T erneuzenaar beboet voor te hard rijden Verenigingen Sluis werken aan project voor Derde Wereld Tevredenheid na oefening bij Breskens rond brandend jacht MODESHOW Kaartingen B en w Hontenisse willen geld steken in bouw nieuwe voetbalkantine VOOR HET EERST MET BRANDWEER EN EHBO Jac. de Jonge GEMEENTE AXEL dansles voor (echt)paren DANSSCHOOL BILDERBEEK Plaats uw familie berichten in de PZC TE SCHOONDIJKE MODEHUIS 22 ZITTING KANTONGERECHT B en w Hulst willen geen hoorzittingen meer over ontwerp welzijnsprogramma Hogere straf in hoger beroep voor inwoner van Schoondijke Zorg Geen stoplicht AXEL BRESKENS NIE UW-NAMEN OOSTBURG SAS VAN GENT SINT-JANSTEEN OSSENISSE V er zameiaarsbeurs CLINGE KLOOSTERZANDE LAMSWAARDE WESTDORPE ZANDSTRAAT schilderijententoonstelling BEKENDMAKING maandag: 22 september a.s. aanvang: 19.30 uur zaal: Wijffels Kaarten ad. 5,- te verkrijgen bij 'De Zon' (koffie inbegrepen) PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 17 SEPTEMBER 1986 TERNEUZEN - Plagerij, of een accep tabele poging van de politie om de te hard rijdende L. H. uit Terneuzen tot stoppen te dw ingen? De Terneuzense kantonrechter mr H. de Mul en offi cier van justitie mr D. van der Bel ko zen voor de laatste lezing en legden hem een boete van 245 gulden op we gens overschrijding van de maxi mumsnelheid. H. moest zich verantwoorden voor het feit dat hij tweede kerstdag verleden jaar met een snelheid van 131 kilome ter per uur over rijksweg 61 naar Ter- neuzen scheurde. De man was op fami liebezoek geweest in Biervliet. Vol gens eigen zeggen ging hij met een rus tig gangetje voort. Kort voor de Braak man werd hij geplaagd door een mede weggebruiker. Deze passeerde hem en ging met een snelheid van 60 tot 70 ki lometer voor hem rijden. Daar het re gende werden de ruiten van H. ver schrikkelijk vuil. Dat begon hem te ir riteren en H. stak op zijn beurt de an dere wagen voorbij waarbij de snel heid tot 131 kilometer werd opge voerd. Tot drie maal toe herhaalde zich deze manoeuvre. De plaaggeest vond het toen welletjes en toverde het bord 'Stop politie' tevoorschijn, aldus het relaas van de verdachte. Het ter plekke opgemaakte proces verbaal sprak andere taal. Volgens de politie was de man over een afstand van drie kilometer gevolgd met hoge snelheid. ..De politie is waarschijnlijk HULST Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Hulst is niet meer van plan om elk jaar na de opstelling van het vooront werp voor het welzijnsprogramma één of meer hoorzittingen te houden, waaraan de bevolking en organisa ties en instellingen kunnen deelne men. Volgens het Hulster college is de be langstelling voor dit soort hoorzittin gen de laatste jaren tot een minimum gedaald. Een betere regeling is volgens het Hulster college, dat in de periode waarin het voorontwerp welzijnspro gramma ter inzage ligt, zowel op de ge meentesecretarie tijdens kantooruren als tijdens een aantal speciale avond zittingen, de gelegenheid wordt gebo den nader inlichtingen over het voor ontwerp in te winnen. DEN HAAG Een boete van 1000 gul den en negen maanden rij-ontzegging, beide onvoorwaardelijk, vonniste maandag het Haagse Gerechtshof te gen de 47-jarige F. J. G. R. uit Schoon dijke, wegens het rijden onder in vloed van alcohol. De procureur-ge neraal had bevestiging geëist van het politierechtervonnis in Middelburg op 17 september verleden jaar. De rij ontzegging was toen drie maanden la ger gesteld. R. reed op 16 april van het vorig jaar in Sluis over rijksweg 58, ter plaatse Rondweg genaamd, met een alcohol promillage van 1.72. De man was in ho ger beroep gegaan omdat hij beweerde niet zelf te hebben gereden. Zijn aan staande schoonzoon zou achter het stuur hebben