Prins op de stormbaan Voorzitster Gehandicaptenraad zat 28 uur vast in Indiase cel Stakers Zuid-Afrika melden vooruitgang Rotterdam helpt ambtenaren bij opzetten eigen bedrijf UDISCHE RESOLUTIE AFGEZWAKT 070-188188 het weer in zeeland 1 W/i Gevangenen Elba muiten Van den Broek spreekt Walesa en in europa Geldlening Kanaaltunnel is rond PZC/binnen-buitenland 3 filtratie WIJZIGING TELEFOONNUMMERS MINISTERIE VAN DEFENSIE Hoog water horuitzichten Nautisch bericht Laag water Vooruitzichten NA OVERSCHRIJDEN VERBLIJFSVERGUNNING Looneisen Meerderheid vrouwen in raad Beverwijk Uit de boot ENSDAG 26 AUGUSTUS 1987 rabische Liga zegt ran de wacht aan Van onze correspondent) L AVIV De ministers van buitenlandse zaken van de Ara- che Liga, die de afgelopen dagen in buitengewone zitting in nis bijeen waren, hebben gisteravond besloten dat Iran tot september de tijd krijgt in te stemmen met een staakt-het- ren in de oorlog tussen Iran en Irak. Gebeurt dat niet, dan len de Arabische landen hun banden met Iran „opnieuw be- deren". je vage waarschuwing aan het es van Teheran was een zwakke af- ïgeling van een zeer felle resolutie de Saudische minister van buiten- dse zaken Saoed al Faisal had voor- teld en waarbij de Arabische we- i Iran geheel zou moeten boycot- Maar zoals verwacht verzette Sy- geholpen door Algerije, Oman en irein, zich fel tegen deze boycot. Sy- steunt Iran in haar nu al meer dan jaar durende oorlog met Iraq. paald niet tevreden over de zwakke olutie in Tunis, waartoe de Arabi- ie ministers na zware discussies uit eindelijk besloten, verklaarde gister avond in de Saudische hoofdstad Ar- Riyad (Riad) de minister van binnen landse zaken, prins Naif, dat zijn land fel zou reageren op iedere vorm van Iraanse infiltratie. Saudi-Arabië is be vreesd voor Iraanse aanvallen op mili taire vliegvelden en olie-installaties op eigen gebied. De bloedige rellen in het Islamitische heiligdom Mekka, waar bij enkele weken geleden honderden Iraanse pelgrims omkwamen, heeft die vrees doen toenemen. In antwoord op deze gebeurtenissen vielen woeden de Iraniërs toen de Saudische ambas sade en andere diplomatieke verte genwoordigingen in Teheran aan. Advertentier Met ingang van maandag 31 augustus 1987 wordt het centrale telefoonnummer van het ministerie van Defensie in 's-Gravenhage gewijzigd in: Daarmee vervalt het nummer 070-722722. Dit geldt voor de complexen Plein 4, Kalvermarkt 28 en 32, Grote Marktstraat 40, Koningin Marialaan 17, Lange Voorhout 7, Koninginnegracht 62 en Spui 47. Ook de doorkiesnummcrs van het ministerie van Defensie beginnende met 070-72zullen dan worden gewijzigd! iv. hteren trok het centrum van een de- kssie langs de kust naar het noorden ia/s gevolg daarvan was er vrijwel len wind en nauwelijks neerslag, indaag vinden we het centrum van jee depressie boven de Wadden. Het ter boven de regio blijft dus onder in- ped van dit systeem. Dat houdt voor plaagf in dat er vrij veel bewolking l zijn en af en toe valt er een regen tin de ochtend staat er een stevige Ind uil west tot zuidwest die af en toe acht 6 kan halen. Later op de dag ml de wind wat af. Dat heeft te ma il met een storing die over de Britse anden naar het zuiden beweegt, ik dit systeempje zorgt voor veel be- ilking waaruit het morgenavond ige tijd zou kunnen regenen maar ker is dat niet, omdat de koers van ze storing nog niet goed vast ligt. it niet of nauwelijks van koers is te ijgen zijn de middagtemperaturen, liggen wederom zo om en nabij de I graden. waterstanden: geringe verhogingen, maximum golfhoogte monding Schei- des: omstreeks driekwart meter. ZON