Raad Middenschouwen dringt aan op herstel molen Scharendijke Fracties pleiten Sint-Philipslaiu voor andere huurnonnen Raad Middenschouwen tegen voorstellen leerlingenvervoer Ziekenhuizen binden zich aan samenwerking utxepa RAAD VEERE: WISSFI Aanrijding op kruising in Sluis Traagheid Bromfietser bij aanrijding gewoni CDA EN PVAB IN SINT-PHILIPSLAND OUDERS EN SCHOLEN WORDEN EERST GEHOORD Ongehuwd Welzijn EFFICIËNTIE VOOROP IN OVEREENKOMST Rabobank S mWQCOEKWUS 0 MIDGETGOLF GESLOTEN GEMEENTE ZIERIKZEE PZC/streek GO£S Hoeveloop - Atletiekvereniging AV '65 houdt woensdag 2 september vanaf 19.30 uur de Hollandse Hoeveloop. De loop start vanaf het sportcentrum Goes. Inschrijving is mogelijk vanaf 18.30 uur. De afstanden zijn 2,3,4,6, 6,9 of 9,2 kilometer. 'S GRAVENPOLDER^ Viswedstrijd - Hengelsportvereni ging De Bevelanden heeft een viswed strijd gehouden in 's Gravenpolder. Uitslag: 1. G. van Stappen, 2. L. de Pree, 3. C. Koole, 4. L. Koole, 5. J. van Wolde. De volgende wedstrijd wordt gehouden op zondag 6 september te Borssele. KAPELLE Schoolmeubelen - De werkgroep Ontwikkelingssamenwerking Kapelle zal zaterdag tijdens de Kapelse dag oude schoolstoelen en -tafels verko pen. De werkgroep verkoopt ook derde wereld produkten. Voor de kinderen is er een grabbelton. Ook is er een pot met koffiebonen waarvan het aantal bonen moet worden geraden. De op brengst gaat naar een schoolproject in Bangladesh. ST.-MAARTENSDIJK Plattelandsvrouwen - Het nieu we seizoen voor de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen afdeling St.- Maartensdijk begint dinsdag 22 sep tember. De openings-avond, aanvang 19.45 uur, wordt gevuld met een toe spraak van burgemeester H. A. van der Munnik van Tholen over zijn ambt. Verder is er een bestuursverkiezing. WEMELDINGE Viswedstrijd - De hengelsportver eniging 't Grendeltje uit Wemeldinge hield de derde vrije wedstrijd van 1987. De 114 deelnemers haalden gezamen lijk 119 kilo en 500 gram vis boven wa ter. De prijzen werden uitgereikt door burgemeester J. van Bommel. De uit slag luidt als volgt: Fietstocht - De afdeling Wemeldin ge van de Nederlandse Bond van Plat telandsvrouwen houdt voor haar le den vandaag, donderdag, een fiets tocht en een ritje met de stoomtram. Vertrek voor de fietssters is om 13.00 uur vanaf het Dorpsplein. De dames die de stoomtram nemen moeten om 13.30 uur de bus nemen. Hengelsport - De hengelsportver eniging 't Grondeltje' uit Wemeldinge houdt zaterdag 29 augustus een club wedstrijd aan het Kanaal door Zuid- Beveland. De wedstrijd duurt van 18.00 tot 21.00 uur. BURGEMEESTER: DESNOODS DWINGEN" Agrarische bonden beginnen seizoen met mosselavond ALGEMENE VERGADERING VAN DE RABOBANK TE WEMELDINGE a.s. vrijdag 28 aug. BESTEMMINGSPLAN DONDERDAG 27 AUGUSTUS 1987 T rV i IKËM m Rf Planning Neeltje Jans is te traag VEERE - De gemeenteraad van Veere is woensdagavond in meerderheid ak koord gegaan met een krediet van ma ximaal 100.000 gulden voor de aanleg van een trailerhelling en bijbehoren de voorzieningen op het eiland Neel tje Jans. Niet zonder kritiek overi gens. Alle fracties gaven aan zich door het voorstel voor het blok gezet te voelen, omdat er nog geen duidelijk heid is over hoe het eiland straks be stuurd en geëxploiteerd wordt, ter wijl al wel besloten moet worden ge nomen over een voorziening als de trailerhelling. Alleen voor de ppr/ pvda-fractie was dat een reden ook te gen het voorstel te stemmen. Dat er nu door Veere al over de helling beslist moest worden, terwijl nog niet vaststaat hoe het straks verder met het eiland moet, komt omdat het Mi nisterie van Landbouw en Visserij voor de helling ongeveer 150.000 gul