Opperste Sovjet praat over hervormen economie Requisitoir: Barbie op alle punten van aanklacht schuldig Constructief gesprek Shell en IKV Kamer twijfelt aan plan verkeersveiligheid minister OPSCHORTEN ACTIES VOORWAARDE Aanhoudingen vernielers 'Ajax-nacht' het meer in zeeland en in europa Groen licht voor zesbaks- duwvaart Ruding Vergrijzing onderwijs Geen vooruitgang op EG-top BELONING VOOR VEILIGE GEMEENTE PZC/ binnen-buitenland UTRECHT (ANP) - Voorzitter J. Hendriks van de Nationale Raad voor de Volksgezondheid wil een poging doen de specia listenvereniging LSV en de organisatie van ziekenfondsen VNZ nader tot elkaar te brengen. Zij moeten er dan wel in toe stemmen de aangekondigde actie, waardoor de ziekenfonds verzekerden de specialist zelf moeten betalen, op te schorten. Dat heeft secretaris J. van der Wilk iopig buiten schot moet blijven, stuit Vandaag Nautisch bericht Hoog water Vooruitzichten Laag water Vooruitzichten DINSDAG 30 JUNI 1987 V er zoeningspoging specialistenconflict van het Landelijk Patiënten/Consu mentenplatform (LPCP) maandag be kend gemaakt. Van der Wilk doet zijn best de partijen voor woensdag aan de onderhandelingstafel te krijgen. De specialisten en ziekenfondsen heb ben terughoudend gereageerd. Woord voerders van LSV en VNZ vroegen zich af of bemiddeling wel zin heeft. Hen driks' voorwaarde dat de patiënt voor- AMSTERDAM (ANP) - De Amster damse politie heeft maandagavond elf jongeren uit de hoofdstad aange houden, die worden verdacht van plunderingen en vernielingen in de zogeheten Ajax-nacht. Zij behoren tot de groep die na de Eu ropa Cup-overwinning van Aj ax op Lo- komotiv Leipzig tot veler verrassing, in elk geval tot die van de autoriteiten, door de stad trok en grote schade aan richtte. De politiewoordvoerder meld de dit maandagavond. De elf waren lid van een jeugdbende in Amsterdam-West die vorige week werd opgerold. niet op principiële bezwaren. VNZ en LSV leggen deze wel heel verschillend uit. Als gevolg van de ruzie tussen LSV en VNZ moeten fondsverzekerden vanaf morgen, woensdag zelf de rekening van de specialist betalen, nadat zij het geld bij het ziekenfonds hebben gedeclareerd. Hendriks wil alleen be middelen als die dreiging voorlopig van de baan is. Ook het LPCP, dat Hendriks gepolst heeft als bemidde laar, wil voorkomen dat specialisten en ziekenfondsen hun conflict over de ruggen van de patiënten uitvechten. De landelijke informatielijn van de Vereniging van Nederlandse Zieken fondsen (VNZ), in het leven geroepen voor vragen en opmerkingen over het conflict met de medisch specialisten, heeft sinds vrijdag honderden tele foontjes verwerkt. Door het conflict heeft twee derde van de specialisten vanaf woensdag geen contract meer met een ziekenfonds. Ziekenfondsverzekerden willen voor al graag weten bij welke arts zij des ondanks zonder rompslomp terecht kunnen. Zij vragen de namen van spe cialisten die hun contract met het zie kenfonds niet hebben opgezegd, of van specialisten die geen contante be taling eisen. De VNZ onderzoekt klachten van ver- Het Hogedrukgebied dat gisteren een zomerse dag met 28 graden bracht trekt vandaag dieper oost-Europa in en begint daardoor geleidelijk aan in vloed te verliezen. Toch begint de dag fraai met veel zon en weinig wind waardoor de temperatuur weer flink kan oplopen. Ook vanmiddag zit er een graad of 27 in. Boven Engeland ligt echter een storingsgebied en daarach ter bevindt zich koele oceanische lucht. Deze storing zal vandaag nog niet voorbijtrekken maar dringt wel verder op. Als voorbode hiervan vor men zich vanmiddag stapelwolken en daaruit kunnen tot in de avond buien vallen. Een klap onweer is