'N LEKKER LUI LANG WEEKEND, IN EEN UUR AFGEDRUKT O'Cate 3 SLAGERIJ BLANKENBURGH 1 ■HEBBEN WE NIET VOOR. gemeente vlissingen 1 Nieuwe directeur voor Stichting Badplaats Belangen Domburg CTQ <D Ut MBBR LEUKE GEZELLIGE VBNSLESLEN KRUGT U BU "Dansschool "De'Jong Oude VlissingeifTel01184-13783 Slager Wijffels maakt meer van vlees! VERS TEXELS LAMSVLEES MINIT1FOID UW KLEURENFOTOS IN EEN UUR <D <D OQ DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT 1 kilo kieflappeo 1 kilo magere runderlappen 1 kilo varkensronade 1 kilo hamlappen 1 kilo dikke riblappen 1 kilo schooderlappen 1 kilo oasivlees 1 kilo doorregen gerookt spek 1 kilo mager gerookt spek 11 kilo 18,50 17,20 13,00 10,80 13,60 7,50 11,00 3,00 6,50 3,00 10 kilo magere runderlappen 162,00 10 kilo dikke riblappen120,00 10 kilo fijne riblappen110,00 0 kilo schooderlappen36,00 0 kilo verse worst32,00 100 gram schooderham 100 gram ontbijtspek 100 gram katenspek 100 gram Hausmacher Slavinken 4 halen/3 betalen bestemmingsplan bouwaanvragen mededeling(en) 2,10 1,29 1,39 1,20 BREDASE WETHOUDER VAN ASSELDONK Ds J. Franke nam afscheid van de Koorkerkgemeente Nachtwacht9 kan in voormalig bibliotheekgebou w 'Cadena' speelt salsa op Vlissings straatfestival Autoradio gestolen Speelweek speeltuin Vlissingen in teken van ruimterover9 Walcherse club houdt fietstocht Vakbondsschool van FNV op Walcheren begint 30 september 12 Alle merken filmpjes en professionele Kodak-kwaliteit Laat ons eens bewijzen, dat haastige spoed ook buitensporig goed kan zijn. Commissie Volksgezondheid en Milieubeheer Commissie Sociale Zaken Commissie Onderwijs Commissie Gemeentewerken Commissie Financiën Commissie Ruimtelijke Ordening Bestuurscommissie Welzijnsaccommodaties Bestuurscommissie Welzijn Hinderwet Particuliere zwemlessen VERHUUR GASTOESTELLEN Van der Hooft Installaties MEISJE iedereen leest de krant altijd en overal. m Eerste kwaliteit Altijd extra voordeel Vers van het mes Korte Noordstraat 49-51, Middelburg, tel. 12914. Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. Bestemmingsplan Riool waterzuivering, 1e her ziening DOMBURG nformatie morgen Open School Zomeravondstilte Vanavon woensdag, houdt de interkerkelijk zomerwerkcommissie van Dombui een zomeravondstilte in de hervormd' kerk. Pastoor Hendriks uit Middel burg verzorgt de meditatie. Medewer king verleent de christelijke muziek vereniging Onda uit Middelburg. Ver der is er samenzang. De zomeravond stilte begint om 20.30 uur. Lampionoptocht - Toeristen e inwoners van Domburg kunnen don derdag 21 augustus meedoen aan i aarlij kse Domburgse lampionop tocht. De optocht zal worden verg zeld door de muziekcorpsen "Cecilia uit Oost-Souburg en "Apollo" ui Domburg. De optocht vertrekt 0" 20.00 uur vanaf het terrein van hel voormalige Badhotel aan de Dom burgseweg. De deelnemers moete zich al tussen 19.30 en 20.00 uur bij he' Badhotel opstellen. Op de Markt, he eindpunt van de stoet, worden prijzen uitgereikt aan de grappigst verkled! deelnemers. Lampions zijn te verkrij gen bij het VVV-kantoor. Koeienmelkwedstrijd - Op di GRIJPSKERKE Rommelmarkt In Grijpskerke wordt zaterdag aan de Kerkring de jaarlijkse bazaar en rommelmarkt g houden. De opbrengst van de dag is evenals vorig jaar, bestemd voor eer project van de Novib (Nederlandse Or ganisatie voor Internationale Bij stand) in de tot Ethiopië behorende provincie Eritrea, dit project bestaat uit het coördineren van activiteiten op landbouw- en veeteeltgebied. Tijdens de bazaar, die om 9.00 uur be gint, zijn er de gebruikelijke activitei ten, zoals onder meer schieten en he: rad van avontuur. Speciale attractie is een mechanische Rodeo-stier, bij de rommelmarktkraampjes kar men terecht voor bloemen, boeken, ei gengemaakte handwerken en tweede hands kleding. Voorts is er een verlo ting met als hoofdprijs een weekend in een bungalowpark. Voor de kinderen is er gelegenheid tot touwtjestrekken, sjoelen en hoedenspel. MIDDELBURG Muzikale show De Edmonton AU Girls Marchingband uit Canada en het Drum and Bugle Corps Blue Spirit uit Middelburg geven morgenavond, donderdag, een muzikale show op de Markt in Middelburg. