ZA TERDAGVOETBAL Indeling competitie ZONDAGVOETBAL ssv PZC/amateurvoetbal 12 EERSTE KLAS A Oostkapelle TWEEDE KLAS A Arnemuiden Serooskerke Bruse Boys Hoek AZVV PZC/amateurvoetbal DERDE KLAS A Terneuzense Boys Noad'67 WHS Zaamslag Yerseke Nieuwdorp Kapelle Kloetinge Wemeldinge Nieuwland Mevo De Meeuwen VCK Tholense Boys Smerdiek DFS VIERDE KLAS A Krabbendijke SPS EERSTE KLAS E Vlissingen TWEEDE KLAS B Middelburg Zierikzee Steen Clinge Sluiskil Zaterdag Eerste klas A Tweede klas A Derde klas A Vierde klas A Zondag Eerste klas E Tweede klas B Derde klas D Vierde klas G Vierde klas H DERDE KLAS D Vogelwaarde Goes Breskens Vosmeer Patrijzen HVV '24 IJzendijke Philippine VIERDE KLAS G RCS Biervliet Axel VIERDE KLAS H Hoofdplaat Noormannen Terneuzen Lewedorpse Boys Koewacht Hontenisse VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1986 VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1986 WKÊÊÊÊKUÊÊÊÊÊÊÊÊtÊKA keepers Jaap Pijnenburg en Ruud Pennings; Peter Groenewegen; Klaas van Belzen, Ronald Aarnout- se, Adriaan Nieuwenhuijse; Stoffel Schipper, Ronald Mesu, Eric Wattel, Anton Hoogesteger, Marien de Meij, Gerard Schipper, Ad Poortvliet, Pe ter Verburg, Piet Baan, Rob de Nooijer, Jimmy Pentury, Philip van Hees en Christof Wisse. Vertrokken: Jan-Kees de Jonge (Heinkenszand), Pieter Goeree (Nieuwdorp), Eugène Fagg (ge stopt). Nieuw: Jimmy Pentury (Middel burg), Rob de Nooijer (Vlissingen), Piet Baan (Middelburg), Christof Wisse (Domburg), Anton Hoogeste ger (Goes), Ruud Pennings (De Noormannen), Philip van Hees (Mid delburg). Trainer: Dick van Westen. John Jasperse is de keeper: Henk de Nood, Cees de Ridder, Rinus van Belzen, Jan-Bart Jasperse, Jos van Belzen, Paulus Poortvliet, Chris Schroevers, Hugo Crucq, Jacco Oos terling, Adrie van Belzen, Gert-Jan Bouterse, Dies van de Ketterij, Paul Poortvliet, Leo de Nooijer, André Marteijn. Vertrokken: geen. Nieuw: André Marteijn en Dies van de Ketterij (eigen kweek). Trainer: Jack Schipper. Keepers, Jan-Willem Dooge, Harry Willeboordse enJohnvande Elburg. Reinco Geschiere, Renë Geschiere, Kees-Pieter Geschiere, Arjen Lu- teijn, Henk Wondergem, Pieter den Hollander, Nico-Jan Bogaard, Adrie Moelker, Hans Wattel, Hans Adriaanse, Wim Allaart, Marcel de Nijs, Jan Leendertse, Bert Riemens, Perry Bogaard, Jan Riemens en Ro nald Jongelings. Vertrokken: Rens Griep (Heinkens zand). Nieuw: Marcel de Nijs (Goes), Jan Leendertse (De Bevelanders) en John van de Elburg (Oostkapelle). Trainer: Jan Meulmeester. Keeper is Steef van de Velde; Egbert van Unen, Jaap van den Berge, Fred van den Berge, Klaas Verspoor, Leen van der Bijl, Herman Knop, Willem Weber, Tonnie van den Ber ge, Jacob Kasteleijn, Jakob van den Berge, Theun de Ronde, Jeroen Hoep, Rinus Padmos, Bert van den Berge, Kees Willemse en Marco van der Have. Vertrokken: geen. Nieuw: Marco van der have (Ooster- land), Jacob Kasteleijn en Rinus Padmos (beiden eigen kweek). Trainer: Jan Kostense. Nico Knol en Willy Nieuwelink