Henk Peters kort voor de eindstreep ten val 'Dan denk ik: vooruit meid niet opgeven' ZATERDAG OP SCHONEVELD IN BRESKENS Danielle de Schepper naar winst in Dorpentoernooi Jeugdtennis Sas van Gent Stonedunkers degraderen vrijwillig Trimloop Groede MARLEEN VAN DOESSELAAR Damesfinale BELGEN HEERSEN IN TRIMRONDE BC Sas TENNISEVENEMENT BEGINT VANDAAG PZC/ sportkrant Dames Trainen Programma Organisatie Deelnemende verenigingen MAANDAG 6 JULI 1987 PHILIPPINE Reggie Lambert en Danielle de Schepper hebben de C/D- groepen van het Vier Dorpen tennis toernooi in Philippine gewonnen. De D/E-groepen van dit evenement, dat tussen de verenigingen uit Hoek, Phi lippine, Vogelwaarde en Zaamslag ging, werden overwinningen voor Jan Nouwen en Loes Heijboer. SAS VAN GENT - Ook dit jaar houdt de tennisvereniging Drive uit Sas van Gent weer een jeugdtennistoernooi. Het evenement wordt gedurende deze hele week afgewerkt. Vandaag (maan dag) tot en met vrijdag beginnen de partijen om 15.30 uur. Woensdag wordt er de hele middag gespeeld. Zondag staan de finales op het pro gramma. Het aantal inschrijvingen ligt hoger dan vorig seizoen. In totaal zijn er 63 deelnemers, die tot en met woensdag in poules ingedeeld zijn, waarna er ver der gespeeld wordt met een hoofdsche ma. De jongens enkel zijn onderverdeeld in de leeftijden tot en met 10,12,14 en 16 jaar. In deze laatste groen verdedigt 'Jeroen Everling zijn titel tegen onder andere Bernd van Queckleberghe, Guido Tolhoek en Frank Wille. De meisjes spelen in de groepen tot en met 12, 14 en 16 jaar. De uit Naarden afkomstige B 2-speelster Petra Boer- horst en de Belgische Greetje de Prest lijken bij de zestien-jarigen de grootste kandidaten voor de eindzege. Dit jaar worden er voor het eerst ook dubbel- partijen gespeeld: jongens 10/12 jaar en jongens 16 jaar. Het eerste lustrum van het Vier Dor pen toernooi kende een record aantal deelnemers, die elkaar ruim een week lang hebben bestreden. In de groep C/D kwam Han Matthijs- sen de verwachtingen niet na. Als favo riet gestart kwam hij slechts tot in de halve finale, nadat hij eerder onder an dere Peter Kouwijzer en Hans van den Akker had uitgeschakeld. Bij de laat ste vier stuitte hij op een sterk acteren de Reggie Lambert, die met verras send grote cijfers de titelverdediger klopte. Matthijssen kon tot 3-3 zijn tegenstan der bijblijven, maar eenmaal op ach terstand gekomen, moest hij vanwege tijdnood risico's gaan nemen, die hem in het verdere verloop van de partij op braken: 12-4. Reggie Lambert trof in de finale Kurt van den Akker tegenover zich. De Phi- lippinenaar had via een voorzichtig ge speelde halve finale Patrick Vonk uit geschakeld met 7-6. De eindstrijd werd met twee sets in het voordeel van Lam bert beslist: 6-4 en 6-3. Bij de dames C/D zorgde Marijke Ver vaet bijna voor een verrassing. Zij stond tegenover Danielle de Schepper, die in de eerste set ruim klop kreeg: 6- 2. De speelster uit Vogelwaarde kreeg daarna meer grip op haar tegenstan der en kwam via een 6-3 winst op gelij ke hoogte, waarna zij de beslissende set met ruim verschil in haar voordeel besliste: 6-0. Ferdi Lambert en Jan Nouwen ston den bij de heren D/E in de finale. Lam bert had in de halve finale een 4-7 ach terstand tegen Philip Spuesens goed gemaakt en uiteindelijk met 8-7 de partij in zijn voordeel beslist. Jan Nou wen, die via Pierre Pieters de eindron- OOSTBURG Het wielercriterium van Oostburg voor trimmers is zowel bij de recreanten als bij de A-catego rie door Belgische renners gewonnen. Door een Brugse familie zelfs: in de 'zwaarste' klas van de trimfederatie won Ronny Declerck, bij de recreatie renners ging vader Charles Declerck met de bloemen de grens over. Vier man