gemeente vlissingen ERRES TOPPERS 799,- ILLEMSEN SLAGERIJ BLANKENBURGH Raad Domburg niet eens over subsidie woningverbetering Hervormde diaconie voert kerstactie voor Suriname verkeer gemeenteraad bouwaanvragen mededeling bestemmings plannen ...service staat erachter Eigen service- dienst over geheel Walcheren Inruil mogeliik 9* <D GEMEENTE DOMBURG RSW439 RSW304 m ededeling(en) 3 <D <D CTQ ""N 500 gram malse biefstuk 1 kilo dikke riblappen 1 kilo hamlappen 1 kilo varkensrollade 1 kilo varkensfricandeau 1 kilo riökarbonade 1 kilo baaskarbonade 1 kilo nasivlees 1 kilo kachévlees •1 Rjlo varkensschenkel 12,00 13,00 10,50 12,50 13,50 0,00 10,20 11,00 11,50 5,00 ADVERTEREN DOET VERKOPEN 10 kilo magere runderlappen162,- 10 kilo fijne riblappen115,- 10 kilo schouderlappen70,- 5 kilo blellappen 5 kilo varkensfilet60.- 150 gram sckonderham2,10 100 gram bacon1,80 100 gram bausmacher1,25 gepaneerde schnitzels per stok 1,35 biefstuk tartaar per stuk1,25 Jubileumvogelshow in Vlissings hotel Eis lagere straf in hoger beroep wegens doorrijden W oon wagenschap vergadert in Goes KERSTPAKKETTEN VAN MIDDELBURG-KARMEL Brunswijk 16 Drank- en horeca- verordening Wasautomaat - E-knop 2-kiloknop. Regelbare temperatuur. "f QQ Omw./min.800 I 1 «f«fi E-knop 2-kiloknop, 400 omw./min. Gemeenteraad Bestuurscommissie Culturele Zaken Parkeerautomaten verordening Hinderwet Eerste kwaliteit Altijd extra voordeel Vers van het Korte Noordstraat 49-51, Middelburg, tel. 12914. mes m CBTB vergadert in Koudekerke ARNEMUIDEN Jeugdfonds - De collecte vanil tje Beton, het nationaal jeugdfonl heeft in Arnemuiden 1201,85 gukf opgebracht. Het geld wordt bestq aan een sportdag, voetbalkamp. s terklaas en een kersttoernooi voor| jeugd van de voetbalvereniging? muiden. GRIJPSKERKE NCVB - De huisarts A. Stutterhe| uit Meliskerke spreekt dinsdag 1 vember over 'Gezin en verslaving'vl de NCVB-afdeling Grijpskerke. Dei eenkomst begint om 19.45 uur inl ontmoetingsruimte van de Gere| meerde kerk. MIDDELBURG Huldiging De afdeling Midtj burg van ABVAKABO, de FNV-bol van ambtenaren en trendvolgers, lf digt morgen (donderdag) een aantal jubilerende leden op eenbijel komst in hotel Ameville. Districts! stuurder Theo Jacobs speldt hunl bondsinsignes voor resp. 25-, 40- en! jarig lidmaatschap op. Vijftig jaai| zijn: Z. Hofman, M. Kosten en F. 1" uit Middelburg en H. Stout uit Vlisl gen. Veertig jaar: A. v.d. Broek, Geers, B. Hofman, H. Korstanjei Meeusen, C. Oreel, C. Tilroe en Ml gard-Step uit Middelburg. Een ktl teeuw: C. Bommeljé, J. Botting, J.Jl gejan, D. Maartense, G. Smolders! Tellier, C. de Zeeuw en K. ZwierI Middelburg, H. Visser en W. Wattel| Oostkapelle en J. de Ridder uit muiden. NCVB - De heer G. Roodhartl Goes spreekt dinsdag 18 novemj over 'De betekenis van het psychij ziek zijn" voor de NCVB-afdeling 1] delburg-stad in De Schakel. De eenkomst begint om 19.45 uur. Filmcolleges - In het bericht ofl de filmcolleges van de Stichting Ft| theaters Middelburg (PZC vanc' dag) is als aanvangtstijd 19.15 uurl meld. Dit moet zijn 19 uur. De twel serie colleges heeft als thema 'Filif literatuur'. De reeks in de Zeeuwse! bliotheek, wordt gegeven op nu| dagavonden en begint 19 januari. Sterrenwacht - Prof dr W Graaf houdt zaterdag een lezing o| de relativiteitstheorie in de Volkss! renwacht aan de Herengracht in li delburg. De aanvang is 14.30 uur, f VLISSINGEN Contactavond - De astma paö| ten vereniging VBBA, afdeling Vlis gen, houdt woensdag 19 novemberi contactavond in gebouw S en 0 Gj Bosweg 7. De heer A. Veldkamp ver over zijn reis met het expedities^ 'Plancius' naar Spitsbergen. De eenkomst begint om 19.30 uur. Hengelwedstrijd - De hen) sportvereniging Vlissingen hield PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 12 NOVEMBER 193 11 O 1/ r stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 r Burgemeester en wethouders van Vlissin gen brengen ter openbare kennis, dat zij, daartoe gemachtigd door de gemeente raad, hebben besloten de volgende ver keersmaatregelen te treffen: a. de Dijkstraat aan te wijzen als 30 km/uur straat; b. het meest noordelijk gelegen parkeer vak van de parkeerplaats ter hoogte van het pand Bossenburg 123 in te richten als invalidenparkeerplaats; c. de kruising Oosterhavenweg-Westerha- venweg-Ankerweg aan te wijzen als voorrangskruising; d. op te heffen het parkeerverbod aan de oostzijde van de Molenstraat tussen de Bakkersgang en het politiebureau (Mo lenstraat 1); e. het instellen van een parkeerverbod voor de westzijde van het gedeelte van de Vlissingsestraat tussen de stop- streep en de Buteuxstraat; f. op te heffen het stopverbod op de toe gangsweg naar de openbare basis school 'de Stellepit' nabij het winkelcen trum Papegaaienburg; g. de Glacisstraat en de Kasteelstraat defi nitief aan te wijzen als 30 km/uur-straat; h. de splitsingen Spoorstraat-Bermweg- Kanaalstraat en Bermwegnaamloze weg over de spoorwegovergang-Oost- souburgse brug aan te wijzen als voor rangssplitsing; i. een parkeerverbod in te stellen voor bei de zijden van het gedeelte van de Spoorstraat tussen de Kanaalstraat en het punt 60 meter ten noorden van de splitsing Bermweg-Spoorstraat-Ka- naalstraat en voor de westzijde van het gedeelte van de Bermweg tussen de Ka naalstraat en het punt 50 meter ten zuiden van de splitsing Bermweg- Spoorstraat-Kanaalstraat; j. een parkeerverbod in te stellen voor bei de zijden van de naamloze voorrijstrook naar het station, gelegen aan en tussen de westzijde van de Spoorstraat en de Bermweg; k. een stopverbod in te stellen voor beide zijden van het gedeelte van de Kanaal straat tussen de Spoorstraat/Bermweg en het punt 20 meter ten oosten van de splitsing Spoorstraat-Bermweg-Ka- naalstraat en voor de oostzijde van het gedeelte van de Bermweg tussen de Ka naalstraat en het punt 20 meter ten zuiden van de splitsing Spoorstraat- Berm weg-Kanaalstraat; I. de naamloze voorrijstrook naar het sta tion gesloten te verklaren voor alle ver keer behalve voetgangers in noordelijke richting; m. het meest zuidelijke parkeervak aan de westzijde van de Spoorstraat in te rich ten tot algemene invalidenparkeer plaats; n. de naamloze weg over de spoorweg overgang aan te wijzen als een verplicht fietspad voor fietsers en bromfietsers en de sluiting voor alle verkeer, behalve voetgangers, fietsers en bromfietsers daarmee op te heffen; o. de voorrangssplitsing Kanaalstraat- Bermweg-Spoorstraat, waarbij de Ka naalstraat voorrang heeft, op te heffen; p. het parkeerverbod voor beide zijden van de Kanaalstraat tussen de spoor wegovergang en het huidige punt 20 meter ten oosten van de splitsing Spoorstraat-Bermweg-Kanaalstraat op te heffen; q. het verplichte fietspad op een strook aan de noordzijde van de Kanaalstraat tussen de Spoorstraat en de spoorweg overgang op te heffen; r. de geslotenverklaring voor alle verkeer behalve voetgangers van de Dijkstraat tussen de Zeewijksingel en de Jan de Priesterstraat te wijzigen in een geslo tenverklaring voor alle verkeer behalve voor voetgangers, fietsers en bromfiet sers in zuid-westelijke richting; s. de geslotenverklaring voor alle verkeer behalve voetgangers van de Dijkstraat tussen de Zeewijksingel en de Bermweg te wijzigen in een geslotenverklaring voor alle verkeer behalve voetgangers, fietsers en bromfietsers; t. de geslotenverklaring voor alle verkeer, behalve voetgangers, fietsers en brom fietsers van de Jan de Priesterstraat in westelijke richting te wijzigen in een ge slotenverklaring voor alle verkeer, be halve voetgangers, fietsers en bromfiet sers in oostelijke