EN MAAN 27 augustus Zon op 0642 onder 2040 Maan op 0952 onder 2131 lor morgen: lagedruk verliest zijn in- ïed. Opbouwende hogedrukuitloper leen de Britse eilanden. De vrij Machtige noordwestelijke ivind neemt wigzaam af. Overwegend droog met Innige perioden. lor vrijdag tot en met zondag: gelei- liijfc rustiger met wat meer zon en iets 1 gere temperaturen. ind: zuidwest tot west 4 tot 5, af en toe later op de dag zuidwest tot zuid af- mend 3 tot 4, zicht: goed, tempera- ur kustwater: 19 graden, afwijking uur cm uur cm Woensdag 26 augustus Vlissingen 4.11 238 16.24 232 Terneuzen 4.30 260 16.43 255 Zierikzee 5.50 164 17.55 160 Hansweert 5.08 274 17.19 266 Wemeldinge 6.00 187 18.10 183 O.scheldemond 4.15 168 16.25 161 Bruinisse 6.10 177 18.20 169 Donderdag 17 augustus Vlissingen 4.40 241 16.53 232 Terneuzen 4.59 263 17.13 255 Zierikzee 6.25 166 18.30 161 Hansweert 5.37 276 17.48 266 Wemeldinge 6.30 189 18.40 184 O.scheldemond 4.35 172 16.55 164 Bruinisse 6.45 177 18.30 168 J uur cm uur cm Woensdag 26 augustus Vlissingen 10.22 175 22.50 209 Terneuzen 10.49 186 23.16 221 Zierikzee 11.35 115 00.10 150 Hansweert 11.15 201 23.42 236 Wemeldinge 11.45 131 00.10 164 O.scheldemond 10.15 109 22.40 142 Bruinisse 11.50 126 00.15 161 Donderdag 27 augustus Vlissingen 10.55 173 23.23 207 Terneuzen 11.22 185 23.50 219 Zierikzee 12.05 118 00.45 150 Hansweert 11.48 201 00.16 234 Wemeldinge 12.15 134 00.45 164 O.scheldemond 10.40 111 23.05 142 Bruinisse 12.20 128 00.45 161 Zuid-Scandinavië: Half tot zwaar bewolkt en buien. Vrijdag van het westen uit opklaringen. Middag- temperatuur ongeveer 18 graden. Britse Eilanden: Perioden met zon sn vrijwel overal droog. Middag- temperatuur ongeveer 18 graden. Benelux: Donderdag nog een enke le bui. vrijdag van het westen uit pe rioden met zon en vrijwel overal droog. Middagtemperatuur van 18 tot 22 graden. Frankrijk: Donderdag in het bin nenland enkele regen- of onweers buien. vrijdag perioden met zon en mogelijk in de Alpen nog een bui. Middagtemperatuur ongeveer 23 graden. Duitsland en Alpengebied: Don derdag enkele regen- of onweers buien, vrijdag van het westen uit opklaringen, perioden met zon en wijwei overal droog. Middagtempe ratuur ongeveer 22 graden. Spanje en Portugal: Perioden met zon en donderdag in het noorden mogelijk een bui. Middagtempera tuur van 21 graden in noord Portu- ~~1 tot 34 graden in zuidoost-Span- je. •talie en Joegoslavië: Perioden met zon en vooral in het noorden enkele regen- of onweersbuien. Middag- temperatuur van 23 graden in het noorden tot 30 graden in het zuiden. Weerrapporten 25 augustus 20 uur W m/s °C Amsterdam regenbui z 5 21 Aberdeen motregen n 3 14 Athene onbewolkt ono 3 31 Barcelona licht bew. o 4 26 Berlijn zwaar bew. w 3 25 Boedapest zwaar bew. ozo 3 30 Bordeaux half bew. wnw 4 22 Brussel regen zzw 6 16 Dublin regenbui w 2 18 Frankfort zwaar bew. z 5 20 Genève zwaar bew. zzw 3 19 Helsinki licht bew. 03 14 Innsbruck regenbui verand 20 Klagenfurt onweer w 6 23 Kopenhagen zwaar bew. 07 19 Lissabon onbewolkt nnw 7 28 Locarno zwaar bew. ono 1 23 Londen regen wnw 3 15 Luxemburg regen zw 9 14 Madrid onbewolkt windst - Malaga onbewolkt ozo 3 31 Mallorca onbewolkt nnw 4 30 Moskou zwaar bew. windst 15 München regenbui zw 4 18 Nice onbewolkt wzw 8 28 Oslo regen no 2 16 Parijs regen w 3 14 Praag regen zw 5 27 Rome half bew. wzw 8 29 Split zwaar bew. ozo 5 28 Stockholm zwaar bew. 05 15 Warschau onbewolkt zo 3 29 Wenen regen zzw 4 28 De Saudische minister van buiten landse zaken verklaarde deze week in Tunis: „Wij willen een gezamenlijk Arabisch standpunt tegen het