Raadslid dringt aan op voorstel opknappen sportpark Aardenburg Carnavalsstichting Aardenburg vierde het 11-jarig bestaan Prinsen Carnaval gepresenteerd Drumfanfare Axel sloot jubileum af Reünie van (oud)-inwoners Boerengat levert bankje op PZC/ streek 6 Verkoop kaarten en kinderpostzegels bij postkantoren Nieuwe radio's voor reddingboot Javazee VOOR JONG EN OUD BESTUUR TEVREDEN Afscheidsreceptie dijkgraaf in Axel A. van der Kelen Clinge overleden Lekkage in zwemt] 'De Driehoek' Hii| Flinke schade bij aanrijding in Hulst dinsdag 11 november GESLOTEN GEDULD VAN RIE IS OP Grijze uil BIERVLIET Ouderenbond - Vrijdag komt de af deling Biervliet van de Algemene Ne derlandse Bond van Ouderen bijeen in bejaardencentrum 'Ter Walle'. Cen traal staat het thema 'Beter bewegen voor Ouderen'. Er wordt onder meer een film vertoond, en er is een aantal spelmaterialen te zien. De bijeen komst begint om twee uur 's middags. SINT-JANSTEEN Belangstelling voor expo was zeer groot AARDENBURG Commissievergadering SAS VAN GENT Nieuwe voorzitter I bejaarden bond OOSTBURG NCVB De Nederlandse Christen Vrouwen Bond (NCVB), afdeling West Zeeuwsch-Vlaanderen, houdt donder dagmiddag een vergadering in het her vormde kerkcentrum in Oostburg. Tij dens deze middag zal mevrouw A. de Bruijn uit Zoutelande spreken over creatief bezig zijn. De vergadering be gint om 14.00 uur. Goedmakertje ALGEMENE BEGRAFENISONDERNEA/IIN' ZEEUWSCH-VLAANDEREN V. QUATAERT MAANDAG 10 NOVEMBER 1986 AARDENBURG - Het geduld van het D66-raadslid H.C. van Rie in Aarden burg is op. Van Rie vindt dat b en w zo snel mogelijk een afgerond voorstel voor het verbeteren en opknappen van het Burgemeester Van Dongen- sportpark aan de gemeenteraad die nen te presenteren. Over aanpassing van het sportpark wordt al bijna twee jaar gepraat. Maar afgezien van de uitvoering van wat kleinere onderde len van een totaalplan, zoals dat in '85 werd opgesteld, is er sindsdien niets gebeurd. Het D66-raadslid heeft b en w nu' schriftelijk verzocht eindelijk eens met een voorstel te komen. Van Rie diende al in juli '85 een verbeterings- en uitbreidingsplan in. Een maand la ter besloot de raad (unaniem) de zaak in handen te geven van de commissie ruimtelijke ordening. Die besloot een werkgroep in te stellen, die 'de grote lijnen' van een aanpassingsplan zou aangeven. Van Rie zelf presenteerde b en w vervolgens een financieel fase ringsplan. Uiteindelijk besloot het col lege, op advies van de raadscommis sie, tot een inventarisatie van de uit te voeren werkzaamheden en het mate riaal dat daarvoor nodig is. Die inven tarisatie zou worden ondersteund door een rapportage met begrotingen en tekeningen en zo mogelijk met al ternatieven. Niets leek uitvoering van de plannen in de weg te staan. In de cember ontvingen b en w een lijvig ambtelijk rapport, compleet met offer tes van een aantal bedrijven. Van Rie nu in een brief aan b en w: „Het toen malige college vertikte het echter om de inmiddels vergaarde gegevens, plus mijn voorstel, plus het advies van de commissie opnieuw aan de raad voor te leggen. Daarentegen voerde het col lege een ad hoc-beleid door onderdeel voor onderdeel uit 'mijn pakket' al dan niet stiekem te doen uitvoeren. Het huidige college, dat mede door steun van D66 zitting heeft, is voldoende op de hoogte van een en ander. Deson danks heb ik inmiddels moeten con stateren dat ook dit college kennelijk van mening is dat men ingediende voorstellen