richting. De desbetreffende besluiten liggen gedu rende een periode van 30 dagen, ingaande donderdag 13 november 1986 voor een ie der ter inzage op de dienst VROM ten stad- huize (kamer 010). Met uitzondering van de besluiten, ge noemd onder a en g (deze hebben in een eerderstadium al ter visie gelegen met mo gelijkheid tot instellen van beroep bij de Kroon) staat voor iedere belanghebbende beroep open bij de Kroon gedurende de termijn van de tervisielegging. Een beroep moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ingediend bij de com- zie v.oor gemeentelijke informatie ook 'in den blauw geruiten kiel' in 'de vlissinger' van vandaag. missaris van de koningin in de provincie Zeeland. Vlissingen, 12 november 1986. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. J. M. A. van Nassau, secretaris. Volgende week behandelt de gemeente raad de begroting 1987 van de gemeente Vlissingen. Dat gebeurt in drie vergaderin-t gen. Dinsdag 18 november houden de zes raadsfracties hun algemene beschouwin gen (aanvang 19.30 uur). Woensdag 19 no vember zullen burgemeester en wethou ders deze algemene beschouwingen beantwoorden (aanvang 19.30 uur). Op vrijdag 21 november (10.00 uur) volgen de reacties van de fracties op de antwoorden van b en w. Met het antwoord van het colle ge daar weer op èn de vaststelling van het welzijnsprogramma en de begroting wordt de behandeling ervan afgesloten. Alle drie de vergaderingen vinden plaats in de raad zaal van het stadhuis en zijn openbaar. De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat bij het college van burgemeester en wethouders van deze ge meente zijn ingekomen de bouwaanvra gen van: - Projectbouw Zeeland voor de bouw van een bungalow op het perceel Paauwen- burgweg nr. 44; - de heer B. J. Knegt voor de bouw van een bungalow op het perceel Paauwen- burgweg nr. 50; - de heer G. Leijdekker voor de bouw van een tuinmuur (180 cm) bij het pand Puc- cinilaan 2 (vrijstelling bouwver.). Burgemeester en wethouders overwegen de gevraagde bouwvergunningen te verle nen, waartoe de artikelen 19 van de wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8, van de woningwet de mogelijkheid openen. Voordat over het verlenen van de bouwver gunning een beslissing wordt genomen, liggen de bouw- en situatietekeningen, in gaande 13 november 1986 gedurende 14 dagen (tot en met 26 november 1986) voor een ieder in het stadhuis ter inzage bij de dienst openbare werken (tweede verdie ping, kamer 207). Gedurende bovengenoemde termijn heb ben belanghebbenden de gelegenheid hun eventuele bezwaren hiertegen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Vlissingen, 12 november 1986. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. Burgemeester en wethouders van Vlissin gen brengen ter openbare kennis: 1. dat zij op grond van artikel 4.2 van de drank- en horecaverordening voor Vlis singen een ontheffing van het verbod anders dan om niet-alcoholhoudende drank voor gebruik ter plaatse te ver strekken in een inrichting hebben ver leend aan: mevrouw M. van Dijk en de heer A. van Hoeydonck, d.d. 31 oktober 1986, ver zonden 3 november 1986, voor het per ceel Nieuwendijk 31, onder de voor waarde/beperking dat deze ontheffing haar karakter van café-bar behoudt. 2. dat tegen dit besluit beroep openstaat bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg, Sint-Pieterstraat 42 en dat een beroepschrift binnen vier weken na de dag waarop het besluit is verzonden, moet worden ingediend bij hun college. Vlissingen, 12 november 1986. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. J. M. A. van Nassau, secretaris. De burgemeester van de gemeente Vlis singen maakt ingevolge artikel 31 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de goedkeuring door gedeputeerde staten van Zeeland met betrekking tot de navolgende bestemmingsplannen onher roepelijk is geworden: 1. Spuistraat; 2. Baskensburg I; 3. Paauwenburg II, 1e herziening; 4. Oost-Souburg, 2e herziening; 5. Rioolwaterzuivering, 1e herziening. Genoemde bestemmingsplannen met toe behoren liggen voor een ieder in het stad huis ter inzage bij de dienst volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en milieu (bega ne grond, kamer010). Vlissingen, 12 november 1986. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. o Walstraat 113-117, VLISSINGEN 01184-12437 Openbare vergadering op maandag 17 novem ber om 14.00 uur in de raadzaal van het stad huis. De agenda staat - vandaag - op de ge meentelijke Voorlichtingspagina in de Faam. Openbare vergadering met spreekrecht op donderdag 13 november om 15.45 uur in het stadhuis. Onder meer worden behandeld: - subsidieverzoeken Secr. mej. J. Cijsouw (tst. 428) 'Wanneer u tijdens deze vergadering over één of meerdere van de te behandelen onderwer pen uw mening wilt geven, kunt u gebruik ma ken van het spreekrecht. Maak hiervoor een afspraak met de commissiesecretaris. Bij de commissiesecretaris en bij het gemeentelijk bureau Voorlichting liggen de stukken ter in zage. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij besluit van de gemeen teraad yan 9 juni 1986 is vastgesteld de Veror dening tot wijziging van de Parkeerautoma- tenverordening. Gedeputeerde Staten hebben omtrent deze verordening bericht van ontvangst bij brief van 3 oktober 1986, nr. 419/860/170, afd. bur. AJZ. Tot 5 februari 1987 ligt deze verordening voor een ieder ter inzage ter gemeentesecreta rie (Afd. Algemene Zaken, Bureau Bijzondere Wetten). Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij - onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen - vergunning ingevolge de Hin derwet hebben verleend aan I. Jobse Loodgietersbedrijf B.V., Breestraat 15 te 4331 TS Middelburg voor het uitbrei den en wijzigen van een loodgieters- en con structiewerkplaats op het perceel Bree straat 15, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, no. 1432, 2789,2810 en 2811; II. Aannemersbedrijf Mesu B.V., Schotelweg 6-8 te 4333 GS Middelburg voor het oprich ten en in werking hebben van een aanne mersbedrijf op het perceel Schotelweg 8, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie T, nummer 839. De beschikkingen en alle terzake zijnde stuk ken liggen ingaande heden tot 13 december 1986 ter inzage: - elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg en - elke donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op genoemde afdeling. Inzage op die avond moet van tevoren telefonisch wor den verzocht (telefoon 01180-26251, toestel 413). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mondelinge toelichting kan wor den verkregen. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 13 december 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20,21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de be roepstermijn van kracht tenzij voor deze da tum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezon den aan de Raad van State, Afdeling voor ge schillen van bestuur, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden ge richt aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. ZIE VOOR MEER GEMEENTELIJKE INFORMATIE DE WEKELIJKSE VOORLICHTINGSRUBRIEK 'DOOR HET OOG VAN DE LANGE JAN' IN DE FAAM 12-11-86 ^Eer Extra voordelig deze week: Speciale reclame voor uw diepvriezer: Bestellingen vanaf 20 kilo worden Iedere dag verse rookworst zonder prijsverhoging thuisbezorgd. uit eigen keuken: 100 gr. 1,10 De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 11 november 1986 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de wet op de ruimtelijke ordening heeft