Adri Gijsel van herniapatient tot marathonloper RONALD VAN REMORTEL ZEGEVIERDE Oogsttoernooi Schoondijke Tennissucces Jolanda de Ka uit Schoondijke Vijftig deelnemers aan Badrit in Retranchement PZC/ sportkrant MET SCHEMA 'S VAN VONCK Bezemwagen Kleinigheidje Mentale coach Toernooi Cadzand Gaaibollingen Kaarting MAANDAG 11 AUGUSTUS 1986 AXEL Tijdens de fietscrosswed- strijd, afgelopen weekeinde in het Belgische St.-Gillis Waes, mocht de Belg Luc Vervoort even het idee koes teren, dat hij als eerste Eric Fijnaut van de hoogste trede van het erescha- vot zou kunnen verdringen. In de tweede manche wist hij de Oostburg- se rijder met een banddikte te ver slaan, waardoor hij op gelijke hoogte kwam met Fijnaut. In de derde en be- lissende manche liet de Nederlandse kampioen echter snel zien, dat hij in de categorie boven de 16 jaar nog steeds niemand naast zich duldt. Met grote voorsprong wist hij deze reeks op zijn naam te schrijven en voor de zoveelste maal de eindoverwinning in de wacht te slepen. Een verrassing was er wel te noteren bij de 1 O-jarigen. Hier moest de sterke Loek de Rijk uit Schoondijke zijn meerdere erkennen in de Belg Eddy Coussens. Op het zware zanderige par- coers nam De Rijk iets te veel risico's in de bochten, wat hem zowel in de eer- gte als derde manche zodanig uit ba lans bracht, dat Coussens hem net voor wist te blijven. Dit betekende voor Coussens zijn eerste eindoverwin ning van dit seizoen en De Rijk moest hierdoor eens genoegen nemen met een voor hem toch wel onverwachte tweede plaats. Wordt Rini Datthijn straks opvolger van Eric Fijnaut? Deze vraag kan men zich rustig stellen, als men ziet hoe hij week na week bij de 13-jarigen met groot machtsvertoon de eindzege voor zich opeist. Ook nu weer wist hij alle drie de manches op zijn naam te schrij ven. Bovendien was hij één van de wei nigen die met groot gemak dit bijzon der moeilijk circuit meester bleef, daarmee nog maar eens aantonend dat hij niet alleen over de kracht maar ook over de techniek beschikt om een wedstrijd naar zijn hand te zetten. Bij de meisjes B was het de Westdorp- se Judith de Mey die de eindoverwin ning in de wacht wist te slepen. Judith toont nog steeds een stijgende vorm en is dan ook een van de grote kansheb bers voor het Zeeuws kampioenschap, hoewel Isabelle Rausch zeker als een van de grote concurrenten moet wor den gezien. Ook nu reed de wielrenster uit Sluis weer naar een uitstekende tweede plaats. Het belooft dan ook in de resterende drie wedstrijden nog een spannende strijd te worden tussen dit tweetal. Uitslagen: jongens 5 jaar: 1 JurgendeMaat, 2 Koen Dick, 3 Steven Houwaert. 6 jaar: 1 Joost van Meerhaege, 2 Marco Datthijn, 3 Björn Moentjes, 7 jaar: 1 Wim Vanhijfte, 2 Ludovic Slagmulder, 3 Philip Dupre, 8 jaar: 1 Heikki de Smet, 2 Tom de Vrieze, 3 Filip Westyn. 9 jaar: 1 Timothy Thaets, 2 Bart Vanhijfte, 3 Donny Buysrogge, lOjaar: 1 Ed dy Coussens, 2 Loek de Rijke, 3 Gunther de Smet, 11 jaar: 1 Jimmy Vermeire, 2 Sven van Couwenbergh, 3 Timothy Moentjes, 12 jaar: 1 Geoffrey van Damme, 2 Nico Willems, 3 Torsten de Maat, 13 jaar: 1 Rini Datthijn, 2 Danny Meerschaert, 3 Erwin Safaty, 14jaar: 1 Tom Steels, 2 Piet Bogaart, 3 Peter Ver meire, 15 jaar: 1 Erwin Schijvens, 2 Larry Crombach. 