Gevangenisstraf geëist tegen Middelburger voor kraken parkeermeters SCHIETINGEN Zeeuwse overwinning in wielerkoers van Clinge Kruispolderhaven feest mee met snorrenclub Wooncentrum Jac Freijser de gehele dag gesloten Mededeling van het postkantoor. PZC/streek Ge^n verrassingen in tennistoernooi in Kloosterzande Jeugdtoernooi tennis in Axel Gaaihollingen ERIC VEREECKEN SNELSTE Uitslagen Johan Scheele 2e in Aartrijke Stefanie Rottier derde bij nk jeugdtennis Plaats uw familieberichten in de PZC WOENSDAG 23 JULI 1986 12 POLITIERECHTER MIDDELBURG HULST Zeskamp - De kring Hulst van de Katholieke Plattelands Jongeren houdt zondag de jaarlijkse zeskamp. Dit evenement vindt vanaf 11.00 uur plaats op het voetbalveld in Lams- waarde. De spelonderdelen zijn: Auto duwen, waterspel, vatenrace, tapijt rollen, rode draad en zeephelling. Veel kinderen bij hindernisbaan van vakantieweek Groede SCHOONDIJKE Sterrit In het kader van de onder linge competitie van de West-Zeeuws- Vlaamse trimclubs. de zogenaamde Sterrenritcompetitie, is de 'Cornelis Sterrit' in Schoondijke verreden. Er waren 79 deelnemers van veertien clubs. Soos De regio Zeeuwsch-Vlaandf ren van het COC houdt vrijdag ee soosavond in het pand van de jongf renbeweging, aan de Blokken in Tei neuzen. Aanvang: 21.00 uur. MIDDELBURG - De 20-jarige Middel burger R. P. M. N. hoorde dinsdag op de zitting van de politierechter in zijn woonplaats drie maanden gevan genisstraf, waarvan twee maanden voorwaardelijk, tegen zich eisen voor enkele inbraken en het kraken van parkeermeters. Eind maart werd hij op het Walplein in de Zeeuwse hoofdstad betrapt toen hij de meters met een stalen pijp zodanig bewerkte dat zij hun inhoud prijsgaven. In totaal werden in de twee maanden daaraan voorafgaand 39 Middelburg se parkeermeters gesloopt. De schade daarvan wordt becijferd op 30.000 gulden. N. ontkende dat hij de hand in KLOOSTERZANDE Het tennis toernooi van tennisvereniging Hon- tenisse uit Kloosterzande loopt pre cies volgens de planning. De meeste partijen kennen dan ook een vlot verloop en verrassingen waren tot gistermiddag uitgesloten. In de categorie herenenkel C zijn inmiddels de eerste partijen gespeeld. De als vierde op het schema geplaat ste Mark Leenknegt won van Pieter de Klerk met 6-4 en 6-1. Henk Jansen plaatste zich voor de volgende ronde met een dubbele 6-3 zege op Bart van Kampen. Herenenkel D: Erik van Tatenhove won de eerste set tegen Ton de Haan met 6-2 en de tweede met 7-5. Ook Chris Jongelie had in het tweede gedeelte van de partij de meeste hin der van zijn tegenstander. De Hulste naar won de eerste set tegen Frans Strooband met 6-1 en de volgende pas na een tie break: 7-6. Walter de Roos en Erik Heyndrickx waren de gehele partij goed aan el kaar gewaagd. De uitslag was twee keer 6-4 in het voordeel van De Roos. Monique Goossen en Ellen Aper plaatsten zich als eersten voor de halve finales van de groep damesen kel E. De als eerste geplaatste Goos sen won met 6-1 en 6-1 6-1 van Loes Kool, terwijl Aper Elly van Meele na een spannende strijd met 6-3 en 7-5 klopte. Enkele uitslagen: herenenkel D: Eugene de Maagdt-Etiënne Schauwaert 6-1 en 6-3: Liet Erpelinck-Ron Salome 6-3 en 6-3: Hans Smolders-Jan Burm 6-0 en 6-3; Jan Vermeu- len-Patrick Roctus 6-0 en 6-1. Herenenkel E: William Goethals-Ko Schuitvlot 6-0 en 6-1: Mark van der Meer-Ronnie Roctus 6-0 en 6-1Gemengddubbel D Vermeulen Bau- wens-Kint Rous 6-7. 