't Duumpje heeft plan voor Groesche Duintjes Jeugdcircus nam afscheid van oprichter broeder perpetuus Harmonie Hulst besloot viering 185-jarig bestaan met concert Over maten gesproken? Geen Rita Reys wel optreden Pim Jacobs in 'Porgy en Bess GEMEENTE AXEL Overwinning Schepnet Herenkonfektie Tom de Zeeuw 8 Wisssl Jtocü }*\ï$»a i# McMMSte* VOO/? INRICHTING NATUURGEBIED TERNEUZEN Bridge De bridgeclub 'Luctor' uit Terneuzen speelde in het kader van het eerste gedeelte van een winter competitie de vijfde wedstrijd in het churchill-hotel in Terneuzen. Er werd gespeeld in drie lijnen. In de A-lijn werd gespeeld met ene howell tien met tien paren. Rust SPECIALE VOORSTELLING IN HULST NIEUW-NAMEN EHBO-cursus - Bij voldoende be langstelling start de EHBO-afdeling Nieuw-Namen in november een EH BO-cursus. De cursus bestaat uit zes tien lessen en wordt gegeven elke dins dagavond van half acht tot half tien in Zaal Thilleman in de Hulsterloostraat in Nieuw-Namen. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de bestuurs leden van de afdeling Nieuw-Namen. ALGEMENE BEGRAFENISONDERNEMING ZEEUWSCH-VLAANDEREN V. QUATAERT gemeente BEKENDMAKING Tentoonstelling als sluitstuk van natuurproject Auto's vernield bij botsing in Hulst Kla ver jas vereniging in Terneuzen vierde tienjarig bestaan Boerenbond houdt vergaderingen JUBIUARISSEN WERDEN ONDERSCHEIDEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 13 OKTOBER GROEDE - De natuurbeschermings vereniging: 't Duumpje in West- Zeeuwsch-Ylaanderen heeft een in- richtings- en beheersplan samenge steld voor het natuurgebied de Groe sche Duintjes. Dit plan is aangeboden aan het bestuur van het waterschap Het Vrij van Sluis. Het waterschap wil de Groesche Duintjes na afloop van de duinverzwaringswerken. die uitgevoerd worden in het kader van de Deltawet, inrichten en beheren als natuurgebied. Daarom riep het wa terschap de deskundigheid in van de natuurbeschermingsvereniging, 't Duumpje heeft in het plan doelstel lingen geformuleerd die bij de inrich ting en het beheer centraal staan. Zij willen handhaving en het verder tot ontwikkeling brengen van een geva rieerde duinvegetatie in het gebied. Met een accent op het zeldzame duin valleitype. het handhaven van de (broed)vogelfunctie. het herstellen van de voortplantingsfunctie voor am fibieën. met name die van de boomkik ker en het in goede banen leiden van de recreatie. Het gebied de Groesche Duintjes zal na de duinverzwarings werken ongeveer 10.5 hectare groot zijn. In het plan gaat men ervan uit dat in het centrale deel van het gebied de horecavestigingen geconcentreerd blijven met een beperkte parkeerrui e. Door dit deel trekken de recreanten van de achterliggende camping naar het strand en andersom. Een opslag plaats van het waterschap alsook zo merwoningen en caravans zullen na de deltawerken uit het gebied verwijderd zijn. Ten westen van de Groesche Duintjes wordt een parkeerplaats aan gelegd voor dagrecreanten. Hetgeen overblijft van het gebied wordt inge richt als natuurgebied. Uit de voorstel len van 't Duumpje blijkt dat het wa terpeil op het bestaande niveau ge handhaafd moet blijven voor de ont wikkeling van waardevolle planten groei. Een andere voorwaarde vormt een goede waterkwaliteit. Daarom die nen de horecavestigingen niet in het gebied zelf het afvalwater te lozen. Het gebied kent een eigen waterhuis houding. Kenmerkend is de aanwezig heid van zoet water, dat in het ooste lijk en westelijk deel aan de oppervlak te komt. Door het achterwege blijven van beheer is er in de Groesche Duin tjes een plantengroei ontstaan, die be staat uit verschillende vegetatiety pen. waaronder duinstruweel, duin