Vlot verloop Nieuwendijk saneringsplan in Wemeldinge Politie met 650 man in Borssele Burgemeester opent expo in Heinkenszand afwikkeling binnen een jaar toegang met bezem vrij geveegd Bang&Olufsen Kijk- en Luisterweek bij: fm\ Fa. Dert Video-HiFi Bang&Olufsen Kijk- en Luisterweek bij: f§[\ Kramer HiFi Bang&Olufsen Kijk- en Luisterweek bij: /na De Lichtbron Zeeland b.v. ondernemend - zeeland - Bang&Olufsen Kijk- en Luisterweek bij: /ra t Radio Ohms Bang&Olufsen Kijk- en Luisterweek bij: m Van den Berge Bang&Olufsen Kijk- en Luisterweek bij: /■K A. van Cadsand en Zn. Route LflSt TERNEUZEN Noordstraat 38, Tel. 01150-12581 Boomchirurg Goese politie houdt Vlissingse autodief aan kr uiningen Fancy fair - Stichting 'De Vierslag' houdt op koninginnedag de jaarlijkse fancy fair op de markt van Kruiningen. 'De Vierslag' houdt zich bezig met evangelisatie en andere activiteiten voor jongeren en geeft vaak onderdak aan Amerikaanse en Engelse gospel groepen. De fancy fair wordt gehouden om de opvang ook in de toekomst mo gelijk te maken. Het publiek kan van 9.30 tot 16.00 uur terecht. Tevreden IBM-show Lijnbach Kiosk Manhuistuin kattendijke Goes wordt ingewijd Koninginnefeest met lawaaioptocht kruiningen Vrouwenbond De afdeling Kruiningen van de Nederlandse Chris ten Vrouwenbond komt dinsdag 28 april om 19.30 uur bijeen in het Gere formeerd Jeugdgebouw te Kruinin gen. Mevrouw Doedens-Bos uit Goes zal spreken over 'Vrouw en Arbeid'. lilJ GOES Lange Vorststraat 42-44, T< Hulstenaren willen kapelle-biezelin ge Bevrijdingsdag - Ter gelegenheid van bevrijdingsdag verzorgt de oranje vereniging Kapelle-Biezelinge een concert in de Nederlands Hervormde Kerk in Kapelle. Tijdens het concert treden De Urker Zangers op onder lei ding van Frits Bode en organist Henk van Putten. Wethouder stelt molen in gebruik in Zierikzee Chirurgendienst Apotheken: Dierenartsen: VRIJDAG 24 APRIL 1987 KAPELLE - De saneringsplannen voor de Nieuwendijk in Wemeldinge lopen gesmeerd. Inmiddels zijn vier bestaande woonhuizen door de ge meente Kapelle aangekocht, terwijl met drie eigenaren nog wordt onder handeld. In totaal moet de gemeente nog vijf panden, waarvan er één onbe woonbaar is verklaard, en twee gara ges verwerven. Het streven is om in 1989 alle benodigde panden in bezit te hebben, maar wethouder C. M. Dage vos verwacht - zoals het er nu uitziet - dat de zaak binnen een jaar kan wor den afgewikkeld. De jongste aankoop wordt binnenkort besproken in de Kapelse raad, die dinsdag vanaf 19.30 in het gemeente huis vergadert. Het verwerven van de woning kost de gemeente de nodige pecunia: 105.000 gulden voor het pand, 21.000 gulden voor garages en schuur en vijf mille verhuiskosten. De grond waarop de eigenaar destijd zijn bijge bouwen heeft neergezet, is eigendom van de hervormde kerk in Wemeldin ge, die deze strook voor een kleine vijl mille aan de gemeente zal verkopen. Als alle panden gemeentelijk bezit zijn, kan een aanvang worden ge- Advertentie) m VLISSINGEN Nieuwendijk 35-37, Tel. 01184-12209 (Slot van pagina 17) uniform en in burger. Zij zullen niet al leen in de gaten houden of de actie voerders zich aan de afspraken hou den. ook zal worden gelet op eventuele spanningen tussen demonstranten en