Achtste veroordeling voor onbevoegd rijden weekenddiensten Speeltuin voorzitter H. Kips laatste rondje in draaimolen Muziek en markt tijdens straatfestival Ovezande VAN OEVER EN WERKT 24 UUR PER DAG AAN PERFECTIE PZC/ streek OOK DRANK IN HET SPEL Commissie voor financiën van Zierikzee bijeen Bromfietscontrole in Zierikzee Voorlichting over veilige fietsroutes voor scholieren Verkeersles voor ouderen Domburg en Oostkapelle Vierde verbaal DRIJVENDE KRACHT ACHTER HET FORT Tegenslagen Ouderen hebben informatiegroep BRADERIE NU OP ZONDAG Tent WWÊÊÊÊÊÊÈÊm IÊÊÊÊÊÊf ^JÊÊÊÊÊÊÊÊÊm (X) MERCEDES-BENZ DE NIEUWE TRANSPORTNORM 7RI. Artsen Tandarts: Dierenartsen: Apotheken: Wijkverpleegkundigen: Middelburg en Arnemuiden: tel. 14366. Verloskundige MIDDELBURG Hayman Maandag om 19.30 g begint de fotoclub voor jongeren var. 13 j aar en volwassenen van het social cultureel werk De Hayman in Midc' burg-Zuid. Onderwerpen: het onts- kelen en afdrukken van foto's, port fotografie, nachtfotografie en mie4 en macrofotografie. De club is iedtl maandag van 19.30 tot 21.30 uurinf kantoor van De Hayman in wijk: bouw Het Zuiderbaken ingang Re» meesterlaan en staat open voor bet nende en gevorderde amateurfotoai fen. VLISSINGEN Begin cursusjaar basiseducatie Dansorkest in radioprogramma Kerkerit ten bate bouw kerkcentrum Viswedstrijden Vlissingen-Deal Appèldienst St.-Jacobskerk Gevonden WÊÊÊm Automobielbedrijf VAN OEVEREN B.V. VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1987 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MIDDELBURG - Toen de 26-jarige Vlissinger R. R. E. vorig jaar oktober in de Bloemenlaan in zijn woonplaats werd aangehouden was het de achtste keer dat hij werd betrapt op het rij den zonder rijbewijs. Dat was niet de enige overtreding, want hij had ook nog gedronken (1.80 promille) en zijn auto was niet verzekerd. Daarvoor stond hij donderdag voor de politie rechter in Middelburg. Toen de politie E.'s auto had laten stoppen was de bestuurdersplaats leeg, maar de agenten hadden gezien dat de man achter het stuur een plaatsje naar rechts was opgeschoven. E. erkende toen dat hij had gereden maar gaf niet zijn eigen naam maar die van een vriend op. Toen deze jonge- ZIERIKZEE De adviescommissie voor financiën in de gemeente Zierik zee houdt maandag een openbare ver gadering in de raadszaal van het stad huis. Aan de orde komt onder meer een kredietoverschrijding van onge veer 14.000 gulden bij de aanleg van een elektriciteitsvoorziening in de jachthaven. De gemeenteraad had voor dat werk 72.000 gulden beschik baar gesteld. Voor de dekking van de jaarlijkse las ten is inmiddels een verhoging van en kele jachthaventarieven met gemid deld 5% doorgevoerd. Volgens b en w is de kredietoverschrijding gevolg van allerlei oorzaken zoals het toepassen van geldcassettes. De financiële commissie praat verder over een nieuwe verordening onroe- rend-goedbelasting 1988, de gemeen terekening 1986 en de rekening over dat jaar van de gemeentelijke volks kredietbank. De volkskredietbank Zierikzee ver strekte in 1986 135 kredieten voor een totaalbedrag van 560.705 gulden (in 1985:138 kredieten voor een totaal van 445.073 gulden). In de vergadering, aanvang 20.00 uur, komen ook de jaar stukken van woningbouwvereniging Beter Wonen aan de orde. ZIERIKZEE De rijkspolitie van Schouwen-Duiveland heeft woensdag morgen tussen 7.30 en 10.00 uur een bromfietscontrole gehouden op de Zandweg in Zierikzee. In totaal con troleerde de politie dertig bromfietsen. Achttien bestuurders kregen een pro ces-verbaal wegens overtredingen van de technische eisen, die aan een brom fiets gesteld worden. Twee bromfiet sen werden voor onderzoek meegeno men, omdat zij zwaar opgevoerd sche nen te zijn. DOMBURG - Veilig Verkeer Neder land afdeling Middelburg en