Verplaatsing bedrijf Hulst afhankelijk hoogte bijdrage Verdubbeling huur commercieel gebrui gemeentegebouwen Cafébaas wil betere regeling promenade in Sas van Gent B en w van Oostburg willen 109 mille voor verkeerslichten Gewonden bij botsing trekker en auto bij Axel MORGEN, WOENSDAG, 29 OKTOBER 1986 J. A. VAN DERMAALE KOSTEN PROJECT BEDRAGEN RUIM MILJOEN B EN W VAN OOSTBURG: Negatief ONDUIDELIJKHEID OVER TOELATEN AUTO'S Vernielingen aan geparkeerde auto's Zware schade bij aanrijding Tien hardrijders in Breskens gepakt OP KRUISPUNT ROOFACK PZC/ streek AXEL HULST HOEK HEIKANT HENGSTDIJK KLOOSTERZANDE OOSTBURG SLUIS OSSENISSE Doberman-kringgroep Zeeuwsch-Vlaanderen hield kampioenschap TERNEUZEN Cursus natuur- en landschapsonderhoud TERNEUZEN Na een verbouwing van onze winkel bent u van harte welkom op woensdag 29 oktober 1986 tussen 16.00 uur en 20.00 uur onze winkel te bezichtigen BROOD- EN BANKETBAKKERIJ Molendijk 17 4542 BJ Hoek DINSDAG 28 OKTOBER 1986 HULST Het college van burgemees ter en wethouders van Hulst moet nog bekijken hoe de verplaatsing van de vleesgroothandel Picavet en zonen bv, net buiten de omwalling van de vestingstad, aangepakt moet worden. Het gemeentebestuur vernam maan dag dat gedeputeerde staten bereid zijn om geld beschikbaar te stellen uit de knelpuntenpot voor de dorps- en stadsvernieuwing. Wethouder G. A. van de Voorde (openbare werken) zei dat hij nog niet wist om hoeveel geld het gaat. Zoals gemeld verdelen gs een half miljoen tussen de gemeente Borsele en de gemeente Hulst. Hoe die verdeling zal uitvallen is nog niet be kend. Het gaat volgens Van de Voorde om een dure verplaatsing. De kosten lig gen ruim boven een miljoen gulden. Het dagelijks bestuur van Hulst streeft naar een grondruil, zoals eerder dit jaar gedaan werd met de Hulster bandenhandel Luctor bv. Dit bedriji was begin 1986 nog gevestigd aan de Tivoliweg. Dank zij provinciale steun kon dit bedrijf uit de bebouwde kom verplaatst worden naar het industrie terrein aan de Hogeweg. ..We hopen dat we met Picavet bv hetzelfde kun nen doen. Het feit dat de provincie de ernst van de saneringsplannen inziet komt, evenals de financiële steun niet ongelegen. Temeer omdat het bedriji zelf ook geconfronteerd wordt met noodzakelijke investeringen in de na bije toekomst. Uitbreiden op de huidi ge vestigingsplaats is vrijwel onmoge lijk, zodat ook wij denken aan een nieuw bedrijfsgebouw op het plaatse lijke industrieterrein". Het verhuizen van de vleesgroothan del is volgens de wethouder sterk af hankelijk van de hoogte van de finan ciële steun die de gemeente weet te vergaren bij andere instanties. „Pas als wij weten op hoeveel geld we kun- Zaalvoetbal In 't Sportuus in Axel werd het 'Hollebek familie' zaal voetbaltoernooi gehouden. De familie De KortKoekkoek eiste de eerste plaats op. De eindstand van het toer nooi: 1. Fam. De Kort1 Koekkoek uit Terneuzen: 2. Fam. Jansen uit Hoek; 3. Fam. Sinke uit Axel: 4. Fam. Ruyten- burg uit Axel: 5. Fam. Van der Togt uit Den Haag; 6. Fam. Dophemont uit Vo gelwaarde. Vergadering CDA De CDA-af- deling Hulst houdt op woensdag 5 no vember een ledenvergadering in zaal 'Tiffany' aan de Vismarkt 1 in Hulst. Aanvang 20.00 uur. De agenda ver meldt ondermeer een verkiezing van bestuursleden. Aftredend zijn me vrouw M. Mortier-Coninck, de heer M. Bleijenberg en de heer Th. Baert. Bei de laatsten zijn statutair niet herkies baar. Mevrouw Hageman-Brands is geen lid meer van het bestuur in ver band niet aanvaarding van het raads lidmaatschap. Na de pauze worden er films over Zeeland vertoond. Schaken De schaakvereniging 'Hulst' speelde in het kader van een in terne competitie twee wedstrijden in zalencentrum 'Tiffany' in Hulst. De uitslagen: I. Liem-H Platjouw afgebro ken; P. d'Hondt-H. Francken 1-0; W. Vermai- re-H. Sikking 0-1; R. Vader-C. van Gassen 1- 0; N. Frijhoff-A. Bakker remise; P. d'Hondt- P. van Ginneken 1-0; H. Sikking-H. Platjouw 0-1; H. Francken-N. Frijhoff 1-0. Stand na acht wedstrijden: 1 H. Platjouw, 2 P. d'Hondt. 