Bobby Fischer denkt aan come-back Gevangenisstraffen voor relschoppers Protest Hoek tegen degradatie-regeling Demonstraties verwacht bij congres in Lausanne Biljartdistrict viert 40-jarig jubileum Pascal Jules naar zege PZC/sport VANDALISME BLIJFT OPRUKKEN Duitse lotto Navratilova voor rechter [Mats Wilander [neemt rust Bekerfinales Heizei TOEWIJZING OLYMPISCHE SPELEN RECEPTIE BIJ WALCHERENIBEVELANDEN RONDE VAN DE EG 25 Klassement voor amateurrenners Dames Olympia winnen toernooi DODE BU DRAVERIJ Blaaspijpje voor scheidsrechters in volleybal t VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1986 LENINGRAD (DPA)- In Leningrad duiken sterke berichten op over een terug keer van de oud-wereldkampioen Bobby Fischer in de schaakarena. Volgens het Westduitse persbureau DPA zou de Amerikaanse grootmeester, die zich in 1975 terugtrok, bereid zijn voor een bedrag van vijf miljoen dollar (onge- veer 12,5 miljoen gulden) om de wereldtitel te spelen. Dat verklaarde Rafael Tudela, lid van het bestuur van de wereldschaakbond (FIDE). „Fischer wil om de wereldtitel spelen", zei hij. „Maar dan wel buiten de FIDE om". Volgens Tu dela houdt Fischer zich nog altijd intensief met het schaken bezig. „Ik heb Fischer vorig jaar enkele dagen in Mexico meegemaakt", aldus Tudela. „Hij speelt, vooral vluggertjes. En hij analyseert wel degelijk de partijen van de belangrijkste toernooien en tweekampen". Engelse voet balclubs blijven uit gesloten PRAAG (GPD) Het vandalisme en de oprukkende belangstelling van de nieuwe media drei gen het voetbal als kijksport de nek om te draaien. De nog steeds dalende bezoekersaantallen in de meeste Europese landen bewijzen dat wekelijks. Maar in plaats van passende maatrege len te nemen om die negatieve spiraal te doorbreken, schuift de Europese voetbalunie de pro blemen liever voor zich uit en wordt er gezocht naar lapmiddelen om de belangstelling weer op te krikken. Zo had het uit tien leden bestaande uitvoerend comité van de UEFA in Praag drie dagen nodig om tot de slot som te komen dat Engelse clubs pas op z'n vroegst in het seizoen 1987-'88 weer mogen deelnemen aan een van de drie Europese bekertoernooien. In de Tsjechische metropool werd amper een woord vuil gemaakt aan de enor me toevloed van wedstrijden op com merciële tv-kanalen als Sky Channel en Europa TV. Alsof het geen gemeen schappelijk belang is om de hausse in tv-voetbal tegen te gaan, schuift voor zitter Jacques Georges die problema tiek door naar de nationale bonden en .wacht hij rustig de resultaten af van het congres dat binnenkort over deze materie wordt gehouden. De vaderlandse voetbalbond onder handelt intussen rustig verder met 'twee tv-stations, maar zal daarbij wel iets behoedzamer te werk gaan na het echec met Filmnet. „Je kunt er niks te gen doen", heeft KNVB-voorzitter Jo van Marle zich al overgegeven aan de macht van de tv. „Maar ik geef toe dat je er tureluurs van wordt als je alles maar op de tv kwakt. Je ontkomt er echter niet aan". Dat is slechts ten dele waar, omdat de voetbalbond nog altijd het recht heeft om voetbalwedstrijden op televisie te verbieden. De Macht van de topclubs en de sponsors reikt inmiddels echter zo ver, dat de voet balbond het niet in het hoofd zal halen om dwars te liggen. .Een niet minder veeg teken voor de tanende belangstelling voor voetbal is de schrikbarend geringe interesse voor de huisvesting van de twee be langrijkste Europese bekerfinales. die van de landskampioenen en de be kerwinnaars. Zegge en schrijve vier steden meldden zich als kandidaat; Gothenburg heeft zich inmiddels te rugtrokken vanwege de hoge kosten die gemoeid zijn met de veiligheids voorschriften die de UEFA