat 66, 4543 CK Zaamslag. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 16 september a.s. om 14.45 uur op de Algemene Be graafplaats te Zaamslag. Vooraf wordt een dienst gehouden in 'de Molen hof, die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in 'de Molenhof na de begrafenis. Heden is overleden na voorzien te zijn van H. Sacramenten der Zieken, en een liefdev verpleging in 'de Werfkampen' te Rilland l vader, schoonvader en opa J JOHANNES KOPMELS sinds 1956 weduwnaar van Maria Geljoj op de leeftijd van 97 jaar. Nisse: S. L. Kopmels A. Kopmels-van den Drii 's-Gravenpolder: L. S. Kopmels A. Kopmels-Dobbelaar Goes: J. A. Kopmels E. Kopmels-van de Veld. Maarheeze: A. J. Kopmels A. Kopmels-Geboers en kleinkinderen Nisse, 13 september 1987 Correspondentieadres Zuidweg 20, 4443 NE Nisse. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenod» zal plaatshebben op woensdag, 16 septenfo 's morgens om 10.00 uur in de Parochiekerk y- de H. Bonifatius te Kwadendamme, waarna' begrafenis op de R.-K.-begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van dek grafenis in 's Lands Welvaren. Dinsdagavond, 15 september, is er om 19,oou een. H. Eucharistieviering in bovengenoem kerk, waarna er gelegenheid is om afscheid ten men van vader, in het rouwcentrum van begrafi nisonderneming Van der Hooft, Bossenweidt in 's-Gravenpolder. Hoe dichtbij het Russchische toestel was blijkt uit deze foto, die door een van de Noorse piloten vanuit de Orion is gemaakt en waarop de Sovjet-vlieger duidelijk zichtbaar is. OSLO (REUTER/UPI) - Noorwegen heeft zondag een protest ingediend bij de Sovjetunie naar aanleiding van een incident boven de Barentsz-Zee, waar een Sov- jetrussisch gevechtsvliegtuig een Noors verken ningstoestel raakte. Het Noorse toestel liep daarbij schade op. Het Sovjetrussische toestel, een SU-27 „Flanker" ach tervolgde zondagochtend een P-38 Orion van de Noorse luchtmacht die een routine-vlucht maakte, aldus func tionarissen van het Noorse ministerie van defensie. Het Sovjettoestel staakte de achtervolging, maar keerde 15 minuten later terug, kwam te dicht bij en raakte de Orion. De rechtermotor van de Orion liep daarbij scha de op en werd door de bemanning uitgeschakeld. Het incident gebeurde in internationaal luchtruim. NOUMEA (AFP/REUTERj-Nie, ledonië wil Frans blijven. Dal uitslag van het referendum dal dag is gehouden op de eilanden in de Stille Zuidzee. Volgens officiële cijfers stemde procent van de stemgerechtigde de gang naar de stembus mai voor een Frans Nieuwcalel Slechts 1,70 procent sprak voor onafhankelijkheid. De opk bedroeg 58,99 procent. Het naar afscheiding strevende naakse socialistische bevrijdings (FLNKS) had opgeroepen tot een cot van het referendum over de komst van de eilandengroep, meende dat de uitslag al bij voor vast stond. Door de immigratie;; Frankrijk en landen in Azië en he bied van de Stille Oceaan, vorme Kanaken, de inheemse bevolkit nog maar een minderheid vanl! cent. De opkomst was hoger dan vent Het FLNKS was dan ook steld. (Slot van pagina 1) verd. Er zijn geen sporen aangetroffen die wijzen op een ontvoering, aldus Geelof. In elk geval is in het weekeinde niet meer in de uitgestrekte Kennemer dui nen gezocht naar de verdwenen Ahold- topman. Volgens Geelof had dat te maken met gebrek aan mankracht. Slechts de duinwachters waren ver zocht extra attent te zijn. Donderdag en vrijdag is wel een deel van de dui nen uitgekamd. Geelof zegt dat er geen aanwijzingen zijn dat de manager in labiele toe stand verkeert. Heijn wordt omschre ven als een stabiele, punctuele, hard werkende manager