Commissie Hulst eens met verhuizing slachterij Picavet 'Kunst op lokatie' in Havenpoort Zierikzee De Waal blijft leider in Eeklo Veel kinderen verwacht op speelweek Zaamslag Familieberichte JLeeuws- PZC/streek EEN DURE AANGELEGENHEID KAARTINGEN INITIATIEF GOESENAAR HUTTENBOUWERS OOK ACTIEF IN HOEK GAMBOLLING Zeeuws-Vlaamse kynologenclub houdt clubmatch Hoek Twee gewonden bij botsing Zaamslag t t CLINGE Kaarting - De Katholieke Bond voor Ouderen in Clinge houdt vrijdag een prijskaarting voor ouderen vanaf 50 jaar en gehandicapten in gemeen schapshuis Malpertuus in Clinge. De kaarting telt mee voor het kampioen schap en begint om 13.30 uur. Inschrij ven is mogelijk vanaf 13.00 uur. HULST Bridgewedstrijd De bridge club uit Hulst speelde een wedstrijd in gemeenschapscentrum Den Dullaert, waaraan 24 personen deelnamen. Uitslag groep A: 1 mevrouw Bruyns- heer Bregonje, 2 echtpaar De Kerf, 3 dames Voet- Van Hootegem; groep B: dames Aronson- Vroome, 2 dames Allaerts-Van Dorselaer, 3 mevrouw Van Waterschoot- heer De Schrij ver. SINT-JAN S TEEN~ J ubileum wedstrijd Ter afslui ting van het jubileumjaar spelen de Steense veteranen vrijdag een wed strijd tegen een elftal van oud-spelers uit Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen op het sportpark in Sint-Jansteen. Verenigin gen als HW, Zaamslag, Hontenisse en Koewacht verlenen hun medewer king. De wedstrijd begint om 19.00 uur en wordt geleid door H. Rammeloo uit Hulst. Na afloop is er een samenzijn in de sportkantine. DINSDAG 18 AUGUSTUS 1987 HULST - De financiële commissie van de gemeente Hulst is van mening dat de sanering van de Slachterij Pi cavet aan de Stationsweg een dure aangelegenheid is. Dit kwam maan dagavond naar voren tijdens de com missievergadering. Ondanks de zwa re financiële belasting, die deze trans actie met zich meebrengt, wegen de voordelen op tegen de nadelen. Het verplaatsen van de slachterij naar het bedrijfsterrein Hogeweg kost 1,8 mil joen gulden. Ruim een miljoen gulden zou uit pro vinciale fondsen moeten komen ter wijl de gemeente Hulst,- uit de pot stadsvernieuwing een bedrag van 750.000 gulden moet ophoesten. Te genover de aankoop van de bedrijfs panden aan de Stationsweg staat wel de verkoop van een perceel grond op het industrieterrein, dat in eerste in stantie een bedrag van ruim 300.000 gulden moet opleveren. Later komt dan eventueel bijna 200.000 gulden bij. HENGSTDIJK In café Het Jagers huis in Hengstdijk werd een kaarting gehouden waaraan 57 personen deel namen. Uitslag: 1 R. Lindthout Axel; 2 D. Concierge Ossenisse; 3 mevrouw Wolfert Axel; 4 A. van Dorselaar Kloosterzande; 5 J. de Schepper Temeuzen. HENGSTDIJK Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een kaarting gehouden waaraan 78 personen deel namen. Uitslag: 1 mevrouw Van Gink Axel; 2 J. van Peeten Lamswaarde; 3 mevrouw Pauwels Kloosterzande; 4 mevrouw Van Goethem Kloosterzande. NIEUW-NAMEN In café Du Com merce in Nieuw-Namen werd een kop- pelkaarting gehouden. Uitslag: 1 T. Praet'J. Vermeerschen; 2 R. Sturm/W. Goossens. Tweede ronde: 1 M. Pe- tinda/E. de Koning; 2 I. de Winkel/A. Ver hulst. NIEUW-NAMEN In café Marjo in Nieuw-Namen werd een koppelkaar- ting gehouden. Uitslag: 1 A. Thilleman/G. Klippelaar; 2 J. Vermeirsen/J. van Kampen; 3 T. Praet/P. Praet. WALSOORDEN In café R. de Jonge in Walsoorden werd een kaarting ge houden waaraan 40 personen deelna men. Uitslag: 1 mevrouw Jonkers Kloosterzande; 2 mevrouw Van de Hemel Overslag; 3 F. de Poorter Kloosterzande; 4 J. van de Hende Hulst; 5 mevrouw Verstraeten Axel. De reden dat het Hulster college het bedrijf uit de binnenstad van Hulst weg wil hebben, is mede van planologi sche aard. In het kader van de ontwik