Iraanse regime. Het is duidelijk dat Iran de di plomatieke regels niet erkent". Hoe wel de veiligheidsraad van de Ver enigde Naties vorige maand opriep tot een onmiddellijk staakt-het-vuren tussen Iran en Iraq heeft Teheran nog steeds niet op de oproep van de VN ge reageerd. Volgens vertegenwoordi gers van Syrië in Tunis zal dit ook niet gebeuren. Iraq heeft gezegd de VN-re- solutie te zullen accepteren als Iran dat ook doet. ROME (AP) - In de gevangenis van Porto Azurro, op het Italiaanse eiland Elba, hebben acht gewapende gevan genen dinsdag de gevangenisdirec teur 16 anderen gegijzeld. Dit is mee gedeeld door een woordvoerder van het Italiaanse ministerie van justitie. De gevangenen, in het bezit van gewe ren, pistolen en mogelijk dynamiet, hebben gedreigd hun gijzelaars te do den als hun eis dat hun een pantserwa gen ter beschikking wordt gesteld om mee te ontsnappen niet wordt ingewil ligd. Behalve de directeur, Cosimo Giordano, houden ze 12 bewakers, een arts, een verpleger, een leraar en een psychiater gevangen. Onder de gijze laars zijn twee vrouwen. Zes van de acht muiters zaten een le venslange gevangenisstraf uit; vijf zijn afkomstig van het eiland Sardinië en zijn veroordeeld wegens ontvoering en moord. De gevangenis is omsingeld door poli tie, en het eiland Elba is omgeven door politieboten. De Italiaanse premier Giovanni Goria heeft zijn kabinet in spoedzitting bijeen geroepen om de si tuatie te bespreken. Elba is een geliefd toeristenoord met 30.000 inwoners in de Tyrrheense Zee voor de kust van Toscane. ROTTERDAM—Prins Maurits dinsdag in actie op de stormbaan in de Van Ghent-kazerne in Rotterdam. De prins begon deze week met het vervullen van zijn dienstplicht bij het korps mariniers in Rotterdam. Kinderzegels - De kinderzegels die 11 november door de PTT worden uit gegeven, hebben als thema „Kind en beroep". De zegels (55, 65 en 75 cent) zijn ontworpen door Charlotte Mut- saers uit Amsterdam, verbeeld zijn be roepen waarin meisjes ondervertegen woordigd zijn: een houthakster, een vrouwelijke matroos en een pilote. DELHI/UTRECHT (AP/ANP) - De voorzitster van de Nederlandse Ge handicaptenraad, mevrouw Yolan Koster, heeft het afgelopen weekein de samen met haar man Andries 28 uur in een Indiase cel doorgebracht. Zij hadden hun vlucht naar Neder land gemist door boekingsproblemen en daardoor hun verblijfsvisum met twee dagen overschreden. „Het is een vreselijk verhaal, hoe zoiets kan gebeuren in de beschaafde wereld," aldus mevrouw Koster dins dag in een vraaggesprek met Associa ted Press. „Ik ben gehandicapt en kan zonder hulp niet meer dan 100 meter achter elkaar lopen," verklaarde de 35- jarige Nederlandse. Het paar arriveerde 16 augustus in In dia. Andries Koster, manager van een Nederlands kledingsbedrijf, moest ex portcontracten tekenen. „Het is altijd mijn droom geweest om India te zien, het land van de slangenbezweerders, maar ik zal nooit meer vergeten wat ik gezien heb - de ergste gevangenis, een spookhuis" aldus mevrouw Koster. In de ogen van de Indiase autoriteiten hebben de Kosters de wet overtreden. Hun visum verstreek vorige week woensdag en zij werden vrijdag aange houden. Mevrouw Koster vindt dat de behandeling die haar en haar man ten deel viel niet gerechtvaardigd was door het simpele probleem dat zij geen vlucht naar huis konden regelen. „An dries werd in een cel gestopt die be doeld was voor 24 gevangenen, maar er waren er wel 80. Er was geen plaats om te slapen en niets te eten," aldus me vrouw Koster. „Ik had meer geluk en bracht mijn uren in de cel door met twee andere meisjes, maar