6-4 en 6-3: Boeijkens. Van de Broeck-Van der Walle Baggen 4-6. 6-4 en 6-2. AXEL De Zeeuws-Vlaamse toppers hebben tijdens de eerste speeldagen van het jeugdtennistoernooi in Axel weinig problemen met hun eerste partijen. Zo pakte Francesca Adriaansens in de groep meisjes tot en met 14 jaar met twee keer 6-1 haar eerste overwinning tegen Ilona Brak man. Manon Kienjet won in dezelfde groep na een spannende tweede set met 6-0 en 7-5 van Tineke Kramer. De Schoondijkse had in de groep tot en met 16 jaar een zware kluif aan Annemarie Mikkers, die met 7-6 en 6-4 haar meerdere in Kienjet moest er kennen. Verrassend was in deze groep de driesetsnederlaag van Nancy Blok tegen Anja Kramer: 6-2. 5-7 en 6-4. Isabelle Leenhouwers versloeg Karen Pastor met 6-1 en 6-4. Martijn van Assens en Kim Lange- raert maakten er een spannende en boeiende aangelegenheid van in hun partij bij de jongens toten met 14 jaar. Assen won met 6-4 en 7-5. Bij de twaalfjarigen liep Axelaar Patrick Kint tegen zijn eerste nederlaag op: 6-3 en 7-5 tegen Jeroen Rengrengulu (Groningen). Richard Hamelink won in deze groep in drie sets van Jean Loup van der Wiele: 3-6, 6-4 en 6-2. Enkele uitslagen: meisjes tot en met 10 jaar: Karen Burgers-Miriam Mieras 6-1 en 6-1. Meisjes tot en met 12 jaar: Esther Vervaet-Sandy Veldhoen 6-2 en 6-1: (Haar tje de Smit-Marie Kristien Poppe 6-0 en 6-0; Ciska Kramer-Florentine Wijffels 6-3 en 6-1 Meisjes tot en met 14 jaar: Esther Pastor- Susan Boie 6-2 en 6-2: Kim Veldhoen- Marisa Everling 6-1 en 6-0. Claartje de Smit-Danieile van Zweeden 6-2 en 6-2. Jongens tot en met 12 jaar: Milan Albicher- Laurens Visser 6-1 en 6-1John Wisse- Thomas Sanders 6-1 en 6-1. Jongens tot en met 14 jaar: Guido Tolhoek-Steve Groene- woud 6-0 en 6-0. Jongens tot en met 16 jaar: Pieter Kramer-Anne de Smit 0-6. 6-3 en 6-2; Riny Kort-Frank Wille 6-3. 4-6 en 6-4: Jeroen Verstraeten-Hans Hirdes 6-0 en 6-1. Bernd van Queckelberghe-Mark Top 6-1 en 6-2. VOGELWAARDE - In zaal Het Kar rewiel' in Stoppeldijk werden twee gaaibollingen gehouden. Aan de ee: ste gaaibolling namen 32 personen deel. De uitslag, hoge vogel: F Strooband uil Vogelwaarde, linker zijvogel E Buysse uit Vogelwaarde, rechter zijvogel verloo; Grootste aantal vogels, vijf stuks. L. Pieters uit Vogelwaarde. Aan de tweede gaaibolling namen 52 persoenen deel. I)e uitslag, hoge vogel: J Vernimmen uit Vogelwaarde; linker zijvogel F. van Hove uit Vogelwaarde; rechter zijvogel F. de Waal uit Kloosterzande. Grootste aantal vogels, zes stuks. J. Vernimmen uit Vogel waarde. al deze vernielingen had gehad. De opbrengst was. afgezet tegen de scha de. maar klein geweest. De buit be droeg naar schatting 500 gulden. Ook een inbraak in Het Zuiderbaken in de wijk Dauwendaele in Middel burg veroorzaakte heel wat meer schade dan dat zij opbracht. De die ven N. en E. de L. (20) namen 125 gulden en wat eten en snoepgoed mee. maar lieten het wijkcentrum met een schade aan het gebouw van 2500 gulden zitten. Politierechter mr J. D. C. J. Janzen- Van Oosten deed nog geen uitspraak in de zaak van N.. omdat de advocaat nog met een voorstel voor een alterna tieve straf komt. Hij krijgt dan gele genheid dienstverlening te verrichten in plaats van het uitzitten van de vrijheidsstraf. E. de L. stond behalve voor de inbraak in Het Zuiderbaken ook terecht voor mishandeling. Hij duwde de jeugdige J. L. W. tegen een hek en sloeg en schopte hem in elkaar. De jongen hield onder meer