Molenfeest in Zuidzande wen beter bezocht dan vorig jaar Trektocht te paard Spoorwegen helpen mee om vakantiebudget te drukken WEDSTRIJD STRAATTEKENEN EEN SUCCES Wandeling langs jugendstil panden Kaartingen Naast wandelen ook fietsen vanuit Nijmegen HULST Getuigschriften EHBO uitgereikt LAMSWAARDE OSSENISSE Gaaibollingen RETRANCHEMENT TE RN EU ZEN Clings echtpaar Van de Branden 50 jaar getrouwd Zomerfeesten gemeente PZC/streek ALGEMENE BEGRAFENISONDERNEMING ZEEUWSCH-VLAANDEREN V. QUATAERT HULST Tijdens een feestelijke bij eenkomst in het gemeenschapscen trum 'Den Dullaert' in Hulst ontvin gen 29 jeugdige hulpverleners na een pittig examen uit handen van voorzit ter P. Hageman een EHBO A-getuig- schrift. ,De heer J. Valckx van de EHBO-vereniging 'Sint-Christoffel' uit Hulst sprak van een gedenkwaar dige dag omdat in de toekomst de EHBO-vereniging uit Hulst en het plaatselijk Jeugd Rode Kruis de op leidingen gezamenlijk gaan verzor gen. ,,We verwachten van die samen werking heel veel. De kwaliteit van de opleiding zal het in ieder geval zeker ten goede komen", aldus Valckx. Na afloop van het officiële gedeelte verzorgde het Jeugd Rode Kruis uit Hulst een levend bingospel waaraan jeugd en volwassenen deelnamen. Bridgecompetitie - De bridge club 'Hulst' speelde de zevende wed strijd van de zomercompetitie in het gemeenschapscentrum 'Den Dullaert' in Hulst. De paren uit de A- en B-lijn speelden in twee lijnen. In de A-lijn werd ge speeld met een howell tien met tien paren. De uitslag: 1 echtpaar Borm. 2 de dames Van Dorselaer-Allaerts, 3 de dames Van Esbroeck-Seydlitz, 4 me vrouw Bruyns-de heer Van Wijnsber- gen, 5 de dames Van de Velde-Hillege. In de B-lijn werd gespeeld met een howell twaalf met twaalf paren. De uitslag: 1 echtpaar Kint, 2 de heren Wendels-Boddaert, 3 de dames Wendels-De Booy. 4 de dames Voet-de Kerf. 5 de dames Aarts-Hahn. Bridgecompetitie - De bridge club 'Lamswaarde' sp-elde de zevende clubwedstrijd van een zomercompeti tie in zaal 'De Vier Jaargetijden' in Lamswaarde. Er werd gespeeld in één lijn met een draaiende mitchel met dertien paren. De uitslag: 1 de heren Wouters-Van de Putte. 2 de dames De Boer-Hillige en mevrouw Van Waterschoot-de heer De Schrijver, 4 de dames Van der Wielen-Van Esbroeck, 5 de dames Smulders-Van Puyvelde en mevrouw Joossen-de heer De Booy. OSSENISSE In het kader van de bouwvakvakantie houdt de gaaibol- club 'De Dwarsliggers' uit Ossenisse een aantal gaaibollingen en schietin gen in het verenigingsgebouw 'Hof ter Nesse' in Ossenisse. De eerste gaaibolling staat zaterdag 19 juli op het programma, vanaf 20.00 uur. Zaterdag 26 juli is de tweede, om 14.30 uur. Woensdag 30 juli volgt een gaaibolling voor jong en oud. die om 20.00 uur begint. Ter afsluiting van dé vakantie wordt zaterdag 9 augustus de vierde en laatste gaaibolling ge houden. Ook aan deze ontspannings wedstrijd kan jong en oud deelnemen. De gaaibolling begint om 20.00 uur. Voor de schutters staat zondag 20 juli de eerste schieting op het program ma. De aanvang daarvan is 9.00 uur. Woensdag 23 juli is er een vakantie- schieting op twee wippen. Die begint om 14.30 uur. Uitstapje Het feest- en activitei tencomité 'Ossenisse' heeft dinsdag 22 juli voor de inwoners uit het kerk dorp Ossenisse en omstreken een uit stapje naar het dierenpark 'Belle- waerde' in het Belgische leper op het programma staan. Naast een wande ling door het park staat er ook een safaritocht naar de leeuwen en tijgers op het programma. Voor de kinderen is er gelegenheid tot vermaak in het pretpark. Het vertrek is om 8.15 uur vanaf het gemeenschapscentrum 