Zaamslag niet slecht bedeeld met 1-0 zege Boeiende strijd in bedrijfstennis Twee leiders in het zaalvoetbal Hulst Piet de Koeijer scoort nu ook voor Groede: 1 -1 BKC komt iets tekort TRAINER VALT IN TEGEN SLUIS Kaartingen Schietingen TERUGVAL NA RUST PZC/ sportkrant PHILIPPINE STERK OP DREEF: 5-1 Bridge MAANDAG 13 OKTOBER 1986 Danny Elve scoort hattrick tegen Steen SINT-JANSTEEN Dank zij uitstekend voetbal heeft vier deklasser Philippine zieh zondagmiddag door een fraaie 5-1 ze ge op Steen geplaatst voor de volgende bekerronde. Een over winning die niet eens geflatteerd kon worden genoemd, omdat na de rust het éen klasse hoger spelende Steen volledig werd overklast. Trainer Rini Dey was dan ook bijzonder blij met de verrichting, maar waarschuuwde meteen voor al te groot en thousiasme. Rini Dey: ..Ik heb mijn spelers nog nooit zo zien spelen als op deze mid dag. Deze middag is bewezen dat we het niet alleen van hard werken moe ten hebben, maar ook via goed ver zorgd spel een tegenstander onze wil op kunnen leggen". Philippine overtof zijn opponent zon dag niet alleen in enthousiasme maar ook in techniek en spelopvatting. Vooral de pas 17-jarige spits Marcel Meyer bleek vanmiddag ongrijpbaar voor de verdedigers. Hoewel de van Terneuzen afkomstige A-junior zelf niet tot scoren kwam. stond hij wel aan de basis van de vijf treffers. Na de rust schreef Danny Elve een zuivere hat trick op zijn naam uit passes van De Meyer. Het begin zag er overigens nog hoop vol uit voor de thuisclub, want al di rect na het eerste fluitsignaal nam Steen het heft in handen. Philippine werd dan ook in de verdediging terug- gedrongen. Na tien minuten kwamen de bezoekers echter geleidelijk in hun spel. Het was dan ook volkomen te recht dat Philippine na 23 minuten op een voorsprong kwam. De Meyer so leerde voor de zoveelste keer door de defensie van de thuisclub en Mark Dobbelaer was nog alleen in staat om hem te stoppen met een overtreding. Het bleek echter uitstel van executie, want Wemer Corijn schoot uit de toe gekende vrije trap raak: 0-1. Ook daarna bleef Philippine de betere ploeg, maar slecht benutten van de kansen hield Steen nog in de wed strijd. Zelfs werd het door een treffer van Paul Dobbelaer in blessuretijd nog gelijk: 1-1. Peter Ploegaert rondde echter al in de vijfde minuut na de rust een pass van De Meyer doeltreffend af: 1-2. Nog geen drie minuten later was het alweer raak. toen de verdediging mistastte op een pass van De Meyer en Elve makkelijk kon afmaken: 3-1. Steen probeerde daarna nog wel iets terug te doen, maar de overtuiging ontbrak. In de 78ste minuut werd Elve door De Meyer weer de diepte inge stuurd en passeerde De Bot (1-4). Steen was vanaf dat moment een ge slagen ploeg. Met enkele fraaie bewe gingen zette De Meyer tenslotte zijn tegenstanders op het verkeerde been en stelde Elve in staat om zijn hattrick te scoren (1-5). Steen-Philippine: 1-5 (rust 1-1). Wemer Co- rijn 0-1Paul Dobbelaer 1-1. Rust. Peter Ploegaert 1-2. Danny Elve 1-3.1-4 en 1-5. Toe- schouivers 350. Scheidsrechter: J. Witte uit Vlissingen. HULST Schutterssocieteit de Bata vieren hield een staande wip schieting waaraan 44 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel T. Freijter Hulst. Tweede hoge vogel F. van Swaal Hulst. Eer ste zjj vogel F. Herwegh Hulst. Tweede zijvo- gel C. Boénne Graauw. Derde zijvogel S. Pauwels Kloosterzande. Vierde zijvogel J. Staal. KOEWACHT - In café Pde Vlieger in Koewacht werd een bejaardenschie- ting gehouden waaraan 40 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Smet Koewacht. Eer ste zyvogel P. Stevens St.