Bejaardensoos in Tholei vierde 25-jarig jubileum Veronica zit leider nu dicht op de hielen PZC/streek Tweetal beke ook inbraak in Meulvliet IN KRABBENDIJKE 'Play-in' in Tholen trok veel publiek s Bej aardenschieting in 's-Heerenhoek Afsteken vuurwerk leidt tot klachten Vlissinger (17) breekt arm bij val Nieuwe radio's voor reddingboot Javazee Inbraak woning Sint-Annaland Afscheidsreceptie dijkgraaf in Axel LEDEN IN DE BLOEMETJES IN VOLLEYBALCOMPETITIE VIERING IN SINT-ANNALAND Vrolijke noot Flinke schade bij aanrijding in Hulst Nieuw! GOES Presentatie nieuwe kinderpostzegels KRABBENDIJKE Plattelandsvrouwen - De afde ling Krabbendijke van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt woensdag een koffieochtend in het cul tureel centrum. KLOET IN GE Vrouwenbond - De afdeling Kloe- tinge van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) houdt woens dag een bijeenkomst in het Geertes- huis te Kloetinge. Ds. Q. de Vrie uit Middelburg zal dan spreken over de pastorale zorg in Der Boede. De aan vang van de bijeenkomst is om 19.30 uur. SINT-MAAR Feestavond NAKS De sportver eniging Na Arbeid Komt Sport (NAKS) in Sint-Maartensdijk houdt zaterdag 15 november haar jaarlijkse feestavond, bedoeld voor leden en niet-leden. Deze avond zal de country- and westernband 'The Jackhals' op treden. De NAKS-activiteitencom- missie verzoekt de bezoekers zoveel mogelijk in 'cowboy'-stijl gekleed naar recreatiecentrum 'Haestinge' te ko men. Aanvang 21.00 uur. Geslaagden aan maritiem instituut GEMEENTE BORSELE MAANDAG 10 NOVEMBER 1986 Ruim 400 vogels op tentoonstelling KRABBENDIJKE - De vereniging 'Vogelvrienden Krabbendijke en Om streken' heeft met een record aantal van 432 vogels haar vogeltentoonstel ling gehouden in het cultureel cen trum in Krabbendijke. De tentoon stelling werd geopend door wethou- 's-HEERENHOEK In 'De Koren beurs' in 's-Heerenhoek werd een schieting op de liggende wip voor be jaarden en minder validen gehouden. Er waren 29 deelnemers. De uitslag is: eerste hoofdvogel P. Maat Zorgvlied Ellewoutsdijk; tweede hoofd vogel E. Rentmeester Willem Teil Ovezande; eer ste zijvogel I. Helmstrijd Juliana Oudelan- de; tweede zijvogelL. de Jonge Concordia's- Heerenhoek; derde zijvogel A. Pikkaart Zorgvlied; vierde zijvogel B. de Jonge Con cordia; eerste kal J. de Jonge Willem Teil; tweede kal B. v. d. Dries Eensgezindheid 's- Heerenhoek; derde kal A. Pikkaart Zorg vlied; vierde kal L. de Jonge Concordia. Meeste kleine vogels (7) Job Koens Victoria Kwadendamme. De vliegende vogelprijzen waren voor E. Rentmeester en Jac. de Baar beiden Willem Teil. De volgende schieting is dinsdag 18 november. THOLEN De afgelopen weken is de politie in Tholen en Sint-Annaland herhaaldelijk waarschuwend opgetre den tegen het afsteken van knallend vuurwerk door jongelui. Klachten daarover komen vooral zaterdags avonds tegen middernacht voor. Afge lopen zaterdagavond waarschuwde de politie jongeren in Sint-Annaland in verband met geluidsoverlast door het afsteken van vuurwerk. Het is bij de politie niet bekend waar de jongeren het vuurwerk kopen. Officieel mogen winkels nog geen vuurwerk verkopen en zelfs niet in voorraad hebben. LEWEDORP - Op het kruispunt Post- weg-Korenweg bij Lewedorp heeft vrij dagavond de 17-jarige A.S. uit Vlissin- gen zijn arm gebroken, toen hij met zijn bromfiets ten val kwam. Dat ge beurde nadat hij door de koplampen van een tegemoetkomende auto werd verblind. De jongeman werd overgebracht naar het Bethesdaziekenhuis in Vlissingen. De indentiteit van de autobestuurder kon niet worden achterhaald. BRESKENS De reddingboot Java zee heeft sinds vrijdag twee nieuwe radio-installaties aan boord. De ene is afkomstig van de gemeente Oostburg. Deze