stoffels Cleaning Chef m/v Districtskantoor Middelburg POSTBANK BEL ALS U AAN DE SLAG WILT ~\r randstad uitzendbureau Onderhoudsvakman DOCENT INFORMATICA (M/V) Technician Utilities m/v VAKLEERKRACHT HANDVAARDIGHEID m/v kabelmonteur (m/v) hoofd financiële administratie stoffels beheer (m/v) EL: Zelfstandige baan voor iemand (m/v) met twee rechterhanden... N.V. Sportfondsenbad - Vlissingen lI'DI 10 Met spoed gevraagd (m/v): loodgieters elektromonteurs - C02-Iassers - Constructie bankwerkers - Argon-Arc-lassers - Kraanmachinisten - Chemisch analisten 1 I n.v. provinciale zeeuwse D^CIUI energie-maatschappij fcCIVI HULST R.-K. JANSENIUS SCHOLENGEMEENSCHAP Godsdienst Nederlands Wiskunde Natuurkunde 15uur 1e of 2e graads 2 uur 2e graads 4uur 2e graads 4uur 2e graads Op kantoor DATA-TYPISTE ADMINISTRATIEF MEDEWERKER COMMERCIEEL MEDEWERKER NEERLANDICUS ADMINISTRATIEF MEDEWERKER In de technische sector STOFFEERDERS CONSTRUCTIE BANKWERKERS CO2 LASSERS In de industrie PRODUKTIE- MEDEWERKERS PRODUKTIE- MEDEWERKERS PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 JUNI 1987 - allround diverse projekten. - ervaren werkzaamheden te Vlissingen en in Zeeuwsch-Vlaanderen. projekten in Zeeland en Zuid-Holland projekt Europoort Continu-dienst. MBO/HBO Binnen Stoffels Beheer opereren een aantal middelgrote on dernemingen in Zuid-West Nederland. Zij zijn werkzaam in de dienstverlening, uitleen personeel en industriële- en rioolreini ging. De groep ontwikkelt zich gunstig door onder andere uit breiding van activiteiten. Het personeelsbestand bedraagt op dit ogenblik ca. 1200 werknemers. Het hoofdkantoor van de groep is gevestigd in Terneuzen. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een die o.a. belast gaat worden met de navolgende werkzaamhe den: - leidinggeven aan de administratie; - opzetten financiële begroting; - meewerken aan de opzet van de meerjarenplanning; - samenstellen jaarrekeningen; - ontwikkelen en up to date houden van administratieve sys temen; - maandelijkse verslaglegging en bespreking hiervan binnen de directie; - liquiditeitenbeheer; - investeringsselectie en -planning; - advisering van de directie op financieel terrein. Wij stellen ons een dynamische persoonlijkheid voor, die in teamverband mee wil werken aan de verdere ontwikkelingen in een groeiend bedrijf. De juiste kandida(a)t(e) zal aan de navolgende eisen dienen te voldoen: - opleiding op SPD-niveau; - enige jaren bedrijfservaring; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met automatisering; - leeftijd tot 35 jaar. Wij bieden een verantwoordelijke, zelfstandige en veeleisen de werkkring met een passende honorering en uitstekende emolumenten. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de solli citatieprocedure. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met curri culum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van deze op roep te zenden aan Stoffels Beheer B.V., t.a.v. de heer A.L. Stoffels, Directeur, Postbus 1414530 AC TERNEUZEN, telefoon 01150-96055. Philip Morris is een internationale onderneming, die onder meer belangen heeft in de sigarettenindustrie (o.a. Marlboro, de meest verkochte sigaret ter wereld), maar ook op het gebied van voedingsmiddelen (General Foods) en bier (Miller). In Bergen op Zoom beschikt Philip Morris over een produktiebedrijf dat behoort tot de grootste en modernste sigarettenfabrieken van Europa. Voor onze afdeling Building and Plant zoeken wij op korte termijn een Tot de taak van de funktionaris behoort o.a. het bedienen, onderhouden en repareren van stoomketels, pompen, kompressoren, koelmachines en airconditioning. De funktionaris zal daarom werkzaam zijn ten behoeve van het ketelhuis, plant services en de airconditioning-area. Voor deze verantwoordelijke funktie zoeken wij kandidaten met een opleiding als scheepswerktuigkundige-A of -VD met ervaring, dan wel een landmachinist-A met aanvullende koeltechnische ervaring. Kandidaten van de A.O.T.