een hersenschud ding aan het incident over. Met ,,Ik wilde dat hij zou weten wie ik ben", verklaarde De L. zijn gedrag. Officier van justitie mr D. van der Bel eiste mede met het oog op eerdere veroordelingen van De L. voor zaken waarbij hij zijn vuisten niet in be dwang kon houden, vier weken gevan genisstraf waarvan de helft voorwaar delijk, Het vonnis was conform de eis. Tegen W. de L. (21uit Middelburg, die had meegedaan aan het kraken van de parkeermeters, luidde de eis twee weken voorwaardelijk en 300 gulden boete. Omdat hij zich daar maar één keer aan zou hebben schuldig ge maakt en hij verder een schoon straf blad had, liet de politierechter het in haar vonnis bij de voorwaardelijke vrijheidsstraf. Vrijwel op één lijn gaan Eric Vereecken (links) en Peter van de Klundert over de finish. De jury zou later Vereecken als winnaar aanwijzen. GROEDE De tweede dag van de kindervakantieweek in Groede be gon met een speloehtend. Op het sportveld was een hindernisbaan uit gezet. Er waren in totaal 67 deelne mers. De winnaars in de verschillende cate gorieën: tot en met 4 jaar: Lizzy Provoost; 5-6 jaar: Caroline Zwavink: 7-8 jaar: Marjoleine Verkerk; 9-10 jaar: Ernest Oosterling; 11-12 jaar: Conno Manneke; 13 jaar en ouder: Paul Oos terling. Aan de oriëntatietocht. die 's middags werd gehouden, deden 63 kinderen mee. De modelbotenvereniging uit Oostburg gaf 's avonds in het zwem bad een demonstratie, waar veel pu bliek op afkwam. Vandaag, woensdag, staat een rings teekwedstrijd op de fiets 10.00 uur) op het schoolplein en stokbrood bakken op het strand (14.00 uur) tegenover Camping Groede op het programma, 's Avonds om 19.00 uur start een trimloop. Deze wordt georganiseerd in samenwerking met de West Zeeuws-Vlaamse atletiekvereniging De Wielingen. Er zijn drie afstanden: 2, 5 en 6 kilometer. De lopers vertrek ken vanaf het sportveld. CLINGE - De Zeeuwse amateurs heb ben er kennelijk genoeg van om in de eigen wielercriteriums naast de over winning te pakken. Met regelmaat ging de winst naar Brabantse prijs- rijders. De kermiskoers van Clinge, gisteravond, brak met die traditie: in een spurt die het talrijke publiek 'op de banken' bracht smeet Eric Vereec ken zijn wiel luttele centimeters eer der over de eindstreep dan Peter van de Klundert uit het Brabantse Hoo- gerheide. De derde zege van Vereecken dit seizoen vormde een schitterende af sluiting van een wielerstrijd die van de eerste tot de laatsta^neter boeide. Achter het duo dat voor de bloemen streed gingen Twan den Braber en Nap Hage naar een derde en vierde klassering. Genoemd kwartet was ontstaan op zo'n 25 kilometer van de finish. Amateurs: 1. Eric Vereecken St. Jansteen 100 km. in 2.27.10; 2. Peter van de Klundert Hoogerheide: 3. Twan den Braber Fijnaart; 4. Nap Hage St. Maartensdijk: 5. op 40 sec. Tommy Post Oosterhout: 6. op 50 sec. John de Crom Hoogerheide; 7. Toon van der Steen Bruinisse: 8. Louis van Mook Ooster hout; 9. Cor de Jong Rucphen; 10. Dirk Uyl Poortvliet; 11. Thijs Fase Oud-Vossemeer; 12. Karei van Goethem Kloosterzande; 13. Werner Wieme Oostkamp; 14. Jan Palings Oud-Gastel; 15. Richard Thijs Etten-Leur; 16. Hans Oomen Etten-Leur; 17. Matty de Baat Steenbergen; 18. Conno van de Sande IJzendijke; 19. Mark de Smit Sluiskil: 20. Cor Vervaet Walsoorden. Dames: 1. Monique Knol Soest 51 km. in 1.21.22; 2. Sabine Floris Giessenburg; 3. op 1.28 min. Jolanda Cools Sommelsdijk; 4. Ella Sebrechts