Rudy Buzeyn sterkste trimmer in Sint-Kruis Drie ploegen beheersen rollendriedaagse Sluis Jan-Peter van Doorn lijdt eerste verlies Esther Vervaet was klasse apart PIET WESTER WEELE TWEEDE Fietscrossers verslaan de Brabanders VEEL VERRASSINGEN BIJ FINALES JEUGDTENN1S Voorverkoop Axel-Ajax loopt goed HUISMAN EN UYTDERWILLIGEN ZEGEVIEREN Schieting FIETSCROSS WEDSTRIJD IN WESTDORPE Ton Akkermans leidt in wielerklassement TERNEUZEN TERNEUZEN OOSTBURG Schieting MAANDAG 14 JULI 1986 Belg De Roo wint met overmacht Molenloop ZUIDZANDE De vierde Molenloop in Zuidzande kreeg zaterdag een sterke winnaar. De Belgische atleet Raoul de Roo nestelde zich al direct na het startschot aan de kop van het langgerekte deelnemersveld en legde iedereen zijn wil op. In de snelle tijd van 21 minuten en 10 seconden finishte De Roo uiteindelijk na een lange solo op de langste afstand (8800 meter) onbedreigd als eerste. Pas na ruim een minuut legde Piet Westerweele beslag op de tweede plaats, voor Marc Willaert die derde werd. Raoul de Roo legt zich in eigen land vooral toe op het veldlopen. Hij klas seerde zich vorig seizoen regelmatig vooraan en mag zich in België tot de twintig beste veldlopers rekenen. De Roo heeft de training sinds kort her vat en beschouwde de Molenloop als een uitstekende oefenvorm met een I licht wedstrijdelement. Hij hoefde overigens niet tot het uiterste te gaan BRESKENS - Op de fietscrossbaan van de 'Forellencrossers' in Breskens bonden de Zeeuwse en Brabantse fietscrossers de strijd aan. Slechts tachtig deelnemers verschenen aan het starthek, voor organisator Bram van Houte van de Zeeuwse Fiets- crossbond een teleurstellend aantal. „Vooral de Oost Zeeuws-Vlaamse fietscrossers lieten het afweten. Zo kwam er Terneuzen en Sas van Gent niemand aan de start en uit Axel slechts een enkeling. Voor zo'n spor- tuitwisseling met Brabant is dit een slechte zaak. Als bond organiseer je zo iets in de eerste plaats voor de renners en als ze je dan zo in je hemd laten staan, is dit beslist geen aan moediging om er mee door te gaan", aldus een teleurgestelde Van Houte. Hoewel er geen klassement werd op- eemaakt, was er toch een duidelijk overwicht van de Zeeuwen te bespeu ren. Zo kwamen bij de jongens tien van de totaal te behalen eindoverwin ningen in Zeeuwse handen. Bij de meisjes werd. wat overwinningen be- :rof. een gelijke stand bereikt: 3-3. Bij de veteranen was het Zeeuws bondsbestuurslid Bram van Houte, die met de eindzege ging strijken. De Bressiaander, wist het thuisvoordeel optimaal te benutten en gaf de nie mand een schijn van kans. l'itslagen: Jongens 5 jaar kleine wieltjes: 1 Marinus Westdorp iz); 2 Igmar Buyze (Z); 3 Born Delaunois (Bi. 5 jaar normale wielen: 1 Marco de Ritter (Z): 2 Ruddy van de Langenberg (Bi. 6 jaar: 1 Marco Dathijn (Z); 2 Niels Bukkens (Bi: 3 Dennis van der Wiel Bi. 7 jaar: 1 Raymond Schrauwen (B); 2 Marc van Merode (Bi. 3 Barry van Lient (Bi. jaar: Danny van Eekelen (Bi; 2 Stan I Reinierse (Zi; 3 Cor Bogaert (Zi. 9 jaar: 1 I Daniel van Houte (Z): 2 Marco Blaas (Bi. 10 (jaar: 1 Loek de Rijk (Zi; 2 Cornells West- 1 dorp (Zl; 3 Johan van Loon (B). 