grasland en duinvalleivegetatie. Voor al het duinvalleitype is volgens 't' Duumpje in ecologisch opzicht bijzon der waardevol. In internationaal op zicht zijn duingebieden zeldzame landschapstypen. De vochtige duin valleien zijn nog zeldzamer geworden door allerlei activiteiten in het duinge bied. zoals de drinkwaterwinning en ontginning. Het riet in het gebied zou jaarlijks gemaaid en afgevoerd moe ten worden, zodat er zich een orchidee- rijke duinvalleivegetatie zal kunnen ontwikkelen. Om de broedfunctie van de rietvogels te handhaven kan er een strook riet blijven staan. Om tot een grotere variatie in plantengroei te ko men kan er volgens het plan gebruik gemaakt worden van een zogenaamd verschralingsbeheer. Door op het ge bied aan de zuidelijke dijk schapen te laten weiden ontstaat er een duingras land. In het gebied moet verder een behoor lijke oppervlakte struweel blijven. Dit is in het belang van de vogelfunctie. Het struweel behoeft weinig beheer en biedt nestgelegenheid voor veel zang- vogelsoorten. waaronder de nachtegaal, sprinkhaan, rietzanger en De uitslag: 1 de heren Koopman-Van Geel. 2 echtpaar Lichteveld en de heren Sandrini- Visser. 4 de heren De Jong-Vergouwen. 5 me vrouw Biesbroeck-de heer IJsebaert. In de B-lijn werd gespeeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 mevrouw Van de Dries-de heer Arnoldi. 2 mevrouw Van der peyl-de heer Olieslager. 3 mevrouw Timmer- man-de heer Verschelling. 4 mevrouw Sand- rini-de heer Meulenberg. 5 de dames De Bruyn-Risseeuw. In de C-lijn werd gespeeld met een howell twaalf met twaalf paren. De uitslag: 1 de dames Kint-Hamelinck. 2 de dames Bakker-Van Poelje. 3 echtpaar Hoo- genboom. 4 de dames De Jonge-Mattens. 5 mevrouw Pieters-de heer Roodhuizen. braamfluiter. Van de broedvogels staat de grasmus op de lijst van met uitroeiing bedreigde of speciaal ge vaar lopende soorten. In de winter en trektijd strijken veel vogels neer in het gebied om voedsel en rust te zoeken. In de Groesche Duintjes treft men vol gens de natuurbeschermingsvereni ging meer vogels aan dan in vergelijk bare gebieden in het binnenland. Rust is een andere vereiste voor een optimale vogelfunctie. Daarom wil 't Duumpje dat in het gebied geen paden worden aangelegd. Het plan voorziet in een wandelpad over de dijken en het toekomstige fietspad rond het westelijke deel van de Groesche Duintjes. In het oostelijk deel blijft het wandelen dan beperkt tot de voet van de nieuwe duin. In de uiterste noordoostpunt kan op een bestaande bunker een uitkijkpost aangelegd worden, 't Duumpje wil het restant van de weg door het oostelijk deel laten vervallen. De twee aanwezi ge drinkputten moeten hersteld wor den en verder voorziet het plan in twee nieuwe putten. Deze putten dienen om het gebied een voortplantingsfunctie te geven voor amfibieën. Het waterschap weet dat er in het ge bied de laatste vijftien jaar niets aan onderhoud is gepleegd. ..We moeten een grote achterstand inhalenver telt J. Boekhout, hoofd van de techni sche dienst van het waterschap. Hij denkt dat de werkzaamheden geen ex tra kosten met zich meebrengen. Ter gelegenheid van het afscheid van mede-oprichter broeder Perpetuus gal het Hulster jeugdcircus Reinardi een spc ciale voorstelling. HULST Zondag nam het Jeugdcir cus Reinardi uit Hulst met een voor stelling van ruim vijf kwartier af scheid van de mede-oprichter broeder Perpetuus. Twintig jaar lang was Per petuus de algemeen leider en promo tor van het circus. Door een noodge dwongen vertrek uit Hulst komt aan dit werk een eind. Ruim 200 belangstellenden, onder wie veel oud-leden van het circus, waren naar de oefenruimte in het activitei tencentrum 