3 P. van Ginneken. 4 H. Franc ken, 5 I. Liem. Wandeltocht De zesde Rei- naertmars van de buurtvereniging 'Den Dullaert' in Hulst zit er voor dit jaar weer op. Er werd gewandeld over 40 kilometer, waaraan 56 personen deelnamen en aan de 25 kilometer heb ben 36 personen deelgenomen. De deelname aan de 10 en 5 km was minder dan vorige jaren, mede in ver band met een elders in Hulst georgani seerde wandeltocht voor de actie Ne pal. Ondanks een hevige regenbui za terdagmiddag waren de deelnemers tevreden over de organisatie. Op de 40 km-afstand moesten twee deelnemers vroegtijdig stoppen. Bouwbond - De afdeling Hoek van de Hout- en Bouwbond CNV heeft haar jaarlijkse ledenvergadering gehouden. Tijdens deze feestelijke bijeenkomst werden twee leden van de afdeling, de heren de Ritter en Machielsen, gehul digd voor hun 25-jarig lidmaatschap. De heer De Bree, die veertig jaar be stuurslid is geweest, nam afscheid van de bond. Een diaserie over Japan be sloot de ledenvergadering. Playbackwedstri jd - In het kader van de jaarlijkse kermis werd zondag in gemeenschapscentrum 't Heike in Heikant een playbackwedstrijd ge houden. Er waren veel deelnemers en belangstellenden. De uitslag luidt: 1. Marina de Block, 2. Mar co Maas, 3. Johnny de Clerk. 4. Steven de Smit, 5. Michiel Kroes. Handwerkclub - De leden van de handwerkclub Hengstdijk maken woensdag 29 oktober een uitstapje naar Helmond. Het reisje gaat via De Peel waarbij een bezoek wordt ge bracht aan galerie 'De Steenhove' van Ceciel Dreesman, een bekend naald kunstenares. Na een gezamenlijke lunch rond het middaguur wordt in Helmond een modeatelier bezocht. Daarna bestaat er voor de leden de mogelijkheid om in Helmond te winke len. Bingo-avond - 'Showband Kloor- tje' uit Kloosterzande houdt vrijdag een bingo-avond in haar clubgebouw aan de Emmastrat in Kloosterzande. Aanvang: 19.30 uur. Droogbloemen - Mevrouw E. Sponselee-Kerckhaert een demon stratie droogbloemcollages maken voor de leden van de Katholieke Vrou wen Organisatie (KVO) afdelng Kloos terzande. Tevens houdt mevrouw Sponselee een kleine tentoonstelling van haar werk. Aanvang: 19.30 uur in hotel Van Leuven. Viswedstrijd - In verband met het Nederlands kampioenschap vissen is de viswedstrijd van de zeehengelver- eniging 'De Vogel' uit Kloosterzande verplaatst van zaterdag 1 november naar zondag 2 november. Er zal dan worden gevist vanaf 13.00 uur nabij het 'Zeedorp' te Ossenisse. Na de wed strijd worden de prijzen bekend ge maakt in café 'De Kastanje' aan de Cloosterstraat te Kloosterzande. nen rekenen, kunnen er spijkers met koppen geslagen worden. We overwe gen nu om alle gelden voor de dorps- en stadsvernieuwing beschikbaar te stellen voor dit ene project. Zeker is wel dat we geen geld zullen putten uit het potje voor woningverbeteringen die particulieren aan hun woningen willen treffen. Die 100.000 gulden blijft beschikbaar". Volgens de Hulster wethouder van openbare werken heeft het bestem men van het gehele potje voor dorps- ens tadsvernieuwing aan één project een aantal negatieve gevolgen. „Het is duidelijk dat we dan andere za ken moeten laten schieten", zei hij. Overigens wees hij erop dat de ge meente Hulst zelf geen geld uit de re serves kan aanwenden voor de beta ling van de bedrijfsverhuizing. „Het bedrag voor de dorps- en stadsvernieu wing in 1987 zal ook niet toereikend zijn. zodat we de bekostiging van het project zullen moeten uitsmeren over meerdere jaren. De keerzijde van de medaille is dan dat we wel ongeveer een hectare industrieterrein kunnen verkopen en dat we eigenaar worden van het oude bedrijfsterrein. Eenmaal die grond in het bezit kunnen we er over denken