ïchels kiest vo amclub Goes op eg naar de titel Maradona op zoek naar nieuwe club Russische trainer geschorst Peter Houtman blijft in trek PZC/ sport Zeeuwse top naar veldrit in Sluiskil WK voetbal: winst van 90 miljoen it Niklaas mag ter voetballen Jptreffen fgesteld Handbalduel vervroegd NOG TWEE DAGEN KERSTCADEA U-SHOW AUTO DIJKWEL 21 'DE PRESTATIES, SFEER EN ORGANISATIE ZIJN SLECHT' tisstap NAPOLI WIL VEDETTE KWIJT llJDAG 12 DECEMBER 1986 IjST (ANP) De Ajacied Arnold [bren is door bondscoach Rinus Mi lls opgenomen in de voorlopige se tje van achttien spelers voor het ïalificatieduel uit de Europese ti- Itrijd tegen Cyprus, op 21 decem- [in Limassol. Zondagavond zal de Lscoach de selectie terugbrengen Izestien man. lold Mühren kwam viereneenhalf geleden voor de laatste keer uit Ir Oranje. De Volendammer, toen spelend voor Ipswich Town, kkte deel uit van het elftal, dat op nei 1982 op Wembley met 0-2 van beland verloor. Na die nederlaag j zelfs geen reserverol meer voor i weggelegd. De 35-jarige spelma- Ivan Ajax lijkt de man om het pro- tm aan de linkerkant van Oranje vangen. In de laatste twee duels 1de de rechtsbenige Ronald Koe- i als linkshalf. Mühren werd toen niet opgeroepen, omdat Michels ervan uit ging, dat de achtvoudige interna tional geen zin meer had aan het Ne derlands elftal mee te werken. Mühren is niet de enige "nieuweling", die Michels in vergelijking met de laat ste interland tegen Polen (0-0) heeft opgeroepen; ook Erwin Koeman (KV Mechelen) en Gerald Vanenburg (PSV), vorige week uitblinker in het Olympisch elftal, zijn opnieuw gese lecteerd. In de selectie ontbreekt top scorer Marco van Basten, die zich vol gende week laat opereren aan het en kelgewricht. Het Nederlands elftal speelt volgende week woensdag een oefenwedstrijd te gen het nationaal amateurelftal, dat begin januari een trip maakt naar de Antillen. Op donderdag 18 december vertrekt de groep naar Düsseldorp en vrijdag in de namiddag arriveert de se lectie op Cyprus. Na afloop van de wedstrijd keert de groep zondagavond weer terug. De achttien spelers zijn: Silooy, Spel- bos, Rijkaard, Wouters, Bosman, Van 't Schip en Mühren (Ajax), Van Breu- kelen, Ronald Koeman, Vanenburg, Gullit en Van der Gijp (PSV), Hiele, Troost en Tahamata (Feyenoord), Van Tiggelen Anderlecht), Erwin Koeman (FC Mechelen) en Suvrijn (Roda JC). Voor Arnold Mühren betekende de plaats in de voorlopige selectie van Oranje een aangename verrassing. „Natuurlijk waren er afgelopen weken geruchten. Het Nederlands Elftal heeft behoefte aan een linksbenige midden velder. Ik ben blij dat Michels mij heeft opgeroepen, hoewel er ook andere spe lers op die plaats kunnen functione ren. Erwin Koeman kan eveneens aan de linkerkant spelen. En ik heb mijn leeftijd tegen, dus de uitverkiezing was toch een kleine verrassing", aldus de 35-jarige Ajacied. Arnold Mühren omeo van Aerde is fgeknapt op RBC l's-GRAVENPOLDER Toen de eerste divisieclub RBC Romeo van Aerde uit 's-Gravenpolder vorig seizoen vroeg lof hij zin had om op amateurbasis bij de Roosendaalse club te komen voetballen, hapte de technisch begaafde speler gretig toe. De in Suriname geboren Van Aerde droomde altijd al van een carrière in het betaalde voetbal en hij zag kijn kans schoon. De Meao-scholier hield zich vanaf dat moment minder met zaalvoetbal bezig en hij stortte zich [net ziel en zaligheid op het veldvoetbal bij RBC, in de hoop een contract af te dwingen. Ruim vijf maanden later is hij een illusie armer en een ervaring rijker. Van Aerde, die in het C-elftal speelt, is min of meer