Koploper hoofdklas zaalvoetbal steeds steviger in het zadel I Gemeente ontraden om Ledeltheater te kopen Schietingen Schoolsportcommissie voor Sluis, Oostburg en Aardenburg op komst WAAR KOOP IK 'Lacoste' 'Armani' 'Louis Fernaud' 'Bieyle' IN DE REGIO ZEEUWSCH-VLAANDEREN Vijf wedstrijden ijscomité Hoek 2E-HANDS FIETSEN o.a. Gewoon bij: Tom de Zeeuw 16 AARDENBURG LAMSWAARDE CLINGE HEIKANT HOEK HULST Intocht van Sinterklaas NIEUW-NAMEN SLUISKIL Intocht van Sinterklaas SINT-JAN STEEN Sinterklaas maakt toernee NIEUW-NAMEN DOOR BRESKENS VERENIGINGEN OVERLEG STIMULERINGSPROJECT TERNEUZEN SAS VAN GENT IIMTERPRICE LVijnficpcrij JA. cv.if tfirocfic 4HS CB yzcnifijfc UITNODIGING voor onze JAARLIJKSE WIJNPROEVERIJ PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 19 NOVEMBER 1 TERNEUZEN - In dit stadium van de zaalvoetbalcompetitie heeft zich de superioriteit van Verpoorte in de hoofdklas regio Zeeuwsch-Vlaande- ren al aangekondigd. Zelf wonnen de Axelse leiders met 3-1 van het 'lastige' Goalgetters, terwijl de naaste concur rentie faalde. Fabricom liet in de laatste minuut te gen Hoekert een unieke kans (gemiste strafschop) liggen op een gelijkspel (2- 1 verlies) en Van Westen is duidelijk van slag. Dit keer was de 5-3 nederlaag tegen een zonder wissels spelend ABN een blamage. Het gevolg is, dat de groep subtoppers steeds groter wordt. Kravo rukte zodoende na de vijfde achtereenvolgende overwinning (3-2 winst tegen De Pooter) op naar een uit stekende derde plaats. NMB/Vermeire blijft een stevige middenmoter na de krappe 3-2 zege tegen het onderaan- staande Schippershuis en het Temeu- zense team De Zwaantjes kwam op ge lijke hoogte met Het Bonte Hert door in eigen huis de Hulstenaren met 4-2 cijfers te kloppen. Een interessante ontwikkeling in verband met de degra datieplaatsen. Verpoorte-Goalgetters 3-1 - De weder- optredende Eric van Britsom deed ge lijk van zich spreken. In de eerste helft zette hij met twee doelpunten Ver poorte op een 2-0 voorsprong. Goalget ters probeerde wat terug te doen en even in de tweede helft gelukte Mark de Kunder een tegendoelpunt (2-1). De wedstrijd was weer open. Goalgetters mocht aanvallen en de thuisclub bleef uiterst geconcentreerd - bijna profes sioneel - spelen. Binnen een minuut werd de wedstrijd beslist. Mark de Kunder miste eerst een ideale gelegen heid en uit de tegenaanval daarop scoorde Rinus Scheele de verlossende treffer (3-1). Kravo-De Pooter 3-2 - Na een moeiza me competitiestart heeft Kravo ken nelijk het ritme te pakken. Door vijf overwinningen op een rij neemt de Temeuzense débutant een 'onver wachte' derde plaats in. Niet zonder geluk overigens moest dit keer De Pooter met 3-2 eraan geloven. Eerst kwam het Axelse team door Glenn van de Bos op een 1-0 voorsprong, maar J an Kiel en Rudi de Kort brachten nog voor rust Kravo aan de goede kant van de score (2-1). In de tweede helft mocht Jan Kiel zelfs 3-1 aantekenen. De Poot er gaf zich echter nog niet gewonnen. Een doelpunt (3-2) van Jaap de Regt deed de spanning weer toenemen. Een slotoffensief van de Axelaars mocht echter niet meer baten. Het bleef bij 3- 2. De Zwaantjes-Het Bonte Hert 4-2 - Het meespelen van Patrick van de He- Handboogschieting - Het hand booggilde Sint-Sebastiaan in Aarden burg hield een wedstrijd tegen het ge- meentepersoneel. Er waren 35 deelne mers. De uitslagen: hoogvogel: P. Blondeel, zijvo gels: J. v. Zeele, kallen: P. Eijnwachter; meeste kleine vogels: E. Minnaert-A. Worst (5). Trofee St. Sebastiaan: 1 E. Minnaert; 2 A. Worst; trofee gemeentepersoneel: 1J. v. Zee le. 2 W. v. Helden. 