Maaltij dvoorzieningen Goes moeten verbeterd Raad Zierikzee wil subsidie voor aanpassing bouw 'Kunst op lokatie' in Havenpoort Zierikzee Burgemeester zaagt vakantiewerk open Jeugdtennistoernooi Kortgene afgesloten Raad Westerschouwen bekrachtigt verbod op bezit slagwapens VAKER EN VOOR MEER OUDEREN De Waal blijft leider in Eeklo Voor 2500 gestolen uit hotel Renesse OUD PAND CORNELIASTICHTING INITIATIEF GOESENAAR H. J. van Zuijlen tijdelijk wethouder in Westerschouwen Kermisexploitanten trakteren Goes op vuurwerk Triathlon van rijkspolitie in Wilhelminadorp Twee gewonden bij botsing Zaamslag VIA NOODVERORDENING Uitslagen PZC/ streek GOES Onder wij scommissie over scholenfusie Begroting 1988 in commissies YERSEKE F oto-tentoonstelling over visserij OUD-VOSSEMEER Ouderenreis De afdeling oi Vossemeer van de Zeeuwse Vrouw raad houdt donderdag 27 augus een reis voor de ouderen uit het do De reis gaat naar Kinderdijk, Scho hoven en Nieuwkoop. Het vertrek om 07.30 uur vanaf garage Van Klundert in Oud-Vossemeer. GOES De warme-maaltijd-voorzie- ning voor ouderen in de gemeente Goes moet worden uitgebreid. Op dit moment ontvangen ongeveer vijftig bejaarden in Goes en Kloetinge weke lijks drie keer een warme maaltijd in het kader van Tafeltje-dek-je. Ook in de andere dorpen van de gemeente moet iets dergelijks op touw worden gezet. En de deelnemers moeten kun nen rekenen op minimaal vijf warme maaltijden per week. Het verdient ook aanbeveling de maaltijden niet alleen op medische, maar ook op so ciale gronden te verstrekken. Een en ander staat in de nota ouderen beleid van de gemeente Goes. Het rijksbeleid is er steeds meer op gericht de zelfstandigheid van ouderen in de eigen woonomgeving zo lang mogelijk te handhaven. Voorzieningen als war me maaltijden spelen daarbij een be langrijke rol. In de nota doet het dage lijks bestuur van de gemeente Goes een lange rij aanbevelingen om derge lijke voorzieningen te verbeteren. Een van de suggesties is naast het thuis bezorgen van warme maaltijden (Tafeltje-dek-je) een zogenaamde Open Tafel te organiseren, met name dan voor de deelnemers die op sociale indicatie meedoen. De verzorgingshui zen Het Gasthuis en Sint-Maarten in de Groe en het verpleeghuis Ter Valc- ke kunnen in beginsel gasten aan een Open Tafel ontvangen. Ook het in aan bouw zijnde verzorgingshuis Randhof gaat deze mogelijkheid bieden. De maaltijden moeten ook goedkoper. Ter Valcke bereidt thans de maaltij den en rekent daar 7,60 gulden voor. En dat bedrag betalen de deelnemers ook. B en w menen dat het goedkoper moet kunnen. Serviceflat De Schakel in Goes verzorgt de warme maaltijden voor ouderen in de gemeente Borsele en rekent daarvoor 5,90 per maaltijd. Naar het oordeel van het Goese college moet een goed verzorgde warme hap voor een prijs van 5 a 6 gulden geleverd kunnen worden. Het dagelijks bestuur van de gemeente is van plan na te gaan of de andere serviceflat in Goes, De Horst, er bij kan worden betrokken. De kosten van de uitbreiding van de war me maaltijd voorziening worden op ruim 26.000 gulden geraamd. Daar naast zijn meer vrijwilligers nodig. En dat niet alleen voor het bezorgen van maaltijden. Ook moeten vrijwilligers worden geworven voor recreatieve ac tiviteiten in verzorgingshuizen, voor de begeleiding