Wegschap wil gelijke parkeertarieven voor terreinen in Domburg Andere vergoeding voor brandweer Westkapelle Aanpak Gerbrandystraat zaak voor de provincie AutobedrijfBerbo, PZC/streek a PART-TIME HULP- INFORMATRICE Schoonmaken grond in Sint-Philipsland kost 55.800 gulden TWEE 'HEROPVOERINGEN' IN WIJKGEBOUW Geschil over servicekosten lijkt opgelost Gastouderproject Borsele houdt een informatie-ochtend /1CCORD 14 Artsen Tandarts: Hervormde diakonie Nw- en St Joosland houdt Polen-actie Politie Vlissingen controleert snelheid Geslaagd - Bij de zwakzinnigenin richting Vijvervreugd hebben de vol gende kandidaten het diploma Z-ver- pleegkundige behaald: Welkomstdienst - „zou God het redden", dat is het thema van een 'Wel komstdienst' die zondag in de Ont- moetingskerk in Middelburg wordt ge houden. Ds R.W. van Mourik uit Aag tekerke zal in de dienst voorgaan. Mu zikale begeleiding wordt verzorgd door het 'Welkombo' en het koor Vee- re-Gapinge. De dienst begint om 18.45 uur. Jeugddienst - De Vrije Evangelie gemeente De Wijngaard houdt zondag een speciale jeugddienst in de Klaren- beek LTS. De dienst is met name be doeld voor jongeren van 12 tot 20 jaar. De jongerenbijeenkomst begint om 9.30 uur. ARNEMUIDEN Filmavond De evangelische kof fiebar 'Effatha' draait morgen (zater dag) in het verenigingsgebouw in Ar nemuiden de film 'Heaven's heroes'. De film begint 20.00 uur. VLISSINGEN Collecte De collecte ten bate van het Nationaal Reumafonds heeft in Vlissingen 8695,- opgebracht. Museum - De Vlissingse vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum houdt donderdag 2 april een bijeen komst rond het thema 'museaal taal gebruik'. Ir M. A. Geuze uit Wouw zal een lezing over dit onderwerp houden. De bijeenkomst wordt gehouden in het Stedelijk Museum aan het Vlis singse Bellamypark en begint om 20.00 uur. GEMEENTERAAD ONDER VOORWAARDE AKKOORD De VVV-Westkapelle B. HULP-BADMAN De maatstaf van morgen. MEERDERHEID RAAD VLISSINGEN AKKOORD MIÖDELBURG Lezing weefkring - De weefkring Walcheren houdt dinsdag 14 april een lezing in de bibliotheek in Middelburg De kunsthistoricus Jac. van den Boog- ard spreekt over de tapijtserie 'La da me a la Licorne'. Er wordt een beeld ge geven van het ontstaan, de herkomst en de voorstellingswereld van de zes tapijten. De lezing begint 19.30 uur. Dierenartsen: Apotheken: Wijkverpleegkundigen: Middelburg en Arnemuiden: tel. 14366. Verloskundige Riolering Gildeweg 21, Vlissingen, 01184-10220. De nieuwe Accord Aero Deck: Fraaie aërodynamische vormgeving van buiten en ongekend luxueus van binnen. Het interieur biedt ruim plaats aan vijf personen. De kofferruimte heeft een inhoud van ruim 308 liter en wanneer u de achterbank leuningen neerklapt kan deze tot maar liefst 510 liter worden uitgebreid. De12 kleppen "cross-flow" motor en het geavanceerde Double-Wishbone wielop hangingssysteem zorgen voor sportieve rij prestaties en een zeer stabiele wegligging. De Aero Deck biedt u alle ruimte en wij geven u graag alle ruimte voor een proefrit. f=)EI50 DECh VRIJDAG 27 MAART 1987 VLISSINGEN Een meerderheid van de gemeenteraad van Vlissingen heeft donderdagavond een motie van het CDA verworpen, waarin werd ge pleit op korte termijn de Gerbrandy- straat in Vlissingen te renoveren. De raadsmeerderheid volgde daarmee een suggestie van wethouder W. Wisse (pvda) die stelde dat het aanpakken van de problematiek rond de Ger- brandystraat een taak van de provin cie is. Door deze straat rijdt erg veel verkeer en dat levert problemen voor de bewoners op. Daaraan zal een eind komen als de provincie de weg SW 14 aanlegt die buiten de bebouwde kom evenwijdig aan de