iewelcl rond staking war te mijnwerkers Lubbers vergelijkt beleggersfraude met gifproblemen Vredesoproep van paus vindt op grote schaal weerklank Kamer keert zich tegen discriminatie door uitzendbureaus Gevraagd: Eigenaars mv voor too eerste klas occasions Wetsvoorstel voor bevriezing laagste inkomens ingediend WEE DODEN IN WOONSTEDEN /ashington overweegt opleiding lontra's op grondgebied VS het weer in zeeland ...en in europa Protest tegen uitzetting politieke vluchtelingen Museumdirecteur Bob Haak krijgt gouden medaille EG laat kolen nog buiten pakket sancties Amerikaan in arrest wegens spionage voor Sovjet-Unie Dansprijzen Aan de danseressen Marieke Simons en Roxane Huilmand is de aanmoedigingsprijs 1986 van het Dansersfonds '79 toegekend. De toekenning geschiedde op advies van een commissie bestaande uit Ine Rietstap, Mare Jonkers en Han Ebbe- laar. Vandaag Nautisch bericht Hoog water Laag water Vooruitzichten Vooruitzichten PROBLEEM UIT JAREN 70 OP 30-31OKT. EN 1 NOV. IN DE VEILINGHALTE GOES U HOEFT GEEN GELD MEE TE NEMEN! USDAG 28 OKTOBER 1986 iHANNESBURG, BRUSSEL (RTR/UPI) - Bij drie goudmijnen in Zuid-Afrika en in zwarte oonsteden hebben zich maandag ongeregeldheden voorgedaan. lussen gingen ruim 30.000 zwarte mijnwerkers in staking om loonsverhoging te verkrijgen. stakers hadden tevoren een ak- rd dat voorzag in loonsverhogin- van tussen de 19 en 23 procent af lezen. De directie van de reusachti- Gold Fields Mining Company deel de dat de staking in drie mijnen in gebied van Johannesburg vrijwel jemeen was. woordvoerder van Gold Fields zei idemijnpolitie was opgeroepen om geregeldheden in Doornfontein en ie naburige mijnen die niet door de jldng zijn getroffen, te onderdruk- Igens een woordvoerder van de (beweging werd een aantal mijn- Irkers gewond, maar hij noemde aantal. Marcel Golding, woordvoerder van de zwarte Nationale Mijnwerkersbond (NUM), sprak tegen dat er ongeregeld- Roxane Huilmand is verbonden aan het in België gevestigde dansgezel schap van Anne Teresa de Keersmae- ker. Marieke Simons studeert nog aan de Nel Roos Balletakademie in Am sterdam. 1SHINGTON (REU- K/UPI) - Het Ameri- anse ministerie van fensie kan zich ge dongen zien Nicara- aanse opstandelingen de Verenigde Staten laten oefenen omdat erse buurlanden van Middenamerikaan- land geweigerd op grondgebied de op- ding toe te staan. Dit bben Amerikaanse ictionarissen maan- 5 verklaard. De functionarissen wil den een bericht in de Washington Post dat reeds een beginselbe sluit genomen is de „con tra's" in de Verenigde Staten te trainen, niet bevestigen. Het Amerikaanse Con gres heeft kort geleden ingestemd met een kre diet van 100 miljoen dol lar voor de „contra's" die de linkse regering van Nicaragua bestrijden. Eind vorige week teken de president Reagan een document dat de weg vrijmaakt voor een nieu we geldstroom naar de Nicaraguaanse opstan delingen. Volgens de Washington Post hebben El Salva dor, Honduras en Costa Rica geweigerd oefenter reinen ter beschikking te stellen uit vrees voor wraakacties van de kant van de sandinisten. ZON EN MAAN lissen een lagedrukgordel bij IJsland, j een hogedrukzone boven centraal- zuid-Europa staat boven de omge- jiig een zuidwestelijke stroming. mrm.ee wordt vochtige, zachte oce- nlucht aangevoerd. Koud is het der- llre geenzins, maar wel is er veel be- loitótg. Hieruit valt af en toe wat re- \n of motregen. Door al deze nattig- leid is het zicht niet al te best, plaatse- K komen zelfs ivat mistbanken voor. We blijven vrijwel de gehele dag in de lchtige lucht zitten. In de loop van de ltond of nacht passeert een koufront, mrdoor de warme lucht wordt ver men. Er stroomt dan koude en aan- mlijk drogere lucht binnen, waar oor het kwik komende nacht kan héén naar 8 graden. I'M: zuidwestelijk overwegend 5-6 t; zicht: slecht, plaatselijk mistban- a; temperatuur kustwater: 12 gra in; afwijking waterstanden; geen af- ijking van betekenis; maximum golf- Jogte monding Schelde's: omstreeks m halve meter. 