11 jaar: 1 Sven van Kouwenberg (Zi; 2 Serge Zijlstra (Zl; 3 Jeffry Verplanke (Zl. 12 jaar: 1 Fran cooi de Potter (Z); 2 Richard Jooren (Bi; 3 Roland Mooy (Bi. 13 jaar: 1 Rinie Dathijn 'Zl: 2 Erwin Serfatie (Zl: 3 Peter Tresonie 'Zi. 14 jaar: Piet Bogaert (Z): 2 Guy Geluk I 'Bi. 15 jaar en ouder: 1 Erick Fijnhout (Z); 2 I Erwin Schijvens <Z>: 3 Paul van der Steen I 'Bi. I Meisjes A: 1 Sendy de Pannemaker (Z); 2 I Chris van de Langenberg (Bi; 3 Cally de Pannemaker (Z). B: 1 Daycy van der Wiel 'Bi; 2 Vera van Berkens (B); 3 Monique I Zijlstra (Z). C: 1 Nicole Gladimes (Bi; 2 I.Mariska Verplanke (Zl; 3 Amanda van I Lient (Bi. D: 1 Babethe van Ostaeyen (Bi; 2 I Marijke Tresonie (Z). E: 1 Barbara de IRuyter (Z); 2 Caroline Geluk (Bi. F: Moni- I que Schouten (Zi; 2 Annie van Eekelen (Bi; 13 Greet van de Langenberg (Bi. IVeteranen: 1 Bram van Houte (Zl; 2 Jan 1 Lodders (Bi; 3 Piet Gladimes (B). AXEL Grote gebeurtenissen werpen hun schaduw vooruit. Dat gaat in het geval van de wedstrijd Axel-Ajax, die op 22 juli op het terrein van de jubile rende Zeeuws-Vlaamse zondag derdeklasser gespeeld wordt, zeker op. Voor genoemde wed strijd loopt inmiddels een voor verkoop van kaarten. Een rond je langs de diverse voorver koop-adressen leert, dat er voor deze ontmoeting een grote be langstelling bestaat. Mevrouw Beterams uit Axel, die de voorverkoop coördineert:,,We zijn niet ontevreden, op alle adressen wordt van deze voor verkoop gebruik gemaakt". De voorverkoopadressen zijn: AXEL: Sigarenmagazijn Lip pens, Markt: Tilly Lensen Bern- hardstraat 27 en de kantine van de VV Axel. TERNEUZEN: fir ma Sikkens Haarmanweg 30. SAS VAN GENT: Wijnpakhuis Jac. Hermans. HULST: Café-res taurant De Smickel, Bierkaai straat. OOSTBURG: Herenkap salon Cerpentier, Eenhoorn plein. NIEUWVLIET: Recreatie centrum Pannenschuur. CAD- ZAND BAD: Kapsalon J. Ver straten, Boulevard. BRES KENS: Sportzaak A. Jansen Spuiplein. En tenslotte zijn de kaarten ook verkrijgbaar bij alle voetbalverenigingen in Zeeuwsch-Vlaanderen. om de overwinning te kunnen vieren. Al na één kilometer was De Roo uit de greep van zijn achtervolgers, van wie Bridgeclub Luctor - De bridge club 'Luctor' uit Terneuzen speelde in het kader van een zomercompetitie de zevende wedstrijd in de Goede Her derkerk in Terneuzen. Er werd gespeeld in één lijn met een draaiende mitchel met elf paren. De uitslag: 1 echtpaar Hoogenboom, 2 de heren Koopman-Van Geel, 3 de dames Burger-Verloop, 4 de heren Dourleyn-Meulenberg, 5 de heren Lichteveld-Hamelinck. Piet Westerweele, Mare Willaert en Walter Snauwaert gezamenlijk de krachten bundelden in de strijd om de resterende ereplaatsen. Ondanks de goede samenwerking ver grootte de Belg zijn voorsprong. De drie Zeeuws-Vlamingen bleven lange tijd bij elkaar, maar verloren steeds meer terrein op de Belgische crosser. Na een eenzame tocht door de polder in de omgeving van Zuidzande had Raoul de Roo een voorsprong van 