Marco Pijpelink verwacht veel van Driedaagse I ar jan Olyslager naar reiinieduel Scheldesport Veteranen Philippine taan nog bovenaan Dirk van de Viere ondanks val winnaar halve marathon Axel iontenisse viert jubileum Negende plaats Mare Willaert Schietingen DIT JAAR OOK MET POOLSE PLOEG Jan de Wolf nam afscheid van Cadzand PZC/ sportkrant Etappe-schema Twijfelen Lastige koers AANDAG 25 MEI 1987 Driedaagse voor junioren nog grootser van opzet AXEL - Met de deelname van een Poolse ploeg lijkt er een nieuwe publiektrekker toege voegd aan de Driedaagse van Groot Axel: een wedstrijd voor junioren die van vrijdag tot en met zondag wordt verreden. De wedstrijd was al uitgegroeid tot een internationaal evene ment door de deelname van onder meer Engelse, Franse en Italiaanse ploegen. Dit jaar heeft de organisatie de deur geopend voor de Oosteuropese ploegen, waarvan over het algemeen verondersteld mag worden dat zij tot de absolute top behoren. Met de vier Polen kunnen ook een aantal Nederlandse kanshebbers voor een interessante Driedaagse zorgen. Vooral in Axel en omgeving heeft de lend geweest", meldt Walter van Ac- merkelijk sterk seizoen bezig. Ook organisatie met de uitnodiging aan de Poolse bond een goede zet gedaan. De nieuwe organisatie-voorzitter Ap den Doelder heeft dat de laatste maanden enkele malen ondervon den. „Toen ik vorig jaar voorzitter ben ge worden, schrok ik even van de begro ting (zo rond de dertig duizend gul den!. Ik dacht dat we daar nooit in zouden slagen, maar vooral door de deelname van de Poolse ploeg is de reactie van het bedrijfsleven opval lend geweest. Mede daardoor zijn we er. denk ik, toch weer in geslaagd de begroting rond te krijgen", aldus Den Doelder, die vorig jaar de voorzitters hamer overnam van Walter van Ac ker, die op zijn beurt secretaris is ge worden. „Natuurlijk blijven we uitgebreid op de internationale toer met onze wed strijd. En vooral deelname van Oost europese ploegen lijkt erg interes sant, omdat daar over het algemeen sterke junioren vandaan komen. Maar daar staat tegenover, dat het kosten-aspect ook steeds groter wordt. Die ploegen zijn veel duurder dan de overige; voor die ploegen moe ten we immers voor alle kosten op draaien. Zij mogen geen geld mee naar het buitenland nemen en kun nen dus niets betalen. Maar het komt onze wedstrijd uiteraard alleen maar ten goede en de sponsoring is opval- ker. Naast de deelname van een Poolse ploeg (de uit zes man bestaande ver tegenwoordiging wordt in gastge zinnen ondergebracht) bestaat de in ternationale inbreng aan deze zesde Driedaagse van Groot Axel uit een Duitse en een Ierse ploeg. „Overi gens zal op de slotdag een delegatie van de Poolse ambassade de wed strijd bezoeken", heeft Den Doelder inmiddels bericht gekregen uit Den Haag. Dat de Driedaagse van Groot Axel ook binnen de Nederlandse wielerwe- reld blijkt aan te slaan, mag blijken uit het aantal nationale wielerclubs, dat aan de wedstrijd wilde deelne men. In totaal zullen 32 verschillende ploegen van start gaan voor deze drie dagen en vijf etappe's durende wed strijd. „En dan hebben we nog eens zeven inschrijvingen terug moeten zenden omdat we het maximum al bereikt hadden". Onder die deelnemende ploegen be vinden zich uiteraard ook de drie Zeeuwse wielerclubs. En zij herber gen ongetwijfeld een paar kansheb bers op een hoge klassering. Zoals Ar jan de Ridder (wv Zeeland) uit Arne- muiden bijvoorbeeld. Sinds begin dit jaar maakt De Ridder deel uit van de natonale selectie en behoort dus tot de Nederlandse top. Daarnaast is de Zeeuws-Vlaming Rolf Mobach uit Sluiskil aan een op- van hem mag dus een opvallede wed strijd worden verwacht. Naast Mo bach verschijnt