Gevelisolatie op kosten provincie in Oostkapelle SLAGERIJ BLANKENBURG!) VLOERDELEN B9,- VROOMS DREESM ANN 20 KORTING 20 B0UWSH0P SER00SKERKE WEEK-TIP ""N S00 gram biefstuk 1 kilo magere runderlappen... 1 kilo magere varkensrollade. 1 kilo varkensfilet 1 kilo dikke riblappen 1 kilo fijne riblappen f kilo schouderlappen 1 kilo ribkarbonade 1 kilo hacheevlees 1 kilo nasivlees 12,00 17,20 13,00 12,50 13,00 11,00 .7,40 10,20 11,50 11,00 10 kilo magere runderlappen102,00 j 10 kilo dikke riblappen125,00 J 10 kilo fijne riblappen115,001 5 kilo bieflappen00,00 j 5 kilo ribkarbooade40,00 j 150 gram schouderham2,10 100 gram bacon1,00 150 gram Ardenner boterhamworst 1,70 150 gram katenspek1,69 gepaneerde schnitzels per stuk 1,35 IS0VITRE voorzetraamprofielen SI G s PAN 12 Kinderboekenweek op Walcheren J. D. de Voogd lijsttrekker VVD statenverkiezingen 'Vijf-in-éendag in Middelburg Eerste kwaliteit Altijd extra voordeel Vers van het Korte Noordstraat 49-51, Middelburg, tel. 12914. mes w mededeiing(en) Commissie Volksgezondheid en Milieubeheer Commissie Sociale Zaken Bestuurscommissie Welzijn Commissie Verkeer Bestemmingsplan Reyershove Hinderwet Commissie Bezwaar- en Beroepschriften Commissie Onderwijs Commissie Gemeentewerken Commissie Financiële Zaken Commissie Ruimtelijke Orde ning Drs. J. Lukasse pastor Verpleeg- en Rusthuizen Kunstenaar Verbum stopt met project 'Kallenberg' KOUDEKERKE VLISSINGEN BOUWSHOP-TOPPRIJS 10,75 2,15 53,00 3,95 61,50 Philips Draaitop HR 6291. Tijdelijk voor maar liefst f 150,- onder de adviesprijs! Geen geld voor zo'n 1000 Watt krachtige stofzuiger, die van zoveel gemakken is voorzien. Regelbare zuigkracht, 360 draaitop, automatisch oprolsnoer, stootrand rondom en talrijke extra hulpstukken. Met 1 jaar volledige garantie en 2 jaar garantie op de motor. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 15 OKTOBER ig8 DOMBURG - De gevels van de huizen aan de Noordweg en Domburgseweg in Oostkapelle zullen op kosten van de provincie op korte termijn geïso leerd worden. De bewqners hebben dit meevallertje te danken aan de nieuwe wet geluidhinder die per 1 maart in werking is getreden en waar in geëist wordt dat geluidsbeperken- de maatregelen moeten worden geno men bij wegen waar de geluidsover last hoger is dan 55 decibel. Omdat uitvoering van de wet landelijk gezien een erg kostbare zaak gaat wor den, heeft Den Haag besloten de hele operalie over een periode van 2 b jaar uit te smeren De huizen aan de Noord- weg en Domburgseweg zijn zo snel aan de beurt, omdat er voorrang wordt ge geven aan wegen die én een hoge ge luidsbelasting hebben én gerecon strueerd worden. De geluidbeperken- de maatregelen kunnen dan namelijk vaak gelijk met de reconstructie uitge voerd worden. Het provinciaal bestuur, dat een apart budget voor dit soort zaken heeft, heeft de gemeente Domburg voor de uitvoering van het project 93.000 gul den toegekend. Omdat de provincie pas achteraf met dat geld over de brug komt, heeft de gemeenteraad van Domburg gisteren, besloten het be drag voor te schieten, zodat de werk zaamheden toch tegelijk met de recon structie kunnen gebeuren. De woningen zullen allemaal individu eel aangepast worden. Met de bewo ners is hierover vantevoren overleg ge weest. Niet alleen de wensen van de be woners maar ook de staat van de hui zen en de afstand tot de weg zijn daar bij meegerekend. Zo heeft de gemeen te bij sommige gevallen gemeend dat er alleen dubbele beglazing nodig is en bij andere dat de hele gevel van binne nuit geïsoleerd moet wordef.. VLISSINGEN In de Walcherse bibliotheken vooral in Oost- Souburg en Vlissingen zullen vandaag, woensdag, veel als boef verklede kinderen te zien zijn. Ter gelegenheid van de kinder boekenweek vertelt een politie agent iets over zijn werk en geeft een prijsje voor het beste 'boe venpak'. In Oost-Souburg begint het spektakel om 14.00 uur en in Vlis singen om 15.00 uur. Ook worden de winnaars bekend gemaakt van de boeve-boeke-zoeke-wed- strijd en de kleurwedstrijd. In Oost-Souburg is dat om 15.00 uur en in Vlissingen om 16.30 uur. MIDDELBURG - De afdeling Middel burg van de VVD heeft gedeputeerde J.D. de Voogd bovenaan de kandida tenlijst voor de