randstad C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. TIJDELIJK WERK Vereeniging Kinderzorg MÈÊÊSi EEN GROEPSLEID(ST)ER| Keser heb ik zekerheid gevonden uitzendbureau ir randstad uitzendbureau chef bedrijfsburo vast werk voor ervaren pijpmonteurs en pijplassers bij GTI Piping te Bergen op Zoom BEWEGINGSAGOGISCH MEDEWERKER (m/v) bieden aan: voor personen van 18 jaar en ouder m/v ZELDENRUSTCOLLEGE TERNEUZEN HERHAALDE OPROEP - instructeur cat. A m/v - instructeur cat. B m/v - docent verkeerstheorie m/v Vaeaturefsï LEERKRACHT (m/v) 6 Middenweg 1, 4421 JG Kapelle Aanmelding schriftelijk of dagelijks aan de fabriek (behalve op zaterdag) of tel. 01102-1651 (de heer Willemse) tussen 09.00-12.00 en 14.00-16.30 uur. Taakinhoud: Funktie-eisen: Salariëring gti mts'ers elektronica 10 WEKELIJKSE LESSEN R00MS-KATH0LIEK GODSDIENSTONDERWIJS JASPERSE MIDDELBURG verkeersinstructie JASPERSE 2e tuinman/ reserve-ovenist (m/v) Ik werk al vier maanden via Keser bij hetzelfde bedrijf. Uitzendwerk duurt vaak langer dan je denkt. Steeds meer mensen komen door Keser zelfs aan een vaste baan. En mogelijkheden genoeg, want Keser heeft kontakt met duizenden bedrijven. Toch iets om over na te denken... PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 SEPTEMBER J We hebben veel verschillende banen voor veel verschillende mensen: KANTOORPERSONEEL Secretaresse Voor een bedrijf in Oostkapelle. Uw werkzaamheden bestaan uit het zelf vertalen van brieven in de Duitse en Engelse taal. U beschikt over een goede vaardigheid in steno Nederlands. Verder bedient u de telefoon en telex op een vlotte en correcte manier. U heeft een secretaresse opleiding en aansluitend enkele jaren ervaring. Een zeer grondige kennis van Engels en Duits in woord en geschrift is onontbeerlijk. Het betreft een part-time baan voor enkele weken. Informatie bij Caroline van Cranenburgh, tel. 01180-23 755, Randstad Middelburg, Varkensmarkt 4-6. INDUSTRIEPERSONEEL All-round medewerkers Voor de inpak- en montageafdeling bij een bedrijf in de omgeving van Goes. Wij zoeken gemotiveerde en enthousiaste mensen. Leeftijd: 17 tot 25 jaar. Informatie bij Peter Moll of Els Remijnse, tel. 01100-31 600, Randstad Goes, Westwal 17. Sorteerders Voor een bedrijf in Capelle. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het sorteren van fruit. U bent bereid een aantal maanden in 2-ploegendienst te werken. Informatie bij Peter Moll of Els Remijnse, tel. 01100-31 600, Randstad Goes, Westwal 17. Timmerman Voor een bedrijf in Goes. U bent all-round en kunt zelfstandig werken. Informatie bij Peter Moll of Els Remijnse, tel. 01100-31 600, Randstad Goes, Westwal 17. Schoonmakers Op part-time basis. U heeft ervaring en kunt snel en accuraat werken. Informatie bij Peter Moll of Els Remijnse, tel. 01100-31 600, Randstad Goes, Westwal 17. Produktiemedewerkers In Goes en omgeving. Het werk is zowel in dag- als in ploegendienst en is voor lange tijd. Eigen vervoer is een pre. Informatie bij Peter Moll of Els Remijnse, tel. 01100-31 600, Randstad Goes, Westwal 17. TECHNISCH PERSONEEL HTS'er Eiektro Voor een bedrijf in Middelburg. Uw werkzaamheden zullen bestaan uit het in kaart brengen van elektro-installaties van sluizen en bruggen. U kunt geheel zelfstandig a.h.v. foto's en tekeningen bepalen welke delen extra aandacht vergen bij inspectie. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Anke Louwerse of Marie-Louise van Rooij, tel. 01180-23 755, Randstad Middelburg, Varkensmarkt 4-6. GEZONDHEIDSZORGPERSONEEL Ziekenverzorgenden Op part-time basis. Bij voorkeur woonachtig op Schouwen-Duiveland. Informatie bij Monique Schreurs, tel. 01100-12 151, Randstad Goes, Westwal 17. HORECA PERSONEEL Serveersters/kelners In Goes en omgeving. Voor zowel recepties als a la carte-bediening. Heeft u ervaring en bent u bereid om onregelmatig te werken, dan kunt u bij ons aan de slag. Informatie bij Peter Moll of Els Remijnse, tel. 01100-31 600, Randstad Goes, Westwal 17. DETAILHANDELPERSONEEL All-round vertegenwoordiger Voor een berijf in Terneuzen. U gaat zelfstandig de verkooporganisatie opzetten voor exclusieve agrarische produkten, o.a. onkruidborstels. Uw werkgebied wordt Zuid-Nederland. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Jacqueline Roos, tel. 01150-14 488, Randstad Terneuzen, Herengracht 9. Voor alle functies zijn vrouwen en mannen welkom. De Woningbouwvereniging Terneuzen' beheert circa 4.000 woningen, winkels en garages. Het organisatie-onderdeel Beheer en Interne Zaken ver zorgt o.a. het onderhoud, wat wordt uitgevoerd in eigen beheer en via uitbesteding. Een belangrijke rol binnen dit bedrijfsonderdeel vormt het Bedrijfsburo (karakter beleidsvoorbereidend en kontrolerend). Binnen de totale reorganisatie van de woningbouwvereniging is de funktie vakant van: De chef bedrijfsburo is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de bedrijfsmana- ger. het opstellen van jaarlijkse onderhoudsbegrotingen, het bewaken van projektbe- grotingen, voortgangskontrole en nakalkulaties; het ontwikkelen van lange-termijnvisies met het oog op technische ontwikkelingen in het onderhoud, kostenontwikkelingen, het beheer en de organisatie van het on derhoud e.d. ten behoeve van bestuurlijke besluitvorming; het doen van voorstellen en het ontwikkelen van procedures; het kontroleren van budgetten en planningen; het adviseren over inschakeling van bedrijven/aannemers. opleiding HTS-bouwkunde; goed analytisch denk- en oordeelsvermogen; leidinggevende kwaliteiten; goede kontaktuele eigenschappen; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; werkzaamheden te verrichten in teamverband. overeenkomstig de cao voor personeel in dienst van woningcorporaties. Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten vanzelfsprekend ter hand worden gesteld aan én besproken worden met de kandidaat, kan deel uitmaken van deze sollicita tieprocedure. Indien u belangstelling hebt voor deze funktiekuntu uwsollicitatie vergezeld van volledi ge persoonsgegevens binnen 14 dagen zenden naar: Woningbouwvereniging 'Terneuzen', postbus 150, 4530 AD TERNEUZEN. GTI Piping maakt deel uit van nv GTI Holding, een technisch installatie bedrijf met vele vestigingen door heel Nederland. Zeer succesvol en kern gezond. Een solide partner bij ontwerp, uitvoering en onderhoud. Zoals de naam GTI Piping al aangeeft, is dit een bedrijf van uitgesproken specialisten: geschoold voor en doorkneed in alles wat met pijpleiding- systemen heeft te maken in industriële en openbare toepassingen. Constructie en installatie, renovatie en onderhoud. Wij vragen ervaren pijpmonteurs en pijplassers (elektrisch en argon are). GTI kent een goed pakket arbeidsvoorwaarden, zoals b.v. een winst- delingsregeling en studiekostenvergoeding. Kandidaten (m/v) kunnen hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelzaken GTI Piping, Postbus 172,4600 AD Bergen op Zoom, of bel voor het aanvragen van een sollicitatieformulier, op werkdagen (01640) 3 72 09; eventueel op zaterdag (01666) 35 07 of (076) 41 43 37. .4MjÉb piping Instituut voor geestelijk gehandicapten De Sterre is een leefgemeenschap waar 300 personeels leden werken t.b.v. de verzorging, opvoeding en behande ling van 250 geestelijk gehandicapte kinderen en volwas senen. Wegens uitbreiding van