niet-demonstranten. Getracht zal worden dergelijke fricties in de kiem te smoren. De districtscommandant leg de verder uit dat ook een eventueel grootschaliger optreden van de politie gericht zal zijn op voorkoming van ver dere toename van geweld. Vanuit een helicopter zullen directe beelden van de gebeurtenissen bij de kerncentrale worden doorgestraald naar het dis trictsbureau van de rijkspolitie in Mid delburg, van waaruit het politieoptre den zal worden gecoördineerd. Hoofdofficier van justitie mr J. M. Huijgen vertelde dat hij van een sim pele filosofie uitgaat: „Het hek is heilig en dat is ook de politie die het be schermt. Als dat niet wordt gerespec teerd, zal strafrechtelijk worden opge treden". Het driehoeksoverleg heeft besloten de illegale zender die de actie voerders van plan zijn in de lucht te brengen, in eerste instantie onge moeid te laten, omdat het zinvol wordt geacht dat de deelnemers aan blokka de en demonstratie op deze manier aanspreekbaar zijn door de organisa tors van de actie. Wanneer evenwel op ruiende taal wordt gebezigd, zal de zender uit de lucht worden gehaald. Volgens burgemeester Van den Heu vel zal het 'wijs' zijn van het comité 'Nooit meer Tsjernobyl - Borssele dicht' in te stemmen met de gewijzig de route voor de demonstratie van zondag. De nieuwe route zal de deel nemers aan de protestmars slechts over de Noordsingel van Borssele voeren en niet over de andere singels van het dorp zoals de bedoeling was. Hij legde er de nadruk op dat het niet de bedoeling is geweest de route bui ten de organisators van de actie om te veranderen. Van den Heuvel verklaar de dat het naar zijn smaak niet tot een confrontatie tussen demonstranten en inwoners van dorpen in de buurt van de kerncentrale hoeft te komen. „De kerncentrale en het tentenkamp lig gen ver van de dorpen", aldus Van den Heuvel. „Men zal een confrontatie dus bewust op moeten zoeken. We zullen er alert op zijn dat dat niet gebeurt". Advertentie MIDDELBURG - Molenwater, 9.30- 17.00 uur: Miniatuur Walcheren; Zeeuwse Bibliotheek, 20.00 uur: Lees- avond door Gwij Mandelinck; Schouwburg, 20.00 uur: 'Die Fleder- maus' door toneelgroep Globe; American, 21.30 uur: Optreden har- drockgroep 'Smiezels'; OOSTBURG - Ledeltheater, 20.00 uur: ZOMA met operette 'Viktoria und Ihr Husar; BERGEN OP ZOOM - Roxy I, 14.00, 19.00 en 21.30 uur: Over the top, a.l.; Roxy II, 14.00 uur: De speurneuzen, a.l.; 20.00 uur: De aanslag, a.l.; Cinem'Actueel I, 14.00, 19.00 en 21.30 uur: Crocodile dundee, a.l.; Cinem'Ac tueel II, 14.00, 19.00 en 21.30 uur: The golden child, a.l.; Cinem'Actueel III, 14.00 uur: Dutch treat, a.l.; 19.00 en 21.30 uur: The mission, a.l.; GOES - Grand, 14.00 uur: De speur neuzen, a.l.; 19.00 en 21.30 uur: Croco dile dundee, a.l.; HULST - De Koning van Engeland, 14.30 uur: De speurneuzen, a.l.; 14.30, 19.00 en 21.30 uur: Over the top, a.l.; 14.30, 19.00 en 21.30 uur: The golden child,a.l.; 14.30,19.00 en 21.30 uur: Cro codile dundee, a.l.; 19.00 uur: Heart break ridge; 21.30 uur: Dolface; MIDDELBURG - Meccano, 20.00 uur: Terug naar Oegstgeest; Electro, 20.30 uur: The French lieute nants woman; TERNEUZEN - Filmhuis Zuidland- theater, 20.00 uur: Ludwig; Luxor, 19.00 en 21.15 uur: Over the top, a.l.; 