stelt. De voornaamste gegadigden zijn nu We nen, waar in het nieuwe Prater-sta dion de finale van de landskampioe nen moet worden gespeeld, en Am sterdam, dat als strijdtoneel moet dienen voor de eindstrijd van de be kerwinnaars. De definitieve beslis sing valt begin oktober, wanneer het dagelijks bestuur van de UEFA in Zü- rich bijeenkomt. Het alternatief voor Amsterdam is het Feyenoord-stadion in Rotterdam. In eerste aanleg heeft burgemeester Pe per weliswaar afwijzend beslist, maar volgens Van Marle heeft de UEFA Rot terdam „in de broekzak gehouden" omdat er signalen zijn dat de gemeen te Rotterdam die afwijzing wil herzien. Van Marle vindt het ook niet vreemd dat er zo weinig gegadigden zijn om een Europese bekerfinale in huis te ha len. „De veiligheidsvoorschriften zijn zo streng en er zijn dermate grote be dragen mee gemoeid dat het nauwe lijks meer is op te brengen. Amster dam zal aan die voorwaarden moeten kunnen voldoen en de KNVB zal be reid moeten zijn het risico te dragen". TERNEUZEN - Met alleen nog wed strijden in Eede (zondag), Nieuw-Na- men (16/9) en de sluitingskoers in Hulst (7/10) is de winnaar van het na jaarsklassement voor de wielerama- teurs zo goed als bekend. Twan den Braber uit het Brabantse Fijnaart leidt daarin. Zijn puntenvoor- sprong op een drietal achtervolgers is inmiddels zo groot dat Den Braber nog moeilijk van de zege afgehouden kan worden. In Eede, Nieuw-Namen en Hulst zijn respectievelijk 5, 10 en 10 startpunten te verdienen. Het klassement ziet er na de wedstrijd in Cadzand als volgt uit: 1. Twan den Braber 160 punten; 2. Eric Vereecken St.Jansteen 133; 3. Cees Vleugel Wemeldinge 132; 4. Ka- rel van Goethem Kloosterzande 130; 5. Francois Franse 1136Janus de Visser Goes 111; 7. Guus Barhorst Biervliet 96; 8. Peter Mol 's Gravenpolder 91; 9. Peter Hofland Roosendaal 82; 10. Werner Wieme Oost kamp (B) 81. H AMBURG (SID) - De trekking van de Westduitse lotto-cijfers heeft de vol gende winnende getallen opgeleverd; le trekking: 8 13 20 23 29 48 res: 9 2e trekking: 1 3 13 22 26 27 res: 45 Spel 77: 2028095 Jo van Marle: vreemd dat er zo weinig gegadigden zijn voor de bekerfinales. Dat is een regelrecht uitvloeisel van het Heizel-drama van mei vorig jaar waarbij 39 mensen het leven verloren voorafgaande aan de eindstrijd dei landskampioenen tussen Juventus en Liverpool. Bijna direct daarop wer den de Engelse club voor onbepaalde tijd uitgesloten van deelneming aan Europees bekervoetbal. Volgens de UEFA waren er in de laatste maanden signalen dat de supportersrellen wa ren afgenomen, maar de mensonte rende taferelen op de veerboot naai Hoek van Holland bewezen deze zo mer het tegendeel. „Pas volgend jaar", aldus Van Marle „komt de zaak-Engeland in de UEFA weer aan de orde. Op 25 september is er in Londen een herdenkingsdienst voor Stanley Rous en bij die gelegen heid zullen we om de tafel gaan zitten met de Engelse bond. Maar niet eerdei dan in het seizoen 1987-'88 zullen En gelse clube weer worden toegelaten tot toernooien van de UEFA". De Europese voetbalunie denkt daar bij nu al een selectie te moeten aan brengen en clubs te moeten weren die berucht zijn vanwege hun supporters. Van Marle; „Het is sneu voor een club als Everton, die nooit problemen heeft. Maar het gevaar bestaat dat de sup porters van Liverpool bij Everton op de tribune gaan zitten om rotzooi te trappen. Op die manier zou Everton het slachtoffer worden van mensen die de trammelant bewust opzoeken. Daarom blijven voorlopig alle Engelse clubs uitgesloten". Heel wat minder logisch is het stand punt van de UEFA ten aanzien van clubs die in eigen land al een slechte reputatie hebben opgebouwd. De Eu ropese