29 oktober Zon Maan op 0729 op 0214 onder 1717 onder 1608 uur cm uur cm Dinsdag 28 oktober Vlissingen 09.53 111 22.44 145 Terneuzen 10.10 128 22.58 162 Zierikzee 11.10 86 Hansweert 10.35 141 23.23 174 Wemeldinge 11.15 97 O.scheldemond 10.05 80 23.00 113 Bruinisse 11.40 99 Woensdag 29 oktober Vlissingen 11.11 141 23.40 180 Terneuzen 11.29 160 23.57 199 Zierikzee 12.35 104 00.05 116 Hansweert 11.54 175 Wemeldinge 12.45 116 00.15 129 O.scheldemond 11.30 99 23.55 138 Bruinisse 13.05 119 00.35' 131 uur Dinsdag 28 oktober tor morgen: een westelijke stroming wordt iele, droge lucht aangevoerd. Hierin pen opklaringen voor. De west- Mwestelijke wind is overwegend tachtig, de middagtemperatuur ligt '.11 graden. oor donderdag tot en met zaterdag: avankelijk wisselvallig en perioden it regen. Vlissingen Terneuzen Zierikzee Hansweert Wemeldinge O.scheldemond Bruinisse 03.55 04.12 05.00 04.32 05.10 04.15 05.20 cm 92 98 80 105 88 72 91 uur 16.27 16.45 17.35 17.06 17.45 17.00 17.55 cm 122 130 104 139 112 96 116 Aeerrapportt n 27 oktober 19 uur Wind °C Amsterdam regen z 9 13 Aberdeen licht bew. zzw 2 14 Athene regen ono 2 20 Berlijn onbewolkt zw 3 12 Boedapest zwaar bew. nw 2 9 Bordeaux zwaar bew. wnw 1 16 Brussel regen z 6 13 Dublin motregen wzw 4 17 frankfort onbewolkt zzo 2 11 Genève onbewolkt nnw 2 10 Helsinki zwaar bew. z 5 6 Innsbruck zwaar bew. verand 9 Klagenfurt zwaar bew. nnw 1 9 Kopenhagen half bew. z?w 5 12 Lissabon onbewolkt nnw 4 22 Locarno onbewolkt nw 1 17 Londen zwaar bew. z 3 14 Luxemburg zwaar bew. z 3 9 Malta onbewolkt wnw 5 20 Moskou onbewolkt windst 7 Munchen licht bew. z 2 8 Nice onbewolkt nnw 2 19 Oslo regen zzo 4 9 Parijs regen zw 6 12 Praag Rome zwaar bew. zzw 3 9 onbewolkt nno 7 18 Split half bew. no 5 15 Stockholm zwaar bew. zzw 2 9 Warschau zwaar bew. zzo 2 9 Wenen motregen wnw 4 8 Zurich onbewolkt zzo 1 10 Gyprus onbewolkt w 1 25 Istanbul half bew. no 4 19 Weersvooruitzichten voor ivoens- g en donderdag: Tuid-Seandinavie: Woensdag ver anderlijk bewolkt en vooral in de westelijke kustgebieden enkele buien, op donderdag overwegend log. Middagtemperatuur 6 tot 10 '©aden. Britse eilanden: Zonnige perioden. Eerst voornamelijk in het noorden en westen enkele buien, op donder dag in het westen regen. Middag- temperatuur tussen 8 graden in het noorden en 14 graden in het zuiden. Denemarken, Benelux, noordwest- Duitsland: Wisselend bewolkt, vooral op woensdag enkele buien. Middagtemperatuur ongeveer 11 graden. Noord- en midden-Frankrijk: Woensdag wolkenvelden, op don derdag vrij zonnig maar plaatselijk mist. Middagtemperatuur 10 tot 15 graden. Zuid-Duitsland: Woensdag veel be wolking en plaatselijk regen, op donderdag droog en geleidelijk meer opklaringen. Middagtempera tuur rond 10 graden. Alpengebied: Woensdag voorname lijk in het noordoosten wat regen en boven 2000 meter enige sneeuw, el ders vrij zonnig. Op donderdag- vooral in het westen zonnig. Nul graden grensd in de middaguren 1700 en 2200 meter hoogte. Middag temperatuur in de dalen aan de al pen-noordzijde rond 10 graden en de zuidzijde ongeveer 15 graden. Spanje, Portugal: Zonnig. In het noorden wolkenvelden. Middag temperatuur van 16 graden in het noorden tot 25 in het zuiden