3 J. Asselbergs; prijsvo- gels: 1 A. Worst; 2 mevr. Jongmans; 3 P. Blondeel; 4 H. de Rijcke: 5 P. v. Vooren; 6 R. Pielaet; 7 Fr. v. Ecke: 8 R. Pielaet; 9 burge meester Jongmans; 10 Fr. v. Ecke. Mevrouw A. Keijmel, wethouder van sport zaken, reikte de prijzen uit. Bingo ouderen - De Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen (AN- BO), afdeling Clinge en Heikant, houdt in het Clingse gemeenschaps centrum Malpertuus weer een aantal activiteiten. Donderdag begint om 13.30 uur een bingo-middag, waaraan ieder die ouder dan 50 jaar is deel kan nemen. Verder zal maandag 24 novem ber een ontspanningsmiddag worden gehouden, waarbij de gezelschapsspe len sjoelen, tritsen, ringwerpen, pie ken, pieren en kegelen kunnen worden beoefend. De inschrijving voor deze ontspanningsmiddag is vanaf 13.00 uur, terwijl het festijn om half twee be gint. Prins Carnaval - De carnavals stichting De Kriekeputters uit Clinge zal zaterdag Prins Carnaval 1987 pre senteren. Dit gebeurt tijdens een Prin senbal in de grote zaal van het ge meenschapscentrum Malpertuus. Het dansorkest The Sparrows draagt zorg voor de dansmuziek. Verder zal een vijftal Zeeuws-Vlaamse zangers en zangeressen live optreden. Naast de voorstelling van Prins Carnaval wordt de jeugdprins of -prinses aan het pu bliek gepresenteerd. Ook de Raad van Elf en de Hofdames zullen zich mani festeren. De boerenkapel De Deur trappers zorgt voor de carnavalsmu ziek. Het Prinsenbal begint om 20.30 uur. Kaarting - In café De Landbouw te Clinge werd een prijsuitkaarting ge houden, waaraan 42 kaarters deelna men. De uitslag: 11. de Winckel, 2 J. de Letter en 3 Y. Bracke. Kaarting - Vrijdag wordt in het ge meenschapscentrum Malpertuus te Clinge een prijskaarting gehouden voor alle gehandicapten en ieder die ouder is dan 50 jaar. Inschrijving vanaf 13.00 uur. De kaarting begint om 13.30 uur. Ontspanningsmiddag De af deling Heikant van de rooms-katholie- ke bond van ouderen houdt donder dag 20 november een ontspannings middag in het gemeenschapscentrum 't Heike' te Heikant. Naast een spel letje bingo kan er ook een kaartje wor den gelegd. De ontspanningsmiddag begint om 13.30 uur. Viswedstrijd - De hengelsportver eniging Sport en Genoegen uit Hoek heeft de laatste wedstrijd voor de kam pioenschappen in de zee gehouden. Uitslag; Eerste werd K. van Wijnsbergen met 1746 punten, tweede P. van Diermen, 1019 punten, derde W. H. Koole, 1008 pun ten. LAMSWAARDE Ook dit jaar bren gen Sinterklaas en zijn pieten op za terdag 29 november een bezoek aan Lamswaarde. De organisatie van het hele gebeuren is in handen van het plaatselijk feestcomité. De feestelijke middag begint om 13.45 uur met een bij eenkomst van alle kleu ters en leerlingenv an de basisschool aan de 'Oostvogel' te Lamswaarde. Om 14.00 uur wordt de Sint met zijn ge volg ingehaald bij de familie Joossen in de Jac. de Waalstraat. Daarop volgt een rondgang door het dorp die muzi kaal wordt opgeluisterd door de plaat selijke muziekvereniging 'Vrijheid Eendracht'. De