't Houtenkwartier in Hulst gekomen om dit afscheid bii te wonen. De 30 leden van Reinardi voer den hier voor hun stichter de laatste kunsten en capriolen uit. Voorzitter Jan van Eekelen. die samen met broe der Perpetuus aan de wieg van Reinar di stond, bedankte Perpetuus voor het vele werk dat hij 20 jaar lang aan Rei nardi besteedde. In zijn toespraak haalde Van Eekelen vooral veel leuke herinneringen op. Na de voorstelling werd de broeder een cadeau aangebo den in de vorm van twee foto's. Op de eerste foto poseerde de broeder tussen de leden van het huidige circus, teriwjl op het tweede plaatje Perpetuus om ringd werd door de aanwezige oud-le den. Hierna was er voor de aanwezigen gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van broeder Perpetuus. TERNEUZEN - Het onverwachte wegblijven van zangeres Rita Reys voor een optreden met haar man Pim Jacobs in Porgy Bess had één gun stige bijwerking. De netto-opbrengst van de jazz-avond in dit Terneuzense jazz-café steeg met het gage dat an ders aan haar had moeten worden uit- Diepbedroefd geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man. onze zorg zame vader, opa en mijn geliefde zoon JOHANNES JACOBUS JANSENS echtgenoot van J. Schieman op de leeftijd van 62 jaar. Oostburg. J. Jansens-Schieman Oostburg: Annie en Edmond Mireille Stefan Benoni (Z.-Afr.i: Piet en Barbara Justin Zuidzande: Jeanine en Ronny Oostburg: P. Visser-'t Gilde 4501 AR Oostburg. 12 oktober 1986. J. Jansens. Zuidzandsestraat 30 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag. 16 oktober, om 14.00 uur op de Algemene begraaf plaats te Oostburg na voorafgaande rouwdienst in het Ned. Herv. kerkcentrum, aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Diepbedroefd geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve zwager JOHANNES JACOBUS JANSENS echtgenoot van J. Schieman op de leeftijd van 62 jaar. Nieuwvliet: E. Houg-Schieman J. G. Houg Breskens: N. Vilijn-Schieman A. Vilijn Oostburg: D. C. Schieman I. C. Schieman-v. d. Stelt 12 oktober 1986. Hiermede geven wij u kennis dat heden is overle den onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante SUZANNA PIETERNELLA DE KRAKER weduwe van Mattheus Leunis op de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: J. S. Pauw-Leunis J. L. Pauw Terneuzen: S. J. de Neve-Leunis R. de Neve Klein- en achterkleinkinderen Familie De Kraker Familie Leunis Terneuzen. 1*2 oktober 1986. Oostelijk Bolwerk 26 Correspondentieadres: J. L. Pauw. Sweelinckhof 2. 4536 HB Terneuzen De teraardebestelling zal plaatsvinden op woens dag. 15 oktober, om 11.30 uur op de Zuiderbe graafplaats te Terneuzen. na voorafgaande rouw dienst in de Opstandingskerk iBellamystraat). aanvangende om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemd gebouw. Sluis. tel. 01178-1918. L. KEULERS Oostburg, tel. 01170-3107 of 4242 F. SCHOUT Aardenburg, tel. 01177-1496 J. VAN DE LIJKE Breskens, tel. 01172-2121 2e uitwerking artikel 11 wet op de ruimtelijke ordening gedeelte plan-Tragel. Burgemeester en wethouders van Hulst maken bekend dat met ingang van 14 oktober 19861 m 27 oktober 1986 ter gemeentesecretarie afdeling al gemene zaken ter inzage ligt de 2e nadere uitwer king, als bedoeld in artikel 11 van de wet op de ruimtelijke ordening en artikel 21 van de voor schriften van het bestemmingsplan Tragel van het in dat plan opgenomen nader uit te werken woongebied, alsmede een bijbehorende toelich ting. Dit bestemmingsplan werd vastgesteld bij raads besluit van 28 maart 1985 en goedgekeurd door ge deputeerde staten van Zeeland op 3 december 1985 welke goedkeuring onherroepelijk is gewor den. Deze nadere uitwerking betreft een gebied gele gen achter de woningen Steensedijk 31 Cm 59, dat aan de noordkant wordt begrensd door de Mozart - straat en aan de oostkant door de Leharstraat en een gebiedje gelegen ten zuiden van het zuidelijk gedeelte van de Mozartstraat. Deze gebieden zul len ruimte bieden voor de bouw van pim. 84 wo ningen. Belanghebbenden kunnen desgewenst geduren de bovengenoemde termijn bezwaren tegen deze uitwerking indienen bij burgemeester en wethou ders van Hulst, Grote Markt 21, 4561 EA Hulst. Hulst. 