14.00 uur: De speurneuzen, a.l.; 14.00 en 19.00 uur: Labyrinth, a.l.; 21.15 uur: The fly, a.l.; VLISSINGEN-Alhambral, 14.00 uur: De nieuwe troetelbeertjes, a.l.; 19.00, 21.30 en 23.30 uur: Over the top, a.l.; Aihambra II, 14.00, 19.00 en 21.30 uur: The golden child, a.l.; 23.30 uur: Meisjes met stijl, 16 jr.; Tentoonstellingen AXEL - Streekmuseum, 13.30-17.00 uur: Werken Joke van Klaveren (Vm 2/ 5); BERGEN OP ZOOM - Markiezenhof, 14.00-17.00 uur: 'Schatten uit de Schel de' (Vm 26/4); BRESKENS - Galerie Raiffeisen, 14.00-17.00 uur: Paas-expo (Vm 26/4); GOES - Museum, 10-16.00 uur: Schil- l Advertentie) MM MIDDELBURG Lange Noordstraat 14, Tel. 01180-13373 maakt met het ophogen van het pol- dertje achter de Nieuwendijk (aan de noordzijde). Vervolgens zal daar een nieuwbouwwijkje - ongeveer 35 wonin gen - verrijzen. Ruim een ton is gemoeid met de verbe tering van de Molenweg in Schore. Op verschillende plaatsen is het profiel van het asfalt in slechte staat. De her stelwerkzaamheden bestaan uit het aanbrengen van een profileer-uitvul- laag met daaroverheen een deklaag van asfaltbeton en tenslotte een nieu we slijtlaag van asfalt met grint. Ook de dakbedekking van het zwem bad in Kapelle is aan reparatie toe. Rond de lichtkoepels zijn scheuren geconstateerd. De opknapbeurt kost 15.000 gulden. Verder staat voor de Dorpstraat in Wemeldinge een her steloperatie op het programma. Bin nenkort komt de boomchirurg langs om de leilinden, die aan weerszijden van de straat staan, te behandelen. Alle bomen zijn al onderzocht door het daarin gespecialiseerde Boomchirur gie Ruizendaal BV. De inventarisatie is (per boom) in een lijvig rapport neer gelegd. De maatregelen komen neer op het snoeien van te zware takken of knotten en behandeling van rottende holtes. De oude bomen zullen via injec ties van nieuwe levenskracht worden voorzien. De raad bespreekt komende dinsdag opnieuw het voorstel om aan verschillende wegen namen te geven of de naam daarvan in verband met veranderde omstandigheden door ruilverkaveling aan te passen. In fe bruari trokken b en w het voorstel in, na kritiek vanuit de raad op de geko zen benamingen en de lengte daarvan. derijen van Robie van Outryve (Vm 25/ 4); Lunchcafé, 9-18 uur: Werken Maria S. Dominicus-De Graaf (Vm april); HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13.00-17.00 uur: Oude landbouw werktuigen; KORTGENE - Galerie Prunier, 17.00- 20.00 uur: Werken Frans Pruimboom; MIDDELBURG - Zeeuws Museum, 10- 17.00 uur: Nieuwe aanwinsten (Vm 8/6); Kunstuitleen, 13.00-17.00 uur: Werken Klaas Gubbels en Vera Galis; Vleeshal, 13.00-17.00 uur: Paul de Nooijer Squares (Vm 26/4); ZKC, 10-21.00 uur: Schilderijen van Minne Vijver en werken van Theodoor Schokken en Dirk van Voorst (Vm 30/4); Gallery Het Dok, 9-12 en 13.00-17.00 uur: Werken Nelleke Montfoort; NEELTJE JANS - Topshuis, 10-17.00 uur: 'Delta-Expo'; OOSTKAPELLE - Zeeuws Museum Natuurhistorie, 10-17.00 uur: 'Vleer muizen' (Vm 25/4); TERNEUZEN - Galerie Trouvaille, 9- 21.00 uur: Werken J. Durivault; Galerie Nummer 7, 14.00-18.00 en 19.00-21.00 uur: Beschilderde en ver sierde eieren van diverse kunstenaars (Vm 24/4); VEERE - De Schotse Huizen, 10-17.00 uur: Werken Reimond Kimpe (Vm 15/5); Grote Kerk, 