omstre ken, de rijkspolitie en de scholen hou den maandag 14 september een infor matie- avond over veilige fietsroutes van en naar Middelburg voor kinde ren uit de eindgroepen van de scholen voor basisonderwijs in Domburg en Oostkapelle en hun ouders of verzor gers. Rijkspolitiemensen van de groep Se- rooskerke zullen aan de hand van dia's uitleggen hoe het best naar school kan worden gereden. Ook zijn er dia's met algemene verkeersinformatie te zien en wordt een verkeersquiz gehouden. WN richtte daarnaast een aantal in formatiestands in. De bijeenkomst is om 19.30 uur in Het Schuttershof in Domburg. DOMBURG - Veilig Verkeer Neder land afdeling Middelburg en omstre ken en de Stichting Welzijn voor Oude ren Platteland Walcheren houden maandag en dinsdag informatiebij eenkomsten voor ouderen in Domburg en Oostkapelle. Op het programma staat een lezing met dia's over 'De ouderen in het ver keer'. Ook wordt een verkeersquiz ge houden. De bijeenkomst in Domburg is maandag om 14 uur in Het Schut tershof. In Oostkapelle wordt de ver- keersvoorlichting dinsdag om 14 uur gegeven in De Halve Maan. Veilig Ver keer is beide middagen aanwezig met informatiestands. Burgerlijke stand VLISSINGEN Geboren: Michel Schroevers; Juanita M. C. Matitaputty; Monique Steyn; Wilhelmina Z. A. Tanfer; Saviel D. Dongen; Ayesta D. A. Weug; Johannes A. N. Hazenoot; Christiaan de Bruijne; Sharmentha O. Read; Leon Koert; Kim de Ruijsscher; Mirjam Corbijn; Christa de Paauw; Jan Mosterdijk; Nienke Arnold; Naewah Ben Sellam; Alex Wennekes; Rachel Wijnands; Raymon A. Koole; Laurina Th. Poppe; Jamy Clair van der Horst; Christiaan Hartsema; Louren J. Maliepaard; Ra chel Fabre. Getrouwd: F. M. Smits, 26 jr. en Y. Bos, 23 jr.; A. A. J. van den Dries, 24 jr. en E. C. Roelse, 24 jr.; P. N. de Jonge, 34 jr. en I. M. E. Maljers, 27 jr. Overleden: H. C. de Klerk, 79 jr.; C. de Korte, 76 jr.; B. Wisse geb. de Munck, 91 jr.; L. de Nooijer, 75 jr.; J. W. S. van Huizen geb. Lorx, 45 jr.; M. J. Barten geb. de Vries 75 jr.; D. Telussa, 65 jr.; C. W. van den Berg geb. de Veij, 83 jr.; N. C. Reindersma geb. Groen, 72 jr.; H. A. Reddingius, 72 jr.; A. Cevaal, 83 jr.; C. M. van Petegem, 80 jr.; J. A. Letzer, 76 jr.; P. den Boer, 79 jr.; J. Nieuwland geb. Bode, 82 jr.; J. Fruijtier, 70 jr. man daardoor in moeilijkheden raakte ging hij de zaak rechtzetten, maar kwam toen met het verhaal dat de man die achterin de auto zat gereden zou hebben. Hij had nog geprobeerd deze man en een meisje dat naast hem zat als getuigen voor zijn zaak mee te brengen, zo verklaarde hij op de zit ting, maar was daar niet in geslaagd. „Ik geloof niets van uw verhaal", liet de politierechter mr G. H. Nomes hem ronduit weten en ook officier van justi tie mr C. M. P. Nijmeijer stelde zich op dat standpunt. De advocaat mr E. G. M. Smit kreeg dan ook geen voet aan de grond met zijn verzoek de zaak uit te stellen om de getuigen alsnog op te roepen. E. werd conform de eis ver oordeeld tot twee weken gevangenis straf, tien maanden rijontzegging en 1500 gulden boete. Zijn auto werd ver beurd verklaard. De 59-jarige J. P. van den D. uit Lewe- dorp werd in februari op de secundai re weg 11 bij Goes van de weg gehaald met een alcoholpormillage van 1.60. Dat leverde hem zijn vierde verbaal voor rijden onder invloed op. Tegen hem werd twee weken gevangenis straf en een jaar rijontzegging geëist. Zijn advocaat mrE. H. A. Schutewees erop dat Van den D. een bedrijf met 24 werknemers heeft, waarvoor hij de or ders binnen moet halen. Daarvoor zou hij 50.000 kilometer per jaar in zijn au to afleggen. Hij vroeg de rechter de rij ontzegging alleen in de weekeinden op te leggen. Daar voelde mr Nomes niets voor. Wel legde hij van de ontzegging vier maanden voorwaardelijk op. De 51-jarige J. van de V. uit Yerseke trok