Jubileumjaar De Meerpaal ÊÉÊb' Muziekschool biedt groter cursusaanbod Border collie Jack wint club wedstrijden Axel Wissel PZC/ streek Goedemorgen Zeeuwse renners over de grens Boek over historie Koewachtse kapel komt september uit Hontenisse wint jeugdtoernooi 'Tafeltje' Hulster bejaarden wordt goedkoper 'gedekt Trimloop bij De Griete 12 HUIB (PA) NELLIE (MA) OOK HARMONIE, FANFARE EN JAZZ PALINGROKER VERMIST MOEDER JUDITH FRANSE Zuiddorpenaar Topper AARDENBURG KLOOSTERZANDE OOSTBURG OSSENISSE TERNEUZEN Geslaagd WALSOORDEN ZAAMSLAG DINSDAG 25 AUGUSTUS 1987 Rubriek voor gelukwens ter gelegenheid van geboorte, verloving, huwelijk, jubileum, examen, enz, ook voor mededelingen over huisdieren. Alleen voor particulieren. De teksten dienen 1 dag voor plaatsing uiterlijk 09.00 uur in het bezit te zijn van advertentie-afdeling Vlissingen. Tarieven: prijs per regel f 1,75 over 1 kolom. Een regel met grote letter verplicht 3,50. Toeslag voor foto of tekening, maximaal 40 mm hoog, over 1 kolom 20,-, over 2 kolom 30,- 24-8-1962 24-8-1987 Hartelijk gefeliciteerd. Al 25 jaar een gelukkig paar. Het is wel een dagje later, maar alsnog van harte en we wensen jullie nog vele, vele jaren samen in liefde, gezondheid en geluk. Veel liefs. Trudy, André Johnny, Rebecca Brenda, Porko Burgemeester C. Ockeloen van Terneuzen knipt een lint door, waarmee hij het nieuwe schooljaar en tgevens jubileumjaar van De Meerpaal openende. De kinderen wachtten af, tot zij het sein kregen dat zij hun ballon kon den oplaten voor een wedstrijd, waarvan de winnaar op 28 september bekend wordt TERNEUZEN Met het doorknippen van een lint opende burgemeester C. Ockeloen maandagochtend het nieuwe schooljaar van openbare basisschool De Meerpaal in Terneuzen. De eerste schooldag werd een feestelijk begin van het jubileumjaar. Vijftien jaar ge leden werd de school aan de Sloelaan geopend. Burgemeester Ockeloen merkte in zijn toespraak op dat juist in deze tijd het onderwijs een belangrijke rol speelt. Het is zeer belangrij k dat j ongens en meisj es een goede opleiding krijgen en sociale vaardigheden in een vroeg stadium leren. Een lustrum is de juiste gelegenheid om hierbij stil te staan." Hij feliciteerde de school met het jubileum en knipte vervolgens het lint voor de school deuren door. Voordat de 230 leerlingen in de banken plaats namen lieten zij nog ballons op. De winnaar van. deze ballonwedstrijd wordt 28 september bekend. Aansluitend werd een feestlied gezongen dat gedurende het jubileumjaar nog vaak zal klinken. Volgens direc teur Theun Bril is het begin van het jubileumjaar hele maal naar wens verlopen. „In de komende maanden vol gen nog veel feestaktiviteiten, maar vanochtend zijn de kinderen gewoon aan de slag gegaan. Tenslotte ligt de vakantie net achter de rug. Deze uit Meppel wordt vandaag 50 jaar. Hij zette al veel schuifjes op deuren en verliest noch streken noch 'haar'. Gefeliciteerd. De Zeeuwen 19! Het kan niet missen, vandaag een telefoontje uit Lisse. Over een poosje gaat het gebeuren, dan gaat Judith naar Lisse scheuren. Groetjes, de bloembolletjes krijgt AOW. Van harte ge- Perzische kat, wit met feliciteerd. grijs-groene ogen, roep- H.G., Joke, Nellie, naam