daarbij niet uit te sluiten. De wind wordt later op de dag matig uit zuid tot zuidwest en daardoor is de temperatuur aan het strand lager. Ook de mistbanken op zee kunnen vanmiddag een bedreiging vormen voor het strandweer. Wind: zwak en veranderlijk later zuid tot zuidwest toenemend 3 tot 4 met kans op windstoten en buien. Zicht: matig tot goed; langs de kust soms slecht. Temp. kustwater: 16 graden. Afw. waterstanden» een geringe verla ging. Max. golfhoogte monding Schei- des: Tijdens het hoogwater minder dan 112 m. ZON EN MAAN noordwesten wind. Max. temp. 21 gra den maar aan zee 17 graden. Voor donderdag tot en met zaterdag: Een nieuw hogedrukgebied komt aan voor de ingang van het kanaal en een uitloper hiervan breidt zich verder in onze richting uit. Er volgt een herstel van het weer. Door de wind van zee maxima van 22 graden en aan zee 17 graden. uur cm uur cm Dinsdag, 30 juni Vlissingen 05.29 209 17.47 19b Terneuzen 05.47 234 18.05 220 Zierikzee 07.05 151 19.10 138 Hansweert 06.21 248 18.37 234 Wemeldinge 07.15 171 19.20 157 O.scheldemond 05.30 149 17.45 133 Bruinisse 07.15 162 19.10 147 Woensdag 1 juli Vlissingen 6.06 292 18.24 187 Terneuzen 6.25 226 18.43 211 Zierikzee 7.40 145 19.45 132 Hansweert 6.58 242 19.15 226 Wemeldinge 7.50 165 19.50 152 Oost.mnd. 6.05 142 18.20 128 Bruinisse 7.50 155 19.40 142 1 juli Zon Maan op 0523 op 1032 onder 2204 onder 0034 Voor morgen: In de nacht en ochtend stroomt de koelere lucht over Zeeland uit. Dat gaat gepaard met regen en aanhoudende onweersdreigingLater op de dag neejnt de hogedruk-invloed vanaf Engeland toe. Het klaart op maar er staat een frisse westen of uur cm uur cm Dinsdag, 30 juni Vlissingen 11.39 165 00.13 198 Terneuzen 12.03 175 00.36 207 Zierikzee 01.00 161 13.05 119 Hansweert 1.229 191 Wemeldinge 01.00 174 13.10 133 O.scheldemond 11.55 108 00.20 150 Bruinisse 01.00 712 13.15 128 Woensdag 1 juli Vlissingen 12.15 159 00.49 194 Terneuzen 12.39 170 Zierikzee 1.35 162 13.40 117 Hansweert 1.00 2231 13.05 185 Wemeldinge 1.40 174 13.40 131 Oost.mnd. 12.30 106 00.55 147 Bruinisse 1.40 172 13.45 126 Voor actuele waterstands- en weers verwachting kunt u bellen naar het hy dro meteo centrum Zeelandtelefoon 01110-17056. Van 22.00 tlm 05.00 uur is de dienst voor voorlichting gesloten. Weerrapporten 29 juni 20 uur W m/s °C Amsterdam licht bew. verand 29 Aberdeen regen z 4 20 Athene zwaar bew. nno 5 31 Barcelona onbewolkt ozo 3 24 Berlijn onbewolkt zw 2 30 Boedapest licht bew. ozo 2 29 Bordeaux licht bew. w 5 33 Brussel onbewolkt zzo 2 30 Dublin zwaar bew. zw 7 19 Frankfort onbewolkt ozo 2 30 Genève onbewolkt zzw 2 31 Helsinki zwaar bew. wnw 1 19 Innsbruck licht bew. verand 31 Klagenfurt licht bew. o 2 28 Kopenhagen zwaar bew. o 2 21 Lissabon onbewolkt W 4 34 Loeamo onbewolkt windst 29 Londen onbewolkt zzw 5 29 Luxemburg onbewolkt verand 29 Madrid onweer ono 8 36 Malaga licht bew. zzo 3 27 Mallorca onbewolkt zzw 5 31 Malta licht bew. nnw 5 27 Moskou zwaar bew. w3 17 München onbewolkt ono 4 28 Nice onbewolkt zzo 1 30 Oslo licht bew. z 5 24 Parijs onbewolkt z 2 31 Praag onbewolkt ono 4 28 Rome half bew. wnw 9 30 Split licht bew. nno 2 33 Stockholm half bew. n 3 20 Warschau zwaar bew. w 3 24 Wenen onbewolkt z 1 27 Vooruitzichten voor woensdag en donderdag: Zuid-Noorwegen, Zuid-Zweden: Aan de westkust wat regen, overi gens zonnige perioden en overwe gend droog. Middagtemperatuur van 18 graden aan de westkust tot 25 graden elders. Britse eilanden: Woensdag een en kele bui. Overigens zonnige perio den en overwegend droog. Middag- temperatuur van 16 graden in Schotland tot 22 graden in zuid En geland. Denemarken: Woensdag een regen of onweersbui, daarna