W oon wagenschap Zeeuwsch-Vlaanderen heft zichzelf op DUIKDEMONSTRATIE Hans van Mierlo opende kermis Ouderen in Sluis DIRECTEUR SOCIALE DIENST MIDDELBURG: De Provinciale Zeeuwse Courant,^ uw krant, de naam zegt't I. de Jong wint kleiduivenschieten Vrijspraak in zaak bedreiging treinpassagier Westdorpenaren winnen fietscross Organist De Wolff speelt in Nieuwe Kerk Middelburg AXEL Stopgezet Woonwagenwerk CLINGE GRAAUW OOSTBURG Commissies vergaderen SAS VAN GENT ZAAM SLAG D66-ER KWAM BELOFTE NA Belangstelling SCHOONDIJKE TERNEUZEN WESTDORPE Ministerie van verkeer en waterstaat DINSDAG 30 JUNI 1987 PFfSSPf SW WBOimiWGS Anonieme tips vaak over fraude met uitkeringen MIDDELBURG - Wie de Middelburgse sociale dienst 'tipt' over fraude met uitkeringen, doet dat meestal anoniem. Niet-ondertekende brieven of telefoontjes zonder naamsvermelding gaan over zwart werken of over uitkeringsgerechtigden die een economische eenheid vormen. Van de 95 zaken, die de sociaal rechercheur tussen 1 augustus 1985 en 1 augustus vorig jaar onderzocht, had 75 procent betrekking op zwartwerkers. In de meeste gevallen 64 procent was de bron bekend, de resterende 11 procent kwam aan het licht door anomieme brieven of telefoontjes. Van de meldingen over economische eenheden 25 procent werd 16 procent doorgegeven door tipgevers, die hun naam niet noemden. uit het opleggen van een strafkorting en het terugvorderen, aanpassen of stopzetten van de uitkering. Dit schrijft directeur L. A. Vorthoren van de gemeentelijke sociale dienst in een notitie voor de raadscommissie so ciale zaken. De commissie bespreekt de notitie in de vergadering van don derdag (aanvang 19.30 uur) die wordt gehouden in het stadhuis. „Tips die van buitenaf komen zijn slechts bij hoge uitzondering niet ano niem", aldus Vorthoren. De manier waarop een anonieme zaak wordt afge wikkeld verschilt echter 'nauwelijks' van die, waarop de dienst bekende ge gevens behandelt. De notitie: „In bei de gevallen wordt met de grootst mo gelijke omzichtigheid te werk ge gaan". Zo confronteert de Middelburg se gsd de cliënt pas met de feiten 'als er voldoende duidelijkheid is'. Ont breekt die, dan hoort hij of zij niets. Het is 'zo goed als uitgesloten' dat ex- echtelieden elkaar het leven zuur kun nen maken door de sociale dienst on- MIDDELBURG - De organist Charles J. de Wolff geeft vandaag, dinsdag 30 juni, een orgelconcert in de serie zo meravondconcerten in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Het concert be gint om 20 uur. De Wolff speelt delen uit het koraal 'Wachet auf, ruft uns die Stimme' van Max Reger en werken van César Franck. Ook brengt hij het orgelkoraal 'Nun komm' der Heiden Heiland' en het Prelidium en Fuga in e van J. S. Bach ten gehore,. Charles J. de Wolff viert dit jaar zijn veertigjarig jubileum als organist en zijn 25-jarig jubileum als dirigent. Hij was 22 jaar dirigent van het koor van de Nederlandse Bachvereniging in Naarden waarmee hij grote bekend heid verwierf tijdens de uitvoeringen van de Mattheus Passion. In 1983 ver liet hij de Bachvereniging. Tegenwoor dig dirigeert hij het Bachkoor Holland, het Amsterdams Kamerorkest en het Noordelijk Philharmonisch Orkest. Daarnaast geeft hij les aan het Utrechts Conservatorium. Van zijn uitgebreide repertoire zijn een twintig tal grammofoonplaten uitgebracht, één van de platen leverde hem een Edi son op. De Stichting Orgelcentrum, de organi sator van de zomeravondconcerten, heeft voor de komende orgelconcerten Sander van Marion en Jaap Kronen burg uitgenodigd. Op dinsdag 21 juli is het beroemde Canadese Jongenskoor The Britisch Columbia Boys Choir te gast. 