met een normaal gezinsleven. Hij zou een goede ge zondheid hebben. Van medicijnenge- bruik is niets bekend. Heijn verbleef die nacht alleen in zijn villa. Zijn echtgenote logeerde enkele dagen bij een vriendin. Er zijn geen aanwijzingen dat de Ahold-man 's nachts niet thuis is geweest, dan wel in zijn slaap is overvallen. Gerrit-Jan Heijn werd niet beveiligd. De politie bevestigt noch ontkent dat Gerrit-Jan Heijn wel een machtiging heeft voor het bezit van een vuurwa pen. Binnen het Ahold-concem ging men er van uit dat zijn vier jaar oudere broer Albert eerder het doelwit van cri minelen zou kunnen zijn. Albert is het gezicht van het concern naar buiten. Gerrit-Jan Heijn heeft de feitelijke lei ding van het concern. Intern deelt hij de lakens uit. Een stafmedewerker ty peert hem als een formele, ter zake De burgemeester van Brouwershaven brengt ter openbare kennis, dat met ingang van 15 septem ber 1987 gedurende 14 dagen ter gemeentesecre tarie voor een ieder ter inzage ligt een bouwplan, ingediend bij burgemeester en wethouders van deze gemeente, door mevrouw M. G. Hilgen-van der Wekken, Noorddijkstraat 28 te Brouwersha ven, voor het plaatsen van een hobbykas voor bloemen en planten op een perceel aan het Ba- gijntje te Brouwershaven, kadastraal bekend ge meente Brouwershaven, sectie C nr. 2295. De oppervlakte van het genoemde bijgebouw be draagt 22,5 m2. Ingevolge het bepaalde in artikel 18, lid 4 onder a, van de voorschriften van het vige rende bestemmingsplan Brouwershaven Kom zou de bouw van een bijgebouw slechts mogelijk zijn met vrijstelling van burgemeester en wethou ders indien de oppervlakte daarvan niet groter is dan 12 m2. Ingevolge het bepaalde in artikel 18a van de wet op de ruimtelijke ordening, juncto artikel 21 on der a, van het besluit op de ruimtelijke ordening, hebben burgemeester en wethouders echter be sloten ten behoeve van de bouw van deze hobby- kas toepassing te geven aan de procedure gere geld in artikel 19a, lid 1 tot en met 8, van de wet op de ruimtelijke ordening, teneinde daarna vrijstel ling te kunnen verlenen van het bovengenoemde .planvoorschrift en op basis daarvan de gevraagde bouwvergunning uiteindelijk te kunnen verlenen. Gedurende bovengenoemde termijn, van 15 tot en met 28 september 1987 bestaat voor een ieder de mogelijkheid schriftelijke bezwaren tegen het ver lenen van vrijstelling in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 28, 4318 ZG Brouwershaven. Brouwershaven, 14 september 1987 De burgemeester van Brouwershaven, C. Slabbekoorn kundige manager die zich buiten toe niet als topman van Ahold wil laten kennen. Dit jaar kwam hij een paar keer in de publiciteit ter gelegenheid van het honderd-jarig bestaan van het bedrijf. G.J. had de gewoonte om veel zelf te rijden, hoewel zijn privé-chauffeur, die ook zijn tuin onderhoudt, in Bloemen- daal naast hem woont. De chauffeur brengt hem veel naar vergaderingen en besprekingen. Hij zou hem die woensdagmorgen in elk geval niet naar Heijns eerste afspraak, een tand arts in Koog aan de Zaan, rijden. Het Ahold-concem voerde vijfjaar ge leden een wat stringentere beveiliging in van het hoofdkwartier. Medewer kers kunnen slechts voorzien van een pasje dat electronisch wordt gecontro leerd, het gebouw binnengaan. Er is een aparte procedure om de zestiende verdieping van de kantoorreus, waar de top van Ahold werkt, te betreden. De gebroeders Heijn beschikken over een speciale sleutel voor de lift die hen in een keer naar de zestiende ver dieping brengt. Deze faciliteit wordt meer gezien als een verlening van ser vice dan een maatregel