zijn de keepers; Wilco Braafhart, Franz van der Pijl, Jean-Pierre Hubregt- sen, Guido van Boom, Niek van den Houten, Jan de Block, Martin Qua- taert, Mark van Vught, Ad de Rijke, Eddie Breepoel, Onno Ribbens, Ar jen Tollenaar, Eric Dekker en Jack Caluwé. Vertrokken: Jan en Peter Hamelink (Philippine), Jan Meertens (gestopt). Nieuw: Onno Ribbens (Terneuzen). Trainer: Jan Doorns. Keepers zijn Wim Verpoorte en Frans Riekwel; Frank van Dronge- en, Jan van Drongelen, John Moes, Nico Bouwman, Patrick Wieland, Hans Picavet, Carlo Tolhoek, Wim 13 van Langevelde, Antoine Thoen, Hans Bakker, Gerard Maas, Theo Hanny, Rinus Scheele, Piet Ruiten burg, Jan Tilgenkamp, Adrie Diele- man, Dirk Schuitvlot. Vertrokken: geen. Nieuw: Antoine Thoen (Terneuzen) en Dirk Schuitvlot (overgekomen uit tweede elftal). Trainer: Hans Radt. Jan Verdonck (keeper);Franklin de Kunder, Ko Simons, Dick Buyze, Peter Baecke, Leo Staal, Adrie de Meijer, Eddie van der Hooft, Jaap Remijnsen, Jacky Scheele, Jan Cor- nelissen, Howard Völcke, Roy Scheele, Martin van de Bossche, Eric de Pooter, Jaap Pijpelink, Wim de Blaey. Vertrokken: Rolf Wilting (hij wordt begeleider van tweede elftal). Nieuw: Eddy van der Hooft (Sluis kil), Adrie de Meijer (Biervliet), Eric de Pooter, Jaap Pijpelink en Wim de Blaey (allen eigen kweek). Trainer: Arie Dekker Lamper, André Bruinooge, Jos Jere- miasse, Wim van Stel, Jan op 't Hof, Joop Paauwe. Vertrokken: Johnny Karelse (NAC). Nieuw: John Stroosnijder (Kruinin- gen), Jan op 't Hof (Hansweertse Boys) en Joop Paauwe (Yerseke). Trainer: Herman Schotman. Bram Dekker, Patrick Wauters, Ro bin Huisman, Theo Dees, Maarten van der Staal, Frans den Deurwaar der, Jan Buijze, Wim de Poorter, Jan Dees, Ko Ruijtenburg, Gijs Lok horst, Kees de Putter, Kees de Poor ter, Johan Haak, Jan de Zwarte, Pe ter Jansen, Peter Dees, Teun Dek ker, Mare de Putter. Vertrokken: geen. Nieuw: Patrick Wauters (Sluiskil). Trainer: Ben Pauwels Martin Pleijte en Hans Traas zijn de keepers; Jaap de Vos, Ron de Vos, Marcel Otte, Bert Schrier, Bram Schrier, Piet de Jager, Ronald de Jonge, Kees Lagrand, Frans de Kok, Herrie Baas, Fred Vermue, Pieter Goeree, Rien de Vos, Leen de Vos, Marius Priester, Gijs van Does, \^ppre Bram van Eenennaam, Hans Dek ker. Vertrokken: geen. Nieuw: Pieter Goeree (Oostkapelle) en Herrie Baas (Heinkenszand). Trainer: Lery van den Velde. Peter Hofman en Wim Katsman zijn de keepers; Ko Schrier, Albert Rijk, Gerald van Steenkiste, Toby van de Vrede, Joop Polderman, Hans Meij er, Dick Klijn, Harry de Waard, Jan- Pieter van Zweden, Dick van Zwe den, Jacco Bekenes, Remco de Roo, Wijnand van Zweeden, Peter de Waard, Ronnie de Jager. Vertrokken: Hemmy van der Sluis (gestopt). Nieuw: Albert Rijk (Robur), Remco de Roo (eigen kweek). Trainer: Ben van de Ketterij. Henk van Sabben en Wybrand Boonstra zijn de keepers; Eddy de Dreu, Delano Meccow, Diederick Hiensch, Joop Zoeteweij, André Schillemans, Johnny Kole, Leo Slabbekoom, Arjo den