kreeg ook honger." Mevrouw Koster klaagde ook over wandluis, kakkerlakken en luid gehuil van medegevangenen. De Kosters zijn inmiddels op borg tocht vrijgelaten. Zij moesten daar voor 10.000 rupees (1.575 gulden) neer tellen en verblijven nu in een hotel in afwachting van een gerechtelijke hoorzitting, die voor komende vrijdag op de rol staat. Als zij schuldig worden bevonden, kunnen zij een maximale gevangenisstraf van vij f j aar krij gen en een boete van 5.000 rupees (785 gul den). „De rechter zal ze waarschijnlijk laten gaan als ze schuld bekennen en geen verweer voeren," zei een Indiase functionaris die niet met name ge noemd wilde worden. De Kosters waren zonder visum gear riveerd en kregen op het vliegveld van Delhi een verblijfsvergunning voor 72 uur. Nadat de heer Koster zijn zaken had afgehandeld en met zijn vrouw een bezoek aan de Taj Mahal had ge bracht, werd het echtpaar op een wachtlijst gezet voor een retourvlucht. Er was echter niet eerder plaats dan zaterdag. Voor actuele waterstands- en weers verwachtingen kunt u bellen naar het Hydro Meteo Centrum Zeeland, tele foon 01110-17056. BEIRUT (AP)De ontvoerders van twee Westduitsers hebben dinsdag een op 23 juli gedateerde videoband vrijgegeven, waarop hun slachtof fer Alfred Schmidt de regering in Bonn vraagt een vermeende Liba nese vliegtuigkaper vrij te laten in ruil Schmidt en zijn medegevange ne Rudolf Cordes. De 47-jarige Schmidt las met vaste stem. en schijnbaar rustig, een schriftelijke verklaring voor in het Duits. Hij droeg een bril, had kort ge knipt haar en snor en baard. „Wij vragende regering van Duitsland de vrijlating van Mohammed Ali Ha- madei ernstig te overwegen, om on ze vrijlating mogelijk te maken," zei hij. Schmidt werd 20 januari ontvoerd, drie dagen na de verdwijning van de 53-jarige Cordes. Schmidt zei dat zijn ontvoerders hem hadden toege staan de opname te maken namens hemzelf en Cordes, als reactie op het „positieve besluit van Duitsland om Hamadei niet uit te wijzen." De 22-jarige Hamadei werd eerder in januari in Frankfurt gearresteerd wegens bezit van explosieven. De Amerikaanse regering vroeg zijn uit levering in verband met zijn ver meende rol bij de kaping van een TWA-verkeersvliegtuig in 1985. Bonn liet 24 juni weten dat Hamadei niet zou worden uitgeleverd, maar dat hij in de Bondsrepubliek terecht zou staan. Die maatregel leek een reactie op de ontvoering van Schmidt en Cordes. WARSCHAU/DEN HAAG (AFP-ANP) - Minister Van den Broek van buiten landse zaken zal volgende week in Po len ook de voorzitter van de verboden vrije vakbond Solidariteit, Lech Wa lesa, spreken. Walesa zei dinsdag in een telefoongesprek vanuit zijn woonplaats Gdansk dat het gesprek op 1 september in de Nederlandse am bassade in Warschau zal plaatsvin den. Van den Broek brengt van 30 au gustus tot en met 1 september een be zoek aan Polen, voordat hij doorreist naar Hongarije. Een woordvoerster van het ministerie van buitenlandse zaken in Den Haag wees erop dat de minister tijdens zijn bezoek aan Polen niet alleen vertegen woordigers van de regering zou spre ken, maar ook van gedachten zou wis selen van leden van de oppositie. In eerste instantie werden geen namen genoemd om de gastheren niet voor het hoofd te stoten. De Poolse regering legt de laatste tijd leden van de opposi tie, zoals Walesa, niets in de weg als zij contact hadden met bewindslieden uit het Westen. (Zie ook pagina 4) LONDEN (RTR/DPA/UPI) - De inter nationale banklening van vijf miljard pond sterling (16,7 miljard gulden) voor de aanleg van een spoorwegtun nel onder Het Kanaal is