-opleiding van de Middelbare Zeevaartschool voor scheepswerktuigkundigen, met vrijstelling voor het examen landmachinist A, worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Een afgeronde kursus Meet- en Regeltechniek strekt tot aanbeveling. De funktie wordt verricht in drieploegen dienst; daarnaast is volgens een roulatieschema een konsignatie- regeling van kracht. Van de kandidaten verwachten wij voorts een bereidheid tot het volgen van vakgerichte opleidingen. Als u geïnteresseerd bent in deze funktie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de heer A. Jansen van de afdeling Personeelszaken van Philip Morris Holland B.V., Marconilaan 20, 4622 RD Bergen op Zoom. Tel. 01640-79430. Voor de afdeling Uitvoering Distributie E, zoeken wij een De werkzaamheden bestaan in hoofd zaak uit: aansluiten van percelen en licht masten; maken van huisaansluitingen; assisteren bij montage van hoog- en laagspanningsverdeelkasten, transfor mator- en schakelstations. Gevraagd wordt: LTS-E en VEV-MEN, alsmede het rijbewijs B-E. De standplaats voor deze functie is Goes. Mede in verband met een mogelijke opname in een storingswachtdienst dient betrokkene in de Bevelanden te wonen c.q. bereid te zijn daar naartoe te verhuizen. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, afdeling P en O, antwoord nummer 205 (dit kan dus ongefrankeerd), 4330 VB Middelburg. r~ Directoraat Zakelijke relaties Het directoraat Zakelijke relaties is één van de commerciële lijndirectoraten binnen de Postbank. Binnen het directoraat worden het produkt/marktbeleid en de commerciële strategie voor de zakelijke markt ontwikkeld en tot uitvoering gebracht. Doel is het^, verstevigen van de huidige plaats in het betalings verkeer en het verwerven van een adequate positie op de zakelijke markt voor bancaire diensten. Binnen het directoraat is de afdeling Bedrijven en Instellingen opgericht. Een onderdeel van deze afdeling is de Kantorencentrale, die bestaat uit een centrale staf en 14 landelijk gespreide districtskantoren. Vanuit deze kantoren vindt de dienstverlening aan de zakelijke cliënten plaats. Bovendien hebben de districtskantoren een verkoop-ondersteunende taak naar de particuliere markt en fungeren zij als buitendienst voor de persoonlijke behandeling van achterstanden op de particuliere betaalrekening. Functie/werkzaamheden Als chef van het districtskantoor Middelburg zijn uw hoofdtaken: - aan de hand van gegevens en richtlijnen opstellen van het jaarplan voor de commerciële markt bewerking van het district - zorgen voor een goede voortgang bij de realisatie van dat plan - leiding geven aan de administratieve binnendienst, de adviseurs voor de particuliere markt en de adviseurs achterstandsbehandeling - coördineren van front-office activiteiten op de zakelijke markt - de zorg voor een adequate personeelsbezetting, alsmede voor de uitbouw en het onderhoud van het administratief-organisatorische en technische apparaat. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur en in voorkomende gevallen treedt u op als zijn plaats vervanger. Functie-eisen U hebt een afgeronde HBO-opleiding (Bedrijfs economie of Bedrijfskunde) en u bent in het bezit van de diploma's NIBE Binnenland en Kredieten I. U beschikt over aantoonbare leidinggevende ervaring en een grondige kennis van ons produktenpakket of bent bereid en in staat zich deze kennis op korte termijn eigen te maken. U drukt zich mondeling en schriftelijk goed uit en kunt uitstekend in teamverband werken. Voor een goede vervulling van de functie is het nodig dat u in het betreffende district woont of gaat wonen. Ons aanbod Uw honorering wordt geregeld volgens een eigen CAO, waarbij rekening wordt gehouden met uw opleiding en ervaring. U kunt voorts rekenen op een dertiende maand, premievrij pensioen, reiskosten vergoeding en een aantrekkelijke hypotheek- en spaarregeling. Informatie/sollicitatie Wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer C.J.E.M. van Thiel, directeur districts kantoor Middelburg, telefoon 01180-35058 of met de heer R.L.F. Steussy, medewerker Personeelszaken, telefoon 020-584 3156. Uw schriftelijke sollicitatie - met vermelding van uw persoonsgegevens, opleiding en ervaring - kunt u voor 3 juli a.s. richten aan Postbank N.V.afdeling Personeelszaken, Postbus 21009, 1000 EX Amsterdam. Vermeld op uw brief en enveloppe s.v.p. het vacaturenummer ZR8. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De Postbank N.V. is voortgekomen uit de postgiro/rijkspostspaar bank. Op i januari 1986 is zij van start gegaan als zelfstandige N.V. De Postbank heeft een balanstotaal van 52 miljard. Zij telt op dit moment ongeveer 10.000 medewerkers voor wie een eigen CAO is afgesloten. De Postbank is een financiële instelling met een goed ontwikkeld betalingssysteem. Dit vormt, ook voor de zakelijke markt, de spil van het aan te bieden produktenpakket. Op de particuliere markt vervult de Postbank een rol van betekenis op het gebied van sparen, hypotheken en consumptief krediet. Kenmerkend voor de Postbank is een snelle, goedkope, betrouwbare en gemakkelijke dienstverle ning. Eén van de oogmerken van het bedrijf is versterking van deze dienstverlening, zowel op de particuliere als de zakelijke markt. Het hoofdkantoor is gehuisvest te Amsterdam en heeft een depen dance in Den Haag. Er zijn voorts 4 grote kantoren, gevestigd in Amsterdam, Den Haag, Arnhem en Leeuwarden; alsmede een aan tal regionale codeercentra. Daarnaast heeft de Postbank 14 districts kantoren, die vooral de zakelijke markt bedienen. Voor de dienst verlening aan particulieren wordt - naast het thuisbankieren - ge bruik gemaakt van zo'n 2600 postkantoren en -agentschappen. Onder de Raad van Bestuur ressorteren 6 lijndirectoraten, 5 con cernstaven en 3 concerndiensten, verspreid over de verschillende locaties. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Diaconieschool 'De Springplank' te Aagtekerke vraagt per 15 september 1987 of zo mogelijk direkt na de zomervakantie een i.v.m. vertrek van de huidige leerkracht naarelders Wij zoeken iemand die: - bij voorkeur in het bezit is van akte R - een positief christelijke levens overtuiging heeft - overgoedeorganisatorischecapa- citeiten beschikt - enthousiast is en bereid tot samen werking. Inlichtingen worden verstrekt door de schoolleider: dhr. J. J. Nonnekes,tel. 01188-2874 (huis), of 01188-2170 (school). Sollicitaties binnen 10 dagen aan de secre taris dhr. C. de Visser, Prelaatweg 114363 NB Aagtekerke. Gymnasiumatheneum, havo met 930 leer lingen) Tivoliweg 41, 4561 HK Hulst vraagt met ingang van het nieuwe school jaar docenten voor: (deze betrekking kan nog worden uitgebreid met 7 lesuren op de school voor het MDGO te Hulst). Van de sollicitanten wordt verwacht dat hij/zij het katholiek onderwijs wil dienen. Sollicitanten, die voor een gesprek wor den opgeroepen, krijgen de nodige infor matie over de school en de sollicitatiepro cedure toegezonden. Sollicitaties met opgave van persoonlijke gege vens, opleiding, bevoegdheid, staat van dienst en referenties uiterlijk 26juni 1987 te richten aan de rector, ir. A. J. M. Cosijn, postbus 32,4560 AA Hulst. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, tel. 01140-12555. Voor een bedrijf in Middelburg. Kandidaten die ervaring hebben ge nieten de voorkeur. Het betreft hier een full-time baan voor enkele maanden op basis van 30 uur per week. Voorinformatie: Middelburg, Varkensmarkt 4-6, tel.nr. 01180- 23755. Voor een bedrijf in Middelburg. Als opleiding wordt HAVO/VWO ge vraagd en enige ervaring in de com merciële dienstverlening. Het be treft hier een zeer representatieve baan waarbij de voorkeur uitgaat naar kandidaten die minimaal 2 maanden beschikbaar zijn, part-ti me of full-time. Voor meer informatie: Middelburg, Varkensmarkt 4-6, tel,nr. 01180- 23755. Voor een relatie in Axel. Wij denken aan iemand met een havo- en/of meao-opleiding tot 25 jaar. Naast het onderhouden van reeds be staande contacten is het verwerven van nieuwe relaties een belangrijk onderdeel van deze functie. Voor meer informatie: Terneuzen, Herengracht 