en zuid westen. Zuid-Frankrijk, noord-Italie: Ver anderlijk bewolkt, mogelijk een bui. Middagtemperatuur 15 tot 20 gra den. Midden- en zuid-Italie. Adriatische kust: Wisselend bewolkt, vooral in zuid-Italie enkele regen of onweers buien. Middagtemperatuur 18 tot 23 graden. heden waren en hij zei dat de politie zonder provocatie het vuur had ge opend op mijnwerkers die bondsliede ren zongen. Deskundigen die de Zuidafrikaanse mijn hebben mogen inspecteren waar in september 177 mijnwerkers om het leven kwamen bij een brand, hebben in Brussel gerapporteerd dat de wan den van de mijn waren afgedekt met zeer ontvlambare stof. De regering deelde mee dat twee zwar ten werden gedood bij een opleven van de gewelddadigheden in zes woonste den. De slachtoffers waren 23 en 16 jaar. De ordetroepen hadden bij vier gelegenheden het vuur geopend om 'zwarte oproerkraaiers' uiteen te drij ven, aldus de regeringsvoorlichtings dienst. In Pretoria zijn besprekingen tussen vertegenwoordigers van het Interna tionale Rode Kruis in Zuid-Afrika en het ministerie van buitenlandse za ken over het besluit om buitenlandse leden van de staf van het Rode Kruis uit te wijzen, tot vandaag, dinsdag uitgesteld. De uitwijzing is een gevolg van de verwijdering zaterdag van de Zuidafrikaanse delegatie op het con gres in Genève van het Internationale Rode Kruis. DEN HAAG (ANP) Een groep van ongeveer zeventig mensen, die zeggen samen meer dan twintig organisaties te vertegenwoordigen, heelt maan dagmiddag op het Binnenhof en bij het ministerie van justitie geprotes teerd tegen het asiel-beleid in het al gemeen en de uitzetting uit ons land van zes politieke vluchtelingen in het bijzonder. Op het Binnenhof gaf de groep onge veer tweeduizend handtekeningen af voor de Tweede Kamer. De handteke ningen waren verzameld tijdens de de monstratieve, bijna honderd kilome ter lange mars die de groep van 24 tot en met 27 oktober door Zuid-Holland heeft gehouden. Bij het ministerie werd een petitie overhandigd aan een vertegenwoordiger van de afdeling minderheden. De zes vluchtelingen waarvoor de groep zich speciaal sterk maakt, wo nen in Breda. Het gaat om vijf Turkse Koerden (onder wie twee vrouwen en een kind) en een man uit Zaïre. AMSTERDAM (ANP) - Burgemeester Van Thijn heeft maandagavond de gouden museummedaille van de stad Amsterdam uitgereikt aan de schei dende directeur van het Amsterdams Historisch Museum (AHM) Bob Haak. Dat gebeurde tijdens een drukbezoch te receptie ter gelegenheid van het af scheid van Haak en het 60-jarig be staan van het museum. De gouden museummedaille is een on derscheiding voor mensen met grote verdiensten in de museumwereld. Hij wordt slechts zelden uitgereikt. De laatste die hem ontving was Edy de Wilde bij zijn vertrek als directeur van het Stedelijk Museum in Amsterdam in 1987. VENLO (ANP) Premier Lubbers ziet in de fraude met woningbouwsubsidies een parallel met het probleem van de gifbelten. „Ik heb het vermoeden dat er fouten zijn gemaakt, wij zijn nu onder de grond aan het roeren om de zaak boven te krijgen". ASSISI Paus Johannes Paulus III begroet een van de deelnemers aan de ge bedsbijeenkomst. John Pretty-on-Top. religieus leider van de Amerikaanse in dianen. Lubbers sprak maandagavond op een CDA-manifestatie in Venlo. CDA-frac- tieleider De Vries - die ook op het spre kerslijstje stond - was niet aanwezig in verband met andere verplichtingen. Lubbers noemde de beleggersfraude, net als de gifbelten, „eigenlijk een pro bleem uit de jaren zeventig". Er is geen reden tot cynisme, het is eerder een uitdaging vast te stellen wat met