Gerbrandystraat gaat lopen. Deze SW 14 moet dienen als ontsluiting van Vlissingen naar het Walcherse platteland. De heer Wisse betoogde dat het door de gemeente aanpakken van de pro blematiek van de Gerbrandystraat voor de provincie aanleiding zal zijn de aanleg van de SW 14 uit te stellen. Dat SINT-PHILIPSLAND - De gemeente Sint-Philipsland moet ruim 13.000 gulden bijdragen voor de sanering van met olie verontreinigde grond naast het loonbedrijf Faasse in Sint- Philipsland. De schoonmaakoperatie wordt uitgevoerd door de provincie en kost in totaal 55.800 gulden. Omdat al een krediet van 8 mille is op genomen, hoeven de raadsleden nog maar 5.000 gulden beschikbaar te stel len. Verder staat een voorstel op de agenda om een aantal leningen ver vroegd af te lossen in verband met de lage rente. De raad van Sint-Philips land beslist hierover tijdens een raads vergadering in het gemeentehuis op woensdag 1 april. De vergadering be gint om 19.30 uur. WALCHEREN 28 en 29 maart 1987 CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Vlissingen: za. 0.00-24.00 uur: Zo. 0.00-24.00 uur: G. de Greef, Willem Klooslaan 1, tel. 68021. Zo. 0.00-24.00 uur: E. Kant, Sabalaan 3, tel. 71017. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Middelburg: vrij. 18.00-za. 24.00 uur: J. Crucq, Bellinkplein 1, tel. 26483; Zo. 0.00-24.00 uur: J. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Visser, Ponten, Kodde en Heere zie dienst onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: za. 0.00-24.00 uur: F. J. Heere, J. H. Huyssenstr 15, Middelburg, tel. 01180- 11501. Zo. 0.00-24.00 uur: J. Visser, Roosenburglaan 20. Middelburg, tel. 01180-37431. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: za. 8.00-zon. 23.00 uur: E. Gunst, Torenstraat 46, Serooskerke, tel. 01189-1212. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker- ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker- ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede. Vaandrager, Noorlander en Van der Male: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: P. K. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 01185-1231. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke). Vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bouwense. Valkenisseweg 14. Big- gekerke, tel. 01185-2190. moet voorkomen worden, aldus de heer Wisse, omdat het gemeentebe stuur van Vlissingen wil dat die pro vinciale weg er zo spoedig mogelijk komt. Daar komt bij, gaf de wethouder aan, dat de gemeente geen geld heeft om op korte termijn iets aan de Ger brandystraat te doen. CDA-fractievoorzitter M. Dekker dacht er anders over. Hij vond dat de overlast voor de bewoners van de Ger brandystraat ontoelaatbaar is. Hij pleitte voor een intensiever overleg met de provincie over deze zaak en voor duidelijkheid over de aanleg van de SW 14 tijdens de behandeling van de begroting voor 1988, in november van dit jaar. Met die twee punten wa ren de fracties van de PvdA en de VVD het eens, maar ze vonden beide dat daarvoor geen motie nodig is. Met een derde argument dat in de mo tie was verwoord waren PvdA en VVD het niet eens. Dat betrof de wens van het CDA om uiterlijk in november van dit jaar een definitief tijdschema ge reed te hebben voor de herinrichting van de Gerbrandystraat. PvdA en WD achtten dat in verband met de onderhandelingen met de provincie niet verstandig. Een stemming over de NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De diakonie van de Nederlands Her vormde kerk in Nieuw en Sint Joos land houdt zaterdag 28 maart een in- zamelactie voor de Stichting Zeeland helpt Polen. De actie duurt van af 