1.21 min. genomen op Piet Westerweele, die er in de slotfase in was geslaagd om zich op zijn beurt los te maken van Mare Willaert en zijn clubgenoot Wal ter Snauwaert. Twintig seconden na Westerweele legde Mare Willaert be slag op de derde plaats. Hij had Walter Snauwaert in de laatste kilo meters van zich afgeschud. Er stonden in totaal 119 deelnemers aan het vertrek voor deze trimloop. Op de kortste afstand (4400 meter» won Lou Dingemanse met lichte voor sprong voor de verrassend sterke Ro bert Vroon. De atleet uit Breskens verzekerde zich van de tweede plaats, ten koste van Bas Jasperse. Bij de dames ging de overwinning naar de Franse Monique Kauvé (8800 meter in 36.10 min.) ep de Souburgse Nicole Mout. die de 4400 meter in 15.54 min. won. De uitslag van de 8800 meter is: 1 Raoul de Roo, (B.i, 27.10 min.: 2 Piet Westerweele. Aardenburg. 28.21; 3 Mare Willaert. Nieuw- Namen. 28.41; 4 Walter Snauwaert, Eede. 29.00; 5 Bert Wille. Oostburg. 30.32; 6 Mar tin Pruijsers, Middelburg, 30.42; 7 Sjaak Boekhout. Terneuzen. 30.49; 8 Karei Meer- tens. Hoek. 30.52: 9 Henk van Sprundel, Aardenbrug, 31.08; 10 Jaap Fremouw, Bres kens, 31.22. 4400 meter: 1 Lou Dingemanse, Zoutelan- de, 14.34; 2 Robert Vroon, Breskens, 14.44; 3 Bas Jasperse. Axel. 14.50; 4 Hans Jasperse, Axel. 14.58: 5 Jacco Dekker, Oostburg, 14.58; 6 Adri Versluys, Oostburg, 14.58; 7 Piet Labijt, Groede, 15.04: 8 Francois Ba- bijn, Oostburg, 15.28; 9 Charles van Over- beeke. Cadzand. k.. I HOOFDPLAAT In café De Vriend- Ischap in Hoofdplaat werd een schie- 1 ting gehouden waaraan 44 schutters Ideelnamen. It'itslag: hoge vogel N. van Wijsbergen Bou- lehaute; eerste zijvogel R. Lijbaart Oost- ■Eekloo; tweede zijvogel A. Eeckhout Bou- Ichaute; grootste aantal kleine vogels (6) ■idem. SINT-KRUIS De start van het wielertrimseizoen van de Zeeuws- Vlaamse Trimfederatie loopt niet echt lekker. Evenals in voorgaande jaren verschijnen in de wedstrijden weinig nieuwe gezichten, en ook van uit de jeugd valt weinig te verwach ten. Daarnaast stappen nogal wat 'beloftevolle' renners van de trim mers over naar de KNWU-catego- rieën en nu zij het daar verrassend goed doen, loopt de federatie de kans nog meer trimmers te verliezen. In Sint-Kruis waren er dit weekeinde dan ook maar 24 inschrijvingen bij de wedstrijd voor C-renners. Dat ge ringe aantal vertrekkers maakte er overigens een bijzonder attractieve wedstrijd van. De zege ging naar Rudi Buzeyn uit Eede. Talrijke ontsnappingspogingen de den het peloton meer dan eens uiteen vallen. Maar bij het hoge tempo dat de groep er constant op na bleef houden, kregen die vluchtpogingen zelden meer dan honderd meter. Daarna werden de gelederen weer vliegensvlug gesloten. Het spervuur aan demarrages kostte een paar men sen hun plaats in het peloton, en dat zou, even over de helft van de wed strijd, totaal uit elkaar vallen. Rudi Buzeyn wilde zijn supporters in eigen omgeving wat extra's laten zien en zijn demarrage kreeg steun van een attent rijdende Willy de Feber. En toen ook Frank Willems, Mark