'S-HEER ARENDSKERKE - De heer I. de Jong uit Oostkapelle heeft op het jachtschietterrein Midden-Zeeland in 's-Heer Arendskerke een wedstrijd kleiduivenschieten gewonnen. De Jong eindigde met 23 treffers van de 25 kleiduiven. De eerste vier in de uitslag gaan naar de nationale kampioen schappen op 19 augustus in Bidding huizen. De uitslag: 1.1. de Jong, Oostkapelle 23 tref fers, 2. D. Timmermans, Woensdrecht 22, 3. R. Mulder, Steenbergen 22 en A. Riemslag 21. waarheden te vertellen of de sociaal re chercheur in te schakelen en zo el- kaars privéleven aan te tasten, meent de directeur. Telefonische tips gaan rechtstreeks naar de sociaal rechercheur, brieven via Vorthoren. De sociaal rechercheur (officieel: „ambtenaar bijzondere con trole") gaat na, of de informatie over eenstemt met de gegevens van de so ciale dienst. Anonieme brieven worden, nadat de gegevens zijn verwerkt, vernietigd. Leidt onderzoek niet tot resultaat, dan wordt de opdracht bij de directeur van de gsd afgemeld. Overigens zo bena drukt Vorthoren dringt de sociaal rechercheur bij telefonische tips „ge woonlijk" aan op het noemen van naam en adres. Resultaat heeft dat vrijwel niet. De meeste bellers zijn na melijk bang voor represailles en zwij gen als het graf. Ook als hun wordt ver zekerd dat hun naam bij rapportage noch mondeling noch schriftelijk zal worden doorgegeven. In tien procent van de gevallen wordt vervolgens het onderzoek stopgezet omdat de cliënt die werd aangegeven, niet in het uitkeringsbestand van de gsd voorkomt of de informatie niet valt te rijmen met de eigen gegevens. Een aantal tips is bovendien dermate onduidelijk, dat de dienst op voor hand van onderzoek afziet. Gaat de sociaal rechercheur door met zijn speurwerk, dan kan dat alleen na schriftelijke toestemming van Vortho ren. Ook wordt 'indien dit gewenst is' de maatschappelijk werker ingelicht. Bij misbruik volgt er op het kantoor van de sociale dienst een gesprek met de cliënt en schrijft de sociaal recher cheur een rapport. Is het fraudebedrag hoger dan f1000,- en dateerde zaak van langer dan een maand geleden, dan maakt de uitkeringsgerechtigde zich in principe schuldig aan valsheid in geschrifte en wordt hij of zij als ver dachte verhoord. Het proces-verbaal gaat in zo'n geval, na tussenkomst van een adjudant van politie, naar de offi cier van justitie, die beslist of er juridi sche stappen volgen. Strafmaatrege len van de sociale dienst zélf bestaan Bridge - De bridgeclub Axel speelde de laatse wedstrijd van de voorjaars competitie in cultureel centrum De Halle in Axel. Winnaars zijn de dames Koek-Pel, die tevens het clubkam pioenschap veroverden. Uitslagen per groep: A: howell 10: 1 de heren Moelker-Scheele; 2 en 3 mevrouw Groene woud, de heer Scheele en echtpaar Ysebaert. B: howell 10: 1 de he ren Huisman-Vermunt; 2 mevrouw Hoek-de heer Koek; 3 (gedeeld) echtpaar Brokking/ de dames Mattheeuws-Zaman. C: howell 10: 1 mevrouw Vogel-de heer Zaman; 2 echtpaar Kraayenbrink, mevrouw Geilleit-de heer Geilleit. D: howell 12: 1 de dames Moons- Croix; 2 echtpaar De Wever, 3 de dames Raa-' schout-Zwartelé. Einduitslag voorjaarscompetitie: Groep A: 1 de dames Koek-Pel; 2 de heren Scheele-de Block; 3 de heren Bisschop-de Munck. Groep B: 1 de heren Vermunt; 2 de heer en mevrouw Pieters; 3 de dames Koeman- Knöpkers. Groep C: 1 mevrouw Van Leeu wen-de heer Vogels; 2 de heer en mevrouw Geilleit; 3 de dames Mattheeuws-Duyme- lings. Groep D: 1 echtpaar Lochten; 2 de he ren Van Eyl-Den Schutter; 3 de dames van Bundeke-de Koning. Uitslag clubkampioenschap: 1 de dames Koek-Pel: 2 de heren Moeliker-Olyslager: 3 (gedeeld) de heren Bisschops-De Maagd en het echtpaar Ysebaert. Sporthal gesloten Met het oog op de komende zomervakantie gaat sporthal 't Sportuus in Axel op 11 juli HULST - Het woonwagenschap 'Zeeuwsch-Vlaanderen' heeft zichzelf maandagmiddag opgeheven. De be stuurlijke en