keling van het plan Havenfort, waarin het bedrijf van Picavet ligt, moet op deze plaats een parkeerterrein komen met het bolwerk en de veste. Verder was commissievoorzitter bur gemeester mr F. Jacobs van mening, dat het bedrijf bepaald geen visite kaartje is bij het binnenkomen van Hulst. Bovendien is ook sprake van stankoverlast. „Als college zijn wij van mening, dat de verplaatsing van het bedrijf van Pica vet de hoogste prioriteit moet krijgen om estetische en milieu-technische re denen. Verder krijgen wij er van de provincie geld voor en is het tevens een invulling voor ons industrieterrein". Ondanks de zware financiële lasten, was de commissie het eens met het voorstel van het Hulster college. ZIERIKZEE Vijf jonge kunste naars houden tot en met 29 augus tus een 'zomertentoonstelling op locatie' in de Zierikzeese Noordha venpoort. Het betreft de eerste pre sentatie van 'Transit actuele kunst', een initiatief van de Goese tekenleraar Tom van den Berge. Hij wil ook elders in Zeeland kun stenaars op locatie laten exposeren met de uiteindelijke bedoeling te zijner tijd een galerie voor actuele kunst in Goes te openen. „Voors hands blijft het zowel voor de kun stenaar als voor het publiek nog een uitdaging op wisselende locaties te recht te komen. Want dat vraagt het nodige aanpassingsvermogen van zowel de beschouwer als de kunste naar", aldus Van den Berge. Hij merkt 'Transit actuele kunst' aan als een nog klein bedrijfje, dat zich toelegt op het organiseren van tentoonstellingen van werk van met name jonge- en talentvolle kun stenaars, en het adviseren van be drijven en particulieren bij de aan koop van beeldende kunst. In de Noordhavenpoort zijn werken te zien van de Tilburgse kunstenaars Henk Verwijmeren en Hans An- sems, Pierre Cops uit Eindhoven, Sjaak Jongejan uit Amsterdam en Margriet Luyten, Den Bosch. 'Transit actuele kunst' heeft vol gens Tom van den Berge in Zierik zee al een goede start gemaakt met de verkoop van vier kunstwerken. Dat gebeurde tijdens de drukbe zochte opening op zondagmiddag, waarbij pianist Ronald Boons een interpretatie gaf van een composi tietekening van Verwijmeren. De eerste zomertentoonstelling op lo catie van 'Transit' is op maandag gesloten. De openingstijden van dinsdag tot en met zaterdag zijn van 11.00 tot 17.00 uur, op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. De kinderen in Hoek begonnen maandagmiddag met het bouwen van hutten, waarvoor ze vele soorten materiaal ge bruikten. Ook in Zaamslag werd maandagmiddag begonnen met het bouwen van hutten, waarvan de gehele speelweek nog druk gebruik zal worden gemaakt. ZAAMSLAG Vrijwilligers van het Jeugd Vakantie Komitee Zaamslag rekenen deze week op een record-aan tal deelnemers van honderd kinderen per dag. Maandag, de eerste dag van de speelweek met als thema 'De we relddelen' stonden meer dan zestig kinderen ingeschreven, waarvan het merendeel een weekkaart had ge kocht. Ondanks het verleidelijke zwembad naast het "Klup-uus" stonden de kin deren maandag in een rij voor de kassa om een dagkaart of een speelweekpas- poort te kopen. Hierin krijgen zij ie dere dag een dierenplaatje plus stem pel als toegangsbewijs. Bij de inschrij ving werd duidelijk dat de meeste kin deren al een keuze voor een werelddeel hadden gemaakt. Favorieten zijn Amerika met de indianen en Disney land en het Verre Oosten met vecht sporten zoals kung-fu en karate. De leidsters en begeleiders van de kinde ren vermoeden dat deze voorkeur in nauw verband staat met bekende tele visieseries van de laatste maanden. „Maar wij willen de kinderen ook voor de andere werelddelen interesseren. Verkleden als Arabier of inboorling uit Australië lijkt ons ook heel leuk. De kinderen zijn in ieder geval enthou siast en het wordt zeker een leuke en boeiende week voor iedereen," aldus Aria Bosselaar, een van de vijftien vrij willigsters die de activiteiten van de speelweek begeleiden. Na de uitleg van het thema konden de kinderen in de loop van de middag be ginnen met de huttenbouw. Vandaag, dinsdag, worden vliegers gemaakt. Woensdag is er een poppekastvoor- stelling 'Met een kwartje de wereld rond' en voor de ouderen de quiz 'We reldwijs?'