'Hof ter Nesse' in Ossenisse. Belangstellen den kunnen zich aanmelden bij Ans de Waal in Ossenisse. Natuurwandeling De VVV Re- tranchement houdt woensdag 16 juli een natuurwandeling door het Belgi sche Zwingebied. De start is 's mor gens om 9.00 uur bij restaurant 'De Witte Koksmuts'. Tijdens de-wande ling wordt ook het vogelpark bezocht. Vrijdag 18 juli vindt er een openlucht concert plaats op camping 'De Wild- hof. Om 20.00 uur begint en wordt gegeven door muziekvereniging 'Ex celsior' uit Cadzand. Gevonden voorwerpen - in het politiebureau van Terneuzen zijn de volgende gevonden voorwerpen afge geven: een zwarte portemonnee, een leren etui. een munt. een parkiet, een jas. tennisrackets, een speelgoedbeestje, een doosje met in houd, een badlaken, autosleutels (Honda), een armband met inscriptie, twee helmen, een wollen sjaal, een schildpad, een kinder- tarll. kindergymschoenen, een halster, een poes. een zilveren armband en een zwaard van een surfplank. CLINGE - De heer G. van de Branden en mevrouw S. van de Branden-Wil- laert uit Clinge herdachten zaterdag- het feit dat zij vijftig jaar geleden in de huwelijksboot stapten. De officiële viering was afgelopen don derdag, maar de feestelijkheden rond het gouden bruiloftsfeest werden za terdag gehouden. Voor deze gelegenheid was een buurt- comité gevormd, dat de woning van het echtpaar versierde. Zaterdagmid dag werd in café Benelux in De Klinge (B) een receptie gehouden, waar vele familieleden, vrienden en bekenden het jubilerende bruidspaar felicitaties kwamen overbrengen. Namens het buurtcomité sprak voorzitter F. Taal man het bruidspaar toe en overhan digde een geschenk. Het feest werd voortgezet in familiekring. De straattekenwedstrijd bracht heel wat kinderen in Zuidzande in actie. ZUIDZANDE - De organiserende stichting kijkt met tevredenheid te rug op het vierde molenfeest, dat zaterdag in Zuidzande werd gehou den. De feestmarkt werd drukker bezocht dan vorig jaar. Verder be stond er veel belangstelling voor de Burgerlijke stand HULST Geboren: Marjon, dv J. van Vlierberg- he en M. de Caluwé: Sebastiaan E. C. D. F. zv P. F. M. van den Berghen en E. M. F. Rijsdijk: Jeffrey, zv C. Kaijser en G. E. Howell; Peter, zv R. G. D'hert en N. M. F. Robbrecht; Tessa F. P. dv E. L. L. D'Hont en J. I. A. de Letter; Michael L. A. zv I. L. L. Blommaert en M. M. F. Penneman: Ankie, dv P. J. M. Joos en M. W. van Meelen; Karina R. L. dv J. J. A. Picavet en D. C. M. Ornek; Josien. dv G. A. Drumont en M. A. Dijks; Carola B. M. dv J. G. M. Rodrigo en B. G. R. Sponselee; Marco J. M. zv R. A. F. Stevens en G. M. W. de Ryke; Evelien M. R. dv J. M. A. van Kemseke en L. L. Sturm; Marjolein, dv K. J. J. van Raemdonck en M. L. D. Crombeen; Sanne, dv R. van Dijk en A. M. J. van Trappen; Jessica J. W. dv E. P. A. van der Klooster en N. I. P. Matthys; Francien J. L. dv F. P. P. van der Veeken en I. J. M. de Kort; Ruud, zv J. M. Freijzer en L. E. A. M. Bertram; Lindsey R. F. dv A. M. van Haperen en A. E. R. Heijmans; Petrus C. V. zv C. L. L. M. van Looij en P. M. van Rumste; Evelien R. J. dv V. W. Colsen en P. A. J. Kroes; Carola, dv J. M. M. de Dijcker en A. M. P. Man- naert; Linda E. J. dv P. E. J. Blom maert en C. L. B. P. Verras; Christoph, zv P. Batenburg en V. J. M. Verhelst; Sabrina A. H. dv W. A. J. Molders en M. M. P. C. de Bruijn; Erica Chr. K. dv G. W. A. Broekman en J. E. L. M. Waelput; Evelien G. dv R. M. C. Krens en G. A. A. Bosschaert; Ralph A. C. zv A. C. M. Peeters en M. C. A. Ehren- traut; Sylvano, zv M. L. Witte en J. E. Willekens. Getrouwd: T. L. Danckaert en