de wv Zeeuws-Vlaan- deren met Marco Pijpelink, Marco Uytdewilligen en Frank Verbiest aan het vertrek. Zeeland heeft behalve De Ridder als troeven Sjacco Schroe- vers, Erik Oostdijk en Jacky Fortrei uit Breskens. Middelkamp verschijnt met Ronald Matthijsse, Tonnie Moo- nen, Wilfred Geijs en Wilfred Raas in Axel. Aan het etappe-schema is ook enigs zins gesleuteld. Werd er vorig jaar als proloog een ploegentijdrit verre den, ditmaal is er gekozen voor een korte individuele tijdrit van 2200 meter, waarvoor de eerste deelne mer vrijdag om 12.30 uur van start gaat in de Emmastraat in Axel. Later op die dag is er dan nog een rit in lijn met start en finish in Axel. Om 17.30 uur wordt het omvangrijke peloton op gang geschoten voor een race over bijna 100 kilometer. Zaterdagmiddag wordt de rit met' start en finish in Zuiddorpe (aanvang 14.00 uur) gereden en zondag staat het lastigste karwei te wachten, s- Morgens om 08.30 uur wordt er eerst een individuele tijdrit gereden met start aan de Berlaerestraat in Koe wacht en de aankomst in de nabij heid van 't Zand. Dan kunnen de laat ste krachten worden aangesproken tijdens de 'Konininnerit' van zondag middag, waarvoor de start en finish in Koewacht zijn en waarbij de lastige Belgische kasseistrook bij De Peer boom nabij Moerbeke. Daarna volgt de prijsuitreiking met de verdeling van de verschillende truien (geel, rood en groen) en een zo genaamde Provincie-prijs. Deze is be schikbaar gesteld door de Provincie Zeeland voor de best geklasseerde buitenlandse deelnemer. Deze prijs zal worden uitgereikt door gedepu teerde mevrouw E Maris-Koster. Marco Pijpelink: volgend jaar over naar amateurs. Ap den Doelder: het komt onze wedstrijd natuurlijk ten goede. TERNEUZEN - Marco Pijpelink heeft dit seizoen zijn zinnen op twee wedstrijden gezet: de Driedaagse van Groot Axel en de strijd om het Nederlands kampioenschap. Wat dat laatste betreft is de jonge Terneuze- naar nog altijd niet in zijn opzet ge slaagd. Hij heeft zich nog altijd niet voor die titelstrijd weten te plaat sen. Vandaar dat hij zich tijdens de komende Driedaagse in eigen omge ving wil manifesteren. „Misschien dat ik hier nog plaatsing voor het kampioenschap afkan dwin gen. Als dat niet lukt kan het nog al tijd tijdens het districts-kampioen- schap. En ik heb gehoord dat Arjan de Ridder daar niet aan meedoet, dus is er een kans extra", blikt Pijpelink optimistisch vooruit. In de aanloop naar deze twee wed strijden heeft Marco Pijpelink (twee dejaars junior en moet dus aan het begin van volgend seizoen overstap pen naar de amateurs) zich voorna melijk voorbereid via het rijden van grote wedstrijden en vooral intensie ve trainingsarbeid. Daarom is het voor de jeugdige ren ner van de wv Zeeuws-Vlaanderen ook zo belangrijk geweest dat hij sinds begin dit jaar opgenomen is in de districtsploeg. „Daardoor heb ik veel meer ervaring op kunnen doen dan bij de eigen vereniging. Begrijpe lijk uiteraard, want er was nu de mo gelijkheid om aan meer grote en be langrijke wedstrijden deel te nemen. En ik merk nu dat de vorm er aan het komen is". Die vorm, daar twijfelde Marco Pij pelink aan het begin van het nog niet zo lang geleden begonnen wielersei- zoen, even aan. Immers, in de eerste wedstrijden had Pijpelink proble men met zowel het tempo als met de kilometers. „Ik kon het toen gewoon niet bijbenen. Het ging allemaal veel te snel voor mij. Zelf denk ik, dat het een kwestie is geweest van te veel trainen in de aanloop naar het nieu we seizoen. Regelmatig trainde ik 140 kilometer en dat bleek achteraf te veel van het goede te zijn ge weest", aldus Marco Pijpelink. die samen met Rolf Mobach, Marco Uyt dewilligen en Frank