bitooco O ES) Vereeniging Kinderzorg KRUISWERK Een faber haard is goud waard. AEDEE Walcherse Bouw Unie B.V. Het bestuur van de Stichting 'De Bevelanden' voor Philadelphia Dagverblijven en tehuizen te Goes. 'ROJECTLEIDER TEKENAAR aank. tekenaars tekenaars tek. constructeurs constructeurs electro en instrumentatie /\elho CwOiiege een docent(e) FRANS TIMMERLIEDEN METSELAARS 2e kok m/v gediplomeerde ziekenverzorgende m/v administratief MEDEWERKER (m/v) RABOBANK MIDDELBURG KASSIER (M/v) wisse tuinhof slemmer Asfaltprodukten Industrieweg 8 4382 NA Vlissingen Tel. 01184-12900 I MET SPOED GEZINSHUISOUDERS HERVORMD BEJAARDENCENTRUM 'DE WIEKEN' systeembeheerder m/v B.V. Zeeuwsch Servicebedrijf PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT E)e Zeeuwse Christelijke Boeren- n Tuinders Bond RABOBANK MIDDELBURG L 'HL a) een gediplomeerde invalkracht b) een gediplomeerde invalkracht architektenburo VEBIDAK Zeeuwse dag- en avondscholengemeenschap Schriftelijke reacties met uitvoerig curriculum vitae zenden naar ARDEE ENGINEERING voor 32-40 uur per week leeftijd 20-25 jaar zelfstandig kunnende werken i.b.v. diploma instellingskok en kennis van diëten. voor 32 uur per week de werkzaamheden dienen zowel overdag als 's avonds plaats te vinden leeftijd 20-35 jaar Christelijke levensovertuiging. Salariëring conform de cao-bejaardentehuizen. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis ervaren steigermonteurs 'n Gelukkig gevoel van warmte: dat is komfort, gezelligheid en een echt lage gasrekening. Het gelukkige gevoel dat u krijgt bij een Faber gashaard. Faber is niet voor niets Nederlands toonaan gevende haarden-fabrikant. Faber haarden zijn perfekt afgewerkt en extra zuinig. Ibpprodukten, voorzien van de beste test rapporten. Het zijn bovendien echte sfeermakers met schitterende modellen in de juiste kleuren. Een Faber haard voegt iets toe aan elk klassiek en elk modern interieur. Ervaar zelf het gelukkige gevpel van warmte. En ga kijken bij uw Faber-dealer. Hij levert het komplete assortiment en geeft u deskundige informatie. Een prachtige kleurenfolder ligt daar voor u klaar. U kunt deze folder ook rechtstreeks aanvragen: bel 058-131415. Natuurlijk kunt u ook de bon insturen. J LDAG 12 SEPTEMBER 1987 vraagt voor haar Centrale Administratie Onderwijs, afdeling Dienst verlening te Goes, wegens uitbreiding van de werkzaamheden een met volledige weektaak. De medewerker zal belast worden met personeels-, salaris- en boek houdkundige werkzaamheden gericht op het onderwijs. De kandidaten dienen in het bezit te zijn van een havo/meao-diploma of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd bij voorkeur tussen de 18 en 21 jaar. Van de kandidaten wordt een positieve instelling verwacht t.a.v. het prot. chr. onderwijs. Voor deze functie geldt een salaris volgens de rijksregeling die va rieert bij indiensttreding tussen 1.996,-enmaximaal 2.085,-bruto per maand. Verder doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. jchtingen omtrent deze vakature kunt u inwinnen bij de heer L. J. Janse, ofdCentrale Administratie Onderwijs, tel. nr. 01100-15448, privé 01194-288. iriftelijke sollicitaties binnen lOdagen te richten aan de Zeeuwse Chr. Boeren- Tuindersbond, t.a.v. deheerL. J. Janse, hoofd C.A.,Naereboutstraat20, post- s 45, 4460 AA Goes. nksboven op de envelop vermelden: afdeling onderwijs. j vragen voor ons hoofdkantoor aan de Lange Geere leen Deze functionaris beheert samen met een tweede kas sier de geldstroom in Hollandse guldens en vreemde valuta's. Tevens is hij'/zij verantwoordleijk voor de voorraad van overige waarden. Functie- havo/mavo-niveau; eisen; snelheid en accuratesse zijn belangrijke kenmerken. Leeftijd vanaf 18 jaar. Inlich- bij de heer J. H. Kesselaar, hoofd particulieren, tel. tingen: 01180-33010. Sollici- aan de directeur van de bank. Postbus 91,4330 AB Mid- taties: delburg, binnen een week na het verschijnen van dit blad. sJ iagt: voor de groepsleiding M/V (0-40 uur per week) voor haar kinderdagverblijf 'De Zunneguus', voor kinderen met een ontwikkelingsachterstand aan de Beukenstraat 60 in Goes Imede: voor de groepsleiding M/V (0-40 uur per week) voor haar dagverblijf voor oudere verstandelijk gehandicapten 'De Rank' aan de Beukenstraat 58 in Goes. ^teallen tijde inzetbaar zijn in geval van ziekte van groepsleiding, nsollicitanten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van een M.B.O.