organisatorische taken van het schap zullen met ingang van 1 januari 1988 worden overgenomen door de acht Zeeuws-Vlaamse ge meenten. Het algemeen bestuur kon geen eensluidend besluit nemen over de afvloeiingsregeling voor het perso neel van het schap. De vertegenwoordigers van de ge meenten Hontenisse. Terneuzen en Oostburg stemden tegen het voorstel van het dgelijks bestuur om de wacht gelduitkering van schapscoördinator R. J. Eeman aan te vullen tot 80 pro cent van zijn normaal genoten salaris. De Terneuzense wethouder W. A. Gos- selaar keerde zich tegen deze regeling, omdat er sprake zou kunnen zijn van een voorkeursbehandeling. „Ons be leid is er op gericht om personeel dat moet afvloeien geen extra faciliteiten te bieden dan die waar zij op grond van hun rechtspositie recht op hebben", stelde hij. Hij vreesde - met het oog op de herstructurering van het sociaal- cultureel werk in eigen gemeente - voor een precedentwerking. Ook wet houder J. de Vries (Oostburg) hield er deze mening op na. Het voorstel werd niettemin aangenomen, met de aante kening dat het ontslag voor de drie personeelsleden van het schap in gaat per 1 december 1987. Dit in verband met een te verwachten wijziging van de wachtgeldregeling voor ambtena ren volgend jaar. Tijdens de laatste vergadering van het algemeen bestuur van het schap stelden de vertegenwoordigers van alle gemeenten in de regio nadrukke lijk dat de stichting Woonwagenwerk Zeeuwsch-Vlaanderen haar werk zaamheden de eerstkomende jaren kan voortzetten. De gemeenten, ook Terneuzen, dat tot begin deze maand twijfelde, hebben unaniem te kennen gegeven de rijksgelden voor de stich ting door te sluizen. Het schap droeg hier tot nu toe zorg voor. Onbekend is nog of het woonwagen werk in aanmerking komt om in de na bije toekomst als provinciaal steun punt te fungeren. Volgende week maandag zullen vertegenwoordigers van het schap, het ministerie van wvc en gedeputeerde G. de Vries-Hommes in Middelburg over deze kwestie over leg voeren. Een duiker geeft aanwijzingen aan een aspirant-duikertje tijdens een demonstratie van de Dow Onderwatersport Vereniging in het Scheldebad in Terneuzen. TERNEUZEN - In het Scheldebad in Terneuzen gaven leden van de Dow Onderwatersport Vereniging (DOV) maandagavond voor ongeveer twintig belangstellen den een demonstratie van hun hobby. Na tekst en uitleg te hebben gegeven over de verschil lende apparatuur en een demonstratie van enkele le den kregen de toeschouwers de kans zelf eens de we reld onder water te gaan bekijken. Onder deskundige leiding en nauwlettend toezicht van de duikers van DOV doken tien 'durvers' zelf het diepe] bad in. Een enkeling slaakte bij bovenkomst een zucht van verlichting over de opgedane ervaring, maar de meesten waren enthousiast over hetgeen zij hadden er varen. dicht. De sluiting duurt tot en met 21 augustus. In verband met deze slui ting is er vanaf maandag 1 3 juli een wij ziging in de openingstijden van het sport- en speluitleencentrum dat in de sporthal is gevestigd. Wie in de zomer vakantie materialen wil lenen kan bel len met de afdeling sociale zaken welzijn van de gemeente Axel om een afspraak te maken. Na 21 augustus kunnen gegadigden weer terecht bij de beheerder van de sporthal. Kaarting - De Katholieke Bond voor Ouderen houdt vrijdag vanaf 13.30 uur in het gemeenschapscen trum Malpertuus in Clinge een prijs- kaarting jokeren voor gehandicapten en voor belangstellenden vanaf 50 jaar. Delnemers kunnen zich vanaf 13.00 uur in het gemeenschapscen trum inschrijven. De kaarting telt mee voor het kampioenschap. Kaarting In het gemeenschaps huis in Graauw werd een prijskaarting voor ouderen gehouden waaraan 41 personen deelnemen. Uitslag: 1. F. Piessens, Kapellebrug; 2. H. van Ber- selaer, Kloosterzande; 