A-AllE, 'oeschouwer F rank Bogaart diuldig aan nederlaag Belangrijke zege Cadzand op Kats Piet Western mie bezig aan uitstekei id seizoen Steen-trainer roemt geroutineerd Breskens Puntenverlies voor leiders in de handbalcompetitie PZC/ sportkrant r amestennis- mpetitie Spanning in het Hulsters bedrijfstennis Leider Axels zaalvoetbal onbedreigd SÏ. AURICE DE WINDT: MET HEM ER BIJ WINT TERNEUZEN ulverlies van Gent IN TWEEDE KLAS AFDELING Volleybal in Sas van Gent Handhaven KOPPOSITIE IN DERDE KLAS STEVIG IN HANDEN Winnaar HVH-DAMES LOPEN TEGEN VERLIES OP Terneuzen St., IILIPPINE Voor het begin van de wedstrijd Philippine tegen Terneuzen had Maurice de Indt al de nodige twijfels geuit over het optreden van de anders zo betrouwbare verdediging In de rood-zwarten in deze competitie. „Het is frappant hoeveel doelpunten we al tegen heb- In gekregen. Het scoren gaat ons al beter af. De ploeg kampt met problemen achterin". list Hontenisse-HVSV 2 Operatie '71-Marathon Walcheren 3-HV Hulst Delta Sport 2-HVSV WIK-HV Hulst Operatie-Walcheren 4 Hontenisse-Orion tANDAG 10 NOVEMBER 1986 1 MK 3M ««ip» I tegendoelpunt van Terneuzen. Terneuzen-trainer kreeg al gauw gelijk. Binnen het kwartier had de I isclub al een 2-0 voorsprong geno- n mede door het zwakke optreden ideTerneuzen-defensie. De achter- hd werd niet meer rechtgetrokken (Philippine behaalde zodoende een pngrijke 2-1 overwinning. De for- fcie van Rini Dey blijft door dit re- laat meedoen voor de titel in de Ideklas. De wedstrijd zelf kon in de Ite helft het talrijke publiek nog jszins boeien. Na rust was er van ld voetbal geen sprake meer. Inte- Ideel. Veel overtredingen aan beide Iten, waarbij scheidsrechter Baec- jke uit Hoofdplaat te lankmoedig tegen jad. In de eerste helft had bijvoor- lid Jan Willem Leunis al gesollici- f d naar een boeking, maar pas in de ede helft werd de Terneuzen-speler leschreven. gen om mee te doen. Die keuze laat ik aan hem over." De start van de thuisclub was veelbe lovend. Met goed opgezette aanvallen werd Terneuzen bestookt. Een doel punt hing dan ook in de lucht. Nadat Danny Elve al een waarschuwing had uitgedeeld, kwam Philippine na twaalf minuten op voorsprong. De ge vaarlijke spits Tonnie Goossens legde in een tijdbestek van twee minuten de basis voor de overwinning. Eerst rondde hij met een kopbal (doelman Gort was te laat) een lange voorzet van middenvelder Werner Corijn af (1-0). Even later haalde hij vrijgelaten door drie Terneuzen-verdedigers Banks dat was Philippine, dat een |de start had, niet meer bij machte [via tegenaanvallen de nodige kan- 1 af te dwingen. Er was teveel bal- Dies. Terneuzen dwong weliswaar veldmeerderheid af, kansen kwa- er hoegenaamd niet meer. In ver- ligend opzicht zat Philippine goed llkaar met voorstopper Hans Lau- I en daarachter een betrouwbare Iste man Peter Hamelink. Via de Iken kreeg Terneuzen ook al wei- Ikans. price de Windt later: „We misten [lelijk een vormgever op het mid- lveld." De Terneuzen-trainer doel- •p Frank Bogaart, die deze week te nen had gegeven te stoppen met ballen. Maar bestuursleden en De jdt waren niet bepaald gelukkig het besluit van de Terneuzen-mid- velder, die trouwens wel als toe- luwer present was. (Windt, die aan zijn laatste jaar be- ,s bij