om de vestigingswerken op dat punt in de oorspronkelijke staat te herstellen", aldus wethouder Van de Voorde. Onder de middenstanders aan de promenade in Sas van Gent bestaat onduide lijkheid over de toegankelijkheid voor autoverkeer. OOSTBURG De huur van gemeen telijke gebouwen in de dorpen van de gemeente Oostburg voor commercië- lc activiteiten wordt verdubbeld met ingang van 1 januari 1987. Dit blijkt uit een gewijzigd voorstel van b en w over de tarieven. Als basis voor de vaststelling van de tarieven dient de verhuur van ruimten in het sociaal- cultureel centrum Den Hoekzak in Den Hoekzak - In 'Den Hoekzak' in Oostburg houdt Nico Thelman vrijdag 31 oktober voor de stichting Aurin een lezing over telepathie en de weten schap der indrukken. Zaterdag 1 no vember wordt in 'Den Hoekzak' een workshop over het bewust beleven van muziek gehouden, onder leiding van Clair Bral en Jan van Beneden. Het be wust luisteren naar muziek kan het evenwicht herstellen, waardoor ge blokkeerde energie weer gaat stro men. De lezing vrijdagavond begint om 20.00 uur, de workshop duurt zater dag van 10.00 tot 18.00 uur. Clubkaarting In het kader van de clubcompetitie 1986 van de kaart club 'Ons Vermaak' uit Ossenisse werd de voorlaatste kaarting gehou den in 'Hof ter Nesse'. Er namen 43 mensen deel aan de kaarting. 1 P. van de Velpen. Ossenisse; 2 P. Neve, Kloosterzande; 3 mevrouw Bogaart-Rot- tier. Ossenisse. Jokeren: 16 deelnemers: 1 mevrouw Schenkels, Ossenisse; 2 Remijn- van de Balck. Kloosterzande; 3 Sponselee- Warrens. Kloosterzande. De volgende clubkaarting is zaterdag 15 november om 20.00 uur in 'Hof ter Nesse'. WALSOORDEN Peter Hagenaars uit het Belgische Hellestraat (ge meente Stekene) is zondagmiddag met zijn hond 'Casby' de eerste club kampioen geworden van de Dober- mann-Kringgroep 'Zeeuwsch-Vlaan- deren'. De titelstrijd bestond uit drie onderdelen en werd afgewerkt op het terrein van de kringgroep nabij de ha ven van Walsoorden. De Belgische deelnemer met zijn hond kreeg van de jury 277 punten. Het clubkampioenschap begon met het onderdeel speurwerk op het ter rein in de omgeving van Clinge. Frans van Goethem uit Clinge wist met 'Rex' 92 van de in totaal 100 punten te sco ren. Daarmee eindigde hij op de eerste plaats. De andere onderdelen werden afgewerkt op het terrein in Walsoor den. Het appélwerk werd gewonnen door Jan Luteyn met 'Nero' uit Ter- neuzen. De jury honoreerde dat met 95 punten. Als laatste volgde het altijd spectaculaire pakwerk. Op dat onder deel pakte J. de Poorter uit Clinge met Hyndra de eerste plaats met 98 pun ten. In de groep 'beginnende honden' ging de eerste plaats naar R. Stouthandel uit Hellestraat (B.) met 'Jefdie op de drie onderdelen 276 punten van de jury kreeg. Na afloop van de titelstrijd volg de in de kantine op het terrein in Wal soorden een gezellig samenzijn waar de winnaars met hun hond een beker als aandenken in ontvangst namen. SAS VAN GENT - Het autorijden op de winkelpromenade in Sas van Gent moet beter worden geregeld. Dat vindt de heer C. J. P. Staal, eigenaar van café De Watergeus in de Gentse straat. Sinds tien jaar vormt deze sa men met de Zuidstraat de promenade van Sas van Gent en al die tijd wordt de straat door gewoon autoverkeer gebruikt, ondanks het blauwe bord (met man en kind) dat een voetpad aanduidt. De onduidelijkheid wordt veroorzaakt door het onderbord waarop staat dat bevoorradingsver- keer geen toegang heeft op zaterdag en zondag na 13.00 uur. De café-eigenaar heeft voor het rijden in deze straat een bekeuring gekregen en vindt dat er duidelijker borden moeten komen. Het college, dat zijn verzoek aanstaande donderdag aan de gemeenteraad voorlegt, geeft hem op TERNEUZEN Op een afgesloten parkeerterrein aan de Meester Haar- manweg in Terneuzen werden afgelo pen weekeinde drie auto's opzettelijk