moet negeren." Van Rie wil van b en w weten wanneer de hele zaak nu eindelijk eens wordt voorgelegd aan de raad. TERNEUZEN - Op een groot aantal postkantoren in Zeeuwsch-Vlaande- ren zijn vanaf woensdag weer kinder postzegels te verkrijgen. Het is de zes tigste keer dat deze postzegelactie wordt gehouden. Naast de postzegels is er ook weer een ruime keus in wenskaarten, zowel voor Kerst en Nieuwjaar als voor verjaarda gen en andere doeleinden. Postzegels en kaarten kunnen van woensdag 12 november tot en met woensdag 19 no vember gekocht worden op postkanto ren in de volgende plaatsen: Terneu- zen, Axel, Hoek, Sluiskil en Zaamslag. In Biervliet is het postkantoor voor de actie vrijdag van 15.30 tot 17.30 uur ge opend, en in Axel zijn de postzegels en kaarten van donderdag 20 november tot en met vrijdag 28 november ook op de Rabobank te verkrijgen. BRESKENS De reddingboot Java zee heeft sinds vrijdag twee nieuwe radio-installaties aan boord. De ene is afkomstig van de gemeente Oostburg. Deze radio zal in het seizoen gebruikt worden om contact te onder houden met de strandposten langs de Oost- burgse kust. Het tweede exemplaar kreeg schipper H. de Lobel van de visclub Zuid-West- Nederland. Deze visclub met zo'n dui zend leden, deed de radio cadeau met het oog op de veiligheid. Zo kunnen via deze radio de leden van de club met de Javazee in contact ko men, wanneer ze hulp nodig hebben. Zo'n 99 procent van de leden heeft zelf een radio aan boord. De Javazee be schikt nu in totaal over zeven radio's. Secretaris Ronny Speussen van de carnavalsvereniging 'De Mosselkrauwers' in Phlippine installeerde Prins Jakkes I, nadat deze was opgedoken uit het souf fleurshok. AARDENBURG Het elfjarig be staan van de Aardenburgse carna valsstichting De Nachtuuln is zater dag gevierd met een receptie en een reünie, 's Middags vond in de muziek- sociëteit een carnavalsmiddag plaats voor de Aardenburgse schooljeugd. De belangstelling was groot: de socië teit van de Koninklijke Aardenburg- sche Fanfaren was tot de laatste plaats bezet. De jeugd kon kijken naar het optreden van het clownsduo Ponko en Donko. Dit duo, afkomstig uit het Brabantse Steenbergen, introduceerde na afloop van haar optreden de nieuwe jeugd prins en -prinses van Aardenburg. Te vens werd de jeugdraad voorgesteld. Mario Verbeke uit Eede werd uitgeroe pen tot jeugdprins 1987, Sharon Pari- daen is de nieuwe jeugdprinses van Aardenburg. Na de bekendmaking volgde nog een mini-bal. In hotel 's Lands Welvaren, waar de Nachtuuln. destijds zijn opgericht, werd 's avonds een receptie gehouden. Burgemeester mr E. Jongmans van Aardenburg sprak een kort woord. De carnavals verenigingen van IJzendijke, Groede en Sluis gaven acte de presence. Er was een mini-tentoonstelling inge richt: door middel van foto's, oude kranteknipsels en programmaboekjes werd een beeld gegeven van elf jaar Nachtuuln. Na de receptie gingen de Nachtuuln en de boerenkapel De Blaasuuln naar het Verenigingsge bouw van schuttersgilde Sint Sebas- tiaan. Ook de vaste helpers van het jaarlijkse schurenbal, waren welkom tijdens de reünie, die voortduurde tot in de kleine uurtjes. Tijdens de reünie werd de heer G. van Turenhout, destijds zeer nauw be trokken bij de oprichting van de Nachtuuln, onderscheiden met de or de van de grijze uil. Ook zijn echtge note werd in de bloemetjes gezet. Carnavalsvereniging De Papvreters uit Groede maakte zaterdagavond in café De Wulpenhoek