de aandacht van de politie door dat ze hem in mei in Heinkenszand za gen rijden met brandende mistachter- lichten hoewel het glashelder was. Op een stopteken reageerde hij niet, Inte gendeel, hij trapte het gaspedaal van zijn Jaguar flink in. maar kon toch aangehouden worden toen hij na met 140 km per uur over de landwegen ge raasd te hebben bij een woning stopte. Hij had zich tegoed gedaan in een res taurant in Kruiningen als ge volg waar van hij rondreed met een promillage van 1.64. Zijn advocaat mrJ. R. Laöut bepleitte ook voor hem een weekeindontzeg- ging daar Van de V. voor zijn zaak voortdurend op pad moet. Mr Npmes legde de helft van de tegen hem geëiste rijontzegging van zes maanden voor waardelijk op. Wat betreft de boete vonniste hij conform: duizend gulden. WALCHEREN 5 en 6 september 1987 CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Vlissingen: za. 0.00-24.00 uur: A. J. Mijnlieff, N. Beetslaan 15 tel. 12525. Zo. 0.00-24.00 uur: G. de Greef, W. Klooslaan 1, tel. 68021 Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Middelburg: vrij. 18.00-za. 24.00 uur: P. den Doelder, Bellinkplein 1, tel. 11721. Zo. 0.00-24.00 uur: G. J. H. Meyer, De Krammer 14, tel. 14664. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Visser, Ponten, Kodde en Heere zie dienst onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: za. 0.00-24.00 uur: J. F. M. Bergen, Ka naalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 01184-61500. Zo. 0.00-24.00 uur: J. C. Ponten, Oude Rijksweg6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: za. 8.00-zon. 23.00 uur: M. Mol en W. Rullens, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 01188-1276. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker- ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker- ke en Meliskerke: Voor de praktijken van de artsen Van Eede, Vaandrager, Noorlander en Van der Male, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: F. N. van Eede, Casembrootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-1234. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke) vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Big- gekerke, tel. 01185-2190. Spreekuur zat. en zon. van 11.00-12.00 uur: M. Smallegange, Gerbrandy- straat 176, Vlissingen, tel. 01184-65326. Landbouwhuisdieren: tel. 01180- 33803, visites aanvragen van 8-9 uur. Kleine huisdieren: mevr. C. J. Brink, Middelburg, tel. 01180-11011. Consult alleen na telefonische af spraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle', Oude Domburgseweg 33a te Oostka pelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. de dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: Stromenwijk-'t Zand, Maasstraat 56, tel. 35565. Vlissingen: Apotheek Paauwenburg, Troelstraweg 2a, tel. 70717. Vlissingen (alle wijken): tel. 13769. Platteland Walcheren: tel. 01187-2333. Vlissingen: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: mevr. H. Klompe, tel. 71140. Middelburg: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: mevr. J. Drijdijk, tel. 26045. De heer H. Kip draait zijn laatste rondje na dertig jaar vrijwilligerswerk in de speeltuinvereniging 'Het Fort'te zijn geweest. VLISSINGEN Dertig jaar lang heeft hij zich vrijwillig ingezet voor speeltuinvereniging 'Het Fort' in Vlissingen. Zaterdag neemt hij met een receptie officieel afscheid. De heer H. Kip draait zijn laatste rond je in de draaimolen mee. De speeltuinvereniging werd in 1957 opgericht. De heer Kip was als secre taris één van de drijvende krachten achter de totstandkoming van de speeltuin bij Het Fort. Hij herinnert zich: „De toestellen hebben we van De Schelde cadeau gekregen en de gemeente heeft toen voor zaken als een afrastering gezorgd. De Schelde was destijds zo gul omdat Het Fort bewoond werd