beschadigd. De daders trapten deu ken in de wagens en vernielden ruiten. Uit een van de auto's werd een brand blusser. een mobilofoon en een radio cassetterecorder gestolen. AARDENBURG Bij een aanrijding op de kruising rijksweg Aardenburg- Eede-Dopersweg zijn twee personen auto's zwaar beschadigd. De aanrijding gebeurde maandagmor gen omstreeks half twaalf. De bestuur der van de auto met daarachter een ca ravan, G. M. L. V. P. uit Aardenburg, wilde vanaf de rijksweg linksaf slaan de Doperswegin. Op dat moment werd hij ingehaald door de auto, bestuurd door de Belg R. O. B. uit Brugge. Beide auto's werden na de aanrijding wegge sleept. slechts één punt toe. Namelijk wat be treft de kleuren waarin het bordje om trent het bevoorradingsverkeer wordt geregeld is geschilderd. Dat is in Sas van Gent blauw met witte letters, ter wijl de wet voorschrijft dat het wit met zwarte letters moet zijn. Voor het ove rige moeten de winkeliers die graag in de straat rijden maar een ontheffing aanvragen of hun zaak door de rechter laten behandelen. Die mag dan bepa len of zij al of niet terecht een bekeu ring hebben gehad. Dat laatste is de heer Staal overko men. Vorig jaar oktober werd hij op een zaterdagmiddag op de bon geslin gerd omdat zijn auto voor zijn café BRESKENS Bij een snelheidscon trole op de kruising Roefack te Bres kens zijn maandag tien bestuurders bekeurd. Er geldt daar momenteel wegens werkzaamheden een maxi mum snelheid van 50 kilometer per uur en een inhaalverbod. De controle werd uitgevoerd door de West- Zeeuws-Vlaamse rijkspolitie in sa menwerking met de verkeerspost Terneuzen. stond. Hij was juist bezig met het inla den van een biervat dat weg moest om dat een vloerbalk van zijn etablisse ment was gebroken. Ook andere mid denstanders in de promenade werden bekeurd. Onder hen is er een die wel door de promenade moet rijden om bij zijn garage te kunnen komen. De heer Staal werd door de kantonrechter wel iswaar schuldig bevonden, maar werd gezien de omstandigheden ontslagen van rechtsvervolging. „Iedereen rijdt de promenade op en af. Dat is al jaren zo", aldus de heer Staal, „en de politie heeft gelijk als ze op haar strepen gaat staan en ons bekeurt. Maar dat het fout gaat komt omdat de bordjes niet kloppen". De heer Staal wil daarom dat de borden worden aan gepast zodat de regels duidelijker wor den. „Dan zal ook iedereen zich beter aan die regels houden." Ook wil hij dat er een bord komt waarin de snelheid van de auto's wordt beperkt, bijvoor beeld door middel van een 30 km-bord of een aanduiding winkelerf zodat er alleen stapvoets gereden mag worden. Het college wil dit niet. Wij hebben nog nooit een voetpadbord en een ma- ximusnelheidsbord gecombineerd ge zien", schrijven b en w aan de gemeen teraad. Oostburg. Aanvankelijk was het lege van plan om drie tarieven teh teren: voor gesubsidieerde activi ten, voor activiteiten van particu re instellingen, die een duidelijk a meen belang dienen (zoals dansc sussen, naaicursussen, lezingen en ga), en voor pure commerciële act teiten. Er kunnen zich echter gevallen vi doen, waarin het maken van one scheid tussen de twee laatste cate rieën erg moeilijk wordt. Het coll wijst op activiteiten van particulie die eigenlijk als hobby's moeten» den aangemerkt. Het gevaar is aanwezig, zo stelt het college in voorstel, dat dergelijke activiteitei duur worden. Het gevolg daarvai dat de ruimten minder vaak gebru worden. En dat zou weer tot een ver aan inkomsten leiden, terwijl n juist meer inkomsten wil binnenhal B en w zijn dan ook teruggekomen hun aanvankelijk voorstel. In het huidige voorstel zijn de cate rieën 'gesubsidieerde activiteiten' 'activiteiten van particuliere instel! gen met een algemeen belang' sami gevoegd. De huurprijs voor deze ca gorieën wordt niet verhoogd, terwijl voor commerciële activiteiten h: derd procent