Terneuzen, zocht in eerste in- tie het verlies in de afwezigheid Bogaart. „Als Bogaart vandaag had gedaan, dan pakten we hier jstens een punt. Hij is onvervang- maar ik ga hem beslist niet vra- -K - Team Van Wanrooy was in de estenniscompetitie te Hoek niet jewassen tege Ador 1. In de eerste j ij werden Bea Joppe en Rianne Dan Wanrooy met 9-6 geklopt door Ju li Snoeren en Ursula Tamis. plaatste speelster beschikte over ioende conditie om ook de tweede ij in een overwinning om te zetten. >ien met Loes Molster klopte Tamis ianne en Theresia Carels met 9-6. Jge uitslagen: Veraart-Slaghoutje 4-0; e-Ador 2 4-0; Schoondijke-Van den He- ï|2-2; Philippine-Blondeel 0-4; bondewel- 0-4; Tan-Boskreek 2 2-2. ulst ging het er spannend aan toe wedstrijd Hontenisse tegen Ab- eiDe plpeg uit Kloosterzande won, i er meer door een 6-4-zege van Lies en Truus Jossen op Ties Abbeel »oes Termont. Het duel tussen Rita mlerk en Loes Asselman tegen Ger- flemelaar en Loes Fermont eindig- nbeslist in een 6-6-gelijspel. Het jere A-pouleduel tussen Deltour en elvlucht eindigde in een regelmati- -O-overwinning voor het Deltour- ■oule B versloet d'Hondt TZN met Marja de Block en Ria Bouwens hden in deze wedstrijd met 8-8 ge stegen Celine Haak en Ina Reinarz. Se uitslagen: poule B: De Pooter-, «0-8. Poule C: Eikenhof 3-Club '86; VT 1-Eikenhof 2 1-7. «houtje won in Sas van Gent met n van Rikonet. De overwinning 1™ tot stand door een 10-8-overwin- van Margriet den Exter en Lies knr L''?ar m de eerste partij tegen ■s GeuZe en Jet Clement en door G-8-zege van Annie de Feber en B. ermont op Jeanet Meijer en Ria :«boom versloeg Phil ten 2 met 4-0. I ten 1-SAS werd uitgesteld. schitterend uit en scoorde meteen zijn tweede doelpunt (2-0). Het leek erop, dat de thuisclub een ge makkelijke middag tegemoet ging. Maar Philippine verzuimde door te drukken en viel naarmate de wedstrijd vorderde terug. Terneuzen, dat aan vallend ook niet veel voorstelde, zou voor rust nog terugkomen. Eric de Reus - samen met Rinus Kolijn de bes te Temeuzenaren - mocht plotseling ver oprukken en uit een onmogelijke hoek schoot de linkermiddenvelder door de benen van de gisteren niet op dreef zijnde doelman Cees Pladdet aan de eerste paal binnen (2-1). De wed strijd kon vanaf dat moment weer alle kanten op. Maar zoals gezegd kon de tweede helft niet meer boeien en de doelpunten bleven geheel in overeen stemming met het vertoonde spel ach terwege. Terneuzen in de houdgreep van Philippine. TERNEUZEN Zaterdagclub Cad zand boekte in het afdelingsvoetbal tweede klas een belangrijke 2-0 over winning op Kats. De West-Zeeuws- Vlamingen nemen hierdoor wat meer afstand van de onderste plaatsen. In de zondag tweede klas verloor leider Graauw op eigen veld verdiend met 2- 0 de derby tegen SDO. Het verlies van Graauw komt de spanning ten goede. Sluis behaalde een 2-0 zege tegen Hansweertse Boys door doelpunten van Johan van Leeuwe. De Sluis-spe- ler is nu met veertien treffers de abso lute topscorer. Groede vijzelde het doelsaldo op door de 7-3 winst tegen Renesse en Hulsterloo herstelde zich met een 2-0 overwinning tegen Ou- werkerk. Cadzand-Kats 2-0 De thuisclub was in de eerste helft duidelijk de betere ploeg. In het begin van de wedstrijd SAS VAN GENT In recreatieve vol