de afdeling Bewegingsagogie zoe ken wij (voor indiensttreding) per 1 december a.s. een vooreen dienstverband van 16 uur (te verdelen over 4 mid dagen) De afdeling Bewegingsagogie verzorgt voor alle bewoners bewegingsaktiviteiten in de zin van aktivering, onderwijs, ontspanning en behandeling. Het hoofd bewegingsagogie en de bewegingsagogisch medewerker beschikken daar toe over 2 goed geoutilleerde gymzalen, een overdekt zwembad en een buitenterrein. Funktie-informatie: - Hij/zij zal zowel zelfstandig als in samenwerking met de andere medewerkers van die afdeling volgens rooster groepen bewoners begeleiden in bewegingsaktivering/ onderwijs en recreatie, dit zowel in het zwembad als in de gymzaal. Funktie-eisen: - MDGO-SB (ClOS)-diploma met keuzerichting zorg- en hulpverlening (eventueel differentiatie ortho-bewe- gingsagogiek) en aantekening zwemonderricht; - akte MO-P; - praktijk- of stage-ervaring in het bewegingsagogisch werk met geestelijk gehandicapten is gewenst. Alle arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze functie kunnen ingewonnen worden bij het hoofd bewegingsagogie mevr. A. Hagenaar, toestel 239 of bij het hoofd Behandeling/Begeleiding, drs. N. E. L. Vandevorst, toestel 265. Schriftelijke sollicitaties dient u binnen 2 weken te richten aan: Afdeling Personeelszaken van De Sterre, Sterredreef 50, 4567 BL Clinge, tel. 01140-82000. ASB uitzendbureau heeft direct werk voor gemotiveerd en liefst ervaren Voor verschillende bedrijven in de omgeving van Terneuzen zijn wij op zoek naar mts'ers elektronica. Er varing is een pre, doch geen vereiste. Deze opdracht is voor een lange periode, met toekomstperspectief. Op administratief gebied kunnen wij regelmatig personeel plaatsen van diverse opleidings-niveau's, waarbij ervaring in sommige gevallen vereist is. De opdrachten kunnen variëren van enkele dagen tot ,6 maanden. Wij hebben regelmatig werk voor produktiepersoneel in ploegen- en in dagdienst bij diverse bedrijven in Terneuzen en omgeving. De opdrachten variëren in tijdsduur van enkele dagen tot 6 maanden. Noordstraat 81, 4531 GD Terneuzen 01150 - 18600 Algemeen Christelijke Scholenge meenschap voor mavo - havo - vwo Zeldenrustlaan 2, postbus 146 4530 AC Terneuzen, tel. 01150-94029. Door het aanvaarden van een betrekking elders door één van de docenten is per 1 september 1987 een va cature ontstaan van Deze lessen zullen gegeven moeten worden in brugklassen en andere leerjaren van de onderbouw. De lessen zijn in het lesrooster in principe op donder dag en vrijdag geplaatst. Daar naar verwachting over enkele jaren ook een va cature voor de hogere leerjaren zal ontstaan, zullen mogelijkheden van sollicitanten in die richting mede ter sprake kunnen komen. Het Zeldenrustcollege is een samenwerkingsschool voor Rooms-Katholieke en Protestantse christenen. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij overeenkom stig de identiteit van de school willen functioneren. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de heer M. E. S. Lingier (docent godsdienstonderwijs en hoofd van de vaksectie), tel. 09-32/50355611 (na 19.00 uur, thuis) en 01150-94029 (school) of tot de heer S. van Asperen (rector), 01150-94403 (thuis) en 01150-94029 (school). Brieven binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep te zenden aan de rector. vraagt: Schriftelijke sollicitaties met vermel ding van gevolgde opleiding (en) vóór 26 september a.s. richten aan: Nieuwe Vlissingseweg 366, 4335 JL Middelburg. TE MIDDELBURG In verband met vertrek van de huidige groepsleiJ vragen wij zo spoedig mogelijk voor de training] groep Churchillstede te Goes S1 voor 