rondgang eindigt om streeks 14.30 uur bij het gemeen schapscentrum 'De Luifel' waar hij met muziek en zang wordt verwel komd. Kaartingen in zaal R. Thilleman in Nieuw-Namen werd een kaarting ge houden waaraan door 34 personen werd deelgenomen. De uitslag: 1 M. de Burger uit Clinge, 2 me vrouw De Block uit Hulst, 3. R. Raas uit Sin t-Jans teen. De kaartclub 'De Verenigde Kaarters' uit Nieuw-Namen hield een clubkaar- ting in zaal 'Maijo' in Nieuw-Namen waaraan door 28 personen werd deel genomen. De uitslag: 1 R. Thilleman-M. de Block, 2 A. Vergauwen-H. van de ende, 3 W.] de Maayer- E. Verhegge. In zaal R. de Block in Nieuw-Namen werd een kaarting gehouden waaraan door 22 personen werd deelgenomen. De uitslagen, winnaars: 1 H. van den Eede- A. Thieleman. 2 G. de Maayer-J. Vermeirs- sen. Afvallers: 1G. Verhulst-J. Dillis, 2 K. de Bie-R. de Block. Collecte In Nieuw-Namen hiel den de leden van de plaatselijke hand balvereniging (KHV) de jaarlijkse col lecte ten bate van het nationaal jeugd- fonds Jantje Beton. In totaal werd een bedrag van 300 gulden bijeen ge bracht. Vleesschieting De karabijn club 'Winnetou' uit Sluiskil hield za terdag haar jaarlijkse vleesschieting. Deze werd gehouden in zaal Dallinga en er waren 40 schutters van diverse Nederlandse en Belgische verenigin gen. Uitslagen: Top Etiërme de Geest van 'B,oe- menstreek' uit Lochristie; rechterzij vogel Piet van 'Winnetou' uit Sluiskil; linkerzij vo gel Emiel van Lessebette van 'Vanbever- schutters' Uit Gent. De meeste kleine vogels waren voor Patrick van Damme en Luciën Ruland, beiden van 'Dingo' uit Moerbeke, Mark de Schepper en Etiënne de Geest van 'Bloemenstreek'. Zij schoten alleen 3 vogels. De laatste schieting in 1986 wordt gehouden op zaterdag 20 december, in zaal Dallinga. De aanvang is 19.30 uur. mei was een belangrijke factor voor de thuisclub. In de eerste helft nam De Zwaantjes met doelpunten van Ben nie Smit en Frits Verstraeten terecht een 2-0 voorsprong. Vlak voor rust kon Mark Triest de stand (2-1) milderen. De tweede helft begon direct met tref fers van Hans Porrey en Martin Voet, die werden verdeeld (3-2) over beide teams. Het Bonte Hert bleef hierop aandringen voor de gelijkmaker. Een doelpunt van uitblinker Patrick van de Hemel bracht aan alle onzekerheid een einde (4-2). Schippershuis-NMB/Vermeire 2-3 - De Aardenburgse ploeg mag doelman Eddie Paridaen dankbaar zijn. De rou tinier van NMB/Vermeire was voort durend een 'sta in de weg' voor de thuisclub. De punten gingen dus naar Aardenburg. Eerst namen de Aarden burgers een 1-0 voorsprong door Ando Langedijk, maar Wim van Heesvelde trok voor rust de stand gelijk (1-1). Toen Henk van Oosten de thuisclub op 2-1 bracht, hing de eerste zege in de lucht. Maar NMB/Vermeire sloeg hard terug door doelpunten van Willie de Wever en Jack Paridaen (3-2). Wat hierna Schippershuis nog probeerde, de bal ging mede door het uitstekende keeperswerk van Paridaen er niet meer in. Hoekert-Fabricom 2-1 - In de laatste minuut van de wedstrijd kreeg Fabri com alsnog de kans op een verdienste lijk resultaat. Robert Caluwé mocht een strafschop nemen, nadat doelman Cees Pladdet de bal buiten de 'fatale' lijn met de hand zou hebben beroerd. De Hoekert-doelman kreeg twee mi nuten straftijd en Hans Lauret moest het doel