radio zal in het seizoen gebruikt worden om contact te onder houden met de strandposten langs de Oost- burgse kust. Het tweede exemplaar kreeg schipper H. de Lobel van de visclub Zuid-West- Nederland. Deze visclub met zo'n dui zend leden, deed de radio cadeau met het oog op de veiligheid. Zo kunnen via deze radio de leden van de club met de Javazee in contact ko men, wanneer ze hulp nodig hebben. Zo'n 99 procent van de leden heeft zelf een radio aan boord. De Javazee be schikt nu in totaal over zeven radio's. GOES - In het postkantoor aan de Grote Markt in Goes presenteert het Goese comité voor de kinderpostze gels woensdag de nieuwe zegels. De ac tie wordt voor de zestigste keer gehou den en heeft dit j aar het thema 'kind en cultuur'. In Goes zullen daarom de drie prijswinaars van het kindersolo- festival 1986, Cornelieke Keizer, Jorg de Man en Jeanette Eversdijk, om 7.45 uur de eerste zegels kopen. De kinder- zegelactie duurt zes weken. Mevrouw De Koning-van Langeraad uit Kamperland vertoont dia's over het onderwerp 'Werk'. Maandag 17 november worden 'Vlees en vleesprodukten' gepresenteerd door slagerij Van Velzen in 'De Koren beurs' in Kruiningen. Aanvang 20.00 uur. Om 19.45 uur vertrekt men vanaf het Dorpsplein. der J. W. P. Cornelissen van Reimers- waal, die ook de hoofdprijzen uitreik te. De voornaamste prijswinnaars waren: al gemeen kampioen: L. v. d. Maas, Kruinin gen met zilver-bruin kanarie 91 punten (bondskruis); derbykampioen: J. Kamer ling, Krabbendijke, goudbuikje 89 punten; kampioen stamkanaries: M. Allewijn, Goes, ree.wit 364 punten; kampioen stam tropen: J. Kamerling, Krabbendijke, goud buikje 360 punten; jeugdprijzen: kam pioen: Paul Nieuwenhuize, Krabbendijke, goudgeel 90 punten, le prijs: Patrick Gom- mers, Goes, zebravink 89 punten, 2e prijs: Monica Lopoy, Kruiningen, roodrug 89 punten, 3e prijs: Richard Kamerling, Krab bendijke, zebravink 88 punten, 4e prijs: Ma rieke de Visser, Krabbendijke, zebravink 88 punten. Kanaries: gepigment met wit geel: le prijs: A. Kaan, Krabbendijke, goudgr. 90 punten, le en 2e prijs: L. v. d. Maas, Kruinin gen, zilver-bruin 90 punten; gepigment. met oranjerood: kampioen: St. Danker, Kruinin gen, oranje-isabelschimmel, 90 punten (bondsmedaille), le prijs: St. Danker, Krui ningen, oranje-isabel 89 punten; ongepig- ment. met wit, kampioen: M. Allewijn, Goes, recitief-wit 91 punten (bondmedaille), le prijs: D. Verburg, Waarde, recitief-wit 90 punten, 2e prijs: M. Allewijn, Goes, recitief- wit 90 punten; ongepigment. met geel, kam pioen: M. Nieuwenhuize, Krabbendijke, goudgeel 90 punten (bondsmedaille), le prijs: H. Schrier, Waarde en J. Zandijk, Waarde, goudgeld 90 punten, 2e prijs: Paul Nieuwenhuize, Krabbendijke, goudgeel 90 punten; ongepigment. met oranje-rood: kampioen: L. v. d. Maas, Kruiningen, zalm 91 punten, bondsmedaille, le prijs: L. v. d. Maas, Kruiningen, oranje-rood 90 punten en J. Gelok, Goes, oranje-rood-ivoor-schimmel 90 punten, 2e prijs: M. Nieuwenhuize, Krab bendijke, oranje-rood-ivoor 90 punten; pos tuur houdingrassen: kampioen (bondsme daille) en le prijs: R. v. Winsberghe, Rilland, Yorkshire resp. 90 en 89 punten; postuur, vormrassen, kampioen: J. Zandijk, Waarde, border 90 punten (bondsmedaille), le prijs: H. Schrier, Waarde, border 90 punten. Zebravinken: kampioen en le prijs: Patrick Gommers, Goes, zwartborst-bruin resp. 89 en 88 punten; tropen, kampioen: J. Kamer ling, Krabbendijke, goudbuikje 90 punten, le prijs: mevr. Kamerling, Krabbendijke, gouldam. 