Robin. Tel. 01157- Bert, Rienus, Hans 2641. Hé Vandaag wordt TERNEUZEN - De Terneuzense Mu ziekschool heeft het cursusaanbod uitgebreid. Met ingang van het nieu we cursusjaar geeft de school aan de Leeuwenlaan in Terneuzen naast de bestaande opleidingen op instrumen taal en vocaal gebied ook cursussen voor harmonie en fanfare, theoreti sche cursussen en - als bijzondere at tractie - een cursus jazzmuziek. Directeur A. Karreman is zeer ver heugd ook dit jaar op de muziekschool een cursuspakket te kunnnen aanbie den dat ondanks de forse bezuinigin gen ieder muziekliefhebber tegemoet komt. „Wij hebben op dit moment 650 leerlingen op onze school. De 25 docen ten verzorgen iedere week 200 uur aan lessen. Voor ons is het dan ook bijzon der belangrijk dat wij met het aanbod van de vorige jaren kunnen door gaan." De Stichting Terneuzense Mu ziekschool is al jaren bezig haar pro gramma aan de wensen van de leerlin gen aan te passen. Naast de vocale en instrumentale lessen bestaat er ook de mogelijkheid om in een ensemble- en orkestklas te spelen. Sinds vorig jaar is er ook een cursus Algemene Muzikale Vorming voor volwassenen. De 24 deelnemers die naar het tweede cur susjaar overgaan, zijn zeer enthousiast over deze cursus. „Wij willen ook met ingang van dit j aar weer een dergelijke klas beginnen. Het is gebleken dat vooral veel ouders met muzikale kinderen hiervan gebruik maken, om hun kinderen beter te kun nen helpen. Overigens is er een verge lijkbare cursus voor kinderen van zes jaar. In samenwerking met het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming kunnen kinderen op een speelse ma nier kennis maken met vorm, kleur en geluid." Nieuw in het cursusaanbod is de Har monie- en Fanfareopleiding. Volgens Karreman betreft dit kort lopende cur sussen met acht lessen. Er bestaat de mogelijkheid de erkende diploma's A en B van het ministerie van wvc te be halen. Maar de cursus is ook geschikt voor mensen die geen diploma-ambi ties hebben. „Wij horen van veel men sen uit de plaatselijke fanfare vereni gingen dat er te weinig gelegenheid is voor een verbreding van de theorie kennis. Vaak zit men al jaren in een harmonie en dan wil men natuurlijk ook op een bepaald niveau blijven." lessen in improvisatietechnieken en de verschillende jazzstijlen worden gevolgd. De spelers van klavier, gi taar, blaasinstrument en contrabas moeten wel een behoorlijk niveau hebben bereikt voor deelname aan de ze cursus." De introduktieles is woensdag 2 september vanaf 18.30 uur. De bezuinigingen zijn ook niet aan de muziekschool voorbij gegaan. Voorlo pig zijn er nog weinig directe verande ringen voor de cursisten merkbaar. De lessen worden vijf minuten ingekort en er zijn voornemens om de lessen in groepsverband te geven. „Jaren is men bezig geweest iedereen gelijke kansen te geven om zich sociaal en cultureel te ontwikkelen. Nu wordt er juist op de langere cursussen bezuinigd en moe ten we steeds meer projectwerk doen. Maar vergeet niet dat wij hier op de muziekschool niet zomaar een mid dagje de mensen leuk bezig willen hou den." Een verandering is wel op komst. Op wens van de gemeenteraad en vanwe ge de bezuinigingen