9.30 tot 12.30 uur. Het geld wordt verza meld in het portaal van de Neder lands Hervormde Kerk. De inwoners van het dorp zullen door luidende kerkklokken worden opgeroepen hun gift in te leveren. Vorig jaar werd in Nieuw- en Sint Joos land een soortgelijke aktie gehouden. Zoals bekend bestemt de Stichting Zeeland Helpt Polen het geld voor zie kenhuizen in de Poolse stad Gdansk. Dinsdag 21 april vertrekt een konvooi van de Stichting naar Gdansk. Twee personenauto's met aanhangers en twee vrachtwagens zullen medische apparatuur afkomstig uit Nederland se ziekenhuizen naar Polen brengen. De lading omvat onder meer hartbe- wakingsapparatuur, een operatietafel en verschillende pompen onder meer bestemd voor bloedonderzoek. Ook zal het transport kleding en schoeisel bevatten. De stichting heeft bovendien voor een bedrag van 15.000 gulden medicijnen ingekocht die aan jeugdige Poolse kankerpatiënten worden gegeven. Voorzitter J. Lipowski van de Stich ting Zeeland Helpt Polen is blij met het initiatief van de diakonie in Nieuw en Sint Joosland. „We hebben de le vens van veel Poolse kankerpatiëntjes kunnen redden. We willen daarmee doorgaan. Daarom hebben we de gif ten hard nodig." VLISSINGEN De Vlissingse politie zal de komende tijd op verschillende tijdstippen en plaatsen snelheidscon troles houden. Ook zullen automobi listen worden gecontroleerd op het gebruik van autogordels. Een woord voerder van de politie deelde dit gis teren mee. Volgens hem is de het de politie geble ken dat veel automobilisten hun gor del niet dragen. Officieel kan dit be straft worden met een boete van vijfen dertig gulden. Wanneer ook een mede passagier geen gordel draagt, kan dit de automobilist vijftig gulden kosten. De passagier moet daarbij nog een boete van vijfendertig gulden betalen. Donderdagmorgen voerde de politie snelheidscontroles uit in de Paul Kru- gerstraat. Vanaf 9.00 uur tot 12.00 uur werden in totaal 43 processen-verbaal opgesteld. Het verkeer dat via de Paul Kruger- straat in de richting van de binnenstad reed, werd gecontroleerd. motie liet zien dat CDA en RPCU (8 stemmen) voor waren en D66, VVD en PvdA (19 stemmen) tegen waren. De Vlissingse raad was voorts tevre den over het milieu-actieplan 1987 van het college van burgemeester en wethouders. Wel wilden het CDA en de PvdA een duidelijker inzicht in de controles die de gemeente uitvoert of nalaat op het gebied van de milieu- en hinderwetgeving. Die toezegging deed wethouder Wisse. Het D66-raadslid J. Schaap consta teerde dat er veel zwerfvuil en honde- poep in de gemeente Vlissingen ligt. Hij wilde dat daar iets aan gedaan wordt. Dat was ook de mening van C. Hendriks (pvda). De Wethouder ant woordde dat het college vooral had ge kozen voor bestrijding van schadelijke verontreiniging en in mindere mate voor bestrijding van hinderlijke verontreiniging. Beperkte financiële middelen maken die keus noodzake lijk, zo bleek uit de woorden van de heer Wisse. Een minderheid van de fractie van de PvdA, 3 leden, en de heer Schaap stemden verder tegen een voorstel van het college om de vestiging van een fit nesscentrum in Westerzicht planolo gisch mogelijk te maken. Mevrouw M. P. Bakx-Post verwoordde de mening van die minderheid door te stellen dat ze op de bewuste lokatie liever een spe cifieke wijkvoorzioening zou zien. Voor de meerderheid van de raad maakt het niet veel uit wat op die plaasts gevestigd wordt. Wethouder T. R. K. Meijers gaf aan dat na overleg met de exploitant van het fitness-cen trum was gebleken dat geen alterna tieve lokatie voor handen is. De raad nam ook een voorbereidings- besluit dat de vestiging van een