De PZC, een koplengte voi VVD-Axel tegen plan woonwagens in centrum WAAR KOOP IK Welzijn Ouderen in Biervliet vierde het tienjarig bestaan Fons Warrens snelste ondanks inzinking 'Lacoste' Armani' 'Louis Fernaud' 'Bleyle' FAMILIEBERICHTEN t Gemeente Sluis Hoofdcaissière bank in Hulst viert jubileum Nog maar drie kanshebbers bij 4e klas libre Uitzending Los Vast is pas donderdag Bevestiging vonni wegens valsheid geschrifte geëist In hoger beroep straf voor deel omgezet in dienstverlening Gymproeven voo jeugdleden EMM Gewoon bij: Tom de Zeeuw PZC/streek 1 vrijdag 14 november 's middags gesloten: Plaats uw familieberichten in de PZC TERNEUZEN Herfstconcert De koninklijke muziekvereniging Veronica uit Zuid- zande geeft vandaag, woensdagavond, in dienstencentrum De Veste in Ter neuzen een herfstconcert. Het concert begint om 19.45 uur. Rode Kruis Het Rode Kruis af deling Terneuzen houdt vanavond (woensdag) in de Goede Herderkerk haar jaarlijkse ledenvergadering. Be halve de bespreking van jaarverslagen en de huishoudelijke punten worden er vanavond in totaal zeventien bloed donors onderscheiden. Twee van hen, de heren J. Moelker en J.C. Lisman, krijgen een gouden speld voor vijftig keer bleod geven. De andere donors krijgen een zilveren speld voor vijftien keer bloed geven. Burgemeester C. Oc- keloen van Terneuzen, ook voorzitter van de Rode Kruis-afdeling Terneu zen, reikt de spelden uit. AHC De Vossen Hulst presenteert nieuwe carnavalsprins Oud-hoofdonderwij E. E. S. Hendriks Westdorpe overled WOENSDAG 12 NOVEMBER 1986 Zeer bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in het Verpleeghuis 'Ter Schorre' in de volle vrede van zijn Heer is ont slapen, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa JACOBUS DIELEMAN echtgenoot van Cornelia Koster op de leeftijd van 75 jaar. Psalm 231-4. Axel: C. Dieleman-Koster Axel: Gré Dieleman-Scheele Caroline René Job Axel: Corry en Liza van Harn- Dieleman Marlie Jacko en Tina Connie Rilland-Bath: Joop en Anne Dieleman- Brunke Nicole 11 november 1986 Keucheniuslaan 4 4571 KJ Axel De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 14 november a.s. om 14.45 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf zal een dienst worden gehouden in de Ge reformeerde Ichthuskerk, Pironstraat, die aan vangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Diepbedroefd om hem die voor ons een liefdevol le, zorgzame man en hardwerkende vader is ge weest, delen wij u mede, dat geheel onverwachts van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze va der, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, schoonbroer en oom PRUDENT AUGUST WILLEMS echtgenoot van Helena Staelens op de leeftijd van bijna 82 jaar. Sint-Kruis: H. Willems-Staelens Sint-Margriete: U. Willems M. Willems-Van De Velde Buggenhout: L. Willems N. Willems-Van Vooren Waterland- Oudeman: W. Willems D. Willems-Van De Voorde Oostburg: W. Willems M. Willems-Datthijn Kleinkinderen en achterkleinkinderen Fam. Willems Fam. Staelens 4528 KH Sint-Kruis, 11 november 1986 Eiland 16 De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de ter aardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op zaterdag 15 november om 10.00 uur in de Parochiekerk Heilige Margaretha te Sint-Margriete. De rozenkrans en avondmis is vrijdag om 19.00 uur te Sint-Margriete. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-di recteur en oud-voorzitter van ons schoolbestuur, de heer E. HENDRIKS Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Medezeggenschapsraad en Oudervereniging van de R.