-Jansteen. Tweede zfjvogel G. van Daume Koewacht. Grootste aantal kleine vogels (4) J. van Dortelaer Koewacht. KOEWACHTIn café de Oude Molen in Koewacht werd een bejaardenschie- ting gehouden waaraan 26 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel E. Janssens Moerbeke. Eerste zijvogel en tweede zijvogel R. d. Hondt Zuiddorpe. Grootste aantal kleine vogels (6) A. de Coninck Koewacht. LAMS WAARDE In café de Vier J aargetij den in Lamswaarde werd een schieting ge houden waaran 23 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel M. Heijens St.-Jansteen. Eerste zij vogel en tweede zijvogel R. Wilking Hulst. Grootste aantal kleine vogels (5i A. Hendriks Lamswaarde HULST In café W. Blommaert in Hulst werd een kermisschieting ge houden waaraan 50 schutters deelna men. Uitslag wip I: hoge vogel A. Dobbelaer Boschkapelle. Eerste zij vogel en tweede zij vogel R. Herwegh Heikant. Grootste aantal kleine vogels (6) Natasja Blommaert Hulst. Uitslag wip 2. Hoge vogel P de Koster St.- Jansteen. Eerste zij vogel E. de Bakker St.- Jansteen. Tweede zijvogel W. Blommaert Hulst. Grootste aantal kleine vogels (6) R. Bakker St.-Jansteen. KOEWACHT Schutterssociëteit St.-Sebastiaan hield een staande wip schieting waaraan 100 schutters deel namen. Uitslag wip 1: eerste hoge vogel G. van Qau- tegem Koewacht, tweede hoge vogel R. v. Hoecke Stekene. Eerste zij vogel M. de Grote Koewacht. Tweede zij vogel L. Vermeulen Nieuw-Namen. Derde zijvogel L. Hermans Burcht. Vierde zijvogel O. de Schepper Oost-Eeklo. Uitslag wip 2: Eerste hoge vogel L. Vermeulen Nieuw-Namen. Tweede hoge vogel R. de Pauw Eiken vliet. Eerste zij vogel M. Mathijs Koewacht. Tweede zij vogel E. de Rouw Eikenvliet Derde zij vogel. L. de Blok- stekene. Vierde vogel A. Seij Koewacht. Uit slag wip 3: eerste hoge vogel R. Rollier Koe wacht. Tweede hoge vogel C. Clijtendaele Zelzate. Eerste zij vogel V. V. Kant Schelle- belle. Tweede zij vogel J. Merberkmoes Ter- neuzen. Derde zij vogel A. d'Hondt Elversele. Vierde zij vogel J. v. d. Ende Burcht. KLOOSTERZANDE In café De Rei zende Man in Kloosterzande werd een bejaardenschieting gehouden waar aan 26 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. d'Hondt-Klooster- zande. Eerste zijvogel L. de Groene Kloos terzande. Tweede zijvogel J. de Beul Hulst. Grootste aantal kleine vogels (7) J. Sponse- lee Kloosterzande. KLOOSTERZANDE In café de Kastanje in Kloosterzande werd een bejaardenschieting gehouden waar- aana 38 schutters deelnamen. [Uitslag hogevogel: P. d'Hondt Kloosterzan- |de. Eerste zij vogel P. Stevens St.-Jansteen. Tweede zijvogel R. de Rijk Hulst. Grootste aantal kleine vogels (6) F. Reunis St.-Jan- steen. KAPELLEBRUG Schutterssocie teit Stuijvenberg hield een schieting in café Fabie in Kapellebrug waaraan 57 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel J. Piessens Kem- zeke. Tweede hoge vogel C. Lammens Kem- zeke. Eerste zij vogel idem. Tweede zij vogel W. de Gucht De Klinge. Derde zijvogel W v. Puijvelde De Klinge. Vierde zijvogel W. Hof- kensd De Klinge. Grootste aantal kleine vo gels (6) G. Colleman St.