meer betaald moet w den. In Den Hoekzak zijn er verder verscl lende tarieven voor het huren vane ruimte overdag of 's avonds. Tot di verre hanteerden de gemeentelijkei bouwen in de andere dorpen één hui prijs. Volgens het voorstel van b en moet er nu ook voor deze gebouwen de avonduren meer betaald word dan overdag. Van de zijde van del heerders van de gemeentelijke gebi wen in de kernen zijn al geluiden hoord, die er op wijzen dat men n bijster gelukkig is met de voorstel van het gemeentebestuur. Gevres wordt dat de ruimten minder vaakv huurd worden en dat de tariefsverl ging zal leiden tot een inkomsten; ling. De voorstellen tot tariefwijziging worden vrijdag, 31 oktober besprok in de vergadering van de commissie nanciën. De vergadering in het meentehuis begint om 14.00 uur. Vogeltentoonstelling - Vogel vereniging Tropica uit Sluis houdt ko mend weekeinde in gemeenschaps huis 't Zoute Vestje een vogeltentoon stelling. In totaal zijn er 180 vogels in gezonden, die donderdag door drie keurmeesters van de Nederlandse bond van Vogelliefhebbers worden ge keurd. Vrijdagavond om acht uur opent burgemeester J. J. Asselbergs van Sluis de tentoonstelling. Wethou der A. I. Oosterling (sportzaken) zal zondag om 19.00 uur met de uitreiking van de prijzen de vogel tentoonstelling afsluiten. Tijdens dit weekeinde zal er ook een Rad van avontuur aanwezig zijn en kan er gedobbeld worden. Zaterdag is de vogeltentoonstelling van 10.00 tot 22.00 uur geopend en zondag van 10.00 tot 19.00 uur. Reünie - In de zaal van de Goede Herderkerk in Terneuzen wordt vrij dag 7 november een reünie gehouden van examenkandidaten van de (in middels verdwenen) Christelijke MU LO van Terneuzen. Het gaat om de ex amenklassen van 1941. Alle oud-leer lingen zijn met man of vrouw uitgeno digd voor de reünie, die vrijdagmorgen om elf uur officieel van start gaat. De heer L. Geschiere (voormalig leraar aan de MULO) zal een toespraak hou den, waarna een oud-leerling herinne ringen aan de schooltijd ophaalt. Het autowrak, waarin de Hulstenaar P. van H. bekneld raakte. Rechts op de foto een brandweerman met een hydraulische spreider. waarmee het wrak uit elkaar is getrokken. AXEL Bij een botsing tussen een landbouwtrekker en een auto zijn maandagavond omstreeks zeven uur bij Axel twee mensen gewond ge raakt. Beiden zijn naar het Elisabeth- ziekenhuis in Sluiskil gebracht. Over de aard van de verwondingen was maandagavond bij de politie niets be kend. Het ongeluk gebeurde op de Langeweg tussen Axel en Westdorpe. Tractorbe stuurder E. van H. uit Westdorpe reed in de richting Axel, toen zijn trekker aan de achterzijde werd aangereden door een auto, bestuurd door P. van H. uit Hulst. E. van H. werd van de trek ker geslingerd. De trekker kwam onge veer zestig meter van de plaats van de botsing in de sloot terecht. P. van H. raakte bekneld zijn auto. Hij werd door de brandweer bevrijd. De auto werd onherstelbaar beschadigd en de trekker liep zware schade op. Onduidelijk is nog waarom P. van H. de trekker niet of te laat de opmerkte. De verlichting van de tractor was in or de. OOSTBURG B en w van Oostburg zijn van mening dat de gemeente 109.000 gulden moet.bijdragen aan de aanleg van verkeerslichten op het kruispunt Roofack bij Breskens. Het college neemt de opvatting van de commissie financiën, dat de gemeente niet meer dan 72.000 gulden moet be talen, niet over. Dit blijkt uit de defi nitieve begrotingsvoorstellen die het college heeft ingediend. De commissie vond dat de gemeente maar een kwart van de totale kosten hoefde bij te dragen, omdat slechts één van de vier wegen op het kruispunt van de gemeente is. B en w stellen in hun voorstel, dat ze zich willen houden aan de financieringsregeling die mo menteel gebruikelijk is bij Rijkswater staat. En volgens die regeling moet de gemeente 37,5 procent bijdragen