Stank kwelt gebruikers van industrieterrein Arnemuiden MVOOy - mode fWru mn den Berg KEURSLAGER SCHOUWENAAR Goed beschermd het najaar in? RINCK LAAT OGEN BETER ZIEN EN MOOIER SPREKEN III I llH "xLENZB College Veere wil de kapverordening aanpassen Raad van State: Geen bezwaar tegen bouw bergingen woonwagencentrum Verweer verworpen tegen uitbreiding kerk Oostkapelle OPENING van onze HERENSALON HERENKNIPPEN 14,95 GRATIS VERSTEVIGING Dames- en herenkapsalon GEMEENTE DOMBURG een kamer f GEMEENTE WESTKAPELLE 10 VEROORZAKER OFFICIEEL ONBEKEND Onhoudbaar Jubilerend kerkkoor Grijpskerke hield een zangmiddag MIDDELBURG Bedrijfstafeltennis op Walcheren Bevestiging drs Lukasse VLISSINGEN ZOUTELANDE f iedereen leest de krant altijd en overal. een oude zaak in het nieuwe hart van Middelburg! Gortstraat 32-34 Middelburg Tel. 01180-12508 Uit onze Klavertroef Collectie, het eigen merk van Rinck: Italiaanse allure in diverse moderne tinten. Topklasse voor II" bodemprijs: slechts 60,- incl. 2 jaar garantie. Ook grote namen als Dior en Nina Ricci zijn bij ons klein geprijsd. Kom daar; snel kijken. Dan kunt u meteen onze hele Klavertroef Collectie zien; honderden monturen van 45,- tot 125,- en 2 met 25% korting. Natuurlijk bent u ook welkom voor 'n gratis ogentest en een bril via uw ziekenfonds. jrrjpmH RRIILB Middelburg: Lange Delft 8b (tel. 01180-13792, maandagmiddag open). PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 4 NOVEMBER ij k ARNEMUIDEN - Het stinkt op het in dustrieterrein van Arnemuiden. Zo erg zelfs dat het voltallige personeel van de glasfabriek Glasinstruments bv, negen mensen, op een vrijdagmid dag in oktober onwel werd en naar huis moest. Op last van de gemeente heeft de centrale dienst gemeente werken sinds ongeveer een half jaar al diverse onderzoeken uitgevoerd, vooral geconcentreerd rond het mos selverwerkingsbedrijf Mieras. Dat het aan de Keetweg stinkt staat on dertussen wel vast, maar wie de da der is, is officieel niet bekend. „Tot op heden weten we niet voor 100 procent zeker waar de stank vandaan VEERE - B en w van Veere willen een nieuwe kapverordening in het leven roepen. Ze stellen voor om de Verena ren voortaan voor iedere boom die ze om willen zagen een vergunning aan te laten vragen. Alleen wilgen, popu lieren, windschermen rond boom gaarden en kerstbomen, als die temin- ste speciaal daarvoor gekweekt zijn, vallen buiten de verordening. B en w beloven degene die de vergun ning aanvraagt tenminste binnen een termijn van 60 dagen te antwoorden. Er zijn wel een aantal gronden waarop een vergunning geweigerd kan wor den. Aantasting van het dorps- en stadschoon is er daar één van. Ook aantasting van het natuurschoon kan een rol spelen bij weigering. B en w ge ven in hun voorstel ook nog aan dat er om 'andere redenen van milieubeheer' geen toestemming verleend kan wor den. Als iemand het niet met de beslissing van b en w eens is, kan hij overigens nog wel - binnen 30 dagen - een be zwaarschrift indienen. De gemeente raad zal zich er dan over buigen en al weer binnen 60 dagen antwoorden. De Veerse raad houdt zich woensdag 12 november met de kapverordening be zig. Ook de hoogte van het krediet dat de gemeente op mag nemen in 1987 komt aan de orde. Verder worden er nog ver schillende grondtransacties behan deld. De raad begint om 16.00 uur in het stadhuis. (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG - De Raad van State heeft geen bezwaar tegen de bouw van vier bergingen en sanitaire ruimten voor een woonwagencentrum aan de Mont- gomerylaan in de Middelburgse wijk