zonnige pe rioden en droog. Middagtempera tuur rond 21 graden. Beneluxlanden, Noord-Frankrijk: Woensdag nog een lokale onweers bui, daarna weer tamelijk zonnig. Middagtemperatuur rond 22 gra den. Duitsland: Woensdag zeer warm en onweersbuien. Donderdag overwe gend droog en zonnige perioden. Middagtemperatuur van 21 graden in het noorden tot 25 graden in het zuiden. Midden en Zuid-Frankrijk: Zonni ge perioden, maar eerst nog kans op lokaal onweer. Middagtemperatuur 25 tot 30 graden. Spanje, Portugal: Droog, zonnig en warm. Middagtemperatuur rond 30 graden. Alpenlanden: Warm met lokaal on weer. Middagtemperatuur 25 tot 30 graden. Italië, Griekenland: Warm met in de middag kans op onweer. Middag temperatuur 30 tot 35 graden. zekerden die zeggen dat hun specialist na woensdag contant wil worden be taald. Als dit juist is en de betrokken arts zijn particulier verzekerden wel op rekening behandelt, is dit volgens de VNZ discriminatie. Rechtskundi gen van de VNZ zoeken uit of tegen specialisten in zulke gevallen een kort geding mogelijk is. De VNZ zal achter gronden en gevolgen van het conflict dinsdag toelichten in een advertentie, die in alle kranten verschijnt. (Zie ook pagina 4) DEN HAAG (ANP) - Minister Smit- Kroes (verkeer en waterstaat) mag van de Tweede Kamer de duwvaart met zes bakken op de Rijn hervatten na een experiment van een jaar dat begin dit jaar afliep. Alleen PPR en D66 handhaven hun bezwaren. D66 heeft bezwaar omdat de zesbaks- duwvaart financieel weining zoden aan de dijk zet en er het risico in zit dat het transport nog grootschaliger wordt, met eventueel nadelige gevol gen voor de rivieroevers. De PPR denkt dat het hek van de dam is, mede omdat oevererosie door de scheep vaart nu al plaatsvindt. De resultaten van een evaluatie van het experiment met de zes duwbakken heeft de bedenkingen bij de drie grote fracties grotendeels weggenomen, zo bleek maandag tijdens een uigebreide commissievergadering. Het vervoer van ijzererts, tachtig procent van de duwvaart, levert een kostenvoordeel van maximaal elf miljoen gulden per jaar op. MOSKOU- Leden van het politbureau tijdens de ziting van de Opperste Sovjet maandag in moskou, bij een stemming. Op de voorste rij rechts partijleider Gorbatsjov met naast hem president Gromyko. MOSKOU (UPI-RTR-AFP) - Premier Nikolaj Ryzjkov heeft maandag tij dens ee' rede voor de Opperste Sovjet een warm pleidooi gehouden voor een politiek van verregaande economi sche hervormingen in de Sovjet-Unie. Tegelijkertijd schilderde de premier het beeld van een economie in grote problemen. Ryzjkov drong er bij de 1500 afgevaar digden op aan het hervormingspakket van de Russische partijleider Michail Gorbatsjov te ondersteunen om een einde te maken aan de economische teruggang. De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjetunie, is giste ren en vandaag in Moskou bijeen voor zijn halfjaarlijkse zitting. Naar wordt aangenomen zullen de afgevaardigden vandaag hun goedkeuring hechten aan de hervormingsvoorstellen op eco nomisch gebied, die vorige week al door het Centraal Comité zijn aan vaard. De hervormingen voorzien in een grotere zelfstandigheid voor de be- dri ven en een vermindering van de in vloed van de centrale planorganen en ministeries. De premier waarschuwde dat verlies gevende ondernemingen de poorten zullen moeten sluiten, indien zij niet uit de rode cijfers komen. Werknemers, die hun baan verliezen door bedrijfs sluitingen, zal ander werk worden aan geboden, voegde Ryzjkov eraan toe. In de Sovjet Unie draait nu dertien pro cent van het totaal aantal onderne mingen met verlies, zo zei Ryzjkov. De ministeries werden er in zijn rede