R'dam; 5. Monic Baartsma Borne; 6. Jacqueline Spitters Roosendaal; 7. Betsy van Ijken Baarn; 8. Angeliek Jekel Leusdën; 9. Marietta Zoetewei Kapelle; 10. Karin Elen Dongen; 11. Petra van der Stel Wemeldinge; 12. Corine Griep Spijkenisse; 13. Cora Beks Wouw 14. Petra van Tilburg Halsteren; 15. Carolien de Laat Schijndel: 19. Marianne Wagemakers OOstkapelle. ZAAMSLAG - Tijdens een door de BLB georganiseerde motorcrosswed strijd in het Belgische Aartrijke, werden Johan Scheele, in de interna tionale 250 cc-klasse, en Ronald Doens, in de junioren 250 cc-klasse, tweede in de eindrangschikking. In de internationale kwartliterklasse toonde Johan Scheele gedurende de drie reeksen nogmaals zijn kunnen. In de eerste manche werd hij zesde. In de tweede manche moest hij na een fel gevecht met van Patrick van Poel voorde genoegen nemen met een tweede plaats. De derde manche won hij met grote voorsprong. In de junioren 250 cc-klasse zag het er lang naar uit. dat Ronald Doens de overwinning op zijn naam zou schrij ven. Na in de eerste reeks als tweede te zijn geëindigd achter de Belg Pa trick de Bruyne, nam de Biervlietse piloot in de tweede manche resoluut de leiding, die hij tot het inaan van de laatste ronde wist te behouden. Bij de finishvlag moest hij toch weer zijn meerdere erkennen in De Bruyne. Uitslagen Zeeuwse piloten: Debutanten 125 cc: 1 Andy Rogiers, België;' 15 Domini que de Rechter, Hulst. Junioren 250 cc: 1 Patrick de Bruyne, België; 2 Ronald Doens, Biervliet; 8 Jean-Piere de Bleyser, Heikant. Internationalen 250: 1 Patrick van Poel voorde, België; 2 Johan Scheele, Zaamslag. Naast veel schilderijen zijn andere kunstwerken te zien zoals deze collectie poppen van L. Sarneel. TERNEUZEN - In het Terneuzense stadhuis is maandagavond een kunsttentoonstelling geopend, be staande uit werken van Terneuze- naars. Het is inmiddels een jarenlan ge traditie dat het gemeentehuis in de zomer een tentoonstelling heeft met 'Terneuzense' kunst. Wethouder W. van Walraven opende de exposi tie. Hij zei dat het meestal niet de gewoonte is om de exposities in het stadhuis officieel te openen maar dat er vanwege deze speciale tentoon stelling een uitzondering gemaakt werd. Rudolf Dekker, die de tentoonstelling inrichtte, is van mening dat het ni veau van de tentoongestelde werken dit jaar van een erg hoog niveau is. Vroeger kon het nog voorkomen dat iedere willekeurige zondagschilder hier werk had. Nu durf ik te stellen dat een groot gedeelte van een professio neel niveau is." Dekker benadrukt dat hij erg verrast is over het grote en thousiasme dat hij onder de Terneu zense kunstenaars is tegen gekomen. Hij zegt ook dat er in principe geen eisen aan de ingeleverde werken ge steld zijn. „Maar vanwege de beperkte ruimte hebben we gezegd dat er maxi maal twee werken per persoon moch ten hangen. Voor de keramiek en Liefhebbers: 1. Cor Spruyt Barendrecht 60 km. in 1.25.10: 2. Ruud Papiermole Wezep; 3. Leon van der Wiel Breda; 4. Ger van de Pluym Nieuwendijk; 5. Wim Wielhouwer Sommelsdijk; 6. Peter Sager Zuid Beyer- land 7. Dirk van Duivendijk Bruinisse; 8. Wim Oosse Biggekerke; 9. Marius Dijkwel Yerseke; 10. Sam Broersma Zoutelande; 12 Niek van Belzen Middelburg; 13. Jan Oree' Vlissingen. De uitslag: 1. T C. Sas van Gent; 2. T C. Breskens: 3. en 4. Freewheel Schoondijke en de Panneschuur Nieuwvlïet. In het tus- senklassement staat Freewheel nu op de eerste plaats, gevolgd door T.C. Sas van Gent. KAPELLEBRUG Schutterssocie- teit Stuijvenberg uit Kapellebrug hield een schieting in café Fabie waar aan 66 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge vogel en eerste zijvogel E Hubers. Burcht: tweede hoge vogel A. de Braat, Burcht: eerste zijvogel A v. d. Branden. St.