-Pauwels. KLOSSTERZANDE In café Molen hof in Kloosterzande werd een schie ting gehouden waaraan 33 schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel: A. de Waal Kloosterzan de. Eerste zijvogel E. de Kort Ossenisse. Tweede zijvogel J. de Waal Koewacht. Grootste aantal kleine vogels (5) L. Groene St.-Jansteen. KOEWACHT Schutterssocieteit Thuisweg hield een schieting in café P. de Vlieger in Koewacht waaraan 3C schutters deelnamen. Uitslag hoge vogel J. Bolleman Axel. Eerste zij vogel O. Saman Koewacht. Tweede zijvo gel F Martens Koewacht. Grootste aantal kleine vogels (3) E. Boone Koewacht. KOEWACHT Schutterssocieteit Willem Teil hield een schieting in café P. v. d. Steeene in Koewacht waaraan 41 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. Nauts Moerbeke. Eer ste zijvogel O. Saman Koewacht, tweede zij vogel J. Bolleman Axel. Grootste aantal kleine vogels (4) O. v. Overloop Koewacht Een beeld uit het duel tussen Steen en Philippine. ZAAMSLAG - Zelfs de meest fervente Zaamslag aanhangers waren het er zaterdg na afloop van de met 1-0 ge wonnen wedstrijd tegen PTT uit Bre da wel over eens dat de Zeeuws- Vlaamse derde klasser met die winst bepaald niet slecht bedeeld was. De formatie van Ben Pauwels speelde een matige eerste helft, waarin de vroeg verkregen voorsprong ondanks enkele mogelijkheden niet verder werd uitgebouwd, en een nog mindere periode na de hervatting. Daarin werd overigens het gebrek aan stoot kracht van de Brabantse debutant an dermaal blootgelegd. Zaamslag moest in de tweede helft ver terug, maar hield zich al met al nog gemak kelijk overeind. Vertwijfeld zocht Ben Pauwels na af loop naar een steekhoudende verkla ring voor de bedenkelijke terugval van zijn ploeg. De trainer van Zaamslag was op zich tevreden over het spel van zijn pupillen in de eerste helft, waarin de afwerking niettemin te wensen overliet. En omdat de voorsprong niet werd vergroot, was het offensief van de Brabanders met name in de tweede helft niet van gevaar ontbloot. „Ik had ze nog zo gewaarschuwd voor deze ploeg", vertelde hij later. ..Ze spelen zo slecht nog niet en hebben steeds met 1-0 of 2-1 verloren. We hadden in de eer ste helft dan ook afstand moeten ne men", dan hadden we het later niet zo moeilijk gehad". Maar de hard werkende spitsen Peter Jansen en Jan de Zwarte faalden in de afwerking, nadat het Zaamslagse kruidje-roer-me-niet Gijs Lokhorst zijn ploeg al in de vijfde minuut met een schuiver op voorsprong had gezet. Zo kreeg De Zwarte in de 27e minuut BRESKENS - Na de goede competitie start is BKC in de derde klas afdeling van het veldkorfbal de laatste weken wat terugggevallen. KVK verraste de Breskense ploeg vorige week al en za terdag kwam de ploeg van trainer Willem de Zeeuw bij Atlas ook al niet tot zijn beste optreden. ..We hebben dus op dit moment waar schijnlijk net iets te weinig kwaliteit om bovenin mee te draaien" zei de Breskens-trainer na de 6-3 nederlaag van zijn team bij de Atlas-reserves. De Zeeuws-Vlaamse ploeg werd al snel op een beslissende 4-0 achterstand gezet toen het in het eerste wedstrijddeel weer een aantal kansen niet benutte. Bij 5-0 na de rust viel de beslissing. Jan Roest. Huib van der Lijke en Jenny van Haneghem wisten in de slotfase de score een wat dragelijker