haar nieuwe prins bekend. Het is Bram Maas, die ook afgelopen jaar de scepter zwaaide in het rijk der papvreters. In de raad van elf is één nieuw gezicht, Erik de Cousemaeker uit Oostburg. Afvaardi gingen van een groot aantal Vlaamse carnavalsverenigingen woonden het prinsenbal bij, onder andere uit Brug ge, Adegem, Veldegem, Sint-Kruis- Brugge, Torhout en Oostkamp. Ook de stichting Jeugdcarnaval uit Sluis was zaterdagavond van de partij. SLUISKIL/PHILIPPINE/WESTDOR- PE - In verschillende plaatsen in de Zeeuws-Vlaamse Kanaalzone werden het afgelopen weekeinde de nieuwe prinsen carnaval gekozen. In Sluiskil had men tot het laatste moment ge heim weten te houden wie van de drie kandidaten op wie de Raad van Elf zijn stem kon uitbrengen, uit de bus was gekomen. Pas zaterdagavond om elf minuten over elf maakte voorzit ter Frans Bouchaut van 'De Zwarts- nuuvers' de enveloppen met de stem briefjes open. H. C. van Rie AXEL - Dijkgraaf P. van Hoeve neemt vrijdag 21 november afscheid van het waterschap De Drie Ambachten. De dijkgraaf gaat met pensioen. Om 14.15 uur begint een buitengewone algeme ne vergadering in cultureel centrum 'De Halle' in Axel. Later die middag is er een afscheidsreceptie. Dijkgraaf Van Hoeve wordt opgevolgd door ge zworene F. Verhelst. AXEL - De Christelijke Drumfanfare Hosanna (CDH) heeft zaterdagavond met een showrevue in het cultureel centrum 'De Halle' in Axel de festivi teiten ter gelegenheid van het 60-jarig jubileum afgesloten. Voorzitter Leen Brandes en secretaris Jaap Buyze toonden zich na afloop erg tevre den over het jubileumjaar. Leden en oud-leden van de CDH brachten zaterdagavond op ludieke wijze het wel en wee van de vereniging voor het voetlicht. Dat viel gezien het applaus van het talrijk aanwezige pu bliek bijzonder in de smaak. „Ik moet zeggen dat een uitstekend beeld is ge geven van hetgeen zich in de afgelopen zestig jaar heeft afgespeeld", zei voor zitter Brandes na de voorstelling. Hij ging verder nog in op het behalen van een eerste prijs, tijdens een muziek concours in Sas van Gent. „Wij zijn be slist geen vereniging, die alle concour sen afstroopt om ons te manifesteren. Integendeel, wij komen zelfs zelden op een concours". Maar toch wil je wel eens, dat een onpartijdige jury een oor deel over je uitspreekt", zo verklaarde hij. Deelnemen aan concoursen wordt volgens hem echter beslist geen regel maat. „Wij willen een gezelligheidsver eniging blijven en dan moetje niet aan competities doen", verklaarde de heer Brandes. De vereniging viert naast het 60-jarig jubileum ook het eerste lustrum van Axelerrando, een groep van minder begaafde kinderen binnen de vereni ging. „Het is onze keuze om mensen op een leuke manier bezig te laten zijn met muziek, vertelde secretaris Buyze. „Als ik de vorderingen van deze groep gedurende de afgelopen vijf jaar be kijk, durf ik rustig te stellen dat wij een goede keuze hebben gemaakt. Zowel de ouders als de kinderen hebben er veel plezier in", aldus de heer Buyze. Hij twijfelt dan ook niet aan het be staansrecht van dit gezelschap binnen de vereniging. CLINGE Op 73-jarige leeftijd is in het Julianaziekenhuis te Terneuzen Albert van der Kelen uit Clinge overleden. De heer Van der Kelen is vele jaren actief geweest binnen het jaren is hij voorzitter geweest van de VAN DOW OF VAN DE GEMEENTE plaatselijke voetbalvereniging en 63 jaar is hij lid geweest van de fanfare Weldoen door Vermaak. Binnen de plaatselijke