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 20 AUGUSTUS 198 Kijkshop Lange Viele 42-50, Middelburg Openbare vergadering met spreekrecht op donderdag 21 augustus om 16.00 uur in het stadhuis. Onder meer worden behandeld: - samenwerkingsverband geluidshinder - vaststellen nieuw vergaderschema Pi. secr. mej. J. Siereveld (tst. 413). Openbare vergadering met spreekrecht op donderdag 21 augustus om 19.30 uur in het stadhuis. Onder meer worden behandeld: - gemeenschappelijke regeling maatschap pelijke dienstverlening - gemeenschappelijke regeling werkplaat sen Walcheren. PI. secr. mej. A. C. Duivendijk (tst. 124). Openbare vergadering met spreekrecht op maandag 25 augustus om 16.00 uur in het stadhuis. Onder meer worden behandeld: - onderwijsvoorstellen september-raad secr. dhr. H. Groesser (tst. 232). Openbare vergadering met spreekrecht op maandag 25 augustus om 19.30 uur in het stadhuis. Onder meer wordt behandeld: - krediet voor het aanleggen van een par keerterrein achter het station. Secr. dhr. P. Meeusen (tst. 130). Openbare vergadering met spreekrecht op dinsdag 26 augustus om 16.00 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - verplaatsingsbijdrage Leijnse o.g.v. de subsidieverordening stadsvernieuwing - verhoging voorschot restauratiesubsidie pand Blindenhoek 5 Secr. dhr. N. A. Meijer (tst. 310). Openbare vergadering met spreekrecht op dinsdag 26 augustus om 19.30 uur in het stad huis. Onder meer worden behandeld: - voorbereidingsbesluit Reijerhove III - voorbereidingsbesluit Noordweg 467 Secr. tst. 342. Openbare vergadering met spreekrecht op dinsdag 26 augustus om 19.30 uur in het stad huis. Onder meer wordt behandeld: - aanvraag huur sporthal 'de Kruitmolen' op 11 en 12 dec. 1987 door CGV 'Veldo'. Secr. mej. C. Manuputty (tst. 256). Openbare vergadering met spreekrecht op woensdag 27 augustus om 16.00 uur in het stadhuis. Onder meer worden behandeld: - subsidieverzoeken: - Turkse Ned. Soc. Cult. Ver. - Turks Cult. Ver. Secr. dhr. A. J. Wien (tst. 347) Wanneer u tijdens deze vergadering over één of meerdere van de te behandelen onderwer pen uw mening wilt gevenkunt u gebruik maken van het spreekrecht. Maak hiervoor een afspraak met de commissiesecretaresse. Bij de commissiesecretaresse en het gemeen telijk bureau Voorlichting ligt de volledige agenda met bijbehorende stukken om in te zien. Burgemeester en wethouders van Middel burg gelet op artikel 37, eerste lid, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne maken bekend, dat zij voornemens zijn tot wijziging over te gaan van de door hen op 8 augustus 1967 aan Steenhouwerij 'De Kuiper' aan de Sint Barbaragang 6 te Middelburg verleende vergunning ingevolge de Hinderwet. De reden hiervoor is dat door het stellen van deze voorschriften geluidsoverlast in redelij ke mate zal worden beperkt. De voorgenomen wijzigingen houdt het vol gende in: - het zagen van stukken steen in de buiten lucht mag niet geschieden in de periode tussen 17.00 en 8.00 uur; - de overige lawaaimakende werkzaamhe den mogen niet geschieden in de periode tussen 19.00 en 07.00 uur; Gemotiveerde bezwaren kunnen tot 4 sep tember 1986 schriftelijk bij ons college wor den ingebracht. Degene die een bezwaar schrift indient, kan verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders van Middel burg maken bekend dat zij - onder voor schriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen - vergunning inge volge de hinderwet hebben verleend aan: I. N.V. P.Z.E.M., Poelendaelesingel 10 te 4335 JA Middelburg voor een kantoren complex met werkplaatsen op het per ceel Poelendaelesingel 10 te Middel burg, kadastraal bekend gemeente Mid delburg, sectie S, nummers 2186,2187 en 2188 (ex artikel 6a); II. de heer J. J. Geluk, Punt 15 te 4332 AB Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een palingmesterij op het perceel Elektraweg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nummers 109 en 215; III. De Hermans Groep B.V., Laanstraat 2 te 3762 KD Soest voor het oprichten en in werking hebben van een supermarkt vooreen termij n van 2 j aar op het perceel Loskade, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nummer 575. De beschikkingen en alle terzake zijnde stuk ken liggen ingaande heden tot 23 september 1986 ter inzage: - elke werkdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.30 uur op de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Lange Noordstraat 1 te Middelburg en - elke donderdagavond van 18.00 tot 21.00 uur eveneens op genoemde afdeling. Inza ge op die avond moet van tevoren telefo nisch worden verzocht (telefoon 01180- 26251, toestel 413). Bij de stukken ligt een mededeling waar en wanneer een mondelinge toelichting kan worden verkregen. Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat tot 23 september 1986 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvragers; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20,21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c van de wet algemene bepalingen milieu hygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 en 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de wet algemene bepalingen milieuhygië ne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de wet op de raad van sta te een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden ge zonden aan de raad van staten, afdeling voor geschillen van bestuur, Kneuterdijk 22, 2514 EN 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De be schikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Op maandag 25 augustus a.s. nemen in het overdekte zwembad 'Poelendaele' de parti culiere zwemlessen wederom een aanvang. De ouders/verzorgers, die met hun kind(eren) niet in de gelegenheid waren aan de particu liere zwemlessen in het buitenbad deel te ne men, kunnen voor 23 augustus a.s. contact opnemen met de instructeur/-trice van hun groep (van 08.00 tot 10.00 uur onder nummer 26451). ZIE VOOR MEER GEMEENTELIJKE INFORMATIE DE WEKELIJKSE VOORLICHTINGSRUBRIEK 'DOOR HET OOG VAN DE LANGE JAN' IN DE FAAM 20-08-86 Keukengeisers, badgeisers, boilers economisch rendement en hoog rendement cv-ketels. Vraagt informatiemap Oudestraat 11-12, Veere. Tel. 01181-298. Met spoed gevraagd: van 17 jaar. Voor winkel en ijssalon van heden tot eind sept. BAKKERIJ - IJSSALON P. CORBIJN Vrouwenpolder, tel. 01189-1402. Extra voordelig deze week: Speciale reclame voor uw diepvriezer: Bestellingen vanaf 20 kilo worden zonder prijsverhoging thuisbezorgd Voor kenners en fijnproevers, iedere week Vlissingen - Kasteelstraat 121-123, tel. 01184-13414. Middelburg - Lange Viele 12, tel. 01180-16580. 