HW vloert Clinge in spijkerhard duel Steen-doelman bezorgt Hoek-aanval obsessie Noormannen sensationeel naar overwinning tegen Middelburg Vlissingen moeizaam langs Oostburg: 3-0 Oostkapelle verslaat het zaterdagteam Middelburg Zierikzee naar volgende ronde via penalty's PZC/ sport J Breskens boekt simpele winst tegen Terneuzen Rillandia wint [RNEMUIDEN AFGETR 3 19 Irritatie WmË*: AZW NA STRAFSCHOPPEN LANGS IJZENDIJKE MONSTERSCORE HALSTEREN TEGEN SSV: 12-1 VQËNSDAG 26 AUGUSTUS 1987 alcheren tunt in ekerduel (LISSINGEN - De tegenstanders van Walcheren in de compe- itie kunnen hun borst nat maken. De ambities van de kersver- ie vierdeklasser zijn inmiddels genoegzaam bekend. In de eer- te bekerronde voegde de Vlissingse club daad bij woord. In iet duel met tweedeklasser Arnemuiden zorgde Walcheren oor een enorme stunt door met 3-2 te zegevieren. „Daar baal k van als een stier", foeterde Arnemuiden-trainer Jack Schip ier na afloop. „Maar ik moet zeggen dat Walcheren verdiend ewonnen heeft". Scheidsrechter J asperse hield het duel in die fase erg kort en deelde onder meer een paar boekingen uit. Het was toch min of meer verrassend dat Ad Poortvliet na een corner van Kees de Ridder Arnemuiden opnieuw aan de leiding bracht. Jaarmee sloeg Jack Schipper de spij- j zijn kop, want Walcheren blufte Irnemuiden na rust met simpele, laar doeltreffende middelen af. De Boeg van trainer Jaap Labrujère voet- lalde zoals het hoort. Met inzet, een lerke conditie en met goed combina- levoetbal. „We danken het vooral aan Ize goede conditie. Daar had Arne- luiden niet van terug", meende La- Irujère. Ipvallend was ook dat Arnemuiden ■ch liet aftroeven, door de agressie, Je Walcheren aan de dag legde. „We (eten ons intimideren", vond ook Jack Jchipper, die verder toe moest geven fat Arnemuiden zich niet van de beste (de liet zien. „We speelden slecht ver bleken met de vorige wedstrijden, laar het aan lag weet ik niet. Walche- ln is wel versterkt, maar dat mag voor lnstoch geen excuus zijn. Walcheren |eeft goed gespeeld en geknokt voor t ze waard waren". Ie Vlissingse ploeg toonde tegen Ar- |emuiden inderdaad veel karakter. |ot twee keer toe kwam Walcheren te- na een achterstand. Ad Poortvliet |racht Arnemuiden na een half uur op |oorsprong toen de uitmuntend lei- lende arbiter Jan Jasperse een straf- Ihop toekende na een handsbal van liek Corré. Halverwege de tweede lelft scoorde Noes Lekatompessy de tlijkmaker op aangeven van Ronald larnoutse. gelijkmaker was het logische ge ldig van het prima offensief dat Wal- lieren na rust ontketende. Onder lei- Ing van spelers als Huib Meerman, lugene Fagg en Ronald Aarnoutse |hakelde de thuisclub een tandje bij i dat leidde tot nogal wat irritatie tj Arnemuiden. ll'LST - Clinge zal zich de bekerwed- Jrijd tegen HVV'24 nog wel enige tijd lugen. De formatie van George de lock verloor niet alleen kansloos let 3-1, maar moest daarbij nog een lar tegenslagen verwerken. Zo werd erdediger Jan de Visser een kwartier lor het einde door scheidsrechter Ihnny Meeusen uit het veld ge- luurd. Bovendien werden twee Clin- 1-spelers met een boeking bestraft. loral met het wegzenden van Jan de Isser haalde de Axelse arbiter zich de I TERNEUZEN - de 1-4 nederlaag die Terneuzen gisteravond in de bekerwedstrijd tegen Breskens leed doet vermoeden dat de gas men zonder veel problemen door |de eerste ronde heen liepen. Dat Sing alleen voor de eerste helft |°P. Na de pauze nam de thuis club de wedstrijd in handen, |maar toen manifesteerde zich het gebrek aan afwerkers, waar- Idoor de overwinning van Bres- jkens niet in gevaar kwam. jDe eerste periode was voor de I west-Zeeuws-Vlaamse twee deklasser. Met beter voetbal en vlotte combinaties ging het op |het doel