30 uur per week vacaturenummer 870924 Gezien de samenstelling van het team gaat de vool keur uit naar een mannelijke collega. Churchillstede is een trainingsgroep voor 7 meisjl van ca. 15-18 jaar. De begeleiding is gericht op zei standigheid in emotionele, sociale en praktische/ De kandidaat zal: een voldoende stevige persoonlijkheid moetl zijn om ais identificatiefiguur te dienen; zelfstandig moeten kunnen werken; moeten werken volgens onregelmatige dienstel waaronder slaap- en weekenddiensten. Functie-eisen: minimumleeftijd 23 jaar; opleidingsniveau MBO-IW of vergelijkbaar; zij die de opleiding nog niet hebben afgerond menen op grond van ervaring hiervoor in aanmel king te komen, kunnen eveneens reflecteren, Arbeidsvoorwaarden van toepassing is de CAO-Welzijn; de inschaling is afhankelijk van leeftijd, ervarirl en opleidingsniveau; opname in het PGGM-pensioenfonds. Inlichtingen: Worden u gaarne verstrekt door het instellingshool mevrouw D. W. Janse-Alewijnse, tel. 01 180-35510.1 jtfC. ZEELAND Schriftelijke sollicitaties metvermj ding van opleiding, ervaring en rt renties kunt u onder vermelding vi vacaturenummer 870924tot29sel tember a.s. richten aan de direct] van de Vereeniging Kinderzo! Postbus 140, 4330 AC Middelburg! De Vereeniging Kinderzorg heeft een christelijke sif natuur. Bij de dienst Gemeentewerken, bureau Plantsoenen kan geplaatst worden een die belast zal worden met het mede aan leggen en onderhouden van groenvoorzie ningen en het uitvoeren van begraafwerk en crematies. Functie-eisen: Lagere Tuinbouwschool; diploma aankomend hovenier; enige ervaring in het aanleggen en on derhouden van groenvoorzieningen kan tot aanbeveling strekken; bereidheid om opgeleid te worden om als plv. ovenist en in de aula dienst te kunnen doen. Bruto salaris afhankelijk van opleiding en ervaring: min. ƒ2.041,00 en max. 2.725,00 met doorgroeimogelijkheden tot 3.118,00 per maand. Een vertegenwoordiging van het perso neel is betrokken bij de selectieprocedu re. Eventuele nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. J. Snoey, tel. 01180-82200 of bij dhr. W. F. A. Pulles, tel. 01180-82246. Sollicitaties binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie zenden aan het college van burgemeester en wethou- lui ders t.a. v. het hoofd van het bureau Perso neelszaken en Organisatie, Stadhuis straat 2, 4331 PK Middelburg. De gemeente streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wor den daarom uitdrukkelijk verzocht te sol liciteren. VERENIGING VOOR CHRISTELIJK ONDERWIJS TE MIDDELBURG POSTBUS 233 - 4330 AE MIDDELBU3] Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Ondel wijste Middelburg vraagt ten behoeve van het ondel wijs in de Molukse Taal en Cultuur aan haar scholer| zo spoedig mogelijk een naar verwachting voor 2V2 dag per week (wo. t/mvr| Lespunt: P.C. Basisschool 'Stromenwijkschool'. Wij verwachten van de nieuwe leerkracht, dat hij het christelijk onderwijs uit overtuigml wil dienen; f visie heeft op art. 8, lid 3 van de WBO; I bereid is om samen met het team vormtl geven aan het intercultureel onderwijs;J in staat en bereid is tot het geven vanlf sen in alle groepen; contacten wil onderhouden met onze Mc| lukse gemeenschap. Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan het bestuu] Postbus 233, 4330 AL Middelburg. Informatie kan worden verkregen bij de secretaris,dl heer A. J. Wagenvoort, tel. 01180-13131 en bij de dl recteur, de heer M. P. W. van de Velde, tel. 01180| 15013 (thuis) en 01180-14765 (school). Frank Klaassen. vertegenwoordiger. MET MEER DAN 80VESTIGINGENT0TUWDIEN5|

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 6