Fonny Verstraeten velt vonnis over holense Boys |terkste in derby Jong Ambon onderuit tegen Zeeland Sport Hoofdplaat geen partij voor Arnemuiden: 0-4 kuntu anderhalve dag zonder PZC/ sportkrant RINUS KOLIJNIN HEI GEZICHT GESPUUGD (verwinning an den Berg f Oostkapelle oefent tegen Noormannen Oranjeteam Nieuwenhuijse doorstaat test Vosmeer na de rust ten onder 13 I VERDIENDE WINST AXEL Slordiger Met moeite X s Hoofdklas Eerste klas Tweede klas Reserveklassen Reserve 3e klas ZEELANDIA OP SCHOT: 5-0 /lAANDAG 13 OKTOBER 1986 Fonny Verstraeten was met twee doelpunten uitblinker in de bekerwed strijd tegen Sluiskil. SLUISKILBinnen enkele weken hebben Sluiskil en Axel de rollen omgedraaid. Zeker twee klassen verschil was er onlangs tijdens een vriendschappelijke wedstrijd tus sen deze clubs. Zoals Sluiskil het op dat moment nog aan zijn stand verplicht was kwam er toen een 5-1 overwinning op het scorebord. Maar in die paar ureken tijd is er veel veranderd. Door een langduri ge inzinking heeft Sluiskil in de competitie tot nu toe nog geen en kele wedstrijd gewonnen. Zondag middag werd de tweedeklasser door Axel ook nog uitgeschakeld voorde beker. De Axelaars wonnen na een enerverende strijd met 1-2. Het kon geen toeval zijn dat deze wedstrijd na de rust vooral door toe doen van Fonny Verstraeten een be slissende wending kreeg. Van de sterk spelende aanvoerder had Sluiskil op eigen veld het meeste te duchten. Hij stuwde zijn elftal, ging vaak mee in het offensief en scoorde zelfs ook allebei de goals. Daaraan trok Axel zich kennelijk op als ploeg, want verschil in klasse was er maar zelden te zien. De onverwachte zege werd door Axel na afloop in de kleedkamer luidruchtig gevierd. Jaap Lensen. de trainer, bleef er vrij nuchter on der. Zijn spelers velden een vernieti gend oordeel over Sluiskil. „Ze spe len niet beter dan een gemiddelde vierdeklasser", stelde doelman Tonnie Gommers vast. En Jaap Lensen zei: „Ja. ze zijn in een paar weken tijd wel onvoorstelbaar ver zwakt". Vanaf de bank keek Han van der Hooft toe waar het ook nu weer mis ging met zijn ontredderde ploeg. Sluiskil speelde aanvallend veel te statisch, werd af en toe op het mid denveld onder de voet gelopen en raakte bij hoge ballen voor het doel op slag in paniek. Van die zwakhe den maakten de Axelaars optimaal gebruik. Jaap Lensen later: „We zaten verde digend goed in elkaar. Dat was de belangrijkste zorg, maar verder hebben we ook nog goed gevoet bald". Dat gold dus met name voor Fonny Verstraeten en in zekere zin ook voor de volledige achterhoede. Henk Michels nam daar de plaats van Adrie van Bremen in als laatste man. Hij speelde alsof hij er nooit was weggeweest. Zelden kon Sluis kil zich dan ook door het hart van de verdediging kansen scheppen. Jan van de Broeke heerste in de lucht en Michels, Rijkaard en Pieters legden haast moeiteloos de spitsen van de tegenpartij aan banden. Het bleek al snel dat Sluiskil veel slordiger was in verdedigend op zicht. Zo was de eerste goal, na 25 minuten spelen, al een gevolg van een grove misser. Op de rand van het strafschopgebied verspeelde Paul van Bambost de bal aan Ale xander de Visser. De jonge spits schoof bijna onmiddellijk door naar Fonny Verstraeten en die scoorde vanuit hel centrum na een handige beweging: 0-1. Er was niets af te dingen op die voor sprong. De Axelaars waren in die fa se dikwijls meer in balbezit en moest in snelheid van handelen niets onder doen. Toch kwamen net voor de rust