wordt het lesgeld niet meer aan het inkomen gebonden. Het is nu een stappensysteem waarbij degenen die langere tijd ingeschreven staan een hogere bijdrage moeten be talen. Karreman hoopt dat dit sys teem niet averechts werkt. „Juist de getalenteerde leerlingen zitten de langste tijd op een muziekschool. En juist deze cursisten willen wij door de verhoogde bijdrage niet verliezen." Voor het komende jaar is er een over gangsregeling zodat iedereen aan het nieuwe systeem kan wennen. Een ander gevolg van de bezuinigin gen is het vervallen van de lessen voor klassiek ballet. De stichting is hiertoe overgegaan omdat er voldoende mo gelijkheden in de particuliere sector zijn voor een klassieke opleiding. Bo vendien was het aantal aanmeldingen de laatste jaren sterk teruggelopen. Karreman benadrukt dat de stichting in de toekomst alles er aan zal doen het huidige niveau van de muziekschool te handhaven. „Wij moeten voorkomen dat de steeds verder gaande bezuini gingen uiteindelijk tot een verarming van het muziekonderwijs leiden. De muziekschool in haar huidige vorm is een instituut met bevoegde docenten, met als doelstelling een gedegen on derwijs". Een Afghaanse windhond laat zich een keuring welgevallen. VLISSINGEN - Eric Vereecken uit Sint Jansteen behaalde in een wieler wedstrijd voor amateurs in het Belgi sche Moorsel een fraaie tweede plaats. Hij was de snelste van de groep, die dertig seconden na de Bel gische winnaar Alain de Vuyst om de tweede plaats reed. In Teralfene was Vereecken deelnemer aan een criterium en eindigde hij op de vijfde plaats. Hier won de Belg Johan Pauwels. In Kaprijke kwam een groot aantal Zeeuwse amateurs aan, het vertrek. Karei van Goethem uit Kloosterzande was samen met Frank Gommers uit Philippine één van de bedrijvigste coureurs. Maar toen de beslissende fa se werd ingeluid was Van Goethem er niet meer bij. Gommers daarentegen wel; de Zeeuws-Vlaming werd uitein delijk derde. De resultaten van de ove rige Zeeuwen: 4 Rob Bijvank uit West- dorpe; 9 Ab Verplanke uit IJzendijke; 10 Peter van Acker uit Koewacht; 19 Karei van Goethem. De wedstrijd le verde een overwinning op voor de Belg Francois Caethoven. Verder behaalde Frank Gommers nog een zevende plaats in de door de Belg Gino Primo gewonnen wedstrijd in Wondelgem. In Haasdonk was er een achtste plaats voor Ceriel Hoefnagels uit Clinge (win naar daar was Günther van Steelandt, een Belg) en Cor Vervaet uit Walsoor den werd twaalfde in Oordegem, waar de bloemen naar Gino Lauwereijs gin gen. Dick van Zanten uit Goes klas seerde zich als dertiende in Lier en Ko Harms uit Axel negentiende in Kal fort-Puurs. De overwinning in deze koersen ging respectievelijk naar de Belg Lieven Gorris en de Nederlander Peter Prijs. Bij de nieuwelingen was er een achtste plaats voor Ricardo de Smit uit IJzen dijke. Hij behaalde dat resultaat in Maria-Aalter, waar de Belg Dirk Stae- lens de rapste was. Nanny Maes-van Esch achter het loket van het PTT-kantoorjte in Zuiddorpe, dat ze na bijna 36 dienstjaren ver laat. ZUIDDORPE - Na bijna 36 jaar neemt Nanny Maes-van Esch uit Axel vrijdag afscheid van de PTT. Het afscheid wordt gevierd in café restaurant 't