van Gort af en na een kwartier keek Terneuzen al te lgen een achterstand aan: Mark |de Ruysscher werd goed gelan ceerd en op zijn schot via de paal |was de Terneuzense goalie kans loos, 0-1. |De tweede treffer viel na een half uur vooral door een blunder van I doelman Gort die royaal over de |bal trapte en Benny Pielaat een Ijjiet te missen kans bood, 0-2. ■Breskens nam wat gas terug, ■maar moest terug aan de bak ■toen William Harte na een afge slagen aanval de rebound ge- ■bruikte om 1-2 aan te tekenen. ■Jammer was het dat meteen ■daarna Willem Fenijn ietwat ge lukkig de ruststand op 1-3 be- ■Paalde. jDe tweede helft gaf een totaal an- er Terneuzen te zien: de combi- jnaties vlotten, persoonlijke duels ■werden veelal gewonnen en voor- lal over rechts zag trainer Jan Ko- jhjnde ploeg nogal eens tot aan de (achterlijn oprukken. Daar bleef jhet echter bij. föhn Livramento bepaalde in de piotfase de eindstand op 1-4. „i.i. i;"- - v - Typerend beeld van het duel tussen Walcheren en Arnemuiden. Chris Schroevers van Arnemuiden middenaan de bal tegen een overmacht aan Walcheren-spelers. Links Hans Hack, tweede van rechts Noes Lekatompessy en op de rug gezien Niek Corré. In de slotfase echter liet Arnemuiden zich simpel opzij zetten. Walcheren hield de vleugels (Lekatompessy, Kay- ser) voortdurend bezet, werkte met veel opkomende mensen (Hack, Aar noutse) en liet zich niet opjagen door de tikkende klok. Een minuut of zeven voor tijd benutte invaller Egbert Kat- tebroek een strafschop nadat hij door Ad Poortvliet in het strafschopgebied ten val was gebracht. De laatste en winnende treffer kwam van de voet van Ronald Aarnoutse nadat de vol tallige Arnemuiden-defensie op het verkeerde been was gezet door een uit stekende pass van Eugene Fagg: 3-2. Daarmee was de stunt van Walcheren compleet. Walcheren-Arnemuiden 3-2 (0-1). 28. Ad Poortvliet 0-1 (strafschop); 70. Noes Leka tompessy 1-1; 80. Ad Poortvliet 1-2; 83. Eg- bert Kattebroek 2-2 (strafschop); 86. Ronald Aarnoutse 3-2. Scheidsrechter Jan Jasperse (Oost-Souburg). Toeschouwers 250. Bijzon derheden: boekingen voor Leo Kayser (Wal cheren) wegens aanmerkingen op de lei ding; Henk Lenaerts (Walcheren) wegens ruw spel en Chris Schroevers (Arnemuiden) wegens ruw spel. RILLAND-BATH - Rillandia heeft een oefenwedstrijd tegen WC uit Halste ren met 3-1 gewonnen. Corné Nuyens scoorde twee keer voor de Zeeuwen. Wim Moerland zorgde voor het derde doelpunt. Voor WC scoorde Simons tegen. woede van de Clinge-aanhang op de hals. De stoere verdediger ging zich in een duel met Peter van Eekelen te bui ten aan een grove overtreding, waar voor Meeusen maar één maatregel kende. „Ik stond er met mijn neus bo venop", verdedigde hij zijn fel aange vochten beslissing later. „Het was op zettelijk schoppen naar de benen van een tegenstander. Dan is er ook dit sei zoen maar een straf: eruit". Johnny Meeusen had daarvóór al boe kingen uitgedeeld aan Carlo Cleijman (HW) en de Clinge-spelers Walter van Tienen en Mark Triest. Het was ken merkend voor de wedstrijd, die af en toe ontaardde in een keihard duel. Het zag er overigens aanvankelijk niet naar uit dat het zo ver zou komen. HVV'24 en Clinge begonnen goed, waarbij de thuisclub de beste kansen kreeg. Nadat een paar mogelijkheden waren verprutst, opende Peter van Ee kelen in de 12e minuut met een on houdbaar schot van ver de score: 1-0. Maar niet lang daarna kwam Clinge al op gelijke hoogte. Boudewijn van Craenenbroeck liet uit een directe vrije trap 1-1 aantekenen. HVV'24 kwam evenwel nog voor rust op voor sprong door een doelpunt van Carlo Cleijman, die een goed opgezette aan val doeltreffend afrondde: 2-1. Na de hervatting was de thuisclub de betere ploeg. Siegfried van den Berg hield