de partijen weer in evenwicht. Met een vlotte combina tie rukten Paul van Kouteren en( Bennie van Leeuwen op en daaruit scoorde Van Kouteren met een on houdbaar schot 1-1 Het leek er even op dat Sluiskil daarna gingen bouwen aan een voorsprong. Tot twee keer. toe wa ren er net na de rust kansen om te scoren. Axel bleef echter overeind en kon in de 19e minuut de winst grijpen. Fonny Verstraeten rondde koppend een hoekschop af: 1-2. Sluiskil - Axel 1-2: 25e min Fonny Ver straeten 0-142e min Paul van Kouteren 1-1. 64e min Fonny Verstraeten 1-2. Toe schouwers 350. Boeking voor Bennie van Leeuwen van Sluiskil. JM PHILIPSLAND - Een kwartier or het einde werd de Thoolse derby ch nog spannend. Tot op dat mo- pnt was NOAD'67 zaterdag in de Mstrijd tegen Tholense Boys zo ed als kansloos voor een plaats in volgende bekerronde. De thuisclub ld na zeventien minuten immers al n verrassende 2-0 achterstand opge ien, maar in de slotfase van de ont- ieting bracht Ad Burkens met een engoal de spanning terug. NOAD ZANUVOORT (ANP) - Stephan van Bi Berg heeft de eerste race voor de "J'eldbeker brandingsurfen voor piessionals gewonnen. De Olympi- ie kampioen zegevierde zaterdag or de kust Zandvoort in de course- :e. de dames ging de overwinning naar ^Canadese Anick Gravelin. Er stond 'n e Noordhollandse badplaats nau welijks een zuchtje wind. Daardoor ko er zaterdag slechts één race wor- dei afgewerkt. Zondag werd^r wegens gel rek aan wind niet gevaren, uitslagen zijn: en: 1. Stephan van den Berg (Nedi, 2.' rVnner.'VSti, 3. Tomas Persson (Zwei. .obby Naish (VSti, 5. Tim Aagesen (Deni. nes: l Anick Gravelin (Cam. 2. Bruitt nkerbeck i Spai, 3. Martine van Soolingen lïta'' ^Va Nathalie ie Lievre Ter neuzen loopt kwaad van het veld in Clinge rook zijn kansen en ging uit alle macht in het offensief. Vijf minuten voor tijd viel de beslissing echter aan de andere kant. Tholense Boys. in de competitie één klasse lager, verdiende de 3-1 zege op basis van een grotere werklust. Jan Englebert zag zijn elftal in deze derby nogal verzwakt en had dan ook weinig hoge verwachtingen. In dat opzicht waren de ploegen niettemin aan el kaar gewaagd. Ook NOAD moest met enkele invallers aantreden, omdat Joop Quist (middenveld). Frans Quist (voorstopper) en Dim Verwijs (spits) ontbraken. Zeven minuten was de wedstrijd oud, toen Johan Schot voor het eerst doel treffend uithaalde. Hij strafte een mis verstand af in de verdediging van NOAD. Diezelfde speler bracht even later de stand met een kopbal op 0-2. Tholense Boys had zich dus geen bete re start kunnen wensen en haalde met die voorsprong moeiteloos de rust. Vooral Kees Goedegebuure, in het doel van Tholense Boys, hield de 2-0 stand in de tweede helft ook nog lang op het scorebord. Toen NOAD aanval lend enkele keren massaal kwam op zetten, bleek de uitstekende keeper een groot struikelblok. Toch moest ook hij zwichten voor een schot van Ad Burkes in de 32e minuut. Hans de Kor te maakte echter kort voor tijd aan alle onzekerheid een einde voor Tholense Boys. NOAD'67 - Tholense Boys 1-3. 7e min Johan Schot 0-1.17e min Johan Schot 0-2. 77e min Ad Burkes 1-2. 85e min Hans de Korte 1-3. 