afgeknapt op RBC. Lik heb het niet meer naar mijn zin, omdat de prestaties, de sfeer en organisatie heel slecht zijn". De 19-jarige Surinamer („ik heb er Ine jaar gewoond") is dan ook niet i plan om bij de eerste divisieclub blijven. „Ik heb er nog niet met de trainer (de Zeeuw Piet de Rijke, die Overigens aan het eind van de compe- ook vertrekt) over gesproken, naar ik denk dat ik er aan het eind Iran het seizoen mee stop. Ik heb er genoeg van". RBC benaderde Rome van Aerde, toen een scout hem aan het werk had lezien met Goes in het duel tegen |3SC. „Dat was mijn eerste wedstrijd 1 het eerste van Goes, ik was net uit he A-junioren overgekomen. Ja, in hie wedstrijd ging het wel lekker, ik taf nog een voorzet, waar een doel punt uit kwam. Na die wedstrijd bel- RBC: of ik volgend seizoen op nateurbasis wilde komen spelen, pat zag ik wel zitten. Ik dacht, dat is rijn kans. Ik ben me minder met laalvoetbal bezig gaan houden, ik «rilde me helemaal op het veldvoet- pal richten". Halverwege de rit - Romeo van Aer ie heeft er twaalf wedstrijden opzit- len met RBC 2 - komt hij tot de con- llusie dat hij de stap beter niet had kunnen maken. Een misstap dus. IPiet de Rijke gaat aan het eind van let seizoen weg, omdat de organisa- liezo slecht is en dat klopt. Het is nu lecember en ik moet mijn reiskos- lenvergoeding van de maand okto- ker nog krijgen. Ja, op den duur krijg je je geld wel, maar het duurt erg lang", vertelt de scholier. Iroblemen op het financiële vlak laar ook op sportief gebied gaat het let reserveteam van RBC niet voor Ie wind. Na twaalf wedstrijden bivak- leert de Roosendaalse club op de on- lerste plaats in de divisie C. „De lloeg draait niet", is de haast overbo- lige constatering van Van Aerde. „Ie- lereen loopt voor zichzelf te voetbal- In en hoopt zo in het eerste elftal te komen. En, omdat we niet als ploeg opereren, verliezen we bijna weke lijks. We hebben nog maar één keer gewonnen eri éen keer gelijkgespeeld. De lol gaat er op die manier wel vanaf, de sfeer is op dit moment heel slecht". Door die slechte prestaties wordt het C-elftal niet al te serieus genomen. Van Aerde krijgt wel eens de indruk dat de 'reserves' er maar een beetje bijhangen. „Hans Verèl (de hoofdtrai ner) doet in oefenwedstrijden bijna nooit een beroep op spelers uit het C- team, hij geeft bijna altijd de voor keur aan jongens uit het landelijk jeugdelftal. Dat valt me een beetje te gen van hem. Zeker nu RBC niet zo goed draait, had ik toch wel verwacht dat hij spelers uit het tweede erbij zou halen. Verèl zit bij de thuiswedstrijd van het C-team ook maar één helft op de tribune en dan is hij weer al ver dwenen". 2Nu het avontuur bij RBC Romeo van Aerde niet brengt wat hij ervan had verwacht, heeft hij zich weer ge stort op zijn grote liefde, het zaalvoet bal. Hij heeft zich weer beschikbaar gesteld voor het Zeeuws zaalvoetbal team, speelt wekelijks mee met Par- bo uit Goes en maakt ondertussen ook deel uit van de selectie van Jong Oranje, die morgen (zaterdag) in Sas van Gent de beloftes van België treft. Hoewel Van Aerde het niet met zo veel woorden zegt, gelooft hij dat hij in de zaal beter uit de voeten kan dan op het veld. „Ik ben een klein en licht mannetje", klinkt het veelbeteke nend. „Ik moet het van mijn techniek hebben. Veel mensen zeggen dat ik te lief ben voor het veldvoetbal. Ja, mis schien is dat wel zo. In de afdeling, waarin we met RBC 2 spelen, wordt veel geschopt, maar ik zal nooit ie mand een trap geven". Zijn voorkeur gaat dus uit naar de zaal. „Met zaalvoetbal kun je ook het nodige