gezeten. Tegenover de politie verklaarde R. wel zelf te hebben gereden. De auto zou door een klap band in de sloot terecht zijn gekomen. R. en zijn schoonzoon waren volgens de raadsman in paniek geraakt. De chauffeur van een bus zou de politie van het voorval op de hoogte hebben gesteld, toen R. de bus wilde nemen. De verdediger had vrijspraak gepleit omdat niemand zijn cliënt had zien rij den. HONTENISSE Het college van bur gemeester en wethouders van de ge meente Hontenisse wil aan de voet balvereniging 'Hontenisse' 100.000 gulden beschikbaar stellen voor de bouw van een nieuwe kantine. Het to taalbedrag wordt gesplitst in een ren teloze lening van 45.000 gulden en een eenmalige subsidiebijdrage van 55.000 gulden. Met de bouw van de nieuwe kantine is een bedrag gemoeid van 250.000 gul den. Door zelfwerkzaamheid denkt de voetbalvereniging 40.000 gulden te kunnen besparen, terwijl de vereni ging zichzelf in staat acht om 110.000 gulden te financieren uit opgebouwde reserve. Het huidige gebouw, in hout opgetrokken, vertoont ernstige gebre ken. De mogelijkheid is onderzocht om het geheel te verbouwen. Finan cieel leverde dit nagenoeg geen ver schil op, zodat is gekozen voor de reali satie van een geheel nieuwe accommo datie. Het bestuur van vv Hontenisse wilde graag een renteloze lening van 30.000 gulden en een eenmalige subsidiebij drage van 70.000 gulden. Maar de ge meente heeft in haar overwegingen het subsidiebelied meegenomen, zoals dat totnutoe is gevoerd ten aanzien van andere voetbalverenigingen in de ge meente Hontenisse. Tijdens het voor overleg tussen de gemeente en de voet balvereniging is ook gesproken over een mogelijke samenwerking tussen beide instanties bij een mogelijke bouw van een sporthal. B. en w. van Hontenisse zijn van mening dat bij nieuwbouw van de kantine wat mate riaalgebruik en constructie betreft re kening moet worden gehouden met eventuele bouw van een gemeentelijke sporthal in de toekomst. De aanvraag van de voetbalvereniging wordt woensdagmiddag om 15.30 uur besproken in de financiële commissie van de gemeente. I voor u gaan rijden om u tot zachter rij den te dwingen", zo opperde mr De Mul.Nou, die indruk had ik niet. Vol gens mij vond de verbalisant het een leuk spelletje. Hij heeft die hoge snel heid puur uitgelokt. Het was gewoon provocerend rijgedrag", zo verweerde een boze H. zich. Kantonrechter en of ficier hielden het echter op de versie van de politie en zodoende werd H. tot het betalen van de geldboete veroor deeld. De 45-jarige D. S. uit Hulst was 17 april van dit jaar zo gefixeerd op een tegenligger dat hij de fietser, die in een bocht op de Havendijk in zijn woonplaats plots voor hem opdoem de niet meer kon ontwijken. Hij raak te nog net de trapper van de 79-jarige bestuurder met de wieldop van zijn auto, waardoor de man tegen het weg dek werd gesmakt. S. heeft de gewon de zelf naar het ziekenhuis in Hulst gebracht. Gezien de aard van het let sel moest het slachtoffer daar enkele weken verblijven. S. heeft hem daar nog verschillende keren bezocht. ..Ik geef toe dat ik schuldig ben, maar ik heb door die bocht de fietser gewoon te laat gezien", zo verklaarde S. dins dagmorgen voor de kantonrechter. Of ficier van justitie De Bel was van me ning dat het zware verkeersongeval aan onoplettendheid heid van S. te wijten was. Hij wilde in zijn eis echter wel rekening houden met de zorg waarmee de verdachte het slachtoffer omringd had. Hij hield het op een boe te van 400 gulden en de kantonrechter vonniste conform. Mevrouw J. G. uit Terneuzen moest zich verantwoorden voor het feit dat ze 15 januari dit jaar met haar auto op de Willem de Zwijgerlaan in haar woonplaats reed, terwijl de stoplich ten van