trotseerden in het A-peloton de hitte en de afstand, toen ze al vroeg in de wedstrijd over 60 kilometer op avontuur trokken. Drie Belgen (Ron ny Declerck, Patrick Leliaert en Ro bert Cloetens) in gezelschap van Jo- han Lepoeter uit Oost-Souburg. De Zeeuws-Vlamingen hadden de slag compleet gemist. Henk Peters en Ru- die Lammens trachtten daar op de: helft van de wedstrijd verandering in te brengen: het duo werkte voorbeel dig samen, kreeg het leidende kwartet ook in zicht, maar na een langdurige jacht kon alleen Henk Peters aanslui ten. Dat gebeurde in de laatste ronde op het Kroonwijkparkoers en meteen beseften de eerste vluchters dat ze met de snelle Peters practisch kansloos waren voor de eindzege. De renner uit Biervliet kwam in de laatste bocht voor de finish echter ten val en toen 'regelde' het Belgische trio de sprint. Achter de vier ging Lam mens nog over Peters, kwamen ook De Feber en Dubbeldam nog afgeschei den aan en won Heyboer de spurt van het peloton. De uitslagen. A-categorie: 1. Ronny De clerck Brugge: 2. Patrick Leliaert Adegem; 3. Robert Cloetens Brugge; 4. Johan Lepoe ter Oost-Souburg; 5. Rudie Lammens Oost burg; 6. Henk Peters Biervliet; 7. Willy de Fe ber Hoek; 8. Jan Dubbeldam Sas van Gent; 9. René Heyboer Terneuzen; 10. Tonnie Veerman Oostburg; 11. Pieter Harms Sluis kil; 12. Danny de Muynck Sas van Gent; 13. Jean Brandt Kaprijke; 14. Dirk Fruytier Moerbeke; 15. Han Dekker Zaamslag. Recreanten; 1. Charles Declerck Brugge; 2. Stan Brooymans Terhole; 3. Jean Paul Vlas- senrood Koewacht; 4. Dennis Kerckhaert Groede; 5. J ack Bigler Brugge; 6. Frans Bou- chaut Sluiskil; 7. Ko Riemens Terneuzen; 8. Eddy de Schrijver Westdorpe; 9. Martin de Jaeger Westdorpe; 10. Gerrit Bijvank Sas van Gent. de had bereikt (11-5) won met 6-3 de eerste set, verloor vervolgens de twee de met 1-6, maar door een 6-0 winst in de derde greep hij alsnog de groepsze- ge. Loes Heijboer had ook drie sets no dig om Anneke de Jonge, die in de hal ve finale met 8-7 van'Koos Geuze had gewonnen, te verslaan. De eerste set ging met 6-1 verloren, maar met twee keer 6-2 liet zij geen twijfel over wie de sterkste in de groep was. Uitslagen dubbelfinales: heren dubbel: Lambert/Vonk Bierings/Lippens 6-2 en 6- 1. Heren dubbel verliezersronde: Van Dam Vink Nouwen/De Bock 5-7, 6-4 en 6-0. Da mes dubbel: Vervaet/De Vries Bierings: Deij 7-5 en 6-1. Dames dubbel verliezersron de: De Dijcker/Van der Maas Bax/Guilliet 6-0 en 6-2. Mixed dubbel: De Schepper/Lam- bertVervaet/Van den Akker 6-0 en 6-1. Mi xed dubbel verliezersronde: Geus/Geus - Hamelink/Hamelink 6-3 en 6-1. SINT-JANSTEEN De basketbal vereniging Stonedunkers doet bij de heren vanwege spelersproblemen een vrijwillige stap terug naar de derde klas van de Zeeuwse afdeling. Aan het eind van het afgelopen seizoen zijn Tonnie de Booy, Mark Luijten, Edwin Dobbelaere om een of andere reden gestopt, terwijl William van Eek en Ruud de Bruin door langdurige bles sures voorlopig zijn uitgeschakeld. De aanslag op de selectie was voor het bestuur aanleiding om bij de bond een verzoek tot vrijwillige degradatie naar de derde klas in te dienen. De Steense vereniging werd in 1984 op gericht. De heren stoomden toen met een door van de derde naar de eerste klas. Het afgelopen seizoen kon de ploeg zich daarin moeiteloos handha ven. De selectie wordt aangevuld met spe lers vanuit de jeugd. De selectie van Stonedunkers bestaat nog uit Jan van Goethem, Martin Hol, Ewald Poot, Roel Molenmaker. Door het terugtrek ken van Stonedunkers wordt de va cante plaats in de eerste klas ingeno men door BV Souburg 3. Het gevolg daarvan is, dat BV Oostburg 2 promo veert naar de tweede klas. Luc Dierickx wordt met ingang van het volgend