R. M. Vandijck; F. P. L. Bertram en A. P. M. van Bunderen; A. P. M. Boeding en N. A. M. van Dorsselaer; E. R. M. van Damme en M. I. V. Vermast; M. A. R. Boon en D. P. M. L. G. van Putte; S. A. Leysen en E. L. Burm; T. A. G. Serrarens en M. Leeraert; J. G. J. Smet en J. L. R. Broekaart; E. W. C. Merckx en C. M. J. A. de Bot; F. A. J. Gering en M. M. A. Blommaert; L. J. B. M. van de Poele en M. L. A. Boone; A. Rokven en J. P. de Wulf; J. O. Seghers en N. J. A. M. Nagelkerke; C. A. M. Franssens en G. G. G. de Bruyne. Overleden: M. S. Kox, 86 jr.; J. C. Simons, 83 jr.; A. F. Cortebeek, 84 jr.; J. Ch. Vonk. 89 jr.; M. J. Verschraegen, 63 jr.; M. Ph. de Schepper. 82 jr.; M. van den Berghe, 81 jr.; J. P. E. Lau- wers, 86 jr.; P. Kegels, 82 jr.; E. A. van Overmeeren, 90 jr.; M. H. Rombout, 75 jr.; R. P. Schuren, 67 jr.; R. A. M. Freijser, 80 jr.; E. P. de Klerk. 21 jr.: C. H. Laanen, 39 jr.; A. B. Strobbe. 97 jr.; E. van Gaever. 88 jr.: L. J. van den Bergen, 79 jr.; I. M. S. van der Heyden, 83 jr.; M. C. van Raemdonck, 87 jr.; P. J. Hendriks. 87 jr.; J. Rombaut. 73 jr.: J. F. de Smit. 85 jr.; C. H. van Hoye, 77 jr.: P. Henderickx, 74 jr. straattekenwedstrijd, waar in totaal meer dan veertig kinderen aan deel namen, en voor de voorstelling van poppenkast 'Houtje Touwtje' uit Oost-Souburg. Het molenfeest begon vrijdag met een disco-avond voor de jeugd. In de feesttent hield disco 'El Condor' tot middernacht er goed de stemming in. Er waren zo'n 75 bezoekers. De feest markt bleek zaterdag een publiek strekker. De Stichting Molencomité schrijft het succes mede toe aan het wat sombere weer zaterdag, dat velen ervan weerhield naar het strand te gaan. Op het dorpsplein werd een gaaibolling gehouden. De heer Neele- man werd met 21 punten winnaar. Het aantal deelnemers aan de schieting op de liggende wip, in totaal 19, viel iets tegen. De hoofdvogel werd afge schoten door de heer A. Maenhout uit Bassevelde. De molenloop, die was georganiseerd in samenwerking met GRAAUW De afdeling Graauw van de rooms-katholieke bond van oude ren hield een prijskaarting in het gemeenschapscentrum in Graauw waaraan 32 personen deelnamen. De uitslag: 1 H. Willaert, Clinge, 2 mevrouw Reyers, Terneuzen, 3 me vrouw Van Kampenhout, Deurne (B). 4 Em. van Overmeeren, Hulst, 5 J. Schelfhout, Graauw, 6 J. Remortel, Clinge, 7 P. de Nijs, Clinge, 8 mevrouw De Caluwé uit Graauw. In zaal 'Du Commerce' in Nieuw- Namen werd een kaarting gehouden waaraan 32 personen deelnamen, De uitslag: 1 R. Sturm-A. Thielens, 2 de dames G. Verhulst-I. de Winckel. Afvallers: 1 Th. Praet-J. Vermeeren, 2 R. Thilleman-E. de Koning. In de kantine op het recreatieterrein 'De Vogel' in Hengstdijk werd een kaarting gehouden waaraan 69 perso nen deelnamen. De uitslag, wedstrijd bieden: 1 me vrouw Van der Ha. Vogel, waarde, 2 R. Lindhout, Clinge, 3 mevrouw Van Kerckhoven, Kloosterzande; wed strijd jokeren: 1 mevrouw Peeters, Hulst, 2 M. Pauwels, Kloosterzande, 3 mevrouw Van Trommelen, Sas van Gent. In zaal 'De Smickel' in Hulst werd een kaarting gehouden waaraan 49 perso nen deelnamen. De uitslag: 1 E. van de Branden, Hulst, 2 J. Leeraert, Hulst, 3 P. Jon kers, Kloosterzande, 4 Th. Schau- waert, Hulst, 5 J. Martinet, Klooster zande. de West-Zeeuws-Vlaamse atletiekvei eniging De Wielingen, werd een grool succes. Er werd aan deelgenomel door in totaal 119 trimmers. Men hal de keuze uit twee afstanden: 4,4 en 8 kilometer. De heer R. de Roo ui| Caprijke bleek de snelste loper opc 8,8. kilometer. Zijn tijd: 27,10 minui ten. De 4,4 kilometer werd gewonnel door de heer L. Dingemanse uit Zouf telande. Hij had