van bewoners van deze huizen naar het ziekenhuis, voor be zoek aan nog zelfstandig wonende be jaarden en voor een klussendienst. In de nota wordt ook aandacht be steed aan het knelpunt dat (echt)pa- ren door opname van één van hen in een verpleeghuis noodgedwongen van elkaar gescheiden raken. Het wel zijn van de zelfstandig wonende part ner kan dan van invloed zijn op dat van de man of vrouw die in het ver pleeghuis is opgenomen. B en w wil len een onderzoek instellen naar de omvang van dit probleem. Ze hebben verscheidene suggesties voor oplos singen. EEKLO - Mare de Waal en Helmut Cardon kwamen maandag de vijfde ronde van het ECI-schaaktoernooi zonder kleerscheuren door. De Waal verstevigde zijn positie aan de kop van de ranglijst door een overwin ning. Cardon kwam in het Max Euwe- toernooi remise overeen met de Ame rikaan Mark Ginsburg. In deze sterkst bezette groep wikkelde Cardon met zwart vlot af naar een pun- tendeling. Mare de Waal rekende in de internationale jeugdgroep in een rechtstreeks duel af met zijn sterk geachte Hongaarse concurrent Bez- dan, die tot gisteren met evenveel pun ten mede aan de leiding ging. Masj en- ka Dubbeldam en Manfred Kindt ver loren maandag. Dubbeldam van An- dries Dekker en Kindt van de Belg Sven Neyrinck. Vleeskens/tk Het open seniorentoernooi, dat vanaf vorige week vrijdag werd gespeeld, kreeg maandag op de laatste dag een verrassende ontknoping. Niet Gert van Rij, maar Wilfried Vleeskens werd uiteindelijk winnaar van dit toernooi, dat in zeven ronden Zwitsers werd be slist. Van Rij verloor maandag in tijd nood van de Belg Polaczek, die daar door een half punt meer vergaarde dan Van Rij. Maar omdat Wilfried Vlees kens zijn voortreffelijke vorm vast hield en eveneens won (van de Belg Wyntin), kwam de Terneuzenaar op gelijke hoogte met Polaczek. De weer- standspunten (23 om 20 in het voor deel van Vleeskens) beslisten daarna over de toernooiwinst. Gert van Rij werd met 5,5 punt derde, net voor een zestal met vijf punten, onder wie Eric Janse, Janco Dees en Kees Nieuwe- link. De uitslagen: Max Euwe-toernooi: Tonoli- Piket 1-0; Ver stoeten- Borm afg.Ginsburg- Cardon 1/2-1/ 2; Deleyn- Janssen 1-0; Pirisi- Varasdy 1/2-1/ 2. Open kampioenschap van België: Bauer- Claesen 1/2-1/2; Sherzer-Van Wonterghem 1- 0; Martens- Lehtivaara 1/2-1/2; Bellini- Lutz 1-0. Internationale jeugdgroep: Bezdan- De Waal 0-1Leao- Van de Werf 0-1Borne- Jetzl 0-1; Ruxton- Justnes 0-1; De Vries- Lorenz 1- 0; Nielsen- Sims 1-0; Powell- Joyce 1/2-1/2; Dekker- Dubbeldam 1-0; Van den Berghe- Caels 0-1; Kindt- Neyrinck 0-1. De stand na vijf ronden: Max Euwe-toernooi: Varasdy, 3,5; Cardon, Ginsburg, Janssen en Deleyn, 3; Borm, 2,5 1 afg.; Piket, 2,5; Tonoli, 2; Verstraeten, 1 afg.; Pirisi, 0,5. Junioren, open kampioenschap van België: Bellini, 4; Bauer, 3,5; Claesen en Sherzer, 3; Lutz, 2,5 uit 4; Van de Voort, 2 uit 4; Martens, 1,5; Lehtivaara, 1; Van Wonterghem 0,5. Internationaal jeugdtoemooi: De Waal, Van der Werf en Nielsen, 4; Justnes, 3,5; Jetzl, Bezdam, Leao, Bome en De Vries, 3; Joyce, 2,5; Sims, Ruxton, Powell, Dekker, Caels en Lorenz, 2; Dubbeldam en Neyrinck, 1,5; Van den Berghe en Kindt, 1. Reservering van een bejaardenwoning aan de Louise de Colognylaan of reser vering van een logeerkamer in