Verbiest de ploeg vormt van Zeeuws-Vlaande ren in de komende Driedaagse van Groot Axel. Toen Pijpelink op de feiten werd ge wezen en hij er achter kwam dat zijn benen het tempo niet konden bij hou den, koos hij voor een andere trai- ningsopzet. „Ik ben daarna meer op korte afstanden gaan trainen en. dat blijkt nu in feite pas, is beter ge weest", denkt Pijpelink. Hij staaft dat onder meer met te verwijzen naar de Omloop van Lek en IJssel („Die wedstrijd heb ik uitgereden in het pe loton") en een vijfde plaats tijdens de eerste rit van een etappe-wedstrijd in Engeland, waar een gecombineerde ploeg van de wielerclubs Theo Mid delkamp en Zeeuws-Vlaanderen aan heeft deelgenomen. „Ik denk, dat ik nu zachtjesaan klaar ben voor de Driedaagse. Al is het na tuurlijk jammer, dat ik me nog niet heb kunnen plaatsen voor de strijd om de nationale titel. Maar de eerste en meeste aandacht gaat nu naar de Driedaagse uit", zegt Pijpelink. En in die wedstrijd wil hij zich laten zien. In de eerste plaats uiteraard omdat het de enige 'grote' wedstrijd in eigen om geving is en voorts omdat „het tijd is voor een goede uitslag". „Ik ben overigens tevreden als ik bij de eersten mee kan komen. Het is ui teraard een lastige wedstrijd; daar ben ik me wel degelijk van bewust. En de tegenstand is natuurlijk ook enorm zwaar. Daarom gok ik er op in het eindklassement bij de eerste vijf tien te kunnen eindigen. Als ik dat resultaat haal, ben ik tevreden en kan ik me verder gaan voorbereiden op het kampioenschap". Marco Pijpelink is inmiddels een vier tal jaren actief in de wielersport. Bij de trimmers zette hij zijn eerste schreden in het peloton. Maar dat duurde niet langer dan een halfjaar; daarna stapte hij meteen over naar de KNWU-rangen, waar hij bij de nieuwelingen van start ging. Inmiddels is hij dus aan zijn tweede seizoen bij de junioren bezig, wat in houdt dat hij met ingang van het ko mende seizoen over moet stappen naar de amateurs. „Maar ik mag in België nog altijd een half jaar uitko men bij de junioren. En daar zal ik ge bruik van maken. Ik ga me in het be gin van het jaar niet kapot rijden in de amateur-klassiekers. Bovendien rij ik veel liever in België dan die cri teriums in Nederland. Dit jaar heb ik bijvoorbeeld nog maar vier crite riums in Nederland gereden", besluit Marco Pijpelink. ïRNEUZEN - Marjan Olyslager is inderdag (hemelvaartdag) de grote ekpleister van de reüniewedstrijd, e de atletiekvereniging Schelde- ort in het kader van het 25-jarig be- aan houdt. e wedstrijd, die vooral een 'gezellig' itje draagt, begint donderdag om .00 uur op de sintelbaan in Terneu- n. Marjan Olyslager begon haar car- ire bij de Terneuzense vereniging en ordt nog steeds begeleid door Ad endriks, onder wie de atlete zich spe- aliseerde op de horden. Behalve de komst van Marjan Olyslager is het ze ker dat ook de oud- Scheldesport atle ten Cora Hofman (Nederlands kam pioene op de 100 en 200 meter), Karin (Nederlands kampioene op de 800 en 1500 meter) en Brigit de Nijs, Maja en Jolanda de Jonge, Arend de Bokx en Ans van Straten op de accommodatie van Scheldesport nog eens in actie zul len komen. Aansluitend op deze reüniewedstrijd begint om 18.30 uur in de aula van de scholengemeenschap Petrus Hondius een feestavond. LOOSTERZANDE - De voetbalvereniging Hontenisse houdt deze week een intal festiviteiten in het kader van het 60-jarig bestaan. Na de wedstrijd tus- :n het Zeeuws elftal en Lokeren (dinsdag in Kloosterzande, aanvang 19.30 ir) begint op hemelvaartdag om 13.30 uur een zogenaamd 'Klutstoernooi'. aarbij worden leden van Hontenisse in verschillende teams ingedeeld. Er kan mderdag tussen 12.30 en 13.00 uur op het veld voor dit