-K. Basisschool Westdorpe Met grote verslagenheid vernamen we het overlij den van onze oud-voorzitter en voormalig school hoofd, de heer E. HENDRIKS Zijn toewijding, inzet en vriendschap zullen ons steeds een dankbare herinnering blijven. We wensen zijn vrouw en kinderen van harte sterkte toe met dit zware verlies. Schoolbestuur Westdorpe. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-directeur, de heer E. E. F. HENDRIKS De collegiale samenwerking met hem zullen wij ons altijd blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Personeel R.-K. Basisschool Westdorpe Wegens sterfgeval Slagerij Van Harn Stationstraat 10a, Axel Maison Parma Weststraat 14, Axel Burgemeester en wethouders van Hulst maken gelet op artikel 31 van de wet algemene bepalin gen milieuhygiëne bekend, dat door hen onder voorschriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting, op 28 oktober 1986 vergunning is verleend ingevolge de hinderwet naar aanleiding van een aanvraag van H. C. de Vilder, Lange Nieuwstraat 18 te Hulst tot het wijzigen van een inrichting bestemd tot het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten, op het perceel Lange Nieuwstraat 18 te Hulst, e.e.a. zoals op de bij de aanvraag beho rende bescheiden nader is aangegeven. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken lig gen met ingang van heden gedurende een maand op de gemeentesecretarie, afdeling algemene za ken, Grote Markt 21 te Hulst, ter inzage, elke werkdag van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, alsmede op 15,22,29 november en 6 de cember 1986 van 09.00 tot 12.00 uur, op het Groepsbureau der Rijkspolitie Hulst, Van der Maelstedeweg 52 te Hulst. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de wet alge mene bepalingen milieuhygiëne staat gedurende een maand na heden beroep open bij de Kroon c. de aanvrager en de betrokken adviseurs; degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne be zwaren hebben ingebracht; enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest over eenkomstig de onder b genoemde artikelen be zwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroeps termijn van kracht tenzij vooraf beroep wordt in gesteld en met toepassing van artikel 60a van de wet op de raad van state een verzoek wordt ge daan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de raad van state, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA, 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de raad van state. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Hulst, 12 november 1986. Burgemeester en wethouders van Hulst, Mr. F. A. W. Jacobs, burgemeester. Mr. H. J. v. Ceesbergen, secretaris. De burgemeester van Sluis brengt ingevolge het bepaalde in artikel 19a van de wet op de ruimtelij ke ordening ter openbare kennis dat burgemees ter en wethouders van deze gemeente voorne mens zijn met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen ten behoeve van de aanleg van een parkeer terrein in de Maria- en Havenpolder op het kada strale perceel gemeente Sluis sectie I no. 1256 ged. door de Coöperatieve Rabobank BA te Sluis. Het plan voor de aanleg van het parkeerterrein ligt met ingang van 13 november 1986 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage in het Stadhuis, Groote Markt 1 te Sluis. Gedurende de termijn van ter-inzage-legging kunnen schriftelijke bezwaren tegen bovenom schreven plannen worden ingediend bij burge meester en wethouders van deze gemeente. Sluis, 12 november 1986. De burgemeester van Sluis, mr J. J. P. M. Asselbergs Voor de ouderen was er koffie met gebak ter gelegenheid van de viering van het tienjarig bestaan van de afdeling Biervliet van de stichting Welzijn voor Ouderen. BIERVLIET - De afdeling Biervliet van de Stichting Welzijn voor Ouderen vierde dinsdag het tienjarig be staan. Het Hulster gezelschap Embrasse bracht 's avonds sketches en oude volksliedjes. Ook mensen van buiten Biervliet waren welkom. In 1976 werd de bejaardensoos van Biervliet onderdeel van de Stichting Welzijn voor Ouderen Terneuzen. Me vrouw S. J. Meijer-Schilleman, voorzitter van de afde ling Biervliet, ging in een korte toespraak in op de sa menvoeging: „Omdat we liever zelfstandig bleven voel den we eigenlijk weinig voor het idee om onderdeel te worden van de stichting in Terneuzen. Maar later waren we er toch wel blij mee, want door de subsidie die de stichting ontvangt is het voor ons mogelijk geworden om meer voor de mensen te organiseren. De voorstelling van vanavond, als onderdeel van ons culturele pro gramma, is daar een goed voorbeeld van". De soos in Biervliet wordt iedere dinsdag- en donder dagmiddag van een tot vijf uur in het Trefpunt gehou den. Tijdens deze middagen kunnen de ouderen kaar ten, biljarten en handwerken. Verder worden er regel matig verkoopmiddagen gehouden waarop de gemaak te handwerken te koop worden aangeboden. AXEL - Het bestuur en de gemeente raadsfractie van de VVD in Axel vin den het plan om een woonwagencen trum in te richten aan de Tuinstraat ondoordacht. Bovendien is er te wei nig overleg geweest met de omwonen den. Dit zegt mr. G.E. Vioen, voorzit ter van de VVD in Axel. Hij verklaar de verder dat het terrein aan de Oude- weg, bij de schuur van aardappelhan delaar Mieras, veel beter geschikt is als standplaats voor vijf woonwa gens. Vioen vindt dat er te veel haast wordt gemaakt met de besluitvorming. „Waarom moet alles zo geforceerd? Waarom moeten wij nu als modelge meente fungeren, terwijl Terneuzen al jaren achterop is? De zaak is te belang rijk om het er door te jagen voor 1 ja nuari. En voordat er besluitvorming plaatsvindt moet ook met omwonen den gesproken worden." De VVD heeft niet alleen bezwaren te gen de manier waarop het besluit wordt genomen. De liberalen zijn van Verder staat er de benoeming van W.L.M. Troost tot vice-voorzitter van de afdeling op het programma. Tot slot zal er deze aVond een film van het Rode Kruis over bloedtransfusie wor den vertoond met als titel 'Bloedse rieus'. De vergadering begint om 19.30 uur. mening dat de plek aan de Tuinstraat veel te dicht bij het centrum van Axel ligt. „Met een woonwagencentrum op die plek kunnen plannen om een win kelcentrum aan het Szydlowskiplein te vestigen ernstig bemoeilijkt wor den", zegt Vioen. Tenslotte vindt de VVD het onaan vaardbaar dat er niet naar andere mo gelijke lokaties is gekeken. „Het ter- reintje aan de Oudeweg bij de schuur van Mieras is bijvoorbeeld een veel be tere plek. Dat is niet ver van het cen trum en het is dichtbij het bedrijven terrein. Bovendien bezorgt het bewo ners van de Oudeweg geen overlast." Het inrichten van een woonwagencen trum komt aan de orde in het kader van het provinciaal woonwagenplan. Het idee om aan de Tuinstraat vijf standplaatsen in te richten komt van de woonwagenbewoners in Koewacht. De fracties van het CDA en de PvdA hebben inmiddels verklaard dit plan te steunen. HULST - Mevrouw Marie-Louise van Waterschoot uit Kloosterzande vier de dinsdag haar 40-jarig jubileum als hoofdcaisière van de Nederlandse Credietbank NV in Hulst. Tijdens een druk bezochte feestelijke receptie in het kantoor van de bank boden bekenden, collega's en ex-colle- ga's de jubilaris hun gelukswensen aan. De 58-jarige mevrouw Van Water schoot begon haar carrière 40 jaar ge leden bij de toenmalige Nederlandse Landbouwbank aan de Grote Markt