rond. Dit is dinsdag bekendgemaakt door Alas- tair Morton, die Groot-Brittannië vertegenwoordigt in de leiding van het met de bouw belaste Brits-Franse consortium Eurotunnel. De lening is bijeengebracht door een consortium van vijftig banken onder leiding van de Britse banken National Westminster en Midland Bank en de Franse instellingen Credit Lyonnais, Banque Nationale de Paris en Banque Indosuez. Van het totale bedrag komt dertig procent uit Japan, 25 procent uit Groot-Brittannië en Frankrijk en de rest uit andere Europese landen en Noord-Amerika. De werkzaamheden aan de vijftig kilometer lange tunnel zullen eind dit jaar officieel beginnen. Het project moet in het voorjaar van 1993 zijn voltooid. JOHANNESBURG (REUTER/DPA) - De gesprekken tussen de Zuidafri- kaanse mijnwerkgevers en afgevaar digden van de Nationale Vakbond van Mijnwerkers NUM hebben „voor uitgang" te zien gegeven. Dit heeft de secretaris-generaal van de NUM, Cy ril Ramaphosa dinsdag verklaard. De nu al zestien dagen durende staking van ongeveer 300.000 zwarte mijn werkers wordt echter voortgezet, al dus Ramaphosa. Na afloop van de be sprekingen werden de vakbondsaf gevaardigden op de schouders geno men door voor het gebouw wachtende stakers. De leider van de werkgeversdelegatie, Johann Liebenberg, zei dat de werkge vers geen extra loonsverhogingen heb ben aangeboden. Wel is een verbete ring van de secundaire arbeidsvoor waarden in het vooruitzicht gesteld. De Mijnkamer, waarin de zes belang rijkste mijnbouwondernemingen zijn vertegenwoordigd, heeft zich bereid verklaard tot een verhoging van het vakantiegeld en meer gevarengeld. De mijnwerkersbond heeft tot woensdag avond de tijd gekregen op de voorstel len te antwoorden. De NUM riep tot de staking op om kracht bij te zetten aan zijn eis dat de lonen met 30 procent worden ver hoogd. Tot dusver hebben de werkge vers geweigerd deze zaak te bespre ken. Loonsverhogingen van meer dan 23,4 procent hebben zij uitgesloten. Volgens Liebenberg heeft de NUM dinsdag zijn eis voor dertig procent meer loon laten vallen. De staking, de grootste en kostbaarste in de Zuidafrikaanse geschiedenis, is tot nu gepaard gegaan met geweld. Minstens zes mijnwerkers zijn om het leven gekomen en honderden zwarten werden gewond. Naar schatting 11.000 mijnwerkers zijn ontslagen na dat de mijndirecties enkele minder rendabele mijnschachten sloten in een poging de staking te breken. Door de staking ligt meer dan de helft van de goudmijnen en ongeveer een vijfde van de kolenmijnen in Zuid-Afrika plat. BEVERWIJK (ANP) - De gemeente raad van Beverwijk telt binnenkort meer vrouwen dan mannen. De vrou wen komen op 11 september in de meerderheid wanneer de communist Kees Berghuis wordt opgevolgd door Annie Dudink. Zij brengt het aantal vrouwelijke raadsleden dan op der tien. Met het vertrek van Berghuis blijven er twaalf mannen over. Berghuis, die nu nog fractievoorzitter is van de combinatiepartij CPN/PPR/ PSP, heeft 22 jaar in de raad gezeten. Dat vindt hij voldoende. In de negen leden sterke PvdA-fractie, de grootste in de raad van Beverwijk, zitten vijf vrouwen. De CDA-fractie van zeven le den telt twee vrouwen. De CPN/PPR/ PSP-fractie bestaat met de komst van Annie Dudink uitsluitend uit vrouwen (3). De VVD (drie zetels) heeft twee vrouwen. De plaatselijke politieke partij Gemeentebelangen Beverwijk met twee zetels heeft één vrouwelijk raadslid. Alleen bij D66 hebben de mannen de meerderheid: het enige raadslid van deze partij is een man. Maar de burgemeester is weer een vrouw. ROTTERDAM (GPD) De gemeente Rotterdam wil ambtenaren die