16jaar en ouder: 1 Eric Fijnaut, 2 Luc Vervoort, 3 Chris Vercouteren. Vetera nen: 1 Mamix van de Voorde, 2 Herve Hau- waert, 3 Alex Claeys. Meisjes A: 1 Ann de Koek, 2 Ann Vertenten, 3 Sandy de Panne- maeker. B: 1 Judith de Mey, 2 Isabelle Rausch, 3 Inge Heyvaert. C: 1 Kim van Loo, 2 Kelly de Koek, 3 Els Loge. D: 1 Cindy Die- ricx, 2 Nadia van Eetveldt, 3 Melinda van den Daele. E: 1 Linda de Bruicker, 2 Barbara de Ruyter, 3 Tania Westyn,. F. 1 Pascaline van Cleemput, 2 Anja Le Grande, 3 Grace Sack. Veteranen: 1 Corrie de Ritter, 2 Mari na Diericx, 3 Noéla Vermeire. Ria Sterrenberg won in Braakmantoernooi BRAAKMAN Ronald van Remortel uit Sint-Jansteen is de nieuwe heren-C kampioen gewor den in het C-, D- en E-Braakmantennistoernooi. Van Remortel had zware dobbers gehad om de finale te bereiken. Een agressief spelende Dieter Gajewski uit Terneuzen pakte hem in de halve finale de eerste set af (7-5) en wist na een 7-5 verlies in de tweede set in de derde nog een 5-2 achterstand weg te werken. Toch kon hij een nederlaag niet ontlopen: 5-7, 7-5, 7-5. In de finale ontmoette Van Remortel Fred Elliot die hij met tweemaal 6-3 versloeg. Elliot had de eindstrijd bereikt door met Marijke en Annemarie Robesin nale tegen Richard de Vrie uit Goes. een 6-4,6-1 winst op Kurt van de Akker uit Philippine. In het damesenkel-C kwam Ria Sterrenberg uit Terneuzen als winnaar uit de poule die ze deelde uit Hoek. Nadat zowel Annemarie Ro besin als Ria Sterrenberg hun partij tegen Marijke Robesin hadden gewon nen moest het onderlinge duel beslis sen. Met hard spel probeerde Robesin haai- vaste tegenstandster op de knieegn te krijgen maar maakte teveel fouten, zodat Ria Sterrenberg met 6-1 en 6-3 zegevierde. Frans van de Hemel uit Biervliet zag zijn D-titel weer verloren gaan in de fi- Van de Hemel had in de h^lve finale drie uur moeten vechten om de eerst- geplaatste Edward Bleyenberg uit Sluiskil met 4-6, 6-4 en 7-6 uit te scha kelen. Maar in een verdedigende partij die de finale was verloor hij 6-1, 6-1 kansloos van De Vrie. Behalve enkel-C winnares was Ria Sterrenberg ook succesvol in het damesenkel-D. Na snelle overwinningen van zowel Ster renberg (6-3, 6-4 op M. van de Walle, Zelzateials Marijke Vervaet uit Philip pine op Sandra Frusch (6-1, 6-2) in de halve finales was de finale een lange driesetter, die met 6-0, 3-6 en 6-3 naar Sterrenberg ging. Gerard Jonkman uit Vogelwaarde was met 6-0 en 6-1 op Rudie Smet een over tuigende winnaar in het herenenkel-E. En de damesenkel-E finale vergde ruim drieegneenhalf uur voordat de fi- nalistes hun strijd hadden beetjindigd. Denise Termont uit Druten versloeg daar met 4-6, 7-6 en 6-3 tenslotte de Terneuzense Ellen Lambert. Overige finale-uitslagen: herendubbel-C: H. Jansen/P. KouwijzerD. Gajewski/S. Elliot 5-7.6-1, 6-4; herendubbel- D: E. en J. BleijenbergA. van der Sloot'M. Veraart 6-2, 6-4; damesdubbel-D: Sterren berg Van de Velde—Van DrieL'Huisman 7-5, 6-4; gemengd dubbel-D: ch