den subsidie beschikbaar wil stellen, mits het project in 1987 uitgevoerd wordt. Voorzieningen voor de aanleg van een badstrand heeft het ministerie pas voor volgend jaar subsidiabel ge steld. De provincie had de traillerhel- ling samen met de strandontwikkeling op Neeltje Jans destijds voor subsidie bij het rijk voorgedragen. De gedachte was ook bij de gemeente Veere, dat er tegen de tijd dat het ministerie had be slist, wel duidelijkheid zou zijn over de toekomst van Neeltje Jans. De zaak is echter nog steeds niet rond en zelfs een bestuursovereenkomst waaraan rijk, 1 J. P. Lepoeter, HVKK, 4.475 punten; 2 H. Lodewijk, Edelkarper, 4009; 3 L. van Houwe- lingen, Edelkarper, 3.672; junioren: 1 R. Ot- te, Leeglopers, 1.050 punten; 2 A. Rijnberg, 't Scharretje, 942; 3 C. Hollestelle, EGHV, 817. Dames: 1 mevrouw Degens, Edelkarper, 2.605 punten. Corpsen: 1 Edelkarper 16.845 punten; 2 HVKK 15.105; 3 EGHV 11.081. De eerte van HSV 't Grondeltje', J. Tissink, 3.279 punten. Burgerlijke stand DUIVELAND Geboren: Simone van der Meijden; Martijn J. Struijk; Cornelia van der H^ve; Adriaan J. Dorst; Robertus J. de Bruine; Willem J. de Molennaar; Jiska Duinhouwer; Nikita de Jonge. Getrouwd: M. van den Bos en A. J. Quik; H. de Bruine en W. van der Maas; C. H. de Ronde en M. G. de Bruine. Overleden: M Stoutjesdijk; J. M. Lode wijk; H. Muijen geb. Broodman. SLUIS Bij een aanrijding op de Heil- le-kruising te Sluis zijn woensdag twee personenauto's beschadigd. De auto bestuurd door de Zwitserse J. R. uit Taverne kwam vanaf de Nieuwstraat en reed de kruising op. Ze verleende daarbij geen voorrang aan de auto be stuurd door J. van B. uit Vlissingen, die uit de richting Sint-Anna ter Mui den kwam. provincie en gemeente deel kunnen nemen is er nog niet. De gang van zaken rond het overleg over Neeltje Jans en naar aanleiding daarvan het onverwachte voorstel over de helling, ontlokte de raadsleden harde woorden. „Zo kan dit niet", zei tegenstemmer mevrouw A.L.M. Slot- man-Lansu(pvda/ppr). „De hele zaak is niet goed geregeld." Mevrouw Slot man gaf ook aan tegen het uitvoeren van de trailerhelling als eerste werk aan Neeltje Jans op zich te zijn. „Een trailerhelling komt maar ten goede aan een beperkt aantal mensen. Een krediet voor bijvoorbeeld de stran- dontsluiting op het eiland staat bij ons hoger op de prioriteitenlijst." Mevrouw M.Brouwer-te Roller(vvd) vond het voorstel een voorbeeld van een "hap-snap" beleid zonder een ver antwoorde planning voor de toe komst. „Ik ben erg teleurgesteld in de manier waarop dit gespeeld wordt", zei zij. C.Joziasse (cda) sprak over "grote traagheid in de besluitvor ming" rond het eiland en hij zei daar om "veel weerstanden" tegen het voorstel voor de helling te hebben. Als argumenten om toch voor te stem men werden door de partijen genoemd het subsidiebedrag voor het eiland wat anders verloren zou gaan, het feit dat de helling toch wel binnen de ont wikkeling van het eiland past al komt het dan niet op de eerste plaats en het gegeven dat Veere verantwoordelijk is voor die ontwikkeling. „Wanneer we nu nee zouden zeggen, zou dat uitge legd kunnen worden als Veere stag neert de ontwikkeling van het eiland. We hebben altijd gezegd dat we als ge meente voldoende in staat waren om de ontwikkeling van Neeltje Jans op te pakken en we mogen daarom nu geen nee zeggen", vatte W.Duvekot(sgp/rp£' gpv) dat argument samen. De trailerhelling zal een breedte krij gen van 15 meter, zodat meerdere bo ten gelijktijdig te water kunnen wor den gelaten. De helling is geprojec teerd aan de Noordzeezijde van de stormvloedkering, nabij het asfaltpla- teau aan de zuidzijde van de