Gemeentehuis in Zuiddorpe waar mevrouw Maes de laatste vijf jaar kantoorhoudster was. „Als je er op terugkijkt, is het voorbij geraasd", vindt Nanny Maes („schrijf alsjeblieft Nanny, zo kent iedereen me"). Ze begon haar loopbaan in december 1951 als tele foniste in Sluiskil. Twee jaar daar na werd ze loketmedewerkster en dat bleef ze tot eind jaren zeventig. Daarna werkte ze drie jaar op 'de boekhouding' in Axel en de laatste vijf jaar runde ze het postkantoor tje in Zuiddorpe. De vele jaren in Sluiskil beschouwt Nanny als de mooiste. „Ik heb altijd een beetje spijt gehad dat ik daar ben weggegaan. Het was ontzettend boeiend werk met al die buitenland se zeelieden en fabrieksmedewer- kers." Alle telefoontjes gingen nog via het postkantoor toen Nanny Maes tele foniste was. „We hadden ook 's nachts diensten, want alle telefoon tjes voor het ziekenhuis gingen via ons. We konden alles wat binnen kwam meeluisteren, maar dat moet niet in de krant hoor", lacht ze. Toen een paar jaar na haar in dienst tre den het telefoonnet werd geautoma tiseerd, kon ze blijven als loketme dewerkster. „Mijn twee collega's gingen net omstreeks die tijd trou wen, zodat ik het baantje kreeg." Eén keer is ze aan een overval ont snapt. „Ik stond alleen aan het loket in Sluiskil toen er opeens politie bin nenkwam. Ze vroegen mij of er een overvaller was. Later bleek dat en kele mannen uit Zelzate het kantoor wilden overvallen. De politie onder schepte de mannen echter na een tip. Toen ik dat hoorde ben ik toch wel even bang geweest. We hadden toen nog van die geheel open loket ten en ik had net een grote storting van Van Gend Loos binnen", her innert Nanny zich. Na de dood van haar man is mevrouw Maes in Axel gaan werken. „Ik woon in Axel dus dat leek een aardige oplossing. Maar je kunt wel stellen dat ik na driejaar ben gevlucht toen ik de kans kreeg in Zuiddorpe kantoorhoudster te worden. Ik miste het contact met de klanten." Die contacten werden in Zuiddorpe weer snel gelegd. „Enige mensen. Ik ben me echt Zuiddorpenaar gaan voelen", zegt ze oprecht. Het kan toortje in Zuiddorpe sluit waar schijnlijk voor het eind van het jaar. Het preciese tijdstip hangt af van de mogelijkheid om het plaats je op te nemen in het routeschema van het rijdend postkantoor. „Zo lang het rijdend kantoor nog niet in Zuiddorpe komt, blijft het huidige pand open", verklaart directeur J. van der Pot. Nanny Maes had wel tot de allerlaat ste dag willen blijven, maar de pro cedure was al gestart en de minister van binnenlandse zaken heeft haar wachtgeldregeling al bekrachtigd. Ze is de Zuiddorpenaren dankbaar dat ze zoveel mogelijk naar het post kantoor kwamen. „Enkele jaren ge leden bleek al dat er te weinig han delingen in het dorp werden verricht om, volgens de PTT-norm, een kan toor in stand te houden. Daarna zijn de handelingen met de helft toege nomen", betoogt ze. Dat is nog niet voldoende zodat het kantoortje toch dicht gaat. Nanny Maes heeft bijna haar hele loopbaan parttime gewerkt. „Mijn werk was mijn hobby en ik heb nooit de behoefte gevoeld om carrière te maken. Naar dit afscheid ben ik toe gegroeid. Ik heb nog zoveel hobbies; tuinieren, mijn dieren - een