MZ-dames behouden ongeslagen record J eugdschaakstr ij d zonder wijziging GSC-dames naar ruime overwinning EMM-teams weer met beide benen op grond Hoek Loos geeft op 15 en 16 oktober opening van zaken. VERS TIPS Charles de Caluwé prolongeert titel Welkom op onze open dagen in 's Heer Arendskerke ACHTSTE ZEGE OP RIJ Top Nederlands jeugdtennis in toernooi Goes Achtkamp tennis van start gegaan Vijfde plaats Mare Willaert EVENEENS ZEGE VOOR WALCHEREN-HEREN Interieurs hoek loos PZC/ sportkrant 16 MZ II WOENSDAG GEHAKTDAG DONDERDAG BIEFSTUKDAG DEVLEESCHMEESTERS DINSDAG VARKENSVLEESDAG Walcheren Derde divisie Hoek Loos loopt voorop. Oók in voorlichting! Gassencentrum Zuid West Nederland MAANDAG 13 OKTOBER 1986 MIDDELBURG Voor de eerste returnwedstrijd in de le divisie van de landelijke damescom petitie stond voor het ongeslagen aan de leiding gaande MZ-trio de uitwedstrijd naar Vitae in Vinkeveen op het programma. In de openingswedstrijd in de Slaghvaert had Vitae al blijk gegeven tot één der lastigste tegenstanders te behoren en ook nu moest MZ gedogen dat de gastvrouwen tot 3-3 gelijke tred hielden. Ankie Kersten startte met een vrij ge makkelijke openingswinst op Agnes van der Hoeven maar margit de Ko ning. Vitacs' sterkste troef scoorde via Jeanine Rouw weer 1-1. Tegen Vivien Hoogendoorn had Ingrid van Osselaer weinig moeite maar Vitae kwam toch weer langszij toen Margit de Koning met 21-19 en 21-10 Ankie Kersten naar een nederlaag speelde. Ingrid van Os selaer zorgde daarop weer voor een lichte voorsprong en jeanine Rouw had die voorsprong kunnen uitbou wen als zij. evenals enkele weken gele den. Hoogendoorn had geklopt. Die had nu een betere dag en dat beteken de dat ook 3-3. Toen bleek het Vinke- veense kruit echter opgedroogd want via een fraaie dubbelspelwins*' en an dermaal winstpartijen voor het duo van Osselaer en Kersten stoomde MZ naar een uitermate verdiende 3-6 winst. De voorsprong op nummer twee van de ranglijst Docoos bleef beperkt tot 4 punten omdat Docos weinig moeite bleek te hebben met Hoon horst II. Op de derde plaats bleef Hoonhorst I doordat de Overijsselse dames in Leiden Scylla met 3-6 aftroef den. Avanti II hield tenslotte in eigen huis Noordkop met 6-4 van de punten af. De stand is momenteel: 1 MZ 8-16: 2 Docos 8-12: 3 Hoonhorst 19-12: 4 Scylla 8-8: 5 Avan ti II 8-7: 6 Noordkop 8-5: 7 Vitae 8-3: Hoon horst II 9-3. Mager Rundergehakt zuiver rundvlees 500 gr 4.98 Heerlijk Bretonsgehakt pikant gekruid 500 gr 3.98 Runder biefstuk 100 gr 1.98 Runderkogel- biefstuk 100 gr 2.98 PROKFOVKKKKWAAMHKII) Middelburg: Lange Delft. sie is in Leiden tegen Scylla II met 8-2 onderuit gehaald. Bij de thuisclub was het nieuwe talent Arsekank als joker ingezet en dat betekende drie nederlagen voor de Middelburgers. Mare Hackenberg kwam tegen van Gurp en van Veen wél tot winst en daarbij bleef het voor MZ die lijdzaam moesten toezien dat nu de concurren tie Docos en Valkencourt II twee pun ten uitliepen. Docos won in eigen huis van een onvoledig opkomend SAr I dat Pascal Neve in verband met zijn vakantie moest missen. Zijn vervan ger Joop Maas kwam niet tot winst en alleen Mar Maas en Octaaf Eggermont scoorden eenmaal i8-2). In de 2e divisie van de damescompeti tie ontving St.