Diele- man en Pieter Harms aansloten, bleek de 'goede trein' vertrokken. De sa menwerking bij de vijf leiders was uitstekend. De vijf koplopers trokken gezamenlijk naar de streep en Rudi Buzeyn klopte daar Willy de Feber nipt. Uitslag: 1. Rudi Buzeyn, Eede: 2 Willy de Feber Hoek; 3. Frank Willems; 4. Mark Dieleman; 5. Pieter Harms; 6. René Hey- boer: 7. Ivan de Clerck; 8. R.Cloetens; 9. Jos de Ritter; 10. Rudi Lammens; 11. A. Leen- houts; 12. E. de Schrijer; 13. Jaak Bosma; 14. Bert de Ruysscher: 15. Stan Brooymans Jacco Huisman ilinksi en Marco Uytdenvilligen itweede van linkswaren de sterkste in de rollendriedaagse van Sluis. Mark de Pauw derde van links) en Chris Burkey eindigden op de derde plaats. SLUIS Drie formaties hebben de eerste rollendriedaagse in Sluis be heerst. De ploegen van Brouwers huis, Winkeliers I en Poot zaten meteen vanaf het begin in de kop groep. De overwinning ging uitein delijk naar Brouwershuis, dat met Jacco Huisman en Marco Uyttder- willigen net iets meer kwaliteit in de baan bracht dan de andere kans hebbers. Mark Remijn en Marco Corthals (Winkeliers I) legden via een sterk gereden koppelkoers in de Finale nog beslag op de tweede plaats voor de ploeg Poot (Mark de Pauw-Chris Burkeyt. Of die eerste rollenwedstrijd van de biljartclub Draaibrug (BCD) een vervolg krijgt, staat nog niet vast. De vereniging die vorig seizoen zijn clublokaal in Draaibrug verliet en daarna zijn intrek nam in Eikenlo, moet zich opnieuw beraden over een clublokaal, nu Eikenlo in ande re handen overgaat. ..Als het even kan, houden we zeker een tweede rollenwedstrijd. gelet op de redelij ke opkomst van het publiek en het enthousiasme van de deelnemers", zei clublokaalhouder Co Dieleman. Al signaleerde hij ook een wat ver rassend negatieve houding van een aantal ploegen die aanvankelijk wel ingeschreven hadden, maar zich kort voor de start toch wee? afmeld den. Van de twaalf oorspronkelijk ingeschreven koppels kwamen er tenslotte negen in de piste. In een dagelijks terugkerend pro gramma waarin alle deelnemers in actie kwamen op de onderdelen sprint, koppelkoers en-afvalrace ga ven eerdergenoemde drie formaties elkaar weinig toe. Al gauw was dan ook duidelijk dat dat trio het ge zicht van de driedaagse zou bepa len De strijd tussen de favorieten bleef tot het laatst spannend. Jacco Huisman en Marco Uytderwilligen lieten zich. ondanks alle aanvallen op hun leidende positie, daar niet meer verdringen en finishten ten slotte verdiend als winnaar. En in een zinderende kopppelkoers gin gen Mark Remijn en Marco Cort hals tenslotte nog over De Pauw- Burkey. Uitslag: 1. Café Brouwershuis (Jacco Huisman-Marco Uytderwilligen) 117 pun ten: 2. Winkeliers I (Mark Remijn-Marco Corthalsi 114; 3 Ploeg Poot (Mark de Pauw-Chris Burkeyi 111; 4. Horeca I (Jaak van de Bliek-Co Dielemani 99: 5. Café-restaurant Eikenlo (Mario Barra- Erwin van de Voordei 90; 6. Café de Rijnvaart (Mark Verberkmoes-Frank van Doeselaari 86. 