hond, eenden en een volière vol vogels - en misschien ga ik ook wel weer wat muzieklessen geven. Ik zal me in ie der geval niet vervelen", verwacht ze. Wie Nanny Maes nog een keer de hand wil schudden, kan vrijdag tus sen 19.30 en 21.0(Luur terecht in café restaurant 't Gemeentehuis in Zuid dorpe. Als een echte topper van het cursus jaar ziet Karreman de cursus jazzmu ziek. „Onder leiding van Freddy Cou- ché, een Belgische big band-leider en vooraanstaand jazzmusicus kunnen KOEWACHT - Begin september is het precies driehonderd jaar geleden dat in Koewacht een kapel werd opge richt. Dit gegeven willen het kerkbe stuur van de parochie Koewacht en de pastores niet ongemerkt laten voor bijgaan. Op het moment wordt de laatste hand gelegd aan een boek over de geschiedenis van de parochie. Dit werk wordt, voorafgaand aan een academische zitting in de kerk van het Belgische Koewacht, vrijdag 4 sep tember gepresenteerd. Tijdens deze bijeenkomst die om 20.00 uur begint, gaat de Vlaamse priester-dichter An ton van Wilderode in op de geschiede nis van het grensdorp. De zitting wordt muzikaal opgeluisterd door een muziekensemble en het Koewachtse parochiekoor. Van zaterdag 5 tot en met maandag 7 september wordt in de kerk, in het Belgische deel van het dorp, een tentoonstelling gehouden over het 300-jarig bestaan van de paro chie. De gelegenheidstentoonstelling is op zaterdagen te bezichtigen van 14.00 tot 18.00 uur. Op zondagen van 10.30 tot 12.00 uur en na de middag van 14.00 tot 18.00 uur. Op maandagoch tend kan de expositie bekeken worden tussen 9.30 en 11.00 uur. AXEL - Wie in het bezit wil komen van de LM-trofee van de Zeeuws- Vlaamse kynologenclub moet over een hond van uitzonderlijke klasse beschikken. Dit bleek zaterdag tij dens de clubwedstrijden waar de ge ringste fout de deelnemers al meteen uitschakelde voor het eindklasse ment. Het was de border collie Jack van R. van Campen uit Goes, die uit eindelijk, volgens de jury, de beste prestaties leverde. Uit de ruim drie honderd deelnemers wist deze reu be slag te leggen op de felbegeerde titel. Een titel waaraan in hondekringen erg veel waarde wordt gehecht. Dit bleek zaterdag weer in de bedrijfshallen van de firma Mieras in Axel. Het neusje van de zalm op hondegebied uit heel Nederland en België was bijeen ge bracht om een gooi te doen naar deze titel. De jury kende de prijs voor de gehoor zaamste hond toe aan de duitse herder Kieran van A. van den Bosch uit Zuid dorpe. De clubmatchtitel ging naar Labo Daphanie Picolo Azzuro, een Ita liaanse windhond van mevrouw J. Gie- lisse uit 's-Heerenhoek. Zaterdagmiddag bezochten vele hon derden mensen het evenement. De be zoekers konden aan een hond van me vrouw L. Mieras kenbaar maken welke kleur bot hij uit een doolhof tevoor schijn moest halen. Uit de acht, in het doolhof aanwezige, verschillend ge kleurde, botten, wist hij telkens feil loos het juiste tevoorschijn te halen. Uitslagen gehoorzaamheid pré beginners: 1 border collie Cass van M. Deijne. Maldegem; 2 Duitse staander Kim van N. de Blok, Waas munster; 3 Tervurenaar Shiva van J. de Pou- ry. Maldegem. Beginners: 1. schnauzer Jor- na van F. Witte, Axel; 2 Bouvier Reza van