Roompot- sluis. Dat asfaltplateau kan plaats bie den aan ongeveer 100 auto's met trai ler. De toekomstige burgemeester van Sluis, M. Everaers SLUIS De nieuwe burgemeester van Sluis M. Everaers bezocht woensdag zijn toekomstige gemeente. Met zijn vrouw werd hij ontvangen door het colle ge. Na een informeel overleg werd een rondgang gemaakt langs de afdelingen van de secretarie. Daarna volgde een nadere kennismaking met de raadsleden. Het echtpaar Eve raers bracht verder een bezoek aan de ambtswoning. Begin september verhuist Everaers van Boskoop naar Sluis. Hij wordt als burgemeester geïnstalleerd in een buitengewone raadsvergadering op woensdag 16 september om half drie. Everaers volgt mr J. Asselbergs op, die op 16 januari uit Sluis vertrok naar Zie- rikzee. SCHARENDIJKE Molen De Lelie bij Scharendijke is dringend aan res tauratie toe, maar de eigenaar blijft weigeren daarvoor toestemming te geven. Het ongenoegen van de ge meenteraad van Middenschouwen daarover is inmiddels zodanig toege spitst, dat burgemeester W. den Boer woensdagavond liet weten op korte termijn stappen te ondernemen om de restauratie desnoods af te dwingen, omdat al geruime tijd rijkssubsidie is toegezegd. Het is hoog tijd, dat er wat gebeurt, zo bracht raadslid J. M. van Langeraad (vvd) het noodzakelijk herstel van de molen ter sprake. Tijdens de raadsvergadering in Scha rendijke noemde G. A. M. Cobussen (pvda) het een kwalijke zaak, dat het politie-onderkomen in het Grevelin- gendorp deze zomer grotendeels onbe mand is gebleven. De aangekondigde Het toekomstige politiebureau van Arnemuiden, waarvan de bouw al goede vorderingen vertoont. ARNEMUIDEN - Het nieuwe politie bureau aan de Korenbloemlaan in Ar nemuiden begint aardig vorm te krij gen. Het ongeveer twee ton kostende gebouwtje dat door de gemeente wordt betaald, en door het rijk weer van de gemeente gehuurd wordt, moet eind oktober klaar zijn. Door vakanties enigzins vertraagd werd woensdag toch nog een officiële bij eenkomst gehouden om het begin van de bouw te vieren. Burgemeester M.M. Markusse hielp als officiële start van de bouw mee met het stellen van een deurkozijn. „Het is geen eerste steen, maar we zullen het beschouwen als ee". symbolische han deling, die uit moet drukken dat de deur van het politiebureautje straks wagenwijd openstaat voor Arnemui- denaren", verzon de burgemeester in ventief. De bijeenkomst werd bijge woond door een groot deel van het korps Veere van de rijkspolitie, waar de groep Arnemuiden onder valt, die van het gebouw gebruik zal maken. Tijdens de bijeenkomst werd ook af scheid genomen van de voormalige postcommandant van Arnemuiden P.J. van Dijk, die 11 jaar in Arnemui den dienst heeft gedaan en sinds kort is overgeplaatst naar de groep Rei- merswaal van de rijkspolitie. In zijn plaats is nog geen vervanger benoemd. Evenals ook in het gebouwtje aan de Spoorstraat gebruikelijk was, zal het nieuwe bureau straks twee keer per week geopend zijn voor het publiek. GOES - De Goese sportraad verga dinsdag 8 september over het werp-jaarprogramma specifiek zijn 1988. Ook het concept-progi ma sportherfstweek 1987 komtaa orde tijdens de vergadering, die 20.00 uur in het stadhuis begint. De activiteiten van de evenemer, commissie tijdens de binnenstadsi ten (60.000 bezoekers), de toeristj; dag (3.000 bezoekers) en de V» Meerdagen (110.000 bezoekers)' den geëvalueerd. De sportraad spreekt verder een subsidie van honderd gulden voor de zwemie* voor etnische en culturele minde den. Het dagelijks bestuur van de: stelt voor om bij voorzetting vai zwemcursus, garant te staan voor eventueel tekort tot een maxin van elfhonderd