-Alovsius het jeudige team van Wijhe dat vorig seizoen af sloot met de nationale jeugdtitel bij de meisjes. In Graauw moest de winst worden achtergelaten omdat Vivian Blanckaert haar partijen verzilverde terwijl Anja van de Vijver en Sterra Vlanckaert zich slechts eenmaal lieten verschalken. Doordat Wijhe vorige week koploper Huizen versloeg is St.- Aloysius nu naast Huizen op de eerste plaats terecht gekomen. Nog steeds zonder verlies in de 3e divi sie dames is Zand I dat met het trio Sa- lamony. Louws en Tahaparv in Ha- zerswoude met 0-10 Avanti III over meesterde. Doordat het als tweede ge klasseerde Victoria tegen de Salaman ders II een steek liet vallen via 5-5 liep Zand verder uit en heeft thans drie punten voorsprong. In de 5e divisie sloot Wilno I de eerste helft van de competitie ongeslagen af met een kleine 6-4 zege op Twenty One Up waardoor de Vlissingers één punt voorsprong behielden op Korenbeurs I dat bij MZ III met 2-8 won. Het tot op heden kansrijk voor de eer ste plaats spelende MZ II dxat met Eric Roeland. Mare Hackenberg en Dick van Iren debuteert in de 3e divi- GOES In Sportcentrum Schelde In ternational te Goes wordt vandaag het indoor-wedstrijdseizoen voor de geselecteerde tennisjeugd geopend met de organisatie van het AKAI- Herfsttoernooi. Onder leiding van Fons van Zundert komen dan de sterkste jongens en meisjes uit de 14 districten tellende KNLTB in actie. In dit landelijk hoog genoteerde evene ment er kunnen punten verdiend worden voor de nationale jeugdrang- lijst staan in totaal rond de 300 duels op het programma, waarbij het afvalsysteem gehanteerd wordt, en de verliezers van de openingspartij naar het troosttoernooi verwezen worden. De eerste helft van de week betwisten de t/m 9 en tm 11-jarigen elkaar de te verdelen ereplaatsen, vanaf woensdag treden de categorieën t m 13 en t m 15 in het strijdperk, met zaterdag 18 okto ber als finaledag. Uiteraard kunnen er een aantal gegadigden voor een hoge klassering getipt worden. Met toevoe ging van het Zeeuwse deelnemersveld volgen hieronder hun namen: J.E. t/m 15:1 Fernon Wibier (TTIi. 2 Richard Krajicek (Den Haagi. 3 4 Huib Troost (Rot terdam). 3 4 Nico Appel (TTIi. Mandred de Kok. Stefan Havermans (beiden TSIi. M.E. tm 15: 1 YVonne Grubben (TTIi. 2 Esther Markestein (TTIi, 3 4 Eva Haslinghuis (Den Haagi. 3 4 Miranda Nuyten (Noord-Bra- bantl. Emerence van Wingen. Angela Latu- heru (beiden TSIi. J.E. t/m 13: 1 Dirk Jan Schouten (Gelderland!. 2 Maarten van Wel- sum i Limburg i, 3 4 Jeoffrey Markestein {TTIi. 3 4 Wimpe Thomas Den Haagi. Bernd van Quekelberghe Drive i, Guido Tolhoek (Axeli, Harold Schipper. Eric Eversdijkibei den TSIi. Tim van Veldhoven iAnimoi. M.E. t/m 13: 1 Kristie Boogert (Noord-Brabant). 2 Inge Commissaris (Utrechti. 3 4 Rineke Kusters (Noord-Brabanti, 3 4 Stefanie Rot tier (Smash). Manon Kienjet lAnimoi, Eric- ka Ouwehand (TSIi. J.E. t/m 11: 1 Ramon Lacrois (Limburg). 2 Jochem Gorselink (Gelderland I. 3 4 Dennis van Scheppingen lUtrecht). 3 4 John van Lottum (Utrecht), Sebastien Rottier (Smash), Jean Loup v. d. Wiele (Hulster Ambacht), Lennard van de Boom (Souburg). Serge Eude (De Schelde). M.E. t/m 13: 1 Maaike Koutstaal (Rotter dam). 2 Lara Bitter Rotterdam3 4 Anneke Vleesschouwer iGelderlandi. 