F. Bakker, Axel; 3 Scheltie Imbo van G. de Baets, Maldeghem. Novice: 1 Duitse herder Bevanie van L. Mieras, Koewacht; 2 Duitse Herder Menko van P. van de Velde, Terneu zen; 3 Golden Retriever Murdoil van P. van Hoeve, Vogelwaarde. A-klasse: 1 Duitse Herder Kievan van A. van den Bosch, Zuid dorpe; 2 Border Collie Itam van E. Kooy- man, Terneuzen; 3 Border Collie Xennia van A. Smoor, Breskens. B-klasse: 1 Border Col lie Jack van R. van Campen, Goes; 2 Border Collie Patoet van C. Fermont, Terneuzen; 3 Border Collie Xennia van A. Smoor, Bres kens. Prijs voor de beste Duitse herder: Kievan van A. Van den Bosch, Zuiddorpe. LM-tro fee: Border Collie Jack van R. van Campen, Goes. Eindrangschikking 'Open Clubkampioen schap': 1 Labo Daphanie Piccollo Azzuro, Italiaanse Windhond van mevrouw J. Gie- lisse, 's-Heerenhoek; 2 Lady Fransisca van Zeelands Roem, Langharige standaard das hond van mevr. M. de Kunder-Vader, 's Gra venpolder; 3 Brandy le Foger du Setter, En gelse Setter van G. Santra, Kortgene; 4 Greetavala Vanessa, Courin Terrier van A. van der Plasse, Yerseke, 5. Kaczijk van Els- dyk, Polsky Owzarek Nizziny van A. van Zanten, Zaamslag. VOGELWAARDE - De voetbalvereni ging Vogelwaarde hield het traditione le Burgemeester Molthoff-jeugdtoer- nooi voor F-, E-, D2-, Dl-pupillen en C- junioren. Het toernooi voor de F-pupil- len werd vroegtijdig afgebroken door hevige regen. Bij de E-pupillen was de overwinning voor Hontenisse. Bij de D2-pupillen ging HVV'24 met de eer strijken. Het Belgische Straatje Steke- ne eindigde als eerste in de categorie Dl-pupillen. Bij de C-junioren was de jeugd van Hontenisse het sterkst. Eindstand: E-pupillen: 1 Hontenisse; 2 Vo gelwaarde: 3 Patrijzen; 4 SDO; 5 Kruinin- gen. D2-pupillen: 1 HVV'24; 2 Spui; 3 Ter neuzense Boys; 4 Knokke; 5 Vogelwaarde. Dl-pupillen: 1 Straatje Stekene; 2 Knokke; 3 Kruiningen; 4 Vogelwaarde; 5 HVV'24. C- junioren: 1 Hontenisse; 2 Kruiningen; 3 Vo gelwaarde; 4 Breskens; 5 Straatje Stekene. Fietspuzzelrit - De Aardenbu volleybalclub De Kikkers houdt a dag voor de elfde maal een fletspu rit. Voor deze twintig kilometer 1 oriëntatierit kan worden ingeschri bij de Aardenburgse gymzaal tu 13.00 en 14.00 uur. Aan het einde de fietstocht kan op het Kaait worden deelgenomen aan een strijd ringsteken. De prijsuitreikir rond half negen. Hengelwedstrijd - De zeehei vereniging 'De Vogel' in Klooster de hield een viswedstrijd voor d den. Er waren 38 deelnemers. De uitslag luidt: 1. J. van Heese, Kloi zande, 14 vissen, 2777 punten, 2. J. van! Graauw, 12 vissen, 2706 punten, 3, J. ding, Kloosterzande, 10 vissen, 2O10pu 4. H. Jonkheym, Kloosterzande, 7 vi 1923 punten, 5. mevrouw Mannaert.T le, 9 vissen en 1239 punten. Depijpging mevrouw Van de Velde uit Sluiskil met sen en 1239 punten. Bridge - De Oostburgse recre bridgeclub speelde voor de zomeri petitie in hotel 'Du Commercf Oostburg als volgt: Groep A: 1 echtpaar Brugge; 2 Langt mevr. Marteijn; 3 Wagenaar/Van der Ho De Badts/Hermans. Groep B: 1 echi Kwaks; 2 echtpaar Weck; 3 Van Wan mevr. De Badts4 echtpaar Hermans. C C: 1 Kerkhove/Ysabie; 2 dames Job/Bit 3 dames Van Wezel/De Zeeuws; 4 damt tri/Visser. Kaarting - De kaartclub 'DeH makers in Oostburg hield een strijd in Oostburg. Er namen 581 ters deel; 20 om te bieden en 38 o jokeren. De uitslag: bieden: 1 Vermeersen, 84pu 2 Van Rentegem, 81: 3 mevr. Mathijsse 3 Slabber, 78; 5 Schouten, 77. Jokeren van Pamelen, 36; 2 mevr. Van de Velde-I houts, 46; 3 P. Fenijn-Eversdijk. 