'n Beste slager in Zeeland. En de makelaar weet van wanten en kranten stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 De burgemeester van Vlissingen maakt in gevolge artikel 28 van de wet op de ruimte lijke ordening bekend, dat de bij raadsbe sluit van 28 februari 1986 vastgestelde 1e herziening van het bestemmingsplan Rioolwaterzuivering door gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 15 juli 1986, verzonden 23 juli 1986, nr. 760/194,4e afd. bur. rov is goedgekeurd. Genoemd besluit ligt ingaande donderdag 21 augustus 1986, voor een ieder geduren de één maand ten stadhuize (Dienst VROM, kamer 010) ter inzage. Op grond van artikel 29 van de wet op de ruimtelijke ordening is genoemd besluit van gedeputeerde staten onherroepelijk omdat tegen voornoemde planherziening bij hen geen bezwaren zijn ingediend. Nie mand is derhalve gerechtigd bij de Kroon beroep in te stellen. Vlissingen, 20 augustus 1986. J. C. Th. van der Doef, burgemeester, De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat hij het college van zie voor gemeentelijke informal ook 'in den blauw geruiten kiel' 'de vlissinger' van vandaag. burgemeester en wethouders van dezeg meente de volgende bouwaanvragen zi| ingekomen: 1. Van M. Schellekens voorverbredingva een balkon tot 180 cm en de bouwr een kap aan de zijde van de Smalle Ka aan het café 'Flying Dutchman', Smal Kade 15. 2. Van P. P. Brinkman voor uitbreiding va een tandartsenpraktijk aan Doorne burg 31 Burgemeester en wethouders overwege de gevraagde bouwvergunningen te verl nen waartoe de artikelen 19 van de weto de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8, va de woningwet danwel artikel 18a van d wet op de ruimtelijke ordening de mogelij heid opnemen. Alvorens omtrent het verlenen van d bouwvergunning een beslissing wordt c, nomen, liggen de bouw- en situatietekenin gen/ingaande 21 augustus 1986 gedure' de 14 dagen (derhalve tot en met3septem ber 1986) voor een ieder ten stadhuize t inzage op de Dienst Openbare Werke (tweede verdieping), kamer 207. Gedurende bovengenoemde termijn he ben belanghebbenden de gelegenhei schriftelijk hun eventuele bezwaren hiert gen in te dienen bij burgemeester en we houders. Vlissingen, 20 augustus 1986. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. OOSTKAPELLE - Na bijna een jaar heeft het bestuur van de Stichting Badplaats Belangen Domburg de knoop dan toch doorgehakt. J.B. van Asseldonk, wethouder van Breda, is per 1 september benoemd tot direc teur van het miljoenenbedrijf. Van Asseldonks benoeming was tot het laatste ogenblik onzeker. Terwijl hij met zijn echtgenote ergens in de buurt van het vergaderzaaltje, in "De Halve Maan" in Oostkapelle, op het MIDDELBURG - Ds. J. Franke nam zondag afscheid van de Middelburgse vrijzinnig hervormde en remon strantse Koorkerkgemeente. Zijn laatste preek was gebaseerd op de tekst 1 Petrus 5 vers 8. Ds. Franke was als emeritus predikant vanaf decem- ^ber 1981 aan de gemeente verbonden en viel af en toe in wanneer er op zon dag geen predikant was. De laatste ja ren vervulde hij gemiddeld 5 diensten per jaar. Ds. Franke kwam op negenjarige leef tijd in Vlissingen wonen. Hij studeerde theologie in Leiden en keerde in 1944 naar Zeeland terug waar hij twee jaar stond in Schoondijke. Van 1955 tot 1961 was hij hervormd predikant in Ouwerkerk. Zijn laatste standplaats was Langezwaard in Friesland waar hij in 1977 met emeritaat ging. Na afloop van de dienst bedankte de voorzitter van de Vereniging van Vrij zinnig Hervormden drs. A. Molendijk de pastor voor de prettige wijze waar op hij ruim vier jaar de gemeente in diensten voorgegaan is. Daarbij bood hij hem het boek "Overzetveren in Zeeland" aan. Mevrouw Franke kreeg bloemen. De voorzitter van de kerke- raad ir. K. van Overhagen las daarna een gedicht voor. Ds. Franke blijft nog bestuurslid van de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden in Middelburg. VLISSINGEN Aan de zoektocht naar een geschikte plaats in Vlissin gen voor het reuzelschilderij van de Nachtwacht is een