voetbalunie verschuilt zich daarbij achter de dooddoener dat in het buitenland eerst de bewijslast ge leverd moet worden in plaats van pre ventief op te treden. „Een club als FC Den Haag", meent Van Marle, „mag je niet beoordelen op de Nederlandse si tuatie. Pas als het bewijs is geleverd dat supporters van zo'n club ook in het buitenland rotzooi trappen, kan de UEFA maatregelen nemen". De UEFA spant het paard kennelijk lie ver achter de wagen. Een opmerkelijke beslissing nam de UEFA in Praag met de toelating van Israël tot de Europese zone voor het WK-kwalificatietoernooi voor spelers onder zestien jaar. Volgens Van Marle is het geen doorbraak maar wel een stap op weg er naartoe. „De deur staat op een kier. Het is nog niet veel, maar wel een begin". Bevreesd als de Europese voetbalunie is voor terrorisme doet het wel erg wrang aan dat uitgerekend België de tegenstander van Israël is. „Men zegt dat er geloot is", deelt Van Marle een sneer uit aan de FIFA, onder wier su pervisie dit eerste toernooi voor spe lers onder zestien wordt gehouden. „Maar er is wel vaker sprake van een geleide loting". UTRECHT (ANP) - De Utrechtse poli tierechter mr. P.W. van Schendel heeft woensdag voetbalsupporters veroordeeld tot gevangenistraffen, dienstverlening en bezoekverboden. De 27-jarige A. H. uit Den Haag en de 18-jarige P. K. uit Utrecht werden ie der veroordeeld tot een gevangenis straf van twaalf weken, waarvan zes weken voorwaardelijk met aftrek van voorarrest en een proefperiode van twee jaar. Bij rellen tijdens de voetbalwedstrijd in de eredivisie tussen FC Utrecht en FC Den Haag op 31 augustus hadden zij een steen gegooid naar supporters van hun tegenpartij. Als bijkomende straf kregen zijhetverbodomlö thuis- en uitwedstrijden van hun favoriete club te bezoeken. Tijdens de pauze van die wedstrijden moeten zij zich melden op het hoofbureau van politie in hun woonplaats. Officier van justitie mr. H. Donker had tegen het tweetal een gevangenisstraf geeist die zes weken hoger lag. Hij vat te de hele zaak samen in één woord: „voetbalterrorisme". „Vroeger kon het hele gezin naar een voetbalwedstrijd. Nu bepaalt een kleine groep van sup porters de gang van zaken. De sfeer is grimmig en bij omwonenden van een stadion heerst angst", zei hij. De 26-jarige Utrechter J.L. had een steen gegooid naar de trein met sup porters van FC Den Haag toen deze het station binnenkwam. Hoewel hij daar toevallig aanwezig was, had hij zich laten meevoeren met het tumult. Mr. Van Schendel ging niet in op de eis van 16 weken waarvan acht voorwaar delijk, maar veroordeelde hem tot 50 uur dienstverlening en een verbod om tien wedstrijden van zijn club te bezoe ken. Overeenkomstig de eis kreeg de 26-ja- rige Utrechter P.J. een straf van tien weken waarvan zes weken voorwaar delijk en een bezoekverbod van 15 wedstrijden. Hij had na afloop van de wedstrijd toen de FC Den Haag-sup porters al waren afgevoerd zijn lusten bot gevierd op een auto van de ME. Hij had dat zelf als een grap gezien, maar de rechter was die visie niet toe gedaan. TERNEUZEN - Het damesteam van Olympia heeft donderdag het zesde internationale Neuzen-toernooi voor veteranen gewonnen. De laatste wed strijd tussen Vlissingen en het Ter- neuzense Olympia was op sportpark Oude Vaart beslissend voor de eerste plaats. De organiserende vereniging begon goed en nam een 1-0 voorsprong door Joke Louwerse, die een uitstekende combinatie met Marja van Maarleveld doeltreffend afrondde. Vlissingen kwam even later terug in de wedstrijd door een doelpunt van Lenie de Schip per (1-1). Tenslotte zou een treffer van Marja van Maarleveld Olympia aan de winst (2-1) helpen. Door de nederlaag