Dekker, Hans de Bruine, Kees Katsman, Gijsbert Bot, Kees Koopman, Erik Huissoon, Etienne Boonstra, Jurgen Timmerman, Ronald Bun, Leonard van den Houte. Vertrokken: geen. Nieuw: Ronald Bun (Vogelwaarde). Trainer: André Wurth Ko van Stel is de keeper; Joost Fol- mer, Theo Lamper, Adrie Moelker, Johnny Timmerman, Robbie Fe- leus, John Stroosnijder, Jacco Tim merman, Edwin Zuijdwegt, Marco Keepers zijn Huib van Westen en Jacky Vaders; Jaap van Oudenaar de, Frans Stols, Reinie Reijngoudt, Frans Quist, Jan Zuidweg, Wim Ver- hage, Jos van Splunter, Bram Fe- lius, Sjaak Kolaard, Joop Quist, Ard Burkens, Dim Verwijs, Leo Zuidweg, Edwin hage, Jerry Wagemaker, Mar co van Herpen. Vertrokken: Anton en Folkert Mel- chers (onbekend). Nieuw: Jacky Vaders (Vosmeer). Trainer: Ko Stoutjesdijk. Keeper is Theo den Engelsman; Dies de Witte, Sander Westdorp, Kees Westdorp, Jan Mosselman, Bram Rijnberg, Iwan van de Repe, Johan van de Repe, Willem-Jan Voogd, Arie Suares, Sander Goede- gebuure, Johan Heijboer, Henk Ver maas, Danny Vroegop, Wim Scher- penisse en Kees Smits. Vertrokken: Piet Fase en Peter Scherpenisse (beiden gestopt). Nieuw: Wim Scherpenisse (Smer- diek). Trainer: Giel van de Meeberg. Keepers zijn Sam Telussa en Frank van Eenennaam; Piet Meijer, Jan Joosse, Arthur Aarssens, Kees Joos- se, Rudie Back, Ab Crucq, Robin Thiel, Wim Dieleman, Steef de Rij ke, Albert Slinger, Peter Joosse, Wil co Kwekkeboom, Sjaak Lankhaar, Arie Willeboordse. Vertrokken: geen. Nieuw: geen. Trainer: Hans de Rijke. Keepers zijn Johnny Melis en Peter Schouwenaar; Jan Roelse, Adrie de Nooijer, Ad Janse, Johan Huijbregt- se, Ko van Garderen, Theo Franke, Robbie Dek, Jos Duivekot, Kees Da- vidse, Ronald Filius, Kees van Sluis, Paul Stroo, Mar Verhage, Adrie de Visser, Job Wisse, Klaas Verhage. Vertrokken: geen. Nieuw: Ko van Garderen (Dom burg) en Adrie de Nooijer (De Noor mannen). Trainer: Piet van de Broek. Jan Ridderhof (keeper); Martin van Hekke, Gerrit-Jan Zuijdweg, Jacco Ridderhof, Hermie Pekaar, Rien Murre, Niek Moerland, Edmond Ver- straete, Wim Zoeteweij, Hans Zoete weij, Peter de Smit, Kees de Smit, John Vette, Bram Zuijdweg, Marco de Wee, Huib Koster, John Chris- tiaanse, Hans Bakker. Vertrokken: geen. Nieuw: geen. Trainer: Joost van der Griek. Arold Versluijs en Marc van Dolder zijn de keepers; Giovanni van Gar- sel, Jos Verhage, Dankfried Verha ge, Peter Brasser, Martin Brasser, Henk Patty, Jacky Koole, Leo Bos- gra, Arjen Bosgra, Michael Dek, Je roen Terlouw, Louis van Vliet, Rinus Jobse, John-Martin van der Heijde, Eddie van Hanegem, Louis van de Guchte, Eric van Broekhoven, Nico Bogaard, Robert Huvers. Vertrokken: geen. Nieuw: Michael Dek (Walcheren). Trainer: André van de Broek. Eddy ten Klooster, Marco Bij de Vaate, Ruud Verkruyse, Dirk van der Sleen, Rini de Looze, Jan Heij- kamp, Reimo Faber, Jeroen Wijs man, Martin van den Houten, Oli vier Verwest, René Verwijs, Peter Hendrikse, Peter van der Linde, Re né Flohil, Gelijn de Masier, Ramsan