FC Den Haag is niet welkom in Rotterdam iberty kwam uit iet geschorste Jurykorps sprak over misstanden 5 in Ei John Livramento scoort als in zijn beste tijden dataflmw VOGTBAL ZGGLAITID Feyenoord kreeg 20 mille boete PZC/sport 'ON GROENEWOUD: Reist - Het Zeeuwsevoetbal geniet bij bondscoach Ron Hroenewoud van het Nederlands amateurelftal nog niet al B veel bekendheid. „Ik kom heel weinig in Zeeland", geeft Hij ruiterlijk toe, „dus een echt goed beeld van het Zeeuw- H voetbal heb ik niet. Ik weet dat Oostkapelle in de eerste Has speelt en dat Vlissingen aan de weg timmert, maar Heel meer ook niet". I' reemd Nieuwenhuijse Demonstratietraining op Vlissingse baan ZK snelschaken in Terneuzen Jurygelden Meer voorin Zekere aanwinst mm. :RDAG 15 NOVEMBER 1986 Ilk vertrouw olledig op indenberg Jilisschien is dat wel een tekortko ming van me", erkent Groenewoud, fiaar aan de andere kant zeg ik: ik in volledig steunen op districts- ■ördinator Piet Lindenberg. Hij Hi et heel goed werk. Hij geeft me re- Hlmatig adviezen over Zeeuwse Helers, waardoor ik toch niet te Hp] mis. Ik heb een blind vertrou- Een in hem. Het is niet zo dat Lin- Hnberg de selectie bepaalt, maar Hs hij een speler aanbeveelt, dan Het ik dat die jongen een reële Has heeft om in het elftal te komen. Hj is erg kritisch". Ni niet zo lang geleden leek het Hderlands amateurelftal, waar Hstkapelle-speler Adriaan Nieu- Hnhuijse momenteel deel van uit- Haakt. ten dode opgeschreven. Im- Hers: toen twee jaar geleden werd Hsloten dat ook profvoetballers op Olympische Spelen mochten uit- (imen (met die restrictie, dat de ■ofs in kwestie nog niet eerder aan Hn wereldkampioenschap hadden Hegedaan), was dat voor de voet- Hlbonzen in Zeist vanzelfsprekend Hiding om een zogenaamd Olvmpisch elftal, louter en alleen I «staande uit profs, te formeren, ^t amateurteam werd overbodig de KNVB wilde de ploeg zelfs op feil. bver kwam het niet, want Ron I Gi newoud, die de amateurs al- Hd al een warm hart heeft toege- Hagen, verzette zich heftig tegen H opheffing. „Ik heb destijds ge- eld dat ik het vreemd zou vinden Banneer het amateurteam opgehe- zou worden. Elke categorie gd, dames en zaalvoetballers) Ikcnt een nationaal team en ik vond Ht er ook voor de amateurs, voor H'n grote groep binnen de KNVB, Hn nationale selectie moest zijn. B KNVB heeft dat uiteindelijk on derkend, ook al omdat er in 1984 in- Hns vanuit China een uitnodiging J v|or het amateurtelftal in de bus |rolde", vertelt de bondscoach, ■ch menen velen dat de waarde in het Nederlands amateurteam Iring is. Doordat er geen wereld- oi Jropees kampioenschap voor lateurs bestaat, is de Oranje- luipe veroordeeld tot het spelen In alleen maar oefenwedstrijden. Ivan de verre trips, die de selectie pakt (het afgelopen seizoen ver- pfde het gezelschap in China, ter- 1 er voor 1987 een reis naar de Ne- Brlandse Antillen op het program ma staat) hebben de critici ook geen hoge pet op. Het zijn snoepreisjes, zo meent men. „Ik zal niet ontkennen dat we leuke trips maken", zegt Groenewoud, "maar ik vind datje niet mag spre ken van snoepreisjes. Ik zie het als promoting van het Nederlandse voetbal". „Natuurlijk, ik had liever dat er een Europees kampioenschap bestond, dan had je een specifiek doel waar je naar toe kon werken. Maar in Euro pa blijken maar heel weinig landen een amateurteam te formeren. On langs nog heb ik op een UEFA-con- gres in Oostenrijk aan vertegen woordigers uit Noorwegen en Dene marken gevraagd of zij een ama teurteam op de been brengen, maar dat bleek niet het geval te zijn. In die landen werken ze op semi-prof basis". Hoewel dus een echt doel ont breekt, ziet Groenewoud, die ook het Nederlands zaalvoetbalteam