van de Vlissingse dames behaalde HSD uit Zierikzee een verrassende tweede plaats in de eindstand. De wed strijden werden in een halve competi tie gespeeld. De eindstand van het toernooi: 1. Olympia 8 pnt.; 2. HSD- Zierikzee 7 pnt.; 3. Vlissingen 6 pnt.; 4. Oranje- Brussel (B) 5 pnt.; 5. Tempo- Bergen op Zoom 2 pnt. (beter doelsaldo); 6. Rapide- Hulst 2 pnt. RIVERHEAD (DPA) - Martina Navra tilova moet zich maandag verant woorden voor de rechtbank in River- head op Long Island. s Werelds beste tennisspeelster zou tij dens het toernooi op Flushing Mea dow in 1982 de fotograaf Arthur Seitz hebben geslagen, toen deze een kiek van haar wilde nemen. Seitz heeft een schadeclaim van twee miljoen dollar (4,7 miljoen gulden) ingediend. De multi-miljonaire wenst daarente gen vier miljoen dollar te ontvangen van de fotograaf. Volgens Navratilova is niet zij, maar de fotograaf hand tastelijk geweest. Zij vindt bovendien dat Seitz haar beledigd heeft. STOCKHOLM (AFP) - De Zweedse tennisser Mats Wilander heeft beslo- :ten twee maanden rust te nemen. Het eerste toernooi, waaraan hij weer wil deelnemen, is het open kampioen schap van Stockholm, begin novem ber. „Ik ben doodmoe van het tennis en al les wat daar mee te maken heeft", al dus de Zweedse nummer één tegen over journalisten. „Het is goed, dat ik jer een tijdje tussenuit ga". Als gevolg daarvan zal Wilander geen deel uitma- iken van het Zweedse Daviscupteam, ■dat begin oktober in Praag tegen Tsje- Vho-Slowakije uitkomt. HOEK - De voetbalclub Hoek heeft door middel van een brief protest aangetekend bij de KNVB naar aan leiding van de promotie/degrada tieregeling in de tweede klas van het zaterdagvoetbal. Door de sterk te van de tweede klas op dertien clubs te brengen, heeft de 'ongewo ne' maatregel belangrijke gevolgen voor de degradatie. Aan het eind van het seizoen moeten in Zuid-I drie clubs degraderen naar de derde klas. Het bestuur van Hoek maakt vooral bezwaar tegen de gang van zaken rondom Zwart Wit '28. De Rotter damse club, die vorig jaar uit de eer ste klas district West degradeerde, diende een verzoek in bij de KNVB om in de tweede klas Zuid 1 te mo gen uitkomen. De achterliggende gedachte was: de clubs in de tweede klas Zuid zijn minder sterk, dus is er meer kans op promotie. Het verzoek werd onmiddellijk ingewilligd. Volgens secretaris Nel van de Velde van Hoek is de indeling 'unfair te noemen'. „Waarom moeten de Zeeuwse clubs van een dergelijke maatregel weer de dupe worden. Het zou toch logischer zijn dat Zwart Wit in het district West 1 of 2 was inge deeld. De uitwedstrijden zijn daar veel dichter bij, terwijl ze nu onnodig verre reizen maken". Door de nieuwe regeling (Seroosker- ke kon bijvoorbeeld als nummer twee van de derde klas meepromo- veren) was er één club teveel voor de tweede klas. De indeling wordt nor maal berekend naar twaalf ploegen per klas, maar nu moest alsnog een extra plaats worden vrijgemaakt. Om het protest te bekrachtigen heeft het bestuur van Hoek een brief gestuurd naar alle verenigingen van Zuid 1. Inmiddels heeft Arnemuiden positief gereageerd en eveneens een 'protestbrief naar de KNVB verzon den. Burgemeester Van Thijn (midden) met de Olympische kampioenen Anton Geesink en Fanny Blankers-Koen. Op de achtergrond de Olympische trein op het station in Amsterdam. AMSTERDAM (ANP) - President-directeur L.F. Ploe ger van de Nederlandse Spoorwegen heeft donderdag morgen op station Amsterdam-Sloterdijk een Olympi sche trein - de locomotief Amsterdam en twee eerste klas rijtuigen - overhandigd aan burgemeester Van Thijn van de hoofdstad. Met deze trein zal de Nederlandse delegatie op 9 October naar Lausanne vertrekken, waar