gulden. WESTKAPELLE Bij een aai ding tussen een auto en een bromf woensdag in Westkapelle liep bromfietsbestuurder A. W. G, Westkapelle schaafwonden aan benen op. Het ongeluk gebeurde op een kruii van de Joosjesweg en de Westkape weg. Bij het afslaan verzuimde Duitse automobilist G. W. uit Essei bromfietser voorrang te geven. SINT-PHILIPSLAND De fracties van het CDA en de Partij voor Alge mene Belangen (pvab) in de gemeen teraad van Sint-Philipsland wil len dat de criteria voor de toewijzing van gemeentelijke huurwoningen worden verruimd. Dat bleek woensdag tij dens de vergadering van de gemeente raad. Tot nu toe komen alleen inwo ners, oud-inwoners en mensen, die economisch gebonden zijn aan Sint- Philipsland in aanmerking voor een huurhuis. CDA en PVAB pleiten er voor woningen, die langer leegstaan voortaan ook te verhuren aan men sen, die niet aan deze (door een vorige gemeenteraad opgestelde criteria voldoen. Het pleidooi kwam aan de orde bij de behandeling van een brief van een in woner van Sas van Gent en een schrij ven van iemand uit Den Haag. Beiden hadden zich tot de gemeenteraad ge wend, nadat het college van burge meester en wethouders hun woning- aanvragen in een eerder stadium niet had gehonoreerd, omdat zij niet volde den aan de criteria. CDA-raadslid J. de Jager wilde een amendement indienen met als strekking voortaan ook wonin gen, die een bepaalde tijd leeg hebben gestaan te verhuren aan mensen, die niet aan de genoemde voorwaarden voldoen. Burgemeester T. A. Vogel ontraadde hem dat. „De leegstand is op dit moment niet zo groot. Boven dien lijkt het me niet verstandig om vanavond ineens de criteria te wijzi gen, dat kan beter gebeuren bij de be handeling van de begroting", aldus Vogel, waarop De Jager zijn amende ment introk. Twee andere amendementen inge diend door De Jager en fractievoorzit ter A. P. Kornaat van de PVAB om de twee brievenschrijvers toch een wo ning toe te kennen, werden met vier te gen drie stemmen verworpen. omdat het huis dat deze verlaat in middels is betrokken door mensen, die ongehuwd samenwonen. Walpot zei de woningtoewijzing' het moeilijk ste agendapunt van de avond te vin den. „Hij voldoet aan de criteria, maar ik kan de aanvraag niet honore ren, omdat deze gekoppeld is aan het verschijnsel samenwonen. Het is erg moeilijk om deze man af te wijzen. maar tegen ongehuwd samenwonen hebben we zeer wezenlijke bezwaren. Het huwelijk raakt meer en meer ge devalueerd. Wij kunnen deze woning toewijzing niet toestaan, want dan bevorderen we in indirecte zin het on gehuwd samenwonen", betoogde de wethouder. Hij liet verder ook nog weten tegen de verhuur van een woning aan een vrouw te zijn, omdat zij met iemani menwoont. Walpot: „Als ze getroi is, dan kunnen we het wel toesta; Voor verdere argumentatie ven hij naar de vorige raadsvergader Ook toen keerde de SGP zich tegei toewijzing van een huurhuis aan mand die samenwoonde. De meeri heid van de raad keurde de verh van de woning wel goed. spreekuren konden inderdaad niet worden bezet als gevolg van de grote werkdruk bij de politie, vacatures en ziekte, aldus burgemeester Den Boer. De raad Middenschouwen stelde met waardering een structurele bijdrage van 32 cent per inwoner beschikbaar voor het alarmeringssysteem voor ou deren. Een verzoek van de kruisvereni ging uit de gemeentekas bij te dragen voor 'Meer bewegen voor ouderen' werd echter algemeen afgewezen, overeenkomstig het collegevoorstel. De kruisvereniging wil de eigen bijdra ge voor deze activiteiten verminderen, maar doet daarvoor toch wat al te ge makkelijk een beroep op de gemeente kas, aldus de raad Middenschouwen. Bovendien waren