statenverkiezingen van 18 maart gezet. De verdere samenstelling: 2. mevrouw C. de Dreu-Koster, Middelburg, 3. me vrouw E.Maris-Koster, Zaamslag, 4. j.G. van Zwieten, Koudekerke, 5. G.W. Eyssens, 's Heerenhoek, 6. J.I. Henne- keij, Breskens, 7. P.L. van den Hoek, St Philipsland, 8. J.M. Geluk, Schudde- beurs, 9. A. Doorduyn, Temeuzen, 10. J. Huisman, Goes, 11. C. Zwanenburg, Goes, 12. A.I. Cambier, Axel, 13. P. Dekker, Veere, -14. M.C.J. Mol, Drei- schor en 15. O. I|Iuiskamp, Tholen. MIDDELBURG - In Middelburg wordt vrijdag 17 oktober weer een 'vijf-in-eendag' gehouden. Belang stellenden kunnen dan een kaart ko pen, die recht geeft op het bezoek aan vijf attracties. Ieder uur is er rondleiding door het stadhuis, de Lange Jan kan worden be klommen, er is een rit mogelijk met de paardetram naar Miniatuur Walche ren en een bezoek aan 'Miniatuur'. De vijfde attractie bestaat uit een gratis tweede kopje koffie in een aantal hore cabedrijven. De organisatie van deze 'vijf-in-eendag', die niet alleen open staat voor toeristen maar ook voor Middelburgers, is in handen van De Ceremoniemeesters, de evenementen commissie van de Middelburgse VVV. Extra voordelig deze week: Speciale reclame voor uw diepvriezer: i i Bestellingen vanaf 20 kilo worden zonder prijsverhoging thuisbezorgd. Openbare vergadering met spreekrecht op donderdag 16 oktober om 16.00 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - opheffing Schoolartsendienst Secr. dhr. M. C. Westveer (tst. 324) Openbare vergadering met spreekrecht op donderdag 16 oktober om 19.30 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - welzijnsprogramma 1987 Secr. dhr. J. J. Groenenberg (tst. 359) Openbare vergadering met spreekrecht op woensdag 22 oktober om 16.00 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - welzijnsprogramma 1987 Secr. dhr. A. J. Wien (tst. 347) Openbare vergadering met spreekrecht op woensdag 22 oktober om 19.30 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - inrichting Gravenstraat Secr. mej. A. C. van Duivendijk (tst. 124). Wanneer u tijdens deze vergadering over één of meerdere van de te behandelen onderwer pen uw mening wilt geven, kunt u gebruik ma ken van het spreekrecht. Maak hiervoor een afspraak met de commissiesecretaris. Bij de commissiesecretaris en het gemeentelijk bu reau Voorlichting ligt de volledige agenda met bijbehorende stukken om in te zien. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van de artikelen 5 van het bestemmingsplan Reyers hove en 19 van de wet op de ruimtelijke orde ning medewerking te verlenen aan de bouw van 16 woningen aan de Torentrans Weer- haan. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 17 oktober 1986 gedurende 14 dagen ter gemeen tesecretarie (afdeling algemene zaken) voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder, die be zwaar heeft tegen de uitvoering van dat voor nemen, zijn bezwaren schriftelijk aan ons ken baar maken. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge het bepaalde in de wet alge mene bepalingen milieuhygiëne bekend, dat: I. Brammetje Dump B.V., Achter de Hout tuinen 34.4331N J Middelburg een vergun ning ingevolge de hinderwet heeft aange vraagd voor een winkel en magazijn t.b.v. de opslag van vuurwerk, gasflessen en lampenolie op het perceel Achter de Hout tuinen 34, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L. nummer 641; II. Agrarische Unie-Vulcaan B.V.. Postbus 1000 te 7400 BA Deventer een vergunning ingevolge de hinderwet heeft aange vraagd voor het oprichten en in werking hebben van een opslagplaats voor kunst mest. granen, peulvruchten, zaaizaden en gewasbeschermingsmiddelen aan de Uy- terschootweg, kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie M. nummer 224; III. Sikkens B.V., Rijksstraatweg 31 te 2171 AJ Sassenheim een vergunning ingevolge de hinderwet heeft aangevraagd voor het oprichten en in werking hebben van een verkoopmagazijn voor verfprodukten en aanverwante artikelen aan de Hercules- /Arnesteinweg. kadastraal bekend ge meente Middelburg, sectie M, nummer 241 (ged.); en dat zij voornemens zijn de gevraagde vergunningen te verlenen onder voor waarden. Ingaande heden liggen de aanvragen met de daarop