eind gekomen. De braderiecommissie in de Scheldestad kan het schilderij gedurende de bra derie maritiem kwijt in de oude bi bliotheek aan het Spuiplein. Het werk van de voormalige slager H. F. Kras uit Middelburg zal daar voor het raam worden neergezet. Door die opstelling moet wel een stuk je van het bovenste paneel van het werk wegvallen, maar voor de totale compositie maakt dat volgens de bra deriecommissie niet veel uit. Zoals eer der gemeld waren er problemen ont staan over een uiteindelijke plaats voor de Nachtwacht, die is uitgevoerd in gekleurd varkensvet. Aanvankelijk was het de bedoeling dat het werk in de Sint-Jacobskerk zou komen, maar de kerkvoogdij van de hervormde kerk maakte daar bezwaar tegen. Ook een plaats in een lege winkelruimte ging niet door. omdat het pand plotseling verhuurd kon worden. Na enig zoeken zijn schilder Kras en de braderiecom missie uiteindelijk bij de oude biblio theek terecht gekomen. 1 verlossende telefoontje wachtte, vroe gen enkele algemene bestuursleden van de stichting nog een besloten over leg aan. De al op voorhand met perso neelsleden gevulde zaal werd ont ruimd en de deur ging op slot. Bij de stemming later werd Van Asseldonk unaniem door de 11 aanwezige be stuursleden gekozen. De nieuwe directeur is geboren en ge togen in Breda. Hij had daar eerst een bakkerszaak maar ging later in de po litiek voor de WD. Sinds 1982 was hij wethouder voor cultuur, sport, jeugd en recreatie. Daarnaast bekleedde hij diverse andere bestuurlijke functies. De 50-jarige Van Asseldonk volgt R.L.A.Coene op die vorig jaar in de steeds uitbreidende stichting de func tie van projectleider op zich nam. De directeursbenoeming was het laat ste agendapunt op een zeer rustig ver lopen vergadering van de stichting. Al leen het omzetoverzicht van alle in komsten van maart tot begin augus tus riep bij sómmige bestuursleden vragen op. Bestuurslid Schuyling vroeg hoe het mogelijk was dat de omzetten over dit jaar, bijna 2 miljoen gulden, met een prachtige zomer bijna identiek zijn aan de omzetten over vorig jaar, toen het veel regende. Voorzitter L.Wattel verklaarde dat uit het vroege begin van de vakanties vorig jaar, zodat ook VLISSINGEN De salsaformatie Ca dena uit de omgeving van Den Haag treedt vanavond, woensdag, op in de Spiegeltent in Vlissingen in het kader van het Straatfestival. Cadena (Spaans voor ketting) bestaat voor een groot gedeelte uit conservato riumstudenten uit Den Haag en Rot terdam. Ferry Ignatio, bassist en leider van Ca dena: „Sinds 1979 is het mogelijk om op het conservatorium in Rotterdam lichte muziek te studeren. Die lichte muziek is dan eigenlijk jazz, maar je kan dan ook de Afro-Cubaanse muziek bestuderen. Voor een aantal van ons leek het wel leuk om een groep te for meren die dat soort muziek, en dan sal sa met jazzinvloeden, speelt". De zoge naamde 'clave'-patronen die de con servatoriumstudenten leren, bepalen het ritme van de muziek. „Voor de sal sa is dat erg belangrijk omdat je dan die typische ritmestructuur krijgt", al dus bassist Ignatio. Cadena heeft plannen om in de HNF- studio in Dordrecht een elpee op te ne men. „Wij zullen daarvoor nog wel even tijd nodig hebben om genoeg nummers op te nemen. Maar mis schien dat dat volgend jaar gebeurt", zegt Ferry Ignatio. De groep speelt naast een aantal eigen nummers ook covers van onder anderen Tito Puente, Ruben Vlades en Poncho Sanches. De bezetting van Cadena is als volgt: piano, conga's, bongo's, claves, timba- les, trombones, trompetten, basgitaar en stemmen. Het optreden in de Spie geltent begint om 21.00 uur. DOMBURG - Uit de auto van de Duit ser K.P. uit Düsseldorf, die was gepar keerd aan de Schelpweg in Domburg, is