leybalcompetitie in Sas van Gent Werden op de achtste speeldag maar weinig opmerkelijke uitslagen geno teerd. In de eerste klas van de ge mengde teams liet het hoog geplaat ste De Sterre een steek vallen tegen Ranschaert. Carioca profiteerde van de halve misstap en kwam dank zij een ruime 3-0 zege op De Block op ge lijke hoogte met de leiders. De Sterre liet zich in de eerste set ver rassen door Ranschaert, dat toen met 15-12 aan het langste eind trok. Daar na stelden de Zuiddorpenaren orde op zaken. De uiteindelijke 2-1 zege was daarvan het logische gevolg. In de eer ste klas dames behaalde Kielman de eerste overwinning. Tegen het even eens laag geklasseerde tweede team van De Vliet werd het 3-0. Bij de heren bleef Ons Genoegen met opvallend ge mak de baas over Savok: 3-0. De uitslagen in de eerste klas dames: CPC- Ons Genoegen 3-0(16-14,15-1,10-81; De Vliet 2-Kielman 0-3 (6-15.8-15.10-15). Tweede klas dames: Savok 3-Philippine 3-0 15-5,15-4,15- 8); Savok 2-Zaamslag 0-3 (6-15,13-15. 11-15); Renique-Meermarkt 0-3 (5-15.6-15.3-15). He ren: SOS 6-Carioca 1-2 (15-12. 11-15, 4-15); Ons Genoegen-Savok 3-0 (15-9. 15-6, 15-2). Eerste klas gemengd: Ranschaert-De Sterre 1-2 (15-12, 7-15, 4-15); De Block-Carioca 0-3 (5-15, 16-18, 4-15). Gemengd klas 2/3: NSM- KPJ Philippine 2-1 (15-9, 6-15, 15-10); NSM 2-Rabobank2-l (15-12,14-16.15-0): De Sterre 2-Tukker 0-3 (9-15. 6-15'. 12-15). zette Ben Goes Cadzand op een 1-0 voorsprong. Toen Ron Goossen met een kopbal na een voorzet van Alex Fenijn 2-0 aantekende, was de wed strijd bij de rust al gespeeld. In de tweede helft werd er niet meer ge scoord. Graauw-SDO 0-2 Na de eerste helft zag het er naar uit, dat wie een doel punt maakte winnaar zou zijn. Amper 26 seconden was de tweede helft oud of SDO-speler Carlo Picavet benutte een voorzet van Johan de Rijk (0-1). Toen in de derde minuut Johan de Rijk er met een lob 2-0 van maakte, moest Graauw wel voor de aanval kiezen. Het offensief leverde echter geen noemens waardige kansen meer op. Renesse-Groede 3-7 Voor rust was er sprake van een evenwichtige wed strijd. Jan van Belois zette Groede op een 1-0 voorsprong, maar nog voor rust werd de stand door Rademakers gelijk (1-1) getrokken. In de tweede helft kwam het doelpuntenfestijn pas goed op gang. In een mum van tijd liep Groede uit naar een 1-4 voorsprong door Jan van Belois, Rudy Simpelaar en een eigen Renesse-doelpunt. Rade makers bracht even het verschil terug op twee doelpunten (2-4), maar weder om een eigen doelpunt van de thuis club leverde voor Groede een riante 2- 5 voorsprong op. Nog was de doelpun- tenhonger niet gestild. Karei Kraaij- enbrink voor Renesse en Milco van der Hooft en Robbie Faes voor Groede be paalden de eindstand op 7-3 in het voordeel van de Zeeuws-Vlamingen. Sluis-Hansweertse Boys 2-0 Het wordt eentonig, maar het verschil tus sen de twee teams was nu ook weer Jo han van Leeuwe. Twee doelpunten van de Sluis-aanvaller in de tweede helft waren achteraf voldoende voor de winst (2-0). De wedstrijd was verder niet al te best. De A-junioren Edwin Bogaart en Michel Coppens maakten een prima debuut bij de thuisclub. Hulsterloo-Ouwerkerk 2-0 Hulster- loo-trainer Edy de Witte koos na het echec van vorige week voor een behou dende speelwijze. In de