13 oktober 1986. Burgemeester en wethouder van Hulst, de burgemeester, mr. F. A. W. Jacobs. De secretaris, mr. H. J. van Geesbergen. "7 De burgemeester van Terneuzen brengt ter alge mene kennis, dat op woensdag 15 oktober 1986 te 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een open bare vergadering zal worden gehouden van de commissie voor jeugdzaken, welzijnszaken, mi lieu, recreatie en toerisme. Op donderdag 16 oktober 1986 te 19.30 uur zullen vergaderingen worden gehouden van de volgende raadscommissies openbare werken, volkshuisvesting, ruimtelij ke ordening en verkeer; gemeentefinanciën, sociale zaken en volksge zondheid; onderwijs, sport, cultuur en personeelszaken. De agenda's en voorzover van toepassing de daar op betrekking hebbende concept-raadsvoorstel len zijn voor de aanvang en tijdens de vergadering voor een ieder ter plaatse verkrijgbaar. Terneuzen, 13 oktober 1986. De burgemeester voornoemd, C. Ockeloen zeehaven industrie «Jf* recreaüii De burgemeester van de gemeente Axel maakt in gevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke or dening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 30 september 1986 heeft verklaard, dat een herziening van het bestemmingsplan landelijke bebouwingsconcentraties le herziening wordt voorbereid in verband met de uitbreiding van een opslagloods en het verplaatsen van een stofaf- zuiginstallatie aan het adres Eglantiersweg 3 te Magrette, kadastraal bekend sectie B, nummer 1140. Het besluit met de bijbehorende tekening ligt ter gemeentesecretarie, afdeling VROM. voor een ie der ter inzage, met ingang van 14 oktober 1986 en treedt op dezelfde dag in werking. Axel, 10 oktober 1986. De burgemeester voornoemd. A. Hack betaald. Niemand van de vele bezoe kers eiste na afloop van de gezellige vrijdagavond zijn geld terug van de organisator, serviceclub Kiwanis Axel Zeeuwsch-Vlaanderen. De op brengst wordt geschat op zo'n 10.000 gulden, welk geld bestemd is voor de stichting Porgy Bess die ermee het jazz-café in stand wil houden. Wie wel kwamen waren het combo van Pim Jacobs en de Retro Jazz Group. De heren van de Retro Jazz Group om de volle zaal op te warmen met Dixie land en Pim Jacobs om te vertellen dat zijn echtgenote, herstellende van een ziekte, niet bij stem is. Vervolgens speelden hij en zijn combo met dubbe le inzet. Zodanig dat niemand van de bezoekers, meest uit de kring vön de Kiwanis. het na afloop nodig vond zijn geld terug te vragen. Het was dit weekeinde voor de tweede keer dat de Kiwanis met veel zelfwerk zaamheid een cultureel evenement op touw hebben gezet. Vorig jaar werd de Dutch Swing College Band naar Ter neuzen gehaald met welke opbrengst een museumgids voor Zeeuwsch- Vlaanderen werd bekostigd. Nu Pim Jacobs, geen kleine jongens dus. ,.Je moet een volle zaal trekken om een flinke opbrengst te halen. Want Porgy Bess heeft dat nodig. Dat kan alleen met klinkende namen", aldus de heer R. Verbrugge. lid van de organiseren de commissie. Volgend jaar is er weer een concert, maar wie dan optreedt is nog bekend. TERNEUZEN - Directeur J. Welleman van de PTT in Terneuzen, opende za terdag in het Zuidlandtheater de ten