voor die afstand ruirj 14,5 minuut nodig. Voor de jeugd was er zaterdagochtenl een straattekenwedstrijd. Een twea koppige jury, bestaande uit Anneliel Soet en Joke Belderok, beoordeeldl de straattekeningen. In de categoril elf jaar en ouder won Angelo Vermeif len. Andere prijswinnaars ware! Dieuwertje ter Braak, Marjan Neelef man en Peter Bitter. De molen van Zuidzande was zateJ dag de hele dag te bezichtigen. Eel paardentram uit Brugge zorgde voo| het vervoer van en naar de molen, vierde molenfeest werd zaterdag avond afgesloten met een bal in i feesttent. Orkest De Turbo's verzorg! de de muziek. De belangstelling wai redelijk. tritl OSSENISSE Zaterdag 26 juli worl den in Ossenisse de jaarlijkse 'zomer feesten' gehouden in en om het verj enigingsgebouw 'Hof ter Nesse' waarbij een groot aantal sport- ei ontspanningsspelen op het program] ma staat. Voor de kinderen zijn ei verschillende spelen en ook de schut] ters en gaaibollers komen aan Het geheel wordt omlijst met het rai van avontuur en een wedstrijd sen. Nieuw tijdens de feesten is een tenl toonstelling van drie plaatselijke kunl stenaars in de bovenzaal van hel verenigingsgebouw in Ossenisse. Sill via van Kampen en Wilma Richtel (schilderkunst) en Luc Inghels (beeldl houwkunst) zijn door de organisatol ren aangezocht om hun werken ten toon te stellen. De feesten worden oml 14.00 uur officieel geopend door burl gemeester mr A. A. G. L. M. Kessenf van de gemeente Hontenisse. beginnen de kinderspelen en om 14.301 uur een schieting en een gaaibollinel Rond de klok van 15.00 uur gaat hel rad van avontuur draaien. Om 21.001 uur wordt het feest besloten met eenl dansavond in het verenigingsgebouw! Voor de muzikale omlijsting zorgt het| dansorkest 'The Silver Stars'. ,[rr re rnu)U ,yr\ 7 f IJ: llii/iiLj Hierbij maken wij bekend, dat een aanvraag om een bouwvergunning is ingediend door: - Proverko Vastgoed B.V. te Terneuzen voor de oprichting van: a. een tweetal woningen aan de Honoré Col- senhof 18 en 20 te Sluiskil; b. een viertal woningen aan de Akkerwinde- laan 10 tot en met 16 te Terneuzen; - Sprangers Terneuzen B.V. te Terneuzen voor de uitbreiding van een schoolgebouw aan de Michiel de Ruytersingel 25 te Terneuzen. Wij zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijkè Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet de vergun ningen te verlenen. Alvorens daartoe over te gaan stellen wij een ieder in de gelegenheid met ingang van maandag 14 juli 1986 gedurende veertien dagen ter ge meente-secretarie (afd. algemene zaken) van de bouwplannen kennis te nemen en eventuele bezwaren daartegen gedurende deze periode schriftelijk bij ons college kenbaar te maken. Terneuzen. 14 juli 1986. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, J. van Rooijen, loco-burgemeester. A. J. van Pagee, secretaris. zeehaven industrie recreatie Bedroefd geven wij u kennis dat vrij onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa PIETER FRANS HARMS echtgenoot van Aline M. M. Bockstael op de leeftijd van 63 jaar. Terneuzen: A. M. M. Harms-Bockstael M. van Opdorp-Harms G. van Opdorp J. Harms L. Harms-Coone E. Klaasen-Harms A. Klaasen R. Harms A. Harms-van der Heiden J. Harms G. Harms-Verhelst A. Harms D. Harms-Beckx T. Harms J. van de Vrede 13 juli 1986 Erasmusstraat 19 4532 ES Terneuzen De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 16 juli om 11.15 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Samenkomst om 11.00 uur in «de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. MAANDAG 14 JULI 1986 Met de trein naar Frankrijk en dan fietsen: dat kan op