89 punten: grasparkieten: kam pioen: J. Zandijk, Waarde opal, cinn. 1. groen 90 punten, le prijs J. Jansen, Waarde, opal- donker-groen 89 punten; 2e prijs: Mevr. Ver burg, Waarde, opal-violet 89 punten; grote parkieten: kampioen: H. v. Iwaarden, Ka- pelle, splendid 90 punten, (bondsmedaille), le prijs: C. Looy, Kruiningen, roodrug 89 punten (2x), 2e prijs: H. v. Iwaarden, Kapel- Ie, elegant 89 punten en C. Looy, Kruinin gen, roodrug 89 punten; Agaporniden: kam pioen: D. Verburg, Waarde, ag.ros.collis 89 punten; tropische duifjes/Chin. kwartels: J. Hoogstrate, Krabbendijke, Chin, dwerg kwartel 89 punten; stammen kanaries: on- gepigm. met geel: le prijs: R. v. Winsberghe, Rilland, Yorkshire 359 punten; ongepigm. met wit: le prijs: D. Verburg, Waarde, reci tief-wit 363 punten; ongepigm. met orapje- rood: le prijs: L. v. d. Maas, Kruiningen, zalm 362 punten; stammen tropen: le prijs: C. Looy, Kruiningen, roodrug 359 punten, 2e prijs: D. Verburg, Waarde, ros.collis 358 pun ten: open klasse, overige vogels: kampioen: M. Hoogesteger, Krabbendijke, opal-grijs- groen 90 punten, le prijs: M. Pieterse, Krui ningen, Yorkshire 89 punten, 2e prijs: M. Oli vier, Goes, ag.ros. collis 89 punten. THOLEN Ruim 125 belangstellen den bezochten zaterdagavond bij de uitvoering van vijf muziekverenigin gen van Tholen en Sint-Philipsland in gemeenschapscentrum Meulvliet in Tholen. Onder hen ook loco-burge meester P. van Schetsen van Tholen en burgemeester T. Vogel van Sint- Philipsland. Honderdentien muzi kanten studeerden overdag in Meul vliet een tiental nieuwe muziekstuk ken in om deze 's avonds gezamenlijk ten gehore te brengen. Ook een aantal muzikanten, die door verhuizing geen lid meer zijn van een Thoolse muziek vereniging, kwam zaterdag naar Tho len om deel te nemen aan deze play-in. Voor het instuderen van de muziek stukken had de organiserende mu ziekvereniging Concordia uit Tholen het gehele gemeenschapscentrum af gehuurd, zodat de deelnemers zowel gezamenlijk als afzonderlijk in groe pen van dezelfde instrumenten kon den oefenen. Onder leiding van de diri gent van de koninklijke harmonie Concordia uit Tholen, P. Steijns, zet ten de muzikanten de uitvoering in met de Fanfare Royal. Hierna volgden muziekstukken uit het klassieke re pertoire onder meer barok en renais sance. Na de pauze bracht de groep een meer populair genre, waaronder Mc the Kni fe en Musicbox Dancers. De verschil lende repetitoren, dirigenten en een lid van de deelnemende muziekverenigin gen, die het instuderen overdag bege leidden, werden beloond met een fles wijn. Verder waren er na afloop bloe men voor ladyspeaker Sarien Bout en de echtgenote van dirigent P. Steijns. De stichting Lokale Omroep Tholen SLOTH) maakte van de uitvoering tv- en radio-opnames. De kinderen hadden zichtbaar veel plezier in het optreden van de clown, die zaterdag de opening opluisterde van het nieuwe onderkomen van de speel-o-theek De Wisselplaats in Goes-Zuid. GOES - Onder grote belangstelling van ouders, kinde ren en vrijwilligers heeft de echtgenote van de Goese burgemeester, mevrouw H. Blanken-Smid, zaterdag ochtend het nieuwe onderkomen van speel-o-theek De Wisselplaats in Goes geopend. De speel-o-theek leent speelgoed uit voor kinderen die zich 'anders' ontwik kelen, en is nu gevestigd aan de Populierenstraat 27 in Goes-Zuid. Het pand biedt een betere behuizing dan het voormalige adres in de Nieuwstraat. Mevrouw Blanken feliciteerde het bestuur van de speel- o-theek met het gebouw en sprak haar waardering uit over de inzet van vrijwilligers. Ze overhandigde het be stuur een stuk speelgoed voor de uitleen. Namens het kinderpostzegelcomité overhandigde me vrouw L. Kraak een bedrag van 4500 gulden. In haar dankwoord betrok bestuursvoorzitter mevrouw I. Steinmeier ook de stichting Philidelphia voor het be schikbaarstellen van de ruimte en de vrijwilligers. Daar bij wees ze speciaal op het vele timmerwerk dat