het ver pleeghuis zijn enkele van die mogelijk heden. Verder zou kunnen worden ge dacht aan het zoeken naar adressen in de omgeving van de verpleeghuizen waar partners van verpleeghuispa tiënten, eventueel tegen een vergoe ding, tijdelijk onderdak krijgen. Nage gaan zou kunnen worden of serviceflat De Horst deze functie zou kunnen ver vullen. Tenslotte biedt wellicht ook soelaas het koppelen van verpleegbed- RENESSE Uit een kamer van een hotel aan het Duinwekken in Renesse is in de nacht van zaterdag op zondag een videorecorder en een cassette recorder gestolen. M. B. uit Renesse deed aangifte van de vermiste appara tuur met een totale waarde van 2500,—. den aan in de directe omgeving te rea liseren zelfstandige wooneenheden voor gezonde partners. Het college van burgemeester en wet houders wil de ouderen meer invloed geven in het beleid van de gemeente, bijvoorbeeld door leeftijdsgrenzen bij bestuursfuncties te laten vervallen en te vervangen door een maximum zit tingsduur. Met name op het gebied van de huisvesting is het naar de smaak van B en W zinvol de inbreng van ouderen te vergroten. Ze willen streven naar een centrale toewijzing van bejaardenwoningen, omdat daar mee een indicatiesysteem kan worden ingevoerd, zodat de ouderen die het dringendst aan een bejaardenwoning toe zijn er ook een krijgen. In iedere wijk of dorp moeten moge lijkheden komen voor bejaarden om deel te nemen aan activiteiten in het kader van Meer Bewegen voor Oude ren. Voor de zogenaamde jongere ou deren bestaat behoefte aan ontspan ningsmogelijkheden als volleybal, badminton, tennis en korfbal. ZIERIKZEE - De gemeenteraad van Zierikzee zet maandag 24 augustus de volgende stap in de voorbereidingen om van het voormalige gebouw van de Corneliastichting aan het Haven park in Zierikzee een woningcomplex te maken. Het gaat nu om het aanvra gen van geldelijke steun voor het pro ject. Zoals bekend wil de woningbouwver eniging Beter Wonen het oude ver pleeghuis aanpassen en uitbreiden zo dat er 46 woningwetwoningen in kun nen worden gebouwd. In totaal is daar bijna 5 miljoen gulden mee gemoeid. De gemiddelde huurprijs per woning zal ruim 450 gulden gaan bedragen. Uit de planningslijsten nieuwbouw, verbouw en verbetering voor de perio de 1988-1992, die de raad krijgt vast te stellen, blijkt dat het zwaartepunt van de nieuwbouwactiviteiten op het be stemmingsplan Poortambacht ligt. Daar worden in de planperiode onge veer 170 woningen gebouwd, zowel in de woningwet- als in de premie-, vrije- en sociale sector. Het totale program ma voor deze vijf jaren omvat 238 wo ningen. Het enige gedeelte van Zierik zee waar ook een flink aantal wonin gen wordt gebouwd is het bestem mingsplan Binnenstad-Zuidwest (36 woningwetwoningen). De Zierikzeese raad vergadert vanaf 19.30 uur in het stadhuis. ZIERIKZEE Vijf jonge kunste naars houden tot en met 29 augus tus een 'zomertentoonstelling op locatie' in de Zierikzeese Noordha venpoort. Het betreft de eerste pre sentatie van 'Transit actuele kunst', een initiatief van de Goese tekenleraar Tom van den Berge. Hij wil ook elders in Zeeland kun stenaars op locatie laten exposeren met de uiteindelijke bedoeling te zijner tijd een galerie voor actuele kunst in Goes te openen. „Voors hands blijft het zowel voor de kun