in Hulst als enige caissière. Na uitbrei ding van het cassièrepersoneel werd zij hoofdcaissière. Naast haar werk is mevrouw Van Waterschoot een fana tieke wandelaarster. Behalve de vier daagse van Nijmegen, waaraan ze 37 keer heeft deelgenomen, worden ook de vakanties zo gepland dat er ver schillende wandeltochten kunnen worden gemaakt. Vrijdag houdt de personeelsvereni ging van de bank een personeelsavond waarbij aan het jubileum nog eens ex tra aandacht wordt besteed. AXEL - Met nog een paar kilometer te gaan keek Fons Warrens zaterdag ver schillende keren angstvallig achter om. Het was tekenend voor de twijfel, die de atleet uit Sluiskil moet zijn be kropen. De Zeeuwsvlaming lag alleen aan de leiding op de langste afstand van de Pieperloop en leek op weg naar een onbedreigde overwinning. In de slotfase moest Warrens echter een kleine inzinking verwerken. Zijn voorsprong op de Westdorpse atleet Eddy Vink slonk zienderogen, maar kwam uiteindelijk niet in gevaar. Met iets meer dan een halve minuut voor sprong finishte hij in 1 uur en 53 se conden op de 17.500 meter. Fons Warrens was met Eddy Vink de onbetwiste smaakmaker van de Pie perloop. De twee atleten bepaalden vanaf het startschot het tempo en lie ten na iets meer dan zes kilometer de overgebleven concurrenten hun hielen zien. Eendrachtig samenwerkend bouwde het tweetal aan een ruime voorsprong op de achtervolgers, van wie Alex Vernaeve uiteindelijk na de Belg Eddy de Vink op de vierde plaats beslag wist te leggen. Halverwege de langste afstand van de ze Axelse trimloop trok Fons Warrens er alleen op uit. Hij liet zijn door kramp geplaagde Westdorpse metgezel ach ter, maar moest aan het eind van de ra ce toch enige tol voor het zware werk in de polder betalen. Hoewel hij uiter aard tevreden was over zijn prestatie, betreurde de winnaar het overigens dat Eddy Vink had moeten afhaken. „Anders waren we misschien wel bin nen een uur gebleven", keek hij later terug. Er vertrokken ondanks het slechte, weer in totaal 225 deelnemers voor de Pieperloop. De Belg Koole was daarbij de snelste op de 6,4 kilometer, terwijl Stefan Praet uit Nieuw-Namen de 2,4 kilometer op zijn naam schreef. De uitslag van de 17,5 kilometer: 1 Fons Warrens, Sluiskil, 1.00.53 uur; 2 Eddy Vink, Westdorpe, 1.01.27; 3 Eddy de Vink, Brugge, 1.03.17; 4 Alex Vernaeve, Westdorpe, 1.03.30; 5 A. van Goethem, Assenede, 1.03.34; 6 Os wald van Overloop, Hulst, 1.03.52; 7 Jo Da vid, Koewacht, 1.04.18; 8 Alex Lippens, Axel, 1.04.24: 9 A. van Landeghem, Antwerpen, 1.05.24; 10 Peter de Waal, Westdorpe, 1.05.05; 11 Piet Gans, Axel, 1.05.55; 13 Arnold Pol derman, Vogelwaarde, 1.07.30; 14 Adri Gij zel, Heikant. 1.07.32. 6,4 kilometer: 1 H. Koole, <B.21.35 min.; 2 Mare de Jonge, Kemzeke, 22.10; 3 Mare Groosman, Hoek, 22.14; 4 Harold Gelder land, Sluiskil, 22.24; 5 Christiaan van de Wege, Terneuzen, 22.35. 2,4 kilometer: 1 Stefan Praet, Nieuw-Na men, 7.03 min.; 2 Guy van Kerkhove, (B.l, 7.04; 3 Franklin Dieleman, Hoek, 7.24; 4 Ha rold Herrewegh, Hulst, 7.26; 5 Peter Heije, (B.l, 7.37. OOSTBURG Vijf ronden zitten er op in het biljartkampioenschap vier de klas libre dat zaterdag in clublo kaal De Windt in Oostburg van start ging. Die lange aanloop is voor drie spelers ruim voldoende geweest om alle overige finalisten beslissend uit te schakelen. Die treden zaterdag, als het toernooi de laatste twee ronden afwerkt nog slechts aan voor een -kansloos- ver plicht nummer waar het de eigen titel- kansen betreft. Maar mogelijk werkt dat juist zo bevrijdend dat de kansheb bers verrast kunnen worden. De drie aan de leiding worden geleverd door twee clubs: met Nico Kalden