disco theek aan de Voltaweg in Vlissingen mogelijk moet maken. C. van der Wee le (rpcu) was daar tegen. Hij vond het geen juist beleid tegenover de bedrij ven die al in dat gebied zitten, omdat die van te voren niet hadden kunnen voorzien dat in hun omgeving een dis cotheek zou komen. Wethouder Meij ers gaf aan dat Vlissingen een dergelij ke voorziening wel kan gebruiken en in de binnenstad nog geen geschikte lo katie aanwezig is. Verder adviseert ook de politie positief over de Volta- weg. De overgrote raadsmeerderheid had er dan ook geen moeite mee. De jubilerende regisseuse mevrouw C. van Hemert-Wisse te midden van haar huidige groep operettespelertjes MIDDELBURG De kinderoperet- teclub van de wijkvereniging 't Zand in Middelburg heeft de musi cal 'De Reduceermachine' ingestu deerd, een verhaal geschreven door de oud-voorzitter van de wijkver- eniging, de heer J. J. Meulmeester. Twee uitvoeringen op de zaterda gen 4 en 11 april geven de fans van de Zandse operetteclub gelegen heid om de verrichtingen te volgen. De voorstellingen worden in het ei gen wijkgebouw 'De vergulde baars' gehouden. Voor mevrouw C. van Hemert-Wisse krijgt de uitvoering een feestelijk tintje. Zij heeft voor de vijfentwintig ste keer de regie gevoerd, een opga ve die steeds meer inspanning vergt, terwijl de groep toch kleiner is, zo blijkt uit de toelichting van de jubi lerende regisseuse. „Toen ik pas begon hadden we soms een groep van zo'n kleine vijftig kin deren. Tegenwoordig zijn de groe pen niet groter dan dertig kinderen, maar er moet veel inspannender worden gewerkt door de leiding. Er wordt kennelijk niet meer zo inten sief geleerd en de kinderen begrijpen ook minder, zo lijkt het wel. En dan is de concurrentie van de televisie veel groter dan in de beginperiode", vindt mevrouw Van Hemert. Behalve moeilijkheden met de kin deren zijn er ook nog wel eens andere problemen. „Boze ouders geruststel len die vinden dat hun kind in aan merking had moeten komen voor een hoofdrol", bijvoorbeeld. „Als hoofdleidster moet je er dan op af. Het verdelen van de rollen vind ik één van de moeilijkste taken. Ook heb je de verantwoording voor het hele gebeuren rond de uitvoering. Vroeger hadden we een vaste pia nist. Tegenwoordig maken we ge bruik van geluidsbanden en ook daaraan moet de nodige aandacht worden besteed", verzekert me vrouw Van Hemert. De uitvoering van 'De Reduceerma chine" is eigenlijk een herhaling. „Dertien jaar geleden is dat stuk ook opgevoerd. Het is overigens nog even actueel als toen. Het handelt over de vervuiling van de Rijn, en die zaken zijn ook nu weer aan de orde", concludeert de jubilerende regisseuse. Zesentwintig kinderen in de leeftijd van acht tot twaalf jaar voeren de musical van nu op. Mevrouw Van Hemert heeft bij haar taak de hulp van drie assistentes en een assistent. De leiding maakt zelf alle kostuums voor de uitvoering en ook het decor wordt in eigen beheer gebouwd. Het evenement wordt bei de avonden besloten met een disco bal. Zowel leden als niet-leden kun nen de voorstelling bijwonen. De aanvang is om 19.30 uur. MIDDELBURG - Het dagelijks be stuur van het Wegschap Walcheren wil de tarieven voor de parkeerterrei nen Randduinweg en Duinweg in Domburg vaststellen op twee gulden per dag. B en w van de badplaats zijn het daar niet mee eens. Zij zagen lie ver dat voor 'Randduinweg' niets wordt betaald en dat een dagje parke ren op 'Duinweg' drie gulden gaat kosten. Het Wegschap vindt dat prin cipieel onjuist. Domburg redeneert dat, door het vrij parkeren op 'Randduinweg' mogelijk de problemen in de aangrenzende woonwijk worden opgelost. Daar wor den tot nu toe