. Voor het middagprogram ma zijn de Olympische Spelen ge pland. De wedstrijden worden op het sportveld gehouden. De deelnemers moeten water dragen, koek happen en een reusachtige legpuzzel maken. Als de wind goed staat worden de zelfge maakte vliegers opgelaten. Ook is er dan een riksja-race. Woensdag is er ook mogelijkheid te overnachten. Donderdag wordt stokbrood gebak ken en is er een filmvoorstelling, 's Middags komt de vrijwillige brand weer voor het waterspel. Op de laatste dag van de speelweek is een huttenver- kiezing en tijdens het afbreken van de hutten vindt een spijkertrekwedstrijd plaats. De speelweek-wordt besloten met een ballonwedstrijd. een liedje op de wijze van 'Zag twee beren broodjes smeren' werd de speel week geopend. De kinderen konden aansluitend een dier uitzoeken dat zij gedurende de week verder uitbeel den. Er ontstonden op deze manier vijftien groepen van inheemse en vreemde dieren. Maandagmiddag werd ook begonnen met de huttenbouw. Dinsdag staat in het teken van het Wereld Natuur Fonds. Een medewerkster van deze natuurbeschermingsorganisatie ver telt over bedreigde diersoorten en de bescherming daarvan. EEKLO - Mare de Waal en Helmut Cardon kwamen maandag de vijfde ronde van het ECI-schaaktoernooi zonder kleerscheuren door. De Waal verstevigde zijn positie aan de kop van de ranglijst door een overwin ning. Cardon kwam in het Max Euwe- toernooi remise overeen met de Ame rikaan Mark Ginsburg. In deze sterkst bezette groep wikkelde Cardon met zwart vlot af naar een pun- tendeling. Mare de Waal rekende in de internationale jeugdgroep in een rechtstreeks duel af met zijn sterk geachte Hongaarse concurrent Bez- dan, die tot gisteren met evenveel pun ten mede aan de leiding ging. Masjen- ka Dubbeldam en Manfred Kindt ver loren maandag. Dubbeldam van An- dries Dekker en Kindt van de Belg Sven Neyrinck. Vleeskens/tk Het open seniorentoernooi, dat vanaf vorige week vrijdag werd gespeeld, kreeg maandag op de laatste dag een WALSOORDEN In café R. de Jonge in Walsoorden werd een gaaibolling gehouden waaraan 34 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel A. van Geersdaele Noordstraat; linker zijvogel P. Neve Kloos terzande; rechter zij vogel A. de Rijk Wal soorden; grootste aantal kleine vogels (8) R. de Brouwer camping De Vogel. HENGSTDIJK Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een gaaibolling gehouden waaraan 66 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel V. Freij ser Hulst; rechter zij vogel R. van Kraaij Hengstdijk; linkerzij vogel L. Minnebeek Hengstdijk; grootste aantal kleine vogels (5) H. Gerrets Hengst dijk. LAMSWAARDE In café De Lamso ren in Lamswaarde werd een gaaibol ling gehouden, waaraan 25 personen deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. Hussel, Lamswaarde, rechterzijvogel P. Mijsmans, Antwerpen, linkerzij vogel F. v. Dorselaer, Lamswaarde, grootste aantal kleine vogels (8) mw. Huls thout, Lamswaarde. HENGSTDIJK Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een gaaibolling gehouden, waaraan 57 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel F. Salbien, Merksem, rechter zij vogel R. de Wilde, Stekene, linker zij vogel L. Freij ter, Hulst, grootste