onder zijn hoede heeft, de Oranje amateurs niet als bijzaak. „Op grond van de oefenwedstrijden, die we spelen en de motivatie van de spelers, beschouw ik het als een vol waardig team. Ik houd me er zeer se rieus mee bezig". Groenewoud bezoekt in de week einden regelmatig wedstrijden in de zaterdag eerste klas („vorig jaar heb ik in een uitwedstrijd Oostkapelle aan het werk gezien. Nee, Nieuwen- huijse is me toen nog niet opgeval len") en de zondag hoofdklas. Daar naast heeft hij de hulp van een aan tal districts-coördinatoren, die voor hem scouten. „Ik denk dat dit een goede manier is om tot een afgewo gen selectie te komen", meent de bondscoach, die het niveau van het amateurteam gelijkwaardig acht aan dat van de topploegen uit de eerste divisie. „We zouden mis schien zelfs in de onderste helft van de eredivisie meekunnen". Adriaan Nieuwenhuijse van Oost kapelle is dit seizoen na het spelen van drie selectiewedstrijden in middels doorgedrongen tot de laat ste zestien. De vrije verdediger werd op advies van Lindenberg ge selecteerd. Hoewel Groenewoud niet al te veel uit de school wil klappen over de kwaliteiten van zijn spelers, is hij tot nog toe tevre den over de verrichtingen van de Zeeuw. „Hij doet het goed", zegt Groenewoud resoluut. ÜK on Groenewoud: „Nieuwenhuijse doet het goed" JSINGEN Het bestuur van de Hin.S Zeeland van de voetbalbond j zich opnieuw beraden over het ^|nt van de wedstrijd Liberty-Ro- H wedstrijd voor de tweede Bafdeling werd op zondag 14 sep- ^[er gestaakt, nadat de scheids- Iter een speler van Liberty van het w''de sturen, maar deze speler Kerde het veld te verlaten. e tjchtcommissie stelde vast, dat r istant van de wedstrijd (het laat- "wartier van de eerste helft en de HEERENVEEN (ANP) - Vijf schaatsenrijders hebben giste ren de eerste training op de overdekte kunstijsbaan van het Thialf-stadion afgewerkt. In gezelschap van Elfsteden tochtwinnaar Evert van Benthem reden de vier kernploe grijders Jan Ykema, Geert Kuiper, Gerard Kemkers en Leo Visser een test op de prille piste gedurende een uur. De for mele keuring door van het ijs wordt vandaag verricht door ISU-official Jan Charisius. Het vijftal zette de schaatsen op het indoorovaal nadat veertig jeugdleden van de Hardijders Club Heerenveen (HCH) hen vooraf waren gegaan. Mevrouw Bruinsma. ge deputeerde sportzaken van de provincie Friesland, gaf op traditioneel Friese wijze het startschot. De eerste officiële wedstrijd op de voor 22 miljoen gulden overkapte Heerenveense baan wordt maandag gehouden. Foto: De schaatscracks gingen gisteren het ijs op voor een serieuze test. Evert van Benthem geeft het tempo aan tij dens de warming-up. Vlnr: Leo Visser. Evert van Benthem. Geert Kuiper en Gerard Kemkers. staande zal het bestuur van de afde ling Zeeland zich beraden over het ver volg van deze affaire. Om voor beide clubs geen speeldag verloren te laten gaan, wordt morgen in Goes de competitiewedstrijd Ro- bur-Liberty (aanvang 14.30 uur) ge speeld. Deze wedstrijd zou aanvanke lijk pas in de tweede helft van de com petitie worden afgewerkt. ROTTERDAM (GPD) De zondag over twee weken in Rotterdam te spe len voetbalwedstrijd tussen Sparta en FC Den Haag wordt definitief niet in de havenstad afgewikkeld. Burge meester Bram Peper van Rotterdam handhaafde gisteren zijn verbod, ook nadat André van der Louw, de voor zitter betaald voetbal van de KNVB, nog had geprobeerd hem op andere gedachten te brengen. Van der Louw was eerder op de dag bij burgemeester Havermans van Den Haag op bezoek geweest. Die zou Pe per gisteren extra politie uit de resi dentie hebben aangeboden voor de wedstrijd op 30 november in Rotter dam. Volgens de gemeente