de auto's van de strand- bezoekers neergezet en dat geeft veel overlast. Domburg is wel bereid om de voetgangersdoorgang bij Randduin af te sluiten en voor de naast het parkeer terrein liggende woonwijk een par keerverbod in te stellen. Daardoor móet men wel naar het parkeerterrein om de auto kwijt te raken. Het Wegschap vindt het niet eerlijk om de goedwillende betalers aan de Duinweg hoger te belasten omdat er tot nu toe anderen zijn die geen gebruik willen maken van het tweede parkeerterrein. Het wegschap stelt dan ook voor om voor beide parkeerterreinen twee gul den per dag te heffen. Het voorstel komt aan de orde in de vergadering van het algemeen bestuur op woens dag 8 april in de raadzaal van het Mid delburgse stadhuis (aanvang 14 uur). Domburg heeft het Wegschap verder te kennen gegeven dat de gemeente beide parkeertereinen graag wil over nemen, omdat dit de enige mogelijk heid is om zelf regelend op te treden. Het Wegschap zal de haalbaarheid van deze wens onderzoeken. MIDDELBURG De groep Quota tion is vanavond, vrijdag, te zien in bar American in Middelburg tijdens een van de twee Status Quo Meetings in Zeeland. Zoals gemeld wordt zater dagavond in Terneuzen ook een der gelijke bijeenkomst gehouden. Tijdens de Status Quo Meeting wordt een film over deze groep vertoond en kunnen belangstellenden informatie krijgen over de groep en zijn fanclub. Quotation speelt voornamelijk mu ziek van Status Quo. Het evenement in Middelburg begint om 21.30 uur. Liseth van Eek, Rianne Flikweert, Sandra Francke, Marjolein Goedegebure, Heidi Hollenberg, Corrie Hottentot, Jenny Liplijn, Ingrid Paauwe, Anneke Verton, Taco Wes terhuis en Ruben Wondergem. VLISSINGEN De stichting Verant woord Wonen in Capelle a/d IJssel en een vereniging van bewoners van het complex dat deze stichting aan de Van Dishoecklaan in Vlissingen in ei gendom heeft hebben overeenstem ming bereikt in een geschil over de be taling van servicekosten. Een van de bewoners, J. Regterschot, had de stichting in verband met dit geschil voor de kantonrechter gedaagd. Deze rechtszaak is voorlopig aangehouden omdat de overeenstemming tussen partijen verder uitgewerkt moet wor den. Donderdagmiddag hebben leden van de bewonersvereniging, de admini strateur van de stichting, T. Rook, de heer Regterschot en diens advocaat hierover vergaderd. Aanvankelijk was het de bedoeling van Regterschot via de rechtszaak te veel betaalde service kosten terug te krijgen. De heer Rook en de advocaat van Regterschot, mr. A. S. van Galen, verklaarden echter na de vergadering donderdagmiddag dat het zover niet komt. Regterschot liet donderdagavond evenwel weten dat hij wel degelijk de teveel betaalde kos ten terugbetaald wil zien. Daar wordt over twee weken verder over gepraat. De stichting bracht alle huurders on der meer de kosten van een gezamen lijke recreatiezaal in rekening. Daar ging Regterschot niet mee akkoord. Donderdag is afgesproken dat de be wonersvereniging die kosten voor haar rekening zal nemen. De details van die afspraak zullen verder uitge werkt worden. 's-HEERENHOEK - Het gastouder project Borsele, een experiment waarin getracht zal worden de kinde ropvang te regelen met vraag- en gas touders, houdt woensdag 8 april een informatieochtend in de Jeugdhoeve in 's Heerenhoek. Om 9.30 begint de bijeenkomst met een uiteenzetting over de doelstellin gen van het project en de werkwijze. Belangstellenden kunnen vervolgens vragen stellen. Meer informatie over het gastouderproject kan worden in gewonnen bij het Borsels Orgaan voor Samenlevingsopbouw (BOS) in Baar land. roept voor het seizoen 1987 sollicitan ten op voor de functie van: min. Ift. 17 jr. (beschikbaar v.a. 27 mei) Sollicitaties binnen 1 week te richten aan: VVV-Westkapelle, Markt 69A, 4361 AE Westkapelle. Spreekuur zat. en zon. van 11.00-12.00 uur: A. P. de Looff, Badhuisstr. 