bereiken", is Van Aerde opti mistisch. „Ik wil volgend jaar naar een club in Brabant, daar ligt het ni veau hoger dan in Zeeland en gaat het er professioneler aan toe. Daar naast wil ik proberen om bij het echte Oranje te komen. Ik zat er dit jaar al dicht tegenaan, maar doordat ik in de selectiewedstrijd, waaraan RBC ove rigens alle medewerking verleende, slecht speelde, viel ik af', aldus Ro meo van Aerde voor wie voetbal veel betekent. „Voetbal is alles voor me. Mijn studie lijdt er wel eens onder. Als ik op de dag van een wedstrijd een re petitie heb, denk ik meer aan die wed strijd dan aan die repetitie". Romeo van Aerde: „Voetbal betekent alles voor me SAS VAN GENTIn de Vlaanderen- hal in Sas van Gent worden morgen, zaterdag, drie officiële zaalvoetba linterlands gespeeld. Om half zeven spelen de jeugdteams van Nederland en België tegen el kaar. In de Nederlandse selectie is één Zeeuw opgenomen, te weten Har- ro Hazelaar van Maartense Tapijt. Aansluitend staat om kwart voor acht de damesinterland Nederland- België op het programma. Hierna komt Jong Oranje, met de Zeeuwen Romeo van Aerde (Parbo) en Wie- brand Boonstra (Kloetinge) in actie tegen de Belgische beloftes. Deze ont moeting begint om 21.00 uur. Antoine Debbaut uit Goes is arbiter bij de dameswedstrijd, terwijl de heer Lens uit Oosterhout de wedstrijden van de jeugd en Jong Oranje leidt. De Oranje-selecties trainen vanaf 14.00 uur onder leiding van bonds coach Ron Groenewoud en Nico Spreij in de Vlaanderenhal in Sas van Gent. Monne de Wit is de verzorger van de Nederlandse ploegen. De coach van de Belgische selecties is Claudy Blaise en als verzorger zal Jos Braeken optreden. De selecties van Nederland zijn: jeugd: Semmy Kamphüs (Zwarte Wolf): Robert Wullings (JDC); Henk Klomp (Rozet); An ton Biloro Rozet); Ronald van de Wide Zwarte Wolf); Johan van de Boor Cever- bo); Rick van Dijk Bax Zeefdruk); Harro Hazelaar (Maartense Tapijt); Edwin Grilnholz (Silva Boys). Dames: Catja van Rhee BierstekerJen ny van de Mark (Texas DHBi; Jolien Ang (Smikt Sportprijzen); Winnifred Polman- Tel (Eendracht); Jentien van de Brug (De Meen Flamingo's); Renate van Aken (Bier steker); Jeanet Bierman BierstekerTos- ca van Vliet (Be Fair); Marjoke de Bakker BierstekerJosé Bruin (AFC Hooge Huys). Jong Oranje: Michel Wentzel Hovocubo Wiebrand Boonstra HeinoEduard De- mandt (De Haantjes); Wim Bouckaert (Glasbergen); Romeo van Aerde (Parbo); Frank Visser (ABC Reizen De Keelkam- pers); John Hogenes (Metaio); Fred Berg ReddyMichel Seitner (Hovocubo); Har ry van de Laan (Ceverbo). IRA VENPOLDER - De Goese damclub is op weg naar de kampioenstitel. Ie vijfde ronde wonnen de Bevelanders in Tholen met grote cijfers: 10-6. likzee haalde bij BDV ook flink uit: 12-4. Titelhouder Lammerenburg re- pe stevig af met Souburg: 13-3. Middelburg II won van Aagtekerke I met kleinst mogelijk verschil: 9-7. [dklas: Souburg-Lammerenburg 3-13: lUaart-W. Koppejan 0-2; P. Filius-J. Ie 1-1; A. de Pagter-C. v. Rijswijk 0-2; J. Iser-A. de Buck 1-1; J. v. 't Padje-J. Kop- 11-1; M. Bronke-H. de Vlieger 0-2; B. Ipersad-A. v. Luyk 0-2; L. v. Soelen-A. Tan 0-2. lekerke I-Middelburg II 7-9: M. Pro- Wiskerke 0-2; F. Blaas-C. de Jonge Bosselaar-J. Grim 0-2; J. J. Engel- B[NIKLAAS (ANP) De failliete Palclub Sint Niklaas neemt van- Tomend weekeinde in de tweede Po weer aan de Belgische compe- Ideel. De rentree volgt op een gis- I genomen uitspraak van de Bel le handelsrechtbank. I'oetbalclub werd voor zeven mil- 1 franken (350.000 gulden) opge- §t door de vleeshandelaar Theo ms en zijn vennoot