9, tel.nr. 01150-14488. Wij zoeken iemand met een oplei ding MO-Nederlands. Het werk be ren van teksten. Het betreft een full time baan voor ca. 6 weken in de omgeving van Terneuzen. Voor meer informatie: Terneuzen, Herengracht 9, tel.nr. 01150-14488. Voor deze baan zoeken wij kandida ten met een opleiding op HAVO-ni- veau en enige kennis van compu ters. Leeftijd ca. 20 jaar. Kandidaten i.b.v. een typediploma genieten de voorkeur. Voor meer informatie: Goes, West- wal 17, tel.nr. 01100-12151. Met ervaring. Het betreft een full-ti me baan voor 2 a 3 maanden bij re laties in de omgeving van Goes en Terneuzen. Ook leerling-stoffeer ders kunnen hierop reageren. Voor meer informatie: Goes, West- wal 17, tel.nr. 01100-31600; Terneu zen: Herengracht 9, tel. 01150- 14488. All-round met enkele jaren erva ring. Deze baan gaat enkele weken duren. Kandidaten in bezit van ei gen vervoer hebben een pre. Voor meer informatie: Goes, West- wal 17, tel. 01100-31600. Met ervaring en in bezit van eigen vervoer. Het werk is voor enkele we ken in de omgeving Goes. Voor meer informatie: Goes, West- Het betreft werk in de 3-ploegen- dienst bij een bedrijf in de omge ving van Goes. In de weekends wordt niet gewerkt. Voor meer informatie: Goes, West- wal 17, tel.nr. 01100-31600. Voor verschillende relaties in de omgeving van Goes. Alle gemoti veerde krachten die in ploegen dienst kunnen werken genieten de voorkeur. Leeftijd vanaf 18 jaar. Voor meer informatie: Goes, West- wal 17, tel.nr. 01100-31600. Uiteraard kunnen op bovenstaande vacatures zowel mannelijke als vrouwelijke krachten reageren. Dit is een kleine greep uit de banen die nu beschikbaar zijn. Elke dag ko men er weer tientallen nieuwe vaca tures bij. In alle beroepen. Bel morgen als u aan de slag wilt. Of kom langs en laat u inschrijven. Dat kost u niets. staat voornamelijk uit het corrige- wal 17, tel.nr. 01100-31600. Het Sportfondsenbad-Vlissingen is een uiterst moderne zwem- accommodatie met o.a. een golfslagbad, instructie- en wedstrijdbad, whirlpool, enz. Voor de controle, bediening en onderhoud van de technische installaties zoeken wij een ervaren op wtb-niveau Een all-rounder dus die naast het grote werk ook klein onderhoud van bouwkundige aard kan verrichten. Onze "machinist", zoals wij deze funktionaris noemen, wordt geassisteerd dooreen medewerker, terwijl bepaalde werkzaamheden door derden worden verricht. Naast een relevante technische opleiding en een gedegen ervaring verwachten wij dat kandidaten beschikken overe leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen. Leeftijd vanaf ca. 30 jaar. De juiste kandidaat kan rekenen op een uitstekende honorering. Overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO van de WVBZ. Uw sollicitatie, t.a.v. de direktie, zien wij gaarne binnen 14 dagen tegemoet op het adres Baskensburgplein 2, 4383 NE Vlissingen. Het Zeeuws Instroomproject Schoolverlaters Informati- seringsberoepen heeft als doelstelling mensen op te lei den voor functies in de administratieve automatisering. Het bestuur roept sollicitanten op voor de functie v; voor een volle weektaak. Het ZISI verzorgt in het kader van het landelijk instroomproject schoolverlaters informatiseringsberoepen opleidingen assistent microcomputer. Functiebeschrijving: verzorgen van lessen informatica Ambi I1/M1; het geven van practicumlessen met de softwa repakketten D. Base en Framework; het onderhouden van contacten met stagebe- drijven; stagebegeleiding van leerlingen. Functie-eisen: ervaring op het gebied van administratieve au tomatisering; een onderwijsbevoegdheid strekt tot aanbeve ling. Salariëring: Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding met een maximum van 5221,- bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door dhr. R. E. P. van Vooren, adj.- directeur Streekschool 'Zeeland', tel. 01180-35542 of privé 01189- .1217. Sollicitaties kunt u voor 1 juli a.s. richten aan het Bestuur van ZISI, postbus 279, 4330 AG Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 10