seizoen trainer van het he renteam van BC Sas. De Belg gaat een drukjaar tegemoet, omdat hij ook nog de dames van Voorwaarts en de heren van Stonedunkers traint. GROEDE - De atletiekvereniging De Wielingen houdt woensdag de eerste trimloop uit een serie van vier kustlo- pen. Deze eerste kustloop wordt ge houden in Groede-bad, nabij paviljoen 'De Groe'. Er kan worden ingeschre ven op drie afstanden: drie, zes of ne gen kilometer. De start is om 19.30 uur. De inschrijving is vanaf 18.30 uur in het paviljoen. Reinaerttoernooi nu met B-categorie HULST - Vanavond (maandag) begint op de banen van tennisvereniging 'Hulster Ambacht' in Hulst het open Reinaert-toernooi. Voor het eerst is er dit jaar een B-categorie aan het eve nement toegevoegd, terwijl er daar naast zoals gewoonlijk ook gespeeld zal worden in C-, D- en E-groepen. In de sterkste groep was de inschrij ving niet overweldigend, al kan de or ganisatie als reden opvoeren dat een nieuwe categorie altijd even wennen is. Ondanks deze matige inschrijving worden de groepen zowel bij de dames als de heren aangevoerd door twee ge doodverfde favorieten. Bij de dames staat Sandra Begijn als eerste geno teerd. De Zeeuwse kampioene krijgt slechts drie tegenstanders tegenover zich, namelijk Stéphanie Rottier, Mir jam Brakman en Ria Sterrenberg. De Belg Philips Versluijs heeft de grootste kansen op de eindzege bij de heren. Tim van Dijk en Coen Dobbeleir zijn twee andere belangrijke deelnemers. Titelverdediger Jeroen Verstraeten leidt het schema bij de heren C. de Hul stenaar heeft zijn plaatsing vooral te danken aan zijn recente overwinning op Ronald van Remortel, die als nu als tweede staat genoteerd. Gyon Assel- man en Mark Leenknegt zijn twee niet te onderschatten outsiders in deze groep, terwijl ook Evert van Kampen niet bij voorbaat als uitgeschakeld be schouwd mag worden. De op de C-lijst teruggekeerde Chantal Baecke wor den de beste kansen toebedacht bij de dames, met Marion Schellekens als voornaamste dwarsligger. Nancy Blok en Francesca Adriaansens staan als derde en vierde genoteerd. Het grootste aantal deelnemers is in de D- en de E-categorie terug te vin den. Vooral de heren D springen eruit met een aantal van 44. Zij worden aan gevoerd door William Asselman, ter wijl Mark de Brouwer als verliezende finalist getipt wordt. Marie Jose Bag- gen voert het schema bij de dames D aan en Anita van Broeck lijkt haar be langrijkste concurrent te worden. Het Reinaerttoernooi begint iedere avond om 17.30 uur. Zaterdag en zon dag wordt er de gehele dag gespeeld. Op de laatste speeldag vinden de fina les plaats. Overige plaatsingen: HED: 3 Eddie Dobbe leir; 4 Hannie Langeraert. DED: 3 Anjavan Campenhout; 4 Gaby Bauwens. HEE: 1 Ste- phan Buijsse; 2 Erik Heyndrickx; 3 Gerard Jonkman; 4 Eddie Francken. DEE: 1 Inge borg Asselman; 2 Diana Steel. HDC: 1 Jean Loup Deltour/Ronnie van Remortel; 2 Han Petiet/John Dijkman. HDD: 1 Eddie Dobbe- leir/Hannie Langeraert; 2 William Assel man Mark de Brouwer; 3 A lfred Keon'Chris Jongelie; 4 Paul Boeijkens/Patrick Vonk. HDE: 1 Bruno Everaerd/Walter de Roos: Jos de Kerf/Hans Smits. DDD: 1 Loes Assel- man/Lies Mast; 2 Marie Jose BaggeriRij1 Naessens. DDE: Adrie Tijssen/Diana Steel. 