Schat aan prijzen voor kampioenen MINI KRANT Afdeling ziet terug op prima seizoen Kerheid waardig cheid U wilde even afrekenen...? Dat is dan deze maand... f37,50 De Distel Zoutelande advocaten uwen GEMEENTE REIMERSWAAL UITVAARTVERZORGING DE GROOT H. J0BSE v/H I. N. VERHULST Van Tuijn en Viragh UITVAARTCENTRUM 'GOES' medewerk(st)er Tom Lanoye Toerisme Domburg ZATERDAGVLIEGERS Woensdrecht Plaats uw familie berichten in de PZC ontbonden adrie van riel ZONDAGVLIEGERS Agenda 10 'De Voorzorg' P. Sinke H. G. van Zalen G. P. Sinke Rectificatie gerookte paling met toast en boter alexandra bouillon hazebout met passende garnituren hazelnoot parfait koffie servies BEGRAFENISONDERNEMING Rouwcentrum beschikbaar BEGRAFENISYERZ0R6ING/ ROUWCENTRUM „DE BEVELANDER" Geldeloozepad 20 Goes Mrs. B. P. M. van Tuijn en G. Z. U. Viragh .1 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 NOVEMBERi< Met verslagenheid hebben wij het bericht ont vangen van het overlijden van J. JANSEN In onze herinnering zullen blijven zijn grote inzet en betrokkenheid voor het kantoor en de relaties. Kotterman Neurink Co. Oostburg. Vlissingen, 4 november 1986. Met droefheid namen wij in Frankrijk kennis van het overlijden van onze buurvrouw PIETERNELLA J. SCHEELE-KOUSEMAKER Familie Dieleman-Wisse kinderen en kleinkinderen. Amemuiden, 7 november 1986. Op 6 november overleed te Salt Lake City onze lieve zus, schoonzus en tante MARIA VREEKE-OLREE op de leeftijd van 61 jaar. Vrouwenpolder: C. Joosse-Olree Mijdrecht: P. J. v. d. Woestijne-Olree C. v. d. Woestijne Goes: J. Gideonse-Olree D. Gideonse Serooskerke (W.): M. J. Olree N. Olree-IJzerman Veere: S. Ridderbos-Olree A. Ridderbos neven en nichten Nassaulaan 43, 4354 BG Vrouwenpolder. Uit Amerika ontvingen wij het droeve bericht dat na een langdurig lijden in vrede is ontslapen onze geliefde schoonzuster en tante MARIA OLREE echtgenote van Jan Vreeke op de leeftijd van 61 jaar. Grijpskerke: J. Boogaard-Vreeke A. J. Boogaard Middelburg: W. Jobse-Vreeke Grijpskerke: J. Davidse-Vreeke W. Davidse Grijpskerke, 6 november 1986. Na een liefdevolle verzorging en verpleging in 'Ter Valcke' is heden van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en over grootvader PIETER CORNELIS VOOIS echtgenoot van Johanna Zwartepoorte op de leeftijd van 77 jaar. Goes: J. Voois-ZV/artepoorte Kruiningen: J. P. Voois L. Voois-Dominicus Goes: P. P. Voois Wolphaartsdijk: E. M. Rijnhout-Voois L. P. Rijnhout Hulst: H. Rentmeester Goes: J. C. Warman-Voois P. M. Warman Goes: P. C. Foudraine-Voois H. Foudraine Klein- en achterkleinkinderen 7 november 1986. Couwervestraat 23 4461 XA Goes. Liever geen bezoek aan huis. 1 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderneming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maandag 10 november van 18.30-19.00 uur. De uitvaartplechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben dinsdag 11 november om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Vertrek vanaf Uitvaartcentrum om 12.20 uur. Na afloop van de uitvaartplechtigheid is in het Uitvaartcentrum te Goes gelegenheid tot condo leren. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zen den wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Enige en algemene kennisgeving. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zuster en schoonzuster, Mr. ANNA MARIA JACOBA VAN DEINSE 19 juli 1907 5 november 1986 Breukelen: J. G. Vanhorick-van Deinse Middelburg: A. W. van Deinse-Blanken Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Bedroefd geven wij kennis, dat na een voor haar moeilijke tijd onverwacht is overleden onze ge liefde moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder ANNA CATHARINA VAN DILST weduwe van Harm Swiers op de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn dankbaar dat verder lijden haar is bespaard. Vlissingen: H. L. G. Swiers A. A. Swiers-Kole Heinkenszand: Harm-Jan en Niké Carolien en Marjolein Vlissingen: Marian en Kees Vlissingen: Carolien Hennekey 4382 MB Vlissingen, 6 november 1986. Paul Krugerstraat 41. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen zondag 9 no vember a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De crematie zal plaatsvinden op maandag 10 no vember 1986 om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanaf de Paul Krugerstraat 41 om 13.30 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het cremato rium. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is van ons heengegaan onze lieve tante en oudtante PIETERNELLA KOETS op de leeftijd van 98 jaar. Uit aller naam: J. J. Engelvaart ex.-test. Kortgene, 7 november 1986, Pensiontehuis 'Noord-Beveland'. Correspondentieadres: J. J. Engelvaart, Huijsmanstraat 23, 4365 AK Meliskerke. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 12 november om 14.00 uur te Kortgene. Wanneer u de begrafenis wilt bijwonen wordt u verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn in het pen siontehuis 'Noord-Beveland'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het pensiontehuis 'Noord-Beveland'. _ien stijlvolle en zorgvuldige begeleiding. Moderne opbaar- en ontvangruimten. Tevens verzorging van komplete koffietafel. Begrafenis- en crematieverzekeringen. Koopsommen en wilsbeschikkingen. Begrafenisonderneming Goes' B.V. RA. Rozeboom - Zuidvlietstraat 37 - 4461 GW Goes Telefoon 01100-16363. DAG EN NACHT BEREIKBAAR. Begrafenis- en crematieverzorging Rouwcentra te Vlissingen en Middelburg beschikbaar. Industrieweg 20 Vlissingen 01184-12760 Lodo van Hamelstr. 15 Middelburg 01180-27683 Zaanstraat 38 Oost-Souburg 01184-62506 Bij de afdeling financiën c.a. van de secretarie bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van een voor 4 dagen per week. Functie-inhoud: administratieve werkzaamheden verband hou dende met o.a. de gemeentelijke belastingen; andere eenvoudige werkzaamheden van financië le aard. Functie-eisen: MEAO-diploma met de vakken publiekrecht, pri vaatrecht en algemene economie; typediploma strekt tot aanbeveling; bereidheid tot het volgen van de opleiding be stuursambtenaar aan de Zeeuwse Bestuursacade- Salaris Afhankelijk van opleiding tot maximaal 2.567,- (ni veau 3) bij een volledige betrekking. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de chef van de afdeling financiën c.a., de heer M. J. Kole, telefoon 01130-1910, toestel 130. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie bin nen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Oude Plein 1, 4416 AK Kruiningen. Gisteren door reel.-afdeling verkeerd geplaatst, vanaf vandaag goed besteld! HOTEL RESTAURANT HOLMND WESTKAPELSEWEG1 TEL 01186-2040 HOTELS 4374 ZG ZOUTELANDE voor begrafenis en crematie Wellinkwervestraat 13, Middelburg 01180-12868, b.g.g. 25009 DAG EN NACHT BEREIKBAAR. Rouwcentra beschikbaar Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reacties op in de PZC verschenen berichten, artikelen of commentaren. Niet voor open brieven, gedichten en dergelijke. Anonieme inzendingen of stukken zonder dui delijke opgave van adres en woonplaats wor den niet in behandeling genomen. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 350 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendin gen te bekorten. Over geweigerde brieven kan niet worden gecorrespondeerd. In een overigens lezenswaardig artikel over Tom Lanoye (PZC 25 oktober) stelt PZC-medewerker Hans Warren, dat Lanoye zijn teksten zelf brengt: hij declameert ze, speelt ze, zingt ze. En dat doet denken aan de vroegere toe stand die sedert de oudheid heeft be staan. Dramatiek en epiek werden ge reciteerd, ode en dithyrambe werden gezongen bij de lier. Hij acht daarom het zeggen van verzen door de auteur verkieslijker dan het voordragen door een kunstenaar. Ik wilde hier een paar opmerkingen bij maken. Als bijvoorbeeld Homerus echt heeft bestaan, dan heeft hij zijn Ilias en Odyssee toch alleen maar in de 9e eeuw v. C. zelf kunnen brengen. Na hem hebben andere zangers, de voor drachtskunstenaars van de oudheid, dat moeten doen. Dat geldt natuurlijk ook voor de pöezie van Sappho, Hora- tius en anderen uit oudheid, middel eeuwen enz. tot aan de tijd van de stil- leescultuur toe. Dan nog wat: al deze mensen waren geoefend in het zeggen van verzen. Daar bestonden bepaalde technieken voor en die beheersten ze. De moderne dichters beheersen over het algemeen de moderne technieken niet waarmee men een tekst zó kan zeggen (niet gekunsteld uitspreken) dat die tot zijn recht komt. Tom La noye en andere jonge schrijvers zijn dat blijkbaar gaan inzien en hebben zich daarom bepaalde technieken aan geleerd. Als leraar In het middelbaar onderwijs heb ik vaak auteurs uit hun eigen werk horen voorlezen. Het was in de meeste gevallen niet om aan te ho ren. Als ik dan later in de klas de leer lingen op hun kop gaf omdat ze niet aandachtig geweest waren, verklaar den ze dat ze dit niet gekund hadden omdat het allemaal zo saai was ge weest. Albert Verwey heeft over de vraag na gedacht waarom een dichter(es) er meestal niet in slaagt de eigen poëzie zo te brengen dat de luisteraars erdoor worden aangesproken. Als antwoord geeft hij dit: de auteur hoort en beleeft innerlijk zo sterk het eigen werk dat el ke stemverheffing, tempowisseling, gebaar, het gedicht zou schaden. De goede voordrachtskunstenaar moet het gedicht in zich laten ontstaan en tijdens dat proces ontdekt hij vanuit zijn kunst, zijn technische beheersing, de mogelijkheden om het gedicht tot klinken te brengen. Tot slot: wat over literaire teksten ge zegd is, geldt ook voor het lied. Het gaat dan om gedichten die op muziek zijn gezet. Wie van de scheppende kun stenaars moet ze dan zingen? De dich ter? De componist? Laten we blij zijn, dat er zangeressen en zangers zijn die de techniek van het liederen-zingen zo beheersen, dat die liederen zo goed mogelijk gebracht worden. A.P. Cornet Jasmijnstraat 1 Goes De heer Bommeljé maakt in zijn inge zonden brief (PZC 30 oktober), naar aanleiding van een PZC-artikel over de begroting 1987 van de gemeente Domburg, een paar denkfouten: 1. Als b. en w. schrijven over het toerisme in Domburg, wordt de geméente Dom burg bedoeld, dus ook de kern Oostka- pelle: a. de zomers 1984 en 1985 munt ten uit door slecht weer. Oostkapelle heeft verhoudingsgewijs meer slecht- weer-gevoelige accommodaties (cam pings) dan de kern Domburg. Terug gang door slecht weer is dan ook groter in Oostkapelle dan in de kern Dom burg, hetgeen met palen niets te ma ken heeft; b. als er al sprake is van an dere dan 'slecht-weer-teruggang' dan vindt die niet plaats in het hoofdsei zoen, maar in het voor- en naseizoen. In voor- én naseizoen is er in de kern Domburg voldoende parkeergelegen heid Voor iedereen, ondanks de palen. 