10-17.00 uur: 'De geschie denis van het Kanaal door Walcheren; Stadhuis, 12.00-17.00 uur: 'Veere in ou de prentbriefkaarten' (Vm 25/4); VLISSINGEN - Galerie Bellamy 19, 10-12.30 en 13.30-17.00 uur: Philippe Vandenberg, accent tekenen (Vm 25/4); Reptielenzoo Iguana, 14.00-17.30 uur: Expositie levende reptielen, amfibieën en insekten; Gevangentoren, 11-21.30 uur: Werken Albert Verburg (Vm 30/4); IJZENDIJKE - Streekmuseum, 10- 12.00 en 13.00-17.00 uur: 'De posterijen in verleden en heden' (Vm 25/10). Hulpcentra Noord- en Midden-Zeeland, tel. 01184-14444 (ook voor milieuklachten). Zeeuwsch-Vlaanderen - Alarmnummer 01150-12200 (brandweer en ambulance). SOS Telefonische Hulpdienst Zeeland, tel. 01180-15551, dag en nacht bereikbaar. Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen in nood, tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur - weekends van 20.00-24.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel. 01184-14645, dag en nacht bereikbaar. Stichting 'Vrouwen bellen vrouwen', tel. 01100-32233. Kinder- en Jeugdtelefoon Zeeland, tel. 01180-38080, dag. van 16-20 uur. GOES - De gemeentepolitie van Goes heeft de 23-jarige Vlissinger C. R. K. aangehouden, die ervan wordt ver dacht vorig jaar september een auto te hebben gestolen in de Kamperfoe liestraat in Goes. De man werd woensdag in de Ganzestad op heter daad betrapt en heeft inmmiddels be kend. Een kennis van de rechtmatige eige naar zag de auto woensdag in Vlissin- gen staan. Na speurwerk van de Goese gemeentepolitie kon K. staande wor den gehouden. De Vlissinger had het chasisnummer van het voertuig ver wijderd. De personenauto vertegen woordigt een waarde van 11.000 gul den en is teruggegeven aan de eige naar. De Vlissinger is na verhoor heen gezonden. Met krachtige bewegingen veegde burgemeester drs. G. C. G. van den Heuvel van Borsele de toegang van De Stenge in Heinkenszand vrij, die werd versperd door enkele mannelijke leden van de volksdansgroep Folklorite uit Heinkenszand. Een van de vrouwelijke leden links) kijkt met veel plezier toe. HEINKENSZAND - Door met een bezem de toegang vrij te maken - die werd versperd door drie mannelij ke leden van volksdansgroep Foklorite uit Heinkenszand - heeft burgemeester drs G. C. G. van den Heuvel van Borsele donderdag de vierde expo in De Stenge geopend. Ongeveer veertig exposanten ver blijven tot en met morgen (zater dag) 17 uur in de sporthal, die voor deze gelegenheid is omgetoverd in een grote koop- en toonhal. In zijn toespraak roemde de Borsel- se burgemeester de inzet van de ex posanten uit Heinkenszand. Hij toonde zich verheugd dat door sa menwerking van de winkeliers voor de vierde maal een beurs tot stand is gekomen. „De wereld", aldus Van den Heuvel, „bestaat uit samenwer ken. Ook al gaat het soms om bran cheverwanten. Deze expositie is een regionale expositie met een eigen functie". De burgemeester noemde de presentatie van de beurs 'vrien delijk' en 'fleurig'. Ook haakte de Borselse eerste bur ger in op de economische ontwikke lingen in Nederland. „Er is ontzet tend veel werk voor nodig om in 1987 een goed ondernemer te zijn. Ook nu moet worden ingehaakt op nieuwe initiatieven", betoogde Van den Heuvel. Zoals gemeld geeft de ge meente