leidingge^^^ante b«,n "s shiitsnPe,v W> Scheikundig Analist HLO eerste assistent accountant m/v KRUISWERK een keukenhulp m/v 2 schoonmakers (-sters) bouwkundig opzichter ASSISTENT(E) BELASTINGCONSULENT Voor een minoriteiten heeH McCain een Bibliotheek WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER mm r co NCIV 'DE VAKSCHOOL' Mh Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland ueKwmzoMf iets voor jou? J DIRECTIESECRETARESSE M/v J V DER BOEDE enthousiaste jonge mensen ASPIRANT LEERLING ZIEKENVERZORGENDE ZEEUWS BUREAU VOOR TOEGEPASTE PSYCHOLOGIE Advisering aan bedrijven, instellingen en particu lieren, op het gebied van selectie van personeel (her)plaatsing en loopbaanplanning studie- en beroepskeuze Houtkaai 5A, 4331 JR Middelburg, 01180-23588 b.g.g. 26073. Depauw Stoko^ de Tombe/Melse a accountants Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 NOVEMBER 19» \- J Regiokantoor Noord-Brabant/Zeeland: Geldropseweg 198, Eindhoven tel. (040) 12 35 45*. Het Nederlands Christelijk Instituut voor Volkshuisvesting NCIV is een landelijke vereniging van woningkorporaties, gevestigd te De Bilt, die de belangen behartigt van ruim 350 leden. Het NCIV verleent boven dien - via de regiokantoren van de NCIV b.v. - diensten aan haar leden op bouw kundig, technisch, financieel- ekonomisch, administratief, juridisch, sociaal en organisatorisch gebied. Het regiokantoor Noord- Brabant/Zeeland is een in opbouw verkerend kantoor dat momenteel ca. 75 medewerkers telt, verdeeld over de Technische Dienstverlening, Accountantsdienst en Algemene Dienstverlening. Sollicitaties uisluitend schriftelijk, binnen 10 dagen, te richten aan NCIV b.v., Regiokantoor Noord- Brabant/Zeeland, ter attentie van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 4306, 5604 EH Eindhoven In opdracht van "CNV-vakanties" verzorgen wij het toezicht bij de vervangende nieuwbouw van het hoofdgebouw van het vakantie-oord Bos en Duin te Oostkapelle. In verband daarmee zoeken wij een ervaren De te benoemen funktionaris wordt belast met de volgende taken: toezicht houden op kwaliteit en kwantiteit van de werkzaamheden; onder verantwoordelijkheid van de direktievoerder koördineren van de voortgang van het projekt en namens hem regelmatig werkbesprekingen houden; in overleg met de direktievoerder onderhouden van kontakten met opdrachtgever, aannemer, gemeente, nutsbedrijven en andere bij de bouw betrokkenen. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met: bouwkundige opleiding op HTS-niveau, aangevuld met de opleiding bouwkundig opzichter BNA; ruime ervaring in het toezicht op nieuwbouwprojekten, zowel in woning- als utiliteitsbouw. Het projekt zal gerealiseerd worden van begin februari tot einde november 1987. In verband met de voorbereiding is indienst treding per 1 januari 1987 wenselijk. Het dienstverband zal voor de duur van het projekt worden afgesloten. Afhankelijk van het verkrijgen van vervolgopdrachten in de regio Noord-Brabant/Zeeland is kontinuering van het dienstverband bij gebleken geschiktheid mogelijk. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeen komstig de CAO Instituut voor Volkshuisvesting b.v. Salaris inpassing bij aanstelling geschiedt in een salarisschaal met een minimum van f 3.095,67 en een maximum van f 4.518,08 bruto per maand, exclusief 71/2% vakantiegeld, 8% kerstgratifikatie en met inbegrip van 71/2% arbeidstijdverkorting. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer L. van den Eisen, projektmanager Technische Dienstverlening, of J. Gruijters, personeelsfunktionaris. AARDEKOOPER HOOGENDOORN MEEUWSEN, is een maatschap van belastingadviseurs. Er is een samenwerkingsverband met een maatschap van re gisteraccountants (Paardekooper Hoffman) en een maatschap van accountants-administratieconsulenten («otter man Neurink Co)Voor ons kantoor te Terneuzen zoeken wij op korte termijn contact met een Onze gedachten gaan uit naar een man of vrouw die reeds en kele jaren werkzaam is in een aangiftepraktijk en met de studie voor Federatie Belastingconsulent is gevorderd (Leeftijd circa 25 jaar). De werkzaamheden