het Internationaal Olympisch Comité (IOC) ruim een week later zal beslis sen waar in 1992 de Olympische Spelen zullen worden gehouden. Op de locomotief is het stadswapen van Amsterdam aangebracht en op de twee wagons staan de Olympi sche symbolen met de tekst „Amsterdam 1992" afge beeld. De Nederlandse Spoorwegen ondersteunen de kandidatuur van Amsterdam, alleen al omdat het in 1992 zonder spoorwegen niet zal gaan, aldus drs. Ploe ger. Deze overhandigde Van Thijn ook een symbolische treinkaart naar de Zwitserse stad. Dat ontlokte de burgemeester de opmerking: „Ik was eerst bang dat het een enkele reis zou zijn, maar ik zie dat het een retourbiljet is. Dat duidt er op dat we de race zullen winnen, want zonder dat zou ik niet durven terug komen." De trein zal tot aan het vertrek van de Neder landse delegatie in de gewone dienstregeling blijven rij den, zodat men hem, aldus Ploeger, overal in het land kan zien. LAUSANNE (SID) - Tijdens de 91e vergadering van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) van 12 tot 17 oktober in Lausanne zullen verschillende actiegroe pen demonstreren tegen de Olympische Spelen. Ze ko men uit verschillende steden, die op 17 oktober in de Zwitserse stad de organisatie van de Olympische Spe len hopen te verwerven. olgens eerste schattingen worden duizend demonstran ten verwacht voor protestmarsen. Het stadsbestuur kan deze acties niet verbieden gezien de democratische vrijheden. Daarentegen overweegt de leiding van het IOC de ten toonstelling van de Olympische kandidaten in het Pa lais de Beaulieu uit vrees voor incidenten voor het grote publiek te sluiten. Alleen IOC-leden en geaccrediteerde media-vertegenwoordigers zouden nog toegang kunnen krijgen. Amsterdam, Barcelona, Belgrado, Birming ham, Brisbane en Parijs zijn kandidaat voor de Zomer spelen, Albertville, Anchorage, Berchtesgaden, Cortina d'Ampezzo, Falun, Lillehammer en Sofia voor de win terspelen. Deze dertien steden presenteren zich in het Palais de Beaulieu voor de laatste keer voor de stem ming van 17 oktober. Bij de vorige IOC-vergadering, in Oost-Berlijn, had het publiek nog vrij toegang en werd de tentoonstelling bezocht door 42.000 geïnteresseer den. VLISSINGEN - Met een recep tie (van 18.00 tot 20.00 uur) en een feestavond in 's Lands Welvaren te Kwadendamme viert het district Walcheren/ De Bevelanden van de biljart bond morgen (zaterdag) het veertigjarig bestaan. Een jubileum waarbij vooraf het getal 40 nogal ter discussie is geweest. Van diverse kanten is het huidige districts- bestuur er namelijk attent op gemaakt dat het district waarschijnlijk ouder is. In de regio zijn diverse verenigingen (ALM Goe en VEG Oost-Souburg) te vinden waarvan de oprichtingsdatum voor 1946 (het 'geboortejaar' van het district) ligt. Bart de Willigen uit Oost- Souburg, de districtsvoorzitter die in 1983 Willy Moes uit Middelburg op volgde, wijst er echter op dat veel vroe ger de districten Walcheren en De Be velanden elk een apart district waren. „De samensmelting is pas in septem ber 1946 tot stand gekomen. Waarbij we het briefhoofd van het district als oprichtingsdatum aangehouden heb ben", aldus De Willigen. „We kunnen alle activiteiten van het district terug zoeken tot 1960, de periode daarvoor is een zwart gat. Mogelijk geeft de jubi leumviering wat meer informatie over die ontbrekende jaren als er wat oud gedienden hun herinneringen uit die tijd ophalen", hoopt de districtsvoor zitter. Als Bart de Willigen de periode 1960- 1986 samenvat, komt h ij voor zijn dis trict tot een positief saldo: „Het dis trict is natuurlijk gegroeid, inmiddels hebben 29 verenigingen zich aangeslo ten. Bij het secretariaat staan 