alle fracties het er met b en w over eens, dat de tijd om nieuwe financiële verplichtingen aan te gaan nog steeds niet is aangebro ken. De SGP-fractie kantte zich bij monde van wethouder L. Walpot tegen de verhuur van een woning aan een man, KAMPERLAND - De Christelijke Boe- ren- en Tuinders Bond, de Christelijke Plattelandsvrouwen Bond en de Christelijke Plattelands Jongeren in Noord- en Zuid-Beveland luiden zater dag 12 september het nieuwe seizoen in. Dat gebeurt tijdens een zogenaam de startavond bij de familie A. Sandee, Noordstraat 42 in Kamperland. Het wordt een mossel- en barbeque-avond. De muziek wordt verzorgd door Ninety Nine. SCHARENDIJKE De kleinst moge lijke meerderheid van de gemeente raad van Middenschouwen heeft woensdagavond geen goedkeuring gegeven aan een door het college van b en w ter vaststelling aangeboden verordening leerlingenvervoer. De meerderheid van CDA, SGP/RPF en WD uitgezonderd wethouder L. C. Hart wenste de vaststelling op te schorten om eerst de ouders en scho len de gelegenheid te geven hun be zwaren tegen de verordening kenbaar te maken. Aanleiding daarvoor is met name, dat het thans gesubsidieerde vervoer van de kleuters van de vier basisscholen in Ellemeet, Kerkwerve en Scharendijke met ingang van 1 januari 1988 volledig komt te vervallen. En dat heeft nogal wat commotie in Middenschouwen te weeg gebracht. Zo was de raadszaal in Scharendijke tot de laatste plaats be zet met verontruste ouders, leerkrach ten en vertegenwoordigers van school besturen en medezeggenschapsraden. Bovendien hadden de schooldirecteu ren in een brief aan de raadsleden aan gedrongen op uitstel. B en w hadden informatiebijeenkomsten in het voor uitzicht gesteld bij aanvaarding van de verordening. „Dat wil zeggen achteraf. Wij hebben echter ernstige bezwaren tegen de voorgestelde rege ling. En we willen deze bespreken voordat de verordening is vastge steld". De raadsmeerderheid onder steunde nadrukkelijk deze schriftelijk aan de raadsleden kenbaar gemaakte wens van ouders, medezeggenschaps raden en onderwijzend personeel, die was ondertekend door de schooldirec teuren. Zeer tegen de zin overigens van verantwoordelijk onderwijswethou der W. G. Renden (pvda), die uitstel sterk ontraadde. Daarvoor voerde hij onder meer aan, dat de nieuwe decentrale regeling de gemeente juist vele mogelijkheden geeft om het leerlingenvervoer te rege len. „En de raad heeft de volle vrijheid te bepalen, dat ook kleuters van de vervoersregeling gebruik kunnen ma ken". Tevens benadrukte hij het centrale uitgangspunt van de regeling, name lijk dat de verantwoordelijkheid voor het schoolbezoek bij de ouders en niet bij de raad ligt. Wethouder Renden: „De gemeente heeft met de nieuwe re geling in feite meer vrijheid dan me huidige. De voorgestelde verorden is duidelijk en geeft de vrijheid bep de vormen van leerlingenvervoer v te stellen. Erg veel leeringen kunne gebruik van maken". De verdediging van wethouder E den vond uitsluitend weerklank PvdA-raadslid G. A. M. Cobussen wethouder Hart (vvd), die overig geen enkel commentaar leverde. Zeer kritisch waren de opmerkini van CDA en VVD. „De VNG-modelv ordening is voor wethouder Rem blijkbaar heiliger dan het welzijm de kinderen van Middenschouwe betoogde de christen-democrate P, Berrevoets-Ringelberg. En haar ii rale collega J. M. van Langeraad s de dat de vervoersregeling de I baarheid dupeert en het welzijn de inwoners en de instandhoud van de scholen zeker niet bevordi Op zijn voorstel was de wethou uiteindelijk gedwongen de vooi stelde vervoersregeling terug te men en te gaan praten met, aldus 1 Langeraad, 'alle belanghebbenden