van beschuldigd zich te veel bezig te houden met hun „eigen bekrompen belangen". Het aantal ministeries en departementen, op nationaal en regio naal niveau, moet „aanzienlijk" wor den verminderd, evenals het aantal controlerende ambtenaren - tien pro cent van het totaal. (Slot van pagina 1) het nodig één miljard gulden te bezui nigen. De tegenvallende economische ontwikkelingen en de begrotingsover schrijdingen maken nog eens 2,5 mil jard bezuinigingen nodig, aldus de brief van Ruding. De bedragen komen bovenop c(e 1,2 miljard gulden aan be zuinigingen voor 1988 waartoe het ka binet dit voorjaar al besloot. Hoe groot de begrotingsoverschrijdin gen volgend jaar precies worden, is nog niet bekend. Dit jaar geven de de partementen 3,1 miljard meer uit dan begroot. Het ministerie van onderwijs is met een overschrijding van bijna één miljard koploper. De Tweede kamer praat vandaag over de tussenstand van inkomsten en uitgaven. Uit de ambtelijke bijlagen die bij de hangpuntenbrief zijn gevoegd, blijkt dat het financieringstekort volgend jaar naar 8 procent dreigt op te lopen als er niet extra bezuinigd wordt. De topambtenaren melden ook dreigende tegenvallers ter grootte van twee mil jard gulden in 1988 in de sociale zeker heid, de volksgezondheid en de ar beidsvoorwaarden voor ambtenaren en trendvolgers. De topambtenaren voelen er echter weinig voor om die tegenvallers door extra bezuinigingen op te vangen, om dat dat zou leiden tot een verhoging van de sociale premies. (Slot van pagina 1) vooruitgang geboekt, zodat nog aller minst vaststaat welke marge de land bouwministers zullen hebben. De re geringsleiders betrokken de bekende stellingen. Zo verzetten de Duitsers zich andermaal tegen het voorstel om de export-subsidies af te breken, die de Bondsrepubliek ontvangt om het na deel van de sterke D-mark te compen seren. Over de toekomstige financiering van de Gemeenschap is nauwelijks con creet gesproken. Lubbers zei dat niet meer dan 'oriëntaties' zijn gegeven en dat meer tijd nodig is. Vooral onder de noordelijke EG-staten bestaat voor keur voor het uitstellen van een be slissing naar de eerstvolgende top conferenties in december (Kopenha gen) of juni 1988 (Bonn). AMSTERDAM (ANP) De eenzame giraffe Petra in het Amsterdamse Artis heeft sinds maandag twee soortgeno ten in haar gezelschap. De twee nieuwe bewoners Elly (linksen Eric zijn afkomstig uit Blijdorp in Rotterdam. Het vervoer van de twee langhalzen geschiedde in enorme kratten die over de muur van Artis heen moesten worden getild. ROTTERDAM (ANP) - Een delegatie van het Interkerkelijk Vredesberaad (IKV) en enkele andere vredesgroepen heeft maandag in Rotterdam een ge sprek gevoerd met directie-vertegen woordigers van Shell Nederland over de betrokkenheid van Shell met het apartheidsbewind in Zuid-Afrika. IKV-secretaris Mient-Jan Faber noemde op een persconferentie na af loop als grootste winstpunt van het gesprek, dat de Shell onomwonden duidelijk is gemaakt dat zij meer te bieden moet hebben voor de zwarten in Zuid-Afrika, wil Shell een echte ge sprekspartner worden voor zwarte meerderheid. Volgens Faber heeft de Shell in het ge sprek geen concrete toezeggingen ge daan richting zwarte meerderheid in Zuid-Afrika, maar hij constateerde wel dat er bij de Shell ontwikkelingen op gang zijn gekomen die er op wijzen dat er binnen het bedrijf meer wordt ge zocht naar mogelijkheden om meer te doen voor de vele zwarte werknemers in Zuid-Afrika. Hij noemde het ge sprek constructief. Beide delegaties hebben volgens IKV- voorzitter Ien van den Heuvel afge sproken in het najaar opnieuw bijeen te komen. Dan zal volgens haar onder meer gesproken