ver klaard dat voor de bebouwde kom van de kern Oostkapelle een nieuw bestemmingsplan wordt voorbereid, één en ander zoals dat gebied op de bij dat besluit behorende gewaarmerkte tekening is aangegeven. Genoemd voorbereidingsbesluit ligt vanaf heden voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage. Domburg, 12 november 1986 De burgemeester voornoemd, P. A. D. H. Diepenhorst DOMBURG - De Domburgse PvdA vindt het niet helemaal eerlijk dat be zitters van grote huizen dankzij een nieuwe subsidieverordening van de gemeente meer geld kunnen krijgen voor het verbeteren van hun huizen dan mensen in krappere optrekjes. „In kleinere woningen wonen ook vaak de mensen met kleinere porte- VLISSINGEN De Zeeuwse vogel vereniging 'Onze Parkieten' houdt ko mend weekeinde een grote jubileum vogelshow in Maritiem hotel Britan nia aan de Boulevard in Vlissingen. Voor deze show, die extra aandacht krijgt ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van de vereniging, zijn zowel de grote als een kleine zaal ingericht. Papegaaien, parkieten en andere exo- ten zijn er in vele kleuren en afmetin gen te bewonderen. De jubileumexpositie wordt vrijdag avond om acht uur geopend door de burgemeester van Vlissingen, de heer J. C. Th. van der Doef. Daarna is de tentoonstelling voor het publiek open tot tien uur. Zaterdag is de sxpositie van 's morgens tien tot 's avonds tien uur open en 's zondags van 's morgens tien uur tot 's middags vijf uur. DEN HAAG - De procureur-generaal bij het Haagse gerechtshof heeft dins dag duizend gulden boete en zes maanden voorwaardelijke rij-ontzeg- ging gëeist tegen de 55-jarige Middel burger H. G. N. wegens doorrijden na een aanrijding. N. was in hoger be roep gegaan tegen het vonnis van de Middelburgse politierechter van twee weken voorwaardelijke gevan genisstraf, duizend gulden boete en een jaar rij-ontzegging, waarvan de helft voorwaardelijk. N. reed vorig jaar in Vlissingen een driejarig kind aan, dat uit een brand gang was komen rennen. Na maatrege len te hebben genomen voor de verzor ging van het kind was hij doorgereden. N.'s verdediger, mr M. W. Dieleman, bepleitte vrijspraak omdat naar zijn mening aan de wettelijke voorwaar den was voldaan. Zij cliënt was wel na een paar dagen bij de ouders van het kind op bezoek gegaan om de schade te regelen. Voor het doorrijden voerde hij, naast een zieke vrouw, taalmoei lijkheden aan. Het hof doet op 25 no vember uitspraak. KOUDEKERKE De afdeling Zuid- West CBTB West-Nederland houdt dinsdag 18 november een ledenverga dering in de ontmoetingsruimte van de gereformeerde kerk in Koudekerke. De heer W. J. Sanderse spreekt over het onderwerp: 'Welke hoofdkoers voor het land- en tuinbouwbeleid? Op goede koers?'. De vergadering begint om 20.00 uur. GOES Het woonwagenschap Mid den- en Noord-Zeeland vergadert woensdag 19 november in het stadhuis in Goes. Tijdens de vergadering zullen onder meer de j aarstukken van 1984 en het jaarverslag over 1983 aan de orde komen. De vergadering is openbaar en begint om 15.00 uur. MIDDELBURG - De commissie Middelburg - Karmel van de her vormde diaconie van Middelburg stuurt weer bijna 600 kerstpaketten naar kindertehuizen en diaconiën in Suriname. De kerstgift bestaat uit makkelijk houdbaar voedsel als erwten en bonen, maar ook zakken met kleren, stoffen en een aantal handnaaimachines gaan mee. Ver der is er een dieselgenerator en een aantal panelen voor het opwekken van zonnenergie bij voor de Middel burgse dokter S. M. Dekker die in de binnenlanden van Suriname werkt. „We doen dit al 12 jaar", zegt voorzit ter J. M. Schot van Middelburg - Karmel. „Ieder jaar is alles aangeko men. We twijfelen er niet aan dat het ook nu, ondanks de situatie daar, op de goede plek terecht komt. We heb ben de spullen