verdedigen. Op sensationele wijze stopte de veldspeler de straf schop. Een doelpunt van Theo Schram had de thuisclub op een 1-0 voor sprong gebracht. Hoekert koos voor de verdediging en probeerde met uitval len te scoren. In de tweede helft had Werner Corijn via zo'n tegenaanval succes (2-0). Fabricom moest vanaf dat moment resoluut in het offensief. Joh- ny Schelfout gaf zijn ploeg uitzicht op een beter resultaat (2-1), maar zoals ge zegd na een spannende slotfase kwam in de stand geen wijziging meer. Van Westen-ABN 3-5 - De Temeuzena- ren traden aan zonder wissels. Het bleek geen nadeel. Integendeel. De thuisclub werd bij vlagen wegge speeld. De vorm aan het begin van de competitie is ver te zoeken. ABN daar entegen zorgt regelmatig voor een ver rassing. Voor de Temeuzense ploeg scoorden Paul van der Hooft (2), Jos la Grand (2) en Martin Elderson de doel punten, terwijl Johan van Westen, Mark Witte en Evert Dophemont ver antwoordelijk waren voor de produk- tie van Van Westen. Bij de rust was de stand 2-1 in het voordeel van ABN. Derhalve een verdiende 5-3 zege. De stand in de hoofdklas: 1. Verpoorte 8-14 (41-8); 2. Fabricom 8-11 (20-14); 3. Kravo 9-11 (31-27); 4. ABN 9-11 (29-24); 5. Van Westen 9- 11 (28-26); 6. NMB/Vermeire 8-9 (24-25); 7. Goalgetters 9-9 (29-258. Hoekert 9-9(26-26); 9. De Pooter 9-8 (35-34); 10. Het Bonte Hert 8-5 (22-31); 11. De Zwaantjes 9-5 (20-50): 12. Schippershuis 9-1 (15-35). Het programma voor maandag 24 novem- oer: De Pooter-De Zwaantjes (19.15); Van Westen-Het Bonte Hert (20.00); Goalgetters- Schippershuis (20.00); ABN-Verpoorte (20.45); Fabricom-Kravo (20.00); NMB/Ver- meire-Hoekert (20.00). HULST Sinterklaas en een grote schare zwarte pieten brengen zondag 23 november hun jaarlijks bezoek aan Hulst. Vooraf gegaan door de Konink lijke Stedelijke Harmonie Hulst met de drumband en het plaatselijke ma- jorettenpeloton van 'De Vossen' maakt de Spaanse kindervriend met zijn gevolg een uitgebreide rondgang door de Hulster binnenstad. Die begint om 14.15 uur vanaf het Sta tionsplein en eindigt uiteindelijk op de Grote Markt. Om 15.00 uur wordt de Sint met zijn gevolg ontvangen op het bordes van het stadhuis door burge meester mr. F. A. W. Jacobs en zijn echtgenote. Tijdens de begroeting zorgt de Hulster harmonie voor de mu zikale omlijsting. Daarna komen de Sint en zijn pieten naar beneden om op de Grote Markt aan de kinderen een traktatie te overhandigen. Maar ook tijdens de rondgang van de Sint is er muziek op de Grote markt. Daarvoor zorgt het orkest 'Sjores Am- brasband'. De Sint maakt zijn rond gang door Hulst in een antiek open rij tuig. AARDENBURG De Zeeuwse sport raad vergaderde dinsdagavond in het Aardenburgse gemeentehuis over het te starten schoolsportproject in de ge meenten Aardenburg, Oostburg en Sluis. Met de aanwezige ambtenaren sportzaken en de leden van de plaat selijke sportraden werd besloten tot het vormen van een overkoepelende schoolsportcommissie voor deze drie gemeenten. Het oprichten van het zo genaamde schoolsportstimulerings fonds werd voorlopig uitgesteld. Het schoolsportproject is ontstaan in het kader van de actie 'sport, zelfs ik doe het'. Sportverenigingen, scholen en gemeenten werken erin samen. Het project heeft als uitgangspunt dat kin deren van acht tot en met