aantal kleine vogels (6) T. Borremans, Beveren. WALSOORDEN In café R. de Jonge in Walsoorden werd een gaaibolling gehouden, waaraan 42 personen deel namen. Uitslag: hoge vogel G. v. Kampen, Noord straat, rechterzij vogel mw. Hoefijzers, Kloosterzande, linkerzij vogel J. Everaert, Vogelwaarde, grootste aantal kleine vogels (6) J. Bisschop, Hengstdijk. verrassende ontknoping. Niet I van Rij, maar Wilfried Vleeskens J uiteindelijk winnaar van dit toerl dat in zeven ronden Zwitsers wet 1 slist. Van Rij verloor maandag ij i nood van de Belg Polaczek, died door een half punt meer vergaard J Van Rij. Maar omdat Wilfried vj kens zijn voortreffelijke vorml hield en eveneens won (van de f Wyntin), kwam de TerneuzenaJ gelijke hoogte met Polaczek. De J standspunten (23 om 20 in het <1 deel van Vleeskens) beslisten daf over de toernooiwinst. Gert van werd met 5,5 punt derde, net voor zestal met vijf punten, onder wie Janse, Janco Dees en Kees Niet link. De uitslagen: Max Euwe-toernooi: Tonoli- Piket ï-o straeten- Borm afg.; Ginsburg- Cardon: 2; Deleyn- Janssen 1-0; Pirisi- Varasdv 2. Open kampioenschap van België: B: Claesen 1/2-1/2; Sherzer- Van Wontergln 0; Martens- Lehtivaara 1/2-1/2; Bellini- 1-0. Internationale jeugdgroep: Bezdaul Waal 0-1; Leao- Van de Werf 0-1; BomeJ 0-1; Ruxton- Justnes 0-1; De Vries- Lorei 0; Nielsen- Sims 1-0; Powell- Joyce if Dekker- Dubbeldam 1-0; Van denBeJ Caels 0-1; Kindt- Neyrinck 0-1. De stand na vijf ronden: Max Euwe-toernooi: Varasdy, 3,5; Carl Ginsburg, Janssen en Deleyn, 3; Borra f 1 afg.; Piket, 2,5; Tonoli, 2; VerstraetsJ afg.; Pirisi, 0,5. Junioren, open kampioenschap vanBtl Bellini, 4; Bauer, 3,5; Claesen en SheJ Lutz, 2,5 uit 4; Van de Voort, 2 uit4; 1 1,5; Lehtivaara, 1; Van Wonterghemd; Internationaal jeugdtoernooi: DeWaal. der Werf en Nielsen, 4; Justnes, 3,5; i Bezdam, Leao, Borne en De Vries, 3; Ji 2,5; Sims, Ruxton, Powell, Dekker,Cat Lorenz, 2; Dubbeldam en Neyrinck, 1,5; den Berghe en Kindt, 1. AXEL De Zeeuws-Vlaamse Kyn genclub houdt zaterdag haar jaar se internationale clubwedstrijd, kynologisch festijn wordt gehou in de hallen van de firma Miera Axel. Ook dit jaar heeft een groot aa| deelnemers uit Nederland en 1 voor dit evenement ingeschreven worden meer dan 75 rassen, waaroi enkele wereldkampioenen, tentooi steld, geshowd en gekeurd. Vooi keuring komen enkele internatioi keurmeesters naar Axel, die teven toerbeurt als speaker optreden o bezoekers iets over de rassen te ve| len. De show begint om 10.00 uur en' middaguren vindt een Kind-h show plaats. Ook worden demons tiewedstrijden springen gehouden kunnen worden beschouwd concours-hippique voor honden. Ook in Hoek begon gisteren de speel week. Daar waren 152 kinderen in de ochtend naar het Molenplein geko men voor de eerste dag van de speel week met als thema Dierenweek. Met ZAAMSLAG Maandagmiddag om vijf uur zijn een bromfietser en een be stuurster van een bestelbusje gewond geraakt bij een ongeval op het Plein in Zaamslag. Ze liepen beiden een been breuk op. De automobilist werd over gebracht naar het Julianaziekenhuis in Terneuzen, de bromfietser naar het Elisabethziekenhuis in Sluiskil. Bromfietser B. J. uit Sluiskil en de be stelauto, bestuurd door A. D. uit Ter- neuzen, reden in dezelfde richting. Toen de bromfietser linksaf wilde slaan kon D. hem niet meer ontwijken. Het busje ramde een lichtmast en sloeg om. De bromfiets en het busje werden zwaar beschadigd. Het verkeer ondervond geruime tijd hinder van het ongeval. PAAL In café P. Verras in Paal werd een schieting gehouden waaraan 50 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: hoge vogel J. van Kerkhoven Sint-Jansteen; eerste zijvogel E. Hulshout