gezicht te ge ven. een riante mogelijkheid om de score op te voeren, maar de aanvaller be sloot op aangeven van Peter Jansen op de paal. En ook Wim de Pooter zag zijn inzet via de paal naast het Bredase doel belanden. Na de hervatting kon Zaamslag geen vuist meer maken. De Zeeuws-Vlamin- gen moesten ver terug en kwamen nauwelijks meer aan aanvallen toe. Het ontbrak daarbij aan een rustbren- gende speler, ook al omdat Co Ruiten burg vanwege een teenblessure pas ver in de tweede helft inzetbaar was. Uit het voortdurende overwicht wis ten de Brabanders niettemin slechts een paar mogelijkheden te scheppen. Scheidsrechter Uitterhoeve hield Zaamslag echter op de been. Hij zag vlak voor tijd handspel van Frans den Deurwaarder over het hoofd, nadat hij vroeg in de wedstrijd ook al een door PTT geclaimde strafschop na ingrij pen van Jan Dees had weggewuifd. Zaamslag-PTT 1-0: 5e minuut 1-0 Gijs Lokhorst. Scheidsrechter J. Uitterhoe ve uit 's Gravenpolder. Toeschouwers: 175. Bijzonderheid: Trainer Klijs van PTT werd al na vijf minuten wegens aanmerkingen op de leiding uit de dug-out gestuurd. Een aanval van Orion in het duel met Operatie'71. TERNEUZEN De Zeeuws-Vlaam se ploegen kenden over het alge meen een matige start in de hand balcompetitie. Slechts één team kwam tot een overwinning. Het wa ren de Hontenisse-dames die in Middelburg over EMM 3 heen wal sten. De dames van HV Hulst haal den één winstpuntje uit het duel te gen HVSV 3. Uitslagen: ds 1: EMM 3-Hontenisse 3-27; Operatie 71-Orion 11-15. ds 2: HVSV 3-HV Hulst 5-5. hs 1: EMM 4-HVSV 22-11. hs 2: Operatie 71-Orion 11-15. Delta Sport 3- Hontenisse 16-8. EMM 3-Hontenisse Het weer in de eerste klas terugge keerde Hontenisse-team kende een gemakkelijke start. Tegen EMM 3. dat overwegend uit junioren be stond. was de ploeg geen enkel mo ment in gevaar. De vele break-outs relateerden in een ruime 27-3 over winning. Operatie 71-Orion De laatste minuten werden Opera tie fataal. Tot dat moment had de ploeg met goed en snel opbouwspel de tegenstander goed kunnen bijbe nen. De conditionele achterstand zorgde ervoor dat Orion van 11-11 kon uitlopen tot een 11-15 zege. HVSV 3-HV Hulst HV Hulst had ook in deze wedstrijd weer bijzonder veel moeite met het derde team van HVSV. Toch speelde de ploeg technisch een veel betere partij, maai' dit kon niet in voldoen de treffers worden uitgedrukt. In de slotfase wist een met één man min der spelend HVSV nog terug te ko men tot een geflatteerde 5-5 eind stand. EMM 4-HVSV Tot aan de rust wisten de Terneuze- naren hun tegenstanders goed bij te benen. Daarna een veel sterker EMM, dat zwaar verdedigde en re gelmatig scoorde. In deze fase kwam vooral het ontbreken van spelop- bouwer Rudy Boerjan bij HVSV tot uitdrukking. De eindstand was 22- 11. Operatie 71-Orion Verdedigend liep het bij Operatie niet naar wens. Daarbij kwam ook nog eens dat de afwerking maar ma tig was. Orion nam na een 2-2 tussen stand dan ook al snel de leiding en stond deze niet meer af: 19-22. Delta Sport 3-Hontenisse De bezoekers hadden veel moeite met de (Delta Sport (-scheidsrechter, die in de West-Zeeuws-Vlaamse ogen vele discutabele beslissingen nam. Het spel werd er hierdoor dan ook niet beter op. De 16-8 nederlaag was volkomen terecht. HULST - De wedstrijd tussen Rabo Hulst en Tiffany was een van de