goe de bedoelingen is fout gegaan, aldus de CDA-leider. De premier kwam slechts zijdelings te rug op de zaak-Brokx, waarover hij en De Vries een verschil van mening heb ben. „De ABP-zaak heeft Brokx zijn hoofd gekost, en het ging niet om de kleinste staatssecretaris". Lubbers hield een uitvoerig vermaan tegen cynisme in de politiek. Hij ver zette zich onder meer tegen de gedach te - ook onder de CDA-aanhang - dat de zogeheten zorgzame samenleving AFGHANISTAN Het laatste van de zes regimenten die de Sovjet-Unie de ze maand uit Afghanistan zou terug trekken, is maandag vertrokken van zijn basis bij Kunduz in het noorden van Afghanistan. Volgens westerse diplomaten zal de te rugtrekking van 8.000 man troepen nauwelijks gevolgen hebben voor het Russische leger in Afghanistan, dat naar schatting 110.000 man telt. VATICAANSTAD/WASHINGTON/M OSKOU (REL'TER/DPA/AFP/UPI) - Zestig staatshoofden hebben hun steun betuigd aan de oproep van paus Johannes Paulus II, maandag voor één dag de wapens te laten rusten. Dit heeft de woordvoerder van het Vati- caan maandag meegedeeld. Het hoofd van de Katholieke kerk had voor maandag in het Italiaanse Assisi een gebedssamenkomst georgani seerd waaraan ongeveer 200 religieuze kopstukken deelnamen. Onder hen waren de Dalai Lama. metropoliet Fi- laret van de Russisch-orthodoxe kerk en moeder Teresa. De paus riep de we reldleiders op „de vredeswil van de we reldreligies goed tot zich door te laten dringen". Hij benadrukte daarbij het belang van de dialoog, zowel op poli tiek als op geestelijk gebied. Naar woordvoerder Joaquin Navarro- Valls verklaarde hebben alle guerrilla bewegingen in Latijns-Amerika, met uitzondering van Sendero Luminoso (Lichtend Pad) in Peru, gehoor gege ven aan de oproep van de paus, voor één dag de wapens te laten rusten. Moslim- en christelijke milities heb ben maandag, ondanks de oproep en opdrachten van hun politieke leiders om een staakt-het-vuren in acht te ne men, langs de Groene Lijn die de stad in twee helften verdeeld beschietingen uitgevoerd. Ook op andere plaatsen in Libanon werd gevochten. Hoewel exacte cijfers niet bekend waren, zou den de gevechten opnieuw aan tiental len mensen het leven hebben gekost. In Afrika hebben negen guerrillagroe pen, waaronder Polisario in Algerije en de UN'ITA in Angola, gehoor gege ven aan de oproep van de paus. Presi dent Corazon Aquino van de Filipij- nen had een dag van vrede geprocla meerd. Of de strijd met het commu nistische verzet ook daadwerkelijk één dag stil was gisteren evenwel on duidelijk. Vertegenwoordigers van de verzets- coalitie in Cambodja hebben het Vati- caan laten weten dat zij maandag geen militaire acties zouden ondernemen, aldus Navarro-Valls. Eén van de staatshoofden die de paus een boodschap hebben gestuurd was president Reagan van de Verenigde Staten. Hij wees er op dat de regering- in Washington koortsachtig streeft DEN HAAG (ANP) Mi nister De Koning en staatssecretaris De Graaf (sociale zaken) hebben maandag een wetsvoorstel ingediend voor de bevriezing van het minimumloon en so ciale uitkeringen in 1987. Hiermee wordt een besparing van 1,1 mil jard gulden bereikt, als onderdeel van het totale pakket besparingen en lastenverzwaringen van 12 miljard gulden in 1987. Als de minimumlonen en de uitkeringen over eenkomstig de Wet aan passingsmechanismen (die zal worden vervan gen door een systeem van beleidsmatige aan passingen) zouden zijn aangepast, zouden beide op 1 januari 1987 met 0,95 procent en op 1 juli 1987 met nog eens 1,3 procent stijgen. Woensdag 29 oktober Vlissingen 04.58 110 17.29 144 Terneuzen 