zijn club lange tijd op de been, maar de Clinge-doelman was vijf minuten voor tijd kansloos op een inzet Theo Gijsel, die de eindstand op 3-1 bepaalde. SINT JANSTEEN - Steen zorgde dinsdagavond voor een grote ver rassing. De ploeg van trainer Peter van de Boogaart stootte met een 2-0 zege de ambitieuze zaterdag-twee deklasser Hoek uit de bekerstrijd. Met name Steen-doelman Theo de Bot werd voor de Hoek-aanvallers een obsessie. Met enkele schitteren de reflexen hield hij in de eerste helft Hoek, dat toen het betere van het spel had, van scoren af. De tweedeklassers kregen toen mo gelijkheden op een treffer, maar zo wel Mark van Vugt als Jan de Block troffen een onklopbare De Bot op hun weg. Na de rust kreeg Steen het betere van het spel, wat uiteindelijk tot de ondergang van Hoek leidde. Halverwege die speelhelft bracht de van HW overgekomen Jos van de Walle zijn ploeg op een 1-0 voor sprong. Hoek drukte Steen daarna wel op eigen helft terug, maar ander maal bleek Theo de Bot een niet te nemen hindernis te zijn. En vlak voor affluiten kreeg Hoek de gena deklap toegedeeld toen Eric Merckx aan alle onzekerheid voor zijn ploeg een einde maakte en de einstand op 2-0 bepaalde. Philippine-Zaamslag 0-2 Philippine was zeker niet de minde re van Zaamslag. Maar de zaterdag- ploeg gaf de thuisclub een lesje in het scoren van doelpunten. Daar waar Philippine verschillende mo gelijkheden kreeg (Harry Vermeire, Marcel Meijer, Carlos de Mul en Wer ner Corijn troffen of het houtwerk of vonden een sterke doelman Bram Dekker op hun weg), peurde Zaam slag uit een minimaal aantal kansen wel een maximale produktie. Voor de ploeg van trainer Ben Pauwels werd middenvelder Ko Ruijtenburg uiteindelijk de match-winner. Na een kwartier in de tweede helft schoot hij via de binnenkant van de paal voor de eerste maal raak en in de slotminuut zorgde Ruijtenburg met zijn tweede treffer voor de 0-2 eindstand. Hontenisse-Kloetinge 0-1 Kloetinge heeft onverwachts veel moeite gehad om Hontenisse op de knieën te krijgen. De Zeeuws- Vlaamse ploeg speelde fris van de le ver en het duurde erg lang voordat de nieuwbakken tweedeklasser daar een antwoord op vond. In de eerste helft kreeg Hontenisse zelfs de beste mogelijkheden (Jos van Meele zag zijn kopbal door Henk van Sabben over getikt en Harrie Kint miste een unieke mogelijkheid; voor open doel schoot hij echter over), maar halver wege stond het nog 0-0. Ook in de tweede helft kon de thuisclub lange tijd gelijke tred houden met de ho ger spelende tegenstander. Het bleef echter zonder enig resultaat voor Hontenisse. In de 71 e minuut schoot Johnny Kole een vrije trap achter George van Damme (0-1) en dat was meteen de beslissing. Koewacht-Sluiskil 1-8 Sluiskil heeft geen enkele moeite ge had om Koewacht uit de bekerstrijd te wippen. Met soepel aanvalsspel slaagde de ploeg van trainer Jan Geelhoedt er in Koewacht de gehele wedstijd in de tang te houden. En met de regelmaat van de klok, kwa men de doelpunten op het bord. Mark de Kunder werd de absolute uitblinker bij Sluiskil: de gevaarlij ke spits scoorde drie maal en was daarmee de topscorer van zijn ploeg. Het scoreverloop was als volgt. 5 Mark de Kunder 0-1; 35 Paul van dei- Hooft 0-2; 38 Mark de Kunder 0-3; 50 Peter Zwart 0-4: 58 Mark de Kunder 0-5; 68 Luc Rombaut 1-5; 75 Gerard Maas 1-6; 85 Gerard Maas 1-7; 89 Paul van der Hooft 1-8. Tussendoor miste Paul van der Hooft ook nog eens een strafschop voor Sluiskil. Wilco Braafhart van Hoek springt hoog boven enkele verdedigers van Steen uit. WESTKAPELLE - Door een sensatio nele reeks strafschoppen kreeg de wedstrijd tussen Noormannen en Middelburg gisteren een verrassende ontknoping. Door drie missers van Middelburg vanaf de strafschopstip