DOOR DE LAGE EXPLOITATIEKOSTEN WAAR TE MAKEN i Werkgroep Molukse ouderen uit Woerden geeft voorlichting Top ongewijzigd bij bedrij fs volley bal Nieuw bureau recreatie en toerisme in Vlissingen Bezinnen op accepteren van anonieme tips steunfraude MERCEDES-BENZ® GEZOND VERSTAND OP WEC GEMEENTE MARIEKERKE PZC/streek IN OOST-SOUBURG B EN W OP ZOEK NAAR FINANCIERING COMMISSIE SOCIALE ZAKEN MIDDELBURG: ALGEMENE LEDENVERGADERING 18 VLISSINGEN Sint en pietenband in de binnenstad Kerstmiddag Rode Kruis Gevonden Bij de gemeentepoli tie te Vlissingen zijn in de periode van 26 november 1986 tot 3 december de volgende voorwerpen aangegeven: bankbiljet; bril ¥i monteur (eind okt.); snoei- schaar; foto-etui; blauw/grijze handschoen; muts, imitatie bont; bruine portemonnee/ etui; ketting, imitatie parels; 2 zilveren rin gen; autosleutel aan ring; zwart beige etui, 3 sleutels; huissleutel; 4 sleutels aan plastic hanger; autosleutel aan rood label; 5 sleu tels aan ring; sleutel aan blauw label; sleutel aan hanger; 7 sleutels aan hanger; tennis- en badmintonrackets; tas met gymkleding; tas met zwemspullen. Aangeven dier, bij parti culier: zwart poesje. Geslaagd H. Schroevers uit Vlis singen is aan het landelijk Dr Gehrel- sinstituut voor muzikale vorming in Amersfoort geslaagd voor het getuig schrift 'muziek basisschool'. Appèldienst In de Sint-Jacobs- kerk in Vlissingen wordt zondag 7 de cember een appèldienst gehouden met als thema 'Hoe zal ik u ontvangen'. Voorganger is ds A. V. de Nooy. Het Westkappels Dameskoor verleent me dewerking aan deze dienst. Jachtsymfonie op contactavond van hondenvereniging DOOR FUSIE VW EN VLISSINGEN PROMOTIE HOOGELANDE Kunst en kerst - De kunsthistorica drs C. O. C. Portheine-Caudri houdt zondag 14 december een lezing in de kapel van Hoogelande over het thema 'Kunst rond Kerstmis'. Zij vertoont daarbij op twee schermen dia's over de ontwikkeling van door kunstenaars gemaakte afbeeldingen over de ge boorte van Christus. De lezing beslaat de periode vanaf de derde eeuw, toen keizer Constatijn tot invoering van het kerstfeest overging. De lezing begint om 14.30 uur. Sint-Jacob straat Rectificatie Artsen Tandarts Dierenartsen Apotheken Wijkverpleging Verloskundige De denkwijze van Mercedes- Benz begint wortel te schieten in het bedrijfsleven. Menig ondernemers oog opende zich voor het feit dat ook de lichtste Mercedes-Benz vracht wagens, zelfs met een hogere aan schafprijs, uiteindelijk toch de laagste exploitatiekosten blijken te hebben. In het verlengde van de Mercedes-Benz economie ligt het professionalisme van de dealer. Dat bete kent een dicht net van hoogprofessio- nele Mercedes-Benz dealers die met trots kunnen zeggen: Wij zijn Mercedes-Benz. Omdat wij het rendement van het merk waarmaken met continuï teit in dag-en avondservice voor mini male stilstand. Omdat wij werken met door Mercedes-Benz getrainde tech nici. Omdat wij de uitgebreide keuze in de lichtste Mercedes-Benz vracht wagens (300 uitvoeringen) deskun dig kunnen "vertalen" naar het bes denkbare bedrijfswagen-advies vooi uw transportprobleem. Als wij u voorrekenen dat cel Mercedes-Benz 207D bij 160.000 knj (max. 4 jaar) nog geen 1.000,- per maand* kost hebben we alles meege rekend: service, renteverlies, belas ting, verzekering en de extreem lag< afschrijving door de enorme resl waarde. Dit en de pet fekte service van on dealerbedrijf maak de Mercedes-Benz be steller tot een best seller. VRIJDAG 5 DECEMBER 1986 OOST-SOUBURG Een werkgroep voor Molukse