1 OOSTKAPELLE - Oostkapelle speelt morgen (dinsdag) een vriendschappe lijke voetbalwedstrijd tegen Noor mannen. De wedstrijd wordt gespeeld op het veld van Oostkapelle en begint om 19.00 uur. I Chris Schroevers eiste weer een hoofd rol voor zich op in de wedstrijd tegen Hoofdplaat. HOOFDPLAAT - Zo af en toe klonk er vanaf de zijlijn op het veld van Hoofd plaat nog eens een snerende opmer king. Een enkele keer werden de spe lers van Arnemuiden zaterdag herin nerd aan de vorige ontmoeting tussen de twee clubs. Toen al had deze wed strijd in de eerste ronde van de beker competitie gespeeld moeten worden. Arnemuiden kon echter op die bewus te avond geen elf spelers in het veld brengen, omdat er vertraging was bij de veerboot. Daarom werd de wed strijd uitgesteld na een uitspraak van de tuchtcommissie. Zaterdagmiddag stonden Hoofdplaat en Arnemuiden weer tegenover elkaar. Trainer Jack Schipper sprak enkele weken geleden de vrees uit „dat het wel eens een beladen wedstrijd zou kunnen worden". Maar alleen het on nozele gedrag van zijn collega bij Hoofdplaat bedierf af en toe de stem ming op het veld. Arnemuiden hoefde zich binnen de lijnen niet druk te ma ken over de afloop. Moeiteloos haalde de tweedeklasser de volgende ronde: 0-4. Sommige trainers hebben de vervelen de gewoonte om altijd af te geven op de scheidsrechter. Ferdi Hermans van Hoofdplaat maakt zich daar kennelijk ook graag schuldig aan. De jonge en misschien wel talentvolle trainer be diende zich zaterdag van kreten die al zo oud zijn als het voetbal zelf. Hij wist zich bijvoorbeeld niet te beheersen toen Hoofdplaat na een klein half uur op een 1-0 achterstand werd gezet. „Zeker met Arnemuiden mee komen rijden", riep de trainer nijdig, omdat hij zelf dacht dat er buitenspel aan vooraf was gegaan. Later in de wedstrijd richtte hij zich nog eens heldhaftig op van zijn bank. Dat was toen J ohn J asperse, de keeper van Arnemuiden, met luide stem zijn spelers aanmoedigde. „Hé, jij daar", schreeuwde Hermans naar de keeper. „Pas maar op, anders zal ik je wel eens helpen..." Het was maar goed dat er niemand reageerde op die stoere taal vanuit de dug-out. De spelers van Hoofdplaat dwongen in het veld tenminste meer bewondering af. Natuurlijk wisten zij zich van tevoren kansloos tegen de sterkere tegenstander. Maar ook toen Arnemuiden na de rust volkomen te recht al een 4-0 voorsprong had geno men, bleef de thuisclub met veel inzet jagen op een klein succesje. Zo dook Stanny Soulimans, de uitste kende spits, enkele keren dreigend voor het doel op. En ook op de vleu gels werden bij vlagen aanvallen op gezet die Arnemuiden slechts met moeite kon stoppen. Hoofdplaat bood kortom voortreffelijk partij, maar was technisch en tactisch lang niet zo begaafd als de zaterdagvoetballers. Mark Pielaet, de doelman van de thuisclub, wist echter vaak met knap pe reddingen de score beperkt te hou den. Bovendien was Hugo Crucq dit keer niet op schot. De Arnemuidense spits miste kansen die hij anders met zijn ogen dicht kan benutten. Alle gevaar bij Arnemuiden moest dan ook vanuit het middenveld komen. Vooral in de eerste helft was Chris Schroevers de onbetwiste uitblinker. Hij stelde Paulus Poortvliet al in de 25e minuut na een schitterende combi natie in staat om te scoren (0-1Daar na schoot Schroevers zijn ploeg zelf naar 0-2 en 0-3. Een kwartier na de rust al legde Hugo Crucq de eindstand vast. Hoofdplaat - Arnemuiden 0-4. 25e min Pau lus Poortvliet 0-1.27e min Chris Schroevers 0-2. 58e min Chris Schroevers 0-3, 60e min Hugo Crucq 0-4. Scheidsrechter L. de Bruine uit Gnes. Toeschouwers 250. VLISS1NGEN In de hoofdklas C werd een inhaalwedstrijd gespeeld: BW-DESK 1-1. De uitslagen in de afdeling Zeeland, eerste klas: Corn Boys - Terhole 1-0; Kwadendamme - Schoondijke 0-2; Zeelandia - Aardenburg 5-0; Oost burg - Walcheren 1-1; Jong Ambon - Zeeland Sport 1-3; Domburg - Ria 1-1. Walcheren 6 5 1 11 14- 4 Zeelandia 6 3 2 1 8 12- 7 Jong Amb. 6 4 0 2 8 10- 8 Schoond. 