-K.V./J.V. met inbouw O.P.M., een M.B.O.-I.W., een Z-diploma, een dipl. M.D.G.O.-A.W. of van de akte van bekwaamheid in het kleuteronderwijs (of vergelijkbare opleiding); de mogelijkheid hebben een langere periode aaneensluitend te kunnen werken 2 weken of meer); prot. chr. kerkelijk meelevend zijn; enige ervaring hebben in het omgaan met verstandelijk gehandicapten. lariëring vindt plaats conform de C.A.O. voor dagverblijven en tehuizen voor ge- ndicapten. iriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen, te richten aan het bestuur "de Stichting, p/a Grote Kade 22, 4461 BE Goes met duidelijke vermelding of u iar funktie a) of b) solliciteert. ibtu geen voorkeur, dan dient per funktie gereageerd te worden, lichtingen kunt u inwinnen »a) bij dhr. T. B. Wispelweij, hoofd tel. 01100-28917 wrb)dhr. JB. Hulstein, hoofd tel. 01100-28575 pbouw architectuur interieur in verband met de uitbreiding van het opdrachtenpakket zoe ken wij op korte termijn een: of ["sist wordt: opleiding op hts-niveau; ervaring in het uitwerken van diverse projecten; goede sociale en redactionele vaardigheden; leeftijd omstreeks 30 jaar; interesse in het werken met CAD, ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling; de kandidaten moeten, na een inwerkperiode, zelfstandig projecten kunnen uitwerken en begeleiden. 'Ibjn werkzaam op het gebied van particuliere en gesubsidieerde woningbouw, bauratie, renovatie, bedrijfsgebouwen, scholen, kantoren en gebouwen voor de 0reca en gezondheidszorg. hiftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: architectenbureau Wisse - mnhof- Siemmer, Postbus 2001, 4380 CA Vlissingen. Informaties over de vacatu- smnen worden ingewonnen bij dhr. Besuijen. (Overdag 01184-60500 - savonds ''85-1802). bv iiiiiiiiiiiiiiimmiiiiiiiiiiiiiiiiiiimimiiiiiiiiiMiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiLS m is verhuisd naar iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiK Volwassenenonderwijs mavo - havo - atheneum - meao Marconiweg 5,4382 NE Vlissingen, 01184-66186 Gevraagd: docent(e) natuurkunde voor 3 wekelijkse lesuren aan de havo-examenklas te Vlissingen. docent(e) stenografie voor 4 wekelijkse lesuren in Vlissingen Telefonische reacties aan: L. H. Wille (rec tor), 01170-2762 of H. van Meerkerk (plv. rec tor), 01180-15669. Tijdens kantooruren: 01184-66186. CTigineering consultante zoekt voor haar kantoor te Bergen op Zoom voor de vakgebieden postbus 431, 4600 AK Bergen op Zoom. te MIDDELBURG In Zeeland bestaan thans 5 gezinshuizen onder de verantwoordelijkheid van de VEREENIGING KINDERZORG. In een gezinshuis kunnen vier kinderen worden geplaatst, die om uiteenlopende redenen niet thuis of in een pleeggezin kunnen wonen. Voor plaatsing in een gezinshuis komen kinderen van verschillende leeftijden in aanmerking. Ook de verblijfsduur kan per kind variëren. Voor ons gezinshuis in Terneuzen zoeken wij op korte termijn Tevens zoeken wij een echtpaar voor een nog elders te starten locatie. Wij denken aan een echtpaar dat enige ervaring heeft in het omgaan met moeilijke opvoedings situaties. De Vereeniging stelt o.a. geschikte woonruimte ter beschikking en biedt tevens ondersteuning en begeleiding in de persoon van een vaste ge zinshuisbegeleider. Heeft u belangstelling dan kunt u meer inlichtin gen verkrijgen bij Hans