enkele vrijwilligers hadden verricht. Na de officiële opening hield de Speel-o-theek open dag. Het optreden van een clown viel bij de kinderen goed in de smaak, evenals een grabbelton. Tijdens de open dag trad ook Bouwen Bree- man enkele keren op met zijn poppentheater. THOLEN De 23-jarige S. H. end jarige I. E. A. uit Breda, die inden van dinsdag op woensdag op h, daad betrapt werden bij een inbr in de christelijke mavo aan de Z weg in Tholen, hebben tegenovt politie ook bekend in de nacht v op 2 november te hebben ingebro in gemeenschapscentrum Meulv eveneens aan de Zoekweg. ye bleek uit het onderzoek, dat ookd jarige L. F. uit Zundert betrokken bij de inbraak in de christelijkeni Deze school heeft een alarmve ding met een bewakingsbedrijf, t door de politie H. en A. rond drieu het gebouw kon aanhouden. F. be de later bij de inbraak in de mav trokken te zijn geweest. Hij zatiJ wachtende vluchtauto en werd 1 aangehouden. Door de ter plekke tergelaten materialen en door he bruik van speurhonden kon dep- de betrokkenheid van H. en A. b inbraak, vorig weekeinde in Meulj aantonen. De buit in de christe mavo - bestaande uit stereo-, tuur, gereedschappen, kleding! sporttassen - was bij de inval r politie nog in het gebouw aanwezi ontvreemde koffie, rookwaar es luidsapparatuur uit Meulvliet zijn niet terecht. De schade door d braak aan het gemeenschapscent! ging de waarde van de buit overi' ver te boven. De drie mannen zij kele dagen voor onderzoek invr ring geweest en zijn thans weer op! voeten. SINT-ANNALAND Zaterdags' tussen kwart voor zeven en twaal is bij de familie R. in Tienhovs Sint-Annaland ingebroken. Det ners waren op het moment van d braak niet thuis en hadden ve de voordeur op het nachtslot te De politie vermoedt, dat de hiervan gebruik maakte(n) door, een haak door de brievenbus i aan de binnenkant van de deur op trekken. De familie R. miste bij komst 35 gulden. AXEL - Dijkgraaf P. van Hoeve neemt vrijdag 21 november afscheid van het waterschap De Drie Ambachten. De dijkgraaf gaat met pensioen. Om 14.15 uur begint een buitengewone algeme ne vergadering in cultureel centrum 'De Halle' in Axel. Later die middag is er een afscheidsreceptie. Dijkgraaf Van Hoeve wordt opgevolgd door ge zworene F. Verhelst. THOLEN Tijdens de viering van het 25-jarig jubileum van de Thoolse bejaardensociëteit, vrijdagavond in bejaardencomplex Ten Anker in Tho len, zette vice-voorzitster mevrouw M. Tichem verschillende leden in de bloemetjes. Hiermee bracht zij onder meer de dank van de leden tot uit drukking aan de vrijwilligers, die beurtelings voor vervoer zorgen. Ruim 75 leden van de jubilerende soos kwamen om half vijf bijeen in de re creatiezaal van het bejaardencom plex. Na een gezamenlijke maaltijd verwel komde mevrouw Tichem 's avonds de genodigden. Namens het gemeentebe stuur was wethouder J. Versluijs aan wezig. Ere-gasten waren verder de echtgenote van de Thoolse burge meester mevrouw M. W. van der Mun- nik-Willegenburg, oud-voorzitster me vrouw E. Baerends-Reinders, gemeen teraadslid mevrouw J. Deurloo-van Broekhoven en haar echtgenoot en oud-wethouder H. Jansen. Directeur A. van Loon van bejaardencomplex Ten Anker haalde tijdens zijn felicita tie de wijkfunctie van Ten Anker aan. Sedert ruim een jaar vinden de bijeen komsten van de soos in het bejaarden complex in Tholen plaats. Hij over handigde de penningmeesteressi de soos namens Ten Anker een i lop met inhoud. De bestuurslede het eerste uur, de dames B. Jans M. Tichem, doorliepen voor de foon de 25 jaar geschiedenis v: Thoolse bejaardensociëteit, opsi gesteld door mevrouw J. Meermal Zeeuwse troubadour Engel Reinh' uit 's-Heerenhoek nam de aanwe 's avonds met liedjes en confer mee terug