een plezierige manier met de fietsslaaptrein. Het gaat hier om een directe trein vanuit Nederland naar de Limousin en Dordogne zonder overstap in Parijs. De eerste honderden reizigers zijn inmiddels al vertrokken om na een treinreis met gelegenheid tot slapen de volgende dag bij aankomst in Frankrijk uitgerust aan de fietstocht te kunnen beginnen. De reisorganisatie France Individuele brengt deze speciale trein op de rails. Er zijn meerdere interessante arrangementen aan de treinreis te koppelen. Zo kan er worden geboekt voor een hotel-fietstocht in de Dordog ne. waarbij de bagage van hotel naar hotel wordt vervoerd. Ook is het mogelijk een camping-bonboekje te verkrijgen waarbij men op een twintigtal verspreid liggende campings terecht kan zonder van tevoren te reserveren. Voor ouders met kinderen staan er in Souillac, het eindpunt van de treinreis volledig inge richte bungalowtenten klaar. De fietsslaaptrein bestaat uit couchetterijtuigen, een barrijtuig en fietsenwagons waar de fietsen in speciale rekken bevestigd schadevrij kunnen wor den vervoerd. Er is voor deze zomer nog beperkte plaats in de fietstreinen naar Frankrijk. Voor informa tie kan men bellen met 020-268898. pleeg- en stiefkinderen mee op de kaart. Zelfs de hond mag mee. Er moet wel altijd minstens één ouder meereizen. Bij de aanschaf van de gezinstoerkaart moet een paspoort of een trouwboekje worden meege bracht, waaruit de leeftijd van de kinderen blijkt, plus een pasfoto van de meereizende ouder(s). Tienertoer Voor de jongelui heeft NS de tiener toerkaart, een voordelige reisaan- bieding waarmee jongeren tot en met 18 jaar voor een tientje per dag vier dagen lang (binnen een periode van 10 dagen) met de trein door het land kunnen reizen. Vorig jaar maakten rond 150.000 jongeren van die mogelijkheid gebruik. Hoeveel geld er met zo'n tienertoerkaart valt te besparen wordt duidelijk ge maakt met het voorbeeld van ie mand die in Maastricht woont en die in Amsterdam een popconcert wil bijwonen. Die betaalt voor een dagretour tweede klas 52,-. Daar mee heeft-ie zijn tienertoerkaart die 40 gulden kosten, er in een keer uit. Jongelui die in plaats van vier da gen acht dagen willen reizen krijgen de tweede tienertoerkaart vijf gul den goedkoper. Bij de tienertoer kaart zit een 'extra-pas' met korting op de toegangsprijs van Ouwe hands Dierenpark in rhenen, per boot en stoomtram door West- Friesland voor de helft van de prijs enzovoorts. De tienertoerkaart is voor veertig gulden af te halen bij het loket op elk NS-station. Het enige dat zij verder nog moeten meenemen is een bewijs van de leeftijd, bijvoorbeeld een paspoort. Bij de Haagse VVV is sinds kort een wandeling verkrijgbaar, die voert langs een aantal zoge naamde 'Jugendstilpanden'. Begin- en eindpunt zijn bij het VVV-kan- toor in het winkelcentrum Baby- Ion, bij het Centraal Station. De route is ongeveer vijf km lang en duurt ca. twee uur. De prijs is 2,50. Jugendstil, Art Nouvaeu of heel Hollands gezegd Nieuwe Kunst zijn enkele benamingen voor de bekende nostalgische kunstvorm van rond de eeuwwisseling. Deze stijl kam voor het eerst in de schil derkunst en de kunstnijverheid tot ontwikkeling. Een bekend voor beeld is het affiche dat Jan Toorop in 1985 ontwierp voor Delftsche slaolie. Vandaar dat deze nieuwe kunstvorm ook wel werd aangeduid met de 'Slaolie-stijl'. De invloed werkte ook door in de bouwstijl. Vandaar dat in het cen trum van Den Haag nog veel gebou wen duidelijk herkenbare Jugend stil decoraties vertonen. Het meest bekende pand is gesitueerd aan de Denneweg nr. 56 waar het Haags Filmhuis