-Jansteen. derde zijvogel L Zegels. St.-Pauwels; vierde zijvogel B Meersdont. Hellestraat: grootste aantal kleine vogels (6) J. Vonk. kemzeke. KOEWACHT Schutterssocieteit St -Sebastiaan in Koewacht hield een staande wip schieting op drie wippen, waaraan 136 schutters deelnamen. Uitslag wip 1: eerste hoge vogel M. de Windt. Ertvelde: tweede hoge vogel S. van Hyfte. Ertvelde; derde hoge vogel G van Goethem. Koewacht: eerste zijvogel G. Poppe. Stekene: tweede zijvogel G. Tiele- man, Beveren; derde zijvogel J Apers. Overslag: vierde zijvogel J. v. Overloop. Stekene. Uitslag wip 2: eerste hoge vogel G. Poppe. Stekene, tweede hoge vogel E. Son- neville, Ertvelde: derde hoge vogel W. de Vrieze, Westdorpe, eerste zijvogel J. v. Orden, Beveren, tweede zijvogel J Ron- daes, Ertvelde derde zij vogel W. de Hoge. Kemzeke; vierde zijvogel P. Steketee. Merksem. Uitslag wip 3: eerste hoge vogel A. Maas, Beveren; tweede hoge vogel J. Peters, Stekene; derde hoge vogel R. Ver- meire, Koewacht: eerste zijvogel L. Rolier, Koewacht; tweede zijvogel J. Schepers, Beervelde; derde zijvogel B. Herman, Zuid- dorpe; vierde zijvogel L. Verschraegen. Kemzeke KOEWACHT De schutterssocieteit de Blauwe Hoek hield een kermis- schieting in cafe de Oude Molen in Koewacht waaraan 31 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel J. de Waal Koewacht. Eerste zijvogel en tweede zijvogel P. van Meelen Graauw. Grootste aantal kleine vogels (5) mevrouw Van Meelen Graauw. STOPPELDIJK In café Het Karre- wiel in Stoppeldijk werd een schieting gehouden waaraan 38 schutters deel namen. Uitslag: hoge vogel R. Koens, Kloosterzan de; eerste zijvogel P. Maas, Kloosterzande; tweede zijvogel P. Boogaert, Wijchen; extra Vogel P. de Kert. Ossenisse; grootste aantal kleine vogels (9) T. Boogaert, Wijchen. ZUIDDORPE De schutterssociteit Willem Teil hield een schieting in cafe M. de Cock in Zuiddorpe waaraan 22 schutters deelnamen. Uitslag: eerste hoge voghel A. Hoek, Koe wacht, tweede hoge vogel R. Bakker St.- Jansteen. Derde hoge vogel idem. Eerste zijvogel A. van Damme Moerbeke. Tweede zijvogel E. Bakker. St.-Jansteen. Grootste aantal kleine vogels (5) J. Bracke Axel. ST.-JANSTEEN De Schuttersso cieteit Groot Hulst hield een bejaar- denschieting in Sint-Jansteen, waar aan 40 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. de Block Hulst. Eerste zij vogel, F. de Brouwer Hulst, twee de zij vogel E. Rotter, St.-Jansteen. Groot ste aantal kleine vogels (4) L. van Walsberg- he Heikant. KRUISPOLDERHAVEN In het ge hucht Kruispolderhaven bij Lams- waarde worden van vrijdag 1 tot maandag 4 augustus voor de vierde maal de 'Snorrenfeesten' gehouden. Het evenement is georganiseerd door de 'Saeftinghse Snorrenclub', be staande uit vijftien besnorde gasten van het voormalige stamcafé 'Den Burtman'. Vrijdagavond is er een gezellige avond, maar pas zaterdag om 13.00 uur vindt de officiële opening plaats. Het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Hontenisse verricht deze handeling. Burgemees ter Ruul de Deyne van het buurt schap Kruispolder zal ook zijn steen tje bijdragen. Vanaf 14.00 uur is in het gehucht de