3. mevrouw Van de Hemel, SintJansteen; 5. R. van de Branden, Clinge. De volgende kaar ting, 3 september, luidt meteen het nieuwe seizoen in. OOSTBURG - De commissies open bare werken en planologie van de ge meenteraad van Oostburg vergaderen woensdag om 9.05 uur. Op de agenda's staan onder meer de plannen om een dorpshuis en een politiebureau in Cad- zand te bouwen en uitbreiding van camping Schoneveld in Breskens. Bridge De recreatiebridgeclub speelde wedstrijden in Oostburg. De uitslagen: Groep A: 1 echtpaar Coumans; 2 echtpaar Brugge; 3 echtpaar Fasel. Groep B: 1 dames Barendregt-Luteijn: 2 echtpaar Buyze; 3 mevr. Lalkens-de heer Poissonnier. Groep C: 1 dames Lako-Risseeuw; 2 mevr. Ver- straeten-de heer Leenhouts; 3 echtpaar Her mans. Bridgewedstrijd - De Bridge So ciëteit Oostburg hield de achtste wed strijd van de zomercompetitie. De uitslag: 1 heren Ramondt; 2 echtpaar Verbist, heren Pieters-Theunis, dames Fer- mont-Van Opdorp; 3 dames Rosseel-Ris- Met het loslaten van duiven illustreerde D66-voorman Hans van Mierlo zijn vreedzame bedoelingen bij de officiële ope ning van de Sluisse kermis voor ouderen, rechts achter hem stadsomroeper Cees Blaeke. SLUIS - Belofte maakt schuld. Dat er voer de D66-fractievoorzitter in de Tweede Kamer, Hans van Mierlo, toen zijn secretaresse hem er aan her innerde dat hij de Sluisse Kermis voor ouderen moest openen. Van Mierlo vertelde zijn fractiegenoot Engwirda, die druk doende was met de voorbereiding van de behandeling van de voorjaarsnota, dat hij zich maandag in het ouderenprobleem ging verdiepen, daarmee zijn werkelijke missie enigszins verhul lend. „Uit Amsterdam komen om een kermis in Sluis te openen is geen klei nigheid; het is ook ongebruikelijk." Maar Van Mierlo kwam de toezegging na, die hij deed aan directeur H. Mas- clee van het Sluisse bejaardentehuis Rozenoord tijdens een studiedag van D66 over de problematiek van het groeiende aantal bejaarden. Hij gal het rijtje namen dat deze kermis voor ouderen heeft geopend nog meer allu re. In voorgaande edities viel de eer van de openingshandeling te beurt aan het VVD-kamerlid mevrouw E. Terpstra, mevrouw J.B. Boertien (echtgenote van de commissaris der koningin) en mevrouw R. Lubbers. Stadsomroeper Cees Blaeke leidde, evenals de vorige jaren, de hoogwaar digheidsbekleder in. In zijn openings woorden wees Van Mierlo er op dat het precies 400 jaar geleden is dat de En gelse graaf Dudley van Leicester naar Sluis kwam om het Spaanse beleg te breken. Toen Dudley de militaire kracht van de Spanjaarden gewaar werd, draaide hij z'n schip en keerde onverrichterzake huiswaarts. Van Mierlo volgde Dudley's voorbeeld niet, maar de omstandigheden waren dan DEN HAAG Met vrijspraak van de 28-jarige J. M. uit Vlissingen kwam het Haagse gerechtshof maandag tot een heel ander oordeel dan de Middel burgse politierechter. Die had M. ver oordeeld tot zes maanden gevangenis, waarvan drie voorwaardelijk, omdat de verdachte in de trein tussen Vlis singen en Barendrecht iemand met een 'misdrijf tegen het leven' zou heb ben bedreigd. Het hof achtte dat niet bewezen. Tijdens de behandeling van deze zaak, twee weken geleden, wist de verdachte zich nauwelijks te herinneren dat hij, na een ruzie, onder invloed van alcohol een treinpassagier eind 1985 het mes op de keel had gezet. Evenmin wist hij te vertellen of hij had gedreigd de man te zullen steken. Volgens de politie- verklaring van het slachtoffer zelf was dat niet zo. De procureur-generaal mr P. A. Bos, had om vrijspraak gevraagd, omdat de delictsomschrijving in de dagvaarding niet klopt met de handelingen van de verdachte, die geen blijk had gegeven van 'moordlustige bedoelingen'. Ove rigens had M. wel veroordeeld kunnen worden als hem een ander strafbaar