05.18 118 17.48 154 Zierikzee 06.35 90 18.55 115 Hansweert 05.40 129 18.08 165 Wemeldinge 06.35 99 19.05 124 O.scheldemond 05.30 81 18.00 107 Bruinisse 06.50 102 19.15 128 Door de Deltawerken kan het getij in de Oos- terschelde soms sterk afwijken van de in de ze getijtafel vermelde waterstanden. Dage lijks informatie telefoon Deltaweerbericht 01110-7056. DEN HAAG (Anefot Het Zeeuwse Kamerlid John Lilipaly (PvdA) voerde maandag tijdens de vergadering van de vaste commissie voor het minder hedenbeleid zijn maidenspeech. DEN HAAG (ANP) De Tweede Kamer heeft zich maandag una niem gekeerd tegen discriminatie naar ras bij arbeidsbemiddeling door uitzendbureaus. In motie Ja- baaij (PvdA), die mede werd onder tekend door CDA, VVD, D66, PPR, PSP, RPF, SGP en GPV wordt de re gering gevraagd om in overleg te treden met de Algemene Bond van Uitzendbureaus en het Landelijk Bureau Racismebestrijding. Het moet dan gaan om een gedrags code tegen discriminatie en een an- ti-discriminatievoorwaarde bij ver gunningverlening aan uitzendbu reaus. Gevraagd wordt om over de uitkomst van het overleg in het tweede kwartaal van 1987 aan de Kamer te rapporteren. Het CDA drong er tijdens de uitge breide commissievergadering over het actieplan minderheden in een motie Krajenbrink bij de regering op aan om in overleg met de sociale partners afspraken te maken om de werkloosheid onder minderheids groepen terug te brengen. De oppo sitie stelde dat' de overheid zelf het voortouw moet nemen. Wolffensperger D66drong er in een motie op aan het minderhedenbud- get op het peil van 1986 te handha ven, inclusief het geld dat gereser veerd was voor 16 gemeenten die met een eigen minderhedenbeleid zouden mogen experimenteren. Dijkstal en Franssen VVDvroegen in een motie om meer scholing in de Nederlandse taal onder minderhe den. Lilipaly (PvdA) drong er op aan om vestigingsvergunningen voor le gaal in Nederland verblijvende zi geuners al na vijf jaar verblijf te verlenen. (Advertentie) Het gaat om auto's, die alle zijn verkregen door inruil. We hebben ze stuk voor stuk grondig nagekeken en geven u daarom met een gerust hart 3 maanden volledige BOVAG-garantie. Want wij hebben voor alle auto's vanaf bouwjaar 1 983 een aantrekkelijke finan ciering: u betaalt pas vanaf mei 1987 De veilinghal is geopend: donderdag 30 oktober 10.00-21.00 uur vrijdag 31 oktober 10.00-21.00 uur zaterdag (dus ook s avondsl 1 november 10.00*18.00 uur. niet haalbaar zou zijn door onwil onder vooral de jongeren. „Het is onzin dat jongeren egoïstisch zouden zijn. Er is een geweldig positieve houding onder hen voor elkaar". naar een veiliger wereld. In dit kader wijst hij nog eens op de positieve kan- tervvan het Strategische Defensie Ini tiatief (SDI), dat door de tegenstan ders ervan consequent 'Star Wars' ge- noèmd wordt. Volgens Reagan streven de Verenigde Staten ernaar om uitein delijk door onderhandelingen alle kernwapens de wereld uit te krijgen. In een reportage uit het bedevaart soord Assisi schreef het Sovjet-pers- bureau TASS dat „de huidige wereld de tragische sporen draagt van oorlog en verdeeldheid en dat in feite het le ven op aarde bedreigd wordt". Maar het bericht maakte geen melding van de oproep van de paus dat gedurende één dag de wapens zwijgen op de om streden plekken op aarde. Ondanks de bevriezing zal de koopkracht van de laagste inkomens toene men met 1,7 procent en voor de mensen met een hogere uitkering met 1,7 a 2 procent. Dat komt door de verwachte gun stige prijsontwikkeling. Mensen die van één mi nimuminkomen rondko men kunnen (onder voorwaarden) ook in 1987 een extra