3 4 Klaartje de Smit (Utrecht). Nathalie Tijssen (Smash), Cora Cijvat iDOSi. Annemiek Ouwehand iTSIi. Cathelijne Schotte (Zierikzeei. J.E. V m 9: geen plaatsing. Virgil Greeve ('t Halve Maantje). Kedi Latiheru (Souburg). Eduard v. d. Wiele iHulster Ambacht). Rinke van Remortel (Drive). M.E. t/m 9: geen plaat sing. Simone Tijssen (Smash). Astrid Koen (Hulster Ambacht). Marja v. d. Most (Sou burg), Corine Jansen (Noord-Bevelandi. Advertentie) Malse Speklapjes 500 gr 3.98 TERNEUZEN Ondanks het feit dat de twee koplopers in de A-categorie van het persoonlijk schaakkampioen schap voor de jeugd, Mare de Waal en Martin Martens, hun partij niet heb ben gespeeld omdat Martens naar de centrale jeugdtraining in Utrecht moest, zijn er tijdens de vierde ronde, die zaterdag in Terneuzen werd ge speeld. geen veranderingen in de kop groep gekomen. Masjenka Dubbeldam uit terneuzen had gelijke tred kunnen houden bij winst op haar broer Mike, maar er kwam een salonremise op het bord en dat kostte een half punt. Paul van Dij- ke uit Vlissingen won van de Goese- naar Wouter Bliek en nestelt zich daar mee in de bovenste regionen. De partij tussen Johnny Dieleman uit Terneu zen en Dennis Brouwer uit Middelburg werd na zes uur spelen afgebroken, waarbij de kans dat het toch remise wordt groot is. In de B-groep gaven de Advertentiei voor Iwinkels-horeca-particulieren etc koplopers Max Toetenel uit Souburg en Jeroen Minnaard uit Goes elkaar mets toe en deelden het punt. Jonica Louws handhaaft zich hier als eerste meisje door een remise tegen Alex Ederveen uit Goes. In de jongste cate gorie gaat Marco Dieleman uit Ter neuzen alleen aan de leiding met het maximum aantal punten. Hij wordt op een half puntje gevolgd door Danny Gijs uit Oostburg. A-groep: M. de Waal-M. Martens uitg.: M. Dubbeldam-Masj. Dubbeldam remise: J. Dieleman-D. Brouwer afg.: P. van Dijke-W. Bliek 1-0: A. Riemens-E. Clarisse 0-1. M. Kindt-W. Geldor remise. E. van Driel-J. van de Vaart 0-1. R. Leenhouts-M. Rieske 1-0. P. Ranschaert was vrij Stand: 1M. de Waal. M. Martens 3 punten (1 minder gespeeld). 3 Masj. Dubbeldam. M. Dubbeldam. P. van Dijke. E. Clarisse. J van de Vaart 2.5; 8 D. Brouwers 2 1 minder gespeeld i. 9 M. Kindt. W. Geldof 2 B-groep: M. Toetenel-J. Min naard remise. B. Quist-A. van Dijke 0-1 reglementair), R. van Kleunen-N. van Dijke 3-1. K Pierens-J ten Vaanholtuitgesteld. A. Ederveen-J Louws. remise. C. Boogaard-S. Belfroid 0-1. J. Vermeulen-R. Brugman 0-1. B. de Wolde-Man Fan Hau 0-1. M. Boelhou- wer-M. ten Vaanholt uitgesteld. R. van Ber- kum-M. van Sabben 0-1. C. Kloosterman-R Kouwijzer 0-1 (reglementair). Stand: 1 M. Toetenel. J. Minnaard.3.5.3 J. Louws, S Bel froid, R. Brugmans 3: 6 A. van Dijke, M van Dijke. A. Ederveen 2.5 C-groep: M. Diele- man-Tung Lam Choi 1-0. Chu Lam Choi-D Gijs 0-1. C. Boelhouwer-M. Hommel 0-1. P Boonman-M Brouwer 1-0. S. Brenkman-C. Coppen 1-0. S. Beun-J. Tolhoek 0-1. J Spij- kerman-D Hommel 1-0. S. Brugman-P LE- grand 1-0. P. Vanhees-S. Deen 1-0. B. Ande- weg-S. den Engelsman 1-0. E Geboers was vrij. Stand: 1 M Dieleman 4. 