Joseph de Een week geleden had de han- lechtbank de voetbalclub failliet Baard. AAN' (DPA) De voetbalwed- P Inter Milan - Dukla Praag P' niet eerder gespeeld dan fsdag 17 december. Deze return Jachtste finales van het UEFA-be- joernooi werd woensdagavond ne- pinuten voor het einde gestaakt Ins zware mist. Kas aanvankelijk de bedoeling het l oistermiddag over te spelen. Zo- lm Een uur als om half vijf was er in |an weer te veel mist. vaart-J. v. Horssen 1-1; M. de Smit-K. de Koeyer 1-1; J. Maranus-P. Tange 1-1; A. Wil- lemse-P. Walraven 2-0; A. Provoost-L. Meul- meester 1-1. BDV I-Zierikzee 14-12: J. v. Beeck-J. de Wild 1-1; R. Dusebout-C. v. d. Wielen 1-1; S. Sital- M. v. d. Wielen 0 -2; F. Berkholst-C. L. Boot 0-2; J. de Jongh-J. Smalheer 0-2; E. Verdool- aege-M. de Wild 1-1; P. Noordijk-J. Honig 1- 1; G. Franken-J. Huigens 0-2. Tholen IGoes 16-10: H. Bomgaars-S. San- dee 2-0; A. Kousemaker-C. Rijk 0-2; S. Bae rends-J. Sinke 0-2; J. Moerland-L. Anderson 2-0; R. Gunter-C. v. Biemen 0-2; C. Droogers- C. de Klerk 0-2; P. v. d. Velde-J. Schot 1-1; L. Tichem-C. Hollestelle 1-1. 's-Gravenpolder II-Gapinge I 6-10: J. Blom- P. Willemse 0-2; N. de Winter-P. v. Keulen 1- 1; C. Korstanje-J. Kesselaar 1-1; L. Adriaan- se-L. Walraven 2-0; A. Zegers-I. Flipse 1-1; L. Boogert-Iz. Walraven 1-1; M. v. d. Plasse-J. Pouwer 0-2; J. Zegers-J. Janse 0-2. Stand na de vijde ronde: 1 Goes 15-9; 2 Lam merenburg 15-8; 3 Aagtekerke 15-6, Thooen 15-6. Zierikzee 15-6; 6 BDV 15-4, Middelburg II 5-4, Souburg I 5-4; 9 Gapinge I 5-2; 10 's- Gravenpolder II 5-1. Eerste klas: In de eerste klas gaat de combi natie van Tholen II en St.-Philipsland dui delijk aan de leiding. Tholen II-Middelharnis I 9-7: J. v. d. Velde (T)-P. Leroy 2-0; A. Boogerd-C. Spee 2-0; A. Slager-I.Mackloet 1-1; J. v. d. Velde (F)-J. v. Hoorn 1-1; H. Geluk-I. Koese 0-2; J. Suur- land-A. Knape 1-1; R. Tichem-J. Lodder 0-2; L. v. d. Velde-A. Krijsman 2-0. Stand na de vierde ronde: 1 Tholen II 3-5; 2 Middelharnis 14-5; 3 's-Gravenpolder III3-4; 4 Lammerenburg II3-2; 5 Middelharnis II3- 0. Tweede klas: BDV II-Oostkapelle I 6-4: P. Rommens-A. W. Smit 2-0; A. v. Alphen-J. Verstraate 1-1; A. de Paus-J. Groenenberg 0- 2; J. v. d. Brand-G. Jobse 1-1J. v. Tongeren- J. Poppe 2-0. Oostkapelle I-'s-Gravenpolder IV 6-4: a. W. Smit-M. Nijsse 2-0; J. Verstraate-C. Kwant 2-0; G. Jobse-C. Bal 1-1; J. Poppe-A. Rijk 0-2; J. Volmer-D. de Jager 1-1. Stand na de vierde ronde: 1 Goes II 3-6; 2 BDV II3-4; 3 Aagtekerke II4-4; 4 Oostkapel le 14-4; 5 's-Gravenpölder IV 4-0. SLUISKIL Bij de eerste vier wed strijden in het kader van de Zeeuw se veldritcompetitie ontbrak het telkens aan echte strijd. Zowel in Heinkenszand als in Hulst greep Freddy de Muynck met gemak de overwinning. Edwin Enthoven en Patrick van Passel deden dat res pectievelijk in 's-Heer Arendskerke en Sluis. Morgen (zaterdag) staat voor de eer ste keer de confrontatie tussen dit drietal op het programma. In Sluis kil wordt dan de vijfde Zeeuwse vel drit gehouden. De aandacht in het Zeeuws-Vlaamse dorp zal ongetwij feld uitgaan naar het gevecht tussen de voor eigen publiek rijdende Pa trick van Passel en Freddy de Muynck. Van Passel kwam tot nu toe nog slechts één keer in actie. Hij be schouwt deze wedstrijdenreeks als een voorbereiding op het komende wegseizoen, waarin hij bij de be roepsrenners debuteert. In Sluis was hij niettemin een klasse apart en De Muynck mag dan ook in Sluiskil op grote tegenstand rekenen. Verder komen de andere plaatselij ke favorieten Wim Wolfert en Mare de Smit aan het vertrek in deze