twaalf jaar een bewuste keuze kunnen maken uit de verschillende sportverenigingen. Dit gebeurt aan de hand van een bro chure, die door de overkoepelende schoolsportcommissie wordt samen gesteld en op school wordt verstrekt. De deelnemende verenigingen staan hierin met hun kennismakingspro gramma vermeld. De heer A. Dooren- bos, beleidsmedewerker van de Zeeuwse sportraad: ,,In Aardenburg en Sluis hebben we de volle medewer king van de scholen. Vooral in Aarden burg is de deelname van de sportver enigingen groot, in Sluis is deze iets minder, maar de verenigingen worden daar nogmaals aangeschreven. Van deze gemeenten hebben we ook al ver tegenwoordigers voor de commissie. In Oostburg zullen we zo snel mogelijk in overleg treden met de plaatselijke lagere scholen. We willen de brochure in januari klaar hebben, zodat we al in februari kunnen starten". De heer Doorenbos pleitte voor de overkoepe lende commissie van drie gemeenten. „Kinderen die dichter bij de naburige gemeente wonen kunnen zodoende kiezen uit de sportverenigingen uit die gemeente. Dat is niet mogelijk bij drie plaatselijke commissies". De Aarden burgse wethouder A. Keymel-Cambier voegde daar nog aan toe: „Sommige sporten zijn in de ene gemeente wel en in de andere gemeente niet vertegen woordigd". De aanwezigen sloten zich hierbij aan. Wel werd besloten het aan melden op plaatselijk niveau te laten plaatsvinden, zodat de commissie daarvoor niet speciaal moet samenko men. Het sportstimuleringsfonds werd op aandringen van mevrouw Keymel en de gemeenteambtenaar Kees Lips van Oostburg voorlopig nog uitge steld, totdat het project volop draait. n' De afdeling Middelburg van de CFO huldigde dinsdagavond de leden die veertig jaar lid waren. MIDDELBURG - Ruim tachtig leden van de Christelijke Federatie van Overheidspersoneel - de ambtenaren bond aangesloten bij het CNV - be zochten dinsdagavond de najaarsver gadering van de afdeling Middelburg. Die stond vooral in het teken van de huldiging van mensen die 25 en 40 jaar lid van de bond waren. Gastspre ker was de nieuwe landelijk secreta ris van de CFO, Hans Bruning. Hij hield de aanwezigen de kortingen op ambtenaren en trendvolgers voor, die nu al tien jaar duren en zei: „On langs kregen we minister De Korte op binnenlandse zaken. Hij zei op te zul len komen voor de ambtenaren, maar deze mijnheer deed helemaal niets, hij kwam alleen maar even voorbij. En toen hij daarna op economische zaken zat, kon hij zich niets meer herinneren van wat hij op binnenlandse zaken had gezegd". Bruning ging ook gedetailleerd in op het pensioenfonds voor ambtenaren en liet verder niet het achterste van zijn tong zien. Dat was begrijpelijk want hedenochtend wordt in Den Haag het overleg tussen de ambtena renbonden en minister van binnen landse zaken Van Dijk hervat. De jubilarissen van de Middelburgse afdeling die gisteravond hun onder scheiding (gouden CNV-insigne met lauwertak) uit handen van afdelings voorzitter A. van Mourik kregen voor hun veertigjarig lidmaatschap waren: J. Schreyenberg, K. Schuit, L. van Dui- vendijk, J. Matthijsse, J. Simonse, K. Lievense, J. Meijer, J. Kleinepier, C. van Slooten, A. Joppe, L van de Panne. Van Mourik zelf was ook veertig jaar lid en hij kreeg het insigne met lauwer tak van secretaris Bruning. Het gouden