Lamswaarde; tweede zijvogel J. van Kerk hoven Sint-Jansteen; grootste aantal kleine vogels (4) G. de Bakker Graauw. Uitslag wip 2: hoge vogel P. Pauwels Kloos terzande; eerste zijvogel J. Boon Zandberg; tweede zijvogel R. Herwegh Heikant; groot ste aantal kleine vogels (5) R. de Guitenaere Vogelwaarde. ZUIDDORPE Schutterssociëteit Willem Teil hield een schieting in café M. de Cock in Zuiddorpe waaraan 48 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel H. d'Hondt Zuid dorpe; tweede hoge vogel J. van Dam Moer- beke; eerste en tweede zij vogel F. de Waal Koewacht; grootste aantal kleine vogels (3) R. Simon, G. Suij en R. Migom, allen Zuid dorpe. KLOOSTERZANDE In café De Kastanje in Kloosterzande werd een schieting gehouden waaraan 26 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. Hoop Kloosterzande; eerste zij vogel A. Verhoeven Kloosterzande; tweede zij vogel R. Boone Hulst; extra vogel J. Hoop Kloosterzande; derde zijvogel R. Boone Hulst; vierde zij vogel A. de Waal Kloosterzande; grootste aantal kleine vo gels (5) H. van Rijt Kloosterzande en R. de Waele Vogelwaarde. OSSENISSE In café De Zeemeeuw in Ossenisse werd een schieting gehou den waaraan 24 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel F. Pijl Ossenisse; tweede zij vogel W. Rodriguez Os senisse; grootste aantal kleine vogels (4) me vrouw d'Hooghe Ossenisse. ZUIDDORPE Schutterssociëteit Sint-Sebastiaan in Zuiddorpe hield een staande wipschieting waaraan 110 schutters deelnamen. Uitslag wip 1eerste hoge vogel en eerste zij vogel J. de Wolf Zuiddorpe; tweede hoge vo gel H. Uijtendaele Zelzate; derde hoge vogel E. Ingels Koewacht; tweede zij vogel J. Ver- berkmoes Temeuzen; derde zijvogel B. de Ruüter Tilburg; vierde zijvogel J. Roeland Zuiddorpe. Uitslag wip 2: eerste hoge vogel H. van Re- mortel Koewacht; tweede hoge vogel J. Roe land Zuiddorpe; eerste zijvogel E. de Letter Koewacht; tweede zijvogel R. Arens Moer- beke; derde zijvogel J. de Ruijter Tilburg; vierde zijvogel E. Ingels Zuiddorpe. WALSOORDEN In café R. de Jonge in Walsoorden werd een schieting ge houden waaraan 49 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel E. de Backer Sint-Jan- steen; tweede hoge vogel A. de Waal Wal soorden; eerste en tweede zij vogel A. Dobbe- laer Boschkapelle; grootste aantal kleine vogels F. de Block Koewacht. KOEWACHT Schutterssociëteit Willem Tell in Koewacht hield een schieting in café P. van de Steene waaraan 4 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Smet Koewacht; eer ste zij vogel V. de Schepper Moerbeke; twee de zijvogel O. Saman; grootste aantal kleine vogels (7) P. van de Steene Koewacht. GRAAUW Schutterssociëteit De Triezen hield een staande wipschie ting in Graauw waaraan 52 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: eerste hoge vogel H. Sorber Graauw; tweede hoge vogel A. Herman Axel; eerste zijvogel J. Sorber Graauw; tweede zij vogel T. de Vet Hulst; derde zijvo- gel P. Steijeaart Graauw; vierde zijvogel E. Verschueren Sint-Jansteen. Uitslag wip 2: eerste hoge vogel H. Sorber Graauw; tweede hoge vogel H. Merckx Sint- Jansteen; derde hoge vogel P. de Letter Sint-Jansteen; eerste zijvogel A. de Baar Graauw; tweede zijvogel H. de Vet Hulst; derde zijvogel J. Goossen Kloosterzande; vierde zijvogel M. de Baar Graauw. KRUISPOLDERHAVEN In Kruis polderhaven werd een snorrenschie- ting gehouden waaraan 67 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: hoge vogel H. Baart Axel; eer ste zijvogel G. de Maaijer Emmahaven; tweede zijvogel P. Strobbe Kuitaart; groot ste aantal kleine ogels (8) R. de Cock Paal. Uitslag wip 2: hoge vogel H. de Maaijer Em mahaven; eerste zijvogel T. van Goethem Lamswaarde; tweede