7. Ploeg De Jonge (Leonie van Lare-Ilonka Huisman) 79: 8. Winkeliers II (Suus de Wispelaere-Niek Verhey) 72; 9 Café BOO (Francois de Potter-Ina de Braai i 63. Mare Willaert voert de kopgroep aan in de Molenloop. Bridgeclub Emergo - De bridge club 'Emergo' uit Terneuzen speelde de vierde wedstrijd van een zomer competitie in hotel-restaurant 'De Milliano' in Terneuzen. Er werd ge speeld in één lijn met een draaiende mitchel met zestien paren. De uitslag: 1 mevrouw Bruyns-de heer Van Wijnsberge, 2 de heren Visser- Meeuwse, 3 de heren Hoogenboom- Burm, 4 echtpaar Hamelinck, 5 de heren Meulenberg-Dourleyn. Bridgewedstrijd - De Oostburg- se recreatiebridgeclub speelde wed strijden voor de zomercompetitie. De uitslagen: groep A (mitchell 12! 1 de heer Biesbroek-mevrouw Sandrini; 2 me vrouw Biesbroekde heer Sandrini; 3 de heren BarendregtLako: 4 de dames Lu- teijn-Faas. Groep B (mitchell 12): 1 echt paar Arets: 2 echtpaar Ysebaert; 3 echtpaar Soree; 4 echtpaar Horebeek. Groep C ho- well 8): 1 de heren De Nooijer Hermans; 2 mevrouw de Schaaf en zoon; 3 echtpaar Gernaert. WESTDORPE - De verrassing tijdens de zevende fietscrosswedstrijd om het Zeeuws kampioenschap, afgelo pen zaterdag verreden op de baan van de Kreekcrossers in Westdorpe, was de eerste nederlaag van het seizoen die Jan Peter van Doorn bij de 7 jarigen te slikken kreeg. De onklopbaar geachte Terneuzenaar, kwam in de finale in beide manches een banddikte te kort op de Beig Wim van Hijfte. Toch mocht Jan-Peter van Doorn zaterdag in Westdorpe het zoet der overwinning smaken, want in de open klasse 5 tot en met 7 jaar bleek hij toch weer de sterkste. Enigzins verrassend was ook de over winning van Arjan de Mey bij de 12 jarigen. Tot tweemaal toe was hier het verschil tussen de nummer één en drie slechts een half wiel. In deze finale wist de Westdorpenaar De Mey het voordeel van de thuiswedstrijd opti maal te benutten. In de bochten zat hij steeds in het juiste spoor, een voordeel dat hem uiteindelijk op de finish-lijn net voldoende voorsprong gaf om Geoffry van Damme en Cris de Rudder net achter zich te laten. Michel Schellekens uit Sas van Gent, blijkt op dit moment de juiste vorm te pakken te hebben, want zowel in de kampioenswedstrijd, bij de 10 jarigen, als in de open klasse 8 tot en met 10 jaar, gaf hij zijn tegenstanders geen schijn van kans. Zelfs de sterk rijden de Loek de Rijk moest op het eind- schot van de Sassenaar het antwoord schuldig blijven. Uitslagen jongens 5 jaar: 1 Jurghen de Maat: 2 Birger Donie: 3 Steven van Hou- waert. 6 jaar: 1 Dominick Rijsdijk: 2 Marco Datthijn: 3 Joos van Meerhaege. 7 jaar 1 Wim van Hijfte: 2 Marc-Peter van Doorn: 3 Loduvic Slagmulder. 8 jaar: 1 Heycy de Smet: 2 Philip Westein. 3 David van Spjj- broeck 9 jaar: 1 Timmithy Taats 2 Bart van Hijfte; 3 Daniel van Houte. 10 jaar 1 Michel Schellekens: 2 Loek de Rijk 3 Corne- lis Westdorp 11 Jaar: i Barry de Rijcke: 2 Sven van Kouwenberg; 3 Jhimmy Vermei- re. 12 jaar: 1 Arjan de Mey: 2 Geoffry van damme: 3 Cris de Rudder. 13 jaar: 1 Cris van de Voorde: 2 Erwin Serfatie; 3 Rinie Dathijn 14 jaar 1 Tom Steels; 2 Piet Bogaert: 3 Peter Vermeire. 