haar voertuig niet werkten. Een loszittende draad was de oor zaak. „Levensgevaarlijk. Wanneer je dan remt, knotst er zo iemand anders bovenop", aldus de kantonrechter. Niettemin hield hij het in zijn vonnis op het schikkingsbedrag van vijftig gulden, terwijl de officier 75 gulden had geëist. De Terneuzenaar B. S. stond voor het hekje omdat hij 19 juli 1985 met een snelheid van 73 km per uur door de be bouwde kom van zijn woonplaats was gereden. Hij hield gisterenmorgen bij hoog en bij laag vol dat zijn auto die dag niet uit de garage was geweest. De officier hechtte echter meer waarde aan de inhoud van het proces-verbaal en eiste een boete van 90 gulden. De kantonrechter vonniste conform. E. P. uit Terneuzen werd schuldig ver klaard, zonder dat straf werd opge legd. Hij zette 29 december verleden jaar zijn auto aan de Herengracht in zijn woonplaats, zonder parkeer- kaart. P. was echter van mening dat de gemeente Terneuzen in gebreke was gebleven. Bij de parkeerplaats was namelijk niet goed aangegeven dat er die dag in de stad koopavond werd gehouden. Op andere avonden kan er vrij geparkeerd worden. De verbalisant had P. toegevoegd dat de koopavond in de krant was aangekon digd. De kantonrechter en de officier vonden dat echter geen steekhoudend argument, zodat P. er zonder strafop legging van af kwam. Bridgewedstrijd - Bridgeclub Axel speelde een onderlinge wedstrijd in het cultureel centrum de Halle. Groep 1, 16 paren. De uitslag: 1 de dames Kock-Pel; 2 mevrouw Groenewoud-de heer Schuurman: 3 echtpaar IJsebaert. Groep 2. 12 paren. De uitslag: 1 de heer Moeliker-de heer Olyslager: 2 de dames Kraayenbrink- Herrebout; 3 de heren Pel-van Bambost. Sportinstllif- Om gelegenheid tot sporten te geven aan mensen die over dag veel vrije tijd hebben worden er in 't Sportuus in Axel vanaf donderdag 2 oktober weer sport- en spelinstuiven gehouden in het kader van Sport Over dag. Iedere donderdagmiddag tot en met maart volgend jaar kunnen huis vrouwen, werklozen, vroeg gepensio neerden en mensen die in ploegen dienst werken er terecht om mee te doen aan onder meer basketbal, bad minton, tennis en diverse andere spe len. Iedere vrijdagavond is er een spelin- stuif voor sportbeoefenaars op recrea tieve basis, van half zeven tot acht uur. Onder leiding van een bevoegd recrea tiesportleider kan mee worden gedaan aan zaalhockey, badminton, volleybal èn andere spelen. Ook zijn er verschil lende gezondheids- en grondoefenin- gen. De sport-overdagactiviteiten zijn op de donderdagmiddag van half twee tot drie uur. Voor beide sport-activiteiten geldt een minimumleeftijd van zestien jaar. Autorit In het kader van de ker mis in Nieuw-Namen hield het plaatse lijke feest- en sportcomité een auto- oriëntatietocht voor inwoners en oud inwoners van Nieuw-Namen. Aan deze tocht namen 28 ploegen deel. De uitslag: 1 J. Lockefeer. 107 punten; 2 S. Lockefeer. 106; 3 W. van der Heyden, 98; 4 E. van Damme, 96; 5 P. Kindt, 90. Collecte Collectanten van het Koningin Wilhemina Fonds hebben in Oostburg 3667,45 opgehaald voor de bestrijding van kanker. Kaartingen De algemene kaart club te Oostburg hield een kaarting waaraan 68 personen deelnamen. De uitslagen. Jokeren: 1 R. Post-Ploeg- aert 34 punten; 2 I. Beerends 39; 3 I. Koens-Minnaert 51. Bieden: 1 J. Ver- meerssen 82: 2 P. Koens 81; 3 J. van Houte 81. De volgende kaarting is vrij dag 10 oktober. Kaarting Kaartclub DOS uit Sas van Gent geeft vrijdagavond in ca fé 'd Ouwe Smisse aan de zandstraat in Sas van Gent haar eerste grote kaar ting. Inschrijven voor dit Bieden zon der Roem kan van 19.00 tot 19.30 uur. Het kaarten zelf begint om 19.30. KIELDRECHT - De Kieldrechtse Ver zamelaarsvrienden houden zondag 21 september