2 D. Gijs 3.5: 3 Tung Lam Choi. M Hommel. P Boonman 3; 6 S. Brenkman. S. Beun. 2.5 Charles de Caluwé. A A KLASSEMENTSRIJDEN IN AHOY ROTTERDAM Het was maar goed dat Charles de Caluwé zon dagmiddag in het Rotterdamse sportpaleis Ahov nog over vol doende reserves beschikte. De Ter- neuzense amateurwielrenner waande zich met nog tien ronden te gaan al Nederlands kampioen klas sementsrijden. maar verkeek zich bijna op een splijtende demarrage van Louis de Koning. Met een uiter ste krachtsinspanning kreeg de 20- jarige Zeeuw in een zinderende fi nale echter opnieuw de handen van de ruim 1600 toeschouwers op el kaar. De Caluwé zag zijn voor sprong wel slinken, maar mocht zich uiteindelijk toch voor de twee de achtereenvolgende maal laten huldigen als Nederlands kampioen in deze baandiscipline. Er was Charles de Caluwé veel aan gelegen om in Rotterdam goed te presteren. De jonge Terneuzenaar was er dit jaar zowat nog niet in ge slaagd om zijn reputatie waar te maken en na het teleurstellend ver lopen WK in Colorado Springs zelfs gaan twijfelen aan zichzelf. ..Het WK viel ontzettend tegen. Toen ik terugkwam had ik nergens meer zin in", vertelde hij na zijn gewonnen race. ..Daarom is dit natuurlijk een geweldige opsteker. De vorm is nog niet zoals vorig jaar, maar deze titel geeft weer vertrouwen". I De Terneuzense baanspecialist reed vanaf het begin een regelmati ge koers, waarin hij zijn puntento taal stelselmatig vergrootte. Hal verwege de wedstrijd lag hij aan de leiding, waarna hij zich kon beper ken tot het verdedigen van zijn voorsprong. Het had er lange tijd al le schijn van dat hij niet meer be dreigd kon worden. Maar met nog tien ronden te gaan, sprong Louis de Koning (die op dat moment met een achterstand van vijftien punten op de vierde plaats stond) weg. ..Er was al verschrikkelijk hard gereden en ik lette eigenlijk meer op Michel Cornelissen en Govert de Leeuw, die tweede en derde stonden", keek De Caluwé later terug. ..Ik zag hem wegspringen, maar dacht dat ande ren hem wel terug zouden pakken. Dat was een domme fout", moest hij toegeven. Omdat de Terneuzense amateur bovendien ingesloten zat, kon De Koning bijna drie kwart ronde voorsprong nemen, voordat Char les de Caluwé de achtervolging in zette. Louis de Koning bracht in die spannende slotfase zijn achter stand weliswaar terug tot vier pun ten, maar slaagde er niet in om de Zeeuw opnieuw van de titel af te houden. De 46-jarige Corrie Bouwens probeert op inzet een doorbraak te forceren. VLISSINGEN In de promotieklas rugby hebben de Oemoemenoe-heren met nipt verschil verloren van de Delftse Studenten. Na een spannende strijd wonnen de jonge intellectuelen met 17-16. Het betekende voor Oe- moemenoe de derde nederlaag in vier wedstrijden. De Middelburgse rugby-ploeg moest een groot deel van de wedstrijd met veertien man spelen in verband met een blessure van Rudi van Strien die bij een 7-0-stand voor Delftse Studenten uitviel. Oemoemenoe slaagde er niettemin in een voorsprong op te bouwen door scores van onder andere Robert de Bruyn en Jeroen de Knegt. Delftse Studenten wist op basis van agressie en conditie in de slotfase echter de winst te grijpen: 16-17. Met de 46-jarige Corrie Bouwens in de gelederen boek ten de dames van Oemoemenoe een forse 62-0 zege op Bassets uit Sassenheim. Corrie Bouwens is, voor zover bekend, de oudste rugbyster in Nederland. Dat drukte echter niet op het niveau. Oemoemenoe zegevierde