en Johan Sijnesael zit DOS Hoek op de eerste rang, de enig overgebleven concurrent is Jo Rottier van Ons Vermaak Lams- waarde. De slotfase wordt erg interes sant omdat daarin twee partijen staan waarin clubgenoten elkaar tegen ko men. In de zesde ronde staat De Waal- Rottier op het programma en het zou alleen stof voor de -latere- clubavon den opleveren als een inmiddels kans loze De Waal zijn tegenstander ook maar iets in de weg legde. Maar als of Sijnesael of Kalden in diezelfde ronde weten te winnen van respectievelijk Van de Velde en Stockman gaat de ti tel naar een van deze DOS-spelers. Wedstrijdleider Roger Meulblok laat zaterdag (12.30 uur) beginnen vanuit de volgende uitgangsstelling: 1. Nico Kalden DOS Hoek 8-2.02-16; 2. Johan Sijnesael DOS Hoek 8-1.66-14; 3. Jo Rottier Ons Vermaak Lamswaarde 7-1.81-114. Wim van de Velde Molenhoek Hoek 4-1.82-9; 5. Asmeth Stockman GBC Groenendijk 4- 1.59-16; 6. Frans de Waal Ons Vermaak 4- 1.52-14; 7. Desiree de Waal De Smickel Hulst 3-1.59-12; 8. Rinus Scheele NASA Axel 2- 1.40-9. SAS VAN GENT Het muziekpro gramma Los Vast van de NCRV-tele- visie wordt donderdagavond uitge zonden vanuit de Vlaanderenhal in Sas van Gent. Het programma, dat een klein uur duurt en wordt gepresenteerd door Jan Rietman, wordt overigens al om half zes opgenomen. In de PZC van dinsdag werd ten on rechte gemeld dat de opnamen van daag (woensdag) plaats zouden vin den. Het aantal artiesten dat mee werkt aan het programma begint ove rigens indrukwekkende vormen aan te nemen. Dinsdag werd bekend dat ook Anita Meijer en Frank Boeyen hun op wachting maken in de Vlaanderen. Andere artiesten in het programma zijn:Frank Ashton, René Schuman, Eric Mesie. Maarten Peters. Gerard Joling, Hans de Booy, De Zangeres zonder Naam, de Dolly Dots, en Hen- nie Huisman. Voor de begeleiding zorgt de Los Vast- band. De zaal is vanaf 16.45 uur geopend voor het publiek. De toegang is gratis en de televisie-opnarnes beginnen om 17.30 uur. 's Avonds is het programma van 19.12 tot 20.00 uur op Nederland 2 te zien. HULST Tijdens een carnavals avond zaterdag in het Vossenhol (cafe De Ster') in Hulst presenteert de Hul ster carnavalsstichting AHC De Vos sen de nieuwe prins met zijn gevolg. Het feest begint om 20.00 uur met een mini-kroegentocht vanaf het Vossen hol, die muzikaal wordt begeleid door de boerenkapel De Kallesaien. De le den van de 'Raad van Elluf zullen in een aantal horecabedrijven worden voorgesteld. Om half elf wordt ieder een verwacht in het Vossenhol. Daar worden om precies elf uur eerst de hof dames voorgesteld, gevolgd door de nieuwe prins. Ook hier verzorgt de boerenkapel De Kallesaien de muziek. Na de presentatie volgt een carnavals avond, die tevens ook de opening van het nieuwe carnavalsjaar betekent. DEN HAAG De procureue-gen bij het Haagse gerechtshof maandag bevestiging van hetvo dat de politierechter in Middel de 44-jarige E. M. L. M. uit s Gent vorig jaar oplegde. Hij wer tijd veroordeeld tot vier weken waardelijke gevangenisstraf proeftijd en een geldboete van wegens valsheid in geschrifte. Hem werd verweten ten onrechte vijfduizend gulden aan uitkering hebben ontvangen. Terwijl zijn v in België een café exploiteerde hij haar regelmatig. De inko1 hieruit zou hij niet hebben aan de sociale dienst. M. beriêpzi onwetendheid over het invullenv formulieren en gebrek aan med king van de sociale dienst. M.'sv diger mr S. C. M. Asselbergsi veel ellende had kunnen worden komen door een betere steun van dienst en pleitte voor schuldig r ren zonder opleggen van straf. H doet op 24 november uitspraak. DEN HAAG Het Haagse ger hof heeft dinsdag bepaalddathe