ErpelinkSter- Adri Gijsel „verslindt" de ene na de andere kilometer. SINT-JANSTEEN De Sta tieloop in Hulst betekende zaterdag voor Adri Gijsel een heroptreden tussen de vele trimmers, die de loop sport als hun sport-Mekka beschouwen. Een slepende blessure, opgelopen tijdens de marathon van Rotter dam, leverde hem twee maanden gedwongen rust op. Nog geen twee jaar gele den had de 30-jarige Adri Gijsel uit Sint-Jansteen een hekel aan de loopsport. Op 19 april echter volbracht hij de marathon van Rotter dam in een acceptabele tijd van 2 uur en 55 min. Vijf jaar geleden kwam er een vrij abrupt einde aan de voetbalcarrière van Gijsel. Door een hardnekkige rugblessure moest hij afscheid ne men als doelverdediger van het za terdagelftal van Steen. „Het kee perswerk was leuk. Tijdens de trai ningen zag je de andere spelers vaak conditioneel werk verrichten, ter wijl ik me meestal beperkte tot het pakken van een balletje. Lopen kwam in mijn woordenboek niet voor en mijn lengte van 1.98 m maakte me uitermate geschikt om als sluitpost op te treden". De keeper van het Belgische natio nale elftal, Jean-Marie Pfaff was het grote voorbeeld van Sijs. Ver schillende keren zocht hij Jean-Ma- rie op in zijn sportzaak in Beveren om als collega-keepers van gedach te te wisselen. Drie hernia's in de rug betekenden een afscheid met pijn in het hart. Bovendien kwam daar nog eens drie jaar WAO bij. Na het raadplegen van een aantal spe cialisten werd uiteindelijk de knoop doorgehakt en besloten tot een operatie. Het revalidatiepro- ces was een ware lijdensweg. „Ik mocht vijftien weken niet zitten en moest me alleen beperken tot lig gen of lopen op krukken. Dit laatste beviel nog het best en op krukken legde ik heel wat kilometers af. Dok ter Knook uit Vlissingen achtte de kans op volledig herstel 50 procent en zijn mededeling dat lopen het ge nezingsproces alleen maar bevor derde betekende meteen een nood zakelijke aanpassing. Mijn gezond heid gaat me boven alles". Adri herinnert zich nog zeer goed zijn eerste 'trainingsdagen. Een af stand van 500 meter was al te ver en zijn vrouw Jacqueline moest hem met de 'bezemwagen' ophalen. Maar de volhouder wint en iedere meter méér betkende winst. „Uit eindelijk voelde ik me door het lo pen lichamelijk en geestelijk steeds sterker worden. Het leek me een uit daging om me te bewijzen in een sporttak die ik zo hekelde. De mara thon werd mijn doel". Maar lopen eist toch een bepaalde techniek. Een aanvraag om deel te nemen aan een loopweekend in het sportcentrum in Papendal werd ge honoreerd en de bekende atleten Gerard Nijboer en Olga Comman deur bekeken daar Adri's loopstijl. Vol goede moed en met heel wat tips op zak keerde hij terug naar Sint-Jansteen. Op advies van Nij boer nam Gijsel contact op met de Hulster atleet Piet Vonck. „Piet schaafde aan mijn looptech niek en stelde schema's op. Iedere dinsdag werd ik getest en mijn sche ma aangepast en iedere zondag morgen liepen we samen de Clingse bossen in om verder te bouwen. Langzamerhand werden wedstrij den in het programma gezet. De Ci- ty-pier-city-loop in Den Haag en Graauw