toernooi worden inge dreven. Zaterdag houdt de jubilerende voetbalvereniging een wijkentoer- )oi, waaraan tien teams uit de gemeente deelnemen. Het toernooi begint om 1.00 uur. Zowel donderdag als zaterdag wordt bovendien op het veld een laamse kermis gehouden. Tussendoor is er vrijdag op het voetbalveld een dieting voor alle leden. De inschrijving daarvoor is vrijdag van 18.30 tot 19.00 ADZAND - Jan de Wolf nam zaterdag afscheid van het eerste team van afde- ngsclub Cadzand. Dat gebeurde tijdens een voetbalwedstrijd tussen Oud- adzand en Oud-IJzendijke. De zaterdagclub won met 4-3. Vijf minuten voor jd kreeg De Wolf symbolisch de rode kaart. e 48-jarige Terneuzenaar speelde zowel bij Cadzand als IJzendijke (zijn vroe de club) een halve wedstrijd. Na afloop werd De Wolf in de bloemetjes gezet en ai beide verenigingen kreeg hij nog verschillende cadeaus aangeboden. Daar- a vertrok het gezelschap naar café De Buitenlust in Cadzand. waar onder het mot van een drankje en een hapje oude herinneringen nog eens werden opge- aald. AS VAN GENT - In de Sasse zomeravondvoetbalcompetitie moet Philips Port na de wedstrijden van de voorbije week Philippine Veteranen 1 naast 'ch dulden aan de kop van de ranglijst. Philippine 1 achterhaalde de nummer m door het onderlinge duel met 2-0 in zijn voordeel te beslissen. hilippine 1 - Philips was een gelij kop land duel tussen twee gelijkwaardi- e Ploegen. Er was slechts één verschil Philippine scoorde, waar Philips zijn ansen onbenut liet. Voor de rust al fachten Peter Pielaet en Kees Boter- 'ans de titelverdediger op voor- Prong en uiteindelijk bleek dat beslis- end, 'at duel tussen Corn Boys Veteranen en Philippine Veteranen 2 eindigde overigens in een 4-3 overwinning voor Corn Boys. De uitslagen: Philippine 1 - Philips Sport 2-0 en Com Boys Vet. - Philippine 2 4-3. De stand: 1. Philips Sport 3 2-0-14 7-3:2. Philip pine Vet. 1 3 2-0-1 4 7-5; 3. Corn Boys Vet. 3 1-0-2 2 7-8; 4. Philippine Vet. 2 3 1-0-2 2 6-10. Het programma: maandag 1 juni Philips Sp. - Corn Boys Vet.; dinsdag 2 juniPhilip pine Vet. 2 - Philippine Vet. 1 De Belgische lopers voeren het veld aan in de halve marathon van Axel. AXEL - Getekend door de strijd kwam Dirk van de Veire als winnaar van de halve marathon in Axel over de streep. De Belgische atleet maak te al na vijf kilometer een vrije val, toen hij in een moment van onacht zaamheid even de voeten van een medekoploper raakte. Behalve een paar grote schaafwonden had de buiteling voor Van de Veire geen na delige gevolgen. In een mum van tijd achterhaalde hij de kopgroep, waarna hij zijn medevluchters hal verwege de race de hielen liet zien. Dirk van de Veire (40) finishte met bijna twintig seconden voorsprong in 1 uur, 10 minuten en 31 seconden. Piet Gans (vijfde) werd voor eigen publiek de beste Zeeuw. Evenals vorig jaar werd de halve ma rathon van Axel dus door Belgische atleten beheerst. Direct na het start schot meldden Van de Veire, Dirk Vercruyssen, Dirk Persoon en Fran cis Abbeel zich vooraan, waarbij ze aanvankelijk gezelschap kregen van de Zeeuwen Christiaan van de Wege, Eddy Vink en Fons Warrens, die voor de tien kilometer hadden ingeschre ven. Nadat de kopgroep na het keerpunt van de tien kilometer was uitgedund tot een groepje van vier. ontwikkelde zich vooraan een steekspel waarbij de Belgen elkaar zwaar op de proef stelden. Dirk van de Veire. die in Axel zijn eerste zege van dit jaar boekte, slaagde erin om een gaatje te slaan. Soepel lopend bouwde hij zijn voorsprong daarna stelselmatig uit. In totaal gingen er in Axel 192 deel nemers van start. Christiaan van de Wege was op de tien kilometer ver rassend sneller dan Fons Warrens en Eddy Vink, die met de finish in zicht het spoor even bijster raakten en daardoor de winstkansen verspeel den. Bas J asperse was op de vijf kilo meter veruit de snelste atleet en de Belg Dirk Herman zegevierde op de 2500 meter. Bij de dames gingen de overwinningen naar Corrie Dekker (tien kilometer) en Rita Kindt (vijf ki lometer). Uitslagen: Halve marathon: 1 Dirk van de Veire, Oostakker. 