beginnende ondernemers een steuntje in de rug met de opzet van een bedrijfsverzamelgebouw in Heinkenszand. De burgemeester tffe- loofde tijdens de bijeenkomst in de sporthal ook de reeds gevestigde on dernemers niet in de kou te laten staan. „Ondanks of dankzij het mooie weer, hoop ik dat er weer veel mensen naar de expo komen. Want dan is 't een succes". De voorzitter van winkeliersver eniging Winbela, D. van Sluijs, was tevreden met de uitspraken van de burgemeester. „Niemand van ons is onder redactie van Koen van Dijen tegen beginnende ondernemers", zei de voorzitter, „maar af en toe lijkt het erop alsof de bestaande on dernemers aan hun lot worden overgelaten". De gemeente Borsele heeft de beurs aangegrepen om zelf een kraam in te huren, waar de klemtoon wordt gelegd op Borsele als vestigingsgemeente voor onder nemers. Naast commerciële stands zijn er ook kraampjes waar demonstraties worden gegeven in kaarsenmaken, koperbewerking en airbrush schil deren. In plaats van de groep Sis trum, treedt zaterdagmiddag het duo Mario op tijdens de beurs. Het tweetal bespeelt diverse instrumen ten en zal zich tussen het kijkende publiek begeven. Het feit dat vorige week in de Zeelandhallen in Goes een expo werd gehouden, betekent voor Heinkenszand niet direct een aderlating, aldus van Sluijs. „Wij er varen dat onze beurs weliswaar klei ner is, maar ook sfeervoller, directer en verzorgder". VLISSINGEN/GOES - Lijnbach Au tomatisering in Vlissingen demon streert vandaag (vrijdag) de IBM- Personal System/2. Het gaat om een computer uit de derde generatie in personal computing. De produkt- show van Lijnbach, een geautori seerd IBM-dealer, wordt tussen 10 en 17 uur gehouden in Hotel Goes. Het Personel System/2 omvat vier verschillende modellen. Ze zijn ont wikkeld als fase binnen het System Application Architecture-model, dat koppelingen tussen mini, host, personel computer en Personal Sys tem/2 realiseert. (Advertentie f I"aSi yQj SLUIS Meerminnestraat 9, Tel. 01178-1474 Staking Doel Slot van pagina 17) de afgelopen weken voortdurend de veiligheidsmarges overschreden, die de maatschappij zichzelf in tal van overeenkomsten over de bedrijfsvoe ring van nucleaire installaties heeft opgelegd. Dit stelde mr. K. Campo donderdagochtend in Antwerpen vast bij de behandeling van het kort geding dat twee Antwerpse gemeen teraadsleden van de Volksunie, de colleges van burgemeester en schepe nen van Zwijndrecht en Kruibeke, en de schepen van leefmilieu van Sta broek hadden aangespannen tegen de elektriciteitsmaatschappij. Ook de andere advocaten, mr. D. van Gelder en B. Vandermoere, die beiden namens de aanklagers optraden, scho telden rechtbankvoorzitter De Somer een groot aantal feiten voor, waarmee zij wilden aantonen dat het energiebe drijf tijdens de vijf weken durende sta king onvoorzichtig en onveilig te werk was gegaan. Kritiek was er vooral op de relatie tussen EBES en de controle organisatie Vincotte. Mr. Campo verweet het energiebedrijf voorts arbeidsreglementen aan de laars te lappen. „Binnen elk bedrijf functioneert een comité voor veilig heid en gezondheid. Ook in Doel. Die werkgroep komt onder normale om standigheden elke tweede dinsdag van de maand bijeen. Het is zelfs wet telijk