betkenden mijn eerste ken nismaking met de halve marathon. Twaalf weken voor de Rotterdamse marathon liep ik 70 kilometer per week. Dit werd opgevoerd naar 150 kilometer per week. En één week vóór de marathon testte ik me in de Telepost-loop in Oostburg. On danks slechte weersomstandighe den bleef de klok stilstaan op 1 uur en 25 minuten over 20 kilometer". Uiteindelijk brak de dag van de marathon aan. Adri toog naar Rot terdam met rugnummer 2495 was hij één van de 4500 deelnemers. Van de tijd van winnaar Abebe Mekon- nen (2 uur 09 min. 8 sec.) kan Adri alleen maar dromen. Zonder de man met de hamer tegen de komen beëindigde Gijsel de 42 kilometer binnen de drie uur als 465e. „De ge weldige sfeer langs het parcoers was een stimulans om door te gaan tot het eind. Alleen de laatste 1500 meter kwam er een krop in mijn keel. In het zicht van de finish zag ik de voorbije maanden als een film passeren. Op krukken vooruit strompelend, de kans op blijvende invaliditeit, de eerste pogingen om te lopen en nu aangemoedigd door duizenden mijn doel bereiken". Toch school er nog een addertje on der het gras. De man met de hamer kwam de volgende dag langs. Tij dens het uitlopen kreeg de Steense marathonman last van zijn spieren. Vermoeidheidsscheurtjes leverden hem vier weken gips op. Weer een tegenslag, maar in vergelijking met eerdere tegenslagen was dit een kleinigheidje. De 20 kilometer van Brussel gingen wel aan zijn neus voorbij. Een ongekend spektakel met maar liefst 20.000 deelnemers. Zoals het een goed sportman past, kijkt Adri Gijsel vooruit. „De ko mende maanden wil hij wat meer snelheidstraining gaan doen. Een 'diesel' is nu eenmaal geen korte af standsloper. En alsof het nog niet genoeg is valt ook het woord mara thon weer uit zijn mond. „Natuurlijk om mijn persoonlijke tijd te verbeteren. Maar voor het zover is zullen er nog heel wat kilo meters afgelegd moeten worden. Samen met zijn vrouw, die nu ook de smaak van het lopen te pakken heeft gekregen. „Uiteindelijk is zij steeds mijn mentale coach ge weest. Zonder haar had ik dit niet kunnen bereiken". Ook leermeester Piet Vonck blijft de ontwikkeling van Gijsel nauw lettend volgen en begeleiden. Vonck: „Adri is een sportman die graag iets van een ander aanneemt. De eerste maanden waren ver schrikkelijk moeilijk. Adri kroop als een slak vooruit, maar iedere raad geving van mij nam hij aan en lang zaam zag je hem de goede kant op gaan. het werken met zo'n jongen geeft mezelf nog een kick en dat heb ik wel eens anders meegemaakt". CADZAND Alain Pot uit Hilvare beek, onlangs winnaar van het Oos burgse Eenhoorntoernooi, maakt zich zaterdag op Zeeuws-Vlaamse b dem meester van zijn tweede enkel overwinning tijdens het Badgaste toernooi van Cadzand. Na een snell 6-2, 6-2 winst in de kwartfinale o Hans van Deun (Arnhem) en een moe lijke tweesetter in de halve finale t gen Bart de Bont uit Teteringen (7- 7-6), kwam hij op het hard-court va Cadzand in de finale uit tegen Mar Thiers uit Arnhem. Thiers had in d halve finale met 6-3, 3-6 en 6-4 zij handen vol gehad aan André Hoebe uit Waalre. Een voortvarend begin 