15 jaar: 1 Larry Crombaeh: 2 Erwin schijvens. 16 jaar en ouder: 1 Erick Fijnhout; 2 Cris Vercouteren; 3 Luc Vervoort. Meisjes A: 1 An de Koek; 2 Melanie Willem- sen; 3 Sindy de Pannemaker. B: 1 Judith de Mey; 2 Isabelle Raus; 3 Ine Heyvaert. C: 1 Kim van Loo: 2 Mariska Verplanke; 3 Kelly de Kok. D: 1 Sindy Diricx: 2 Ilse Heyvaert, 3 Melinda van den Daele. E: 1 Barbara de Ruiter; Linda de Bruickere; 3 Thania Wes- tijn. F: 1 Pascalin van Cleemput; 2 Anja Le Grande. SAS VAN GENT - De finales van het jeugdtennistoernooi van tennisver eniging 'Drive' uit Sas van Gent kenmerkten zich door vele spannen de momenten en vaak verrassende ontwikkelingen. Patrick Kint, Sebas- tien Rottier, Jeroen Everling en Ste fan Steyaert wonnen de eindrondes bij de jonges, terwijl Esther Vervaet, Angelique Coenen en Nancy Blok het sterkst bij de meisjes waren. De uit Kloosterzande afkomstige Es ther Vervaet was de enige winnaar die in de slotpartij een klasse apart was. In de finale bij de meisjes tot en met 12 jaar versloeg zij Marie Kristien Poppe met 6-1 en 6-0. Angelique Coenen moest geen finale spelen om zich groepswinnares te noemen. Bij de meisjes tot en met 14 jaar won ze door twee overwinningen de poule. Tegen Daniëlle van Zwee- den werd het 6-1 en 6-1. terwijl Marisa Everling met 6-1 en 6-0 verslagen werd. Nancy Blok (Sluiskil) en Andrea Ha melink iTerneuzen) hadden elk hun poule gewonnen in de groep meisjes tot en met 16 jaar. De beide finalisten waren erg aan elkaar gewaagd en de eerste set moest dan ook via tie break beslist worden. Blok won uiteindelijk deze beslissende game met de cijfers 10-8 De tweede set kende aanvanke lijk weinig verschil met de eerste, maar in het slot pakte Nancy Blok de winst door een 6-4 overwinning. Patrick Kint (Axeli had ook een tie break nodig om de eerste set van zijn finale tegen Raymond van der Klis te winnen. De Terneuzenaar. die verras send ver in het toernooi gekomen was. kon in het vervolg van de partij echter niet meer het tegenspel bieden om het zijn tegenstander lastig te blijven ma ken en Kint won daarom de tweede set met 6-2 en daardoor de groep tot en met 10 jaar. Milan Albicher startte de finale van de groep tot en met 12 jaar overdonde rend. Met zeer goed tennis gaf de De finalisten bij het jeugdtennis in Sas van Gent. Vlnr: Esther Vervaet. Marie-Kristien Poppe. Patrick Kint. Raymond van der Klis. Sebastian Rottier en Milan Albicher. Axelaar zijn tegenstander. Sebastien Rottier geen schijn van kans en deze kon dan ook niets anders dan genoe gen te nemen met een 6-0 nederlaag. Het vervolg van de partij was echter voor de man uit Sint Jansteen. Albi cher wist zijn niveau niet vast te houden en met twee keer 6-2 ging de toernooizege naar Rottier. Bernd van Queckelberghe en Jeroen Everling stonden tegenover elkaar bij de veertienjarigen. Van Queckel berghe had in de halve finale Kim Langeraert verslagen, terwijl Ever ling Guido Tolhoek uitgeschakeld had. De Terneuzenaar Everling be vestigde