boeiendste duels in de bedrijfstennis- competitie van Hulst in het afgelopen weekend. Tillv van der Veeken en Janny Borm begonnen met een 6-6 ge lijkspel, waarna Frans Courtin zijn partij tegen Miel Eggermont met 5-7 verloor. Het gemengddubbel tussen Tillv en Eddie van der Veeken tegen Dymph Brood en Jacques de Bruin eindigde eveneens in een 6-6 gelijk spel. Rabo Hulst slaagde er niet in om op gelijke hoogte te komen door een zege in het herendubbel. Uiteindelijk werd de eindstand 2-6, doordat Cour tin en Van der Veeken met 4-11 ge klopt werden door De Bruin en Egger mont. Overige uitslagen: poule B: Elma 1-Luctor 4-4: Kredietbank-Neckermann2 7-1: Huvial- El. v.d. Walle 3-5. Poule C: Van Tienen-Bley- ko4-4. Rademakers-Bleyenbergh 0-8: NCB- GTI 2-6: Terra Nova-Rademakers 1-7; Scheldelist-NCB 4-4: Westerterp Heme- laar-Van Tienen 4-4. Poule D FassaerL-In- terjute 2-6; EESI-Van Seumeren 5-3 Stand poule B 1 klas 16: 2 Ass. v.d. Walle 11: 3 4 Walhout de Visser Huvial 10. Poule C: 1 GTI 13: 2 t m 5 Bleijenbergh Westerterp Bleyko Ine Fassaert 10. Hoek Uitslagen bedrijfstenniscompetitie Hoek poule A: Adoraap-Ador 6-6: Jazz Friends- Gent 2-10: Vishandel du Bois-DOW 2-10; Adoraao-Gent 9-3. Poule B: ZVH-Even Kij ken 0-12: Ceulenaere-Oliepoefers 8-4: Oost burg-Van Strien 6-6: ZVH-Oliepoefers 5-7 Terneuzen Op de eerste speeldag van de Terneu- zense competitie pakte team Deij in de D-poule meteen goed uit door Stoffels De Zon met 8-0 te verslaan. De twee Vroonteams wonnen beiden met 6-2. Vroon 1 versloeg in de D-groep L'Es- caut en in de E-groep was Vroon 2 te sterk voor Menshop. De tweede partij Bridge De bridgeclub 'Emergo' uit Terneuzen speelde in het kader van het eerste gedeelte van een winter competitie de zesde wedstrijd in hotel restaurant 'De Milliano' in Terneuzen. Er werd gespeeld in drie lijnen. In de A-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 mevrouw Bruyns-de heer Van Wijnsberghe, 2 de heren Sandrini-Visser, 3 echtpaar Den Haan, 4 mevrouw Visser-de heer Van Laere, 5 de dames Touw-Brouwer. In de B-lijn werd gespeeld met een howell acht met acht paren. De uitslag: 1 mevrouw Biesbroeck-de heer Risseeuw, 2 mevrouw Olieslager-de heer Geene, 3 de dames Vreug- denhil-Timmerman. 4 echtpaar Hamelinck, 5 de heren Olieslager-Simpelaer. In de C-lijn werd gespeeld met een howell tien met ne gen paren met een rusttafel. De uitslag: 1 de dames Van der Peyl-Burger, 2 mevrouw IJs- ebaert-de heer IJsebaert en de dames Van Dorselaer-Van Walrave, 4 mevrouw Van Leeuwen-de heer Vogels, 5 echtpaar Ber bers. HULST - The Movies is in de eerste klas van de zaalvoetbalcompetitie in Hulst op gelijke hoogte gekomen met leider Vervaet. De ploeg uit Clinge kwam niet in actie, omdat Necker- mann verstek liet gaan, en bleef' zo doende op zes punten uit drie wed strijden staan. The Movies kwam in de derde competitiewedstrijd op nieuw tot winst. Met deze twee lijst aanvoerders heeft de competitie in Hulst weer het vertrouwde beeld. Vo rig jaar maakten Vervaet en The Mo vies ook de dienst uit in de eerste klas. The Movies behaalde een regelmatige 5-2 overwinning op GTI. 