Klarenbeek. Dit blijkt uit een beslis sing van de afdeling rechtspraak van de Raad naar aanleiding van een schorsingsverzoek van P. P. M. Au- sems, L. J. G. Ausems-van Niel Schuu- ren en andere omwonenden. De afdeling oordeelt dat de vergun ning die b en w voor de bouw aan ge meentewerken hebben verleend niet in strijd is met de Bouwverordening. Al eerder hadden de Middelburgers bij de Raad van State een schorsingsver zoek ingediend. Het betrof toen de ver klaring van geen bezwaar die gedepu teerde staten hadden verleend om het b en w mogelijk te maken ten behoeve van het woonwagencentrum vrijstel ling van het geldende bestemmings plan te verlenen. Dit schorsingsverzoek is op 17 april verworpen. Aangezien de bezwaarden nu in hoofd zaak dezelfde bezwaren hebben en geen nieuwe feiten of omstandigheden aanvoeren, heeft de afdeling recht spraak ook het nieuwe schorsingsver zoek afgewezen, zo blijkt uit de uit spraak. Burgerlijke stand MIDDELBURG Geboren: Freek, zv L. Th. C. Kuys en H. C. A. van der Velden; Cornelis, zv P., Caljouw en M. J. Nieuwstraten; Cares-( sa R., dv C. J. P. J. Fooy en Y. J. E. van, de Sande; Thijs, zv E. J. J. van den Ber-i. ge en P. Vader; Daniel J., zv E. Weete ling en R. van Netten. Ondertrouwd: M. Pattipeilohij, 25 jr. en J. Hemelrijk, 26 jr.; H. van Boeyen, 27 jr. en W. Zwemer, 24 jr. Getrouwd: K. J. Poppe, 28 jr. en C. Si mons, 24 jr.; R. A. H. Pelster, 27 jr. en G. C. Huibregtse, 26 jr.; A. J. M. Versteeg, 22 jr. en V. P. van Os, 22 jr. Overleden: P. I. Bastiaanse, 74 jr., ev M. Verton; C. P. de Koning, 85 jr., geh. gew. met K. Wisse; W. Dijke, 76 jr., ev P. Lindenberg; N. van den Broeke, 79 jr., ev A. C. Louwerse. komt", zegt burgemeester M.M.Mar- kusse. Wethouder van milieu M.Stof fels, die enkele weken geleden zelf is wezen ruiken, heeft een meer gericht vermoeden. „We waren blij dat Mieras uit de kom van het dorp verhuisde", zegt hij. „We dachten door verschillen de moderniseringen van het bedrijf van de stank en het probleem af te zijn." Mieras mosselverwerkingsbedrijf is ongeveer anderhalf jaar geleden van uit de wijk Tuindorp verhuisd naar het industrieterrein aan de Keetweg. Re den daarvoor was de uitbreiding en modernisering van het bedrijf, maar niet in de laatste plaats ook de regen van klachten over stankoverlast die al jaren vanuit Tuindorp het gemeente huis bereikte. Het bedrijf voerde aan de Keetweg een aantal verbeteringen door om stankoverlast tegen te gaan. Niet lang nadat de mosselkokerij weer was gaan draaien, begonnen echter opnieuw de klachten te komen. Het op ongeveer 150 meter van Mieras gelegen bedrijf Glasinstruments bv ging daarbij het verst. Dat bedrijf heeft ook het meest last van de stank. Voor het produktieproces in de fabriek is het namelijk nodig dat de lucht vaak ververst wordt om de hitte van de werkvloer te verdrijven. Daarom staat er een aantal ventilatoren die de bui tenlucht aanzuigen en daardoor ook de vieze lucht naar binnen sluizen. Directeur Götte van die ondernemin gen stuurde het college van b en w brief na brief over de zijns inziens on houdbare werksituatie. Ook diende hij een bezwaarschrift in tegen het verlenen van een hinderwetvergun ning aan Mieras. Die zaak loopt mo menteel nog bij de Kroon. Op een aantal concrete stankmeldin gen van Glasinstruments kwam de centrale dienst gemeentewerken in augustus voor het eerst en daarna nog (Van onze Haagse redacteur DEN HAAG - Twee inwoners van Oostkapelle hebben bij de Raad van State bot gevangen in hun verweer te gen de uitbreiding van de Gerefor meerde gmeentekerk in dat dorp. Zij