een ruilbeurs voor verza melaars in zaal 'Het Centrum' in Kiel- drecht. De ruilbeurs wordt verder om lijst met een mini-tentoonstelling van prentbriefkaarten van Amerikaanse - en Canadese kerken door F. Braem uit Kieldrecht. De beurs begint om 9.00 uur. SLUIS Verschillende verenigingen in Sluis werken samen aan een project voor de Derde Wereld. Dat moet uit monden in een grote fan- cy-fair, zaterdag 13 de cember in het gemeen schapscentrum 't Zoute Vestje' in Sluis. Het uitgekozen project betreft een toevlucht soord voor melaatsen met daarnaast een kraamkliniek en een po likliniek in Pati in Indo nesië. Daar is een oud-in woonster van Sluis, zus ter Emanuelle (Frida Claerhoudt) bijna veer tig jaar werkzaam. Het project is naar voren ge komen in de Sluisse commissie derde wereld project, waarvan wet houder A. Oosterling voorzitter is. Samen met het oud raadslid P. de Broek heeft de wethouder voor het project een werk groep samengesteld met daarin de bejaardenaf delingen van Sluis en Retranchement, alle ba sisscholen, de beide ker ken, de dorpsraad van Retranchement, de streekjeugdcentrale. de sportraad en nemans de gemeenteraad het raadslid H. Masclee. De bejaardenafdelingen gaan breien voor de fan- cy-fair. De dorpsraad en de sportraad zamalen spullen in te Retranche ment en Sluis. De basis scholen zorgen voor fol dermateriaal en maken een krant over het Derde Wereldproject. De streekjeugdcentrale or ganiseert vrijdag 12 de cember een disco in 't Zoute Vestje' waaraan een popgroep zal mee werken. De fancy-fair op zaterdag 13 december is in handen van stadsom roeper C. Blaecke. Dan zullen alle ingezamelde en gemaakte goederen verkocht worden en draait het rad van avon tuur. De opbrengst komt ten goede aan het Indo nesische project. Ooster ling verwacht dat ook de gemeenteraad van Sluis financieel zal bijdragen. iCollecte - De collecte van het Ko- j iingin Wilhelminafonds ten bate van ,1e kankerbestrijding heeft in Bres- icens 3133,60 opgebracht. Feestbasisschool De leerlin gen van de Clingse school voor basis onderwijs Sint Bernardus vieren deze week het feit, dat de school en het schoolplein zijn aangepast aan het ba sisonderwijs. De afgelopen maanden heeft een groep vrijwilligers, onder lei ding van schooldirecteur Karei Lansu, het schoolplein volledig aangepast aan de aanwezigheid van de kleuters en de lagere-schoolleerlingen. Woensdagmorgen tussen half elf en twaalf uur hebben de leerlingen van de onderbouw een spelochtend. Donder dag is er voor de ouders en andere be langstellenden een open dag. De acti viteiten van de verschillende groepen kunnen dan nader worden bekeken en gevolgd. Vrijdagmorgen tussen kwart over negen en kwart over elf is er voor alle leerlingen een recreatieve recor dochtend, waarbij 28 behendigheids- en recreatieve spelletjes worden beoe fend. In de namiddag om kwart over één worden de kleuters symbolisch binnengehaald. In opt.ocht zullen de kleuters vanaf de huidige kleuter school naar het gebouw van de basis school gaan, waarna om 14.00 uur in het gemeenschapscentrum Malper- tuus een opvoering volgt van het pop pentheater 'Opgepast'. De officiële opening is 's avonds om half acht. EHBO-cursus De EHBO-afde- ling Kloosterzande begint bij voldoen de deelname een nieuwe EHBO-cur- sus in oktober. De cursus bestaat uit 16 lessen en wordt afgesloten met een examen. Tevens heeft het bestuur van de afdeling Kloosterzande besloten te beginnen met een jeugdcursus B. voor kinderen ouder dan 13 jaar en jonger dan 16 jaar. Het doorgaan van deze cursus zal eveneens afhangen van het aantal deelnemers. Gaaibolling Gaaibolclub 'De Dwarsliggers' uit Ossenisse houdt zon dag een gaaibolling in het verenigings gebouw 'Hof