vel drit. De wedstrijd wordt gehouden op een parkoers tussen Sluiskil en de brug over het kanaal van Temeu- zen naar Gent. De inschrijving vindt plaats in de kantine van de voetbal- vereneniging Sluiskil. Het programma is als volgt: 13.30 uur recreanten en liefhebbers vete ranen, 30 minuten plus één ronde; 14.20 uur junioren, 35 minuten plus één ronde en nieuwelingen, 25 minu ten plus één ronde; 15.15 uur ama teurs, profs 45 minuten plus één ron de. Freddy de Muynck is een van de kanshebbers in de veldrit in Sluiskil. ROTTERDAM (GPDDe 70-jarige Rotterdammer F. Laros gaat zater dag een voor ons land unieke prestatie leveren: hij probeert z'n derde dan judo te halen. Pas op 48-jarige leeftijd is deze nog altijd actieve schoenmaker uit Rotter dam-Zuid met judo begonnen. Voor die tijd had hij nog nooit aan sport gedaan. „Ik heb altijd hard moeten werken. Het kwam er nooit van. Totdat ik merkte dat ik stijf werd. M'n enige beweging was het stukje lopen naar de toonbank en de naaimachine". Ms ik iets liet vallen en bukte", zo gaat de vitale Laros verder, kon ik haast niet meer overeind komen". Dat hij op judo is gegaan, kwam omdat de judo-reus Anton Geesink juist in die jaren '60 wereldkampioen werd. In de loop der jaren behaalde hij de verschillende banden en de eerste dan. Driejaar geleden slaagde hij voor de tweede dan. MADRID (Reuter) - Volgens de Argentijnse voetbalster Diego Maradona wil zijn club Napoli hem liever vandaag dan morgen kwijt. De topvoetballer deed die verklaring donderdag in een interview in het Spaanse dagblad El Pais. De geruchten in Italië worden steeds sterker dat de kleine baltovenaar aan het einde van dit seizoen naar Real Madrid vertrekt. In november bezocht Maradona op uitnodiging van Ramon Mendoza, de steenrijke voorzitter van de door Leo Beenhakker getrainde formatie, een wedstrijd van de ploeg in het Berna- beu-stadion. Toen verklaarde de ster van de wereldtitelstrijd in Mexico, dat hij niet van plan was tussentijds de huidige lijstaanvoerder van de Ita liaanse serie A te verlaten. Het con tract van de Argentijn loopt tot juni 1988 Volgens Maradona, wiens eerdere op treden in Spanje bij Barcelona op een fiasco uitliep, zouden alleen Juventus en Real Madrid de vraagprijs -onge veer vijfentwintig miljoen gulden- op tafel kunnen leggen. „Napoli zou ech ter nooit toestaan dat ik voor een an dere Italiaanse club ga spelen. Real is momenteel bezig met het vinden van sponsors, die mijn komst mogelijk kunnen maken", aldus de lieveling van het Napolitaanse publiek. Volgens voorzitter Mendoza van Real zijn de uitlatingen van Maradona nog- AMSTERDAM (ANP) - Igor Toertsjin, de coach van het dameshandbalteam van de Sovjet-Unie, is voor de rest van het toernooi om het A-wereldkam- pioenschap naar de tribune verban nen. Toertsjin werd donderdag in een extra zitting van de tuchtcommissie van de IHF (internationale handbal federatie) geschorst wegens zijn ge drag in het duel Sovjet-Unie-Honga- rije. De Russische trainer, nu al befaamd in Nederland als scheldende brombeer, maakte de Deense scheidsrechters Mortensen en Knudsen woensdag in Apeldoorn uit voor „zwijnen". Toerts jin werd na eerdere vermaningen en waarschuwingen tenslotte gediskwali ficeerd. ARNHEM (ANP) Het Nederlands handbalteam speelt vrijdagavond in Arnhem om 18.30 uur tegen Joegosla vië. Aanvankelijk stond het duel voor 20.30 uur uur op het programma, maar de reglementen bepalen dat beslis sende wedstrijden in een groep alle hetzelfde aanvangstijdstip moeten hebben. De Sovjetunie treedt derhal ve tegen Oost-Duitsland