nis van de politierechter in Mi burg voor de 19-jarige N. W. van Axel gedeeltelijk wordt omge dienstverlening. Als Van R. ta uur dienstverlening naar tevr heid heeft verricht blijft een over van twee maanden voorwa lijke gevangenisstraf met aftr met een proeftijd van twee j bijzondere bepaling geldt d dienstverlening voor 1 maart verricht moet zijn en dat proc generaal mr P. Bos een verslagk Mr. Bos had tegen Van R„ die te stond voor diefstal en afpersing zelfde aantal uren geeist, ma" strafmaat'éen maand voorwaard gevangenisstraf met aftrek enm proeftijd van éen jaar. De politierechter in Middelburg december verleden jaar eenmaa: voorwaardelijk met aftrek en maanden voorwaardelijke nisstraf met een proeftijd van; jaar en een onvoorwaardelijke van duizend gulden gevonnist. Verdachte was in hoger beroep g omdat hij dienstverlening wild richten. Van R„ een militair die rechte' gaan studeren, heeft op 29 april 1 Terneuzen een bromfiets gestol de periode van 1 tot en met 21 ju rig jaar probeerde hij de eigena de brommer, J. M. R. C. de B. pe. 500 gulden af te persen. Hetslachj moest de enveloppe met geldon" lend in het groene wachthokjev brug aan de stadskant van S Gent plaatsen. Zo niet, dan i bromfiets, waaraan Van R. 110 den onkosten had gemaakt, ver worden. Verdachte gaf toe dathe was geweest wat hij gedaan hee WESTDORPE Op 59-jarige le is maandag in het Academisc kenhuis in Gent de heer E. E. S. driks overleden. De heer Hendr meer dan 25 jaar hoofdonderwij Westdorpe geweest. Vorig jaar augustus maakte He1 gebruik van de VUT-regeling. me tijd was hij voorzitter v schoolbestuur in Westdorpe. F' de Katholieke Onderwijs Vako, satie (KOV) was hij zeer actief, onder meer voorzitter van de af Zeeuwsch-Vlaanderen, lid V" hoofdbestuur en lid van de sect sisonderwijs. Daarnaast was hij voorzitter van de kring van ho van de Kanaalzone en oud-voor van de fanfare 'Eikels Worden Be De plechtige uitvaartdienst vind dag om 10.00 uur plaats in der katholieke kerk van Onze Lieve Visitatie in Westdorpe. De heer driks zal gecremeerd worden in' delburg. TERNEUZEN - In de sporth Zwaantje in Terneuzen hielf plaatselijke gymnastiekverenl EMM zaterdag voor alle jeugdj| haar jaarlijkse gymproeven, wedstrijdleiding van Rinus Vei werd aan de toestellen ringen-1 mat-balk-rek en springen geturr Bij de jongens behaalde Ike de het hoogste aantal (41.70) punte bij de meisjes was Mirjam Maasdf te met een score van 41.40 pnt. De uitslagen: jongens 6-7 jr. l.M van Es 38.50 pnt.; 2. Marco de« 35.00; jongens 8-9 jr. 1. Ike de 41.70 pnt.2. Stefan van de Zwan, 3. Lennart de Ruijter 35.80; jonger 11 jr. 1. Peter de Doelder35.90;joi 12-13 jr. 1. Frank den Hamer 38.11 Meisjes 6 jr. 1. Patricia van Z« 37.90 pnt.; 2. Ingeborg Deijkers; 3. Esther Maas 37.10; meisjes7jr.l rin de Braai 38.70; 2. Lilly Schei 38.50; 3. Sandra de Bock 37.20;mr 8 jr. 1. Nelly Oostdijk 39.30 pnta lijk: Marouschka Wijffels en Mal Hagemans 38.30; 3. Ilse Kint meisjes 9 jaar 1. Mirjam Maas pnt.; 2. Tessa Vink 39.40; 3. Jan» linde 39.30; meisjes 10 jaar 1. Rf de Later 40.10; 2. Arenda App® 39.30; 3. Annemiek Broeckaarb meisjes 11 jaar 1. Nathalie van» de 38.0 pnt.; 2. Andy Jansen 3.Marije Verschelling 37.0; meisj jr. 1. Sascha Kiela 40.0; 2. t Fransbergen 38.9; 3. Olgavann 37.3; meisjes 13 jaar 1. Jannica»1 Ouden 38.0; 2. gelijk: ReginaSoi] selotte de Vos 37.9; 3. Jessica van steinde 37.1; meisjes 14 jr. 1- Blokhuizen 38.5 pnt.; 2. Kathl® Engelsman 38.0; 3. Gelijk: Co", seeuw en Saskia de Smidt 37- Meisjes 15 jr. 1. Donna FrerixL- N00R0STRAAT 59-61 - TELEFOON 01150-12551 - TERNEUZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 26