1 in de eerste set) was echter niet g noeg om Pot te verslaan. In een hoogstaande partij won de H: varenbeker in drie sets: 1-6,6-4,6-3. Duitse Pia Wissing, al jaren een goe bekende in de Zeeuws-Vlaamse toe nooien, vocht zich met 6-4 en 7-6 larr Hanriëtte Versteeg uit Andel naar finale van het damesenkel-C. Daarw Caroline Stok uit Tilburg haar opp nente na een veelbetekenende 6-0,6 op Paula Drieënhuizen in de halve nale. Ook in de finale maakte ze zi met 6-3 en 6-2 zeker van de overwi ning. Jolanda de Kam uit Schoondijke zor de voor een Zeeuws-Vlaamse titel i het damesenkel-D. Nadat ze in de li ve finale de eerstgeplaatste Anoek v der Zweep uit Leerdam met tweema 6-2 deklasseerde, ontmoette ze in eindstrijd Anja Schouten uit And Schouten versloeg in de halve finale Duitse Charlotte Groeger met 6-3 en 1 en had eerder in het toernooi al tweede geplaatste gewipt. Toch wi De Kam met hard spel Schouten op knieën te krijgen: 6-4, 6-4. De herenenkel-D finale werd een Dui onderonsje. Leen Dey uit Groede we met 6-4, 6-4 uitgeschakeld door K Jozef Kamper uit Willich in de halve nale. Ook Genio Need uit Eindhové werd met 6-4 en 7-6 teruggewezen u de laatste vier door Alexander Bü uit Berggladbach. Laatstgenoem werd de uiteindelijke winnaar met 6 en 6-3 op Kamper. Leen Dey en Tonny Seen (Groede) w ren wel succesrijk in het herendu bel-D. Na een terugval in de twee set versloegen ze Gerard van Mil e Rio Mercx uit Heusden in drie sets: 5, 0-6, 6-2. Seen haalde met Jolanda Kam ook de titel in het gemengd du bel-D binnen via een 6-4, 6-2 winst de finale op G. en N. Drieënhuizen. Overige uitslagen finales: herendubbel- E. Lamers/K. ValkH. van Deun/M. Thie 6-2, 7-6; finale gemengddubbel-C: K. van Brand/K. Valk—H. Versteeg/E. Lamers 7- 7-6; dames dubbel-C: C. Stok/C. Stok-Cla rens—Y. Zelhem/H. Bothof 7-6,6-2; finaled mes-dubbel-D: M. Bok/A. SchoutenA.v der Zweep/R. van der Hilst 7-6, 4-6, 6-4. OSSENISSE De gaaibolclub Dwarsliggers' uit Ossenisse hield ee gaaibolling in het verenigingsg bouw 'Hof ter Nesse' waaraan personen deelnamen. De uitslag, eerste hoge vogel: A. de Kor tweede hoge vogel: H. van Rijt, recht zijvogel: J. Bouchaute, allen uit Klooste zande; ünker zijvogel: A. de Waal, Osseni se. In zaal 'De Kroon' in Terhole werde twee gaaibolwedstrijden gehoude Aan de eerste wedstrijd namen derti personen deel. De uitslag, hoge vogel: J. Mannaert, Ku taart; rechter zij vogel: P. van Delft, Terh le; linker zijvogel: A. Fransen, Terhol Grootste aantal vogels, vijf stuks: F. Hem laer, Sint-Jansteen. Aan de tweede gaaibolling namen 4 personen deel. De uitslag, hoge vogel: L. Mannaert; link zijvogel: J. van Eetvelde; rechter zijvoge M. Vermeulen, allen uit Terneuzen. Grotf ste aantal vogels, vijftien: G. van Acker Terneuzen. De gaaibolclub 'De Dwarsligger hield een gaaibolling in het vere~ gingsgebouw 'Hof ter Nesse', waaraa 74 personen deelnamen. De uitslag, hoge vogel: L. de Koster, Wa soorden; linker zijvogel: A. Rottier, Oss: nisse; L. de Koster, Walsoorden en R. Kort, Ossenisse; rechter zijvogel: José Ro' tier, Ossenisse. Grootste aantal kleine v gels, zeven