eerste helft be sliste Davy Bleijenberg met twee doel punten de wedstrijd (2-0). Na rust werd de voorsprong geconsolideerd en Ou- werkerk bleek te zwak om nog iets te rug te doen. Spui 1-Spui 2 1-2 Een slechte wed strijd. Adrie Koekoek. Eric Vercoute- ren en Jaap van Drongelen waren de doelpuntenmaker AARDENBURG Het heeft er veel van weg dat Piet Westerweele (32) aan één van zijn beste seizoenen bezig is. De atleet van De Wielingen kampte dit jaar geruime tijd met een aantal blessures, waardoor hij met name in het voorjaar gedwongen was om rust te nemen. In juni kon Westerweele de training hervatten. De eerste confrontaties met de beste Zeeuwse atle ten gingen hem inmiddels goed af. Zondag klasseerde hij zich als vijfde Zeeuw in de goed bezette Moerschanscross. Daarmee keek de atleet uit Aardenburg in dubbel opzicht terug op een geslaagde cross. Piet Westerweele is alweer een paar voorjaar zijn trainingsaanpak. Hij jaar lid van De Wielingen, nadat hij werd eerst geveld door griep, liep daarvóór lid was van RKHAV. Hij met het schaatsen een lichte enkel liep in het verleden verschillende ke ren de Heidecross in Heikant, die dit jaar door een faillissement van een bij de organisatie betrokken stich ting geen doorgang meer kon vin den. „Deze cross is zeker een verbe tering", keek hij na afloop terug. „De klimmetjes maken het wel wat zwaarder, maar de ondergrond was vrij hard. Bovendien was het terrein in Heikant altijd zo open en daar door in feite vrij saai". „Ik ben tevreden met deze vijfde plaats, het gaat inderdaad vrij goed. In de KMS-cross was ik zevende en daar had ik toen eigenlijk nog niet op gerekend. Vorige week was ik in de Singelloop derde en nu ben ik bij voorbeeld voor Frank Kooman. We zijn over het algemeen trouwens al lemaal vrij nauw aan elkaar ge waagd. Ik probeer me voor de com petitie bij de eerste vijf te klasseren, dat zou moeten kunnen". Piet Westerweele wijzigde na een aantal tegenslagen in het prille Piet Westerweele blessure op en sukkelde later met een slepende knieblessure. „Na die enkelblessure had ik in de aanloop naar de Braakman-uurloop („die ging fantastisch goed") weer volop getraind. Daarna kreeg ik last van mijn knie, waarschijnlijk door overbelasting. Pas vanaf juni is het weer langzaam beter gegaan. Ik train ook iets anders dan vroeger. Meer interval en per keer ietsje lan ger. Je moet tenslotte iets doen om je van voren te kunnen handhaven. Je ziet nu bij voorbeeld dat Peter van de Broek het goed doet. Dat is een eerstejaars senior en zo zullen er nog meer talenten doorbreken. Ik wil mijn plaats nog wel even handha ven. Ik ben tenslotte nog maar 32". Trainer Cees van Oosten van De Wielingen is overigens van mening dat Piet Westerweele nog veel beter zou kunnen, als hij volgens zijn aan wijzingen zou trainen. „Hij heeft misschien wel gelijk", geeft de Aar- denburgse atleet toe. „Hij heeft ten slotte bewezen dat hij verstand van atletiek heeft. Ik heb vorig jaar ook een paar maanden onder hem ge traind, maar dat was toch heel an ders dan wat ik gewend was. Cees' training op zich is niet zo zwaar, maar nogal uitgebreid. Hij werkt met een opbouwperiode, hij wil 'pie ken' op bepaalde wedstrijden. Je steekt er veel tijd in en dat moet je kunnen opbrengen. Mij lag het