muziekvereni ging was hij ook bijzonder actief in het werkcomité, waarvan hij voorzitter was. Tevens was hij bestuurslid van de afdeling Zeeland van de Westbrabant se en Zeeuwse Muziekvereniging. Al- bert van der Kelen is ook één van de grondleggers en initiatiefnemers ge weest van de kinderboerderij op het terrein van De Sterre. Van de Stich ting Kinderboerderij De Sterre Clinge was hij vanaf het begin vice-voorzitter. De laatste jaren was Van der Kelen be trokken bij de activiteiten voor oude ren, met name als voorzitter van Bil jart voor Ouderen. Verder is hij vele ja ren bestuurslid van de Stichting Ge meenschapscentrum Malpertuus ge weest. De begrafenis vindt morgen plaats op de 'rooms-katholieke be graafplaats van de parochie H. Henri- cus. Vooraf is er om 10.30 uur een plechtige uitvaartdienst in de Clingse parochiekerk. Onder muzikale begeleiding van de boerenkapellen uit Sluiskil en Graauw werd Rini van Meerendonk als nieuwe Prins Carnaval gepresenteerd, terwijl de prins van vorig jaar, Aad Ronkes, op de tweede plaats eindigde, wat hem het recht geeft op de functie van adju dant. Na deze bekendmaking en het voorstellen van de Raad van Elf maak te oud-Sluiskillenaar Camiel Schel- strate een foto van het gezelschap. Dit betekende de straat van de actie 'Raadt het gewicht', die tot het carna val van 1987 wordt gehouden. De foto komt bij verschillende middenstan ders te hangen, waar men tegen beta ling van een gulden een gooi kan doen naar het gewicht van de Raad van Elf plus prins. Na het officiële gedeelte werd de feestavond van 'De Zwarts- nuuvers' voortgezet met muziek van de Masters drive-in-show uit Terneu zen. Tijdens het zaterdagavond door ruim tweehonderd belangstellenden be zochte prinsenbal van 'De Mossel krauwers' in Philippine werd voor de vierde keer Sjaak van Holst gekozen. Als Prins Jakkes I zal hij tijdens het carnaval over zijn woonplaats regeren. Iedereen verwachtte, dat de prins op ludieke wijze uit een grote mossel te voorschijn zou komen, maar wie ver scheen, was sjampetter Herman Ver- meire. Pas later dook de enige echte Prins Jakkes I op uit het souffleurshok van de zaal 'De Meerpaal'. De carnavalsvereniging 'De Koeters' in Westdorpe hield reeds vrijdagavond het prinsenbal. Voorafgegaan door de Raad van Elf kwam Theo de la Ruelle als de nieuwe Prins Theofiel I uit een enorme melkbus. In aanwezigheid van de Raden van Elf van 'De Betekoppen' uit Sas van Gent, 'De Mosselkrauwers' uit Philippine en 'De Zwartsnuuvers' uit Sluiskil werd hij beëdigd. De kers verse prins huldigde vervolgens drie personen, onder wie de voorzitter van 'De Koeters', Henk Mosmans, die in middels elf jaar lid is van de carnavals vereniging. De avond werd tot in de kleine uurtjes voortgezet op muziek van het orkest 'Midnight' en de boe renkapel 'Tandsjen Bei'. Zondagmiddag was Sas van Gent ook volop in de carnavalssfeer. Traditiege trouw nam de raad van elf, begeleid door de boerenkapel, afscheid van de oude narrentempel 'Het Schippers huis'. Eigenaar Pol Meuleman moest de nar weer in handen geven van de prins en zijn gevolg. De tocht langs de Sasse café's werd beëindigd met een bezoek aan de nieu we narrentempel. De nar werd over handigd aan café 'Dieneke' in het Brouwershuisje op de Markt in Sas van Gent. Dit zal de komende carna valsdagen het stamcafé zijn van prins carnaval met zijn raad van elf. De publieke belangstelling voor de achtste Steense Expo in Sint-Jan