wel al in oktober ver zonden, omdat het wel eens lang kan duren voor ze op het vliegveld van Paramaribo ingeklaard zijn". De acties van Middelburg - Karmel begonnen in de jaren zestig op ver zoek van een Surinaamse zendeling die aan de rivier de Marowijne het kindertehuis Karmel leidde. Van daar ook de naam van de zendings- commissie. Intussen worden er 5 kinderinternaten en 2 diaconiën ie der jaar met kerst bedacht. De dia coniën delen de Middelburgse giften weer uit aan de armen van Parama ribo. De spullen voor de Middelburg se dokter zijn gekocht van de op brengst van een speciale actie die dit voorjaar gehouden is. Over één tehuis maakt Schot zich wel een beetje zorgen. Dat ligt op Stoelmanseiland, één van de gebie den die Brunswijk bezet heeft. „Of de spullen daar voor kerst aanko men betwijfel ik. Maar misschien toch wel in januari." De totale waarde van de speciale kerstpakketten komt op ongeveer 8000 gulden. Ouderen en gezinnen krijgen een pakje met thee, brinta, leverpastei, zout, rozijnen, soep, uienpoeder, bouillon, boter, cacao, bisquits, sardines, zeep, een pond erwten en bonen, een badhanddoek en een paar kaarsen. Kinderen krij gen een cadeautje waar twee tubes tandpasta, een tandenborstel, een potlood, een kladblok, een gum, een schrift, pepermunt, een baddoek en zeep in verpakt zijn. De commissie heeft het geld voor de pakketten al voorgeschoten, maar hoopt achteraf het bedrag nog bin nen te krijgen. Het echtpaar Schot van de commissie Middelburg-Karmel leest de bedankbrieven uit Suriname. monees", zei PvdA-raadslid J.Geldol Hij vroeg het college van b en w inhl verlengde daarvan over een jaar ml evaluatiecijfers te komen die moet! aangeven hoe de nieuwe subsidier| geling heeft uitgepakt. Ook de VVD was niet helemaal tevrl den over de nieuwe regels. Raadsll P.Overmeen van die partij protests! de tegen de bovengrens in de verotdl ning, die inhoudt dat eigenaars vf huizen met een groter vloeroppervll dan 150 vierkante meter geen reel meer op subsidie hebben. De nieuwe verordening werd dinsdal avond besproken in de gemeenterad Over de subsidies voor bewoners vl huurhuizen werd niet gediscussieer! Domburgers die gedwongen zijn nal een wisselwoning te verhuizen omd| hun eigen huurhuis gerenoveel wordt krijgen dus voortaan van dejf meente 4000 gulden verhuiskost! Mensen die wel in hun woning kunnl blijven maar bijvoorbeeld opniel moeten behangen nadat hun huis f renoveerd is, krijgen van de gemee! een tiende van dat bedrag. Ook de afwijzing van de schetsen vel het nieuwe politiebureau van Do| burg kwamen in de raad ter spral Zoals bekend wilde de rijkspolitie el blokvormig nieuw bureau bouwen! Domburg maar omdat de gemeeif het uiterlijk niet mooi vond werd| geen bouwvergunning afgeven, nieuw spraken alle partijen behalve! Christelijke Groeperingen zich tegf het ontwerp uit. Verder werd er besloten medewerk! te verlenen aan de bouw van 131 ningwetwoningen door de Woni| stichting Walcheren, waarvan er 8 het plan Molenwijk in Oostkapelle I realiseerd zullen worden en 5 aan| Roosjesweg in Domburg. laatste kampioenswedstrijden Camping Dishoek, waaraan 56 vi: deelnamen. Zij vingen in totaal 7' venmaatse en 47 ondermaatse vit met een gewicht van 12.855 grant De uitslag luidt: 1 H. Clarisse; 2 A. hem; 3 J. M. Visser; 4 J. J. H. Sleypen, J Tatenhove; 6 mevr. G. Jonckman; I Kam; 8 A. v. Welsum; 9 J. Wielmaker J mevr. C. Davidse. Einduitslag voor de I pioenschappen luidt: clubkampioen Davidse; 2 J. Wielemaker; 3 K. v. TateWJ Dames: 1 mevr. C. A. Davidse; 2 mevï" Kam; 3 mevr. J. Goedhart. Jeugd: 1M»1 Prins; 2 Patrick Prins; 3 Marco deWyl nenkampioen: J. Davidse. Zeekampi«i v. Sighem. Zwaartste vis: J. Davidse. Moens Bokaal: J. Wielemaker. f

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 16