't Zilveren Kruis/VGCN wees Video Storm met 3- 1 terug en de reserves van Klaus/Th. Biesbroeck boekten de eerste overwin ning ten koste van DeSnor: 4-1. Opval lend in de tweede klas was de 4-1 ne derlaag van het tot vorige week nog TERNEUZEN - Door het 1-0 verlies van leider Graauw tegen Robur is de strijd in de tweede klas van het afde lingsvoetbal weer helemaal open. De derby tussen Sluis en Groede eindigde in een terechte eindstand (1-1). Het jonge team van Hulsterloo blijft na de 2-1 zege tegen Heinkenszand goed meedoen. Daarentegen werd een vroe ge 2-0 achterstand van SDO in de uit wedstrijd tegen Liberty fataal voor de club uit Lamswaarde (3-2 verlies). Zaterdagclub Cadzand deed met de 3- 0 zege tegen Waarde goede zaken. Sluis-Groede 1-1 - Een snelle en sportieve wedstrijd. In de eerste helft kwamen beide teams nog niet tot sco ren. Vlak na rust zette Johan van Leeu- we met een kopbal Sluis op een 1-0 voorsprong. Toen achtte Groede-trai- ner Piet de Koeijer het de hoogste tijd om zelf in te vallen. Het bracht paniek bij de thuisclub. Het was dan ook niet verwonderlijk dat De Koeijer na een lange bal zijn doorzetten met de gelijk maker (1-11 zag beloond. Graauw-Robur 0-1 - De gelukkig ste ploeg won. In de eerste helft een sterk aanvallend Graauw. dat bij scho ten de Róbur-doelman of een been van een speler op zijn weg vond. De bal wil de er gewoon wniet in. De ruststand was 0-0. Robur kwam na acht minuten in de tweede helft op voorsprong via Pim Snoep, die een foutje van de doel man afstrafte (0-11. Wat Graauw hierna nog probeerde, de Robur-verdediging bleef overeind. Hulsterloo-Heinkenszand 2-1 - De overwinning was verdiend. De eer ste helft ging vrijwel gelijk op en werd zonder doelpunten afgesloten. Twee minuten na rust bezorgde een solo van de gevaarlijke Heinkenszand-aanval- ler Jan Hoondert de thuisclub een kou de douche (0-1). Maar de jonge ploeg van Hulsterloo knokte terug. Eerst bracht Martin de Rijke via een af standsschot de partijen op gelijke voet (1-1) en even later scoorde Frank van Dam uit een strafschop voor Hulster loo de winnende treffer (2-1). Liberty-SDO 3-2 -Natiën minuten werd SDO al geconfronteerd met een 2-0 achterstand. De voetballers uit Lamswaarde schrokken toen pas echt wakker. Jos d'Hont verkleinde nog voor rust de achterstand (2-1). In de tweede helft bleef SDO de aanval zoeken. Een snel le tegenaanval van de thuisclub in de E-groep ging tussen Verlinde en Gevos. Verlinde won met 6-2. Sas van Gent In de mixed-competitie in Sas van Gent hielden de teams van Churchill en Van den Akker elkaar in evenwicht: 6-6. Hans van den Akker (Churchill) opende met een nipte 6-5 overwinning op Toine de Waal. waarna Jannie Die- leman de partijen weer..op gelijke hoogte bracht door een 8-4 zege op Ma rijke Vervaet. De dubbel- en de ge- mengddubbelpartijen leverden voor beide teams vier punten op. Ellie van Tatenhove en Willy van Laethem ver sloegen onder meer Ria Sterrenberg en Hans van den Akker met 7-6. Overige uitslagen: Segers l-Peters3-9: Poly- design-NSM 5-7: Vlaanderen-Au Port 6-6; De Smit-Moens 12-0: Benny Sport-TVS 10-2. ongeslagen Meerpaal tegen rode lan taarndrager Bogaert. De uitslagen in de eerste klas: GTI- The Mo vies 2-5; Klaus/Th. Biesbroeck 2- De Snor 4- 1; Neckermann- Vervaet (Neekermann n.o.g.); 't Zilveren Kruis/VGCN- Video Storm 3-1. Tweede klas: Torro- BLZ Bilder- beek 2-2; Bogaert- Meerpaal 4-1; De Smic- kel- Shing Garden 3-4; Café 't Sport- Smit Sportprijzen 2-1. De stand in de eerste klas: Vervaet 3-6; The Movies 3-6; 't