ouderen uit Woerden houdt morgen, zaterdag, een voorlich tingsmiddag in het Oostsouburgse kerkgebouw Beth-Cherem. Ze zal het één en ander vertellen over haar werkzaamheden.Ook wordt er een vi deofilm vertoond met als titel 'On danks alles leven wij nog'. De werkgroep in Woerden is ontstaan naar aanleiding van een onderzoek dat de Erasmus-universiteit in Rotterdam heeft gehouden onder Molukse oude ren. De resultaten werden in augustus door de Zuidhollandse projectgroep voor Molukse bejaardenvoorzieningen gepresenteerd. Als aanbeveling stelde de werkgroep VLISSINGEN Sinterklaas maakt zaterdag, in gezelschap van een aantal muzikale zwarte pieten, een rondrit door de binnenstad van Vlissingen. De zwarte pietenband speelt vanaf 13.30 uur in de binnenstad. Omstreeks 15.00 uur stapt de goedheiligman in een koets om in de binnenstad en in de Scheldestraat enkele winkels te bezoe ken. Om 16.00 uur is een trekking van een loterij. Dat gebeurt op het podium ter hoogte van de bibliotheek. De acti viteit is georganiseerd door de winke liersvereniging Scheldestraat en de winkeliersvereniging winkelcentrum Vlissingen. VLISSINGEN De afdeling Vlissin gen van het Nederlandse Rode Kruis houdt zaterdag 13 december een kerstmiddag voor chronische patiën ten en invaliden. De bijeenkomst wordt gehouden in de aula van scho lengemeenschap Swanenburgh aan de Zaaihoekweg in Vlissingen en be gint om 14.30 uur. Tijdens de kerstmiddag vertoont de heer Dees uit Middelburg een film. Verder verzorgen leerlingen van de Oranjeschool de uitvoering van een musical en treedt het Vlissings jon genskoor op onder leiding van Ep Jan Kwast. Verder verleent ds G. Kalksma medewerking aan deze kerstviering. Kijkavond aangetroffen (brom)fietsen van 19.00-20.00 uur op 19 december. dat de huisvesting van de ouderen ver beterd moet worden, met name voor mensen die niet langer zelfstandig kunnen wonen. Ook zou aan de ouderen meer voor lichting moeten worden gegeven over de algemene voorzieningen die in Ne derland gelden. Molukse ouderen zou den daar weinig gebruik van maken. Een andere aanbeveling betreft de gif ten die de ouderen vaak naar familiele den in hun land van herkomst sturen. Deze zouden volgens de opstellers van het rapport aftrekbaar moeten zijn van de inkomstenbelasting. De werkgroep in Woerden (één van de eersten in Nederland) houdt zich sinds haar oprichting onder meer bezig met het organiseren van lessen in de Ne derlandse taal. Ook bemiddelt ze bij huisvestingsproblemen. Een lid van de werkgroep liet donderdag desge vraagd weten dat in principe overal aan gewerkt kan worden. „Het is maar net waar de ouderen om vragen. Hun wensen verschillen van plaats tot plaats." De leden van de werkgroep komen za terdagmiddag naar Souburg op uitno diging van de plaatselijke werkgroep voor Molukse vrouwen, Ina-ina Mae- Uku. De bijeenkomst begint om 13.30 uur. Het verenigingsgebouw Amicitia in Aagtekerke voldoet niet meer aan de eisen en moet dringend worden opgeknapt. Vooral het dak van de kleine zaal toont vele gebreken. MIDDELBURG In de eerste klas he ren van de Middelburgse bedrijfsvol- leybalcompetitie blijft Tecona aan de leiding. Amnesty International is de koploper tot op één punt genaderd. De Al-formatie won met 3-1 van Premier Middelburg. Serooskerke, dat de der de plaats op de ranglijst inneemt, be haalde een 3-0 overwinning op Ge meente Middelburg. In de eerste klas dames geven Seroos kerke en 't Zand elkaar geen duim breed toe. Het leidende duo heeft nu al vijf