ge makkelijk en Judith Schuringa, Yvonne van Dijk, Rens- ke Kruijk, Nancy Vader en Mirjam Wasterval behoor den tot de Oemoemoemenoe-speelsters, die een direct aandeel in de score hadden. GOES In Sportcentrum Scheldeln. ternational te Goes is zaterdag de eer- ste ronde afgewerkt van de Tennis. Achtkamp. Voor deze over het winter- seizoen uitgesmeerde individueli competitie tussen getalenteerd jeugd, D- en C-spelers, is een 106 na men tellend deelnemersveld geboekt dat volgens veronderstelde sterkte ingedeeld in 13 poules. Op de openingsdag met g duels in de poules B, C, F en L. konden reeds duidelijke krachtsverschillen genoteerd worden. Zo boekten achter eenvolgens Hans Verhagen, Eversdijk, Harold Schipper, Robert Springer, Jeroen Gelok. Sander Jobs? Pieter Ouwehand, Hedi Filius en Mi reille Macaré dubbele overwinningen. Poule B: A. J. Roose-H. Verhagen 313 Saalmink-E. Eversdijk 3-8: H. Schipper.; Korstanje 7-5; R. SPringer-H. P. Wiebingü- 2; A. J. Roose-E. Eversdijk 5-6: H. Verhage-È Saalmink 10-5; H Schipper. H. P. Wiebing 12-2; J. Korstanje-R. Springer 4-8. Poule C: A. v. Trigt-R. Oltmans 8-f j Gelok-B. Slabbekoorn 8-5, G. v. d. Boom-M Schouw 2-10. S. Jobse-K. Oostrom 10-3. A v Trigt-J. Gelok 6-8, B. Slabbekoorn-R. olt mans 3-8. G. v. d. Boom-S. Jobse 3-7. K 0c trom-M. Schouw 2-6. Poule F: M. Visser- Rijk 7-6. H. Huibregtse-J. Filius 4-9, Geels-M. Jongsma 8-2, R. v. Tuyl-p. Ouwe" hand 5-9, M. Visser-J. Filius 5-5. J. Rijk-u Huibregtse 4-3. M. Geels-P. Ouwehand 2-1 M. Jongsma-R. v. Tuyl 10-2 Poule L: H lius-M. v. Leeuwen 10-2, M. Macaré-W. Mt hoff 8-2. H. Filius-W. Meerhoff 12-0, M Leeuwen-M. Macaré 3-11. VLISSINGEN - Mare Willaert is zater dag op de vijfde plaats geëindigd inde marathon van Antwerpen. De atleet van RKHAV verbeterde zijn persoon lijke record met meer dan zeven minu ten en zette een tijd neer van 2.37.01 uur. Winnaar van deze marathon werd de 39-jarige Belg Francois Blommaert in 2.17.48 uur. Ft VLISSINGEN De competitie is voor de dames van GSC vrij pro bleemloos begonnen. Tegen Gilze, wat vorig jaar kampioen werd in de derde divisie H, werd simpel gewon nen: 20-5. Deze eerste overwinning was hoofdzakelijk te danken aan het gebrekkig optreden van Gilze. De lo me en besluitloze aanvalspogingen konden niets uitrichten tegen de goed ogende verdediging van GSC. Dat er van de Brabanders niet al te veel moest worden verwacht, werd duidelijk in de beginfase van de wed strijd. Het alert spelende GSC liep simpel uit tot 3-0 en bij rust leidde de Goese ploeg met 8-2. De tweede helft kon door GSC worden gebruikt om rustig handballend een leuk doelge- middelde te bereiken. Vooral Margreet Luysterburg wist met haar afstand schoten bewondering te oogsten. Eindstand: 20-5. Voor GSC scoorden: Mar greet Luysterburg (9i, Jaqueline van As- schen (4). Carolien Siereveld (3). Jaqueline op den Brouw 11Francis Hopman 1Clau dia Verdonk 11 en Heieen Roelof lil. De heren van Walcheren vierden hun debuut in de tweede divisie met een overwinning. Tegen GHV werd ge wonnen met 15-16. Vooraf had Walcheren nog al opgeke ken tegen de ploeg uit Goirle. De vrees bleek echter ongegrond. De Vlissin gers namen vanaf het eerste fluitsig naal het initiatief en kwamen voor met 4-1. Het werd een gelijkopgaande