en dat is 109.000 gulden. Volgens diezelf de regeling zal de gemeente ook vijftig procent van de onderhoudskosten moeten betalen. De financiering van de verkeerslichten is één van de twee punten, waarop b en w afwijken van de adviezen die in de commissie een meerderheid kregen. Het andere punt is de vervulling van een vacature op de afdeling ruimtelij ke ordening. In de commissievergade ring pleitten de fracties van de Partij van de Arbeid en de VVD voor uitstel totdat het reorganisatie-onderzoek, dat de gemeente laat uitvoeren, de noodzaak heeft aangetoond van het vervullen van de vacature. De fracties van CDA en Dorpsbelangen en Toeris me waren het daar niet mee eens. Ook het college niet, zo blijkt nu. „In het be lang van de organisatie en de continuï teit van de werkzaamheden achten wij het noodzakelijk dat de vacature bij de sectie ruimtelijke ordening vervuld wordt", zo luidt de motivatie van b en w. Alle andere wijzigingen die de com missie wilden heeft het college in zijn voorstellen aan de raad verwerkt. Zo wordt er al vast 25.000 gulden gereser veerd voor de reconstructie van het centrum van oostburg. Het Centraal Instituut Midden- en Kleinbedrijf (CIMK) onderzoekt momenteel op welke wijze het centrum aantrekkelij ker gemaakt kan worden. Het college neemt ook de suggestie over, die in de commissie door de PvdA werd gedaan om te bekijken of de noodlokalen van de christelijke ma vo aan de Melkweg te gebruiken zijn voor de nieuwe huisvesting van de scouting en de drumband. B en w zijn ook van plan om de leges met gemiddeld tien procent te verho gen. Dat zou volgens wethouder J. P. S. A. Thomaes 20.000 gulden per jaar meer opleveren. In de commissiever gadering bleek, dat alleen de fractie van de PvdA zonder meer akkoord was met dit voorstel. De overige fracties schortten hun mening op totdat b en w een exact voorstel zouden doen over de verhogingen. In de raadsvergadering over de ge meentebegroting komt verder ook de aankoop van het Ledeltheater aan de orde. De vergadering begint 30 okto ber om 20.00 uur in het gemeentehuis van Oostburg. TERNEUZEN Dit najaar zal Stichting Landschapsverzorgii evenals vorig jaar, weer een curs natuur- en landschapsonderhoud v zorgen. Dinsdag 4 november wordt cursus in De Braakman opgesla Een groot deel van de lessen is I stemd voor snoeitechnieken en praktische uitvoering daarvan. Omdat de cursus overdag tijde werkdagen gegeven wordt, heeft stichting contact gelegd met a baanlozenprojecten in Zeeuwsi Vlaanderen om hun medewerking vragen. Naast de theorielessen zal er ook daa werkelijk gesnoeid worden. Verd worden er bezoeken gebracht aanvi schillende natuurgebieden Zeeuwsch-Vlaanderen zoals het 1v en het Verdronken land van Saeftinj Deelname aan de cursus, die negenc gen duurt en die half januari afges ten wordt, is gratis. Geslaagd - René Timmerman: Terneuzen heeft 22 oktober aan del ropese Universiteit van Antwerp het doctoraal diploma Bedrijfskun gehaald. De universiteit is erkend d( de Europese Gemeenschap, hetge betekent dat de behaalde diplom internationaal geaccepteerd worde: Welzijnsplanning Burgemeester en wethouders van Hulst maken bekend, dat met ingang van 25 oktober 1986 gedu rende twee weken ter gemeentesecretarie (afd. Welzijnszorg, Sportlaan 4 te Hulst). De openbare bibliotheek en de Gemeenschapscentra voor een ieder ter inzage ligt: het voorontwerp welzijnsprogramma 1987 met de daarbij behorende brief d.d. 23 ok tober 1986. Gedurende bovenvermelde termijn kan een ieder opmerkingen met betrekking tot het vooront werp schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Hulst naar voren brengen. Hulst, 24 oktober 1986. Burgemeester en wethouders van Hulst, de burgemeester Mr. F. A. W. Jacobs, de secretaris, Mr. H. J. van Geesber- gen. &.KK£b.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 22