6 4 0 2 8 10-10 Domburg 6 22 3 1 7 9- 6 Corn B. 6 2 2 2 6 8- 8 Oostburg 6 2 2 2 6 9- 9 Kwadend. 6 2 1 3 5 5- 8 Zld. Sport 6 2 1 3 5 12- 8 Ria W 6 0 4 2 4 5- 8 Aardenb. 6 1 1 4 3 3-11 Terhole 6 0 1 5 1 3-13 Tweede klas A: Hansweertse Boys - Ouwerkerk 2-2; Hulsterloo - Hein- kenszand 2-1; Sluis - Groede 1-1; Li berty - SDO 3-2; Graauw - Robur 0-1. Graauw 6 3 2 1 8 12- 6 Robur 5 3 1 1 7 12- 8 Hansw. B. 4 2 2 0 6 7- 3 Groede 5 1 4 0 6 7- 2 SDO 6 2 2 2 6 10- 5 Liberty 4 2 1 1 5 7- 6 Hulsterl. 5 2 1 2 5 8-10 Renesse 5 1 2 2 4 5- 9 Heinkensz. 5 0 3 2 3 4- 8 Sluis 5 0 3 2 3 "5-11 Ouwerkerk 6 0 3 3 3 6-15 Res. Ie klas: RKTVVII - Vlissingen II 1-1. Geldrop II 6 6 0 0 12 16- 5 Desk II 6 4 0 2 8 11- 6 Vliss. II 6 3 1 2 7 10- 7 Gemert II 6 3 1 2 7 8- 7 UDIT9 6 2 2 2 6 5- 7 Sarto II 6 2 2 2 6 6- 9 Schijnd. II 6 2 1 3 5 10-11 Middelb. II 6 1 3 2 5 7- 9 RKTVV II 6 1 3 2 5 6- 9 OJC II 6 1 2 3 4 6- 8 Sparta'25 II 6 2 0 4 4 9-11 HVCH II 6 0 3 3 3 3- 8 Res. 3e klas A: Sluiskil II - Steen II1-1 Dosko II 6 5 1 0 11 21- 2 RCS II 6 5 1 0 11 13- 2 HVV'24 II 6 5 0 1 10 12- 6 Hoofdpl. II 6 4 0 2 8 10- 6 Vogelw. II 6 2 3 1 7 7- 5 Sluisk.II 6 1 3 2 5 7-11 Terneuz. II 6 2 1 3 5 8-13 Clinge II 6 1 2 3 4 9- 9' Steen II 6 1 2 3 4 11-13 Middelb. III 6 1 2 3 4 4-11 Bresk. II 6 1 0 5 2 8-15 Aardenb. II 6 0 1 5 1 5-22 CLINGE - Na bijna zes minuten in het eerste deel van de ver lenging kwam er abrupt een vroegtijdig einde aan het beker- treffen tussen Clinge en Terneuzen. Meteen nadat Ron Mol Clinge op een 3-2 voorsprong had gebracht, verliet Terneuzen onder aanvoering van aanvoerder Rinus Kolijn het veld. Ko- lijn zou door Lucas van de Voorde in het gezicht zijn gespuugd, maar omdat er van de zijde van scheidsrechter Van Hoof uit het Brabantse Fijnaart geen maatregelen werden genomen verliet Terneuzen massaal het veld. Rinus Kolijn zelf was er volledig van overtuigd, dat Van de Voorde hem ge spuugd had. „Het was bovendien niet de eerste maal, dat Van de Voorde dat deed. Ook in de wedstrijd had hij dat al eens gedaan. En toen Clinge dat derde doelpunt maakte kwam hij met beide vuisten in de hoogte voor mij kwam staan, spuugde hij mij midden in het gezicht", aldus Kolijn over dat mo ment. Alles wat Terneuzen was vloog toen richting scheidsrechter Van Hoof en na enig heen en weer gepraat verliet Terneuzen plotseling het veld. „Wat Lucas van de Voorde deed was mensonterend. Daarom had de scheidsrechter hem uit het veld moe ten sturen, maar omdat hij dat niet deed, wilden wij niet meer verder spe len. Ik denk er ook niet aan. om alsnog het veld in te gaan", zei Kolijn onmid dellijk nadat hij het veld verlaten had. Scheidsrechter Van Hoof, die zelf vond dat hij één van de moeilijkste wedstrij den uit zijn loopbaan gefloten had, had van het betreffende incident niets ge zien: „Ik heb niet gezien, dat er een speler van Clinge naar één van Terneu zen gespuugd heeft. Als ik het gezien had, dan had ik Van de Voorde onmid dellijk van het veld gezonden. Hij had immers reeds eerder een boeking ge kregen. Nou. als ik zelf niets constateer kan ik ook geen maatregelen nemen. Vandaar, dat ik ook niets anders kon doen dan het spel te laten hervatten". Maar dat laatste werd hem onmogelijk gemaakt omdat Terneuzen niet verder wenste te spelen. Lucas van de