stenaar als voor het publiek nog een uitdaging op wisselende locaties te recht te komen. Want dat vraagt het nodige aanpassingsvermogen van zowel de beschouwer als de kunste naar", aldus Van den Berge. Hij merkt 'Transit actuele kunst' aan als een nog klein bedrijfje, dat zich toelegt op het organiseren van tentoonstellingen van werk van met name jonge- en talentvolle kun stenaars, en het adviseren van be drijven en particulieren bij de aan koop van beeldende kunst. In de Noordhavenpoort zijn werken te zien van de Tilburgse kunstenaars Henk Verwijmeren en Hans An- sems, Pierre Cops uit Eindhoven, Sjaak Jongejan uit Amsterdam en Margriet Luyten, Den Bosch. 'Transit actuele kunst' heeft vol gens Tom van den Berge in Zierik zee al een goede start gemaakt met de verkoop van vier kunstwerken. Dat gebeurde tijdens de drukbe zochte opening op zondagmiddag, waarbij pianist Ronald Boons een interpretatie gaf van een composi tietekening van Verwijmeren. De eerste zomertentoonstelling op lo catie van 'Transit' is op maandag gesloten. De openingstijden van dinsdag tot en met zaterdag zijn van 11.00 tot 17.00 uur, op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. HAAMSTEDE De gemeenteraad van Westerschouwen heeft maandag avond de 75-jarige VVD-fractievoor- zitter dr H. J. van Zuijlen aangewezen als tijdelijk tweede wethouder. Met deze benoeming, waarmee de PvdA het zeer oneens is, werd voorzien in de vacature in het college van b en w ten gevolge van het overlijden van wet houder J. Deïst. Als opvolger in de raad werd voor de VVD toegelaten ing C. W. Veerhoek uit Renesse. De PvdA-fractie deed een vergeefse poging de vrijgekomen wethoudersze tel te bemachtigen. De kandidaatge- stelde G. J. W. van der Salm kreeg ech ter behalve de drie stemmen van zijn eigen fractie, geen enkele steun, want CDA en WD brachten gezamenlijke hun zeven stemmen op Van Zuijlen uit. Deze was voor het wethouder schap 'namens de hele raad' voorge dragen door raadslid J. van den Berge (reformatorische unie). De sociaal-de mocraten Van der Salm en J. C. Hen- drikse gaven echter te verstaan dat er van een unanieme voordracht geen sprake was. Overigens sloot ook Van der Salm zich nadrukkelijk aan bij de gelukwensen uit alle fracties aan het adres van dr Van Zuijlen. Burgemeester J. L. Nie- mantsverdriet-Leenheer hoopte op een 'heel goede samenwerking' met de nieuwe wethouder. Dr Van Zuijlen liet blijken te betreuren dat zijn plaats in het college het gevolg is van het overlijden van wethouder Deïst. „Niettemin hoop ik mijn werk in de geest van de totale gemeenschap zo goed mogelijk te doen", aldus Van Zuijlen. Ingespannen werken de kinderen aan hun hut. Op de vingers slaan hoort daar ook een beetje bij. BROUWERSHAVEN Met een enorme zaag opende burgemeester C. Slabbekoorn van Brouwersha ven maandagmorgen om 10.00 uur de kindervakantieweek op het oude sportveld in Brouwershaven. Na het hijsen van een speciale vlag gin gen ruim 75 kinderen van 5 tot 12 jaar met hout, spijkers, oude gordij nen en verf aan de slag om een hut- tendorp te bouwen met het thema 'Onze wereld zonder grenzen'. Het is de bedoeling dat zes verschil lende volken vertegenwoordigd zijn in het dorp, namelijk Chinezen, Afri kanen, Indonesiërs, Arabieren en Amerikanen met cowboys en