feit ten laste was gelegd. ook wat vreedzamer dan in 1587. Om dat te onderstrepen liet de D66-voor- man drie manden met duiven los. De Sluisse Kermis mag zich in een groeiende belangstelling verheugen. Maandag kwamen ruim 1000 mensen uit heel Zeeuwsch-Vlaanderen naar Sluis om aan één of meer van de 21 spelletjes mee te doen. „Er zijn heel veel evenementen, maar daar is vaak niets bij voor de ouderen", zegt Mas- clee, „De Sluisse Kermis heeft dat wel. We hebben al een behoorlijke re putatie opgebouwd in de loop de ja ren. De mensen kijken er een heel jaar naar uit." Het bal is 's avonds voor de ouderen een gelegenheid bij uitstek om zelf ook nog eens te dansen, aldus Masclee. Maandagavond werd het ouderenbal opgeluisterd met een Zeeuws-Vlaamse artiestenrevue. Piet Brakman leidde de revue, waarin verder optraden De Apollo's, 't Hermenieke, Ellen Minder- houd, Claudia en Jeannette, en Guust Schelfhaut. WESTDORPE De Westdorpenaar Derek-Jan Frans heeft in Bergen op Zoom een fietscrosswedstrijd voor der tienjarigen gewonnen. Zijn plaatsge noot Arjan de Mey ging met het brons terug naar Westdorpe. Bij de meisjes kwam Judith de Mey als eerste over de finish. In totaal deden 65 crossers aan de door de Crabcrossers georganiseerde wedstrijd mee. Collecte - De opbrengst van de col lecte voor het Anjercomité Sas van Gent, afgelopen juni gehouden, is 1904,96. Het geld komt gedeeltelijk ten goede aan plaatselijke verenigingen die in het Anjecomité vertegenwoor digd zijn, aan het Prins Bernhardfonds en het Anjerfonds Zeeland. Alleenstaanden - De afdeling Oostburg van de soos voor alleen staanden houdt zaterdag een dans avond in zaal Wijffels in Schoondijke. Behalve dansen staan er een bingo en een verloting op het programma. Het stemmingsorkest De Appolo's verzor gen de muziek. De avond begint om 20.00 uur. Hengelwedstrijd - De tweede kreek-wedstrijd van de hengelaarsver eniging ONI uit Terneuzen is gewon nen door H. Bakker. Hij totaliseerde in totaal 87 punten en dat waren er twin tig meer dan de als tweede geëindigde I. de Back. De verdere uitslag was als volgt: 3 A. de Ruyter 60; 4 K. Florussen 47; 5 A. Bakker 43. Darts Bij een dartwedstrijd in café De Gravin in Westdorpe deden 36 mensen mee op zeven borden. De uit slag was: dames 1. Laura Pacque, Boekhoute (B) 2. Sonja de Keyzer, Ter neuzen 3. Fia de Nijs, Terneuzen 4. Christa Moeyersoons, Boekhoute (B). Heren 1. Danny Page, Lokeren (B) il- lem Lievens, Westdorpe 3. Daniel Fo- ket, Lokeren (B) 4. Wim Sinke, Terneu zen. Gaaibolling - Carnavalsstichting De Koeters uit Westdorpe houdt vrij dag een gaaibolling bij café 't Oude Raedthuys. De bolling begint om 19.00 uur en telt mee voor de kermiscompe- titie. Inschrijven is mogelijk vanaf 18.30 uur. Kaarting - H. van de Voorde is win naar geworden van de zesde ronde in de strijd om het clubkampioenschap van de kaartvereniging DVV uit Zaamslag. In deze ronde slaagde nie mand er in om het maximum aantal punten te behalen. Na deze ronde wordt het klassement nog altijd aangevoerd met 303 punten; Van de Voorde is door zijn overwin ning opgeklommen naar de tweede plaats. De uitslag van deze ronde. 1 H. van de Voor de; 2 P. van Doorn: 3 K. van Doorn. Wie den Here verwachten putten nieuwe kracht. Jesaja 4031b Op de gezegende leeftijd van bijna 95 jaar is rus tig ingeslapen onze zorgzame moeder en lieve opoetje PIETERNELLA VAN DRONGELEN weduwe van Bastiaan de Groote Axel: J. W. de Groote S. de Groote-de Bruijne Axel: P. M. Riemens-de Groote K. Riemens Axel: M. P. Verhelst-de Groote M. W. Verhelst Vlissingen: D. de Groote Zaamslag: H. de Groote S. de Groote-Koster Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 29 juni 1987 Bejaardencentrum 'De Molenhof Correspondentieadres: J. W. de Groote, Bachstraat 21, 4571 XR Axel. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag, 2 juli a.s., om 14.45 uur op de Algemene Be graafplaats te Zaamslag. Vooraf wordt een dienst gehouden in 'De Molen hof die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in 'De Molenhof na de begrafenis. Als g'in nood gezeten, geen uitkomst ziet, wil dan nooit vergeten God verlaat u niet! Vrees toch geen nood 's Heeren trouw is groot en op 't nachtlijk duister volgt het morgenrood. Schoon stormen woeden, ducht toch geen kwaad God zal u behoeden, uw Toeverlaat. Bedroefd delen wij u mede, dat na een slopende ziekte, zacht en kalm is overleden onze innig ge liefde moeder, schoonmoeder, oma en overgroot- oma MARIA JANNA LEIJS weduwe van Johannes Francois Stoffijn in de leeftijd van 94 jaar. Terneuzen: A. C. Stoffijn M. Stoffijn-Rinkhout Terneuzen: E. E. van der Peijl-Stoffijn Terneuzen: E. E. van Baal-Stoffijn C. A. van Baal Terneuzen: C. A. Stoffijn C. Stoffijn-Geelhoedt Terneuzen: F. Stoffijn M. E. Stoffijn-Moens Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 29 juni 1987 Oostelijk Bolwerk 228 Correspondentieadres B. Zweerslaan 54, 4536 EM Terneuzen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag, 3 juli a.s., om 14.45 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, die aan vangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de Opstandings kerk na de begrafenis. De minister van verkeer en waterstaat maakt, gelet op artikel 12 van de wet algemene bepalingen milieuhy giëne bekend, dat op 3 juni 1987 een aanvraag is inge komen van Mosselhandel Kroonton Yerseke B.V. te Yerseke om vergunning ingevolge de wet verontreini ging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwa ter, afkomstig van een mosselschonerij aan de Korrin- gaweg te Yerseke, in de Oosterschelde. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken zullen van 1 juli 1987 tot en met 30 juli 1987 op de volgende plaatsen en tijden ter inzage worden gelegd: 1. Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Vrijlandstraat 33 te Middelburg op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 459). 2. Gemeentesecretarie van Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur, alsmede op dinsdagavond van 17.30 uur tot 20.30 uur. Na de in deze bekendmaking genoemde termijn kun nen de stukken op bovengenoemde plaatsen worden ingezien, elke werkdag tijdens kantooruren, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag. Gemotiveerde bezwaren kunnen t/m 30 juli 1987 schriftelijk worden ingebracht. Een bezwaarschrift dientte worden gericht aan de minister van verkeeren waterstaat, doch te worden gezonden aan de hoofd ingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in dedirec- tie Zeeland, postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijk bezwaar maakt kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Het verzoek daartoe dient - met vermelding van de persoonlijke gegevens - tegelijk met het bezwaar schrift te worden ingediend. Erzal geen openbare zitting worden gehouden. Dege nen die daarom telefonisch verzoeken (01180-86000, tst. 294) zullen tot en met 23 juli 1987 in de gelegen heid worden gesteld mondeling bezwaren in te bren gen, waarbij dan tevens gelegenheid zal worden ge boden tot een gedachtenwisseling over de aanvraag tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overi ge aanwezigen. Degenen die bezwaren hebben ingebracht op boven omschreven wijze en zij die aantonen daartoe redelij kerwijs niet in staat te zijn geweest, zullen in de gele genheid worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Middelburg, 30 juni 1987. De minister van verkeer en waterstaat, namens deze de hoofdingenieur-directeur, ir. H. Engel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 22