door arbeiders van die werf. Door deze investering werd wonen in Het Fort een stuk aantrek kelijker." Kip, die zelf ook veertig jaar voor De Schelde heeft gewerkt, nam in 1966 het voorzitterschap van de speel tuinvereniging op zich. Hij kan uren vertellen over die periode. „Het was toen Het Fort nog een nette volks buurt was altijd oergezellig in de speeltuin. Hoewel ik ook slechtere tijden heb meegemaakt, als er bij voorbeeld weer iets vernield was. En dat is niet alleen nu, maar kwam vroeger al voor. In 1966 hebben van dalen geen spaander meer heel gela ten van de speeltuin. Dan vroeg ik me weieens af: waar doe ik het voor? Als ik echter die zielige kinders noetjes achter het hek zag staan, had ik weer genoeg motivatie. Zij mogen niet het slachtoffer worden van de vernielzucht van een enke ling," aldus het scheidende be stuurslid. Veel verschil tussen nu en dertig jaar geleden ziet de heer Kip niet. Hij zegt daarover: „De mentaliteit is wel een beetje veranderd. Tegenwoordig zegt iedereen maar jij en jou tegen mij en daar moet ik eerlijk gezegd nog wel een beetje aan wennen. Ver der vind ik dat de kinderen vroeger meer initiatief toonden in het orga niseren van feesten en dergelijke. Maar in wezen is alles hetzelfde ge bleven, want een schommel blijft een schommel." De grootste tegenslagen kreeg de speeltuin te verwerken toen het ou de Fort gesloopt werd en het nieu we herrees. Tijdens de bouwperio de is er twaalf keer ingebroken in het clubgebouw en alles is wegge- roofd tot de stofzuiger toe. Kip ver wacht echter dat Het Fort weer net zo gezellig wordt als vroeger. Dit moment, waarop de speeltuin een nieuwe fase in haar leven ingaat, vond hij het juiste tijdstip om te vertrekken. Kip: „Het wordt tijd dat ik plaats maak voor jongere mensen met nieuwe ideeën, ook al ben ik het met die denkbeelden niet altijd eens. Wanneer je geen plaats maakt voor de nieuwe generatie ben je egoïs tisch bezig en dat wil ik voorko men." De nieuwe voorzitter, de heer J. Ma- rinus, heeft inderdaad een aantal wijzigingen op het programma staan. Momenteel wordt de tuin grondig opgeknapt. Er wordt een hoek ingericht waar kleuters veilig kunnen spelen op houten toestellen. Voor de ouders wordt bovendien een gezellig terrasje ingericht, zodat zij hun kinderen vanuit een gemakke lijke stoel in de gaten kunnen hou den. Kip zal deze veranderingen niet meer actief meemaken. Het is te merken dat hij het moeilijk heeft met zijn afscheid. Zijn weemoed pro beert hij te verbergen achter een glimlachend masker en een anekdo te: „Ik heb eens een zondagsschool meester ontmoet die mij vroeg wat ik de kinderen eigenlijk leerde. Ik heb hem toen gezegd dat het me niet uitmaakte of de billen die van de glij baan af kwamen zetten nu rood of rooms waren, want je glijdt er toch niet harder door. In feite is dat juist wat ik ze probeerde te leren: samen spelen, want later als ze groot zijn moeten ze ook samen leven." Dinsdag 8 september om 20.15 uur I gint de volksdansgroep voor volwas nen van De Hayman in Het ZuideilaM ken aan de M. de la Palmastraat, DEN dens deze wekelijkse avonden, die/oor dinsdag worden gehouden, kunneqer i deelnemers dansen leren uit lanciveg als Joegoslavië, Roemenië, IsrJjor Amerika en Nederland. De groep sbpra open voor zowel beginnende als gev/rou derde volksdansers. ra, 1 gjfl teri; tom •ichl >ver Dfsc >p di ;che: ■pn J 5 siseducatie in Vlissingen begint nieuwe cursusjaar met een Opstal t Mavo cursus en een aantal cursus: Nederlands voor buitenlanders. Detj3j stapcursus is bedoeld voor persorlHl die hun lagere school kennis willentj—J frissen en eventueel later naar deljöj vo willen. De lessen beginnen doncwQ- dag 10 september in het ZDASG-Pfï bouw, Rembrandtlaan 1. De cutkii Nederlands wordt zowel 's avonds. S overdag gegeven