presentatie van de on langs opgerichte oldtimerclub 'Clas sic Vehical Club' Zeeuwsch-Vlaande- ren. Een groot aantal oldtimers is te aanschouwen. Om 15.00 uur treedt rock-and-roll groep 'The Petticoats' op in de feest tent. Als het weer het toelaat stijgt om 18.30 uur een heteluchtballon op. Het zaterdagprogramma wordt vanaf 21.00 uur afgesloten met een feest- en dansavond in de feesttent. Het orkest 'The Turbo's' verzorgt het muzikale gedeelte. Zondagmorgen om 10.00 uur is er een eucharistievering in de feesttent. Om 13.00 uur zijn er touwtrekwedstrijden en om 14.00 uur begint een playback en soundmixwedstrijd. Zondagavond stijgt de heteluchtballon opnieuw op en hierna is er een dansavond. Dan wordt ook de 'mooiste snor' gekozen. De slotdag begint om 10.00 uur met een kaarting in de feesttent en om 14.30 uur is er een schieting. 's Avonds is er ter afsluiting opnieuw een dans avond. Het is lange tijd onzeker geweest of de Snorrenfeesten dit jaar wel kon den doorgaan. De verenigde horeca uit Kloosterzande weigerde namelijk haar medewerking wegens het om zetverlies dat wordt gevreesd. De gemeente Hontenisse was wel bereid zich in te zetten voor de feesten. B en w wilden echter wel inzicht krijgen in de organisatie en de doelstelling van de Snorrenclub, want men vroeg zich af wat er met een eventuele winst zou gebeuren. De snorreman- nen zeggen dat al het geld op gaat in de organisatie. STOPPELDIJK In café Het Kan wiel in Stoppeldijk werd een schietii gehouden waaraan 40 schutters de< namen. Uitslag: hoge vogel E. Scheerders. Hul: eerste en tweede zijvogel C. Visser, Vog waarde; grootste aantal kleine vogels (6i de Guytenaer, Vogelwaarde. KOEWACHT In café de Oude Molen Koewacht werd een kermisschieting geho den waaraan 32 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel J. Vermeerschen. S Jansteen; eerste zij vogel R. de Hondt, Zui dorpe; tweede zijvogel B. Baert. Koewact grootste aantal kleine vogels (5) mevroi Groenewegen Koewacht. KLOOSTERZANDE In café Molei hof in Kloosterzande werd een schi ting gehouden waaraan 39 schutte) deelnamen. Uitslag hoge vogel: J. Hulshout. Lamswaa de; eerste zijvogel: J. de Waal. Koewacl tweede zij vogel F. de Vos, Kieldrecht; ext hoge vogel: P. Pauwels, Kloosterzam Grootste aantal kleine vogels (5): F. de Vo Kieldrecht. KOEWACHT Schutterssociete Thuisweg in Koewacht hield schieting in café Vlieger, waaraan schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel O. Sawan, Koewacl eerste zijvogel en tweede zijvogel F. Mi tens. Koewacht; grootste aantal kleine gels (4) O. Saman, Koewacht. KLOOSTERZANDE - In café Mole hof in Kloosterzande werd een schi ting gehouden waaraan 32 schutte deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. Roeiands Musse nist; eerste zijvogel J. Cools Mussennii tweede zijvogel P. d'Hondt Kloosterzand grootste aantal kleine vogels (4) P. sche hout Hulst. LAMSWAARDE In café De Vie Jaargetijden in Lamswaarde werd ee bejaardenschieting gehouden waa aan 27 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Rijk, Hulst; eers zijvogel A. Beulaert, Hulst; tweede zijvog F. Reunis, St.-Jansteen: grootste aant kleine vogels (5) G. van Hoek, Westdorp HEIKANT In het gemeenschap centrum Het Heike in Heikant wei een bejaardenschieting gehouck waaraan 31 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel Janssens, Moerbeke; tweede zijvogel Stevens, St.