toonstelling van de Postzegelvereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen. De ten toonstelling was georganiseerd van wege het het zestigjarig bestaan van de Zeeuws-Vlaamse Postzegelvereni ging. Ter gelegenheid hiervan werd een speciaal mapje postzegels uitgege ven. De tentoonstelling vond plaats op de landelijke Dag van de postzegel". De Nederlandse Bond van Filatelisten gaf speciaal voor deze dag een postze gelmapje uit. Naast een tentoonstelling was er in het Terneuzense theater een ruilbeurs. Er waren 120 kaders opgesteld. Ook de PTT was aanwezig met een stand. Een jury van vier man beoordeelde de inge zonden postzegels. OOSTBURG - De tentoonstelling "Natuurlijk West Zeeuwsch-Vlaande ren' wordt 20 oktober geopend. De tentoonstelling is de afsluiting van het natuurproject, waar alle basis scholen in West Zeeuwsch-Vlaande ren aan hebben meegedaan. Het natuurproject is als alternatief voor de nationale boomplantdag op gezet. De leerlingen van de deelne mende scholen hebben een werkstuk gemaakt over een aspect van de na tuur in de omgeving van hun dorpen. Deze werkstukken zijn te bezichtigen op de tentoonstelling. De natuurbe schermingsvereniging 't Duumpje ver zorgt ook een deel van de tentoonstel ling. De tentoonstelling wordt gehouden in het multifunctioneel centrum Den Hoekzak in Oostburg. De opening is 20 oktober om 16.30 uur. HULST Bij een aanrijding op de kruising Poorterslaan-Rederijker straat in Hulst werden zaterdagmor gen rond half negen twee auto's totaal vernield. K. uit Hulst reed met zijn voertuig over de Rederijkerstraat en wilde linksaf de Poorterslaan inrijden. Hierbij kreeg hij geen voorrang van be stuurder J. K. uit Hulst die uit de Poor terslaan kwam rijden. De beide voer tuigen werden totaal vernield, beide bestuurders bleven ongedeerd. TERNEUZENDe Klaverjasvcrei, ging Terneuzen vierde zaterdag ha; tienjarig bestaan. Wethouder J vj Rooyen bracht namens het gemeeni bestuur de felicitaties over aan dei rige vereniging. Burgemeester C.ft keioen stuurde een schriftelijke fel citatie. Tijdens het feest 's avonds werdeni prijzen van het clubkampioenschi uitgereikt. Daarnaast kregen alle! den een pennenset. N. van Leeuwf werd in de bloemetjes gezet, omdatli sinds de oprichting tien jaar gelede voorzitter is geweest. De vereniging mocht de afgelope week zes nieuwe leden inschrijven .ft succes van de vereniging is volgei voorzitter Van Leeuwen te dankena; de goede sfeer in de vereniging. „Ou vereniging houdt stand en groeit al door de enorme gezelligheid. De oud ren zijn altijd bereid de jongeren nieuwe leden het klaverjassen te 1 ren." Tot voor kort was de Klaverjasvere: ging Terneuzen de enige in Zeeuwse: Vlaanderen. Onlangs is er echter Breskens ook een vereniging op» richt. En de bedoeling is dat de beit verenigingen wedstrijden tegen elks gaan spelen. Penningmeester A. t Jong van de Terneuzense verenigin „We hopen dat er meer clubs zich at zullen melden om samen te spele Dat maakt het aantrekkelijker voort leden, want we hoeven dan niet ras alleen binnen de vereniging wedstr den te organiseren." De klaverjasvt eniging heeft onderdak in het geboti van de Centrale Stichting. Dit gebot wordt binnenkort verbouwd. De vi eniging hoopt haar leden dan ma ruimte te kunnen bieden. HULST/OOSTBURG/'S-HEEREN- HOEK - De Noordbrabantse Chrisii lijke Boerenbond (NCB) houdt tussei 14 oktober en 18 november de jaarliji se najaarsvergaderingen. Tijdens dj ze bijeenkomsten worden door vei schillende NCB-deskundigen inlt dingen verzorgd. De afdeling Zuid-Beveland vergadej donderdag 6 november vanaf 19.30uJ in de jeugdhoeve in 's-Heerenhoa Ook in Oostburg en Hulst staan M