verplicht om een keer per maand te vergaderen. Welnu, het comité in Doel had op 14 april moeten vergade ren. Dat is niet gebeurd, waardoor het bedrijf zich in een onwettige situatie bevindt", aldus Campo. De raadsman voerde verder aan dat 'door deze on wettelijkheid een normale controle op de bedrijfsveiligheid van de centrales door de speciale commissie onmoge lijk werd gemaakt". De advocaat pleit te voorts voor een betere bedrijfscon- trole, waarin ook de Belgische over heid een rol moet spelen. EBES-raadsman J. Putzeys was van mening dat de eisende partijen de naam van het bedrijf Vincotte op een 'lasterlijke wijze in diskrediet had den gebracht'. „Het is gewoonweg schandalig wat men over die organi satie, die dagelijks geheel onafhanke lijk uiterst belangrijke werkzaamhe den vervult, heeft gezegd". De EBES-advocaat zei voorts dat er sprake was van een proces waarin niet EBES centraal stond of het arbeids conflict een rol speelde. „Tegenstan ders van kernenergie zien in de huidige situatie een goede mogelijkheid om hun visie weer aan de man te brengen. Er werd vervolgens van het hele con flict een politieke zaak gemaakt", al dus Putzeys. Hij stelde nadrukkelijk dat de veiligheid van omwonenden van de kerncentrales in Doel tijdens de staking geen moment in gevaar was geweest. GOES - De nieuwe muziekkiosk in de Manhuistuin achter de muziekschool aan de Zusterstraat in Goes wordt zondag 10 mei het eerste 'Manhuis- tuinconcert' van het seizoen gegeven. Hiermee wordt, na een onderbreking van twee jaar, een traditie voortgezet van vijftien jaar. De afgelopen jaren konden de concerten niet doorgaan, omdat de nieuwe muziektent nog niet gereed was. De kiosk is pas in het na jaar officieel in gebruik gesteld. In de maanden mei tot en met juli wordt, en als het weer het toelaat ook later in het jaar, elke zondagochtend muziek- en/of zanguitvoeringen in de tuin. Bij slecht weer gaan de concerten door in de wandelkerk van de Grote Kerk. Inmiddels heeft een zestal blaas- ork'esten belangstelling getoond. Het eerste optreden op 10 mei in de nieuwe kiosk is van de fanfare Oefening en Uit spanning uit Kattendijke. De concer ten beginnen in de regel om 11.30 uur en duren ongeveer een uur. KATTENDIJKE Het feestprogram ma voor koninginnedag in Kattendij ke begint om 8.30 uur met een lawaaioptocht met versierde fietsen. Een kwartier later wordt het reveille geblazen vanaf de toren, gevolgd door muziek en zang om 9 uur. De zeskamp begint om 9.30 uur. Het ochtendpro gramma wordt om 12 uur afgesloten met een stoelendans, 's Middags, om 14 uur, is er een optocht met praalwa gens ter ere van het 50-jarig huwelijk van prinses Juliana en prins Bemhard. Opstellen van de wagens heeft plaats op de Dorpsstraat. iAdvertentie Nu het personeel van de kerncentra les vandaag het werk hervat, zijn de in het kort geding geëiste voorlopige maatregelen - het stilleggen van Doel 3 en 4 en een verbod op het opstarten van Doel 1 en 2 - inmiddels achter haald. Het ziet er naar uit dat daar mee een uitspraak van de Antwerpse rppfiFH flinnPfPfl rechter-die hij op aanstaande maan- 1CVU1U Xltppci dl Tel. 01100-15616 dag had bepaald - overbodig is ge worden. Datzelfde geldt voor de uit spraak van de rechtbankpresident