punten of meer voorsprong op de volgers. Serooskerke won met 3-0 van Jong Ambon en 't Zand versloeg Zon neveld met 2-1. PZEM bleef met 2-1 de baas over Herstaco. I)e overige uitslagen zijn, heren, tweede klas: Maco - De Pantalon 2-2. Hoechst II - Provincie 11-1: derde klas: SV Duo - VPS 1-2, LVV - MPSO 3-1, Pechiney - Herder Seroos kerke II 0-3; vierde klas: Installatiebedrijf Goes - Franken Machinefabriek 1-2, Klaren- beek - WBVM 2-2, De Pantalon II - Mammoe- ters 1-3: vijfde klas: Gieterij Middelburg - Kruitmolen 3-0, Zuiderduin - Douane 2-1, Maco II - Oostkapelle II1-2; zesde klas: Dau- wendaele II - De Waayenburgh 1-2, SV Duo II - Toorenvliedt 0-3, Bachtenkomme/Atlan ta - MDGO 0-2. Dames, tweede klas: SV Duo - Dauwendaele 3-0, LVV I - Scheldemond 2-2; derde klas: Zonneveld II - Marathom 0-3, Serooskerke III - MPSO 0-3, LW II - 't Zand II 0-3. De stand: heren, eerste klas: 1 Tecona 8-15,2 Amnesty International 9-14, 3 Serooskerke 9-12. 4 Young Boys/Toekomst 8-10, 5 Dau- wendaele/Kruitmolen 7-7, 6 't Zand 8-7/ Hoechst 8-7.8 Tonny Leynse 7-5,9 Gemeet. te Middelburg 8-5,10Stegink8-5,11 Premie Middelburg 8-1; tweede klas: 1 Oostkapelii 7-14, 2 De Wellinge 7-12, 3 Lijnbach 7-11/ Smash Streekschool 7-8, 5 Amor 7-7, 6 PG( 7-6, 7 De Pantalon 7-5, 8 Maco 7-3, 9 Hoechsi II8-3,10 Provincie 8-3; derde klas: 1 Seroos kerke IL'Herder 7-14,2 Pechiney 7-10,3 Mid delburg Zuid 7-9. 4 VPS 7-9, 5 SV Duo 7-9 LVV 8-8, 7 Profiel '85 7-6. 8 't Zand II 7-5. MPSO 8-2,10 De Wellinge II7-0; vierde klas I SSW 7-14, 2 Franken Machinefabriek 7-3 3 Astrow 7-10,4 Installatiebedrijf Goes 7-8, WBVM 7-8, 6 Klarenbeek 7-6,7 Mammoetet 8-6, 8 PZC 7-4, 9 De Pantalon II 8-2, 10 Ge meente Middelburg II 7-0: vijfde klas: Riagg 7-12,2 Zuiderduin 7-12,3 Gieterij Mid delburg 7-11, 4 Douane 7-9, 5 Maco II 8-7 - Oostkapelle II 8-6, 7 PGV II 7-5, 8 Provints II 7-5, 9 Kruitmolen 7-4, 10 MSVS 7-0; zesde klas: 1 Toorenvliedt 7-12, 2 MDGO 8-10 VPS II7-9.4 VT Walcheren 7-9,5 De Waayei burgh 7-8, 6 Dauwendaele II 7-6, 7 Brand weer 7-6, 8 Bachtenkomme/Atlanta 8-6/ Amor II 7-4. 10 SV Duo II 7-2. Dames, eerste klas: 1 Serooskerke 8-14,2 Zand 8-14,3 Hers taco 8-9,4 Astrow 7-8,5 Pt; vincie 7-8.6 Zonneveld 8-8. 7 Jong Amboni 6, 8 PZEM 8-5, 9 Middelburg Zuid 7-3, l Oostkapelle 7-1: tweedeklas: 1 DVC De Ad dij 7-13, 2 SV Duo 8-12, 3 Bijou Lederware 7-11, 4 LVV 8-9, 5 De Wellinge 7-8, 6 Seroos kerke II 7-6, 7 Dauwendaele 8-6, 8 Herstas II 7-5, 9 Oostkapelle II 7-2,10 Scheldemoa 8-2; derde klas: 1 MPSO 8-14, 2 Marathor 7-12, 3 Astrow II 7-12,4 't Zand II 8-10, 5 Sf rooskerke III 8-10, 6 LW II 8-8, 7 Zonnevel II7-2,8 SV Duo II7-2,9 De Waayenburgh U 10 Jong Ambon II 7-2. KOUDEKERKE De Hondenvereni ging Walcheren houdt dinsdag 16 de cember een contactavond in hotel Walcheren aan de Brouwerijstraat 21 in Koudekerke. De bijeenkomst be gint om 20 uur. Fotograaf Herman Ste- geman laat dan zijn audio-visuele jachtsymfonie 'Soina Diana' zien en horen. Daarbij komen allerlei aspec ten van de jacht in de vier seizoenen aan de orde. AAGTEKERKE - Het gaat niet goed met verenigingsgebouw Amicitia in Aagtekerke. Het dak lekt en de keu ken is veel te klein. Al vier jaar gele den werd een plan gemaakt om het ge meentelijke gebouw op te knappen, maar door gebrek aan geld is dat nog steeds niet gebeurd. Beheerder P. Kodde: „Amicitia voldoet niet aan de eisen. Vooral het dak van de kleine zaal vertoont vele gebreken. Daar worden vaak vergaderingen gehou den en als het regent zitten ze met de emmertjes op