Ajaz, Dick Schuls, Tonny Schuls en Rein de Vries. Vertrokken: Eddy Kiezenberg (DFS). Nieuw: Jeroen Wijsman, Martin van den Houten (Zierikzee), René Flohil (ZSC). Trainer: Peter Goedegebuure. Rien Jonker, Kees Goedegebuure, Jan van der Vlies, Jack Suykerbuik, Rien Jansen, Chris Quist, Ben Schot, Erik Elzakker, John Nieuw koop, Piet de Boef, Hans de Korte, Johan Schot, Jaap Schot, Martin Fonse, Karei Gravenmaker, Johan Ferstee. Nieuw: Erik Elzakker (komt van Dosko). Trainer: Jan Englebert. Mark Pasveer (keeper); Jaap Dek ker, Gijs Baan, Martin Koppejan- Karei Vergouwen, Koos Louwerse, Johan van EiJzeren, Harrie Koster, René Koster, Piet Goedbloed, Jo han Luijk, Aart Joziasse, Leo Touw, Sjaak de Ridder, Jaap van de Velde, Karei-Jan Meeuwse, Ronald Filius. Vertrokken: Peter Louwerse (ge stopt). Nieuw: Gijs Baan (Middelburg). Trainer: Cees Corstanje. Keepers zijn Kees Hoekman en Johnny van Hese; Rien Kriekaard, Rob van Koeveringe, Kees Sent, An dré Sinke, Hein Lobbezoo, Gerard Godeschalk, Ronald Hoekman, An dré van de Veeken, Wim Lobbezoo, Chiel Houtekamer, John Kuzee, Pe ter Joossen, Ricky Dronrijp. Vertrokken: geen. Nieuw: Wim Lobbezoo (Kruinin- gen), Johnny van Hese (Kloetinge), John Kuzee (eigen kweek). Trainer: André Dierkx. Ron Bos is de keeper; Johnny Groen, Edwin Bom, Jan Verhoeven, André Möhr, Anton Weezepoel, Mar tin Nuyens, Marco Govers, Johnny Beuns, Y. Tran, Sjaak van de Vrede, Peter Valk, Patrick Möhr, Wim Paardekooper, Mohammed Azzaga- ri, Izaak van de Berge, Arsenio van Aerden, Jacco Dorrepaal. Vertrokken: geen. Nieuw: Jacco Dorrepaal (Vlissin gen), Arsenio van Aerden (Liberty) en marco Govers (eigen kweek). Begeleider: Hans Bal. Erik van Aarsen, Pieter Alkemade, Daan Blom, Leo Blom, Wim Boog- erd, Jacob den Engelsman, Peter Fooy, Marcel van Grunsven, Johnny van der Have, Marco Jonker, Eddy Kiezenberg, Martin Kooman, Edwin Kriens, Aad Minnaar, Jacky van Rees, Clement Rijnberg, Leo Rijn berg, Erik Schot, Robin Verdam en Jan-Piet van Waveren. Vertrokken: geen. Nieuw: Eddy Kiezenberg (Mevo) en Pieter Alkemade (Zonnemaire). Trainer: Jaap van Huizen. Kees Lindhout, Mark Hoogendoorn, Frans Ista, Wim Vroegop sr, Wim Vroegop jr. Marien Vroegop, Rudie Westdorp, Addie Stoutjesdijk, Wim Priem, Comé Stoutjesdijk, Flip Har- tog, Ab Poot, Martin Lindhout, Hen- nie Zwagemaker, Perry Opree, Chris Koopman. Nieuw: Hennie Zwagemaker (van Dosko). Vertrokken: Wim Scherpe nisse (WHS). Trainer: Fred van Geel. Keepers Hans de Roover en Ron van Huizen; Ron van Dam, Taco van den Velde, Jaap Meerman, Ruud Corne lls, Rob van Splunder, Kees Houte pen, Ron Kapelle, Jurjen Swiers, Geert Bouwman, Johnny Spaans, Eric Aarden, Johan le Conté, Marcel Schenk, Jaap Kense, Werner Blanc- kaert, Paul Schipper, Ad de Jong. Vertrokken: Frans Schaap (DCV), Huib Meerman (Walcheren), Kees Dorrepaal (Dosko), Jean-Pierre Zut- terman (Eekloo). Nieuw: Ad de Jong (RBC), Jaap Kense (Halsteren), Paul Schipper (Middelburg), Werner Blanckaert (Steen), Ron Kapelle (NAC). Trainer: Kees Vermunt. Keepers Johan Dijkhuizen en Peter Ingelse; Hans de Nooijer, Ron Kod de, Patrick Vogel, Egbert Kamer mans, Hans Mewiss, Edwin Leijnse, André Lourens, Ron de Visser, Ger- rie Eikenhout, René Schreuder, Daan Eikenhout, Serge Polderman, Jan de Rijke, Koos Kempe, Arthur Pouwelse en Wim Dekker. Vertrokken: Piet Baan (Oostkapel le), Gijs Baan Veere), Jimmy Pentu ry (Oostkapelle), Paul Schipper (Vlissingen), John en Frank Tuan- kotta (beiden Jong Ambon), Philip van Hees (Oostkapelle). Nieuw: Koos Kempe (Goes), Ron de Visser en André Lourens (beiden RCS). Trainer: Ron Schrier. Rien Schipper, Bram Hage, Dirk Uyl, Jan Hage, Jan Overbeeke, Dave van Aaften, Rien Voshol, Wim de Groen, Jan de Graaf, Kees Scheer- meyer, Kees van Tiggelen, Wout van As, Noorman Louwers, John Moele ken Nieuw: Noorman Louwers (jeugd RBC) en John Moeleker (Tholense Boys). Trainer: Piet Rokven. Keepers Rob Wieland en Frans van der Veen; Dennis de Bruine, Karei Wullems, Alex Dehulsters, Ludwig Jurriens, Paul van Bambost, Benny Boerjan, Gerard Dellaert, Herman Savenije, Frank van Doesselaar, Paul van der Hooft, Paul van Koute ren, Peter Zwart, Mark de Kunder en Benny van Leeuwen. R KA VIC (Amstelveen) Excelsior Maassluis Oostkapelle Noord wijk RCL (Leiderdorp) ARC (Alphen aan de Rijn) Barendrecht Quick Boys (Katwijk aan Zee) NSW (Numansdorp) Marken Heeijansdam Rijnsburgse Boys Spijkenisse DSVP (Pijnacker) AZVV (Axel) SSS (KLaaswaal) SC Everstein (Everdingen/Hage- stein) Bruse Boys (Bruinisse) Zwart Wit '28 (Rotterdam) Dinteloord Hoek Arnemuiden SSC '55 (Sprang-Capelle) Rozenburg Good Luck (Raamsdonk) Serooskerke Terneuzense Boys Yerseke NOAD '67 (Sint-Philipsland) Nieuwdorp PTT/Breda Veere Zaamslag WHS (Sint-Annaland) Kapelle Kloetinge Wemeldinge Zwaluwe (Lage Zwaluwe) Nieuwland SPS (Poortvliet/Stavenisse) De Meeuwen (Zoutelande) SNS (Stad aan Haringvliet) Mevo (Zierikzee) SSV '65 (Goes) Smerdiek (Sint-Maartensdijk) VCK (Koudekerke) Tholense Boys DFS (Burgh-Haamstede) Klundert Krabbendijke Alliance (Roosendaal) TSC (Oosterhout) Vlissingen Sarto (Tilburg) Wilhelmina Cs-Hertogenbosch) Hapert Tongelre (Eindhoven) Bergeijk Gemert DOSKO (Bergen op Zoom) RKTVV (Tilburg) WVO (Oosterhout) Divo (Dinteloord) ODC (Boxtel) Wilhelmina Boys (Best) Baronie (Breda) Noad (Tilburg) Taxandria (Oisterwijk) Sluiskil Middelburg Zierikzee WSC (Waalwijk) SCO (Oosterhout) Goes Steen Vogelwaarde MOC '17 (Bergen op Zoom) Roosendaal Cluzona (Wouw) SC Gastel BSC (Roosendaal) Clinge Internos Moerse Boys (Zundert) Breskens NSV (Nispen) Meto (Hoogerheide) SC Kruisland Noordhoek Patrijzen ('s-Heerenhoek) RSV (Rucphen) De Schutters (Stampersgat) VES '35 (Oudenbosch) Oudemolen Steenbergen Vosmeer Grenswachters (Putte) Terneuzen De Noormannen (Westkapelle) Philippine IJzendijke Axel HVV '24 (Hulst) Biervliet Hontenisse RCS (Oost-Souburg) Lewedorpse Boys Hoofdplaat Koewacht 9HOOMM Vertrokken: Patrick Wauters (Zaamslag) en Eddy van der Hooft (Terneuzense Boys). Nieuw: Rob Wieland (Terneuzen), Benny van Leeuwen en Frans van der Veen (eigen kweek). Trainer: Han van der Hooft. Peter Noorddijke (doelman), Marco van Oeveren, Wim van der Maas, Pa trick de Broekert, Bart Helbers, Han van de Sande, Martin Quist, Leen Koster, Kees Verkaart, Ronald van Oeveren, Peter van Vossen, Wim Overweel, Jan Leen Boot, Rini Ver west; Marco Does en Rini en Kees Stoutjesdijk (beiden onder voorbe houd). Vertrokken: geen. Nieuw: Martin Quist (was gestopt) en Peter van Vossen (uit de A-junio ren). Trainer: Hans van der Wekke. Keepers Theo de Bot en Mark de Beule; Eddy de Beule, Camiel Vos- mans, Freddy Boussen, Carlo Nag- tegaal, Mark de Bruijn, Peter van Dorsselaar, Jo van Remortele, Fons Sturm, Mark Dobbelaar, Gino Fran- kaert, Erwin Nachtegaal, Harold van de Branden, Eric Nagelkerke, Paul Dobbelaar en Eric Merckx. Vertrokken: Werner Blanckaert (Vlissingen), Adrie de Bot (gestopt). iVienic: Gino Frankaert (Stekene) en Peter van Dorsselaar (Clinge). Trainer: Peter van de Boogert. Nieuw: Luc Mangnus (terug na bles sure). Trainer: George de Block. Keepers Guust de Schepper en Mare Arens; Peter Collet, Guido Gelder land, Richard van Dijk, Luc Dophe- mont, Jos Lambert, Emery de Schepper, Gert Sponselee, Frans de Rooy, Mark van Bunderen, Freddy van der Veeken, Michael Pieters. Vertrokken: Cor de Jonge (gestopt), Ronald Bun (Kloetinge) en Eddy Lambert (gestopt). Nieuw: geen. Trainer: Walter van Duyse. Keepers Ronald Kole en Dimmy van Zanten; Ronnie Krijger, Henk Schipper, Frank de Bie, Tonno Won dergem, Iwan Ars, Frank Begman, Edwin Breen, Eric Dohmen, William Korstanje, Paul Lindenbergh, Pie ter Lindenbergh, Ad Verschuure, Alex Warnica, Gé Wolters. Vertrokken: Marcel de Nijs (Seroos kerke) en Koos Kempe (Middel burg). Nieuw: geen. Trainer: Maarten de Kok. Keeper Siegfried van de Berg; Luc Magnus, Geert-Jan Mechelink, Pas cal de Block, Walter Bonte, Jacky Everaert, Bennie van de Brande, Lu cas van de Voorde, Mark Triest, Danny van Puyvelde, Pascal Delfor- ge, Boudewijn van Craenenbroeck, Fred van Cauteren en Ron de Mol. Vertrokken: Jan de Visser (Terhole), Nelis de Visser (HVV '24) en Bruno Everaert (gestopt). Vertrokken: Theo de Waele (Groe- de). Nieuw: geen. Trainer: Rinus Zeegers. Keepers Jos van de Kinderen en Carlo de Deckere; Jos van de Walle, Eric Heyndrickx, Paul Seghers, Car lo Cleyman, Luuk Dehulsteres, Luuk Cleyman, Igno Dalmijn, Mario de Bakker, Jan Leendertse, Arno Zweegers, Nelis de Visseer, Frank Lammens, Angelo Verbraeken, Pe ter van Eekelen, Carlo Blommaert, Giovanni Verbraeken en Theo War rens. Vertrokken: geen. Nieuw: Nelis de Visser (Clinge). Trainer: Rinus Zeegers. Waes; Mark van de Bergen, Frans van Meele, Jacco Neven, Arty de Nijs, Theo Roels, Robby van Meele, Ferdi Broekmeyers, Peter Cam- been, Luc Thuy, Nol Morcus, Jos van Meele, Sjef Pauwels, Gino Buysrog- ge, Harry Kint. Vertrokken: geen. Nieuw: geen. Trainer: Wilfried Bogaert. Rob Gruben en Patrick