Den Haag was er slechts sprake van een voorstel tot politiebegeleiding van supporters. Peper bleef echter onvermurwbaar. Hij weigert elk aanbod, omdat hij vindt dat de Haagse supporters, na hun wangedrag tijdens de vorige week gespeelde wedstrijd Excelsior-FC Den Haag, nu eerst maar moeten bewijzen dat ze zich beter kunnen gedragen. Ook het voorstel van de KNVB om de wedstrijd enkele weken later, tijdens de winterstop, in Rotterdam te laten spelen, vond in de ogen van Peper geen VLISSINGEN Op initiatief van de Vlissingse sportvereniging Marathon geeft Douwe Smit, bondstrainer van de atletiekunie voor kogel, discus en speer, vandaag zaterdageen demon stratie voor Zeeuwse trainers en atle ten. In het clubhuis van Olympus in Vlissingen wordt om 10.00 uur een voorbespreking gehouden. Van 11.00 tot 13.00 uur is er vervolgens op de baan een demonstratietraining. En tenslotte is er van 13.00 tot 15.00 uur een nabespreking. VLISSINGEN - Vandaag (zaterdag) om half elf gaat het Zeeuws snel schaakkampioenschap voor senioren in Terneuzen van start. De belangrijk ste kanshebber is de regerend kam pioen Martin Martens van de organi serende vereniging Terneuzen. Hij krijgt ongetwijfeld tegenstand van onder andere een aantal schakers van Het Witte Paard uit Sas van Gent: zo als Gert van Rij, Adrie den Hamer, Nick Dubbeldam en Henk de Ridder. Terneuzen zelf brengt Wilfried Vlees- kens, Adri en Masjenka Dubbeldam achter het bord en Vlissingen is met Michael Wise en Martin de Smit verte genwoordigd. Voor Middelburg spelen Max van Eek hout en Alex Jonkheer en Goes wordt vertegenwoordigd door Albert Rie- mens en Jo Tholenaar. Voor de eerste maal zijn er ook twee spelers van Hulst aanwezig: Paul Dhondt en H. Plat- jouw. Van Landau uit Axel spelen Har ry Lankreijer en Theo de Putter. Er wordt gebruik gemaakt van een com puterprogramma dat ingesteld is op het Zwitsers systeem en er wordt een speeltempo van vijf minuten per spe ler gehanteerd. Er waren 43 deelne mers aangemeld. Het toernooi vindt plaats in Terneuzen in de bovenkanti ne van het Zeldenrustcollege. genade. Peper: „Ik zie niet in hoe de wedstrijd Sparta-FC Den Haag uit het oogpunt van openbare veiligheid door mij kan worden verantwoord. De tijd is nu echt gekomen dat er rigoureuze maatregelen moeten worden geno men. Het maatschappelijk klimaat is langzamerhand rijp voor het terug dringen van dit verschijnsel". Of de wedstrijd nu in Den Haag wordt gespeeld, hangt ai van de Haagse bur gemeester Havermans. Die voelt heel weinig voor het omzetten van de wed strijd, waartoe het verzoek overigens pas gisteren door Van der Louw offi cieel is ingediend. Maar niet alleen Sparta, ook FC Den Haag zelf is geen voorstander van het spelen in Den Haag. Voorzitter Dé Stoop: „We doen als bestuur, spelers en trainers een dringend beroep op ie dereen om de wedstrijd eerst in Rot terdam te laten spelen". Minister Van Dijk van binnenlandse zaken wil laten betalen voor extra poli- tie-inzet bij grote evenementen. De mi nister wil dit principe alleen toepassen op uitzonderlijke situaties. Hij weet echter nog niet welke criteria daarvoor moeten worden gehanteerd. Minister Korthals Altes van justitie deed als eerste de suggestie dat voet balclubs moeten gaan betalen voor de inzet van extra politie. Van Dijk wil alle grote evenementen in de discus sie betrekken. KRUININGEN - Het Zeeuwse jury korps van de KNWU hield zich deze week op een bijeenkomst in Kruinin- gen vooral bezig met een aantal mis standen uit het afgelopen jaar. De na jaarsvergadering stond bijna volle dig in het teken van kleine onderlinge conflicten. Over de afwezigheid van een groot aantal Zeeuwse renners bij voorbeeld in de eigen (amateur)crite- riums. Bedenkingen waren er van en kele wielercomités tegen het voortij dig uit de wedstrijd halen van gedub belde renners. Verder was er de wei nig collegiale houding van oude (jury- )rotten tegenover de jongste lichting. En men was verder van mening dat de toewijzing van wedstrijden aan jury leden beter zou kunnen. Daarnaast liet de organisatie van de Junioren- vierdaagse Groot Axel bij monde van Ton van Oosten weten dat een gema tigder financieel jurybudget bij een volgende uitgave welkom zou zijn. De bijeenkomst in hotel De Koren beurs, waarvoor districts-sportcom- missielid Arjaan de Schipper zijn korps bijeen had gehaald verliep even min gestroomlijnd. De Schipper wilde na een aantal mededelingen (aanpas sen van parkoersen voor profcrite riums; integratie van trimmers in KNWU-organisaties wordt voortgezet) de mening van de jury over het bij schrijven van (amateur)renners. Hij vroeg tevens hoe men dacht over de grieven van een paar comités die van oordeel waren dat renners met een ronde achterstand te snel uit de wed strijd worden gehaald. Dat laatste zou ten koste gaan van een attractieve fi nale. Op het punt van de bijschrijvingen was men het gauw eens: een fenomeen dat zich gaandeweg het seizoen steeds sterker manifesteert en dat via een strakker hanteren van het reglement zoveel mogelijk beperkt moet worden. Overigens was wel opvallend dat voor al Zeeuwse renners zich aan deze ma nier van inschrijven voor een wedstrijd bezondigen. De klacht van het comité over het te vroeg uit wedstrijd halen van renners kreeg begrip, maar de maatregel werd alleen dan gehanteerd als het gevaar dreigde dat de wedstrijd geen 'zuivere' finale zou krijgen, meen de de jury. Daarna liep de discussie uit het spoor. „De wedstrijdtoewijzing loopt niet echt goed. Sommigen krijgen in een seizoen twaalf wedstrijden, anderen worden slechts vier keer aangewezen. Bovendien worden de nieuwe juryle den niet geaccepteerd door de oude garde en ook niet serieus genomen", luidde de beschuldiging van vier korpsleden, die enkele jaren geleden het jury-diploma hebben gehaald. „We zijn alleen maar goed om in de volgau to achter de renners aan te rijden. Een beetje verantwoordelijke functie heb ben we nog niet gekregen", viel men de DSL en de collega's aan. De Schipper had weinig behoefte om zich tegen de beschuldiging te verwe ren: „De jury-samenstelling wordt naar eer en geweten gemaakt, maar het is inderdaad wel zo dat ieder naar kwaliteit wordt ingedeeld", zei hij. Hij dacht verder ook dat die niet-accepta- tie best eens een gevolg kon zijn van het eigen optreden 'op de wagen'. Ook de aanval op de positie van een pas binnengehaalde microfonist werd door De Schipper afgeslagen. „De co mités verzoeken vaak om een bepaal de speaker. Ik probeer ze dan duidelijk te maken dat iedereen mee moet draaien, maar meestal blijven ze bij hun eerste keus. Vaak is het ook zo dat ze te kennen geven een bepaald ie mand per se niet te willen. Bovendien bepaalt ook hier de kwaliteit mede de opstelling", aldus De Schipper. Hij hield ook inzake het jurybedrag van de internationale juniorenvier- daagse van Groot Axel zijn jury de hand boven het hoofd: „Die mensen hebben daar onder omstandigheden gewerkt die niet stroken met het ni veau van een dergelijke wedstrijd. Als er per man een paar tientjes per dag worden uitbetaald, kan toch moeilijk gesproken worden van 'groot' geld", deed De Schipper die klacht af. De verzamelde jury was over 'Groot Axel' overigens van mening dat de or ganisatie van die vierdaagse ontstel lend zwak was. „Men zou beter wat meer mensen bij de organisatie be trekken". was de slotconclusie. te k e helft) morgen (zondag) zou