2 Annemarie Jansen/Ellie van Meele. Zwinruiters zijn aan eigen concours toe Deelnemers aan het vier Dorpentoernooi: v.l.n.r. Marijke VervaetKurt van de Akker, Danielle de Schepper en Reggie Lambert. modatie voor ons is toch niet zoveel gevraagd. Vooral in aanmerking ge nomen dat de ruitersport qua beoefe ning hoog scoort", houdt Schilleman een vurig pleidooi. Hij sluit dat af met de hoopvolle verwachting dat 'Oostburg' daar spoedig iets aan wil doen. „Als we zo'n terrein konden krijgen gingen we direct aan de slag met allerlei voorzieningen. Nu het nog niet zover is keert Bram Schilleman terug naar de werkelijk heid. Naar het concours van zater dag dus waarvoor een erg selectief veld aan de start komt. Opmerkelijk daarbij is dat bij de dressuur vooral dames in de diverse ringen verschij nen. „Dressuur is een damesproef. Daarin kan een vrouw haar elegan tie en gevoel voor schoonheid kwijt. Bovendien zit er ook een bepaald show-element in, een verfijnde pre sentatie. Dat ligt vrouwen nou een maal beter dan mannen. Die kunnen in de springconcoursen hun durf kwijt", ziet Schilleman. Koe dan ook, beide onderdelen heb ben op dit Zwinruiters-concours een schitterend deelnemersveld gekre gen. Favorieten noemt Schilleman niet graag („je vergeet zo gauw ie mand"), maar na enige aandrang tipt hij toch in dressuur Willemien den Herder en Betsie Walhout (B paar den); Gilles Quist (L I paarden) en Carla Haak, Suzan Malcorps en Jo- landa Lootens (L II paarden); Annet Quist en Anne te Munter (M I paar den); Mia Cambier en Annelore Bax (MII paarden); Liesbeth Ruisaard (Z I paarden); Centien Krijger en Kees Steendijk (Z II paarden); Aart van Rooyen en Sybille Burm (B pony's); Geert van Rooyen en Jurriaan van Strien (LI pony's); Nanda Dey en Mi randa Hoogerland (L II pony's); Job van Drongelen (M pony's); Elianna de Feyter en Simone Stahlie (Z po ny's). Bij het springen geeft Schille man in de verschillende klassen Anouk de Badts, Laura Castelijn, Sandy den Exter, Izaak van Eyzeren, Jan Noordhoek, Ineke van Eyzeren, Fons de Vetter, To Picavet, Miranda de Jonge, Piet Huige en Simon den Exter goede kansen op de overwin ning. Laatstgenoemde topruiter geeft wel aan dat dit concours van De Zwinruiters er een wordt van allure: Den Exter is van nationale klasse en de enige in Zeeland met een interna tionale licentie. HOEK Ze interesseert zich bij voorbeeld maar matig voor politiek. Ze leest graag en veel, maar bovenal houdt ze van paarden. Nadat de 23- jarige Marleen van Doesselaar achtereenvolgens drie pony's en twee paarden onder haar hoede had, probeert ze nu met Pegasus de Zeeuwse dressuurtop te bereiken. Zes dagen in de week is ze met hem bezig. Dus blijft er, als marechaus see van de groep Putte vaak druk be zig met de bewaking van de vliegba sis Woensdrecht, niet veel tijd voor andere hobby's over. Ze heeft dan ook geen vriend. „Paarden zijn mijn leven", zegt de amazone uit Hoek, die zaterdag in het dressuurcon- cours van De Zwinruiters van start gaat. In de wei achter de ouderlijke woning strekt Pegasus zijn benen. Als Mar leen nog maar een paar stappen in zijn richting zet, komt hij al op haar af. Op korte afstand denderen over het cement van de nieuwe weg vrachtwagens richting Sluiskil-brug. Vrouw en paard besteden er geen aandacht aan. Achter Mauritsfort heerst de rust van de polder. „Hallo...". Een charmante lach, die later tijdens het gesprek telkens over haar gezicht trekt, krult haar lippen. Kenners beweren dat die charme haar bij wedstrijden de nodige pun ten bezorgt. Maar dat kan natuurlijk ook afgunst zijn. Kaarsrecht loopt ze op haar paard toe. Een ballerina. Ze ontmoeten elkaar zowat halfweg de wei. Een duo, al jarenlang met elkaar verbonden. Vijfjaar is ze nu alweer met Pegasus 'aan de gang'. Dag in dag uit delen ze lief en leed. Terwijl de concurrentie nog wel eens van paard wil wisselen, houdt Marleen het bij Pegasus. Met hem gaat ze naar de concoursen. Tot nu toe zonder daar daverende uitsla gen te halen. Maar er zit progressie in: „In het onlangs gehouden Pink sterconcours in Axel werden we tweede". Een bevestiging van vorig seizoen toen er naast zo'n 3 of 4 over winningen (ze weet het niet precies) ook en aantal