eenkomsten op het programma, ra pectievelijk op dinsdag 11 noveim vanaf 19.30 uur in De Eenhoorns dinsdag 18 november vanaf 19.30 ui in Den Dullaert. Over het landbouwbeleid zal NC1 voorzitter ir A. J. Latijnhouwers h een en ander vertellen. Algemeen cretaris A. T. Heijmans gaat inopi organisatie en de financiën van NCB. Het sociaal charitatieve w van de boerenbond komt aan bodim inleiding van rector A. J. Merk geestelijk adviseur van de NCB. voorzitter van de betreffende kring! over actuele zaken en specifieke pi blemen in elke kring spreken. Dek eenkomsten gaan vooraf aan de ah mene ledenvergadering van de NÓ die donderdag 11 december in stadsschouwburg in Tilburg plai vindt. Directeur JWelleman links) van de Terneuzense PTT bekijkt geïnteresseerd de postzegels die voorzitterMP. Bouterse van de postzegelvereniging aanwijst. SLUIS Het eerste team van de ba mintonvereniging Schepnet uitSlu heeft de ontmoeting met Backhand gewonnen met 5-3. De uitslagen: Peter Verkruyssen-PietK? 17-15. 9-15. 16-18. Jan Houtzager-Keer Riet 18-16. 15-6. Ellen Reussen-Marjar.i vieren 11-0. 11-0. Fien Hoste-Ilse Beursa 11-3. 12-10. Verkruyssen Ide-Kock Van! 16-18. 15-10. 15-10. Ruessen Hoste-Lavieu Beurskens 16-17. 11-15. IdeHoutzaa Beurskens Van Riet 7-15. 15-6. 15-9. Rf. sen Verkruvssen-Lavieren De Koek IS 14-18.7-15 HULST - De Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst, de op een oudste mu ziekvereniging van Nederland, sloot zaterdagavond de feestelijkheden rond het 185-jarig bestaan af met een jubileumconcert in het gemeen schapscentrum Den Dullaert in Hulst, 's Miudags werd in Den Dullaert een druk bezochte receptie gehouden. Af vaardigingen van verschillende mu ziekverenigingen boden de jubileren de harmonie hun gelukswensen aan. Tijdens de receptie werden drie leden gehuldigd voor hun jarenlange trouw aan de harmonie. De heer G. de Deckere. voorzittyer van de R.-K. Brabantse en Zeeuwse Mu ziekvereniging. afdeling Zeeland, roemde in zijn toespraak de jubilaris sen. ..Op een feestelijke dag als van daag past het om deze leden in het zon netje te zetten. Zij hebben bijgedragen aan de groei en bloei van de Hulster Harmonialdus De Deckere. Piet Wis sel uit Terneuzen ontving een gouden federatief insigne met oorkonde om dat hij veertig iaar muzikant is. Een gouden insigne met briljanten en een oorkonde werd uitgereikt aan August de Kort en G. de Coninck uit Hulst voor hun 50-jarig lidmaatschap. De Coninck is tevens de vice-voorzitter van de harmonie. Een vierde onder scheiding voor het 50-jarig lidmaat schap van L. van de Walle uit Hulst kon door ziekte van de jubilaris niet persoonlijk worden uitgereikt. Het hoogtepunt van de dag vormde het jubileumconcert met medewer king van het Hulster gemengd koor. De algehele leiding was in handen van koordirigent Jo Ivens. Ruim 500 toehoorders bevolkten de sporthal van Den Dullaert. die voor deze uitvc ring tot concertzaal was omgebou» Voor de eerste keer werd gebruik? maakt van een nieuw podium, waan de in totaal 160 leden van de harmbi en het gemengd koor voor een p manifestatie zoreden. Voorzitter F. de Vos van de Konink! ke Stedelijke Harmonie vond hets uitdaging om dit toch gerenommeek koor te begeleiden. Tot nu toe was", nog alleen maar gebeurd door de ka van de Koninklijke Luchtmacht,e beroepsensemble, waarvoör de f ziek speciaal was geschreven. Noordstraat 61 Terneuzen Tel. (01150)125 51 Voorzitter G. de Deckere itweede van rechts) van de Rk Brabantse en Z&'T] Muziekvereniging overhandigde de onderscheidingen aan de jubilerende'^ van de Harmonie Hulst, vlnr G. de Coninck. P Wissel en A. de Kort.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 24