in de tijd en gaf op dea nier ook blijk van zijn kijk op derne gebruiken. Radio BEZ1 huisomroep van Ten Anker, droe steentje bij aan het jubileum doi verzorgen van de geluidsinstallai De EHBO-ploeg van Koudekerke in actie tijdens de feestelijke wedstrijden in Sint-Annaland. SINT-ANNALAND Ongeveer 250 belangstellenden bezochten zaterdag in De Wellevaete te Sint-Annaland de viering van het derde lustrum van de landelijke opleiding tot uitbeelding van slachtoffers (LOTUS) Noord- en Midden-Zeeland. De jubilerende LO- TUS-kring, die momenteel negentien gediplomeerde leden telt, organiseer de op deze feestdag wedstrijden voor EHBO-verenigingen, Rode-Kruisco- lonnes en bedrijfzelfbeschermings- groepen. Achttien teams eerste-hulpverleners mochten zaterdag de LOTUS-slacht- offers te hulp schieten, die met natuur getrouw nagebootste lichte en zware verwondingen voor dramatische scè nes zorgden. De heer M. Knuist uit Goes, oud-voorzitter en grondlegger van de LOTUS-groep in Zeeland zei, dat er heel wat vorderingen zijn ge maakt bij het nabootsen van letsels. Hij herinnerde de zaal eraan, dat in het begin van de jaren zestig de situatie geheel anders was: „Toen lag er een briefje op de patiënt en moest je als EHBO'er eerst lezen wat hij mankeer de". Zaterdag bleek op overtuigende wijze, dat een LOTUS-slachtoffer niet alleen kan toneelspelen en grimeren, maar dat tot zijn taak ook behoort het in sce ne zetten van een ongeval. Dat gebeur de tijdens de voorwedstrijden met het inderhaast opbouwen van stands voor een braderie. Daarbij kwamen enkele standhouders lelijk ten val. Eén viel bewusteloos, had een schedelbasis- breuk opgelopen en verloor bloed uit het rechter oor. De ander brak een lin ker been en liep een snijwond aan de vinger op. De toegesnelde wedstrijd- ploegen, die tien minuten kregen om de eerste hulp te verlenen, werden daarbij door een driekoppige jury beoordeeld: is de juiste diagnose ge steld, hoe wordt knellende kleding los gemaakt, hoe worden verbanden aan gelegd en ligt het slachtoffer goed? Vier ploegen kwalificeerden zich voor de finale. Naast uitgebeeld leed was er ook een vrolijke noot. Daar zorgde het dansorkest Old Fashion uit Middelburg voor, dat tevens het be langrijkste decor vormde voor de fi nalewedstrijd. Het orkest speelde een Engelse wals, waarbij twee LOTUS- dansparen met elkaar in botsing kwa men. Het gevolg was een gebroken on derkaak, een open elleboogbreuk, een verstuikte enkel plus een hoofdwond- je. Voor dit onderdeel kreeg de wed- strijdploeg, uitgerust met verband- tas, vijftien minuten. De leiding van de uit drie leden tellen de hulpploeg werd apart beoordeeld. Als beste ploeg kwam het EHBO-team uit Stavenisse uit de bus. Deze behaal de 156 punten, goed voor een beker van het provinciaal commando Rode- Kruiscolonne Zeeland. Tweede werd de EHBO-ploeg uit Wilhelminadorp met 145 punten, derde de EHBO-ploeg uit Koudekerke met 128 punten en vierde de Rode-Kruiscolonne Zuid- Beveland-midden met 125 punten. De hoogste score voor leidinggevende kwaliteiten ging ook naar Stavenisse: Nellie de Rijke behaalde het maximale aantal van 40 punten. Een gedeelde tweede plaats was er voor de leiding van EHBO-ploegen uit Koudekerke en Wilhelminadorp met 36 punten en de derde prijs ging RKK-Zuid-Beve- land-midden met 32 punten. Voorzit ter Tjid Heyboer van de LOTUS-kring toonde zich een gelukkige jubilaris. Hij prees de studiekring voor de orga nisatie en de vlotte afwerking van het feestprogramma. De LOTUS-slachtof- fers kregen een klein aandenken: „Geef ze een vaantje en ze zijn tevree", zo besloot Heyboer de feestdag. VLISSINGEN De heren van Veroni- ca'74, de enige Zeeuwse deelnemer aan de districtsklasse van het West brabantse