wed strijd tot aan de rust: 9-8. In de tweede helft wist Walcheren weer iets uit te lo pen tot 2 punten verschil. De voor sprong werd vastgehouden tot het ein de; 15-16. Scoorers: Marc van Gelderen (4). Hans Die- rickx (5). Harold Pasman (3). Arno Wouters (3). en Ronald van Roosevelt 1 De Zeeuwse vertegenwoordiging in de derde divisie H heeft het redelijk gedaan. De heren van GSC en Delta Sport wonnen. Bij de dames won al leen HVSV, Olympus speelde, dankzij een eigen doelpunt gelijk. EMM 2 en Walcheren verloren kansloos. De GSC heren hebben hun eerste op treden in de derde divisie winnend af gesloten. De Goesenaren hebben in de wedsrijd tegen VVN Internos niet echt in de problemen gezeten. De Goese ploeg begon veelbelovend en ging de rust in met een 8 - 6 voorsprong. Toen Internos in de tweede helft probeerde de achterstand te verkleinen, werd de thuisploeg meegesleurd in het chaoti sche spel. De verkregen voorsprong kwam echter niet meer in gevaar. Eindstand 10-7. Ook Delta Sport haalde de eerste 2 punten binnen. Tegen Fortuna, gelijk met de Zierikzeese ploeg gedegra- deert, werd met 16-24 gewonnen. De uitslag doet vermoeden dat het voor de ploeg van Rob de Vos een gemakke lijke middag is geweest. Dat was ech ter niet het geval. Zeker in het begin van de wedstrijd waren de zenuwen van de spelers een belemmering voor de spelers. Het duurde dan ook lang voordat er werd gescoord. Toen Delta Sport eenmaal over de plankenkoorts heen was konden ze uitlopen tot 9 - 6 bij rust. Delta Sport beschikte duide lijk over meer schotkracht, en omdat de keepers van Fortuna niet een al te sterke indruk maakte, kon Delta Sport, onder andere door 6 doelpunten van Peter Levefre, uitlopen tot 16-24 winst. Het meest opmerkelijke feit bij de wedstrijd Olympus Avanti in de der de divisie voor dames, was wel een ei gen doelpunt van Avanti. Wat in de handbal een onmogelijke opgaaf lijkt, het passeren van je eigen keeper, bracht de Vlissingers gisteren in de laatste minuten van de wedstrijd weer in de race. Tot dan toe was het een wedstrijd geweest die gewonnen had moeten worden door Avanti. Doch door de kapitale blunder wist Olympus terug te komen tot een g lijkspel: 13-13. Van de Walcheren dames kan worden gezegd dat zij op de zelfde voet verdei gaan als verleden seizoen. Wisten zij toen nauwelijks tot scoren te komen, nu is het niet veel beter. In en I Dongen werd verloren met 10-3. Vol gens trainer Rinus Buuron heeft z team alles gedaan wat binnen hun m» gelijkheden lag. en was Dongen j woon te sterk voor Walcheren. Bij EMM 2 was het al niet veel beter. In de ploeg zelf werd het 7-16 verlies I Internos nogal geflateerd genoemd Zo'n groot verlies geeft toch wel te den ken. De enige damesploeg die de volle winst binnen haalde was HVSV. De thuiswedstrijd tegen Volt werd ge wonnen met 12 - 11. De uitslag had veel groter moeten zijn, maar de da mes uit Terneuzen verzuimde het om het af te maken. Toen halverwege de tweede helft Nicole Bouwens het veld moest verlaten met een enkel blessu re, tot dan toe goed voor 6 treffers, was de productiviteit helemaal zoek en mochten de dames nog blij wezen dat de wedstrijd winnend werd afge sloten. Eindstand; 12-11. VLISSINGEN De eerste dames- en herenploeg van EMM staan weer