1.10.31 uur; 2 Dirk Ver cruyssen. Bornem, 1.10.50; 3 Dirk Persoon. Zelzate, 1.13.02:4 Francis Abbeel. Oostak ker. 1.13.03; 5 Piet Gans. Axel. 1.15.53; 6 Alex Vernaeve, Westdorpe. 1.16.11; 7 A. de Groote iB.). 1.16.19; 8 J. van Rond (B.), 1.7.16; 9 Eric Verschraegen (B.l, 1.17.17; 10 Bertus Gelderland. Terneuzen, 1.17.29. Tien kilometer: 1 Christiaan van de Wege, Terneuzen, 32.05; 2 Fons Warrens. Sluiskil, 32.10; 3 Eddy Vink, Westdorpe. 32.114 Wil ly Fermont, Hulst, 34.24; 5 André Fierens, 35.22. Dames; 1 Corrie Dekker, Terneuzen, 44.00; 2 Kaatje Karmelk, Terneuzen, 46.02; 3 Yvonne de Grave, Terneuzen, 46.03. Vijf kilometer: 1 Bas Jasperse, Axel, 19.12; 2 Mare Groosman, Hoek, 20.11; 3 Peter- Paul Boeding. Terhole, 20.12: 4 S. Henne- key. 21.20; 5 Erik Goossen, 22.44. Dames; 1 Rita Kindt. Hulst, 25.05: 2 Nicole Spruit, Terneuzen. 27.04; 3 Marjan Gans, Axel, 29.50. 2500 meter: 1 Dirk Herman. Gent, 9.272 A. de Zoete. 10.15:3 Matthieu Warrens, Sluis kil. 10.22: 4 A. Vergauwen, 11.36: 5 M. Col- sen, 11.44. TERNEUZEN - Mare Willaert eindig de in een wedstrijd over tien Engelse mijl nabij het Belgische Wuustwezel op de negende plaats. De atleet van RKHAV legde de afstand af in 55.40 min. Winnaar werd de Belg Leo Brus selman, die precies 52 minuten nodig had. HULST In café Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Luykx Hulst; eerste zijvogel E. de Kort Hulst; tweede zij vogel J. Leeraert St.-Jansteen; grootste aantal klei ne vogels (4) C. d'Hooghe Hulst. AARDENBURG Schutterssociëteit St.-Sebastiaan in Aardenburg hield haar vierde puntenschieting waaraan 30 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel H. Geernaerdt: eerste zijvogel J. janssens: grootste aantal kleine vogels (7) P. v. Vooren. Stand kampioen schap: 1 T. Lampaert 29 punten; 2 R. de Wi- spelaere 27; 3 P. v. Vooren 24; 4 E. Champig non 21 en D. van Hermon 19. Uitslag vierde blokschieting: P. v. Vooren M. Minnaert en H. Geernaerd allen een blok. Stand blok- kampioenschap G. de Vriend en H. Geer naerdt 3 blokken, P. v. Vooren en R. de Wi- spelaere 2 blokken. HEIKANT In het gemeenschaps huis Het heike in Heikant werd een be- jaardenschieting gehouden waaraan 43 schutters deelnamen Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel C. Col- paert Moerbeke: tweede zijvogel J. de Kindt Kapellebrug; grootste aantal kleine vogels (6) W. Lekens Heikant. PAAL In café P. Verras in Paal werd een schieting gehouden waaraan 43 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel W. Sorber Paal; eerste zij vogel A. Roels Graauw; tweede zij vogel P. de Koster St.-J ans teen; grootste aantal klei ne vogels (4) A. de Bruyn Paal. TERNEUZEN Schutterssociëteit de Westerschelde in Terneuzen hield een schieting op de staande wippen waaraan 54 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel F. de Cooker El- versele; tweede hoge vogel O. Saije Zelzate; eerste zijvogel G. v. Waas Westdorpe; twee de zijvogel E. Inghels Koewacht: derde zij vogel D. Herman Zuiddorpe; vierde zij vogel S. Lammens Westdorpe. Uitslag wip 2: eer ste hoge vogel en eerste zij vogel A. Herman Axel; tweede zij vogel C. J. Bruggeman West dorpe; derde zijvogel J. Verstraeten Zuid dorpe; vierde zijvogel G. v. Waes Westdorpe. KAPELLEBRUG In café Fabie in Kapellebrug hield schutterssociëteit Stuy