india nen. Het is dit jaar de vijfde keer dat de kindervakantieweek in Brou wershaven wordt gehouden. Corry van der Zande, een van de begelei dende ouders, vertelt dat het vorig jaar niet is doorgegaan wegens festi viteiten rond het 700-jarig bestaan van Brouwershaven. „We hebben nu weer een programma met leuke ver rassingen voor de kinderen", aldus Van der Zande. Vandaag (dinsdag) brengen de bou wers versieringen aan in hun huizen en komen ook in de kledij van het volk dat zij uitbeelden. De kinderen worden geschminkt door de begelei ders. Als extra verrassing komt een vliegtuigje een dropping uitvoeren. Woensdag gaat het hele werelddorp barbeeuën en donderdag is er een speldag met allerlei spelletjes aan gepast aan de gewoonten van de ver schillende volken. Als afsluiting houden alle dorpelin gen vrijdag om 19.00 uur een op tocht onder begeleiding van drum band Apollo met de majoretten Apollonias van de Markt naar de plaats waar de overblijfselen van het dorp worden verbrand. Daarbij verleent de brandweer assistentie, geholpen door het gemengde gezel schap dorpsbewoners. „De gemeente heeft fantastisch ge holpen", legt Corry uit. „Als het weer ook zo blijft, kunnen we straks te rugkijken op een geslaagde week voor de kinderen". GOES De commissie onderwijs tuur, volksgezondheid en milieu gadert donderdag 27 augustus 'ov onder meer de fusie van de openba Prof dr Kohnstammschool en de J Ligthartschool. De commissie, die o 19.30 uur in het stadhuis bijeenkon bespreekt ook de begroting 1988 en financiële meerjarenplanning. GOES De commissie algemene; ken van de gemeente Goes behand' maandag 24 augustus de concept) groting 1988 en de financiële meer renplanning. Dit onderwerp wordto besproken in onder meer de cornrn sie financiën, economische zaken sociale dienst, die vrijdag 28 august om 19.30 uur bijeenkomt in het s. huis. Tijdens de vergadering van co missie algemene zaken, die aanstat de maandag vanaf 19.30 uur int stadhuis begint, komt ook de sta van zaken rondom de aanleg van t kabelnet aan de orde. De Goese commissie financiën, pen neels- en economische zaken I delt vrijdag 28 augustus tevens het heffen binnenhavengeld voor het 1 mende jaar. Ook de legesverordeni voor 1988 wordt besproken. YERSEKE Van 19 augustus t met 19 september exposeert E Everaers foto's over het onderw 'visserij' in schoenwinkel Meeusea het Kerkplein in Yerseke. De tentoi stelling is ingericht in het kader van mosseldag 1987 en is tijdens de o| ningstijden van de winkel te beziel gen. GOES De exploitanten op de Goese kermis hebben een speciale attractie op touw gezet. In samenwerking met de gemeente Goes wordt vandaag, dinsdag, op het kermisterrein aan het Molenplein vuurwerk afgestoken. Dat gebeurt tussen 22.00 en 22.30 uur. De kermis is sinds vrijdag geopend. De ex ploitanten zijn over de eerste twee da gen zeer te spreken. Woensdag is de laatste dag van de kermis in de Ganze- stad. WILHELMINADORP - De jaarlijkse recreatieve thriathlon van de rijkspo- litiesportvereniging Luctor uit Mid delburg wordt vrijdag 28 augustus ge houden in Wilhelminadorp. Het lopen en fietsen vindt plaats in de Wilhelminapolder en het zwemmen in het Goese kanaal. De af te leggen af standen bedragen: 750 meter zwem men, 30 kilometer fietsen en 7,5 kilo meter