Dobbelaer zijn de keepers; Bennie Pielaet, Ton nie van Vooren, Willy de Jaeger, Ronnie de Ruijsscher, Camiel van Rattingen, Fred Meerman, Rudy Snauwaert, Robbie de Muijnck, Henk Ottens, Carlo de Smet, Henri Mookhoek, Johnny Livramento, Hans Ritico, Menno Clarisse, Ro nald Ocké, Johnny van de Berg. Vertrokken: geen. Nieuw: Hans Ritico (Aardenburg), Johnny Livramento (Middelburg) en Menno Clarisse (RCS). Trainer: Jaap van Maris. Keepers Johan de Reu en Cees Plad- det; Kurt van de Akker, Peter de Bock, Eric van Britsom, Michel Cor nells, Mark Corijn, Werner Corijn, Danny Elve, Tonnie Goossens, Enri co Haers, Pim Hagemans, Jan Ha melink, Peter Hamelink, Patrick van Hecke, Alain Kind, Hans Lau- ret, Marcel Meijer, Peter Ploegaert, Frank Segers, Harry Vermaire. Vertrokken: Carlos de Mul (Bier vliet), Noel IJsebaert, Peter Veldho ven en Cees Bottermans (allen ge stopt). Nieuw: Jan en Peter Hamelink (Hoek), Johan de Reu (Biervliet), Danny Elve en Marcel Meijer (bei den Terneuzen). Trainer: Rini Dey. Fred de Krijger (keeper); Paul van Leiden, Jules van Liere, Paul de Put ter, Peter de Putter, Frank van de Vijver, Stan van de Vijver, Bennie van de Hemel, Frank Verschorre, Ni co Aerssens, Frank Neve, Frits Ver- straete, Eric van Poucke, Hans Por- rey, Norbert van de Hemel, Werner van de Bulck, Frank van Poucke, Theo de Buck, William Aerssens, Pe ter van Vooren. Vertrokken: Bennie de Smit (ge stopt). Nieuw: Frank Verschorre en Theo de Buck (beiden Breskens). Trainer: Eddy Porrey. Keepers Sjaak Hommel en Jacky Vaders; Leo Havermans, John van de Klundert, Jan Burger, Anton de Koning, Hans Polderman, Fred Hommel, Koos Capelle, Adrie Ca- pelle, Henk Potappel, Martin van de Plas, Dick den Hollander, Frans Ver hees, Louis van de Laak, Hans Vo gel, Jack Mos, Ronnie Vaders, Frans Havermans, Frank Timmermans. Vertrokken: Hans Vaders (Dosko). Nieuw: geen. Trainer: Guiljam Voet. Sjaak Lijbaart, Eddy Doens, Ronnie Bracke, Jan de Bruin, Robbie van den Hemel, Cor de Regt, Richard Burkey, Erwin Duijsserinck, Robbie Versluijs, Tonnie Versluijs, Koos Krul, Raymond Inghels, Robert Boerjan, Carlos de Mul, Adré van Liere, Peter Puijenbroek, Tommy Meertens, Jaap Bruggeman. Vertrokken: Piet de Koeijer (Groe- de) en Adrie de Meijer (Terneuzense Boys). Nieuw: Jaap Bruggeman (Veere) en Carlos de Mul (Philippine). Trainer: Peter Pielaat. Keepers Gerard van den Dries en Jos van de Waart; André Smulders, Ronnie Bek, Wim Capello, Chris Bal, Harald Traas, Albert de Jonge, Hans Westdorp, Jurgen Spelier, Wilfried Peeters, Jean-Paul van Craenen broeck, Hubert Rentmeester, Ca miel Rentmeester, Wilfried Claes- sens, Peter van Bremen, Kees Stokx, Pedro van Gessel, Johnny Moison, René Ars. Vertrokken: geen. Nieuw: geen. Trainer: Adrie Raas. Keepers Ben Thomas en Mare Pie laet; Ronald Cornelis, Johnny Cor nells, Jacky Jacobs, Johnny Jacobs, Paul Vermue, Tom Sinack, Werner Temmerman, Richard Capello, Her- bert Versluijs, Marc Wabeke, Rudy Thomas, Fons Baart, Stanny