uitkering ineens tegemoet zien. LUXEMBURG (GPD) De EG-minis- ters van buitenlandse zaken zijn het maandag in Luxemburg opnieuw niet eens geworden over een importver bod op kolen uit Zuid-Afrika. Wel be krachtigden de EG-landen al op 16 september overeengekomen maatre gelen die de invoer van gouden mun ten uit Zuid-Afrika en investeringen door Europeanen in dat land verbie den. De importstop op gouden munten (Krugerrands) wordt geregeld in een Europese verordening. In munten die al in de EG aanwezig zijn kan de han del echter door blijven gaan. Het in vesteringsverbod valt niet onder de EG-wetgeving, maar onder een zoge heten intergouvermentele overeen komst. Dat wil zeggen dat de EG-lan- den nu elk voor zich regelingen moe ten treffen om investeringen in Zuid- Afrika onmogelijk te maken. Afge sproken is dat de landen de maatrege len op elkaar zullen afstemmen. Tot het op 16 september overeengekomen pakket van sancties - bedoeld tegen de apartheidspolitiek - behoorden ook een importverbod op Zuidafrikaans ij zer en staal. Het verbieden van kole- ninvoer komt volgens de Nederlandse minister Van den Broek bij een volgen de vergadering opnieuw aan de orde. SAN1 FRANCISCO (UPI/REUTER) - Een Amerikaan is gearresteerd op de verdenking dat hij geprobeerd heeft militaire geheimen aan de Sovjetunie door te geven. Dit hebben medewer kers van het ministerie van justitie maandag in San Francisco verklaard. De arrestant is de 33-jarige Alan John Davies die werkt bij Ford Aerospace Communications, één van de toonaan gevende bedrijven in „Silicon Valley" ten zuiden van San Francisco. Dit is één van de centra voor hoogwaardige technologie in de Verenigde Staten. Davies, die in Groot-Brittannië gebo ren is en tot 1984 tien jaar diende bij de Amerikaanse luchtmacht, wordt er van verdacht dat hij geprobeerd heeft materiaal over de Amerikaanse defen sie af te geven op het consulaat van de Sovjet-Unie in San Francisco. Naar verluidt had Davies bij Ford Aerospa ce geen toegang tot de geheimste afde lingen van het bedrijf. De arrestatie van Davies komt na een reeks uitwij- zingen-heen-en-weer tussen de Ver enigde Staten en de Sovjet-Unie. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C.vanderMaas. Vlissingen: Walstraat 56-60, Postbus 18,4380 AA Vlissingen, tel.(01184)84000. Middelburg: Markt51, 4331 LK Middelburg, tel.(01180)81000. Goes: Grote Markt 2,4461 AJ Goes, tel.(01100)31800. Terneuzen: Nieuwstraat22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457. Hulst: Steenstraat 6,4561 AS Hulst, tel. (01140). 14058. Opening kantoren: van maandag t/m vrijdag van 8.00tot 17.00 uur. 's Zaterdags in Goes, Vlissingen en Middelburg van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, (01184) 84000: 's avonds op zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden: 's zaterdags tot 16.00uur:opde kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t/m vrijdagavondvan 20.30 tot 22.00 uur (01184) 84000; zondag avond v an 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: perkwartaal 68,65; franco per post 82,50: per maand 23,65; jaarabonnement 262,50; jaarabonnement franco per post 317,50; losse nummers 1,10 (alle bedragen inclusief 6 pet. btw.). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 132 cent per mm; minimumprijs per advertentie 19,80; ingezonden mededelingen 2V2 xtarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledigetarieven met contractprijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 6 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B V. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 3