insigne voor 25-jarig lid maatschap werd opgespeld bij: P. Wil- lebroordse, M. Capelle, J. Goedbloed, J. Boot, L. Davidse.P. Abrahamse, K. Korting en J. Witteman. SINT-JANSTEEN Met zijn offi verjaardag op 5 december in het uitzicht heeft Sinterklaas het einde van zaterdag 29 en zondag 3 vember nog verschillende bezo af te werken. Zaterdag 29 november brengt hi pezoek aan Sint-Jansteen. Hij woi om 14.30 uur opgewacht door dep] selijke muziekvereniging 'Sint-Jal maakt vervolgens een rondgang! het dorp. De rondgang eindigt bij hi gemeenschapscentrum 'De Waral De Sint zal daar omstreeks 15.01 arriveren. In verband met zijn leeftijd zal de Spaanse kinderv niet het toneelpodium bekli: maar wordt een klein podium steld in de grote zaal. Alle kindere] men er in een kring rond te zitt gaan iets leuks voor de Sint opvo Na dat de Sint welkom is gehetf b gen alle kinderen een traktatie. I Een dag later is de Sint met zijn p et< te gast in Absdale. Alle kinderen| den om 14.30 uur verwacht in ma] 'De Rolostallen'. Na een welkom de voorzitter van het plaatsi feestcomité en het zingen van S| terklaasliedjes krijgen de kind een traktatie. In Ossenisse is Sinterklaas met zi; volg twee dagen te gast. Zaterdi november brengt hij 's avonds eei zoek aan het Sinterklaasbal in he; enigingsgebouw 'Hof ter Nesse' D gebeurt omstreeks 21.00 uur. Zondag 30 november wordt hij offi) ontvangen in het verenigingsge! te Ossenisse. Alle kinderen wo| voor dat Sinterklaasfeest vei dat om 15.00 uur begint. Herfstwandeltocht - Het e mentencomité van het gemeenscl centrum De Warande in Sint-Jan; houdt zaterdag een herfstwandell met de afstanden 5,10 en 15 kilom Het traject is uitgezet in de bosset het waterwingebied. De start is 13.30 uur. Inschrijven kan vanaf uur in de Warande. Kaarting - In zaal Thiellema Nieuw-Namen werd een kaartinj houden, waaraan 34 mensen de< men. De uitslag is: 1 M. de Burger Clinge: 21 Block Hulst3 R. Raas St Jansteen: 4 J Eerdenbergh Graauw; 5 J. de Wil Nieuw-Namen. HOEK - Het ijscomité 'Wel gebogen, niet gebroken' in Hoek heeft een voor lopig programma met vijf schaats wedstrijden voor het seizoen 1985- 1986. Dat werd bekendgemaakt tij dens de eerste vergadering van het nieuwe seizoen. Bij goed weer zullen in ieder geval de volgende schaatswedstrijden worden gehouden: 1 Van eerste naar tweede kreek; 2 toertocht naar 't Sluisje; 3 schoonrijden voor individuelen en pa ren; 4 kampioenschap van Hoek; 5 wedstrijd om de klassementsprijs van de Hoekse middenstand. De laatste wedstrijd bestaat uit drie gedeelten, 's Morgens wordt van kreek naar kreek gereden, 's middags staat de 140 meter sprint op het programma, terwijl voor 's avonds een marathon bij kunstlicht is voorzien. Ook staan er verschillende wedstrijden voor de schooljeudg op het programma, De aanwezigen op de vergadering toon den zich tevreden over het verloop van het vorige seizoen en over de hulp van de plaatselijke middenstand en ande re sponsors. BRESKENS - De aankoop van het Le deltheater door de gemeente Oost burg zou zeer onverstandig zijn. Een miskoop. Dat schrijven vier vereni gingen uit Breskens aan het college van burgemester en wethouders en aan de fracties van de Oostburgse ge meenteraad. Volgens de vier, de hore- cavereniging, de winkeliersvereni ging, de