46; 4r Mussche-Morel, 48; 5 L. Ras, 54. De volgende kaarting vindt plaat 11 september. Kaarting - De kaartclub 'Ons maak' uit Ossenisse houdt zaterda zevende ronde in het kader var clubcompetitie. De kaartavond be om 19.30 uur in het verenigingsgeb 'Hof ter Nesse'. De spelsoortenzijn den en jokeren. TERNEUZEN Bij de Stichting leiding voor kraamverzorgster in Z Holland en Zeeland zijn geslaagd, vrouw H. P. M. Stokkerman uit neuzen en mevrouw J. S. Heerspin Axel. Toer ronde Het afgelopen w einde werd in Walsoorden de 'Ro van de Noordstraat' gereden voort rijders, trimmers en recreanten eerstgenoemde groep legde dafs af van 30 kilometer. De andere twe tegorieeën fietsten 60 kilometer. De uitslagen: toerrijders: 1 Paul vanK hoven; 2 Jürgen Segers; 3 Frans Voet.1 mers-recreanten: 1 Theo Wullems; 2C me; 3 C. Beenhakker. Er namen 55 renners aan de koe deel. De organisatie was in hande toerclub Kloosterzande. Fietspuzzeltocht - Woens morgen, houdt de buurtverenigin Vier Heren uit Zaamslag voor de t de maal dit seizoen een fletspuzz Voor deze tocht kunnen de leden de vereniging woensdag van 1 20.00 uur inschrijven bij de Torenl school. Tevens houdt De Vier H woensdag 21 oktober een 'Mens-e je-niet'-dag. Zowel de jeugd als de wassenen kunnen die dag in geb De Rank aan het spel deelnemen HULST De Hulster bejaarden, gebruik maken van de warme-m tijdvoorziening in de Reynaert hoeven in de nabije toekomst mil te betalen voor een warme maal Vanaf volgende week dienen de bruikers van 'Tafeltje dek je' slei 6,50 voor een diner neer te tellei De prijsverlaging is mogelijk dooi de maaltijden vanaf maandag de centrale keuken van het ver gingstehuis De Blaauwe Hoeve i den bereid en niet meer in de keu van het Sint-Liduina-ziekenhuis Hulst. Daar was de maaltijdvooi ning twee jaar geleden naar uitgf ken toen De Blaauwe Hoeve gehee renoveerd moest worden. Deze r( vatiewerkzaamheden zijn inmid( achter de rug, waardoor de terugl van 'Tafeltje dek je' naar de oudei kon plaatsvinden. De terugkeer naar de keuken van verzorgingstehuis leidt niet alleen een prijsverlaging van de maaltiji maar heeft ook nog een ander pos effect. In de Blaauwe Hoeve-keu kunnen zonder problemen meer i me maaltijden bereid worden. 1 door kan het aantal ouderen in H1 dat gebruik maakt van de maalt voorziening momenteel een klein' bejaarden, uitgebreid worden tot derd. Verwacht wordt dat dit aai nog voor de jaarwisseling gehaald worden. ZAAMSLAG - De stichting 'Sport' Recreatie' in Zaamslag houdt daag (dinsdag) in samenwerking de atletiekvereniging Scheldesi een trimloop bij het buurtschap Griete. Er kan vanaf 18.00 uur bij het ha van De Griete worden ingeschreve vijf afstanden; twee, drie, vier, acn twaalf kilometer. De start voor u en twaalf kilometer is om 19-00ul" strijd op de overige afstanden een kwartier later.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 22