niet zo, ik kon het tenminste niet volhou den. Ik train nu iets korter en krach tiger". AXEL - In de eerste klas van de Axelse zaalvoetbalcompetitie had het lei dende HCG geen enkele moeite om zijn positie te handgaven. Tegen Le Feber, vorig seizoen nog één van de kampioenskandidaten, werd het een overtuigende zege: 4-1. Ratjetoe bleef in het spoor van de lei ders, dankzij een 6-0 overwinning op Disco Love. Ook de reserves van De Pooter blijven aanspraak maken op de titel, hoewel erg moeizaam, bleef men toch aan de positieve zijde van de sco re tegen het altijd lastige Foto J an Die- leman: 2-1. Supermarkt den Hamer rukte, dankzij een overtuigende 3-0 overwinning op Moy Fa, op naar de subtop van deze klasse. Primus/Pluym en Groovy Bar besloten hun duel met een puntenverdeling: 2-2. In de tweede klasse klommen de reser ves van Moy Fa via een overtuigende overwinning van 8-2 op Cito Tours en kele plaatsjes op de ranglijst. Dat was ook het geval met La Bourse die geen enkele moeite hadden met het onder aan bengelende Markt Boys/Dolf Schoot: 4-1. De stand eerste klas: HCG 7-14; De Pooter 2 8-13; Ratjetoe 7-11; De Reizende Man 5-7; Dax Pallets 6-7Supermarkt den Hamer 7-7; Number One 6-6; Groovy Bar 6-6; Primus/ Pluym 7-5; Dax Pallets 5-4; Moy Fa 6-4: Foto Jan Dieleman 7-4; Le Feber 5-2; Groosman Smulders 6-2; Wapen van Axel Kesbeke II6- 2. Tweede klas: Verpoorte 6-12; De Eeuwige Lente 6-11; Wilton 7-10; Bliek en de Vos 6-9; Broomchemie 5-8; Opel Kerckhaert Hulst 6- 8: Electra deMaayer7-7; Marine Service 7-6; La Bourse 7-6; Moy Fa II7-6; Cito Tours 7-5: Haak Keukens6-4: Van AltenVastGoed7-4; Markt Boys. Dolf Schoot 7-0. SINT-JANSTEEN De 3-0 overwin ning van Breskens in de uitwedstrijd tegen Steen betekent de vierde zege op rij. Met eerdere winst op Clinge, Vogelwaarde en - nu - deze tegenstan der houdt Breskens, naast een Zeeuws-Vlaamse 'titel', ook de koppo sitie in de derde klas vast. De manier waarop dat gebeurde maakte tame lijk indruk bij Steen-trainer Peter van de Boogert:„Deze ploeg was erg geroutineerd" roemde hij de bezoe kers. „Toen ze op 2-0 kwamen was de wedstrijd in feite gespeeld". De Steen-oefenmeester wilde overi gens zijn team geen enkel verwijt ma ken. Dat kon ook moeilijk. In de eerste helft ving de sterk gewijzigde formatie (de thuisclub trad met vijf invallers aan,red.) zijn opponent niet alleen goed op, maar had het ook lang kansen op een eervol resultaat. Toen in die to taal omgegooide ploeg de taken achterin echter niet altijd opgepakt werden zoals het hoorde groeiden de gasten in de wedstrijd. Direct nadat doelman Gruben zijn ploeg bij een paar gevaarlijke counters van de thuisploeg overeind had gehouden blunderde Steen voor de eerste keer: bij de vrije trap van De Muynck aarzel de De Bot om uit zijn doel te komen en toen hij daar tenslotte toch toe besloot strafte Livramento daf foutje af, 0-1. Terwijl arbiter Marijnissen uit Hoeven een boekings-festival op gang bracht (Steen zag achtereenvolgens Peter van Dorsselaar, Eric Merckx en doel man De Bot in het boekje belanden, Breskens stelde daar dezelfde straf voor Carlo de Smit en Benny Pilaet te genover) werd steeds duidelijker dat Johnny Livramento zijn dagje had. Na die openingstreffer stichtte de cen trumspits voortdurend