en uitgespeeld. De stand was 1-0 ■t yoordeel van Liberty. Joelen van het restant gaat ■r niet door. In de afgelopen week F® duidelijk, dat de uit het veld ge- f speler noS niet gerechtigd ■UUi as ijv 'as om lij ien in een wedstrijd uit te komen. as nog geschorst in verband met vorige overtreding. Liberty \m thuiswedstrijd derhalve M een ongerechtigde speler. Wmentair kan de wedstrijd daar- 19 erioren worden verklaard voor ïaJp Kn bunnen de winstpunten QDur gaan. Dinsdagavond aan- GRONINGEN (ANP) - Debutant Hans Vermin eiste in de vierde ronde van het WK-danitoernooi in Groningen de eer voor zich op koploper Rob Clerc het eerste verliespunt toe te brengen. Clerc's koppositie kwam vrijdag in Gronin gen echter niet in gevaar, omdat ook zijn naaste concurrent. Sovjetkampioen Aleksander Dibman, niet verder kwam dan remise tegen titelverdediger Ana toli Gantwarg. De wereldkampioen staat nu met vier punten op een gedeelde negende plaats, terwijl Dibman op de tweede plaats gezelschap kreeg van zijn landgenoot Balja- kin en van oud-wereldkampioen Koeperman. Jannes van der Wal liet zijn eerste zege aantekenen. V LISSINGEN Hij wijst naar een plekje op zijn voorhoofd waar hij zon dag werd geraakt door een wild zwaaiende vuist. Het zal wel een klein beetje opzet geweest zijn, denkt hij achteraf. Dat kan bijna niet anders na alles wat er in die wedstrijd was gebeurd. John Livramento: „Ik loop toch al een jaar of tien mee in de spits, maar ik heb het nog nooit zo erg meegemaakt als zondag in Sint Jansteen. Zo veel schoppen heb ik in een wedstrijd nog nooit gehad. Ik lag zelfs op een gegeven moment op de grond en toen trokken ze me aan m'n oor weer recht. Het was nog een politie agent ook die dat deed. Dat heb ik later tenminste gehoord. Zo'n blonde jongen was het, die op het middenveld speelt. Ik dacht nog: dat kan toch geen politie man zijn, een vent die zo met mensen omgaat". De 30-jarige Vlissingse voetballer, burg en kon het daar vorig jaar niet die altijd vol humor door het leven gaat, heeft er niet te lang bij stilge staan. Die ene wedstrijd wil hij niet als maatstaf nemen, maar het kan ook weer geen toeval zijn. John Li vramento heeft tot nu toe het meest gescoord van alle Zeeuwse aanval lers. Hij maakte sinds zijn overgang naar Breskens in tien competitie wedstrijden negen goals. Dat heeft kennelijk indruk gemaakt op de verdedigers die hem moeten bewa ken. Ze zijn ineens veel grimmiger ge worden in de duels die ze moeten uitvechten. „Voor de wedstrijd kij ken ze al een beetje vals naar me", vertelt hij. „Dan hoor ik ze zeggen: dat is Livramento, die moeten we pakken. Ik kan er wel tegen dat ze hard spelen. Zondag moeten we te gen Vlissingen voor de beker en dan weet ik wat me te wachten stdat. Ik zal wel tegen Ruud Comelis moeten spelen. Die gaat meestal ook voor niemand opzijMaar aan schoppers, zoals vorige week tegen Steen, heb ik een hekel". Voorop staat echter dat John Li vramento weer plezier beleeft aan zijn sport. Zijn kwaliteiten als af- werker, die nog wel eens werden onderschat, komen bij Breskens tot hun recht. Daar kan hij intens van genieten. „Ik speel anders dan ik gewend was", legt hij uit. „Vroe ger was ik altijd een spits die hard moest werken. Ik moest mee verde digen en overal storen. Bij Bres kens mag ik meer voorin spelen. We staan met twee man in de spits: Hans Ritico en ik. Hans is nu de meest storende speler en ik maak de goals". Het gaat de donkere aanvaller bijna nog beter af dan in zijn beste jaren. Hoewel, zegt hij, „ik ook bij Vlissin gen een competitie heb gespeeld waarin ik veel scoorde. Dat moet in het eerste jaar bij Dick van Westen geweest zijn". Daarna is er een con flict geweest