-Jansteen; grootste aantal kit ne vogels M. de Kind, Chicago. SINT-JANSTEEN - Stefanie Rottie behaalde op de Nederlandse jeugt tenniskampioenschappen in de cat< gorie meisjes tot en met 12 jaar ee eervolle derde plaats. De uit Sim Jansteen afkomstige tennister ha zich als Zeeuws districtskampioen rechtstreeks geplaatst op een schem van 32 deelnemers. Door vier achtereenvolgende overwii ningen kwalificeerde Rottier zich voc de halve finales, waarin ze tegenove Petra Kamstra van het district Rol terdam kwam te staan. In deze part startte ze voortvarend en nam daai door een 4-2 voorsprong in de eerst set. Hierna stokte het ritme echte) waar Kamstra van profiteerde. D Zuidhollandse pakte vier achtereen volgende games en schreef met 6-4 d eerste set op haar naam. De tweed set kende een identiek scoreverloot Opnieuw nam Rottier een 4-2 vooi sprong, maar weer was het haar t( genstandster die vervolgens de laat ste vier games scoorde en door tweede 6-4 overwinning Analiste wer< De finale werd ook een succes voo Petra Kamstra, die daarin Linda Ni( mantsverdriet versloeg. Niemantsvei driet tegenstander uit de halve finalf Seda de Vries van het district De Haag, moest in een duel met Stefani Rottier uitmaken wie er beslag koi leggen op de derde plaats. Met ee ruime 6-2 en 6-1 overwinning weri deze partij verdiend gewonnen doo de Zeeuws-Vlaamse. andere kleinere vormen van kunst hebben we die eis natuurlijk wat ruimer gemaakt." Het geschilderde werk is grofweg te verdelen in vier categorieën: abstrac te kunst, kunst bestaande uit werken over de landbouw en de natuur, kunst gemaakt door vrouwen en maritieme kunst (havengezichten). Daarnaast zijn er nog enkele beeldhouwwerken, kantkloswerken. keramieken en draadfiguren te zien. De tentoonstelling in het Terneuzense stadhuis is tot 22 augustus iedere werkdag tijdens kantooruren ge opend. Bedroefd geven wij u kennis dat vrij onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en zoon REINDERT JACOB HEIJ echtgenoot van Elizabeth van Leeuwen op de leeftijd van 60 jaar. Hoek: E. Heij-van Leeuwen Terneuzen: Betty en Jacques Ellen - René Roosendaal: Mieke en Theo Sylvia - Ingrid Terneuzen: Janneke en Ronny Veenendaal: H. Heij-Muller 4542 BM Hoek. 21 juli 1986 Kreeksingel 29 De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 24 juli om 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Hoek, na voorafgaande rouwdienst in de Opstandingskerk. Bellamystraat, Terneuzen, aanvangende om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Opstandingskerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens sterfgeval is donderdag 24 juli Met ontroering vernamen wij het overlijden van mevrouw S. v. KAMPEN-WILLEMSEN administratief medewerkster van onze school. Haar behulpzaamheid zullen wij in dankbare herinnering houden. Ons medeleven gaat uit naar de familie. Leerlingen R.-K. Nijverheidsschool Sas van Gent Dank aan allen, ook namens onze kinderen en klein kinderen die ons 40-jarig huwelijksfeest onvergetelijk maakten. L. F. Houg Axelsestraat 115 4543 CG Zaamslag. Na 40 jaren dienst bij het Staatsbedrijf der PTT neemt mevrouw F. E. van Moorten-d'Hert, medewerkster op het postkantoor Sas van Gent, op 1 augus tus 1986 afscheid. Ter gelegenheid hiervan wordt op die datum een receptie gehouden in hotel 'Royal', Gentsestraat 11-14, 4551 CC Sas van Gent en wel van 19.00 tot 20.30. De directeur van het postkantoor Terneuzen •I*

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 22