ter Nesse' aan de Kip straat in Ossenisse. De gaaibolling be gint om 14.30 uur. Clubkaarting Zaterdag wordt een clubkaarting gehouden voor de competitie in het verenigingsgebouw van Ossenisse 'Hof ter Nesse'. Aan vang 20.00 uur. Parkietenshow De Parkieten- speciaalclub houdt vrijdag 19, zater dag 20 en zondag 21 september een parkietenshow in gemeenschapscen trum De Warande in Sint-Jansteen. De vogels zijn te bezichtigen na de keu ring op vrijdag en zaterdag vanaf 19.00 uur. Zondag is de tentoonstelling van af 14.00 uur toegankelijk. Feestavond Smash De tennis vereniging 'TC Smash' uit Sint-Jan steen houdt zaterdag als afsluiting van de clubkampioenschappen en het zo- mertennisseizoen een feestavond in de kleine zaal van het gemeenschapscen trum 'De Warande'. De bijeenkomst begint om 19.30 uur met de uitreiking van de prijzen aan die leden die dit jaar clubkampioen zijn geworden. Daarna volgt er voor de leden een koud buffet en muziek. Dartswedstrijd In café de Gra vin in Westdorpe wordt zondag een Dartswedstrijd gehouden. Het spel is 501 open op. De inleg is 5 gulden en de aanvang is 14.30 uur. Touwtrekken Liefhebbers van touwtrekken kunnen zondag 28 sep tember in café de Gravin in Westdorpe terecht. Het gaat hier om wedstrijden voor dames en heren in de klasse wed strijd, recreatie en gelegenheid. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur. Kaarting In De Straete in Zand straat wordt zondag het kaartseizoen geopend met een prijskaarting. Er kan van 14.00 uur tot 14.30 uur ingeschre ven worden voor het Bieden zonder Roem en de inleg is 5 gulden per per soon. In totaal zijn er 40 prijzen te win nen met een gezamelijke waarde van 400 gulden HULST - In zaal 'De Smickel' in Hulst werd een kaarting gehouden waaraan 57 personen deelnamen. De uitslag: 1 mevrouw Vermeulen uit Clin- ge, 2 P. de Feber uit Kloosterzande, 3 P. Braat uit Philippine, 4 Th. Schauwaert uit Hulst, 5 mevrouw Mortier uit Hulst. In zaal 'De Kroon in Hulst werd een kaarting gehouden waaraan 44 perso nen deelnamen. De uitslag: 1 F. van Eek uit Sint-Jansteen, 2 mevrouw Van de Velde uit Kloosterzande, 3 P. van Kerckhoven uit Hulst, 4 R. van de Branden uit Clinge. 5 J. van de Ende uit Hulst. De afdeling Graauw van de rooms-ka- tholieke bond van ouderen hield een- bejaardenkaarting in het gemeen schapscentrum in Graauw waaraan 24 personen deelnamen. De uitslag: 1 E. van de Branden uit Hulst, 2 a. van Regenmortel uit Graauw, 3 R. Lind- hout uit Axel, 4 A. van Driel uit Axel, 5 me vrouw De Bliek uit Graauw. In zaal 'Marjo' in Nieuw-Namen werd een kaarting gehouden waaraan door 28 personen werd deelgenomen. De uitslag: 1 C. de Winckel-J. Schroder; 2 p. Praet-G. van Roeyen; 3 F. Blommaert-Th. Praet. Afvallers: 1 M. Petinda-E. de Koning; 2 G. Verhulst-L. van Vlierberghe; 3 A. Thie- lens-J. Dillis. Schieting In verband met de ker mis in Lamswaarde is er in café 'De Vier Jaargetijden' een schieting op de liggende wip op zaterdag, zondag en maandag. De schietingen beginnen 's middags om 14.30 uur. Een 'gewonde' opvarende van het in brand geraakte jacht Strn wordt aan boord van de reddingboot Javazee gebracht. BRESKENS - „Het werd hoog tijd dat wij ook eens een gezamenlijke oefening met de brandweer gingen hou den", vertelt J. Vader, stuurman van de Breskense red dingboot Javazee. „Aan de andere kant hebben ze dat al zo vaak gedaan, maar er kan aan deze kant ook van alles gebeuren, met die veerboot bijvoorbeeld". Stuur man Vader had het draaiboek gemaakt voor de eerste gezamenlijke oefening van de Koninklijke Zuid-Hol landse Maatschappij tot Redding van Schipbreukelin gen, de vrijwillige brandweer en de EHBO van Bres kens. Het was bovendien de eerste oefening aan de