worden over de Shell- bij dragen aan de soldij van Shell- werknemers die hun dienstplicht ver vullen in het Zuidafrikaanse leger en de mogelijkheid van een officiële dia loog tussen de Shell en zwarte organi saties in Zuid-Afrika als UDF en ANC. Een woordvoerder van de Shell zei des gevraagd dat de Shell-delegatie het gesprek met het IKV had ervaren als informatief en constructief. „Wij stel len zeker prijs op voortzetting van de dialoog", aldus de woordvoerder. LYON (ANP) - Barbie dient te worden veroordeeld wegens alle feiten die hem ten laste zijn gelegd. „In het dos sier komt niet één daad voor die niet onmenselijk is". Dit verklaarde pro cureur-generaal Pierre Truche maan dag in de volle rechtszaal van het pa leis van justitie in Lyon. Truche heeft nog geen eis uitgesproken maar de toon van zijn requisitoir is duidelijk. Voor hem is de voormalige Gestapo- chef schuldig en geheel verantwoor delijk. Na zeven weken debatten, getuigen verhoren en pleidooien van de advoca ten is het proces tegen de 'slachter van Lyon' in de beslissende fase gekomen. Nadat de eis van de openbare aankla ger vandaag bekend zal zijn gemaakt, zullen de drie verdedigers van de ex- SS'er tot vrijdag het woord nemen, waarna vrijwel onmiddellijk het von nis zal vallen. Barbie handelde bewust en volgde de politiek van hegemonie van de nazi- staat, aldus Truche. Hij kon niet onwe tend zijn over wat zich binnen de mu- (Slot van pagina 1) af van de automatische jaarlijkse sala risverhogingen voor leerkrachten. Toekenning van deze periodieken wil hij afhankelijk stellen van hun presta ties: wie goed presteert krijgt wat ex tra's, de rest niet. Zo wil Voorhoeve voorkomen dat het gemiddelde salaris in het onderwijs nog verder stijgt. De liberale leider zei dat gisteravond op een spreekbeurt in Putten. PvdA-woordvoerder Wallage veroor deelt de begrotingssystematiek van minister Ruding van financiën. „Tech nische redenen brengen onderwijsmi nister Deetman in de problemen, hij heeft geen gat in zijn hand". Wallage noemt het „buitengewoon onredelijk" dat Deetman zelf de financiële moei lijkheden moet overwinnen. De PvdA'er wil dat alle departementen bijdragen in de opvang van de tegen vallers. Om de klap op te vangen mag ook het financieringstekort tijdelijk oplopen. ren van de Gestapo afspeelde, „die we reld van gruwelen achter gesloten deu ren". Iedereen wist en zag welke mar telpraktijken daar werden verricht. Hoewel Barbie niet de leider was, was hij ook geen ondergeschikte die alleen maar handtekeningen plaatste. Tijdens de levensbeschrijving van Barbie haalde Truche ook de tijd aan die Barbie in Amsterdam heeft door gebracht. Barbie heeft nooit willen zeggen wat hij daar precies heeft ge daan, maar het is bekend dat hij zeker 300 Joden bij een razzia heeft laten op pakken. Deze Joden zijn allen in een kamp in Mauthausen omgekomen. Dat is niet in het dossier opgenomen maar we kunnen ons wel afvragen hoe iemand in zo'n kleine stad als Amster dam niet op de hoogte kon zijn van een dergelijke actie, aldus de procureur- generaal. Barbie moet overal vanaf hebben geweten en dat geldt ook voor wat er in Lyon en omgeving gebeurde. Truche leest vandaag zijn requisitoir verder voor. DEN HAAG (GPD/ANP) De Tweede Kamer heeft grote twijfels over de mogelijkheid om het aantal verkeers slachtoffers in het jaar 2000 met 25 procent te hebben teruggebracht. Vrijwel alle fracties vrezen dat deze doelstelling uit het Meerjarenplan Verkeerveiligheid niet haalbaar is met de maatregelen die minister Smit-Kroes (verkeer en waterstaat) wil nemen. De Tweede Kamer is bang dat het aantal verkeersslachtoffers juist nog zal groeien. Minister Smit-Kroes