uit veilig heidsoverwegingen. SAN ANTONIO (DPA-REUTER KNA) - De ontmoeting met vert woordigers van de zwarte room tholieken in de Verenigde S vormde zaterdag het hoogtepui het bezoek van de paus aan Nti leans. De paus sprak zijn vera ting uit over de slechte econom situatie waarin de zwarte Ami nen zich bevinden. De kerk moet gaan met de strijd tegen de schappelijke ongelijkheid, zo li de de paus. Opmerkelijk was ook de volgens nemers tot nu toe scherpste toesi van de paus tijdens het tweedet* aan het land. De paus riep de A: kaanse gelovigen vrijdag tijdens dienst op het terrein van de ui stieit van Zuid-Carolina in Colli op hun leer in overeenstemmii brengen met die van het Vaticaai kritiseerde het beroep op pluriii teit en betoogde dat de waarhei zo'n manier niet wordt gediend! primaat hekelde de zonden tege liefde en het leven - een verwijzing ontrouw en abortus. Ook tijdens een ontmoetingmeti genwoordigers van de grote pil tantse kerken van de VS vrijdag® beklemtoonde de paus het belang morele waarden. Hij pleitte vou gemeenschappelijke strijd tege misbruik van de vrijheid en dei ving van morele waarden en non Zondag bezocht de paus San Ai in Texas, dat als het centrum Spaanssprekend VS wordt schouwd. De paus riep alle Au» nen op de kloof tussen het Spaans het Engelssprekende gedeelte bevolking door solidariteit tel bruggen. Tijdens een ontmoeting priesterstudenten riep de paus op naleving van het celibaat, waai kens onderzoeken ongeveer de! van de Amerikaanse priesters! meer voor voelt. AMSTELVEEN (ANP) Minister Brinkman (WVC) wil de jongeren meer betrekken bij cultuur en - omge keerd - kunst en cultuur dichter bij de jeugd brengen. Hij heeft daartoe za terdag in Amstelveen een plan gepre senteerd, waarvoor hij een miljoen gulden per jaar extra wil uittrekken. De minister constateerde dat jongeren te weinig gebruik maken van „wat er aan cultureel aanbod is". Er zijn vol gens hem ook te weinig geschikte ac commodaties voor diverse vormen van jeugdcultuur. Brinkman streeft verder naar een meer op jongeren ge richte bemiddeling van het .kunstaan bod. Zijn plan („Meer doen met cultuur") omvat vijf „maatregelen", die nog wel met adviesorganen doorgesproken zullen worden. De maatregelen betref fen onder meer een voorlichtingscam pagne, een betere bemiddeling van cultuurprodukten, methodiekontwik keling en deskundigheidsbevordering, een betere afstemming van project budgetten en betere accommodaties. Brinkman ontvouwde zijn plan tijdens de manifestatie „Uitzinnig '87" in en rond het Cultureel Centrum van Am stelveen. Met deze manifestatie - een soort uitmarkt voor jongeren - werd het nieuwe seizoen ingeluid va Cultureel Jongeren Paspoort,® jaar bestaat. Er zijn in ons land ruim 180.000 houders, meest tussen de 15 en® oud. Brinkman: „Dat is een ij* wekkend aantal jongeren. De Ff tie CJP verdient ook zeker een cm ment voor haar werk". De n® stelde echter gelijk vast datveelf ren in genoemde leeftijdsklasse CJP-houder zijn. Van de 2,5 jongeren heeft maar 7 proceni CJP De federatie CJP ontdekte dit door eigen onderzoek ook al profiel van de CJP-houder tan eenzijdig is. De CJP-gebruikei gemiddeld een hoog opleidingsm en heeft in de regel ook een hoog. men. Het plan van de minister is" doeld om de „achterblijvende c® deelname van grote groepen! ren"'tegen te gaan. De minister acht het CJP °u een „nuttig en eenvoudig hulp® om cultuur bij de jongeren Ij- gen". De federatie CJP hod angst te hebben dat het paspoor jaar moet verdwijnen. „het CJP moet blijven", vindt" nister. l

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 4