een autoradio gestolen. Dat moet zijn gebeurd op maandagmiddag of -nacht. De dader(s) kwam(en) de wa gen binnen door het inslaan van een zijruitje. in juni hoge omzetten werden ge haald. Ook het gegeven dat veel men sen van te voren hun vakantie reser veren op camping Domburg, eigen dom van de stichting, acht hij daar een oorzaak van. Aan het eind van de vergadering werd de nieuwe directeur op informele wijze welkom geheten en konden de aanwe zigen met hem en zijn echtgenote ken nis maken. VLISSINGEN Op de tweede dag van de speelweek in speeltuin Lam- merenburcht in Vlissingen kregen de kinderen bezoek van koningin Yscora en gravin Sterreschijn. Maar ook zij konden professor Witnek en de kinde ren geen duidelijkheid geven over de vreemdeling die eerder in de week op de planeet aarde werd aangetroffen. Later die dag verscheen er plotseling een kosmonaut uit het heelal, com mandant Hertog. Hij vertelde dat de vreemdeling een ruimterover was, die het voorzien had op allerlei aardse ma terialen. Inmiddels had de vreemde ling gravin Sterreschijn ontvoerd. Zo kan de professor dus nog niet verder werken aan zijn raket, want eerst moet de gravin uit de handen van haar ont voerder gered worden. De kinderen kunnen vandaag, woens dag, stokbrood bakken en verder oefe nen voor de playbackwedstrijd van vrijdag. In de pauze van die wedstrijd treedt bandparodist Arie J. Krotenko ker op. De speelweek is tot en met vrij dag dagelijks geopend van 09.00 tot I6.00 uur (t/m vrijdag 22 augustus). MIDDELBURG - De fietstourclub 'Walcheren' houdt zaterdag een een toertocht over Walcheren, Noord- en Zuid- Beveland, Schouwen-Duive- land, Tholen, Sint-Philipsland en Goe- ree-Óverflakkee. De deelnemers kun nen zich tussen 8.30 en 9.30 uur in hotel 'Walcheren' in Koudekerke in laten schrijven voor een tocht van 100 of van 200 kilometer. MIDDELBURG - Dinsdagavond 30 september begint de vakbondsschool Walcheren van de FNV weer. De school is bedoeld voor leden van alle FNV-bonden en hun huisgenoten. De cursisten discussiëren over onderwer pen als: het werk van de vakbeweging, het werkgelegenheidsplan van de overheid, arbeidstijdverkorting, deel tijdarbeid, medezeggenschap en lo nen. Veel aandacht wordt besteed aan eigen meningsvorming. De cursus wordt op dinsdagavond gehouden in Middelburg en duurt tot maart/april. In totaal zijn er 25 avonden. Dinsdag avond 23 september om 19.30 uur is er een informatie-avond over de vak bondsschool in het districtskantoor van de FNV aan het Walplein in Mid delburg. DOMBURG - De Stichting Welzij voor Ouderen Walcheren houdt dins dag 26 augustus een informatiemoi' gen over "Open School". Dit naar aan leiding van vragen die opkwamen t deelnemers van de cursus "gezond heid en ouder worden". Open Schoo Walcheren verzorgt cursussen sp ciaal voor mensen met weinig oplei ding over diverse onderwerpen zow op maatschappelijk gebied als vakge' richt. De informatiemorgen begint o 10.00 uur in het gemeentehuis va Domburg. Markt van Domburg wordt morgen woensdag, de tweede ronde van de koeienmelkwedstrijden gehouden. De eerste ronde, gehouden op 24 augus tus, eindigde in een overwinning var. een Groningse toerist, die een score van 4,1 liter haalde. De wedstrijd be gint om 16.00 uur. Rond 22.00 uur zal de finale plaats hebben. Er wordt s molken op twee plastic koeien. De bazaar en rommelmarkt eindigt omstreeks negen uur 's avonds. De Canadese band maakt momenteel een toernee van drie weken door Euro pa. Vijf dagen hiervan zijn de bandle den te gast bij het Middelburgse Blue Spirit. Het optreden, dat door medewerking van de ceremoniemeesters tot stand kwam, begint om half acht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 12