stuks, Els Bouchaut, Klooste zande. Op camping 'De Zeemeeuw' in Oss" nisse werd een gaaibolling gehoude waaraan 64 personen deelnamen. De uitslag, hoge vogel: L. de Keyzer, Klinge (B); rechter zijvogel: J. Bouchau Kloosterzande; linker zijvogel: P. de Keve Ossenisse. Grootste aantal kleine vogel zeven stuks, A. Leersman, Baasrode. RETRANCHEMENT De Wes Zeeuws-Vlaamse Automobielclu hield voor de eerste maal in Retra chement een badrit. Bij deze puzzeloriëntatierit, uitgez door Jan de Koeijer en Sjaak vand Bliek, werden donderdagavond r af 18.30 uur drieënvijftig equipes West-Zeeuws-Vlaamse wegen opg stuurd. Onderweg waren spelletj ingelast, terwijl voor de kinderen ee grabbelton aanwezig was. Vele toeristen reageerden na afloo positief op de tocht en zeiden niet weten dat er in het Nederlands-B gisch grensgebied zoveel mooie wege waren, waardoor de beoogde bedo lingen van de organisatie uitkwame In de tijd tussen finish en de prijsui reiking werden de aanwezigen bezi: gehouden door Hans de Loos en J van Hanegem. Volgens de WZA-g woonte kon hierna iedereen met ee prijs huiswaarts keren. De volgende WZA-rit is de Kreekeri die op 21 september aanstaande ine om Eede wordt gehouden. De uitslag van de Badrit was als volgt: A-klasse: 1 J. Kolijn/Van Engelenburg strafpunten; 2 J. de Loos 100; 3 J. Allefs 12' 4 L. van de Voorde 140; 5 G. de Grave 150. R. de Wert 190; 7 K. Titulair 210; 8 L. v* Schaick 230. Toeristenklasse: 1 E. Verploeg Groede. de Bart Schoondijke; 3 L. Stoffels Terne' zen; 4 H. Smulders Tilburg; 5 J. de Feijt' Schoondijke; 6 J. van de Lijke Hoek; 7 Buijs Arnhem; 8 I. de Seijn Oostburg; 9 van Ecke Aardenburg; 10 H. Kanon n burg. SCHOONDIJKE De voetbalvereni ging Schoondijke houdt aanstaande (zondag 17 augustus) opnieuw het jaarlijkse Oogsttoernooi. Aan het toernooi nemen acht verenigingen, deel, vier KNVB-clubs (Breskens, Sluiskil, Axel en Hoofdplaat) en vier afdelingsploegen (Walcheren, Groe de, Jong Ambon en Schoondijke zelf). De eerste wedstrijden beginnen om tien uur en er wordt gespeeld in twee poules. Sluiskil, Axel, Walcheren en Schoondijke vormen poule A; Bres kens, Hoofdplaat, Jong Ambon en Groede poule B. Na de poulewedstrij den (van tweemaal 15 minuten) zijn er kruisfinales. Voordat de finale begint wordt nog gestreden om de penaltybo kaal voor de C-junioren van de West- Zeeuws-Vlaamse voetbalverenigin gen. Om 15.05 zijn er de voorronden, om 15.40 uur volgt de finale. De eind strijd van het Oogsttoernooi (dat vorig jaar eindigde in een zege voor Bres kens) begint om 16.15 uur. HULST „Deze elfde 5 UUR van Hulst is een succes geworden. We had den op vijftig deelnemers gerekend, het werden er ruim zestig. Bovendien hebben zowel de toerfietsers als de 'beroepstrimmers' goede wedstrijd sport geboden. We zijn erg tevreden", liet woordvoerder Fons van Dorsse- laar van het organisatiecomité van de '5 UUR van Hulst' zaterdagavond bij de prijsuitreiking weten. Het gecombineerde trimmers-toerfiet- sersfeest, een onderdeel van de Hul- sterse Statiekermis, dat mede daar door een goede belangstelling onder vond, werd door de organisatie zo posi