tweede en derde plaat sen op de erelijst kwamen. „Dit sei zoen heb ik een paar concoursen ge mist. Maar het begint allemaal pas. De volgende zeven zaterdagen zijn concoursdagen. Daarin moeten we NIEUWVLIET Op het terrein van recreatiepark Schoneveld in Bres- kens houdt de landelijke rijvereni- ging en ponyclub De Zwinruiters za terdag aanstaande een uitnodi gingsconcours voor paarden en po ny's. Een klassiek concours met dressuur en springen waarvoor een groot aantal Zeeuwse verenigingen de invitatie heeft aanvaard en via de inschrijving inmiddels heeft aange geven enkele topruiters naar deze wedstrijd af te zullen vaardigen. Het concours van de Nieuwvlietse rijvereniging krijgt een deelname op niveau. Een eigen concours. Het eerste nadat men jarenlang een co-produktie met de Haringruiters uit Biervliet draai de. „Tot volle tevredenheid. Het klik te met die bevriende vereniging al tijd erg goed en ook nu leven we nog in de beste harmonie. Maar je bent groot en je wilt ook wel eens iets van jezelf', verklaart voorzitter Schille man die 'drang' naar een eigen con cours. „Zoiets is een hartewens van elke vereniging. Laten zien waartoe je sportief en organisatorisch in staat bent". Dat eerste bracht de Zwinrui ters in de zeventien jaar van haar be staan in dressuur bij de nationale top (een landelijke titel werd enkele ja ren geleden op de Levade in Apel doorn op een haar gemist), op het ter rein van organisatie deelt men de eer met De Haringruiters. Maar nu komt dan de kans om zich helemaal zelf te bewijzen. Schilleman en zijn staf hebben er zin in. Daarvan getuigt de uitspraak van de Zwinruiters-voorzitter, die enthou siast stelt dat deze wedstrijd 'een be grip' moet worden. „We moeten dit concours in de zeer nabije toekomst een eigen gezicht geven. Er moet een Zwinruiters-etiket op geplakt wor den", ziet hij als eerste streven van de vereniging. De aanloop naai" een groot concours is zonder meer sterk. Al meteen bij de eerste wedstrijd heeft een aantal top ruiters latèn weten naar Schoneveld te zullen komen. Een eerste succesje nadat de vereniging zich een plaats op de wedstrijdkalender had ver overd. „Die zit overvol. Practisch el ke zaterdag is er nu wel een concours en vaak heeft men zelfs de keuze uit meer. Tussen de verenigingen be staan echter uitstekende afspraken, waardoor elke organisator verzekerd is van een leuk deelnemersveld. Maar als nieuweling moet je er toch tussen zien te komen", geeft Schille man de bestaande situatie aan. Nu daar voor de Zwinruiters een plaats is ingeruimd wil de vereniging die da tum in juli ook voor de komende sei- ons in de Zeeuwse subtop kunnen plaatsen", verwacht ze. Daar gaat de combinatie ales aan doen. Geen gemakkelijke opgave. Want Pegasus 'oogt' niet, weet Mar leen zelf ook. „Hij heeft geen mooie gangen. Hij is niet wat men noemt een chique paard. We zullen het voor al van de figuren moeten hebben", realiseert ze zich. En maakt daarbij de aantekening dat de combinatie bij de jury niet goed 'binnen komt'. „Zo'n eerste indruk kost nog wel eens punten. Dan wordt de eigen smaak van een jurylid in de waardering ver taald. En vooral bij dressuur ligt dat gevoelig. Als je bij het springen een balk meeneemt, weetje dat zoiets ge volgen heeft. De jurering bij dressuur heeft nog wel eens met een persoon lijke voorkeur van die juryleden te maken". zoenen claimen. De wil om zich te manifesteren leeft duidelijk. Of men die jaarlijkse presentatie ook kan realiseren is echter nog de vraag. „We hebben nu een eigen con cours, maar wel op vreemd terrein", aldus Schilleman. Hij verklaart:,, Het recreatiepark Schoneveld heeft alle medewerking gegeven om dit eerste Zwinruiters-concours op zijn terrein