met beide voeten op de grond. Werd er verleden week met goed handbal nog ge wonnen, nu gingen beide teams te boot in. Bij de heren spande het er nog wel om: 21-19. Voor het 10-7 verlies van de dames had trainer John Roelofs echter geen goed woord over. De trainer van de Middelburgse dames verzuchtte na afloop dat hij nog nimmer zo'n matte vertoning had gezien. „Zelfs een derde divisie club had van dit Her cules moeten winnen", zei hij. Dat EMM niet won was te wijten aan de dames zelf. Met de goede wedstrijd van verleden week in het achterhoofd zou dit var kentje wel even gewassen worden. Daar leek het in het begin van de wedstrijd dan ook wel even op. EMM kwam voor met 3-1, maar gaf daarna de wedstrijd weer uit handen. Ook de donderspeech in de rust - stand 4-3 - haalde niet veel uit. Teveel kansen werden gemist en zelfs in een man-meer-situatie wisten de dames niet tot scoren te komen, hercules hield de winst thuis. Eindstand 10-1 Bij EMM scoorden: Paula Kappeteyn (4), Monique Louwerens, Leslie Bostelaai en Renate Hendriks, (ieder 1). Ook de heren van EMM moesten in hun uitwedstrijd tegen Pius X genoegen nemen met verlies. In Eindhoven werd verloren met 21-19. In tegenstelling tot wat de stand doet vermoeden, was het niet zo'n spannende wedstrijd. Vanaf» eerste minuut keken de Middelburgers tegen een achterstand aan. Deze 1 nog wel weg te werken te zijn geweest als er niet zoveel kansen waren gemist. Als excuus voor het missen van kansen werd aangemerkt dat de spelers nog onwen nig zijn met het nieuwe spelpatroon. Maar als er 3 straffworpen worden gemist, dan blijkt wel dat EMM nog niet op scherp staat. Voor de 19 doelpunten van EMM zorgden: Alex de Best (4), Edwin Davidse (4), Eddie Schuitema (3), Marl Dingemanse (2), Mark Sallet, Rens van Belzen, Frank Geldof en Ron Onwijii (ieder 1). AdvertentieI I et know-how van las- en srnjtechniek kunt u in de praktijk veel geld ver dienen. En die know-how bieden wij u aan! Meer dan 75 jaar ervaring in I gassen en apparatuur van Hoek Loos staat op 15 en 16 oktober gratis tot uw beschikking, bij ons depot Gassencentrum Zuid West Nederland aan de Nijverheidsstraat 35, Industrieterrein Eindewegen in 's Heer Arendskerke. U bent op deze dagen van harte welkom tussen 14.00 en 21.00 uur. Naast het demonstratie- en informatieprogramma houdt onze Las- en Smjadviesgroep op 16 oktober om 19.00 uur een boeiende lezing over de efficiency van het MIG/MAG-lassen en gemechaniseerd auto geen snijden met acetyleen. Hierbij worden interessante films vertoond. En... voor het natje en droogje wordt natuurlijk gezorgd... Programma: Specialisten van de Hoek Loos Las- en Snijadvies- groep doen moderne technieken uit de doeken. Las- en smjdemonstraties, o.a. met het kosten besparende MIG-/MAG-proces en Protegon beschermgassen voor een hoogwaardige kwaliteit. Adviezen m.b.t. de gaskeuze voor uw proces. Ons assortiment autogene en elektrische las- en smjapparatuur en plasma snijapparatuur staat te kijk en te koop. En... vragen staat vrij, maak het ons gerust moeilijk! Let op: Iedere bezoeker ontvangt na afloop een presentje. Nijverheidsstraat 35 Industrieterrein Eindewegen 4458 AV 's Heer Arendskerke Tel.: 01106-2762

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 16