2. B. én w. betrekken in hun beschou wingen alleen de verblijfsrecreatie en niet de dagrecreatie: a. de palen zijn bedoeld om de inwoners parkeergele genheid te bieden voor zichzelf en voor hun gasten. De praktijk heeft namelijk geleerd dat de dagjesmensen de par- keerchaos veroorzaken. De inwoners en ook de verblijfsrecreanten raakten daardoor in de knel. Het beleid is erop gericht inwoners met hun gasten de voorkeur te geven, waarbij de dagre creant verwezen wordt naar parkeer terreinen aan de rand van de kern; b. de palen bevorderen dan ook het par keren van de verblijfsrecreanten. Dat is het tegenovergestelde van wat de heer Bommetje wil doen geloven. 3. Door de geografische ligging van de kern Domburg concentreren beide vormen van toerisme zich op een paar vierkante kilometers, hoofdzakelijk in het oude centrum. De situatie in Oost kapelle is totaal anders. 'Gevaar' voor palen in het centrum van Oostkapelle is dan ook nauwelijks te vrezen. De heer Bommelje heeft gelijk dat de palenrijen sterk ontsierend werken.' Het is meer dan lelijk en daar is het ge hele gemeentebestuur het over eens. Een oplossing zou zijn een volledige herinrichting van alle straten. Dat kost echter massa's tijd en geld. Daar bij mag niet vergeten worden dat er tot voor de afgelopen verkiezingen een sterk behoudende meerderheid in de gemeenteraad zat. Die meerderheid zag nauwelijks iets in de palen en hele maal niets in herinrichting van stra ten. Gelukkig is dat nu wel veranderd. Maar wat in 15 jaren is scheefgegroeid, kan natuurlijk niet in 6 maanden wor den rechtgezet. Daar is meer tijd voor nodig. Zelfs meer tijd dan 1 raadsperio de. J. GeldoJ PvdA-raadslid Mezenhof6 Domburg V.l.n.r. mevr. Abee, Albert Abee, Joh. Grootjans en L. Grootjans. Dat u, heer Diesch, van mijn schrijven van 21 oktober „niet goed" wordt (PZC 30 oktober) is niet mijn bedoeling ge weest. Wel was mijn bedoeling duide lijk te maken dat er een ontoelaatbare verharding in het optreden van de overheid plaats heeft. Daarbij hoopte ik op een reactie van ME-zijde over hoe men zich voelde na de actie. Maar waarschijnlijk is een andere manier nodig om met de ME in gesprek te ko men. Misschien bevordert het uw her stel als ik verklaar dat gooien met poep, bierflesjes enz. als actiemiddel niet past bij ons doel, een kernwapen- vrij Nederland. Maar u zou zich kun nen indenken, dat de enkele keer dat er gegooid is, dit voortkwam uit een gevoel van onmacht bij machtelozen. Overigens hoef ik u toch niet uit te leg gen, dat het gooien met poep en bier flesjes in geen enkele verhouding staat tot het voorbereiden van -en t.z.t. oefe nen in- het gooien met projectielen, waarvan de explosieve kracht over eenkomt met tweehonderd miljoen kg dynamiet. Echter, de bewakers van de basis gooien ook wel eens iets naar de mensen in de actiekampjes. En vieze opmerkingen, naar speciaal de vrou wen, komen ook voor, informeert u maar. Over uw opmerking dat een jaartje bewakingsdienst in Woens drecht goed voor mij zou zijn, kan ik kort zijn: nee! De commandant van de basis zou ook bijzonder opgelucht zijn als ik weer opgehoepeld was. Ik houd vol, dat de demonstranten van 19 sep tember ongewapende vredelievende mensen waren, die in geweten nog steeds bijzonder verontrust zijn over de steeds verdergaande bewapening. Eigenlijk zou de actie tegen de plaat sing moeten lukken. Immers, Michael en Ronald roepen om 't hardst, dat ze die afschuwelijke kernwapens uit de wereld willen hebben. Welnu, miljoe nen Nederlanders met mij willen dat ook, dus waarom beginnen we dan niet met de kernwapens uit Nederland? S. Wijnnobel Goesestraatweg 26 's-Gravenpolder 01184-62205 01180-13802 Vrijburgstr. 