in Middelburg in het kort geding dat was aangespannen door vier Neder landse milieu-organisaties, met als eis sluiting van de kerncentrales voor de duur van het arbeidsconflict. De Middelburgse rechter zou zijn uit spraak vanmiddag - vrijdag - bekend maken. HULST - Vijf Hulstenaren doen van 8 tot en met 12 mei een gooi naar het we reldrecord flipperen. Het vijftal hoopt met de recordpoging op zijn minst een plaatsje in het Guiness re cordboek te veroveren. Op het mo ment is het wereldrecord flipperen nog in handen van een Amerikaan, die kans zag om ruim 89 uur achter een een kast te vertoeven. De Hulstenaren, Eric Sturms, Peter en Joop Smet, Chris Oudshoom en Johan de Roos, denken dat zij de 100 uur al spelend kunnen volmaken. Het re cordflipperen begint vrijdag 8 mei om acht uur 's ochtends. Met aftrek van de toegestane rustpauzes moeten de mannen doorgaan tot dinsdagavond negen uur. Het evenement vindt plaats in bar 'De Smidse' in Hulst. En kele plaatselijke middenstanders zor gen dat de flipperfanaten op tijd hun natje en hun droogje krijgen. ZIERIKZEE Wethouder P. de Rijke stelt vrijdag 8 mei officieel de gerestau reerde Zierikzeese korenmolen Den Haas in gebruik. De uit 1727 daterende stenen molen op het Bolwerk werd in 1984 in slechte staat aangekocht door de gemeente en vervolgens geheel ge restaureerd. De ingebruikstelling vindt plaats om 15.30 uur, waarna van af 16.00 uur gelegenheid tot bezichti ging wordt gegeven. VISMIJN COLIJNSPLAAT In de week van 12 tot en met 18 april zijn bij het gemeentelijk vismijnbedrijf in Colijns- plaat 41.711 kilo vis en -produkten aange voerd voor een totaalbedrag van 212.509,- tegen de volgende gemiddelde prijzen: Tong gr. 19,87 19,56; tong GM 22,47, 22,13; tong KM 22,56, 22,16; Tong I 20,68 20,57; Tong II 19,40 19,08; Tarbot II 26,00: Tarbot III 21,93; Tarbot IV 21,92; Tarb./griet 19,62; griet I 22,38; griet II 18,50 19,04; schol 2 (G) 4,09; schol 3 (KG) 3,80 3,82; schol 4 (G) 3,05 2,32; kab 2 (G) 6,11 6,23; Kab 3 (G) 5,09 4,97; kab 4 (G) 4,13 4,00; kab 5 (G) 3,68 3,54: wijt. 4 (G) 3,30 3,58; schar open 2,18 1,32; schar 2/D 1,78 1,28; makr. III 1,42 1,58; zeebaars 19,83 20,67; poon 2 2,50 2,71; bot 72 65; zalrm-forel 10,50 10,51; schol 3 (O) 3,81 3,00; schol 4 (O) 2,782,14; krab 2,502,17; inktvis W 10,0010,25; kuit/lever 4,00: steenbolk 4,00; paling 17,25 16,86; diversen 67; gam. exp. 2 6,75 6,48; garn. bnl. 2 6,82. Totaal 14566, 67414, 18124, 101614,9021,43481. 25-26 april ALARMNUMMER 01184-14444 Artsen: Goes-Kloetinge: v.a. vr. 19.00 uur tot zat. 19.00 uur: D. P. W. Keizer, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 16405, v.a. zat. 19.00 uur tot zo. 23.00 uur: J. P. Deen, Valckeslotlaan 30, tel. 14373. Spreek uur voor spoedgevallen 10.00-10.30 uur en van 17.00-17.30 uur. Heinkenszand, 's-H. Arendskerke, Nieuwdorp, Wolphaartsdijk: De prak tijk van J. J. Harten, G. A. C. Aamout- se en D. P. van Driel wordt waargeno men door: A. P. v. d. Vlugt, Veerweg 6, Wolphaartsdijk, tel. 01198-1231. Bood schappen zo mogelijk tussen 9.00-10.00 uur. Heinkenszand e.o.: v.a. vr. 17.30-ma 8.30 uur: Praktijk C. T. Miermans en J. A. Fortrie: J. A. Fortrie, Clara's Pad 31, Heinkenszand, tel. 01106-3074. Hansweert, Schore, Yerseke: v.a. vr. 19.00-zo. 22.00 uur: J. Kok, Zeeburg 1, Yerseke, tel. 01131-3520. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mo gelijk voor 10.00 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath: v.a. vr. 19.00-zo. 22.00 uur: A. Plaisier, B. Vogelaarstr. 2a, Kruiningen, tel. 01130-1566. Spreek uur voor spoedgevallen 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoedekensker- ke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's- Heerenhoek: de praktijk van J. Peene, J. M. Kole, A. Korstanje, S. E. J. Wöst- mann en H. H. M. Zwartelé wordt waargenomen door: J. Geldof, Korte- wege 23, Driewegen, tel. 01195-275; Kapelle, Wemeldinge: v.a. vr. 19.00-zo. 23.00 uur wordt de praktijk van K. J. Eckhardt en M. B. Riemeijer waarge nomen door: D. Vreeswijk, Kapelle, tel. 01102-1290. Spreekuur voor spoed gevallen 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur. Noord-Beveland: De praktijken B. H. J. Hasken, W. J. Klein Wassink en J. A. Kersseboom: dienst: J. A. Kersse- boom, Kortgene, tel. 01108-1319. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.30 uur. Wissenkerke: J. A. van Arkel, tel. 01107-1318. Spreekuur voor spoedge vallen van 11.00-11.30 uur. dr. C. M. Dijkhuis, tel. 01194-635. Tandartsen: Spreekuren za. en zo. van 10.00-11.00 uur. C. Duvekot, Irenestraat 5-7, Kloe- tinge, tel. 01100-30459. De Zeeuwse Apotheek, Gr. Markt 10, Goes, tel. 01100-15255; geopend voor spoedgevallen za. van 8.30-17.30 uur en zo. en ma. van 10.00-11.30 uur en van 16.00-18.00 uur Ziekenauto's: Centrale Post Ambulance Vervoer, tel. 01184-14444. Goes, Ovezande, Kruiningen: A. C. Mosselman, Hogenakker 8, Kruinin gen, tel. 01130-1233. Visites zo moge lijk aanvragen voor 9.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Beve land: De praktijk van dr. M. P. C. Ka- relse wordt waargenomen door H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290, b.g.g. tel. 01100-20656. Visi tes zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Yerseke en omgeving: (kleine huisdie ren): mevr. L. Huiskes-Cornelisse, Mo lenlaan 24, Yerseke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging: Goes, Kloetinge: Dag en nacht bereik baar voor dringende hulpverlening onder telnr. 01100-13310. Op de tel- .beantwoorder kunt u naam, adres en tel.nr. inspreken, zodat de dienstdoen de wijkverpleegkundige u kan berei ken. Noord-Beveland, Wolphaartsdijk, Wilhelminadorp, Kattendijke, 's- Heer Hendrikskinderen, 's-Heer Arendskerke: Dag en nacht bereik baar voor dringende hulpverlening onder telnr. 01108-1378. Op de tel- .beantwoorder kunt u naam, adres en tel.nr. inspreken, zodat de dienstdoen de wijkverpleegkundige u kan berei ken. Zak van Zuid-Beveland: Dag en nacht bereikbaar voor dringende hulpverle ning onder telnr. 01106-1615. Op detel- .beantwoorder kunt u naam, adres en tel.nr. inspreken, zodat de dienstdoen de wijkverpleegkundige u kan berei ken. Oost-Zuid-Beveland: Dag en nacht bereikbaar voor dringende hulpverle ning onder telnr. 01130-2601Op de tel- .beantwoorder kunt u naam, adres en tel.nr. inspreken, zodat de dienstdoen de wijkverpleegkundige u kan berei ken. i Advertentie AXEL Stationsstraat 7, Tel. 01155-1530 -\

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 31