steen heeft alle verwachtingen over troffen. Secretaris Louis Broekuert van de middenstandsvereniging Sint Paulus schrijft dit onder meer toe aan een wedstrijd waarbij verschillende prijzen waren te verdienen. De expo werd van vrijdag tot en met zondag ge houden in het gemeenschapscentrum 'De Warande', waar dertien standhou ders zich presenteerden onder het motto 'Expo Steen Steengoed'. Secre taris Broekaert zag in het succes een stimulans om volgend jaar door te gaan. Hij zei er trots op te zijn dat een dergelijke expo in zo'n kleine gemeen schap nog mogelijk was. HULST - Een lek in een toevoJ ding van het overdekte zwembad Driehoek' in Hulst heeft totgevol had, dat zaterdag en zondag ml worden afgezien van de mogelijk! tot vrij zwemmen. Om de toe! naar de kelder, waar het lek ziel vond, af te sluiten, moest het Joj liter water bevattende kleine i leeggepompt worden. De zwemlj konden zaterdag wel gewoon t gaan door gebruik te maken var tweede bad met beweegbare boil Vrijdagavond laat werd het persl van het zwembad gewaarschuwd! de automatische storingsmelder.l bufferkelder waar zich de waterpl bevindt, bleek ongeveer 12 centiJ water op de vloer te staan. Hetpl neel trachtte eerst met eigen r riaal de kelder leeg te pompen, li moest uiteindelijk toch de assist! van de Hulster brandweer inrol Dankzij het snelle ingrijpen blijvl onkosten beperkt tot de reparatil het lek en wat geringe watered Daar het opnieuw vullen van i ne bassin, het opwarmen en zuil van het water enkele dagen in bl neemt, moest gedurende het weel de van het vrij zwemmen worden! zien. Sinds de opening in 1981 is dit del de keer, dat het zwembad meteel kage te kampen heeft. Vier jaai| den ontstond er een lek in een a toevoerleiding. Vandaag (maandl het zwembad weer normaal vocT publiek geopend. commissie Openbare Werken vi gemeente Aardenburg houdt diil aansluitend op de de commissieiT telijke Ordening die om 19.30 ui gint, een vergadering in het gemj huis. Naast de huishoudelijke p staan er de volgende zaken op de| da: verlichting Kaaipoortpleif kerk en weeshuis, reconstl Nieuwstraat te Eede, klacht 1 Tuimelsteenstraat over kastai men, totaalplan gymzaal en del ging van het podium van het H| Eede. SAS VAN GENT - De nieuwe vi ter van de Katholieke Bejaarde! in Sas van Gent is de heer Pietl zer. Hij was tot voor kort vice-vl ter van de bond. Tijdens de ve| ring, vrijdag, waarbij 85 leden a zig waren, zijn nog twee nieuJ stuursleden gekozen. Dit zijl vrouw Van Vooren-Van Heckel heer M. Pilaet. HULST - In de nacht van zaterdag op zondag werden bij een aanrijding op de Tivoliweg in Hulst drie auto's flink beschadigd. Bestuurder A. de B. uit Hulst reed over de Tivoliweg richting centrum en botste tegen de geparkeer de auto van A. B. uit Hulst. Deze schoot vooruit en botste tegen het ge parkeerde voertuig van A. W. uit Hulst. De automobilist A. de B. werd een bloedproef afgenomen en kreeg een rijverbod opgelegd. BOERENGAT - Krijgen de oudere be woners van de buurtschap Boerengat bij Terneuzen een bankje van 'buur man' Dow Chemical óf van de ge meente Terneuzen? Die vraag hield zaterdagmiddag de bewoners en oud bewoners geruime tijd bezig. „Wij willen natuurlijk meebetalen, dat is geen punt", verzekerde DOW-topman R. Ruules de 'Boerengattenaers', ver enigd in het communicatiecentrum 'De Boerderij' van Dow Chemical. „Nee, nee, de gemeente neemt dat bankje voor haar rekening. En dan krijgt u van Dow misschien wel