meenden in de uitoefening van hun agrarisch bedrijf te worden belem merd door de nieuwbouw. Maar de af deling rechtspraak van de Raad van State vindt dat zij niet afdoende heb ben aangegeven wat hun belangen zijn en heeft hun schorsingsverzoek afgewezen. Op 8 juli verleenden burgemeester en wethouders van Domburg de grefor- meerde gmeente in Oostkapelle ver gunning voor uitbreiding van het aan de Noordweg gelegen kerkcomplex. De Oostkappelaars, J. A. Lous en A. J. Lous, vonden het bouwplan planolo gisch onaanvaardbaar omdat hun grond ligt naast een perceel waarop een klein deel van de nieuwbouw ver rijst. B en w vonden dat als hun bedrijf al hinder ondervindt van bebouwing in de omgeving, dit eerder te wijten is aan enkele woningen die dichterbij zijn ge legen dan aan de gewraakte bouw plaats. De Raad van State schaart zich aan de zijde van het gemeentebestuur, zo blijkt uit de uitspraak. Gezien het feit dat de twee niet zijn verschenen op de Raad van State-zit- ting waarop het schorsingsverzoek werd behandeld, plaatst de afdeling vraagtekens bij hun spoedeisend be lang. diverse keren in actie. Zo werd er ge meten bij de opstart van de mosselfa- briek op maandag en onderzocht men hopen opgeslagen mosselen. „De ge luidsoverlast ligt binnen de geldende normen", zegt Markusse. „De stan koverlast niet, dat moet nog verder on derzocht worden." Nieuw aanknopingspunt is momen teel een buisje water uit een sloot naast de Keetdijk. Götte heeft op ei gen initiatief een onderzoek laten in stellen door een laboratorium en de uitkomst was een totale afwezigheid van zuurstof in het monster plus een sterk verhoogde concentratie sulfïet, ammoniak en silicium. De gemeente heeft maandag het waterschap ge vraagd de sloot te onderzoeken. „Mis schien dat we nu een aanwijzing krij gen", zegt burgemeester Markusse. GRIJPSKERKE Met een geslaagde korenmiddag werd zaterdag in de Ne derlands hervormde kerk te Grijps kerke het 25-jarig jubileum van het hervormd kerkkoor gevierd. De mid dag, die goed werd bezocht, werd ge opend door de plaatselijke predikant, ds A. A. van Houwelingen. De muzikale leiding van was in han den van Wim Kloppenburg, die can tororganist is van de Matinencantorij in Amsterdam. Naast het jubilerende koor, onder leiding van dirigent F. Bakker uit Aagtekerke, werkten mee het hervormd kerkkoor Westkapelle, het christelijk zangkoor 'Internos' uit Middelburg, het hervormd kerkkoor Biggekerke en de christelijke zangver eniging 'Halleluja' uit Grijpskerke. De begeleiding was in handen van Johan Davidse op het orgel. MIDDELBURG In de eerste klas van de Walcherse bedrijfstafeltennis- competitie geven de koplopers elkaar geen duimbreed toe. Meppers 1 be haalde een 9-1 overwinning op Amor en Van Dijck-Petit maakte zijn koppo sitie waar door een 8-2 zege op Provin cie. CBBZ 1 en THC deelden de punten, 5- 5. De wedstrijden Boogaard-Middel burg 1 en PNL 1-CBBZ 2 zijn uitge steld. Met een wedstrijd meer gespeeld dan Vlissingen 1 heeft VT Poppe, door een 8-2 winst op Britannia, alleen de lei ding genomen in de tweede klas. Vlis singen 1 is nu tweede samen met PZC dat Heerema met 6-4 versloeg. M en T is naar de vierde plaats geklommen door de forse 9-1 zege op Havenschap. De stand is. eerste klas: 1 Meppers 1 4-8; 2 Van Dijck-Petit 4-8; 3 Boogaard 3-4; 4 Pro vincie 4-4; 5 Middelburg 13-4; 6 CBBZ 14-3; 7 THC 4-3; 8 PNL 1 3-2; 9 CBBZ 2 3-0; 10 Amor 4-0. Tweede klas: 1 VT Poppe 4-8; 2 Vlissin gen 1 3-6; 3 PZC 4-6; 4 M en T 4-4; 5 Meulen- berg 2-2; 6 Madi 3-2; 7 Middelburg 2 3-2; 8 Ha venschap 3-2; 9'Heerema 4-2; 10 