Voorde was na afloop wel zo eerlijk om toe te geven, dat hij tijdens de reguliere wedstrijd Rinus Kolijn in het gezicht had gespuugd. „Dat heb ik inderdaad gedaan, maar toen zag de scheidsrechter het niet. Maar op het moment van dat derde doelpunt ben ik wel enigszins uitda gend voor hem gaan staan met mijn armen in de hoogte, maar toen heb ik niet meer naar hem gespuugd. Als Ko lijn dat zegt, dan liegt hij", vond Van de Voorde. Al met al bleef het publiek met een be hoorlijk kater achter in Clinge. Im mers. de wedstrijd was tot dat moment van een slecht kaliber. Irritaties over en weer en veel overtredingen maak ten van het bekerduel een rommelig en vooral bikkelhard duel. Clinge, dat toch altijd nog een klas hoger speelt dan Terneuzen, kon dat nimmer waar maken. In de eerste minuten kreeg de thuisclub ook wel enige kansen, maar het bleef bij een vroeg doelpunt van Mare Triest. Terneuzen kon zich daarna in feite eenvoudig naast de tegenstander spe len toen Lucien van der Mark een vrije trap ineens achter doelman Siegfried van den Berg schoot en na de rust kwa men de rood-zwarten zelfs op voor sprong toen Jan Huisman zich tussen drie verdedigers door wrong en alleen voor Van den Berg geen fout maakte. Clinge kwam in de slotfase nog gelijk. Nadat in eerste instantie Danny van Puyvelde een strafschop miste (Ro nald Gort stopte de veel te zacht inge schoten bal) slaagde doelman Sieg fried van den Berg er wel in om zijn op ponent te passeren. Hij schoot een tweede Clinge-strafschop (nadat Cor Pijpelink hands had gemaakt) keihard binnen. De 2-2 eindstand betekende wel een verlenging. Clinge nam daarin na ruim vijf minuten de leiding door Ron Mol: er werd daarna niet meer ver der gespeeld. Clinge-Temeuzen bij de stand 3-2 in het voordeel van Clinge gestaakt. 7 Mark Triest 1-0:30 Lucien van der Mark 1 -154 Jan Huis man 1-2: 84 Siegfried van den berg 2-2; 95 Ron Mol 3-2. Scheidsrechter: J.G. van Hoof uit Fijnaart. Toeschouwers: 225. Boekin gen: Lucas van de Voorde. Jan de Visser beiden Clinge i. Wim van de Velde en Rinus Kolijn (beiden Terneuzeni; allen wegens het neerleggen van een tegenstander. Bijzon derheden: na vijf minuten in de verlenging weigert Terneuzen nog verder te spelen om dat aanvoerder Rinus Kolijn door Clinge- speler Lucas van de Voorde in het gezicht zou zijn gespuugd en deze niet door de scheidsrechter, die hiervan niets had gecon stateerd. uit het veld werd gezonden. ROOSENDAAL Eerste klasser Al liance was duidelijk te sterk voor Vosmeer. De Zeeuwen hielden hun te genstander voor rust nog wel aardig in bedwang, maar toen de ploeg na rust eenmaal op toeren kwam was het snel bekeken. Tot de rust bleef de schade beperkt tot 1-0 door Geerts. De verdiende winst kreeg na rust meer glans dankzij Dan ny van leeuwen, Sjaak van Etten en nogmaals Geerts: 4-0. Lucas van de Voorde. VLISSINGEN In de eerste klas van het zondagafdelingsvoetbal verspeel de leider Walcheren een punt in Oost burg (1-1), maar Jong Ambon zakte zelfs naar de middenmoot door een verrassende thuisnederlaag tegen Zeeland Sport 1-3. Jong Ambon - Zeeland Sport 1-3 De Vlissingers kwamen niet zonder geluk al in de eerste minuut op 0-1. Een schot van Johan Tuin ging via een Jong Am- bon-voet in het doel. Jong Ambon had weliswaar het betere veldspel, maar vlak voor rust sloegen de Vlissingers opnieuw toe, via een strafschop van Mark Roose: 1-2. De spanning was na rust compleet toen Ron Telussa de achterstand terugbracht tot 