bedrijfsbelangenvereniging en de Breskense VW, is de behoefte aan het Ledeltheater niet groot. „Overwegend zal men gebruik blijven maken van de plaatselijke voorzienin gen, zoals dorpshuis en dergelijke", al dus de brief. Zij wijzen de gemeente raad erop dat er steeds over privatise ring van sommige objecten gepraat wordt, terwijl men nu met het Ledel theater juist een andere koers gaat vol gen. De exploitatie en het onderhoud zal volgens de verenigingen als een molensteen om de financiële nek han gen van de gemeente Oostburg. Ze vinden verder dat de kern Bres kens, als het gaat om sociaal-culturele voorzieningen, sterk is onderbedeeld, waarvoor in de nabije toekomst zeker Bridge - De bridgeclub 'Luctor' uit Terneuzen speelde in het kader van het eerste gedeelte van de wintercom petitie de negende wedstrijd in het Churchill-hotel in Terneuzen. Er werd gespeeld in drie lijnen, in de A-lijn werd gespeeld met een howell acht met acht paren. De uitslag: 1. dedamesTouw-VandeZande; 2. mevrouw Biesbroeck-de heer IJsebaert; 3. de heren Pel-Dourleyn; 4. de heren Koop man-Van Geel; 5. de heren Kint-Willem- steyn. In de B-lijn werd gespeeld met een ho well tien met tien paren. De uitslag: 1. mevrouw Risseeuw-de heer Sandrini; 2. de heren Geene-Biesbroeck; 3. mevrouw Sandrini-de heer Meulenberg: 4. de dames De Jong-Willemsteyn; 5. echtpaar Bode. In de C-lijn werd gespeeld met een ho well acht met acht paren. De uitslag: 1. de dames Kint-Hamelinck; 2. echtpaar Burger en het echtpaar Hoogen- boom; 4. mevrouw De Jong-de heer Vergou wen; 5. de heren Sarneel-Hameiinck. Hengelclub bijeen - De henge laarsvereniging ONI uit Terneuzen houdt komende zaterdag de najaars ledenvergadering. Tijdens deze bijeen komst zullen onder meer de clubkam pioenen worden gehuldigd. Voorts zal het bestuursbeleid aan de orde komen en het beheer over de viswateren. Deze vergadering wordt gehouden in clublokaal café Du Commerce aan de Markt en begint om 19.30 uur. nog de nodige aandacht zal worden ge vraagd. Als de plannen om het Ledel theater aan te kopen toch door gaan, dan nemen de verenigingen aan dat er binnen afzienbare tijd een vergelijkba re voorzienin in de kern Breskens ge realiseerd wordt. Dit gezien het inwo neraantal, de activiteiten en het niet aanwezig zijn van een dergelijk so ciaal-culturele voorziening. ZUIDDORPE Schuttersociëteit Sint-Sebastiaan in Zuiddorpe hield een kalkoenschieting op de staande wippen waaraan 78 schutters deelna men. Uitslag: wip 1; eerste hoge vogel M. Suij Zuiddorpe; tweede hogevogel en derde zij- vogelH. van Haelst Zuiddorpe; eerste zijvo gel W. Verhaegen Belsele; tweede zij vogel A. Weijs Sint-Niklaas; vierde zijvogel J. Vlake Beervelde; uitslag wip 2eerste hogevogel L. Bareman Zuiddorpe; tweede hogevogel C. de Baar Ovezande; eerste zijvogel F. Ver- vaet Zeveneken; tweede zij vogel A. Verheg gen Melsele; derde zij vogel J. Scheepers Beervelde; vierde zij vogel C. Kodde Melsele. LAMSWAARDE Schutterssoci De Vrede hield een schieting in ca Vier Jaargetijden in Lamswa waaraan 50 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: eerste hogevogel E. L Hulst; eerste zij vogel N. MeerschaertC tweede zij vogel J. der Wedouwe Klo zande; grootste aantal kleine vogels 11( vrouw Dobbelaar Boschkapelle; uitsla 2: eerste hogevogel W. Rottier