lopen. De deelname aan de thriatlon is ook opengesteld voor de sportdistricten 's Gravenhage en Dor drecht en voor de Zeeuwse gemeente politiekorpsen en de marechaussee. ZAAMSLAG Maandagmiddag om vijf uur zijn een bromfietser en een be stuurster van een bestelbusje gewond geraakt bij een ongeval op het Plein in Zaamslag. Ze liepen beiden een been breuk op. De automobilist werd over gebracht naar het Julianaziekenhuis in Terneuzen, de bromfietser naar het Elisabethziekenhuis in Sluiskil. Bromfietser B. J. uit Sluiskil en de be stelauto, bestuurd door A. D. uit Ter- neuzen, reden in dezelfde richting. Toen de bromfietser linksaf wilde slaan kon D. hem niet meer ontwijken. Het busje ramde een lichtmast en sloeg om. De bromfiets en het busje werden zwaar beschadigd. Het verkeer ondervond geruime tijd hinder van het ongeval. Een aantal finalisten van hetjeugdtennistoernooi in Kortgene. Voorste rij, de finalisten tot en met 1 Ojaar vlnr I Cori Juybregtse, Corine Janse, Bart van Stevenink en Aart Jan de Looff. Tot en met 12 jaar en jongens tot en met 14 jaar h Marie Bruynzeel, Janita Davidse, Eugène de Kok, Dennis van 't Westeinde, Arno Jongsma en Boris Klopmeijer. KORTGENE Met de prijsuitreiking door burgemeester mevrouw Ej. J. Hoogendijk-van Duijn, is zondag op H. J. van Zuijlen HAAMSTEDE De gemeenteraad van Westerschouwen heeft maandag avond de vrijdag door waarnemend burgemeester A. J. Padmos afgekon digde speciale verordening, die 'slag wapens' verbiedt, unaniem bekrach tigd. De verordening verbiedt, zoals gemeld, voor het strand van Wester schouwen en delen van de kern van Renesse tussen acht uur 's avonds en vier uur 's morgens in het bezit te zijn van voorwerpen, die als aanvalswa pen kunnen worden gebruikt zoals stokken, latten, timmer- en knipmate- riaal. Aanleiding voor de 'noodverordening' vormen de vechtpartijen en rellen van de afgelopen weken op het strand en Renesse, waarbij allerlei slagwapens werden gebruikt waarvan het bezit op zich niet verboden was. En het was dan ook noodzakelijk om maatregelen te nemen ten einde in beslagname moge lijk te maken, aldus burgemeester J. L. Niemantsverdriet-Leenheer. Raadslid C. van der Haven-Eikelen boom (WD) bepleitte een verlenging van het slagwapenverbod tot zes uur in de ochtend, omdat de strandrellen veelal na vier uur plaats hadden. Ove rigens meende zij dat inmiddels al weer veel relschoppers van Schouwen vertrokken zijn. „Want de drukte neemt een beetje af en daarmee ver dwijnen ook de feestgangers, die met knuppels op de proppen komen". Burgemeester Niemantsverdriet zei met de rijkspolitie te zullen doorne men of het wenselijk is het tijdstip van het slagwapenverbod tot zes uur 's morgens op te schuiven. De verorde ning is nu van kracht tot 1 september, maar wordt, wanneer dat nodig is, ver lengd. Overigens zijn in de nacht van zater dag op zondag op de Oude Moolweg in Renesse al vijf jongeren uit Dordrecht op grond van de nieuwe verordnening bekeurd wegens het in bezit hebben van honkbalknuppels. Wethouder Padmos was het met me vrouw Van der Haven eens dat er in Renesse gebrek aan parkeergelegen heid is. Het VVD-raadslid signaleerde vooral grote parkeeroverlast voor het verkeer omgeving Oude Moolweg. Als oorzaak noemde zij mede de instelling van de bewaakte