is gevestigd. De Jugend- stilgebouwen zijn gemakkelijk te herkennen door hun decoraties, zo als slingerende lijnen, vaak planten en bloemmotieven en ijzeren, grillig gevormde balkons, leuningen en er kers. Het VVV-wezen pijnigt zich het hoofd suf om telkens maar weer iets nieuws te verzinnen om de vakantieganger bezig te houden. Zo heeft de streek-VVV Hart van Brabant nu zelfs ook arrangementen voor ruiters en amazones ontworpen. Een vijfdaags en een weekend-arrange ment met trektocht te paard door het mooie Brabantse land. Elke dag weer een andere route en bestemming. Van manege tot manege, van hotel naar hotel en rustplaatsen bij rustiek gelegen uitspanningen. Er wordt op basis van half pension overnacht in Berkel Enschot. in Oisterwijl, Drunen en Waalwijk. Vervoer van maneges naar hotel is inbegrepen en duren per dag ongeveer 4.5 uur en voeren door fraaie natuurgebieden als de Oisterwijkse bossen, de Helvoirtse Heide en de Drunense Duinen. De ruiters en amazones dienen rijervaring en een geschikte uitrusting te hebben. De tochten worden gemaakt onder deskundige leiding, omdat de ruiters geen bekendheid hebben met de uitgestrekte natuurgebieden. Voor nadere inlichtingen: Streek-VVV Hart van Brabant, Spoorlaan 416 A. 5038 CG in Tilburg. Wie de vakantiecenten niet te veel wil laten opgaan aan reis kosten zou bij het maken van dag uitstapjes gebruik kunnen maken van de gezinstoerkaart van de Ne derlandse Spoorwegen. Op die ma nier kan men voor weinig geld vier dagen lang met de trein kris-kras door het hele land reizen. Voor een gezinskaart moet honderdveertig gulden worden neergeteld, on geacht het aantal gezinsleden en het aantal af te leggen kilometers. De gezinskaart is gedurende drie zomermaanden (juni, juli en augus tus) geldig. De vier dagen hoeven niet direct achter elkaar worden opgenomen om te reizen. Daarvoor heeft men tien dagen de tijd, dus als het 's morgens een keer giet van de regen kan het gezin rustig een dagje overslaan. Een gezin dat er vier dagen op uit gaat met de gezin stoerkaart bespaart niet alleen op het reisgeld. Bij de gezinstoerkaart hoort ook nog een voordeelpas. een boekje met kortingscoupons voor consump'ties en recreatiemogelijk heden. Het begrip 'gezin' wordt door NS ruim opgevat. Ook twee personen die verklaren dat ze tenminste een jaar samenwonen kunnen zo'n kaart kopen. Voorts kunnen ook Dat ze vanuit Nijmegen jaarlijks een aantal wandeltochten uit zetten is genoegzaam bekend. Maar dat er ook een vierdaags fietsevene- ment bestaat zal wellicht niet zo vertrouwd in de oren klinken. Toch wordt vanaf 29 juli tot en met 1 augustus alweer voor de dertiende keer zo'n fietsspektakel georgani seerd. De fietsvierdaagse voert een dag de landsgrens over. wanneer op de tweede dag een bezoek aan Kleef wordt gebracht. Verder wordt er door Gelderland. Noord-Brabant en Limburg gefietst, zoals door de Be tuwe en het land van Maas en Waal. De deelnemeers kunnen kiezen uit dagafstanden van 35, 55, 75 en 125 km. Start en finish zijn dagelijks vanaf het Goffertstadion in Nijme gen. waar voor deze gelegenheid ook een speciale camping is inge richt. Daarnaast worden er ook an dere overnaqchtingsmogelijkheden aangeboden. Het inschrijfgeld be draagt twintig gulden per persoon. Gelegenheid tot aanmelden is mo gelijk bij de stichting Internationa le Fietsvierdaagse Nijmegen, post bus 1266. 6501 BG Nijmegen. Sluis, tel. 01178-1918. L. KEULERS Oostburg, tel. 01170-3107 of 4242 F. SCHOUT Aardenburg, tel. 01177-1496 J. VAN DE LIJKE Breskens, tel. 01172-2121 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 20