Britannia 4- 0. Experimentele dienst - in de Middelburgse Hofpleinkerk wordt zondag 9 november een experimentele dienst gehouden. Het thema van die oecumenische dienst is "Op leven en dood". De voorganger is pastor G.H.Buijssen en de kerkdienst begint om 16.30 uur. Heilsleger Het Leger des Heils houdt zondag 9 november een af- scheidssamenkomst in de zaal aan de Hoogstraat 20 om afscheid te nemen van kapitein W.Elhorst en zijn vrouw en beide zoons. De dienst begint om 15.00 uur en wordt geleid door luite nant en mevrouw Kruisinga uit Zierik- zee. De opvolgers van de Elhorsts zijn de luitenantes H.Puttenstein en M.Kruithof. Zij worden op zondag 16 november in de morgensamenkomst verwelkomd. Die dienst begint om 10.00 uur. MIDDELBURG Drs J. Lukasse, kandidaat in Middelburg, die onlang een beroep aannam als predikant voor buitengewone werkzaamheden bij de Stichting Verpleeg- en Rusthui zen Zeeland, wordt zondag 9 novem ber in het ambt bevestigd. De dienst in de Thomaskapel in Mid delburg begint om 15.00 uur. Bevesti ger is ds A. C. den Hollander. Drs Luk asse (35) studeerde in Utrecht. Momen teel is hij werkzaam als pastor in 'Der Boede' en de dependance 'Heren gracht' in Middelburg. strandmars De Middelburgse wandelsportvereniging 't Zand houdt zaterdag 15 november de jaarlijks te rugkerende strandmars. De start is om tien uur bij het restaurant aan het be gin van de Veersegatdam aan de kant van Vrouwenpolder. Er wordt gelopen over twee afstanden: 25 en 35 kilome ter. De tochten gaan langs de kust richting Domburg en Westkapelle en terug door de duinen en het bos. Jubileum J. E. M. Theune van de Vitrite fabriek in Middelburg vierde donderdag zijn zilveren dienstjubli- leum. Theune was bakker maar ging na de opkomst van de broodfabrieken in de industrie werken. Hij is werk zaam bij de afdeling 'finishing' van de Vitrite. Tijdens een receptie werden hem diverse geschenken overhandigd door collega's en directie. Mevrouw Theune kreeg een bloemstuk. Muziekavond MTV - Het" tam boer- en trompetterkorps en de majo- rettengroep van de Middelburgse Turn Vereniging '69 (MTV) gaven in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg een muziek- en showavond. Alle afde lingen, ook de allerkleinsten (miniret- ten en ministars), werkten mee aan dit jaarlijkse gebeuren. Het programma, aangekondigd door de heer A. van de Mast, werd besloten met een finale waarin alle groepen nogmaals opkwa men. Vice-voorzitter W. de Meurichy bood tot besluit voor de leiding, de da mes Griep, Weezepoel, De Haan en Klap en de heer Kooman een bloemen hulde aan. Ook alle medewerkers kre gen een bloementje. Koffie-ochtend De vrouwen contactgroep Kom uit je huis in Mid delburg wisselt woensdag 5 november op de maandelijkse koffiemorgen in Het Zuiderbaken van gedachten met twee vrouwen van de Vrouwen Advies Commissie voor de Woningbouw (VAC). Zij zullen vertellen hoe de orga nisatie werkt en wat de invloed daar van is op woningbouwprojekten. De koffiemorgen begint om 10 uur en duurt tot ongeveer half 12. Bedrijfstennis De ontmoeting tussen Abi en Hoechst was een belang rijke wedstrijd in de B-poule van het bedrijfstennis in Vlissingen. De win naar plaatste zich namelijk als tweede op de ranglijst. Sake Kats haalde de eerste punten binnen voor Abi door een 14-4 overwin ning op Sjaak Nagelkerke. Eddie Schrey trok de zaak weer gelijk door eenmaal zijn opslagbeurt te behouden ten koste van Chiel Rondse (8-6). Ed die Relyveld boekte een 8-2 winst op Wil v. d. Boom en Jo de Waal zorgde voor een overwinning op Willem Schroevers, 11-6, en