tegen zijn Sas van Gentse tegenstander zijn goede vorm van dit moment. Hij won in twee sets: 6-3 en 6-4. Bij de jongens tot en met 16 jaar waren er slechts vier deelnemers. Vol gens de verwachtingen stonden Frank Wille en Stefan Steyaert tegen over elkaar in de finale. In de eerste set was Steyaert niet te houden en in een mum van tijd schreef hij deze dan ook met 6-0 op zijn naam. Wille wist in de tweede set goed terug te komen en redde daarmee de wedstrijd. Aanvan kelijk leek het er zelfs op dat hij de set nog zou pakken, maar zijn Oostburg- se tegenstander wist terug te komen op 5-5 en had in de laatste twee games zijn zenuwen het best in bedwang. Uitslagen verliezersfinales: meisjes tm 12 jaar Petra de la Ruel-le-Sophie Boddaert 6-2. 6-4 Jongens tm 10 jaar: Rinke van Remortel-Michiel Gommers 6-0, 6-0. Jon gens t m 12 jaar: Boas Bierings-Elmer Lie 6-2. 7-5 Jongens tm 14 jaar: Timothy Poppe-Boris van Waterschoot 6-0. 6-1 TERNEUZEN De Zeeuws-Vlaamse wielerklassementen voor amateurs blijken aan te slaan bij de renners. De voorjaarseditie ervan beleefde on langs een schitterende finale in Sint- Jansteen, waar Ab Verplanke de plaatselijke favoriet Eric Vereecken versloeg. En vorige week begon in Westdorpe de najaarsuitgave met on geveer tachtig renners. Ton Akker mans uit Zevenbergen won die eerste proef (Philippine, Clinge, Sas van Gent, Heikant, Koewacht, Cadzand, Eede, Nieuw Namen en Hulst volgen nog). Opmerkelijk was daar dat de 'topren- ners' uit het voorjaarsklassement in die 'openingswedstrijd' nu niet voor aan zaten. Zo misten Ab Verplancke. Eric Vereecken. Peter Mol. Karei van Goethem en Toon van der Steen de slag. Na Westdorpe ziet het klasse ment er als volgt uit: 1. Ton Akkermans Zevenbergen; 2. Rob Bijvank Westdorpe; 3. Nico van de Klun- dert Hoogerheide: 4 Peter Hofland Roosen daal: 5. Peter van de Klundert Hoogerhei de; 6. Lucien Gódde Hendrik-Ido Ambacht; 7. André de Bruyn St.Willebrord; 8. Frank Kersten Geldrop: 9. Louis van Mook Oos terhout; 10 Toine den Braber Fijnaart. Op enige afstand volgen Guus Barhorst (de Zeeuwsvlaming is sterk gaan rijden), Wer ner Wieme en Eric Vereecken. de klasse mentsrijder pur sang die in het voor jaarsklassement zo goed voor de dag kwam. De eindstand van dat voorjaarsklassement is inmiddels ook bekend en geeft de volgen de renners op de eerste tien plaatsen: 1. en winnaar Ab Verplanke IJzendijke 179 pun- tem; 2. Eric Vereecken St.Jansteen (177); 3 Peter Mol 's Gravenpolder 1149): 4. ex aequo Antoine Goense en Karei van Goethem 1361; 6. Rob Bijvank 1291. 7. Cees Vleugel 126i: 8. Toon van der Steen 1122); 9. Niek de Taeye (119i en 10 Peter Hofland 1141. LAMSWAARDE - In café 'De Vier Jaargetijden' te Lamswaarde werd donderdag een schieting voor oude ren gehouden. Er waren 27 schutters. De uitslag is als volgt: hoge vogel, R. de Rijk, Hulst; eerste zijvogel, A. Beulaert. Hulst; tweede zijvogel, S. Reunis, St. Jansteen. Grootste aantal kleine vogels (5) G. van Houck. v

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 23