te houden. Maar het is slechts eenmalig. Schoneveld heeft vergevorderde plannen voor bunga- lowbouw op de plaats waar wij nu onze ruitersportdag houden. Het zit er dik in dat we daar volgend jaar niet meer terecht kunnen. Dat bete kent weer verkassen. We weten ech ter nog niet waarheen". Volgens Bram Schilleman wordt het- dan ook hoog tijd dat de gemeente Oostburg zich eens ernstig gaat bera den over realisering van een ruiter sportterrein voor de Zwinruiters. „Met zo'n hectare of zes, zeven zijn we geholpen", weet Schilleman. De voorzitter van de Zwinruiters zit nu op een heel ander paard: zijn stok paard. „In vergelijking met voetbal verenigingen zijn we ondermaats be deeld. Let wel, we gunnen die men sen dat best, maar een eigen accom- Anton Stoffels met het vaandel van de Zwinruiters. Marleen en Pegasus zijn er dus nog niet. Vooral ook omdat Pegasus geen 'gemakkelijk' paard is. „Hij heeft nogal wat tijd nodig om iets aan te leren. Al is het wel weer zo dat wat hij oppakt, ook goed blijft zitten". Een kwestie van veel trainen dus. Dat deed de combinatie altijd op het parkoers achter het transportbe drijf van haar vader en in de manege in Nieuwvliet. Sinds kort echter bij buurman Anton Stoffels die in de Langeweg een 'bak' heeft aangelegd. „Dat scheelt", zegt Marleen, „je hebt weinig meer te maken met een te natte of te droge ondergrond. Er zit nu duidelijk vooruitgang in". Marleen en Pegasus trainen overi gens nooit te lang. „Dat is niet zo goed. Zo'n drie kwartier, daarna raakt Pegasus het beu en reageert niet meer. Als je te lang traint be staat bovendien het gevaar datje een paard stuk rijdt", beseft ze. Gericht trainen derhalve. Bij Suzan Malcorps, een 'grote', en vanaf dit seizoen ook in de Wouwse Plantage. „Heel nuttig", vindt Marleen, Een trainer is enorm belangrijk. Hij ziet meer dan jij omdat jij op het paard zit". Ze wil het hoogste, maar twijfelt of Pegasus dat kan halen. Op dit mo ment werken ze aan de appuyemen- Marleen van Doesselaar met Pegasus: de weg naar de top is nog lang. ten. De piaff, de passage en de pi rouette zijn toekomstmuziek. Het duurt dus nog wel even voor Marleen van Doesselaar is waar ze komen wil. Ze zal ook nog heel wat keren naast de overwinning pakken. Ze kan goed tegen haar verlies, maar wil alleen ook zo graag winnen. Daar knokt ze voor, ook al is een bepaalde proef wel eens wat minder gegaan. „Dan denk ik: vooruit meid, niet opgeven, terug vechten, doorgaan tot je de beste bent. Die instelling moet je hebben, anders kun je maar beter stoppen". 9.00 Aanvang individuele dressuur paarden en pony's 9.00 - 9.30 Parkoers verkennen B springen pony's en paarden 9.30 Aanvang B springen pony's, ge volgd door B springen paarden 11.00 Parkoers verkennen L springen pony's en L paarden 13.00 Aanvang afdelingsdressuur 13.30 Opening middagprogramma door wethouder A. de Feyter van de gemeente Oostburg. 15.00 Parade onder leiding van para decommandante Suzan Malcorps. Voor de organisatie van het uitnodi gingsconcours voor paarden en po ny's is het bestuur van de Zwinrui ters verantwoordelijk. De volgende mensen komen daarbij in actie: A. Schilleman (voorzitter); mevrouw J. van Doesselaar-Verhage (secretares se); A. de Hullu (penningmeester); A. Stoffels (vice-voorzitter), mevrouw C. Berth, H. Tazelaar en B. Boudin. Hoofdringmeester is H. Tazelaar, parkoersbouwer L. Savat. PC. De Dijkruiters; Graeve Jan; De Haringruiters; De Honteruiters; Hulst; De Kleppertjes; Luctor et Emergo; Middelburg; Noord Beve land; Noordzee; De Paardebloem; Zuid Beveland; De Zwinruiters en LR. De Vlaandertse Ruitertjes; De Vossereyers; De Weelruiters en Rij vereniging St. Joris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 32