bestaan uit de verzorging van aangiften inkomsten-, vermogens- en vennootschapsbelasting voor cliënten. De gevarieerde samenstelling van onze cliëntenkring geeft de functie een boeiend en afwisselend karakter. Een psy- cho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Belangstellenden nodigen wij uit een afspraak te maken via het Centraal Personeelsbureau, Calandstraat 25, 3016 CA Rotterdam, telefoon 010-4364944). Ons kantoor te Terneuzen is gevestigd in het Schuttershofge bouw, Schuttershofweg 1 PAARDEKOOPER HOOGENDOORN MEEUWSEN BE LAST ING AD VISE UHS Paardekooper Hoogendoorn Meeuwsen belastingadviseurs in samenwerking met Paardekooper Hoffman registeraccountants en «otterman Neurink Co accountants-administratiecon sulenten Amsterdam/Apeldoorn/Bergen op Zoom/Breda/Den Haag/Gouda/Haarlem/Heerlen/Hulst/Meppel/Oostburg/Roosendaal/Rotterdam/Rijssen/Terneuzen/Utrecht/Zaandam. De Gereformeerde Stichting voor Bejaardenzorg vraagt voor haar bejaardentehuis 'Swerf-Rust' in tijdelijk dienstverband met mogelijkheid tot vaste aanstelling; voor 24 uur per week. Indiensttreding 1 januari 1987. Onze gedachten gaan uit naar iemand die interesse heeft in het gehele keukengebeuren en enige ervaring heeft met keukenwerkzaamheden. Sollicitaties te richten aan de directrice mevr. A. van Benthem-v. d. Blom, L. Stommesweg 14335 AX Mid delburg. Voor inlichtingen is het tel.nr. 01180-13441 van 8.00 uur - 17.00 uur. School voor m.d.g.o, ander m.b.o. en b.b.o. J. P. Coenstraat 5, Postbus 213, 4460 AE Goes Telefoon 01100-16353 of 20702 Gevraagd voor zo spoedig mogelijk, ter ver vanging wegens ziekte elk voor 20 klokuren per week. De werkzaamheden worden over 5 dagen verdeeld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het schoolbe stuur: de Stichting voor m.d.g.o., ander m.b.o. en b.b.o. 'De Bevelanden en Schouwen-Duiveland', p/a het schooladres. Inlichtingen worden (telefonisch) gegeven door me vrouw J. M. W. V. Luijt-Verheij, adjunct-directrice. McCain Europa b.v., dochter van McCain Foods Ltd. in Canada, is gespecialiseerd in de produktie van diepgevroren levensmiddelen. Wij voeren een pakket kwaliteitsprodukten met bekende namen, waaronder 1-2-3 frites. In onze moderne produktiebedrijven in Hoofddorp, Lewedorp en Werkendam werken momenteel zo'n 475 mensen. Als shiftsupervisor werkt u in onze vestiging in Lewedorp (Zeeland) in 2-ploegendienst en bent u samen met een collega in de andere ploeg verantwoordelijk voor de gehele produk- tielijn, vanaf het schillen van de aardappelen tot en met de opslag van het eindprodukt. U geeft daarbij leiding aan een ploeg van 30 tot 35 medewerkers. U rapporteert aan de production manager Lewedorp. Wij verwachten een afgeronde opleiding op HBO-niveau (levensmiddelentechnologie), waar bij ervaring in leiding geven een pré zal zijn. Indien u bovendien initiatiefrijk bent, zelfstandig kunt werken en beschikt over de nodige sociale vaardigheden om medewerkers te motiveren, bent u degene die wij graag verwelkomen. McCain Europa B.V. betaalt goed en biedt daarnaast een pakket secundaire arbeidsvoor waarden, zoals een toeslag voor 2-ploegendienst van 12,5%, 24 dagen vakantie, 8% vakantie toeslag, een reiskostenvergoeding en een pen sioenregeling. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer P. Pieters, personeelsfunctionaris, telefoon 01196-12730. U kunt natuurlijk ook meteen schriftelijk solliciteren. Ons adres: McCain Europa B.V., Oranjeplaat- weg 4a te Lewedorp. Postadres: Postbus 295, 4460 AR Goes. M De Stichting 'Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland' (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Er werken bij de SVRZ ruim 1900 mensen en er is de zorg voor ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Bij onderstaand huis bestaan de volgende vacatures Der Boede te Koude kerke is een gecombineerd verpleeghuis waar onge veer 370 mensen worden verzorgd en verpleegd. Er werken ongeveer 500 personeelsleden. Voor de verplegingsdienst zoeken wij die op korte termijn in dienst kunnen treden als en in de gelegenheid zijn per 31 maart 1987 de opleiding te