Ramstijn, coördinator gezinshuizen, tel. 01180-35520, (op werkdagen tussen 9.00-12.00 uur). Tevens kan op uw verzoek schriftelijke informa tie toegezonden worden. Schriftelijke reacties kunt u rich ten aan de directie van de Ver eeniging Kinderzorg, Postbus 140,4330 AC Middelburg, onder vermelding van gezinshuisou- ders. Christelijke Scholengemeenschap voor: LMO - LEAO - MMO - MEAO - MHO Merwedestraat 1, 4335 XR - Middelburg. Tel.: 01180-23951. Direkteur: G. J. Swiers. Het bestuur van bovengenoemde scholengemeen schap vraagt m.i.v. 7 oktober 1987, ter vervanging we gens zwangerschapsverlof een aan de afdelingen LBO, MEAO en MHO (23 uur). Bevoegdheid: sector 2. Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze zich uit per soonlijke overtuiging willen inzetten bij het mede vorm geven aan het Christelijk onderwijs. Inlichtingen worden verstrekt door de direkteur, de heer G. J. Swiers, tel. 01180-23951 (tijdens schoolu ren) of 01185-2683 (huis). Schriftelijke sollicitaties dienen voor 22 september a.s. in het bezit te zijn van de secretaris, de heer L. Riemersma, p/a Merwedestraat 1, 4335 XR Middel burg. Zet zelf een Zaken Kleintje in de PZC. Daar maak je grote omzet mee. Molenstraat 4, 4364 AA Grijpskerke Woningbouw, utiliteitsbouw, renovatie en restauratie vraagt voor diverse projekten in Zeeland: en Telefonische inlichtingen, 01189-1786. te Zierikzee, omvattende een vervangingstehuis met aanleunwoningen vraagt: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de directeur, de heer P. D. Markesteijn, Hoge Molenstraat 13, 4301 KB Zierikzee. De Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis is een koepelor ganisatie met ondersteunende taken ten behoeve van tien re gionale erkende kruisorganisaties in Zeeland. Voorts heeft de provinciale vereniging uitvoerende taken. Het hoofdkantoor is gevestigd te Goes. Bij het kruiswerk in Zeeland zijn ongeveer 700 medewerkenden werkzaam. Bij de vereniging is een vacature ontstaan voor een De functie wordt uitgeoefend onder verantwoordelijkheid van het hoofd boekhouding en informatieverzorging en in nauwe samenwerking met het overig automatiseringspersoneel. Er wordt gebruik gemaakt van een Philips P.4500 computer. Tot het takenpakket behoort onder meer: het beheer, de organisatie en coördinatie van het computer systeem; de controle op de toepassing, c.q. naleving van de voor schriften en beveiligingsmaatregelen; de eindcontrole van de output. Gevraagd wordt een kandida(a)t(e) met een opleiding op havo niveau en de basiscursus Ambi. Enige jaren in de automatise ring is minimaal vereist. Het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, zal nader worden vastgesteld tussen 2.678,57 en 3.548,22 bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao Kruiswerk en Tu berculosebestrijding. Kandidaten dienen woonachtig te zijn op Noord- of Zuid-Beve land, of bereid te zijn zich aldaar te vestigen. Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd boekhouding en informatieverzorging, de heer A. C. M. Mous en de heer A. J. Nellen, hoofd personeel organisatie (telefoon 01100-15892). Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de directie van voornoemde vereniging, postbus 79, 4460 AB Goes. een dienstverlenende organisatie op het gebied van steigerbouw, iso latie, cleaning, constructieschilderen en havenwerk, vraagt met spoed voor haar afdeling steigerbouw voor langdurige projecten, Sloegebied en regio Rotterdam. Ervaring noodzakelijk. Sollicitaties: Zeeuwsch Servicebedrijf, Arnesteinweg 11, Middelburg, tel. 01180- 11151. Gelukkig gevoel wi warmte. T>/*\ VT Ja, stuur mij meer informatie over Dvil het gehele Faber assortiment. Doe de antwoordcoupon in een portvrije envelop en stuur hem naar Falter, .An twoordn ummer 225.8900 VC Leeuwarden. Naam; Adres: Poslkode: pzc Woonplaats:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 9