Zilveren Kruis/VGCN 4-4; Pier rot 2-3; Neckermann 3-3; Klaus/Th. Bies broeck 2 2-2; GTI 4-2; De Snor 4-2; Video Storm 3-0. Tweede klas: Shing Garden 3-6; Café 't Sport 3-6; Meerpaal 3-4, BLZ/Bilder- beek 3-3; Bogaert 3-2; Smit Sportprijzen 3-2; Torro 3-1; De Smickel 3-0. Het programma voor deze week, woensdag 15 oktober: Bogaert- BLZIBilderbeek (20.00 uuri: Vervaet- Klaus/Th. Biesbroeck 2 (20.45 uur): The Mpvies- Neckermann (21.30 uur). Vrijdag 17 oktober: Meerpaal- Café 't Sport 19.45 uuri: Video Storm- GTI (20.30 uur), De Snor- Pierrot (21.15 uur); Shing Garden- Torro 22.00 uum. Zaterdag 18 oktober: Smit Sportprijzen- De Smickel (21.15 uur). De kaartclub 'Ons Vermaak' uitOsse, nisse hield een clubwedstrijd in he verenigingsgebouw 'Hof ter Nesse' Ossenisse waaraan 42 mensen deelna men. De uitslagen, wedstrijd bieden: 1. mevrom Boogaert-Rottier uit Ossenisse; 2. mevroui Warrens-Hermans uit Hulst; 3. P. van Vel pen uit Ossenisse: 4. mevrouw Lucasse-Vai de Velde uit Kloosterzande; 5. Th. de R? uit Kuitaart. Uitslag wedstrijd jokeren: mevrouw Van Heese-Reyns uit Ossenisse i mevrouw Neve-De Bakker uit Klooster®) de; 3. mevrouw De Waal-Valekx uit Osse® se: 4. mevrouw Van Poorten-ReynsuitOssè nisse. De volgende clubkaarting in het vereni gingsgebouw in Ossenisse wordt gehoude: op zaterdag 18 oktober om 20.00 uur De onlangs opgerichte kaartclub 'He Zand' hield de eerste clubkaarting zaal 'Wilton' op 't Zand te Koewach waaraan 28 mensen deelnamen De uitslag: 1. F. Martens; 2. J. deTheye;3,n Maenhout; 4. G. van Overloop; 5. A. Com® ters. De volgende clubkaarting in zaal 'Wil ton' in Koewacht wordt gehouden op zate: dag 18 oktober. De werkgroep van het FNV afdeling Groe nendijk hield een clubwedstrijd in het ge meenschapscentrum 'Sint-Martinus' Groenendijk te Kloosterzande waaraan mensen deelnamen. De uitslag: 1. F. van de Poel; 2. G. vanPui velde; 3. A. Hulshout; 4. B. Neve; 5. A. Baan De volgende clubkaarting van de w wordt gehouden op vrijdag 17 oktoberin he gemeenschapscentrum in Kloosterzande In zaal 'De Landbouw' in Clinge wen een kaarting gehouden waaraan 1 mensen deelnamen. De uitslag: 1. R. Lindhout; 2. P. Jonkers; mevrouw Thilleman; 4. G. de Block; 5. nu vrouw Verkruyssen. In het verenigingsgebouw 'Hof ter N« se' in Ossenisse werd een kaarting ge houden waaraan 42 personen deelna men. Uitslag wedstrijden bieden: 1. me vrouw Bogaert-Rottier uit Ossenisse 2. mevrouw Warrens uit Hulst; 3. p van de Velpen uit Ossenisse; 4. me vrouw Lucasse uit Kloosterzande; Th. de Rijk, uit Kuitaart. Uitslag wedstrijd jokeren: 1. vrouw Van Heese-Reyns uit Ossenis se; 2. mevrouw De Waal-Valckx uitOi senisse; 3. mevrouw Van Poorten Reyns uit Ossenisse. De afdeling Graauw van de bond vai ouderen hield een bejaardenkaartin in het gemeenschapscentrum Graauw met 36 deelnemers. De uitslag: 1. R. Lindhout uit Axel; 2. R.vi de Velde uit Kloosterzande; 3. E. Danckaa uit Hulst; 4. E. Asselman uit Graauw; 5. Kouyzer uit Graauw In zaal Thilleman in Nieuw-Namei werd een kaarting gehouden waaraai 54 personen deelnamen. De uitslag: 1. P. Jonkers uit Kloosterzaiw 2. P. Vermeulen uit Clinge; 3. J. Dominesui Hulst; 4. R. van Eerdenburg uit Graau» P. Tieleman uit Kieldrecht. HULST - In zaal 'De Smickel' in Hui; werd een kaarting gehouden waaraai 52 personen deelnamen. De uitslag: 1. P. Schauwaert