ook aan om half zeven. De wedstrijden in hoofd groep 2 beginnen om 20.30 uur. DEN HAAG (ANP) - De uitslagen van de wedstrijden van donderdag in de troostron- de van het WK handbal voor dames zijn:' Polen - Verenigde Staten 22-14 (11-8) Japan - Frankrijk 16-15 (7-9) Stand: 1. Polen 3-6; 2. Japan 3-4; 3. Frankrijk 3-2; 4. Ver. Staten 3-0. ai voorbarig. „Maradona is een grote voetballer, Real is een grote club. Die twee zouden uitstekend bij elkaar pas sen, maar er zijn nog geen concrete stappen in die richting gedaan." ZÜRICH (DPA) Het eindtoernooi om het wereldkampioenschap voetbal in Mexico heeft een record-winst van ruim negentig miljoen gulden opgele verd. Het juiste bedrag werd door de FIFA, de wereldvoetbalbond, bekend ge maakt. De organsiatoren van het toer nooi kregen dertig procent (ongeveer 28 miljoen gulden) van de winst toege wezen. De 24 deelnemende landen ont vingen al eerder van de FIFA een be drag van 500.000 gulden per gespeelde wedstrijd. ZEIST (ANP) Het bestuur amateurvoetbal van de KNVB heeft meer mogelijkheden ge kregen om het stijgend aantal gewelddadige behandelingen van scheidsrechters tegen te gaan. Het college heeft in een ge sprek met de Tuchtcommissie, Reglementscommissie en de Commissie van Beroep groen licht gekregen om met meer kans van slagen het molesteren van scheidsrechters het hoofd te bieden. Zo zal de tuchtcommissie, vaker dan in het verledeZ het geval is geweest, winstpunten in minde ring brengen. Bovendien krijgt het bestuur van een vereniging, waar een scheidsrechter is mis handeld, bij het vaststellen van de strafmaat van de Tuchtcom missie te horen dat het bij herha ling mogelijk degradatie volgt. Er is tevens een reglementsvoor- stel te verwachten, dat het moge lijk maakt elftallen, die zich re gelmatig misdragen, met onmid dellijke ingang uit de competitie te nemen. Waar het tot voor kort niet moge lijk was iets te ondernemen tegen de aanhang van de clubs, wil men deze groep voortaan gaan aan pakken via justitie. Verenigingen met een dergelijk probleem wordt geadviseerd een aanklacht in te dienen bij de gerechtelijke instanties, zodat ook kan worden overgegaan tot strafvervolging van supporters, die geen lid zijn van de KNVB. GUIMARAES (GPD) Peter Houtman blijft in trek bij Portugese clubs. Na de wedstrijd tegen Vitoria Guimaraes van woensdagavond meldde zich bij het hotel een de legatie van Sporting Lissabon. Het doel: pra ten over een transfer van Peter Houtman. De in Guimaraes aanwe zige Rob McDonald, door PSV aan Sporting vjeerhuurd, was op de hoogte van de belang stelling. Het probleem bij de Portugese club is echter, dat het al drie buitenlanders in dienst heeft, terwijl er maar twee opgesteld mogen worden. Buiten McDo nald zijn dat de Engels man Meade en de Mexi caan Negrete. McDonald: „Over mij zijn ze niet tevreden. Ik speel nauwelijks, zelfs niet nu Meade gebles seerd is en Negrete slecht speelt. Meade ver trekt straks echter en daar willen ze Houtman voor in de plaats. Houtman was ervan op de hoogte dat Sporting FC Groningen in Portu gal zou benaderen. „Zon dag hebben ze contact met me opgenomen", vertelt hij, „en voor de rest wacht ik maar af. Af gelopen zomer was er ook belangstelling en ben ik zelfs in Lissabon geweest, maar vervol gens had ik niets meer van die club vernomen. Advertentie vandaag 9-21.00 uur; zaterdag 10-16.00 uur; Bij aankoop van een occasion (boven 6.000,-) prachti ge cadeaus zoals video-recorder, kieuren t.v., hifi-com- binatie of CD-speler. VEERSEWEG 104, MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 23