volleybal, blijft het goed doen en staat nu op maar één punt van koploper CSS. Amigos, dat in de pro motieklas uitkomt, verloor onnodig met 3-2 van het Bredase Switch. In het Rotterdamse volleybaldistrict speel de de Kwiek-heren gelijk, terwijl de dames van Bruinisse puntloos ble ven. De afwezigheid van hoofdaanvaller André van Damme, die het Tholense zelfvertrouwen vooraf nogal had ge schaad, is Veronica in de wedstrijd te gen het vierde team van Vrevok uitein delijk opgebroken. Vooral de routine van de Zeeuwen bleek ruimschoots voldoende om de volle winst te beha len. In de laatste set, toen ook de ver dediging veel goed werk deed, scoor- HULST - In de nacht van zaterdag op zondag werden bij een aanrijding op de Tivoliweg in Hulst drie auto's flink beschadigd. Bestuurder A. de B. uit Hulst reed over de Tivoliweg richting centrum en botste tegen de geparkeer de auto van A. B. uit Hulst. Deze schoot vooruit en botste tegen het ge parkeerde voertuig van A. W. uit Hulst. De automobilist A. de B. werd een bloedproef afgenomen en kreeg een rijverbod opgelegd. VLISSINGEN - Aan het Maritiem In stituut De Ruyter in Vlissingen, afde ling HBO, slaagden de volgende kan didaten: Scheepswerktuigkundigen:BII P. J. Saa- man, Kapelle; R. C. Mehlbaum Middelburg; T. H. van de Pol Eist; GI: A. J. Salakory Oost- Souburg; M. Kik Seroosker (Sch); CII: J. R. Kroos Kwadendamme; C. J. Saman Krui ningen. den zij vooral veel met tactische bal len. De setstanden: 13-15,12-15 en 9-15. Teveel persoonlijke fouten zorgden er voor dat Amigos aan de hernieuwde kennismaking met de concurrent van vorig jaar, Switch, weinig plezierige herinneringen overhield. Alleen in de tweede en derde set slaagden de gas ten erin de Brabanders hun wil op te leggen, maar verder lukte dat niet. Al leen Piet Bevelander haalde zijn or- malge niveau. Vooral in de laatste set deed het aantal fouten zich in de Zeeuwse gelederen voelen, want toen haalde Amigos eerst een 14-7 achter stand op, omvervolgens bij 14-13 enke le malen jammerlijk te falen. De set standen waren 15-9, 4-15,9-15,15-10 en 15-13. De dames van Kwiek kwamen in de wedstrijd tegen een gelijkwaardig Spi rit (Barendrecht) in feite zichzelf te gen. Een tekort aan trainingsuren zorgde voor te weinig eenheid binnen de ploeg en dat leverde erg veel mis- verstandne op, zodat de gasten slotte via 7-15, 13-15 en 11-15 m wonnen. De heren van Kwiek speelden sets goed en daarna dankten zij tt delijk dan ook de puntendeling, vierde set deed zich vooral moeidheid nogal voelen en da profiteerde het Rotterdamse drecht goed. Via 9-15, 15-7,15-11 15 werd de eindstand bereikt. Jachthuisstraat 5 - Kloetinge Tel. 01 100-31865 denim Spijker- broeken Sweatshirts stone-washed q qa en gebleekt 39,90 - 49,90 24,90 WALSTRAAT 67, VLISSINGEN Ter voldoening aan het gestelde in artikel 3 van de Ontgrondingenverordening Zeeland maken bur gemeester en wethouders van Borsele bekend, dat zij bij gedeputeerde staten op 23 september 1986 een aanvraag hebben ingediend om een ver gunning voor het uitvoeren van ontgrondings werkzaamheden ten behoeve van de vuilnisstort plaats Midden-Zeeland aan de Frankrijkweg te Nieuwdorp. Het verzoek ligt van 11 november tot en met 10 december 1986 voor een ieder ter inzage op het bu reau algemene zaken ter gemeentesecretarie. Een ieder is gerechtigd binnen die periode schrif telijk bezwaar in te dienen tegen inwilliging van het verzoek. Deze bezwaren kunnen worden ge richt aan gedeputeerde staten van Zeeland, Post bus 6001, 4330 LA Middelburg. Heinkenszand, 10 november 1986 Burgemeester en wethouders voornoemd, Drs. G. C. G. van den Heuvel, burgemeester J. L. M. van Put, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 18