7 Geersesweg 6 West-Souburg Middelburg Dag en nacht bereikbaar voor geheel Walcheren Voor een volledige en waardige verzorging van begrafenissen, zowel in Goes als alle dorpen van Zuid-Beveland. Dag en nacht bereikbaar. Rouwkamer met koeling om thuis op te baren is beschikbaar. FA. J. HOEKMAN EN ZN. P. J. Hoekman Tel. rouwcentrum 01100-27525 Kantoor: Langeweg 1 4431 CE 's-Gravenpolder Tel. 01103-1444-2408. De speciale pagina voor adverteren zonder winstoogmerk. Voor alle mensen, verenigingen en niet-commerciële instellingen. U bereikt er vrijwel alle Zeeuwen mee. Elke vrijdag in de PZC delen mede dat de maatschap mrs. Lap, Van Meggelen en Jansen, advocaten, waarvan zij deel uitmaakten met ingang van 1 november 1986 werd Mr«. Van Tuijn en Viragh zetten hun praktijk in maatschapsverband voort onder de naam: Pasteurlaan 1, Postbus 500, 4600 AM Bergen op Zoom. Telefoon 01640-66600, telex 78111 telefax 01640-66388 Aan hun praktijk is tevens als advocaat verbonden mr. H. E. Chr. M. Nieland en als adviseur mr. J. Monsma. KRUININGEN - In het Dorpshuis te Kruiningen waren zaterdag 300 geno digden aanwezig bij de huldiging van de Zeeuwse zaterdagkampioenen. Voorzitter M. Laban, St. Philipsland, stelde in zijn openingstoespraak dat de afdeling Zeeland zaterdagvliegers blijft groeien. Naast de toename van het ledental werden afgelopen sei zoen 12.227 duiven meer verzonden dan in 1985 (totaal 228.838 stuks). Het feit dat er bij de eerste vijftien genera le kampioenen twee jeugdleden zijn geeft hoop dat de groei zich blijft voortzetten. De succesformule van dit familiefeest laat men al jaren ongewijzigd. Het uit reiken der prijzen wordt afgewisseld met optredens van artiesten en het bingospel wordt driemaal fanatiek beoefend. Eerst worden de winnaars van de hoofdprijzen zowel van de oude als jonge duiven op het podium geroe pen. Als er voor meer dan 5.000,- aan waardevolle prijzen is uitgereikt komt er wat ruimte. Een kleine pauze, waar na het eerste bingospel wordt ge speeld, voorkomt dat het steeds maar prijzen uitreiken gaat vervelen. Wat overal de finale is - huldiging van de generale kampioenen - vindt hier al tijd plaats aan het begin. Vol trots stappen eerst de aangewezen kam pioenen onder aanvoering van de Gebr. Grootjans uit Amemuiden naar voren. De generale kampioenen on aangewezen dhr. en mevr. Abee Vrou wenpolder (comb. Abee) zien hun wens na jaren in vervulling gaan. Eerste worden in Zeeland. Allen krijgen te rechte waardering. Het wordt opnieuw dringen als er 35 eerste prijswinnaars hun wandbord gelijktijdig op het podium komen af halen. Kees Daane uit Middelburg neemt de bokaal, beschikbaar gesteld door de Provinciale Zeeuwse Courant, met genoegen in ontvangst. Ter stimu lering van de bondsconcoursen reikt Joh. van Es Yerseke twee gratis prij zen uit. De fam. Van de Vreede, Ril land, wordt als dank voor de prima verzorging van zowel de Zeeuwst| landelijke wedvluchtuitslagen een cadeau bedacht. Dat de combinatie Marteyn en '1 Belzen (het zijn er echt twee) met| te voorsprong jeugdkampioen t den, is als men weet dat ze 6e on-ej aangewezen kampioen bij de senii zijn niet verwonderlijk. In hunf eniging Voorwaarts Arnemuidei ben ze een grandioos seizoen I maakt. Hetzelfde geldt voor Ab.