de ge meentedienst moeten verlaten omdat hun afdeling wordt geprivatiseerd, helpen bij het opzetten van een eigen bedrijf. De bewuste overheidsdiena ren kunnen daarvoor hun wachtgeld afkopen en een bepaalde garantie krijgen voor gemeentelijke opdrach ten. Als hét bedrijfje niet aanslaat, mogen zij binnen een halfjaar nog te rugkeren in gemeentedienst. De gemeente, die de komende jaren enkele diensten met in totaal 4.500 ambtenaren wil privatiseren, hoopt met dit plan een deel van het zogehe ten flankerend personeelsbeleid uit te voeren en de werkgelegenheid te sti muleren. Het plan is voortgekomen uit een onderzoekstudie door het - door een voormalige ambtenaar van die naam gedreven - adviesbureau Rients de Boer en gisteren door B en W aan vaard. Rotterdam wil de regeling bij voor keur toepassen voor ambtenaren die bij de privatiseringen uit de boot val len en voor wie gedwongen ontslag niet is te vermijden. Maar volgens een woordvoerder van de gemeente gaat het om een beperkte categorie men sen. „Zeer inventieve mensen, die spe cifieke kennis en vaardigheden heb ben". Volgens de gemeente bestaat er 'ken nelijk behoefte' aan zo'n mogelijkheid, want de afgelopen jaren zijn er al zo'n dertig bedrijfjes opgezet door vertrek kende ambtenaren. Zo zijn er door voormalige medewerkers vanuit de Af valverwerking Rijnmond en het GEB enkele ingenieursbureaus opgezet en vanuit de Dienst voor ruimtelijke or dening en stadsvernieuwing architec tenbureaus, informaticabedrijfjes, een aannemersbedrijf en een stedebouw kundig adviesbureau. Door gewezen stadhuismedewerkers werden activi teiten gestart als bedrijfsvoorlichting. audio-visuele produkties en een orga nisatie-adviesbureau. Volgens de gemeente is het niet de be doeling het bedrijfsleven bij het uit geven van gemeentelijke opdrachten te passeren. „Men moet het meer zien als mensen die hun werk als het ware meenemen. Daarnaast is het een kwestie van de vrije markt, waarop de starters zich moeten waarmaken. Rotterdam is er zich van bewust dat het een marginaal verschijnsel zal blijven". Het plan kost de gemeente geen cent, omdat het startgeld van de nieuwe ondernemers het wachtgeld is dat anders toch zou moeten worden uitbetaald. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagteren F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Walstraat 56-60, Postbus 18,4380 AA Vlissingen, tel.(01184)84000. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg, tel.(01180)81000. Goes: Grote Markt 2,4461 AJ Goes, tel.(01100)31800. Terneuzen: Nieuwstraat22, 4531 CW Terneuzen, tel.101150) 94457. Hulst: Steenstraat 6,4561 AS Hulst, tel.(01140)14058. Opening kantoren: van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00uur. 's Zaterdags in Goes, Vlissingen en Middelburg van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, (01184) 84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; 's zaterdagstot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t/m vrijdagavondvan 20.30 tot 22.00 uur (01184)84000; zondag avondvan 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: perkwartaal 68,65; franco per post 82,50; per maand 23,65; jaarabonnement 262,50; jaarabonnement franco per post 317,50; losse nummers 1,10 (alle bedragen inclusief 6 pet. btw.). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 134cent per mm; minimumprijs per advertentie 20,10; ingezonden mededelingen 2Vz x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledigetarieven met contractprijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 6 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 3