uit Hulst:2.1 Segers uit Clinge; 3. C. van der Ha uit Niet Namen; 4. J. van Osselaer uit Hulst; 5 it vrouw Roelands uit Hulst. In zaal 'Sint-Cecilia' in Hulst werd te kaarting gehouden waaraan 45 pers nen deelnamen. De uitslag: 1. L. Blommaert; 2. L. vanGci them; 3. mevrouw Van Kruyssen: 4 i vrouw I. de Winckel; 5. F. van Eek. In zaal 'Het Jagerhuis' in Hengstdij werd een kaarting gehouden waaraa 58 personen deelnamen. De uitslag: 1. mevrouw Zwartelè uit Terne; zen; 2. C. de Witte uit Zuiddorpe: 3. P. Dik rinck uit Walsoorden; 4. J. Timmerman! Terneuzen; 5. R. van de Velde uit KloosK zanpe. In zaal R. Thilleman in Nieuw-Naic deden 38 mensen mee aan een kat ting. De uitslagen, winnaars: 1. L. van Ecken-I Blommaert, 2. W, Schelfout-P. Praet, 3 Thilleman-A. Thieleman. Afvallers: li Waemaes-J. de Deckere; 2. Th. Praet-R.i gels; 3. mevrouw I. de Winckel-J. Vernw sen. In zaal 'Du Commerce' bij Rien Steil tee in Nieuw-Namen werd een kaai ting gehouden waaraan 34 persona deelnamen. De uitslagen, winnaars: 1. C. Verhulst® vrouw I. de Winckel; 2. E. Weyenburg-® vrouw C. de Winckel. Afvallers: 1. L. vs Roeyen-E. de Kindt; 2. M. Thilleman' Apers. De afdeling Graauw van de rooms-to tholieke bond van ouderen hield eei bejaardenkaarting in het gemeen schapscentrum in Graauw waaraan! mensen deelnamen. De uitslag: 1. mevrouw Van Immerse Buys uit Graauw; 2. A. van Regenmortelt Graauw; 3. P. van de Klooster uit Hulst:) van de Bos uit Axel; 5. E. van de Brandend Hulst. In zaal 'De Veehandel' in Nieuw-N men werd een kaarting gehouden® 28 deelnemers. De uitslagen, winnaars: 1. Th. Prael Thielens; 2. M. Petinda-E. de Koning: 3. van Waterschoot-E. Weyenburg. Afvallf 1. L. van Roeyen-mevrouw I. de Winckel W. Apers-A. Vergauwen; 3. R. Thilleman- de Kindt. Kaarting - In zaal T. Thilleman Nieuw-Namen werd een kaarting houden waaraan 28 personen deel) men. De uitslagen, winnaars: 1 w. de Bruyih Meersman, 2 K. van Waterschoot-Cl Winckel, 3 M. Thillemans-C. de Bie. An Iers: 1 L. van Roeyen-E. Weemaes. 2tt bracht het verschil weer op twee doel punten (3-1). Toen Wemer Bisschop 3- 2 maakte, leek nog van alles mogelijk. Het mocht niet baten, hoewel Eddy van Pamelen vanaf de elfmeterstip de beste kans kreeg op de gelijkmaker. De SDO-speler faalde echter. Cadzand-Waarde 3-0 - Voor de rust zag het er nog niet naar uit, dat Cadzand een ruime zege zou behalen. De ruststand was dan ook 0-0. In de tweede helft een sterk aanvallende thuisclub. Ron Goossen zette zijn ploeg op het goede spoor (1-0). Toen Alex Fenijn even later de buitenspel- val bij Waarde omzeilde, bracht aan valler Piet Vercouteren Cadzand op een 2-0 voorsprong. Tenslotte maakte Peter Reinierse met een kopbal er ver diend 3-0 van. Praet-A. Vergauwen, 3 J. Vermeersen-J Loos. Bejaardenkaarting - Aan prijskaarting voor bejaarden donci dag in Graauw hebben 48 ouden deelgenomen. De uitslag: 1. R. Lindhout, Axel; 2. Th Hulst; 3. Vic. de Caluwé, Graauw De volgende prijskaarting voor de jaarden wordt gehouden donderda? oktober in het gemeenschapshuis- Graauw. Aanvang 13.30 uur. In zaal W. Blommaert in Hulst een kaarting gehouden meet 40 des nemers. De uitslag: I.E. van de Branden uit Hut' R. Lindhout uit Axel; 3. M. van uit Hulst; 4. J. Haulez uit Hulst; 5. D. Sc®9 uit Axel. f

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 28