| Hoeve, Terneuzen (2x prov. wim en 1x2e in bondsconsours en de 'volgers' Cor de Ridder,) muiden, R. Daansen, Breskens.e jan de Nooyer. Deze laatste preste] het van 263 series duiven in prijs, een duiveklok, te winnen.1 prachtig resultaat waar verschil de senioren jaloers op zijn. Vootl eerst had men aandacht gescho| aan de rayonwinnaars. De winnaars van de rayons zijnm Klink-Reinhoud, Nieuwerkerk l Moerland, Scherpenisse (B), c| Abee, Middelburg (C), H. C. en Zn, Kortgene (D), E. Mini] Mzn., Yerseke (E), en Gebr. SchJ Terneuzen (F). De eigenaar vai duif 8452829 van L. Dingemanseil kapelle werd gehuldigd als genc| asduifkampioen. SAS VAN GENT - In het cultureel centrum 'Het Speye' in Sas van Gent waren zaterdag de kampioenen van de zondagvliegerij aanwezig. De voorzitter van de afdeling Zeeland, M. de Roo, Terneuzen, zei in zijn ope ningswoord terug te kunnen zien op een goed seizoen. Het gaat de zondag vliegerij zeker qua middelen (eigen vervoer en loodsruimte met mate riaal) uitstekend. Het verheugde hem dat de teruggang van het ledental tot stilstand is gekomen. De organisatie was in handen van het provinciaal sportcomité. De voorzitter van dit co mité, P. Goossen uit Sas van Gent - achter en voor de schermen bijge staan door de secretaris H. Berkel- mans Hulst - leidde dit feestelijk ge beuren uitstekend. Allereerst werden de provinciale over winnaars op het podium geroepen. Als herinnering kregen zij allen een wand bord aangeboden. Het jeugdkam pioenschap - vervlogen op vier Or- leansvluchten - werd gewonnen door Mare Brevet, Biervliet, met Dimitri v.d. Borgt, Kloosterzande en Jan Fre- derik Prenen, Hulst, op de 2e en 3e plaats. Zelden zagen we een provinciale as- duif met een coëfficiënt van 0.971. De eigenaars van deze duif, de 8409553, de gebr. Thijs uit St. Jansteen, winnen mede hierdoor het halve fondkam pioenschap oude duiven zowel on- als aangeduid. Koch-Riemens (Seef) kreeg de beker voor het fondkam pioenschap aangeduid. Met grote voorsprong gaat de trofee bij de fond oude duiven onaangewezen naar Foort Glerum Kruiningen. Douglas van den Bergen Clinge - met zeer weinig duiven spelend - wint het aangeduide kampioenschap jonge duiven. Thijs van Iwaarden Kruinin gen - bekend om de vele kettinguitsla gen in elk verband - kreeg de hoofd prijs als kampioen jonge onaangeduid. Na de gezamenlijke mosselmaaltijd werd aan Chr. de Graaf Biervliet de Stern-Trofee uitgereikt. De bokaal beschikbaar gesteld de Provinciale Zeeuwse Courant gewonnen door Aart Vasseur Li zand. Voor de 2e maal in de Zei Zondagvliegerij werd de hooft van de derby Zeeland Orleans (de me 8647 duiven) een personenaut gereikt. Onder grote belangsti nam de familie M. Ruben Klooste de de prijs in ontvangst. J. Kaaisteker Zierikzee werd in gesteld van de jaarlijkse sponsoi gewonnen op de wedvlucht Oi oude duiven. De meest begeerde het generale kampioenschap van 1800 leden, was voor drie Zuid landse liefhebbers. Op de hoogst de Foort Glerum, naast hem zijn man Thijs van Iwaarden, beiden ningen, en de derde plaats voorJ haagen Goes. Een spontaan en» diend applaus viel hen ten deel. Als speciale gast was aanwezig t kende BRT-omroeper van de wel se duiveberichten Wim de Latho Na zijn voordracht verkocht hijs met zijn echtgenote enkele duiv nen bij opbod. Wethouder Mart van Sas van Gent reikte aanf mensen namens de gemeente ee: denken uit in de vorm van een pentrekker'. In zijn toespraak drukte hij ook het over de gr heen de duivensport in vriendsc! beoefenen. Een duo speelde na< ting van het officiële gedeelte i avond passende muziek. Zondag 9 november 1986 1 Kampioendag in Lewedorp.ë opend voor publiek van Ijl uur. Aan deze dag is tevens r bonden de prijsuitreiking va»\ kampioenen van de concoa bond Zuid-Beveland. Vanall uur zullen van alle 60 aanwe^B kampioenen duivebonnen ftiil bod worden verkocht. Pluf verenigingsgebouw Lewedorf ,;i V.l.n.r. Foort Glerum, mevr. Korstanje.M. van Iwaarden, mevr. Verhaag Verhaagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 10