betrekking hebbende stukken alsmede de ontwerp-beschikkingen elke werkdag van 8.30 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.30 uur ter inzage op de af deling Algemene Zaken ter gemeentese cretarie, Lange Noordstraat 1 te Middel burg tot het einde van de termijn waarbin nen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Genoemde aanvragen met de daarop be trekking hebbende stukken en de ont werp-beschikkingen liggen hier eveneens gedurende een maand buiten de werkuren ter inzage op donderdagavond van 18.00 uur tot 2100 uur. Indien op die avond inza ge wordt verlangd dient dit van tevoren te lefonisch te worden aangevraagd, telefoon 01180-26251. toestel 413. Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mondelinge toelichting kan worden verkregen. Schriftelijke gemotiveerde bezwaren te gen het verlenen van de vergunningen kunnen bij hun college worden ingediend tot 18 november 1986. De persoonlijke ge gevens van degene die een bezwaarschrift heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekendgemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelij kertijd met het bezwaarschrift worden in gediend. Indien daarom wordt verzocht (telefoon 01180-26251, toestel 413) kan in de periode van 30 oktober 1986 tot en met 7 november 1986 een openbare zitting worden gehou den, waarop mondelinge bezwaren naar voren kunnen worden gebracht en waarbij tevens gelegenheid zal worden gegeven tot een gedachtenwisseling. Zij vestigen er de aandacht op. dat dege nen die gebruik hebben gemaakt van één of meer van genoemde mogelijkheden tot het indienen van bezwaren en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest later beroep kunnen instellen bij de Kroon tegen de genomen beschikkingen. Burgemeester en wethouders van Middelburg: gelet op artikel 37. eerste lid. van de wet alge mene bepalingen milieuhygiëne; maken be kend, dat zij voornemens zijn tot wijziging over te gaan van de door hen op 27 mei 1981 aan Shell Nederland Verkoopmaatschappij te Rot terdam verleende vergunning ingevolge de hinderwet voor het Shell servicestation aan de Kanaalweg 5 te Middelburg. De reden hiervoor is dat de aan de bovenaan gehaalde vergunning verbonden voorschriften ontoereikend zijn om schade en bodemveront reiniging te voorkomen. De voorgenomen wijziging houdt in dat aan de vergunning worden toegevoegd voorschriften ter voorkoming van bodemverontreiniging. Voorts worden aan de vergunning algemene voorschriften toegevoegd, omdat deze in de bovenaangehaalde vergunning niet gesteld waren. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 30 okto ber 1986 schriftelijk bij ons college worden in gebracht. Degene die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. ZIE VOOR MEER GEMEENTELIJKE INFORMATIE DE WEKELIJKSE VOORLICHTINGSRUBRIEK 'DOOR HET OOG VAN DE LANGE JAN'IN DE FAAM Openbare hoorzitting op vrijdag 17 oktober in het stadhuis. Behandeld zullen worden: 14.00 uur: bezwaarschrift van mevr. E. C. G. den Teuling tegen de weigering een eenmalige uitkering 1985 toe te kennen. 14.10 uur: beroepschrift van de heer M. van Breemen, namens de erven van mevr. M. de Wuillettes-van Raal- ten. tegen de weigering een tege moetkoming in de verhuis- en her inrichtingskosten te verstrekken. 14.20 uur: bezwaarschrift van de heer H. K. Wit tegen het uitblijven van een be schikking op een aanvraag om een huisarteenvestigingsvergunning. 14.30 uur: beroepschrift van de heer H. S. van den Ende tegen het verbinden van een voorschrift aan de ontheffing van art. 32 APV voor het plaatsen van een terras op de Vismarkt. 14.45 uur: bezwaarschrift van de heer P. P. M. Ausems en 13 anderen en van mevr. L. J. G. Ausems-Van Niel Schuuren tegen: - de vergunning tot het bouwen van 4 bergingen sanitaire ruim ten op het perceel gelegen aan de Montgomerylaan, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sec tie N. nr. 1458; - de vrijstelling van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan Klarenbeek IIA voor het gebruik van bedoeld terrein als en de in richting tot woonwagenlokatie. 