Zeeuwsvlaamse kant van de Westerschelde. Om drie minuten over zeven kwam bij schipper H. de Lobel een noodsein binnen van het scheepje Stern. Er was brand aan boord uitgebroken en twee man waren gewond geraakt. Schipper De Lobel waarschuwde de Alarmcentrale, die op haar beurt de brandweer, de EH BO en de bemanning van de Javazee waarschuwde. Omdat de Stern in ondiep water lag, dicht bij het strand tussen het Killetje en het naaktstrand, rukte ook de red dingboot Tuimelaar uit Vlissingen uit. Een uur nadat het noodsein was binnengekomen waren de gewonden van boord gehaald en was de brand ge blust. Aanvankelijk zag het er naar uit dat de operatie meer tijd zou vergen, omdat de brandweer een deel van de uitrusting was vergeten. Het werd echter snel ont dekt, waardoor het terugvaren niet veel tijdverlies ople verde. Na de oefening heerste tevredenheid over het ver loop van de reddingsoperatie. Ondanks het feit dat het overbrengen van de gewonden de nodige tijd had ge kost, werd alles binnen het tijdschema afgehandeld. Burgemeester C. T. Spijkerboer, die de oefening vanaf het strand volgde, complimenteerde na afloop iedereen met het goede verloop. Bedroefd, delen wij u mede, dat geheel onver wacht van ons is heengegaan, onze geliefde vrouw, moeder en oma PASSIRA HENDRIKA DE FEIJTER echtgenote van Pieter Leenhouts op de leeftijd van 52 jaar. Sas van Gent: Streefkerk: Axel: Terneuzen: Middelburg: Sas van Gent: Clinge: Sas van Gent: P. Leenhouts I. F. Leenhouts J. Leenhouts-van Zetten F. P. Leenhouts W. Leenhouts-Bakker M. S. Eckhardt-Leenhouts C. J. Eckhardt Mirella en Maaike S. P. Leenhouts J. H. Leenhouts A. Goudzwaard L. J. Leenhouts M. P. Leenhouts De Heere sterke ons in dit smartelijk verlies. Sas van Gent, 15 september 1986 Heerlijkheidsstraat 7 De teraardebestelling, voorafgaande door een rouwdienst in de Ned. Hervormde Kerk te Sas van Gent, zal plaatshebben op donderdag 18 sep tember 1986 om 14.15 uur. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de Aula van de Begraafplaats. Geen bloemen. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van ons oud-bestuurslid F. M. LAURET Buurtvereniging 'Oranjekwartier' Speeltuin 'Oranjekwartier' Terneuzen, 16 september 1986. Met leedwezen hebben wij afscheid moeten ne men van ons trouw en gewaardeerd lid FRANS LAURET Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden V.V. Terneuzen Terneuzen, 16 september 1986. Bezoek de van in Gemeentemuseum Terneuzen t/m 27 september open tijdens kantooruren. Doden- en bevrijdingsherdenking op zaterdag 20 september 1986 Burgemeester en wethouders van Axel maken be kend dat op zaterdag 20 september 1986 de do- den- en bevrijdingsherdenking zal plaatsvinden. Zij nodigen de inwoners uit op die d£ g: a. vanaf 's morgens tot zonsondergang te vlag gen; b. hetzij persoonlijk, hetzij in verenigingsver band, deel te nemen aan de bloemlegging bij het Poolse monument aan de Zeestraat/Oran jestraat, die om 12.00 uur zal aanvangen. Axel, 17 september 1986. Burgemeester en wethouders van Axel A. Hack, burgemeester J. P. van Sabben, secretaris Ook deze winter weer een gezellig dansseizoen voor (echt)paren verloofden! Probeer het ook eens. Samen met uw ega of verloofde iedere week een avondje uit en u leert nog dansen ook. Ploegendienst? Geen bezwaar. U kunt kiezen uit 3 avonden in een week, dus u hoeft geen les te missen! De tijden zijn: dinsdagavond om 20.45 u (1e les 23 sept.l, woensdagavond om 20.30 u (1e les 24 sept.) en donderdagavond om 19.00 uur (1e les 25 sept.). Kosten 130,- per persoon voor een cursus van 15 lessen. Schrijf snel in en bel 01150-12199. AXELSESTRAAT 174 TERNEUZEN OOSTBURG I I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 34