bleef de winst in Westkapelle. Noor mannen had de tweedeklasser in de reglementaire speeltijd op 2-2 gehou den. De score in de strafschoppen was 4-2 in het voordeel van Noormannen. Tot twee keer toe stond er in de wed strijd zelf ook al een voorsprong voor Noormannen op het scorebord. Voor de rust schoot Marcel Krant raak uit een vrije trap. Het werd 1-1 door Hans de Nooyer en daarmee brak de rust aan. Vijf minuten voor tijd schoot Theo van Hercules de thuisclub naar 2-1. Toen leek de strijd beslist, maar één minuut later trof Ronald Hoek man doel: 2-2. Noormannen-doelman Eddie Terma- ten was in topvorm tijdens de straf schoppen die daarna volgden. Hij stopte schoten van Werner Blanc- kaert. Ron Capelle en Jurrien Swiers: alle drie overgekomen van Vlissin gen... Noormannen speelt overigens zondag al de volgende bekerwedstrijd tegen Alliance. Deze wedstrijd begint om 14.00 uur. RCS-Veere 2-1 Veere ging zeer voortvarend van start. Chris Mouthaan scoorde al in het eer ste kwartier uit een vrije trap langs het muurtje. RCS kreeg ook enkele kan sen voor de rust. maar het bleef bij de ze 0-1 stand. Na de rust sloegen de Sou burgers toe. Na tien minuten zorgde Erik de Boer na een combinatie voor de gelijkmaker. Dezelfde speler scoor de ook de winnende goal. Krabbendijke-MOC 1-3 Verdiende winst voor de Brabanders, die na rust vooral het beste van het spel hadden. Daarvoor waren de par tijen in evenwicht en alleen Swaanen schoot voor de rust raak. Krabbendij- ke viel aan, maar werd uit tegenstoten verslagen. Maas en Bennaars zorgden voor 0-3. Adrie Nagelkerke bepaalde een kwartier voor tijd de eindstand: 1- 3. Wemeldinge-Alliance Voor de rust ging de wedstrijd gelijk- OOSTBURG - Hoofdklasser Vlissin gen behaalde een regelmatige 3-0 zege in het bekerduel tegen afdelings-eer- steklasser Oostburg. Hoewel het klas- severschil aanwezig was, kon Oost burg de score beperkt houden. Voor rust gaven Johnny Spaans en Peter van Vossen Vlissingen een 2-0 voor sprong. In de tweede helft kon Van Vossen de eindstand op 3-0 bepalen. Vlissingen-trainer Cees Vermunt was na afloop tevreden en complimen teerde de Oostburgers voor hun goed tegenspel. Vogelwaarde-Axel 0-1 Een verdiende zege van de Axelaars. Gedurende de wedstrijd was de kers verse derde-klasser beter. Het was dan ook aan doelman Marc Arens van de thuisclub te danken, dat vooral na rust het verlies beperkt bleef tot 1-0. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd overigens voor rust al gescoord door Mels Verhelst. IJzendijke-AZVV 1-1 (AZVV wint na strafschoppen) Bij het duel tussen tweede-klasser AZVV en vierde-klasser IJzendijke moesten er strafschoppen aan te pas komen. AZVV won dank zij de beslis sende strafschop van Nico Bouwman, terwijl Frits Verstraeten en Johan van Leeuwe voor IJzendijke misten. De wedstrijd ging overigens gelijk op. In de eerste helft strafte Antoine Thoen een verdedigingsfout van IJzendijke af (0-1Vlak na rust scoorde de zojuist in gevallen Willem van de Broecke 1-1. Er kwam geen wijziging meer in de stand, met het bekende resultaat als gevolg. Vosmeer-Internos 0-0 (Internos w.n.s.) Een evenwichtige wedstrijd. Het zat erin, dat een doelpunt de bekerstrijd zou beslissen. Dat doelpunt bleef uit, dus strafschoppen nemen. Internos bleek hierin beter dan Vosmeer en be kert zodoende verder. Hoofdplaat-Tern. Boys 0-3 De thuisclub miste enkele basisspe lers. Dat neemt niet weg, dat Terneu zense Boys vanaf het begin de betere ploeg was. Jacky Scheele werd de man van de wedstrijd. De aanvoerder nam alle drie de doelpunten, waarvan twee voor rust, voor zijn rekening. De score had nog groter kunnen zijn. Noordhoek-WHS 3-0 Tot aan de rust kon WHS gemakkelijk gelijke tred houden. In de tweede