Ossei eerste zij vogel S. Dobbelaar Boschka tweede zijvogel P. Schelfhout Hulst; s ste aantal kleine vogels (12) W. van Da en W. Keijzer beiden uit Hulst. Volleybalinstuif - De volleybal vereniging Savok in Sas van Gent houdt vandaag (woensdag) en 26 no vember een volleybalinstuif. Van drie tot vier uur kan de Sasse jeugd van de schoolgroepen zes tot en met acht te recht in de gemeentelijke sporthal om op een speelse wijze kennis te maken met het volleybal. Met deze instuif richt Savok zich op de jeugd van tien tot en met twaalf jaar in de hoop jongens en meisjes warm te kunnen maken voor de volleybalsport. met garantie; inruil mogelijk Kanaalweg 86, Sluiskil, tel. 01157-2042. Nieuwe fietsen vanaf 295,- Diepbedroefd geven wij u kennis van het overlij den van onze zoon en broer HENDRIK CORNELIS JANSEN op de leeftijd van 32 jaar. Terneuzen Fam. Jansen 17 november 1986. Correspondentieadres: C. J. Jansen, Handellaan 28, 4536 BX Terneuzen. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 20 no vember om 11.00 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Samenkomst om 10.45 uur in de au la van de begraafplaats. Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan heeft delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve HENK Anneke John en Lesley Op zaterdag 15 november hebben wij afscheid ge nomen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma, zuster, behuwdzuster en tante ANTHONINA ANDRIESSEN echtgenote van Joos Blok op de leeftijd van 70 jaar. Terneuzen: J. Blok Papendrecht: N. van Dixhoorn-Blok C. van Dixhoorn Middelburg: D. de Fouw-Blok J. de Fouw Terneuzen: J. Blok J. Blok-Jonkman Papendrecht: J. Blok L. Blok-de Caluwé en kleinkinderen Familie Andriessen Familie Blok J. Blok, Dahliastraat 19, 4537 RM Terneuzen. De crematie heeft in familiekring plaatsgevon den op dinsdag 18 november te Middelburg. f Enige en algemene kennisgeving. Hiermede geven wij u kennis van het overlijde: van onze schoonzuster en tante MARIA CLEMENTINA VAN DAELE weduwe van Wilfried Antheunis op de leeftijd van 78 jaar. Familie Van Daele Familie Antheunis. Axel, 17 november 1986. Correspondentieadres: R. Antheunis, Postbus 111, 4570 AC Axel. De uitvaartdienst, waartoe u wordt uitgenodigc zal plaatsvinden op vrijdag 21 november a.s. or 10.00 uur in de Parochiekerk H. Gregorius de Grc te, Walstraat, Axel, waarna de begrafenis n plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats te Tei neuzen. Mevrouw Antheunis-Van Dale ligt opgebaard ii de aula aan de Westsingel te Axel. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag avond van 19.00-19.30 uur. Tel 01176 - 1696 in samenwerking met KAASBOERDERIJ 'YSENAEGEL' uit OOSTBURG op vrijdag 21 november a.s. in HOTEL CAFÉ RESTAURANT HOF VAN KOOPHANDEL Markt 23, IJZENDIJKE. De proeverij begint om 20.00 uur en is doorlopend te l zoeken tot 23.30 uur. Naast de mogelijkheid om in deze ambiance-té genie 1 van een goed glas wijn zijn er tevens verschillende act teiten die zorgen voor een ontspannend avondvulle programma. Voor iedere wijnliefhebbef(ster) wordt deze avond e feest. De entree is 5;-', bij een eventuele bestelling wordt! extra bedrag in mindering gebracht. NOORDSTRAAT 59-61 - TELEFOON 01150-12551 - TERNEUZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 28