140. Vlissingen, tel. 01184-13881. Landbouwhuisdieren: tel. 01180- 33803, visites aanvragen van 8-9 uur. Kleine huisdieren: E. F. M. v. d. Akker, tel. 01184-60860. Consult alleen na telefonische af spraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle', Oude Domburgseweg 33a te Oostka pelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: L. v. d. Boogert, Vrijland- straat 79, tel. 27471. Vlissingen: J. H. M. v. d. Sande, Bad huisstraat 30-34, tel. 12066. Vlissingen (alle wijken): tel. 13769. Platteland Walcheren: tel. 01187-2333. Vlissingen: vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: mw. Klompe, tel. 71140. Middelburg: vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: mw. De Crom, tel. 27325. 1 WESTKAPELLE De Westkapelse gemeenteraad heeft donderdag inge stemd met verandering van de ver goedingen die de leden van het vrij willige brandweerkorps in Westka pelle ontvangen. B en w vonden het huidige beloningssysteem nogal moeilijk hanteerbaar omdat betaald werd naar rang. Het korps kent onge veer tien verschillende rangen. Dat was aanleiding om -op advies van de Vereniging van Nederlandse Ge- meenten- de tarieven gelijk te trekken. Alle leden van het korps (behalve de brandmeester) ontvangen voortaan per jaar 400 gulden als basisvergoe ding. Vroeger varieerde die vergoeding van 300 tot ongeveer 400 gulden per jaar. Bovenop dat bedrag ontvangen de brandweerlieden een vergoeding voor het aantal uren dat ze hebben besteed aan oefeningen, hulpverlening en cur sussen. J. Houmes (sgp) vond dat de brand weerlieden betaald zouden moeten worden naar het aantal diploma's dat ze hebben behaald. Hij en de VVD-er J. P. Minderhoud waren benieuwd naar de mening van de brandweerlieden over de nieuwe manier van uitbetalen. Volgens burgemeester H. van Malde- gem heeft de commandant van de vrij willige brandweer volledig ingestemd met de tariefwijziging. Van Maldegem veer 2000 gulden meer dan vroeger. Dit bedrag wordt verwerkt in een begro tingswijziging. De raad stemde gisteren ook in met de aanleg van riolering voor camping De Boomgaard. Eerdere pogingen daar een deugdelijk buizenstelsel aan te leggen zijn mislukt. Een ingenieurs bureau heeft geadviseerd dit keer twee zogenaamde vrije doorlaatpom- pen te installeren en een nieuwe pers leiding. De kosten bedragen ongeveer 53.000 gulden. De raad vond dat het college in het contract met het ingenieursbureau èn de leverancier van de pompen harde voorwaarden moet stellen: Blijkt dat de door hen geleverde produkten niet voldoen, dan moeten zij voor de kosten opdraaien. Van Maldegem zei niet an ders van plan te zijn. Volgens hem heeft het ingenieursbureau voor wat betreft de vorige (mislukte) opdracht ook het boetekleed aangetrokken en de gemeente een schadebedrag uitbe taald. De raadsleden gaven eveneens hun fiat voor een onderzoek naar de condi tie van de riolering in de gemeente. De len daarvan stammen uit de periode van vlak na de oorlog. De kosten van het onderzoek bedragen ongeveer 50.000 gulden. RUIMTE !N ZICHT HONDA nam aan dat de commandant namens zijn manschappen heeft gesproken. „Blijkt dat niet zo te zijn dan kunnen de voorstellen altijd nog worden ver anderd", aldus de burgemeester. Op die basis gingen de raadsleden ak koord. De nieuwe manier van betalen kost de gemeente op jaarbasis overigens onge- J. Houmes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1987 | | pagina 14