iets anderS", reageerde waarnemend bur gemeester W. van Walraven van Ter neuzen. Dat nieuwe bankje wordt dus straks een mooie herinnering aan een uiterst succesvolle reünie van (oud) bewoners van het Boerengat en van oud-leerlin gen van de christelijke lagere school De Knol. Het idee was van twee oud leerlingen van de school, Piet Herre- bout en Freek de Bruijne. Toen zij, al weer geruime tijd geleden, een groot aantal fraaie dia's van het Boerengat 'door de jaren heen' bekeken, besloten ze tot een reünie. Dow Chemical, de buurman van het Boerengat, stelde di rect het communicatiecentrum aan de Herbert Dowweg beschikbaar. Daar verzamelden zich zaterdagmiddag een kleine vierhonderd (oud)Boerengatte- naers en oud-leerlingen van de school. Initiatiefnemer Piet Herrebout: „Het was goed dat we de grens hadden ge trokken bij oud-leerlingen tussen 35 en 50 jaar, anders was de ruimte veel te klein geweest." Belangstellend bekeken de reünisten van Boerengat oude foto's en ander mate riaal uit het verleden. Herrebout heette de reünisten wel kom. Hij vertelde wat anekdotes, bij voorbeeld over het begin van de jaren zestig, toen 'plastiekfabriek' Dow zich vestigde in de naburige Nieuw Neuzen- polder. „En nu zijn we een klein ge hucht onder die grote Dow..." Dow-woordvoerder Ruules haakte daar direct op in. „Eigenlijk hebben we hier maar één buurman, het Boe rengat. Ooit hebben we iets van u af genomen; u bent misschien zelfs een tikje in de verdrukking gekomen. Maar ik verzeker u dat wij er van onze kant alles aan doen om welke vorm van overlast dan ook te voorkomen. Ach, en beschouwt u het feit dat wij ons communicatiecentrum beschik baar hebben gesteld voor deze reünie maar als een 'goedmakertje' voor wat wij u als gemeenschap in het verleden misschien hebben afgenomen." Wethouder Van Walraven op zijn beurt verzekerde de Boerengattenaers dat het gemeentebestuur bij het uitstippe len van het beleid de buitenkernen ze ker niet uit het oog verliest. „Elke kern is voor ons even belangrijk, tot de al lerkleinste toe." Daarna kregen de reünisten ruim schoots de gelegenheid bij te praten, de dia's van winkelier Jaap Goossen te bekijken en even stil te staan bij de kleine foto-tentoonstelling op de bo venverdieping van 'De Boerderij'. Er werd ook gegeten. Initiatiefnemer Herrebout na afloop: „Het was een enorm succes. Er waren mensen uit Frankrijk, maar ook uit Wolvega en Emmeloord...Of het voor herhaling vatbaar is? Natuurlijk. Maar we gaan eerst de hele zaak eens op een rijtje zet ten. En dit soort dingen moet je na tuurlijk ook weer niet te vaak doen. Dit was in elk geval fantastisch." 't Hijgend hert, der jacht ontkomen, schreeuwt niet sterker naar 't genot van de frisse waterstromen, dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den Heer, God des levens, ach, wanneer zal ik naad'ren voor uw ogen in uw huis uw naam verhogen? Psalm 421 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden in het St.