gevaar in de Steen-achterhoede. Maar met kunst en vliegwerk hield men daar de zaak voorlopig dicht. Steen kwam in de laatste minuten voor rust zelfs echt dreigen, maar uit de vier corners op rij bleef Breskens-doelman Gruben winnaar. De gasten waarschuwden hun tegen stander meteen na de rust dat het vooral oog moest houden voor zijn ver dediging: een knal van De Muynck sloeg terug in het veld en even daarna prikte diezelfde speler net naast. Ge routineerd liet Breskens de thuisploeg daarna komen, wachtte op de goede momenten en sloeg daaruit -beslis send- toe. Halfweg het tweede bedrijf zette Livramento op een steekpass twee verdedigers en doelman De Bot voor schut. Een tweede blunder, goed voor 0-2 en de beslissing. En kort voor tijd, nadat 'botsingen' tussen Jo van Remortele (STEEN) en Breskens-aan- voerder Benny Pilaet door Marijnissen onvoldoende opgelost werden, profi teerde Johnny Livramento voor de derde keer van de desorganisatie in de Steen-achterhoede. Livramento leek kansloos op een te verre pass uit zijn middenveld, maar het centrale Steen duo Van Dorsselaar/De Bruijn behan delde die trap zo knullig dat de Bres- kens-spits toch nog in balbezit kon ko men. Op de totaal openliggende rech terflank dook toen Rudi Snauwaert op en met een strak schot lagen de eind cijfers vast, 0-3. „De winterstop kan niet gauw genoeg voor ons aanbreken. Wat we nodig hebben is rust om al die blessures te laten genezen" zei Steen trainer Van de Boogert in zijn nabe schouwing ook nog. Moment uit de wedstrijd van Steen tegen Breskens. TERNEUZEN De Zeeuws-Vlaamse koplopers kwamen het weekeinde niet ongeschonden door in de hand balcompetitie. Bij de dames speelde Hontenisse met 6-6 gelijk tegen HVSV 2. De HV Hulst-dames staan niet meer alleen op kop in de tweede klas. De ploeg liep in Vlissingen zijn eerste ne derlaag op tegen Walcheren 2: 10-9. Bij de heren liet HVSV de punten lig gen in Zierikzee. Daar werd met 14-13 verloren van Delta Sport 2. Overige uitslagen: DS1: Operatie '71-Marathon 8-9, HS2: WIK- HV Hulst 9-17, Operatie '71-Walcheren 4 17- 17, Hontenisse-Orion 14-8. HVSV blijft een moeilijke tegenstan der voor de Hontenisse-dames. Vorig jaar slaagde het team er niet in om HVSV 1 te kloppen en gisteren moest alles op alles gezet worden om gelijk te spelen tegen HVSV 2. In de eerste helft onderkende Hontenisse het gevaar van een goed spelend HVSV niet. Vooral Joan Risseeuw kreeg alle gele genheid om het spel naar zich toe te trekken en heel wat invalsters in de juiste stelling te brengen. De rust ging dan ook in met een verrassende 1-6 stand. Tegen een fanatiek verdedi gend HVSV kwam Hontenisse in de tweede helft langzaam maar zeker te rug. Het alles of niets-offensief leverde zes seconden voor tijd de gelijkmaker op, die gescoord werd door Nicole Hoofman. Operatie '71 liet de kans om het karwei in de eerste helft af te maken onbenut. De ploeg maakte in deze fase een 0-2 achterstand goed door op 3-3 te ko men. Twee strafworpen werden echter niet benut. Hard werkend en met tech nisch beter spel waren de Oostburgse dames in de tweede helft niet opgewas sen tegen het fysieke geweld van de te genstanders, die met een 8-9 overwin ning bepaald niet mochten mopperen. Een veel belovende openingsfase waarin