1-2. maar de opleving werd teniet gedaan door een overtreding van Arie Pantury, waardoor Mark Roose nog eens van elf meter kon toeslaan en de wedstrijd be slissen: 1-3. Oostburg - Walcheren 1-1 Een tech nisch beter Walcheren had de handel vol aan een metleeuwenmoed strij dend Oostburg. De grote inzet leverde na 20 minuten zelfs een 1-0 voorsprong op door Peter katsburg. In de tweede helft speelde Walcheren voortdurend op de Oostburgse helft, maar verder dan 1-1 door Egbert kattenbroek kwa men de Vlissingers niet. Zeelandia - Aardenburg 5-0 Zeker na de rust werd een jeugdig Aarden burg verdedigend overspeeld. Zeelan dia had toen een makje. In de derde minuut stond het al 1-0 door Richard Verwei. Ronald van Koetsveld scoor de nog voor rust 2-0. Aardenburg was na rust kansloos. Van Koetsveld, An dre Poortvliet en weer Van Koetsveld brachten de eindstand op 5-0, terwijl Slabbekoorn tussendoor nog een straf schop naast schoot. v Kwadendamme - Schoondijke 0-2 Een gelijkopgaande eerste helft werd met een fel offensief van de thuisclub besloten. Het laatste kwartier behoed de doelman Ringoot zijn ploeg voor een achterstand. Rust 0-0. Kwaden damme zakte na de rust weg. Schoon dijke was toen gevaarlijker. Eerst een strafschop van Jos Dingemanse (0-1) en tenslotte de beslissing via Frank Steijaert, na aangeven van Dingeman se: 0-2. Corn Boys - Terhole 1-0 De ploegen speelden zeer behoudend in de eerste h elft. Rust 0-0. Corn Boys was na rust iets agressiever. Ronald de Bruijn gaf na een kwartier de voorzet waaruit Rickie Hamelink het winnende doel punt kon scoren: 1-0. Beide ploegen kregen daarna nog wel enkele kansen, maar de winst ging verdiend naar Corn Boys. Domburg - RIA 1-1 De Zeeuws-Vla mingen begonnen goed, maar de af werking faalde, waardoor Domburg het laatste kwartier zich kon herpak ken en op 1-0 komen, toen Tonnie van Iersel een voorzet van Adriaan Pro voost inkopte. Vijf minuten na de rust werd er bij een uitval een strafschop veroorzaakt, die Egbert Audenaerd benutte: 1-1. Ria kreeg nu zelfvertrouwen en Domburg kwam inde problemen. Er werd niet meer gescoord en achteraf is de 1-1 wel terecht. Advertentie OOSTKAPELLE - Adriaan Nieuwen huijse van Oostkapelle heeft de eerste test voor de selectie van het Neder lands amateurelftal glansrijk door staan. Woensdagavond jongstleden traden in Zeist 27 spelers aan voor een onderlinge selectiewedstrijd. Bonds coach Ron Groenewoud selecteerde vier spelers voor de volgende test. Bij die vier was ook Nieuwenhuijse. Verder doorstonden Dick Salm van Kozakken Boys. Pleijsier van Xerxes en Eekels van BW de test. Dinsdag avond aanstaande treden deze vier weer in Zeist aan met een nieuwe groep geselecteerden. Piet Lindenberg uit Vlissingen, dis trictscoördinator voor het Nederlands amateurelftal, had voor deze nationale selectie ook twee spelers van Vlissin gen op het oog: Ad de Jong en Johnny Spaans. De Jong raakte echter op het beslissende moment geblesseerd en Spaans kon niet beoordeeld worden omdat hij in een thuiswedstrijd van Vlissingen door werkzaamheden ver stek moest laten gaan. Het ziet er dan ook naar uit dat dit tweetal voorlopig uit de boot is gevallen. Het Nederlands elftal dat uit de bus moet komen zal onder meer een trip naar de Nederlandse Antillen maken. maandagmiddag dinsdag woensdag donderdagavond vrijdag zaterdag van de sande haarver^orging middelburg vlasmarkt 35 telefoon 01180-12692

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 13