daarmee was de balans weer in evenwicht. Hoechst- speler Ron Roose was net iets te sterk voor Luc Kuys en won met 10-9. Adrie Raas besliste vervolgens de eindstand bij de enkelspelen op 6-6 door Willem Verhulst met 10-2 te kloppen. De dubbelspelen moesten de uiteinde lijke matchwinnaar opleveren. Hoechst won er twee van de drie, won de wedstrijd met 10-8 en plaatste zich als nummer twee op de ranglijst. Het team van Geldof versloeg Mobucu II met 18-0 en Webo en Meyers/Schipper deelden de punten, 9-9. In de B-poule bij de dames zegevierde het team van Neuféglise met 6-2 over Alexander, Hoechst II en Abi/Hersta- co speelden met 4-4 gelijk en De Beurs tegen Van Belle eindigde eveneens in een 4-4 puntendeling. Bazaar - De zendingscommissie van de wijkgemeente Lammerenburg in Vlissingen houdt zaterdag een mini- bazaar in kerkgebouw 'De Schaaps kooi'. De bazaar duurt van 10.00 tot 15.00 uur. De opbrengst komt ten goe de aan de zending. Er zijn stands c handwerken, boeken, gebruikte ding en speelgoed. Er wordt een ve: ting gehouden. Bazaar - De zendingscommissie; de wijkgemeente Lammerenburg Vlissingen houdt zaterdag 8 novenj in het kerkgebouw De Schaapsl; een minibazaar. De opbrengst ki ten goede aan de zending. Er wori onder meer handwerken, gebrui kleding, speelgoed en boeken kocht. Er wordt eveneens een ve ting gehouden. De minibazaar de van 10.00 tot 15.00 uur. Jongerendienst - Het jonge koor 'My Way' uit Middelburg verleg11 medewerking aan de jongeren via van zaterdag 9 november in de Martinuskerk aan de Kerklaan West-Souburg. Het thema van dienst is: 'Geloven op maandag', aanvang is 10.30 uur. Na afloop is et legenheid om over de dienst na tej ten. Geslaagd - Aan de modevakscl Ensaid in Rosmalen slaagde mevn J. Nelisse-van Hemert uit Vlissin: voor het examen coupeuse. Gevonden - In de periode van 22 29 oktober 1986 zijn bij de gemeei politie van Vlissingen de volgende vonden voorwerpen aangegeven: damesbril in etui; kinderbril metalen n tuur: bri! metalen montuur; snelbinc blauw kettingslot; herenhorloge; hereni talon; bordeaux-rode portemonnee; bit groene portemonnee: 5 sleutels aan rii sleutels aan ring; sleutel aan zwart lai sleutels aan ring en zwart label. Aanges dieren bij particulier: pauw, 2 honden ij aekerke). In asiel: zwart met iets witte fc 3/4 mnd. Viswedstrijd De visclub Knoraene' uit Zoutelande hield achtste wedstrijd van het seizoen het Zuiderstrand. De 30 deelnen vingen 113 vissen, waarvan 81 boi maats. Uitslag: 1 D. v. d. Voorde 1175 pnt, 2 D. bregtse 1160, 3 S. Maas 1130, 4 R. Rhei 1005, 5 H. Melis 980, 6 D. Verstraate 820. Melis jr. 630, 8 W. Stroo 625, 9 H. Kopp 605, 10 A. de Lange jr. 600. De volgende wedstrijd wordt op 13 vember gevist van 19.00-21.30 uur. Ter gelegenheid van de t/m december Voor de DAMES in de maand november. Paspoortstraat 14-18, Oost-Souburg tel. 01184-61508 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Domburg ma ken bekend dat ter gemeentesecretarie, op werk dagen tussen 09.00 en 12.00 uur voor een ieder ge durende drie maanden ter inzage is gelegd, de door de raad van deze gemeente op 9 september 1986 vastgestelde Kapverordening Domburg, ten aanzien waarvan gedeputeerde staten van Zee land bij brief van 7 oktober 1986, nr. 1999/860/72, afdeling Z. bur. W, de ontvangst hebben bericht. Deze verordening treedt in werking op 7 novem ber 1986. Domburg, 4 november 1986. Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, P. A. D. H. Diepenhorst; de secretaris, A. J. van Houtum. Keurslager Schouwenaar zegt... De tweede 15 winnende nummers treft u vanaf heden in de winkel aanU weet... de keurslagers delen 50.000 rollades uit! Wat moet u doen? Bij elke f 10,- besteding krijgt u een kans kaartje cadeau, daarop staat een nummer. Misschien bent u I deze week de gelukkige winnaar. Wie weet! De hele week: 250 gr. biefst. tartaar(van'echt'biefvlees) 3,95 DINSDAG: 500 gr. Zeeuwse worst 250 gr. mag. varkenspoulet 150 gr. tongeworst En verse erwtensoep! DONDERDAG: 500 gr. magere speklapjes 250 gr. boerenleverworst 100 gr. gek. ontbijtspek 4,80 2,75 1,55 3,80 2,75 1.30 WOENSDAG: 500 gr. vers vleesgehakt5,50 'n Portie nasi of bami2,95 150 gr. boterhamworst1,55 En... verse hoofdkaas! VR. EN ZAT.: 500 gr. hamlappen6,75 500 gr. schouderkarbonade4,20 100 gr. gebr. keurgehakt1,15 Wegens verhuizing ou ders, op korte termijn gevraagd: te Middelburg voor on ze dochter (lieve, rustige studente van 17 jr.) bij oudere, alleenstaande dame of ouder echt paar. Kost inwoning en een beetje gezellig heid. Brieven onder nr. 473, PZC, Middelburg. UIT ONZE SPECIALITEITENHOEK: 200 gr. Limousin BiefstukT00 150 gr. boerenham (uit onze eigen keuken)2,75 'nBoerenrookworst met'goud'bekroond2,90 150 gr. frisse vleessalade1-60 Wie kieskeurig kiest kiest Bellamypark Vliss. Verstand van lekker vlees! KEURSLAGER Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 24 van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat een aanvraag om vergunning ingevol ge de hinderwet werd ingediend door, de heer J. Kaland, Zuidstraat 29 te Westkapelle, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning voor een garagebedrijf, waar onder meer een herstelinrichting en een opslag van brandbare vloeistoffen aanwezig zijn, op het perceel Zuid straat 27. De aanvraag heeft betrekking op een reeds be staande inrichting. Aangezien voorshands wordt aangenomen, dat er geen behoefte aan zal bestaan tegen de aanvraag bezwaar in te brengen wordt de opgestelde ont werp-beschikking tegelijkertijd met het verzoek ter inzage gelegd. De ontwerp-beschikking strekt tot verlening van de gevraagde vergunning, waarbij voorschriften worden opgesteld om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vergunning en/of ontwerp-beschikking kunnen door een ieder gedurende een maand na dagteke ning van deze kennisgeving schriftelijk worden in gediend bij het gemeentebestuur. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Een ieder kan verzoeken om in per soon of bij gemachtigde mondeling bezwaren in te mogen brengen. Dit dient vóór 21 november 1986 plaats te vinden. U gelieve hiervoor een afspraak te maken. De aanvraag en ontwerp-beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen vanaf heden geduren de een maand ter inzage, op werkdagen van 9 tot 16 uur. De stukken liggen tevens ter inzage op maandagen van 18 tot 21 uur, waarvoor telefo nisch een afspraak dient te worden gemaakt met de gemeentesecretarie, afdeling hinderwetzaken. Degene, die overeenkomstig bovenstaande een bezwaarschrift indient kan tegelijkertijd hiermee de wens te kennen geven, dat zijn of haar persoon lijke gegevens niet bekend worden gemaakt. Westkapelle, 3 november 1986. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. A. van Maldegem, burgemees ter; C. van Hercules, secretaris. Dat kan, de collectie is nu optimaal! Enorme keus in: winter(auto)-coats; jagersjassen (4 kleuren); regenjassen met uitritsbare voeringen; jacks in loden, gewatteerd en in ruiten; winterjassen in Schotse tweedstoffen. DONDERDAGAVOND KOOPAVOND I VAN UW DURE SMAAK ZAL I UW PORTEMONNEE WEINIG MERKEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 10