tafel". Ook de keuken voldoet niet. „Die is veel te klein. Als je bijvoorbeeld een koffietafel moet verzorgen en je staat met z'n drieën in de keuken dan kun je geen kant meer op. Ook bij grote brui loftspartijen blijkt het gebouw niet groot genoeg". Gemeentesecretaris J. Engelvaart van Mariekerke kent de problemen en zegt: „Burgemeester en wethouders willen ook niets liever dan de zaak opknappen. We hebben al een beroep gedaan op de provinciale klei ne kernenpot, maar we krijgen niets. Het college is nu aan het bekijken of er op een andere manier ergens geld van daan kan komen. Maandag wordt dat in de b en w-vergadering besproken". Amicitia bestond al lang voor de herin deling op Walcheren. Het eerste ge bouw was een Zweedse barak waarin werd vergaderd en gefeest. Later werd het hout vervangen door stenen mu ren en werd het gebouw wat uitge breid. Engelvaart: „Er zijn ook veel verenigingen die er gebruik van ma ken, zoals de zangvereniging. Ik heb me laten vertellen dat wat hun betreft ook het plafond veranderd moet wor den. Nu heb ik wel geen verstand van muziek, maar met het hardboardpla fond schijnt het zwaar zingen". De gemeente Mariekerke (waartoe Aagtekerke behoort) beschikt nog wel over een reserve van 350.000,- gulden. Engelvaart: „Ik denk niet dat dat ge noeg is voor een totale opknapbeurt. Er moet een dekkingsplan komen en dan zullen er prioriteiten worden ge steld. Maar eerst zullen we de bespre kingen in het college afwachten". MIDDELBURG - Een ruime meerder heid van de commissie sociale zaken - leden van PvdA, WD, PPR en D66 - vindt dat Middelburg zich opnieuw moet bezinnen op het accepteren van anonieme tips („kliks" in het vakjar gon) over misbruik van sociale uitke ringen. Het PPR-raadslid J. Spek had het in dit verband over „een verfoei lijke gang van zaken", die leidt tot een situatie als in de Oostbloklanden of de Verenigde Staten, „waar Reagan oproept om zelfs je moeder aan te ge ven, als ze in drugs handelt". Ir. N. Oskam (PvdA) zette vooral vraagtekens bij meldingen over econo mische eenheden. Hij vindt minimaal dat de sociale dienst moet voorkomen dat de naam van de tipgever uitlekt naar zijn „slachtoffer" en wilde ook we ten, of anonieme briefjes, waarmee de dienst niets doet, worden vernietigd. Mevrouw J. van Dijk-Sturm (VVD) be kende „een enorme hekel" te hebben aan anonimiteit in het algemeen. An derzijds: de Middelburgse gemeente raad heeft het accepteren van deze bron indertijd mogelijk gemaakt. Eventueel zou dat besluit moeten wor den herzien. Vorthoren kon donderdag niet zeggen hoeveel tips zijn dienst per jaar berei ken en evenmin een waterdichte garantie geven, dat briefjes, die niets opleveren, worden vernietigd „al zou dat formeel wél dienen te gebeuren, zo als de raad heeft bepaald". De sociaal rechercheur (de directeur had het con sequent over „ambtenaar bijzondere controles") kan niet eigenmachtig uit keringen stopzetten (hoewel dat in het verleden wel een keer is gebeurd) en moet voor hij verdere stappen neemt steeds „terugkoppelen" binnen de gsd en met name met Vorthoren. Juist ge vallen, waarin sprake is van een econo mische eenheid, kunnen -als er wordt gefraudeerd- grotere bedragen (min stens zo'n 20.000 gulden) opleveren. De Middelburgse sociaal rechercheur heeft het afgelopen jaar voor f 450.000,- aan misbruik aan het licht gebracht en nog 30 tot 40 zaken in behandeling. Vorthoren komt binnenkort in de com missie met meer gedetailleerde gege vens over omvang en aard van de „kliks" in de