wil de verkeers veiligheid verhogen door instelling van regionale organen voor de ver keersveiligheid, en inpassing van het verkeersonderwijs in de informatica- lessen op de middelbare scholen. Er komt acht miljoen gulden beschik baar voor het opheffen van gevaarlijke verkeersknelpunten. Adere maatrege len zijn het vergroten van de pakkans na verkeersovertredingen en het ver hogen van de boetes. De komende twee jaar is er 30 miljoen gulden extra beschikbaar voor het be strijden van de verkeersonveiligheid. Uit dat potje wordt ook een experi ment gefinancieerd, waarbij gemeen ten een financiële beloning krijgen als ze door middel van actieplannen erin slagen het aantal verkeersslachtoffers in hun gebied met 5 procent per jaar te verminderen. Alle partijen hadden kri tiek op het plan, maar de minister hield staande dat het noodzakelijk was „onorthodoxe" methoden te ge bruiken. Minister Smit - Kroes (verkeer) wil haast maken met invoering van een maatregel, waarbij het mogelijk wordt het rijbewijs in te trekken wan neer sprake is van rijden onder in vloed.' In een maandag gehouden vergade ring met leden van de verkeerscom- missie uit de Tweede Kamer noemde zij invoering van een dergelijke maat regel buitengewoon belangrijk. De maatregel wordt neergelegd in een wet waaraan het kabinet „hoge prioriteit" geeft, zo liet de minister de Kamer commissie weten. Indiening van deze wet bij het parlement zal voor Prins- jessdag niet meer lukken, zo voegde zij daaraan toe. Ook kondigde zij invoering aan van de draagplicht van de zogenoemde ach terbank-veiligheidsgordel in autos. In gaande 1 januari 1989 wordt voor die categorie gordels de aanwezigheidseis gesteld. De minister kondigde de indiening op korte termijn aan van een uitgewerkt voorstel om in ons land te komen tot gedifferentieerde snelheden op de au towegen: meer dan honderd kilometer per uur op wegen waar dat uit een oog punt van verkeersveiligheid kan en minder hoge snelheden op die wegen waar een aangepaste snelheid gebo den is. De invoering van de ademanalyse blijft gehandhaafd op 1 oktober van dit jaar. Een maand eerder wordt ef fectief opgetreden tegen die wielrij ders die fietsen zonder de verplichte zij-reflectoren. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagteren F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Walstraat 56-60, Postbus 18,4380 AA Vlissingen, tel. (01184)84000. Middelburg: Markt51, 4331 LK Middelburg, tel.(01180)81000. Goes: Grote Markt 2,4461 AJ Goes, tel.(01100)31800. Terneuzen: Nieuwstraat22, 4531 CWTerneuzen, tel. (01150) 94457. Hulst: Steenstraat 6,4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. Opening kantoren: van maandag t/m vrijdag van 8.00tot 17.00 uur. 's Zaterdags in Goes, Vlissingen en Middelburg van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, (01184) 84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; 's zaterdagstoX 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing optevolgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t/m vnjdagavond\/ar\ 20.30tot 22.00 uur (01184) 84000; zondag avond van 20.00 tot 22.00 qur. Abonnementsprijzen: per kwartaal 68,65; franco per post 82,50; per maand 23,65; jaarabonnement 262,50; jaarabonnement franco per post 317,50; losse nummers 1,10 (alle bedragen inclusief 6 pet, btw.). Postrek. nr,: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 134cent per mm; minimumprijs per advertentie 20,10; ingezonden mededelingen 2Vz x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledigetarieven met contractprijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 6 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 3