helft leek er in eerste instantie nog niets aan de hand. Totdat Noordhoek via Rens Reuver op een 1-0 voorsprong kwam. De thuisclub zag vlak daarop Theo Vermeulen en Anton Kouter de stand opvoeren tot 3-0. Kruisland-Tholense Boys 3-2 Een leuke pot voetbal met twee aan vallende ploegen. Kruisland beschikte echter over meer scoringsdrift. Julian Roman gaf Tholense Boys eerst een 1- 0 voorsprong, maar voor rust scoorde Toon de Bont de gelijkmaker (1-1). In de tweede helft maakte dezelfde speler •er 2-1 van. Jacques de Jong liet met een afstandsschot 3-1 aantekenen al vorens Jan van der Vlies de eindstand op 3-2 bepaalde. Meer zat er niet in. SPS - VES '35 1-2 Het was geen al te beste wedstrijd. De gelukkigste ploeg won. De thuisclub moest met vijf invallers aantreden. Na twintig minuten gaf Tonnie van Oers VES een 1-0 voorsprong. Nog voor de rust maakte Dick Uijl gelijk (1-1). In de tweede helft hetzelfde spelbeeld, tot dat Peter Keeper de ploeg uit Ouden bosch twaalf minuten voor tijd de winst bracht (2-1). Steenbergen-Noad '67 0-0 (Steenbergen wint na strafschoppen) Een matige wedstrijd. Voor rust had den de bezoekers meer het initiatief, terwijl Steenbergen in de tweede helft het betere van het spel had. De eerste twee strafschopnemers Jan Zuidweg (tegen de paal) en Frans Tols (gestopt) misten voor Noad. Dat was de gena deklap, want Steenbergen benutte wel zijn strafschoppen. MIDDELBURG - Het zaterdagelftal van Middelburg heeft tegen Oostka pelle niet voor een verrassing kunnen zorgen. De afdelingseersteklasser uit Middelburg begon de bekerwedstrijd overigens erg overtuigend. In de eer ste minuut strafte Hans Mewiss al een fout in de Oostkapelse verdediging af; 1-0. De zaterdagtweedeklasser her vond zich zelf en kon via Wim Vos en een mooi schot van Edwin Meerman voor rust de stand naar 1-2 tillen. In de tweede helft kwam Middelburg terug via Jack Wijnands en lange tijd zag het er naar uit dat het bekerduel op een gelijkspel zou uitdraaien. Piet Baan besliste echter voor Oostkapel le uit een strafschop de bekerstrijd; 2- 3. VCK-Goes: 0-3 VCK heeft gisteravond onfortuinlijk van Goes verloren. De thuisploeg speelde een goede wedstrijd, maar kon de vele doelkansen niet omzetten in doelpunten. Romeo van Aerde en een pegel van Henk Schipper bepaalden de ruststand voor Goes op 0-2. Na rust probeerde VCK er alles aan te doen maar niets lukte. De Koudekerkse ploeg kampte ook nog met pech toen paal en lat doelpunten in de weg ston den. Kees Dorrepaal besliste besliste uiteindelijk het duel in het voordeel van Goes. Mevo-Yerseke: 1-3 Yerseke heeft weinig problemen ge had met Mevo uit Zierikzee. Nadat drie minuten voor rust Dirk van der Sleen de thuisploeg op 1-0 had ge bracht, kwam met name na de rust Yerseke sterk opzetten. Dirk van der Sleen hielp ploeg uit het mosseldorp nu een handje door in eigen doel te schieten. Leo van Ast maakte er daar na beheerst 1-2 van. Mevo moest de no dige risico's nemen en ging massaal in de aanval. Yerseke kreeg meer ruimte en maakte het karwei vijftien voor tijd af toen Kees de Smit er 1-3 van maak te. DFS-Bruse Boys: 3-1 DFS is er in geslaagd om een sterk ge havend Bruse Boys uit de bekerstrijd te gooien. De ploeg uit Bruinisse was naar Haamstede gekomen met maar liefst zes invallers. Zo moest ook Ton nie van de Berge noodgedwongen als laatste man spelen. Deze fantasieop stelling brak Bruse Boys duidelijk op en liep een kansloze nederlaag op. In de tweede minuut scoorde Jack van Rees 1-0 tien minuten later stond het al 2-0 toen Marco Jonker op aangeven van Van Rees de bal in het doel kopte. Bruse Boys kwam nog even terug door een doelpunt van Klaas Verspoor, maar in de tweede helft was het weder om Marco Jonker die de strijd