en beginnt in 1R0 week van 7 september. Aanmelden ran 1 de stichting. >en leze ein leoe }re\ er 1 VLISSINGEN Het Vlissingse di:'orn orkest Fiësta Band is vrijdag 11 s:'oor tember te beluisteren in het AVROsMBi dioprogramma 'Hobby vitaminen' i:>'en?, dio 1 en 2 tussen 19 en 20 uur), E'eJ| dansorkest speelt (op cassette) cianl. nummers en de leden worden per tt>'roel foon geïnterviewd. Het in 1980 op:'et richte vier-man orkest bestaat 'lij John de Korte, toetsen, zang; Jc?ef,1€ Meulmeester, basgitaar, zang; 7olg Puygers, slag-sologitaar, zang en KOndi van Sorge, slagwerk. De Fiesta Baant geeft morgen, zaterdag, nog een den in hotel Britannia. VLISSINGEN—De Stichting voori lie, ti lijk-) 1500. ïose le g iet tang ieno OOST-SOUBURG De hervormde gemeente in Oost-Souburg houdt za terdag 26 september een kerkerit (voor auto, brommer en fiets) ten bate van de actie voor de bouw van het kerkcen trum bij de hervormde kerk. De start voor fietsers is om 13.00 uur en voor au to's en brommers om 13.30 uur op het Oranjeplein. MIDDELBURG Oudere bewoners van de Stromenwijk en 't Zand in Middelburg kunnen sinds het najaar van 1986 een beroep doen op een infor matiegroep van ouderen. De groep is een onderdeel van het Steunpunt van Ouderen in de twee wijken. Er bestaat ook een hulpdienst, die zich richt op praktische hulp, zoals bood schappen, vervoer, bezoek en klusjes in en rond het huis. De informatie groep wordt gevormd door ouderen uit de buurt die hun leeftijdgenoten graag helpen bij het invullen van formulie ren of aanvragen voor (financiële) hulp bij officiële instanties. De diensten zijn belangeloos en kunnen gezien worden als een vorm van buren- of vrienden dienst. De informatiegroep is te berei ken via de volgende contactpersonen: mevrouw Francke-Kleinepier, tele foon 11564, mevrouw Frederiks, tele foon 26126, de heer Besuyen, telefoon 13145, de heer Maas, telefoon 13476, de heer Simonse, telefoon 25649 en de heer Camper, telefoon 14302. VLISSINGEN De hengelsportvjjjtjj eniging Vlissingen hield een sportujB wisselingswedstrijd met Deal uitljJH geland. De kusthengelwedstrijd wtjjgi een ovewrwinning voor Vlissingen^B de bootwedstrijd werd gewonnendt Deal. VLISSINGEN De eerste api dienst van het seizoen wordt zondalfej de St.-Jacobskerk in Vlissingen K| houden. Het thema is 'De Zaaier tXE) door kinderen wordt uitgewerkt tan straattekeningen. De dienst begint [ULi 9.45 uur. ert c IIDj 1 Bij de gemeenteptur: 1 tie te Vlissingen zijn in de periodeTark 26 augustus tot 2 september 198' en r volgende voorwerpen aangegeven: Janc 2 pasfoto's; blusapparaat; regenbroek; Jagi mestasje; trui; 2 portemonnees met inhdohc zwarte portemonnee met inhuoud; graiawl portemonnee met inhoud; gouden oo:ly|£[i zwart witte oorbel en diverse sleutels, L Bij het dierenasiel te Vlissingen zptJH ifl|| zwart/witte half langharige hond en ij zwart/wit poesje aangegeven. BER -21.30 OVEZANDE - Het straatfestival in Ovezande begint - nu de derde editie op stapel staat - vormen van allure aan te nemen. Werd het voorzichtige initiatief van twee jaar geleden vorig jaar uitgebreid naar twee dagen; in het weekeinde van 12 en 13 september gooit de organiserende jongenrensoos De Klomp het hele programma om. Revolutionair voor de Zak van Zuid- Beveland is het verplaatsen van de braderie van zaterdag naar zondag: bij voorbaat al een succes want voor de kraampjesmarkt hebben al twee keer zoveel deelnemers ingeschreven als vorig jaar. De zondag wordt dan ook de echte straatdag in Ovezande. Op zaterdag houdt de Klomp 's middags en 's avonds een bluesfestival in een grote tent aan de mr dr Messtraat. Dat festi val begint om 14.45 uur met een optre den van de Bredase groep Magie Fran- kie en the Blues Disease. Hoogtepunt in het middagprogramma wordt het optreden van de