GOES - De stichting Oosterschelde- ziekenhuizen en het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland (PZZ) in Goes gaan nauwer samenwerken. De bestu ren en directies van beide instellin gen ondertekenden woensdag de offi ciële samenwerkingsovereenkomst in het nieuwe streekziekenhuis van Goes, dat naast het PZZ ligt. Het gaat om een formele zaak, want in praktijk was er al geruime tijd sprake van sa menwerking. Efficiëntie staat voorop in de overeen komst. De instellingen spraken af dat het PZZ de psychiatrische hulpverle ning in zowel het streekziekenhuis in Goes als het Zweedse Rode Kruiszie- kenhuis in Zierikzee voor zijn rekening neemt. Anderzijds komt een internist van het streeekziekenhuis, evenals een neuroloog, één keer per week naar het psychiatrisch ziekenhuis. Ook op personeelgebied wordt de sa menwerking bekrachtigd. Gezamen lijk hebben de Oosterscheldezieken- huizen en het PZZ een apotheek en ge neesmiddeleninkoop, en ook de ruim ten van diëtiek, fysiotherapie, rönt- genafdeling, isoleerruimte, mortua rium, de radiocentrale, tandheelkun de en laboratorium worden gezamen lijk gebruikt. De geestelijke verzor ging, de technische dienst en de brand weer wordt voor beide instellingen ge zamenlijk uitgevoerd. De specialisten zullen onderling overleg plegen. Bo vendien kan personeel wederzijds wor den ingezet. Tenslotte vallen ook en kele administratieve taken onder de overeenkomst. Eerder sloten de Oosterscheldezie- kenhuizen al een overeenkomst af met de verpleeghuizen in de regio. Het psychiatrisch ziekenhuis heeft eveneens bindende afspraken ge maakt met instellingen op Walcheren en in Zeeuws-Vlaanderen. Bij de ondertekening woensdag herin nerde algemeen directeur P.C.G.F. Bouwman van de stichting Ooster- scheldeziekenhuizen dat de voorberei ding lange tijd had geduurd. „Er zijn dan ook nogal wat 'cultuurverschillen' tussen de beide instellingen, vooral bij de specialisten". Hierdoor roept de Coöpera tieve Raiffeisenbank 'Wemel dinge' B.A. haar leden op tot hfet bijwonen van de algeme ne ledenvergadering die ge houden wordt op vrijdag 11 september 1987 om 20.00 uur in 'Het Dorpshuis' te We meldinge. VERKORTE AGENDA Opening Notulen vorige vergade ring Verslag 1986 Verkiezing lid van het Be stuur en Raad van Toezicht Voorstel tot fusie met de Coöp. Raiffeisenbank 'Ka- pelleZB' B.A. en in verband daarmede: a. ontbinding van de ver eniging b. overdracht van alle acti va en passiva Afwikkeling Rondvraag en sluiting De volledige agenda, de no tulen van de vorige vergade ring alsmede het verslag 1986 liggen vanaf heden voor de leden ter inzage. Het Bestuur De Rabobank is een coöperatieve bank. Dus een bank met leden. Leden die door middel van leden vergaderingen en het door hen gekozen bestuur, invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Dat is een garantie voor u, dat bij elk advies dat de Rabobank geeft het belang van de leden en cliënten zwaar weegt. Kattendijksedijk 19 4463 AL Goes in de Hollandse Hoeve 01100-11865 wegens algehele reservering De burgemeester van Zierikzee maakt ingevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 24 augustus 1987 heeft besloten dat een wijzj; ging van het bestemmingsplan 'Poortambacht I wordt voorbereid voor de percelen Mastgatstraat 17 en 23, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie M 58 (gedeeltelijk). Genoemd besluit met bijbehorende kaart ligt met ingang van 31 augus tus 1987 ter gemeentesecretarie, afdeling algeme ne zaken, voor een ieder ter inzage. Zierikzee, 27 augustus 1987 De loco-burgemeester voor noemd, L. J. van Gastel I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 26