tief ontvangen, dat een twaalfde 5 UUR volgend jaar haast zeker door gaat. De deelnemers die in de beide ca tegorieën in de baan kwamen voor een omnium, lieten zich dan ook van hun beste kant zien. Vooral de beide afval- ritten bleken spannende programma onderdelen. Spektakel bood het deel nemersveld zeker bij de puntenkoers. Bij de toerrijders die in een veld van 27 deelnemers qua sterkte elkaar prak tisch in evenwicht hielden, ging de eindzege tenslotte naar Johan Esse- ling uit Hulst. Hij schreef de afvalrit en de rit in lijn (in een massasprint) op zijn naam, maar moest de zege in de puntenkoers echter aan Michael Uyt- derwilligen uit Terneuzen laten. Die versloeg daarin twee BelgenFloor De- vroe en Peter van Roeyen. De trimmers (35 in aantal) bleken nog al wat 'kleppers' in deze 5 UUR te heb ben. Patrick van Hulle, Patrick van Straten, René Heijboer, Herman Del- laert, Rudi Lammens en Henk Dees behoren tot de besten uit het peloton. Dat selecte gezelschap beheerste de strijd dan ook, met Patrick van Hulle als onbetwist sterkste renner. De man uit Sas van Gent deed een geslaagde greep naar de zege in punten koers en afvalrit, reed met Rudi Lammens naar een grote voorsprong in de finaiprit in KRUISPOLDERHAVEN - In het ka der van de Vierde Snorrenfeesten in Kruispolderhaven hield de 'Saef- thingse Snorrenclujb' een kaarting in zijn feesttent waaraan 41 personen deelnamen. De uitslag: 1 mevrouw Reyerse; 2 E. Marti net; 3 Alb. de Bruyn.48 KLOOSTERZANDE - In zaal 'De Reizende Man' in Kloosterzande werd een kaarting gehouden waaraan 34 personen deelnamen. De uitslag: 1 mevrouw De Deyne uit Kloos terzande; 2 mevrouw Van Goethem. Kloos- De finalisten van het Braakmantennistoemooi: Ivlnr) Ria SterrenbergRonald van Remortel, Annemarie Robezin en terzande; 3 D. Riemens, Axel. Fred Elliot. lijq, waarin hij Lammers de winst gun de. Van Hulle wist toen al dat de eind zege hem niet meer kon ontgaan, („ietwat teleurstellend", vond Van Dorsselaar) liet Brigitte Wieles de ove rigen achter zich na een rit over 20 me ter. uitslagen toerrijders, puntenkoers: 1 Mi chael Uytderwilligen. Terneuzen. 2 Floor Devroe Dullel (B 3 Peter van Roeyen. Af valrit: 1 Johan Esseling, Hulst, 2 Peter van Leemput, Terneuzen, 3 Ronald Vermeulen, Kieldrecht (B.l. Rit in Lijn: 1 Johan Esseling, Hulst, 2 Floor Devroe, Duffel, 3 Siko Steyaert Graauw. Trfmmers Puntenkoers: 1 Patrick van Hul le. Sas van Gent. 2 Patrick van Straten, Ter neuzen. 3 Herman Dellaert Waterlandkerk je. Afvalrit: 1 Patrick van Hulle, Sas van Gent. 2 Patrick van Straten, Terneuzen. 3 René Heyboer, Terneuzen. Rit in Lijn: 1 Ru di Lammens, Oostburg, 2 Patrick van Hulle, Sas van Gent, 3 Henk Dees Terneuzen. Da mes: Rit in Lijn: 1 Brigitte Wieles Sluiskil, 2 Corine Tollenaar, Hoek, 3 Tanneke Herent hals, Terneuzen. Eindstand toerrijders: 1 Johan Esseling, Hulst, 2 Peter van Leemput, Terneuzen, 3 Michael Uytderwilligen, Ter neuzen. Trimmers: 1 Patrick van Hulle, Sas van Gent, 2 Patrick van Straten, Terneuzen, 3 Henk Dees, Terneuzen. De toerrijders gaan van sfart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 22