met Bert Pentury. Hij vertrok uiteindelijk naar Middel- meer vinden met Ronnie Schrier als trainer. John Livramento: „Toen Cas Hu- bregtse nog trainer was ging ik vaak 's morgens trainen. Ik werkte in de ploegendienst en kon er dus 's avonds af en toe niet zijn. Dan trok ken Cas en ik er al heel vroeg op uit om het in te halen. Maar nu werk ik gewoon weer overdag en ik kan bij Breskens twee keer trainen in de week". Door zijn opvallende rol in de voor hoede is John Livramento zeker een aanwinst. Dat wil hij zondag maar al te graag bewijzen in de be kerwedstrijd tegen zijn vroegere club. „Ik heb Vlissingen één keer gezien dit jaar en toen speelden ze niet sterk. Volgens mij zijn ze nu ook te verslaan. Ze hebben twee keer verloren in twee weken tijd en dat is in ons voordeel". Drie jaar geleden waren Vlissingen en Breskens in de onderlinge wed strijden overigens nog volkomen aan elkaar gewaagd. Zo herinnert John Livramento zich nog een ge denkwaardige wedstrijd aan het be gin van de competitie. Het was de eerste belangrijke wedstrijd waarin Vlissingen met een paar omstreden nieuwe aanwinsten in het veld kwam. Bram van de Broecke veeg de die zondag bijna in zijn eentje al le ambities van Vlissingen van de mat. De Vlissingers van toen zijn de ver nedering (het werd 4-0) nog niet ver geten, maar zijn inmiddels sterk ge noeg om zich daar tegen te wape nen. „Ik sla ze nu veel hoger aan", moet ook Livramento be kennen. „Maar ik betwijfel of het verschil zondag werkelijk zo groot zal zijn. Breskens kan soms in thuiswed strijden verrassend voor de dag ko men. We hebben in het begin nog iets te aanvallend gespeeld en daar door verloren we een paar keer. Dat is door de trainer daarna een beetje bijgestuurd. Zoals we nu spelen krijgt Vlissingen een zware aan ons". TP m John Livramento (toen nog spelend bij Middelburg) in een duel met twee Vlissingse verdedigers: Jaap Meerman (links) en Ruud Comelis (rechts). ZURICH (SI) - Feyenoord is door de tuchtcommissie van de Europese Voetbal Unie (UEFA), beboet met de geldstraf van 15.000 Zwitserse francs, 21.000 gulden. Het was de zwaarste sanctie, die vrijdag in Zürich werd uit gesproken. Feyenoord werd verantwoordelijk ge steld voor de wanordelijkheden van de supporters in de uitwedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach in de tweede ronde van het UEFA-be- kertoemooi. De Westduitse aanhan gers van Borussia Mönchengladbach wierpen in Rotterdam vuurwerk op het veld en werden beboet met 2100 gulden. (Advertentie) De uitslagen in de vierde ronde zijn: Kouame (Ivo) - Macocou N'Diaye (Sen) 1-1, Gantwarg (Sovi Dibman (Sovi 1-1. Mitsjanski iSovi Kane Sen 11-1. Baljakin (Sovi - Casaril i Bel 2-0, Korenevski iSovi- Mamina N'Diaye iMali 1-1. Autar (Suri - Galperin dsn 2-0. Vermin iNedi-Clerc (Nedi 1-1. Van der Wal iNedi - Leandro (Bral 2-0. Koeperman iVsti - Guinard i Frai 2-0. Van den Borst (Nedi - Jansen iNedi 1-1. Stand na vier ronden: 1. Clerc 7. 2. Baljakin. Dibman, Koeperman 6. 5. Korenevski, Mits janski, Vermin. Van der Wal 5. 9 Gantwarg, Autar. Galperin, Jansen. Kane 4. 14. Van den Borst. Kouame. Mamima N'Diaye 3.17. Casaril. Guinard. Macodou N'Diaye 2,20. Leandro 0. Een goede computer kopen is geen kunstJe stapt gewoon een winkel binnen die computers verkoopt Kostenbesparend automatiseren is een ander verhaat. Daar heb je iemand bij nodig die goed naar je kan luisteren en die je daarna kan vertellen welke stappen verantwoord zijn. Iemand die bovendien weet wat er te koop is en die je kan zeggen welke apparatuur van welk merk het best bij je past Dataflow is zo'n iemand. damplein 30/32 middelburg 01180-37700

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 7