besliste: 3-1. SSV'65-Halsteren: 1-12 De uitslag geeft al aan dat er gister avond in Goes sprake was van een enorm klasseverschil. De hoofdklasser liep het arme SSV, uitkomend in de vierdeklas zaterdag, volledig onder de voet. Voor rust was de stand 5-0 en liep verder uit in de tweede helft. Ex-Vlis- singer Jaap Kense scoorde in deze af getekende wedstrijd drie maal. Peter Boonman redde de eer voor zijn ploeg door bij een stand van 0-6 tegen te sco ren. Halsteren walste daarna over de Goese ploeg heen en breidde de score uit tot het volle dozijn. op. Technisch was Alliance de betere ploeg, maar dat resulteerde nog niet in treffers. Daarna schoten de Braban ders wel twee keer raak. Albert Jaap van de Berge werd in de zesde minuut na rust gevloerd door doelman Ko Vleugel. Jack van Etten benutte de strafschop. Drie minuten later schoot diezelfde speler nog eens feilloos in: 0- 2. Tussendoor werden schoten van Johnny Timmerman schitterend ge stopt door de Alliance-doelman. Patrijzen-BSC Chris Bal gaf de thuisclub verrassend de leiding. Patrijzen was voor de rust ook wel sterker, maar moest zich ten slotte foch gewonnen geven. Door Van Loon en Knobel werden de Zeeuwen na de rust geveld: 1-2. KAMPEkLAND - Bijna zorgde Beve landers in het bekerduel met Zierik zee voor een grote verrassing. De vier deklasser uit Kamperland hield in de officiële speeltijd gelijke tred met het twee klassen hoger spelende Zierik zee (2-2), maar sneuvelde bij het ne men van strafschoppen. Bevelanders-Zierikzee was een beker wedstrijd van het zuiverste water. Spanning volop en een adembene mende serie strafschoppen. Leo Ver sluis opende na 25 minuten de score voor Bevelanders, maar tien minuten later was het al weer gelijk toen Leen Koster doel trof. Een minuut of vijf na rust bracht Rini Stoutjesdijk Zierik zee aan de leiding, maar Jacco Balke nende bracht de spanning terug door twintig minuten voor tijd de gelijkma ker voor zijn rekening te nemen. Tien minuten voor tijd kende arbiter Stoutjesdijk uit Sint-Annaland in eer ste instantie een strafschop toe aan Zierikzee, maar herriep die beslissing even later, waardoor de stand gelijk bleef. Wim van der Maas en Peter Ver burg waren de enige spelers, die mis ten bij het strafschoppen nemen, maar bij de extra penalty's ging Jacco Bal kenende in de fout, waardoor Zierikzee zich plaatste voor de volgende ronde. Nieuwland-Kapelle (2-2) (Nieuwland wint na strafschoppen) Opnieuw een bekerwedstrijd vol span ning. Bram van Eenennaam schoot Nieuwland naar de leiding en dat was ook de ruststand. Jacco Bekenes nam na tien minuten in de tweede helft de gelijkmaker voor zijn rekening, maar in dezelfde minuut bracht Wim Diele- man Nieuwland andermaal op voor sprong. In de laatste seconden sleepte Peter de Waard er voor Kapelle nog een serie strafschoppen uit, maar daarin toonde Nieuwland zich de sterkste ploeg (4-2). Meeuwen-Nieuwdorp 1-0. Een pittige wedstrijd zonder al te veel hoogtepunten. Het feit dat Meeuwen het duel dankzij een eigen doelpunt van Fred Vermue won (na tien minu ten in de tweede helft gescoord) zegt ei genlijk voldoende. Meeuwen kreeg daarmee overigens iets te veel want beide partijen hielden elkaar verder goed in evenwicht. In dit duel werden twee spelers van Nieuwdorp en één speler van Meeuwen geboekt. Lebo-Divo 0-6 Lewedorpse Boys was duidelijk een maatje te klein voor Divo dat een klas se hoger speelt dan de Bevelanders. Lebo kon verder het excuus aanvoeren dat het door blessures van een aantal spelers niet met de sterkste formatie het veld betrad. Tonnie Vriends (2), Arie van der Linde (2) en Joost Hulshof (2) scoorden de treffers voor Divo, dat bij rust al met 3-0 leidde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 19