Amerikaan Little Wil lie Littlefield, een bluespianist die zijn sporen in de muziek al ruimschoots heeft verdiend. Ook vanuit Zeeland kunnen belangrij ke ingrediënten voor het bluespro gramma worden betrokken, getuige de optredens van Draften Blues, win naar van het festival Hit'm or lose 1986, en The Juke Joints, de Beveland- se groep die met een eerste langspeel plaat ook in Engeland al voet aan de grond heeft weten te krijgen. De Zeeuwse groepen spelen achtereenvol gens om 17.50 uur en om 19.50 uur. Het sluitstuk van het festival wordt ge vormd door de Engelse gitarist Mick Clarke met zijn band. De Amerikaanse bluespianijt Little Willie Littlefield: hoogtepunt. Al staat zondag het straatgebeuren centraal, in de tent blijft van alles te beleven. Tussen de braderiekramen door wemelt het van de straatarties ten op allerlei gebied en van diverse pluimage. Uit België komt het straat theater de Lepe Hoek, dat al eerder bewees in Ovezande aan te slaan. Een internationaal gezelschap komt met The Malcolms Ovezande binnen. The Malcolms, uit Engelend, Portugal en België, brengen verschillende stijlen muziek afgwisseld met variété. Ook uit België komt het verhalentheater Het Stille Korps. Van dichter bij huis komen de Vlissinger Lex Maes, de Oosterlandse clowns Rijn en Trijn en de Vlissingse rock'n rollgroep The Bo bo's. Over marktplaats en terrasjes be weegt zich al jongelerend ook de Arn hemmer Peter Ham. Een zestal van zijn stadgenoten vormt het gezelschap de Sansevieria's. Met het programma 'Tweehuizen, het kleinste dorp van 't land' trekken de Sansevieria's als le vende VVV-folder door de straten. Helemaal nieuw op het straatfestival in Ovezande is de kinder-snuffel- markt. Kinderen tot 12 jaar kunnen een eigen winkeltje inrichten voor de verkoop van speelgoed, verzamelin gen of wat ze dan ook over hebben. Het programma op zondag is gratis voor iedereen toegankelijk. Voor het bluesfestival kunnen kaarten worden gekocht bij De Klomp in Ovezande, De Stenge in Heinkenszand en bij de pla tenzaken van Leo in Goes en Sjiep in Vlissingen en Middelburg. Kaarten zijn ook zaterdag bij de tent verkrijg baar. 1 JRox' -al ierC Kwaliteit schept bij ons ook de verantwoordelijkheid voor optimale service en betrok- j®9 kenheid bij uw verwachtingen. Daarom zijn wij 24 uur per dag bereikbaar. Dit non-stop streven naar ekonomische en technische perfektie vinden wij met onze kliënten een normale zaak j9er] ;n 2: i' BH' H f WÊÈÉËËËmÉËËÊËm 's Avonds. Ook na 18.00 uur 's avonds zijn wij open. Omdat de meeste van onze kliënten hun wagens overdag hard nodig heb ben. Dan staat de wagen de vol gende morgen weer klaar en hoe ven uw kliënten ook niet te wach ten. /'v. O;.-.-. Opleiding. Goede opleidingen vormen een voorwaarde voor per fektie. Ook u kunt gebruik maken van het Mercedes-Benz oplei dingscentrum in Nijkerk. Voor chauffeursopleiding of techni sche bijscholing. Wij regelen dit graag voor onze klantenkring. I Van Oeveren is een full-service bedrijf. Dat wil zeg gen: elk transportprobleem wordt door bedrijfswagen- specialisten behandeld! Daarom is voor u onze werkplaats ook langer open dan u van gewone dealers gewend bent. En daarom staan we voor 11 zeven dagen per week, 24 uur per dag klaar. ST.-. uur: AXE 'Gre: stem Strei Werl BER 114-17 toni: De Powerliner. De top van het M| Mercedes-Benz bedrijfswagen- programma. Kompleet met EPS, Qa]e de Electronic Power Shift en zelfs van verkrijgbaar met ABS, het Anti- biei Blokkeer Systeem en ASR, de Anti Ken Doorslip Regeling. De pers noemde hem BRC meteen "de ongekroonde koning j in zijn klasse". uur: De1 Albert Plesmanweg 2, 4462 GC Goes Tel. 01100-12730 Mercuriusweg 25, 4382 NC Vlissingen Tel. 01184-18351 buk scho lenf col 20 u naar

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 22