venberg een schieting waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel L. Beeldens Hei kant; eerste zijvogel L. ketels kemzeke; tweede zij vogel L. Cammaert Kapellebrug; grootste aantal kleine vogels (5) T. de Blok Kemzeke. KOEWACHT In café P. v. d. Steen in Koewacht hield schutterssociëteit Willem Teil een schieting waaraan 38 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel W. Rombout Koewacht; eerste zijvogel J. Bolleman Axel; tweede zij vogel E. Vervaet Stekene; grootste aantal, kleine vogels (4) R. Smet Koewacht. KOEWACHT—In café P. de Vlieger in Koewacht hield schutterssociëteit Thuis Weg een schieting waaraan 49 schutters delenamen. Uitslag: hoge vogel J. Leeraert St.-Jansteen; eerste zij vogel F. Marens Koewacht; tweede zijvogel J. Bolleman Axel; grootste aantal kleine vogels (3) P. v. d. Steene Koewacht. HOOFDPLAAT In café De Vriend schap in Hoofdplaat werd een schie ting gehouden waaraan 62 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel A. Ingels Bou- chaute; eerste zijvogel A. Wijnsberge Bou- chaute; tweede zijvogel E. Kersbuik Hoofd plaat; derde zijvogel C. Vereecken Hoofd plaat; grootste aantal kleine vogels (2) A. Wijnsberge Bouchaute. OSSENISSE In café De Zeemeeuw in Ossenisse werd een schieting gehou den waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel F. Pefjl St.-Niklaas; eer ste zijvogel R. Buyt St.-Niklaas; tweede zij vogel H. Willems Burcht; grootste aantal kleine vogels (6) F. Adriaansens Hamme. KOEWACHT In café Oude Molen in Koewacht hield schutterssociëteit de Blauwe Hoek een schieting waaraan 33 schutters deelnamen Uitslag: hoge vogel J de Waal Koewacht; eerste zij vogel idem; tweede zijvogel J. Ver schoten Kloosterzande; grootste aantal kleine vogels (5) W. Groenewegen Koe wacht. HULST Schutterssociëteit OZO in Hulst hield een schieting waaraan 25' schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge en tweede hoge vogel J. Dobbelaar Boschkapelle; eerste zij vogel F. van Swaal Hulst: tweede zijvogel A. de Loff Boschkapelle: grootste aantal kleine vogels (6>C. d'Hoogthe Hulst en R. de Sterke Zelza te. LAMSWAARDE In café de Vier Jaargetijden in Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 38 schut ters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zij vogel F. de Vos Kieldrecht; tweede zijvogel E. Luykx Hulst; grootste aantal kleine vogels (5) E. de Beul en E. Luykx beiden uit Hulst. i HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een schieting gehouden waaraan 34 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. van kerkhoven St.- Jansteen; eerste zij vogel en tweede zij vogel E. de Kort Hulst, grootste aantal kelien vo gels (6) R. de Rijk Hulst. HENGSTDIJK In café Het jagers huis werd een kaarting gehouden waaraan 44 personen deelnamen. Uitslag: 1 H. v. Waterchoot Hengstdijk; 2 P. Jonkers Kloosterzande; 3 R. Imbrecht Clin- ge; 4 B. de Vos Terneuzen; 5 J. Pauwels Kloosterzande. GRAAUW In het gemeenschaps huis in Graauw werd een kaarting ge houden waaraan 28 personen deelna men. Uitslag: 1 C. Mahu Graauw; 2 J. v. Laere Graauw; 3 F. Piessens Kapellebrug; 4 E. Dankaert Hulst; 5 mw. Plasschaert Graauw. OSSENISSE In café Hof ter Nisse in Ossenisse werd een kaarting gehou-1 den waaraan 40 personen deelnamen. Uitslag: 1 A Rottier Ossenisse; 2 E. de Maat Ossenisse; 3 P. Ivens Kloosterzande; 4 T. de Rijk Kuitaart; 5 L. remijn Kloosterzande. HENGSTDIJK Op camping De Vo gel in Hengstdijk werd een kaarting gehouden waaraan 54 personen deel namen. Uitslag: 1J. v. Dorselaer Hulst, 2 F. Dunivier Kloosterzande; 3 mw. Lucasse Kloosterzan de; 4 D. Vos Axel; 5 P. Zaman Vogelwaarde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 27