15.05 uur: bezwaarschrift van JAROV b.v.. na mens de Stichting Akzo-Pensioen- fonds te Arnhem en mevr. A. M. de Hoog-van Dijk en 99 andere huur ders van de woningen in het be stemmingsplan Griffioen II tegen: - de vergunning tot het bouwen van 4 bergingen op het perceel ge legen aan de Beneluxlaan-Pres. Wilsonlaan, kadastraal bekend gemeente Middelburg, kada straal bekend gemeente Middel burg. sectie R. nr. 2104: - de vrijstelling van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan Griffioen II voor het gebruik van genoemd perceel en de inrichting tot woonwagenterrein. 15.25 uur: bezwaarschrift van de heer J. M. Blankenburgh te Middelburg te gen de lastgeving tot het afbreken van de illegale uitbreiding van de schuur gelegen aan de Koudekerk- seweg 153. 15.45 uur: bezwaarschrift van de heer dr P J. Monté te Middelburg in het kader van de Wet Openbaarheid van Be stuur tegen de weigering van het college van b. en w. documentatie te overleggen waaruit de argumen tatie blijkt van een uitlating ge daan in een brief aan betrokkene. De zitting kan door belanghebbenden worden bijgewoond, waarbij zij de gelegenheid kunnen krijgen omtrent de aanhangige zaken het woord te voeren. Secr. dhr. J. J. Groenenberg (tst. 359) Openbare vergadering met spreekrecht op maandag 20 oktober om 15.30 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - welzijnsprogramma 1987 Secr. dhr. H. Groesser (tst. 232) Openbare vergadering met spreekrecht op maandag 20 oktober om 19.30 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - wijziging verordening crematorium en be graafplaatsen Secr. dhr. P. Meeusen (tst. 130) Openbare vergadering met spreekrecht op dinsdag 21 oktober om 16.00 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - afwerking raadsagenda Secr. dhr. N. A. Meijer (tst. 310) Openbare vergadering met spreekrecht op dinsdag 21 oktober om 19.30 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - ontwerp-begroting 1987 - ontwerp-bestemmingsplan Dauwendaele- centrum - ontwerp-bestemmingsplan Noordweg Secr. tst. 342 MIDDELBURG - Drs J. Lukasse, ki didaat te Middelburg, heeft het ben* aangenomen dat op hem was uit? bracht door de hervormde classis Mi delburg om predikant voor buitens wone werkzaamheden te worden.! houdt in dat hij de geestelijking zorging op zich gaat nemen bij Stichting Verpleeg- en Rusthui» Zeeland. Drs Lukasse werd 11 mei 1! geboren in Nieuw- en Sint-Joosland is thans werkzaam als pastor in verpl-eghuizen 'Der Boede' in Kout kerke en 'De Herengracht' in Midd burg. VLISSINGEN Het Vlissingse 'K( lenberg Kollektief van de stenaaij bert Verburg bestaat niet meer zijn laatste ject (een map met da» verzameld werk) meldt Verbur?' de vier -door hem verzonnen- Ie® van het lectief „vrijwillig een® aan hun leven hebben gemaakt Kallenberg Kollektief stelde ziek doel kritiek te leveren op de hui® kunst. „M", schrijft Verburg, werk begon langzaam aan dat won» waar ik eerst tegen heb geageerd fmoord was volgens hem toen de W integere mogelijkheid' die colled restte. een toelichting vertelt Verburg dat' tweede reden om het lectief op te' fen 'gewenning' was: „Het Kallen® Koltief draaide sinds 1983. Je dat je op den duur in hering valt'. Jubileum plattelandsvr» wen De afdeling Koudekerks' de Nederlandse Bond van Platte®; vrouwen viert maandag 20 oktober 40-jarig jubileum met een feestav in hotel Walcheren. De aanval' 20.00 uur. Geslaagd - Aan de Culinaire''; school in Groningen slaagde voor examen ter afsluiting van de c® kok de heer M. Klap uit Vlissing- Vuren werkend 19x91 mm in vele lengtematen, van 240 t/m 480 cm. per meter Aanbiedingen geldig t/m 22 oktober a.s. en zo lang de voorraad strekt. iri i111 llll'V MULTIPLEX PLATEN afm. 244x122 cm, Russisch grenen dik 9Vï mm 33,75 watervastverlijmddik 12V2 mm. 42,50 HARDBOARD dik 3 mm afm. 244x122 cm SCHAALDELEN grenen/vuren per meter DEURKOZIJNEN opdek meranti en vuren vanaf GLASWOLPLATEN afm. 1 35x60x4'/2 cm per plaat per pak van 16 platen Alle prijzen zijn incl. BTW. Geopend di. Vm vrij.: 8.30-12.00 en 13.00-17.30 u.; zat. 8.00-12.00; ma. 13.15-17.30 uur. Torenstraat 25 - Serooskerke (W.) - tel. 01189-1297. DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT T Geldig t/m zaterdag 25 oktober. 'Savoy' 20 cm 3 liter (normaal: 125,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 12