460 le den ingeschreven. In ons jubileumjaar hadden we daar graag 500 voor inge vuld, dat hebben we jammer genoeg dus niet gehaald". Een dergelijk aan- TERSCHELLING (ANP) - De 44-jarige H. Wiersma uit Katlijk is tijdens een kortebaandraverij in Midsland op Terschelling door een ongeluk om het leven gekomen. De man, die als offi cial aanwezig was werd geraakt door de zijkant van een sulky en liep ern stig hersenletsel op. tal leden moet overigens volgens de voorzitter wel haalbaar zijn. Een groot aantal clubs heeft de weg naar het SEOEL (REUTER) - Volleybal- scheidsrechters moeten zich volgen de week tijdens de Aziatische Spelen in Seoel aan alcohol-tests onderwer pen. Voorafgaand aan de wedstrijd dienen de umpires in een pijpje te blazen. Met deze maatregel wil de organisatie voorkomen dat de arbiters onder in vloed van alcohol storende fouten ma ken die een internationaal incident zouden kunnen veroorzaken. KNBB-lidmaatschap echter nog niet gevonden. De Willigen zal zijn bestuur dersteam echter in die richting zeker motiveren. Positief noemt hij ook de uitbreiding die het arbiterkorps de laatste jaren heeft meegemaakt. En echte 'hoogtepunten' uit het bestaan vindt De Willigen (de vierde in de rij van districtsvoorzitters na Floor Mei- se, Wim Maas en Willy Moes) het bondsridderschap van Floor Melse en Bertus Korff en de twee Nederlandse kampioenschappen die in het district zijn gehouden. Het enige conflict waar mee ht huidige bestuur kreeg te ma ken was de omstreden pasjesregeling van enkele seizoenen terug. Dat is in middels uit de wereld. Wat Bart de Wil ligen meer zorgen baart is het grote aantal bestuurswisselingen van de laatste jaren. „Dat is niet direct bevor derlijk voor een soepele organisatie". VISEU (AFP) - De Fransman Pascal Jules heeft donderdag de eerste etap pe gewonnen van de wielerronde van de Europese Gemeenschap (EG), voorheen de Ronde van de Toekomst. Na de rit van 145 kilometer van Porto naar Viseu bleef de Spanjaard Miguel Indurain in de leiderstrui. Jules en zijn vluchtmakkers Casado en Richard hadden een maximale voorsprong van twee minuten en twin tig seconden. Toen was er nog 22 kilo meter te rijden. Onder de impulsen van de ploeggenoten van leider Indu rain en de Russen liep deze marge in de slotfase echter drastisch terug. Casa do moest op 8 km lossen, Jules en Ri chard bleven nog net uit de greep van de hoofdmacht. Frans Maassen was opnieuw de beste Nederlandse renner. Hij eindigde als vijftiende op elf seconden van Jules. In de algemene rangschikking is hij nu elfde op zeventien seconden van Indu rain. In de tweede etappe van de ronde van de EG, de vroegere Ronde van de Toe komst, gaan de renners over 204 kilo meter van Celorico da Beira in Portu gal naar Salamanca in Spanje. Uitslag eerste etappe: 1. Pascal Jules (Fra) de 162 km in 4 uur, 11 minuten en 2 seconden (gemiddelde snelheid 38,839 km/u), 2. Ber nard Richard (Fra) op 1 seconde, 3. Juan Martin-Zapatero (Spa) op 10 seconden, 4. Rikho Soeoen (Sov) op 11 seconden, 5. Bru no Wojtinek (Fra) z.t„ 6. Manuel Neves (Por) z.t„ 7. Milan Jonak (Tsj) z.t„ 8. Janusz Kuun (Noo) z.t„ 9. Vladimir Moeravski (Sov) z.t„ 10. Camilla Passera (Ita) z.t„ 15. Frans Maas sen (Ned) z.t. Algemeen klassement: 1. Miguel Indurain (Spa) 4 uur, 17 minuten, 7 seconden, 2. Jules op 1 seconde, 3. Richard op 3 seconden, 4. Martial Gayant (Fra) op 13 seconden, 5. Christian Chaubet (Fra) z.t., 6. Jonas Tegs- tröm (Zwe) op 14 seconden, 7. Wojtinek z.t., 8. Karin Myyrilainen (Fin) op 15 seconden, 9. Jerome Simon (Fra) op 16 seconden, 10. Phi lippe Bouvatier (Fra) op 17 seconden, 11. Maassen z.t.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 25