Zeeuwse hoofdstad. De commissie gaf hem gisteren overi gens „politieke rugdekking" voor een notitie, waarin een samenwerking met het gewestelijk arbeidsbureau bij het motiveren van langdurig werklozen wordt voorgesteld. Het gaat daarbij om mensen, die - bijvoorbeeld na (her- )scholing - uiteindelijk toch kansen op de arbeidsmarkt hebben. De commis sieleden waren unaniem vol lof over het stuk, dat Middelburg - zo ver wachtten zij - een wapen in handen geeft tegen maatregelen van 'Den Haag' op het gebied van de sociale ze kerheid. VLISSINGEN De vereniging voor vreemdelingen verkeer (VVV) in Vlis singen en de stichting Vlissingen Pro motie zullen samen het nieuwe Vlis sings bureau voor recreatie en toeris me vormen. De huidige medewerker van Vlissingen Promotie, J. Jacobs, wordt algemeen directeur van het nieuwe bureau. De heer P. A. de Graag, momenteel directeur van de VW Vlissingen, wordt bedrijfsdirec teur voor de WV-sector. Dat blijkt uit een voorstel van het college van bur gemeester en wethouders van de ge meente Vlissingen, waar de commis sie voor personeelszaken en organisa tie woensdag 10 december een advies over moet uitbrengen. Een nieuw in te stellen commissie zal het Bureau voor recreatie en toerisme bestuurlijk begeleiden. Voorzitter van dat nieuwe bureau wordt de Vlissingse wethouder D. J. P. Bruinooge. Verder komen vertegenwbordigers van de be sturen van VVV en Vlissingen Promo tie als leden in de commissie. Het aantal baliemedewerksters zal worden uitgebreid in met name de zo mermaanden en andere drukke tijden. Al eerder is bekend geworden dat ht nieuwe bureau verhuist van het pan aan de Nieuwendijk, waarin VWe Vlissingen Promotie nu nog gezama lijk zitten. De nieuwe lokatie wordt gi bouwd op het De Ruyterplein als c dijkverzwarings- en havenwerk! daar gereed zijn. Het is onder meer de bedoeling dathi nieuwe bureau een aantal taken op creatief gebied op zich zal nemen. D: is nodig na het wegvallen van de jeugi en recreatieraad. Gedacht wordt staat in het voorstel aan het inzicl telijk houden van het particulier tiatief op dit gebied, stimulerend initiërend optreden als het particulii initiatief in voorkomende gevalle mogelijkheden tot activiteiten nietb nut of niet kan benutten. De nieuwe commissie wordt, als deg meenteraad zich met het voorstel ki verenigen, met ingang van 1 janus 1987 ingesteld. De vergadering van commissie personeelszaken en orgai satie, die over dit voorstel moet adi seren, wordt gehouden in het stadhu en begint om 16.00 uur. PPR-raadslid JSpek: ...verfoeilijk... VLISSINGEN - De Vlissingse schilder C. van der Burght exposeert in de maand december in het leegstaande winkelpand Sint Jacobsstraat 14 in Vlissingen. Te zien zijn schilderijen, pentekeningen, aquarellen en pastels. De expositie is geopend van 14.00 uur tot 17.00 uur. De burgemeester van Mariekerke maakt bekend dat de gemeenteraad in zijn op 25 november 1986 gehouden openbare vergadering, onder de num mers 663 en 669, heeft besloten te verklaren dat wijzigingen worden voorbereid van een tweetal gedeelten van het bestemmingsplan 'Buitenge bied Mariekerke', welke gedeelten gearceerd zijn aangegeven op de bij bedoelde besluiten behoren de tekeningen. Genoemde voorbereidingsbesluiten met de bijbe horende tekeningen liggen met ingang van 1 de cember 1986 ter gemeentesecretarie (Dorpsstraat 3 te Meliskerke) voor een ieder ter inzage. De be sluiten zijn genomen teneinde medewerking te kunnen verlenen aan: - het plan tot de bouw van een tuinbouwkas op gronden behorende tot het perceel Burg. Bos- selaarstraat 13 te Aagtekerke; - het plan tot de vestiging van een lasbedrijf aan de Zuidweg te Aagtekerke. Mariekerke, 28 november 1986. De burgemeester voornoemd, Mr. B. J. van Putten. WONINGBOUWVERENIGING „MIDDELBURG' DAM 2/4331 GJ MIDDELBURG TEL. 16251. Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de jaar lijkse algemene ledenvergadering, die zal worden ge houden op woensdag 17 december om 19.30 uur in gebouw'De Schakel', Bachtensteene 14 te Middel burg. De agenda van deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening 2. Verslag van de vorige vergadering d.d. 18 december 1985 3. Jaarverslag 1985 4. Lopende aktiviteiten 5. Wat verder ter tafel komt 6. Rondvraag 7. Sluiting N.B. Het jaarverslag en het accountantsrapport lig gen op ons kantoor ter inzage. 6 EN 7 DECEMBER CENTRAAL ALARMNUMMER 01184-14444 Vlissingen: za. 0.00-24.00 uur: A. van den der Griek. Badhuisstraat 46, tel. 12950. Zo. 0.00-24.00 uur: G. de Greef, Willem Klooslaan 1, tel. 68021. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Middelburg: vr. 18.00-za. 24.00 uur: J. L. F. Wortelboer, Kromme Weele 7, tel. 33946. Zo. 0.00-24.00 uur: W. Crucq, Bellink- plein 3, tel. 26483. Visites aanvragen vóór 10 uur. Spreek uur voor dringende gevallen: 12.30- 13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder af spraak). Middelburg-Zuid: patiënten van de artsen Visser, Ponten, Kodde en Heere zie onder dienst Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arnemuiden: za. 0.00-24.00 uur: F. J. Heere, J. H. Huyssenstraat 15, Middelburg, tel. 01180-11501. Zo. 0.00-24.00 uur: R. G. G. Groot, Ds. v. d. Moerstraat 15, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Visites aanvragen vóór tien uur. Spreekuur voor dringende gevallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: za. 8.00-zo. 23.00 uur: A. C. Kousemaker, Gapinge, tel. 01189- 2071. Westkapelle, Zoutelande, Koudeker ke, Domburg, Aagtekerke, Biggeker- ke en Meliskerke: voor de praktijken van de artsen Van Eede, Vaandrager, Noorlander en Van der Male vr. 18.00- zo. 24.00 uur: B. Vaandrager, West straat 7, Domburg, tel. 01188-1271. Voor de praktijken van de artsen Bou- wense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke) vr. 18.00-ma. 08.00 uur: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Bigge- kerke, tel. 01185-2190. Spreekuur zat. en zo. van 11.00-12.00 uur: J. W. A. van der Heijden, Londen- sekaai 29, Middelburg, tel. 01180- 12738. Landbouwhuisdieren: tel. 01180- 33803, visites aanvragen van 8-9 uur. Kleine huisdieren: A. Ruys, tel. 01180- 13118. Consult alleen na telefonische afspraak. Dierenartsenpraktijk 'Oostkapelle', Oude Domburgseweg 33a te Oostka pelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijdagmor gen daaropvolgend. Middelburg: L. v. d. Boogert, Vrijland straat 79, tel. 27471. Vlissingen: Apotheek Singel 9, tel. 12730. Middelburg en Arnemuiden: tel. 14366. Vlissingen (alle wijken): tel. 13769. Platteland Walcheren: tel. 01187-2333. Vlissingen: vr. 18.00-ma. 8.00 uur: H. Klompe, tel. 71140. Middelburg: vr. 18.00-zo. 24.00 uur: C. S. M. de Crom, tel. 27325. VAN OEVEREN MAAKTDEZEBESTRLERTOT'N BEST-SELLER exclusief brandstof, prijst ijzigingen voorbehoudt AUTOMOBIELBEDRIJF VAN OEVEREN B.V. AJbert Plesmanweg 2 4462 GC GOES Tel. 01100-12730 AUTOMOBIELBEDRIJF VAN OEVEREN VLISSINGEN B.V. Mercuriusweg 25 4382 NC VLISSINGEN Tel. 01184-18351

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 18