HV Hulst met 2-0 de leiding nam, leverde uiteindelijk niets op. De ploeg draaide niet lekker, waardoor er geen afstand genomen kon worden. In de tweede helft kwam Walcheren terug en dit betekende in de slotfase de eerste Hulsterse nederlaag: 10-9. Een slechte wedstrijd, waarin HVSV onnodig verloor. Veel mislukte, vooral in aanvallend opzicht. Delta Sport maakte hier gretig gebruik van en gaf de al voor rust verkregen voorsprong niet meer uit handen: 14-13. Een goed uit de startblokken schie tend HV Hulst stond al met 6-0 voor, toen WIK voor de eerste maal doel trof. Deze ruime voorsprong werd niet meer uit handen gegeven en hoewel de twee de helft wat minder voorspoedig ver liep, werd er met 9-17 gewonnen. Twee aan elkaar gewaagde ploegen maakten er een spannende wedstrijd van. Een 8-5 voorsprong voor Walche ren werd onder meer door een produk- tieve Kees Jansen van Rosendaal voor rust al weggewerkt. Na de hervatting leek het er lang op, dat Operatie '71 zou winnen, maar de ploeg bezweek bij een 17-15 voorsprong in de slotfase aan de Walcherse druk: 17-17. Dat Hontenisse momenteel uitste kend draait werd maar weer eens be wezen in de wedstrijd tegen Orion. De tegenstander kreeg geen schijn van kans en bleef na een 14-8 nederlaag met lege handen achter. HULST Aan de kop van de Hulster bedrijfstenniscompetitie blijft het spannend. Jeunesse en De Boy won nen beiden met 6-2, waardoor eertge- noemd team zijn voorsprong van een punt wist te behouden. Jeunesse ver sloeg Neckermann 1. Annemarie Dob- beleir was de enige die de winstpun ten in moest leveren. Tegen Nel Hen- drikse verloor ze met 9-7. Ook Marion Schellekens (De Boy) ver loor haar damesenkelpartij. Tegen Sandra Cool (Zaman Sport) werd het een kleine 5-3 nederlaag. Mark Leenk- negt versloeg hierna Henk van de Voorde met 8-6. Het gemengddubbel ging met 10-4 naar Marion Schellekens en J an Willem B artz, die te sterk waren voor Sandra Cool en Harold de Puys- seleir. De herendubbelpartij was ook voor De Boy. Bartz en Leenknegt won nen met 8-4 van Luc van de Voorde en Harold de Puijsseleir. Overige uitslagen. A-poule: Le Bouquet- Weemaes 2-6. C-poule: Bleijenbergh-NCB 2- 6; Rademakers-Fassaert 0-8; Westerterp- Korenbeurs 5-3. D-poule: Credit Lyonnais- Neckermann 3 2-6; Saman-EESI 6-2; Hoe- kert-Fassaert 5-3; Hoekert-NSM 2-6; Fas- saert-Tiffany 2-6; ETEC-Van Seumeren. In Terneuzen eindigden het D-poule- duel tussen Dutsy Sun en l'Escaut in een 4-4 gelijkspel. Racketcentrum ver sloeg in dezelfde groep NSM met 8-0. De E-pulewedstrijden kenden dezelfde uitslagen. Broomchemie was met 8-0 de sterkste tegen HCG 2, terwijl Ver linde - in een Menshop 4-4 gelijkspel eindigde. In deze wedstrijd won het da meskoppel Marloes Oudenaerd en Franny Göbels de eerste partij m et 9-5 van Carla Burgers en Ellie Verlinde. Peter Kentin en Erik Oudenaerd kwa men daarna met 7-9 te kort tegen Ge- lein en Ad Verlinde. Verlinde pakte vervolgens een 4-2 voorsprong door het eerste gemengddubbel te winnen. Gelein Verlinde en Carla Burgers klop ten Peter Kentin en Franny Göbels met 8-7. In de slotpartij kwam Men shop alsnog op gelijke hoogte, doordat Marloes en Erik Oudenaerd Ellie en A.-,'. Verlinde met 8-7 versloegen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 23