gaan vol gen tot ziekenverzorgende. De opleiding heeft een voorbereidende periode van 30 weken, bestaan de uit theoretisch onderwijs, stageperioden en vakantie. Tijdens dit gedeelte ontvangt men het zogenaamde 'zakgeld' van f 395,- netto per maand. Daarna volgen nog twee praktische leerperio den van 52, respectievelijk 48 weken. In deze perioden bedraagt het bruto maandsalaris f 1.160,- respectievelijk f 1.370,-. Doelsteiling: Jonge mensen kennis en vaardigheden aanleren, zodat zij in staat zijn zelfstandig, samen met andere teamleden op een juiste manier de bewoners te verzorgen. Toelatingseisen: - leeftijd tenminste 16 jaar en 8 maanden bij aanvang opleiding; - in het bezit van het einddiploma MAVO; LBO, waarvan tenminste 2 vakken op C-niveau, waaronder 1 theore tisch vak öf een andere gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen: Voor nadere informatie kun je bellen met de heerC. Brouwer, opleidings coördinator, bereikbaar onder nummer (01185) 1216. Een video-reportage over het werken bij de stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting en PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse Arbeidsbureaus. Sollicitaties: Een schriftelijke sollicitatie kun je, onder duidelijke vermelding van het huis en de vacature, binnen 7 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC te Mid delburg. QJ Gemeenschappelijke regeling Kousteensédijk 7, 433] JE Middelburg Postbus 8004, 4330 EA Middelburg Telefoon: 01180-30300 De gemeenschappelijke regeling Zeeu wse Bibliotheek is een geïntegreerde bibliotheekinstelling, gericht op de regio Middelburg openbare bibliotheekfunktie) en op geheel Zeeland wetenschappelijke en regionale steunfunktie) De Zeeuwse Bibliotheek beheert meer dan 700.000 boeken en tijdschrift jaargangen en is daarmee de grootste bibliotheek van Zeeland. Als zodanig is de bibliotheek ook een dienstverlenende instelling voorde andere bibliotheken in de provincie. In verband met het vertrek van een der mede werkers van de afdeling Zeeuws Documentatie centrum ontstaat per 1 januari 1987 de vakature: Het betreft hier een volledige baan (39 uur). Het Zeeuws Documentatiecentrum stelt zich ten doel het verzamelen, beheren en toegankelijk maken van documentatiemateriaal over Zeeland ten behoeve van een zo breed mogelijk publiek. Gezien de samenstelling van de afdeling worden mannen uitdrukkelijk gevraagd te solliciteren. Funktie-informatie: ontsluiting en beheer van de werken vóór 1850 en de handschriftenverzameling voor zover het Zeelandica betreft; kollektievorming; specialistisch en algemeen inlichtingenwerk: begeleiding en ondersteuning van weten schappelijke onderzoekers en amateur-histo rici; organiseren en samenstellen van tentoon stellingen. Funktie-eisen voltooide universitaire of vergelijkbare oplei ding, bij voorkeur geschiedenis; ervaring op bibliotheek-, archief- of docu- mentatiegebied; kennis van de belangstelling voor de geschie denis van Zeeland, bij voorkeur blijkend uit onderzoekservaring; goede kontaktuele eigenschappen. Salaris en arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt aan stelling plaats in een der aanloopschalen 9 of 10 (minimum 3.601,- resp. f 3.685,-). Een verdere uitloop naar de funktieschaal 12 (maximum 6.024,-) behoort bij goed funktioneren tot de mogelijkheden. De Zeeuwse Bibliotheek heeft dezelfde rechtspo sitie als de provincie Zeeland. Dit houdt o.a. in deelname aan de Interprovinciale Ziektekosten regeling. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is eveneens van toepassing. Sollicitatieprocedure Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selektie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw drs. M. E. Jongejan, hoofd; tel. 01180-30339. Sollicitaties kunnen tot 21 november 1986 wor den gericht aan mevrouw M. van der Zee van de afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder ver melding van vakaturenummer ZB/86/10. HBOP I Drs. R. P. Hogerheijde, psycholoog, lid NIP/NVP Depauw en Stokoe N.V. Sinds vele jaren 'n vertrouwde naam in maritieme kringen; als dienstverlenend bedrijf gespecialiseerd in