parkeerplaats aan die weg. „Want de mensen schrikken er voor terug om te betalen en het ge volg is dan ook dat het verkeer muur vast komt te zitten". Wethouder Padmos noemde niet het betaald parkeren, maar het slechte weer de grote boosdoener. Als het mooi weer is staan de auto's op de par keerterreinen bij het strand". Burgemeester Niemantsverdriet- Leenheer tekende nog aan, dat b en w er naar streven volgend jaar bij alle grote parkeervoozieningen in Wester schouwen sanitaire voorzieningen te realiseren. het park van de LTC Noord-Beveland te Kortgene, de derde editie van het jeugd-invitatietoernooi afgerond. Na een week tennis volgens afvalsys- teem, waarbij ook de banen in Co- lijnsplaat plaats van handeling wa ren, mochten drie jongens en een ge lijk aantal meisjes uit de categorieën tot en met 14, tot en met 12 en tot en met 10 jaar het eremetaal in ont vangst nemen. Bij de oudste jongens werd een outsi der eindoverwinnaar: Arno Jongsma uitkomend voor Tebo uit Heinkens- zand legde zijn opmars naar de finale steeds in straight sets af. Het beslis sende duel met favoriet Eugène de Kok van 't Halve Maantje, vergde een derde reeks, die gezien de score, in feite evenwel slechts een formaliteit was. Gwen Melis (MLT.C) en ranglijstaan voerster bij de meisjes tot en met 14 jaar, ging volledig volgens de progno ses een tweegevecht aan met haar clubgenote Anne Marie Bruynzeel, dat ook wat de uitslag aangaat, geen ver rassing opleverde. Een leeftijdklasse lager gaf bij de jon gens Dennis van 't Westeinde ('t Halve Maantje) overeenkomstig de plaatsing geen krimp. Na fel verzet in de tweede set was Domburger Boris Klopmeijer de laatste die voor hem door de knieën ging. De organiserende vereniging bleef ook niet met lege handen achter. Als derde ingeschat, sleepte Janita Davidse - ten koste van opnieuw Anne Marie Bruynzeel - in het deeltoernooi bij meisjes de trofee in de wacht. De 10-jarige Bart van Steveninck Yerseke, die de verrassend totdefi le doorgedrongen Aart Jan de 1/ (De Schelde) aftroefde en de in" Cordelia Huybregtse (De Stoof), sterker was dan Corine Janse (Nol Beveland), waren de laatsten hoogste trede van het erepodi mochten betreden. JE t/m 14 - halve finales: E. d. Kok-B dekker 6-2, 6-3; A. Jongsma-J. d. Kif» 6-0. Finale: A. Jongsma-E. d. Kok6-4.-- 0. Verliezersronde: I. Schoofs-E. J. 0retl 6-1. ME t/m 14-halvefinales: G. Melis-J. 6-3,6-4; A. Bruynzeel-M. Delfsma 7-5, J nale: G. Melis-A. Bruynzeel 7-5, 6-4. zersronde: L. d. Waal-S. Vroegop6-3.5; JE t/m 12 - halve finales: D. v. 't Wesre R. v. Housselt 6-0,6-1; B. Klopmeijer-v :-W.l t West' gemanse 3-6,6-3,6-4. Finale: D. v. de-B. Klopmeijer 6-2, 7-6. Verliezers G. Vroegop-D. d. Goffau 6-0, 6-1. ME t/m 12 - halve finales: A. Bruyn» Davidse 6-2, 6-1; J. Davidse-M. Delfs»' 3-6, 6-2. Finale: J. Davidse-A. Bruyn» 6-3. Verliezersronde: B. Bimmel-M-V ge 6-3, 6-4. JE t/m 10 - halve finales; A. J J Steenbergen 6-4, 6-3; B. v. Steven» Oreel 6-1, 6-0. Finale: B. v. Stevenm» d. Looff 4-6,6-3,6-4. Verliezersronde. dee-H. Doeleman 6-3, 6-1. ME t/m 10 - halve finales: C. Huybreg® Versluis 6-4, 6-2; C. Janse-M. Ganzen 6-2. Finale: C. Huybregtse-C. Janf Verliezersronde: M. Sanderse-N. ver DINSDAG 18 AUGUSTUS 1987

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 16