-Janziekenhuis te Brugge van mijn innig geliefde vrouw, onze dochter en schoondochter DINA JOHANNA VAN DE VELDE echtgenote van Pieter M. A. van Bendegem op de leeftijd van 60 jaar. Axel: P. M. A. van Bendegem Axel: A. van de Velde Axel: J. A. van Bendegem-Freekenhorst 4571 XJ Axel, 8 november 1986 Mozartstraat 14 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 12 november a.s. om 11.15 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Neder landse Hervormde Kerk, die aanvangt om 10.30 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht tijdig aanwezig te zijn in de kerk. Gelegenheid tot condoleren in het Torenlokaal van voornoemde kerk na de begrafenis. Heden is na een kortstondige ziekte nog vrij on verwacht overleden mijn zorgzame moeder EBRINA LEINTJE DIELEMAN op de leeftijd van 66 jaar. Zaamslag: K. L. de Kraker 4543 RR Zaamslag, 7 november 1986 Terneuzensestraat 75 De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 11 november a.s. om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag na vooraf gaande samenkomst in 'de Rank', die aanvangt om 14.00 uur. Na een langdurig geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan onze geliefde vader, opa en broer ADRIAAN DIRK DE RUYSSCHER weduwnaar van Pieternella Suzanna Buurman op de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen: C. A. J. de Jonge-de Ruysscher P. J. de Jonge Sonja Hoofdplaat: A. de Ruysscher M. de Ruysscher-Willemsen C. de Ruysscher D. de Ruysscher-Verpoorte Terneuzen, 8 november 1986 Bellamystraat 17, 4532 CR Terneuzen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 11 november 1986 a.s. om 14.45 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Op- standingskerk, Bellamystraat te Terneuzen, die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht om 14.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Zij die door vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid vernamen wij het ovl lijden van ons erelid en oud-voorzitter, de hee| ALBERT VAN DER KELEN Zijn toegewijdheid en inzet in onze verenigi| zullen ons steeds in dankbare herinnering b ven. Wij wensen zijn familie alle sterkte bij dit verlij Leden V.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geul men van het overlijden van ons erelid en ou| voorzitter, de heer ALBERT VAN DER KELEN Zijn toegewijdheid en inzet in onze verenigi| zullen ons steeds in dankbare herinnering t' ven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere fan lie sterkte toe dit verlies te dragen. Bestuur V.V. Clinl Bedroefd geven wij u kennis van het plotseliij overlijden van onze zwager en oom ANTHONIE JACOBUS DIELEMAN weduwnaar van Suzanna Catharina Schiema| in de ouderdom van 83 jaar. Familie Dieleman Familie Schieman Zaamslag, 9 november 1986 Bejaardencentrum 'de Molenhof Correspondentieadres: J. J. Lourens, Karei Doormanlaan 15, 4535 BP Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdagl november a.s. om 14.45 uur op de Algemener graafplaats te Zaamslag. Vooraf wordt een dienst gehouden in 'de Mole| hof, die aanvangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bijl wonen worden verzocht tijdig aanwezig te zijn! Gelegenheid tot condoleren in 'de Molenhof de begrafenis. Sluis, tel. 01178-1918. L. KEULERS Oostburg, tel. 01170-3107 of 4242 F. SCHOUT Aardenburg, tel. 01177-1496 J. VAN DE LIJKE Breskens, tel. 01172-2121 Wegens sterfgeval is onze zaak de gehele dag Bloemsierkunst van den Branden| Raadhuisplein 10, Oostburg^^ JI—«ML—uw INI III I Bij beschikking der arrondissementsrechtbai Middelburg van 9 juli 1986 is onder curate steld Frist Meendering, wonende te meente Hulst in Huize De Sterre aan de s dreef no. 50, met benoeming van Cathannat j lia Walrecht-Vos, wonende te Vries aan hetfl denheim no. 9 tot curatrice en van Catrina Coleta Heyens-Sies, wonende te Terneuze de Van der Waalsstraat no. 46 tot toeziend cui ce.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 20