kwantitatieve en kwalitatieve kontroles van petroleum- en petrochemische produkten. Een naam die ook staat voor ervaring, know-how en wereldwijde service door de binding met de Zwitserse groep SGS S.A., met vestigingen in 150 landen. Depauw Stokoe stelt in België momenteel 210 mensen tewerk en groeit volop. Door deze groei zoeken wij voor ons labo te Terneuzen een: Uw taak in ons labo: U voert kwalitatieve analyses uit van een zeer uitgebreid gamma petroleum- en petrochemische produkten. Ook analyses i.v.m. milieuproblematiek kunnen ingepast worden in uw taak. Uw profiel: U heeft een opleiding genoten tot Scheikundig Analist. U bent max. 30 jaar oud en vrij van legerdienst. U woont in de omgeving van Terneuzen, u heeft een goede gezondheid; u verstaat en spreekt Engels. Als Scheikundig Analist bent u zeer nauwkeurig en zelfstandig. Deze funktie biedt u de mogelijkheid te evolueren tot een Scheikundig Analist met en ruime en rijke ervaring. Voor deze funktie bieden wij u een interessant salaris. Inzet wordt extra gewaardeerd in onze snelgroeiende onderneming. Interesse? Stuur dan uw sollicitatie met volledig c.v. en recente pasfoto naar onderstaand adres, t.a.v. de Personeelsdienst. Deze vakature wordt af- Sesloten op 17 november 1986, krijgt van ons een antwoord voor 29 november 1986. SGS Depauw Stokoe N.V. Polderdijkweg (Hansadok 407] 2030 Antwerpen de Tombe/Melse co is een maatschap van register accountants met 25 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in België bestaat een inten sieve samenwerking met een groot aantal accoun tantskantoren in de wereld. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belasting adviseurs, Additief, admini stratieve dienstverlening en TM consult, adviseurs voor organisatie en automatise ring. Wegens uitbouw van de praktijk bestaat behoefte aan een voor onze vestiging te Bergen op Zoom. Belangstellenden voor deze functie dienen ervaring te hebben in de accountancy en belangstelling te hebben voor fiscale vraagstukken. Verlangde diploma's: S.P.D.II of studerend daar voor dan wel studerend bij het NIvRA. De verdere studie wordt ondersteund door een cursusprogramma binnen onze organisatie. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u te zenden aan ons kantoor: Stationsstraat 34 - 36, 4611 CD Bergen op Zoom. 25 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland De Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis is een koepelorganisatie met 230 medewerkers die ondersteuning geeft aan tien regionale kruisorganisa ties in Zeeland. Voorts heeft de Provinciale Vereniging een aantal eigen uitvoerende taken. Het hoofdkantoor is gevestigd te Goes. In verband met vertrek per 1 januari 1987 van één der directiesecretaressen wordt voor het directiesecretariaat gevraagd een full-time Het directiesecretariaat bestaat uit drie secretaresses, waarvan er twee in deeltijd werkzaam zijn. De Vereniging kent drie directeuren en een bestuursorgaan. Binnen het directiesecretariaat vervult de functionaris een coördinerende taak. Functieinhoud: - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen resp. werkbesprekingen; - het bijhouden van agenda's; - het verzorgen van de correspondentie; - het zorgdragen voor een persoonlijk archief. Gebruik wordt gemaakt van tekstverwerkingsapparatuur. Functievereisten: Havo-diploma aangevuld met eert directiesecretaresseopleiding en enige ja ren relevante werkervaring. Het salaris is afhankelijk van de opgedane ervaring en wordt nader vastge steld tussen 2.362,63 en 3.222,64 bruto per maand. De CAO Kruiswerk en Tuberculosebestrijding is van toepassing. Als woongebied geldt Noord- en Zuid-Beveland met als plaats van tewerk stelling Goes. Nadere informatie omtrent de funktie kunt u verkrijgen bij de heer A. J. Nellen, stafmedewerker dienst Personeel Organisatie, telefoon tijdens kantooruren 01100-15892. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de directie vat bovengenoemde vereniging, Postbus 79, 4460 AB Goes, onder vermelding vat 'sollicitatie' linksboven op de envelop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 44