zijvogel A. van Rijt Kloosterzande; grootste aantal kleine vo gels (5) L. Verras Paal. OSSENISSE Op camping Musse- nist in Ossenisse werd een schieting gehouden waaraan 24 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel M. Coppens Ossenisse; eerste zij vogel A. Roelands Ossenisse; twee de zij vogel A. de Waal Kloosterzande; groot ste aantal kleine vogels (7) P. Maas Klooster zande. KOEWACHT Schutterssociëteit Thuis Weg in Koewacht hield een schieting in café P. de Vlieger waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel V. de Schepper Moerbeke; tweede zijvogel R. de Smet Koewacht; grootste aantal kleine vo gels (4) R. Baert Koewacht. KOEWACHT In café De Oude Mo len in Koewacht werd een bejaarden- schieting gehouden waaraan 28 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel, eerste en tweede zij vo gel A. de Waal Koewacht; grootste aantal kleine vogels (4) mevrouw Groenewegen Koewacht. HULST In café De Kroon in Hulst werd een vakantieschieting gehouden waaraan 24 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel mevrouw De Looff Boschkapelle; eerste zijvogel R. de Sterke Zelzate; tweede zijvogel J. van Kerckhoven Hulst; grootste aantal kleine vogels (11) L. Herwegh Meerdonk; extra vogel E. Vercau- teren Hulst. LAMSWAARDE In café De Vier Jaargetijden in Lamswaarde werd een vakantieschieting gehouden waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel T. Bogaert Wijchen; eer ste zij vogel G. Herwegh Hulst; tweede zijvo- gel A. Giesbers Wijchen; grootste aantal kleine vogels (5) E. Schillemans Bergen op Zoom en C. Verschueren Lamswaarde. KOEWACHT In café De Oude Mo len in Koewacht werd een bejaarden- schieting gehouden, waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel: R. de Smet, Koewcht; eerste zij vogel C. Ongenae, Koewacht; twee de zij vogel H. de Smet, Koewacht; grootste aantal kleine vogels (3) C. Ongenae, Koe wacht. KLOOSTERZANDE In café De Rei zende Man in Kloostrzande werd een bejaardenschieting gehouden, waar aan 28 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel P. d'Hondt. Kloosterzan de; eerste zijvogel P. Kriekaart, Klooster zande; tweede zij vogel E. Warrens. Klooster zande; grootste aantal kleine vogels (7) J. Spontelee, Kloosterzande. KLOOSTERZANDE In café De Kastanje in Kloosterzande werd een bejaardenschieting gehouden, waar aan 26 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel: K. van Kerkhoven, Kloosterzande; eerste zijvogel G. van Kerk hoven, Kloosterzande: tweede zijvogel E. Pardaen, Sas van Gent; grootste aantal klei ne vogels (5) M. van Kerkhoven, Klooster zande. KOEWACHT In café De Oude Mo len in Koewacht werd een bejaarden schieting gehouden, waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel T. de Caluwe, Koewacht; eerste zijvogel R. de Smet, Koewacht; twee de zijvogel R. Haantjes, Moerbeke; grootste aantal kleine vogels (3) R. van Greenbergen, Koewacht en E. Baert, Koewacht. LAMSWAARDE In café De Vier Jaargetijden in Lamswaarde werd een schieting gehouden, waaraan 34 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel E. Hulshout, Lamswaar de; eerste en tweede zij vogel T. Boogaert, Wijchen; grootste aantal kleine vogels (8) J. Maas, Hulst. HULST In café W. Blorunaert in Hulst werd een schieting gehouden, waaraan 29 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel F. de Vos, Kieldrecht; eerste zij vogel A. Dobbelaer, Boschkapelle; tweede zij vogel R. Verschoten. Hulst; groot ste aantal kleine vogels (6) W. Blommaert, Hulst en F. de Vos. Kieldrecht. Hulst; Kloosterzande: Adhuc tua messis in herba est. Uw oogst is nog in de groene halmen) Ovidius Anaïs Op 16 augustus 1987 hebben wij plotseling af scheid moeten nemen, ten gevolge van een nood lottig verkeersongeval, van onze innig geliefde zoon, kleinzoon, broer en verloofde THEO WARRENS op de leeftijd van 20 jaar. Hulst: Theo en Roos Warrens-Voet Bianca Jan en Elsa Warrens-de Blok Ilse Pauwels De familie Warrens De familie Voet De familie Pauwels 4561 KB Hulst Dullaertstraat 34 De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag, 20 augustus a.s., om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis op de R.K.-begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst voor de uitvaartdienst om 10.15 uur in de Basiliek. Woensdag om 19.00 uur gebedsdienst in bovenge noemde Basiliek. Theo ligt opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b, Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 18.00 tot 19.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcen trum. Geen bezoek aan huis Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvan gen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Theo bij alle vraagtekens en smart. Blijf je voor altijd gebeiteld, diep in ons hart. Ben en José Pauwels-Maes Ilse Danny Harold Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze sympathieke speler THEO WARRENS Zijn karakter en inzet zullen ons steeds bijblijven. Wij wensen zijn ouders, zus, verloofde en familie veel sterkte toe in deze zeer moeilijke tijd. Sponsor H.V.V.'24 Th. Heijndrickx en familie Het overlijden van onze gewaardeerde jeugdlei der THEO WARRENS heeft bij de jeugdafdeling van H.V.V.'24 een erg droevige stemming teweeggebracht. Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe en wij zullen hem node missen. Jeugdafdeling H.V.V.'24 Wij zijn diep geschokt en bedroefd door het plot seling overlijden van onze vriend en medespeler THEO WARRENS Wij wensen zijn ouders, zusje, vriendin en verdere familieleden veel sterkte toe. Spelers, leiders en trainers voetbalvereniging H.V.V.'24 Met grote verslagenheid hebben wij kennis gen men van het plotseling overlijden door een nood lottig ongeval van ons gewaardeerd lid THEO WARRENS Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders, zij zusje en zijn vriendin Ilse en verdere familielede- Wij wensen hen in deze moeilijke tijden krachte sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwer ken. Bestuur voetbalvereniging H.V.V.T Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden ten gevolge van een nood lottig ongeval van THEO WARRENS oud-leerling van onze school Onze innige deelneming gaat uit naar zijn ouders, familie en allen die hem dierbaar waren. Bestuur, oudervereniging, schoolleiding, medewerkers en leerlingen van de R.K. Jansenius Scholengemeenschap Hulst, 17 augustus 1987 Hij had een lange lijdensweg te gaan, die hij heldhaftig heeft volbracht. Hij moet daarin zijn bijgestaan door Goddelijke kracht. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dank bare herinnering aan zijn grote zorg en liefdevoor ons, delen wij u mede, dat voorzien van de H. Sa cramenten der Zieken van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonva der, opa, broer, schoonbroer en oom THEOPHILE DE MARTELAERE echtgenoot van Leonie Johanna de Wispelaere op de leeftijd van 83 jaar. Breskens: L. J. de Martelaere- de Wispelaere Terneuzen: Joke en Jonny Zeegers- de Martelaere hoek Breskens: Johan en Marie de Martelaere- Geernaert Familie De Martelaere Familie De Wispelaere 4511 HG Breskens, 17 augustus 1987 Ringlaan 30. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de ter aardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag, 20 augustus, orn 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in Hotel 'Scaldis', Langeweg3. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 20