Souli mans, Vincent Calon, Philip Calon, Peter Zeegers. Keepers Tonnie Gommers en Paul Brandt; Philip Wouterse, Henk Mi- chels, Glen Hoffman, Eric Rijckaart, Fonny Verstraeten, Cor Geelhoedt, Kees Zaman, Renato Ambrosni, Eric Deij, Dick de Pooter, Mels Ver- helst, Leo Bracke, Frist Pieters, Jan van de Broecke, Adrie van Bremen, Alexander de Visser, Marco van de Bilt. Vertrokken: geen. Nieuw: Jan van de Broecke (Ria), Adrie van Bremen (Hoek), Alexan der de Visser en Marco van de Bilt (eigen kweek). Trainer: Jaap Lensen. Keepers Adrie Wanjon en Remko van Reems; John van Eenennaam sr. en John van Eenennaam jr., Hans Dellebeke, Kees Westerweele, Rob de Kraker, Ronald Hamers, Ron van Rosevelt, Eric den Boer, Eric Delle beke, Marcel Nijsse, Martin Nijsse, René Nijsse, Eddie Katzenbauer, Jean Pierre van Lieshout, Marco Hulshof, Ruud Verbeek, Maico Boedhoe, Eddie Wallaart, Gert Jan marinussen, Niek Meiresonne, Bar- rie Hoff. Trainer: Edwin Tielman Werner van de Berge, Henk Wille boordse, Huib Balthazar, Willem van Welsum, Ko Roelse, Adrie Si- monse, Kees Moerings, Simon Bras-' ser, Theo van Hercules, Pim van Sig- hem, Aarnout Huibregtse, Peter Hendrikse, Rob Boogaard, Davie Verstraate, Piet van der Welle, Kees van Sighem, Henk Wielemaker, Wil co Rosenthal, Paul Paulusse, Bram Faasse. Trainer: Piet Puijpe Keepers Ronald Gort en Jacky Mi- chielsen; Peter Huls, Peter Vasseur, Jack Begijn, Rinus Kolijn, Chris Ed wards van Muyen, Wim van de Vel de, Edwin Hage, Eric de Reus, Frank Bogaert, Jan-Willem Leunis, Ronnie 't Gilde, Lucien van de Mark, Peter Schoonakker, Jan Huisman, Rudy Harding, Henk Faas, Edwin Bakker, William Harte. Vertrokken: Rob Wieland (Sluiskil). Nieuw: Peter Huls (Apeldoorn), Wim van de Velde (Sluiskil), Jan- Willem Leunis (Hoek), Tonnie de Kort en Hans Menu zijn langdurig geblesseerd. Trainer: Maurice de Windt. Keepers: Gerard Nagelkerke en Pe ter Grim; veldspelers: Paul Huis- kens, Eugëne Vogel, Martin Kostan- je, Albert Booman, Jan Vermue, An toine Uitterhove, Lou Raas, Tom Huiskens, Koen Raas, Ronald de Jonge, Frank Vermeule, Leo Re- mijn, Roel Raas, André Krijger, Johnny van Garsel, Wilbert de Hond, Rein van Boven en Arnold Eggink. Vertrokken: Ad Menheere (gestopt) en Arnold Verdonk (inmiddels ver zorger van het eerste elftal). Nieuw: Ronald de Jonge (Heinkens zand), Frank Vermeule (Volhar ding), Wilbert de Hond (eigen kweek), Rein van Boven (Vlissingen) en Arnold Eggink (Heinkenszand). Trainer: Toon Menheere. Keepers zijn George van Damme, Freddv Andriessen en Kennv van Marc van Grembeghe, Eric Rottier. Rudy Rottier, Paul de Gronckel, Do minique Apers, Mario Wijnacker Luc Rombout, Fonny van de Vloet Eic de Block, Dennis Rietjes, Luc van Gremberghe, Peter van Grem- berghe, Honny Claassen, Boudewijn Rietjes, Karei de Waele en Marcc Ducheine. Nieuw: de jeugdspelers Marco Du cheine en Dennis Rietjes. Vertrokken: geen. Trainer: George de Bakker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 62