Voetbalselectie van Schouwen-Duiveland in Bruinisse tegen Sparta Coby Verschelling nu al uitgeschakeld in Sluis Zweed Stefan Edberg zegeviert in Gstaad WEER VERLIES VOOR NEC: 3-0 RUITER BEHAALT EERSTE EN TWEEDE PLAATS Rouse wint op Duindigt Kees van der Ven vooraan in GP van Engeland Goud voor judoka René van Ooijen Nederland besluit waterpolotoernooi met een nederlaag MOTORRIJDEN W PLEZIER VOOR IEDEREEN PZC/ sportkrant 12 Uitslagen RINI VER WES T NA AR Bordeaux Gustafsson MAANDAG 14 JULI 1986 Piet Huige imponeert op concours Bruinisse BRUINISSE Piet Huige uit Nisse was zaterdag tijdens het concours hippique voor paarden in Bruinisse, waarvan de organisatie in handen was van de lr en pe Bru, de grote man. De ruiter van de Weelruiters uit Borssele won met zijn paard Waldon het springen in de klasse M en ook in de zwaarste categorie streed hij voor de eerste plaats. Na een spannende barrage moest hij echter Sandy den Exter voor zich dulden. Zij realiseerde op het mooie maar zware parcours een iets snellere tijd. Piet Huige struikelde zaterdag in de klasse Z op de laatste hindernis. In de barrage was hij tot dan toe foutloos gebleven, hetgeen hem de eindover winning op zou leveren omdat Sandy den Exter met Orkaan de Noro vier strafpunten had. maar bij de laatste sprong wierp Huige met zijn paard Salerno een balk af. Hierdoor eindig de hij gelijk met Sandy den Ex^er. maar deze laatste was een fractie van een seconde sneller (47.45 tegen 47,63). zodat zij de eerste prijs in ontvangst mocht nemen. Lenet Sandee. die zich niet voor de barrage had geplaatst, legde met haar paard Typhoon beslag op een fraaie derde plaats. Ondanks het verlies in de zwaarste klasse, kon Piet Huige terugkijken op een goed springconcours. In de mid denklasse greep hij namelijk wel de zege. Samen met To Picavet (Luctor et Emergoi was hij foutloos gebleven en de barrage moest dus de beslissing brengen. Huige mocht als eerste in de ring. Hij reed een goed parcours, maar wierp met zijn paard Waldon toch één balk af. To Picavet rook zijn kans, maar hij slaagde er met zijn paard Rex toch niet in foutloos te blijven. Integendeel: Picavet 'scoorde' twaalf fouten. Zo ging de zege naar Piet Huige en dat was verdiend. De derde prijs ging naar Ida de Braai. Zij was met Talmoet dicht bij de barrage, maar aan het slot van haar rit ging zij in de fout. Hierdoor moest zij genoe gen nemen met de derde positie. Opvallend bij het springconcours was dat heel weinig combinaties foutloos bleven, hetgeen wellicht te wijten was aan de harde ondergrond. Bij de dressuur kampten de ruiters met hetzelfde euvel, waardoor sommi gen onder de maat presteerden. duele dressuur ZII: 1 Linda Goense Sianet- ty Weelruiters 126 pnt. Ring 3: Individuele dressuur klasse Mil: 1 Gilles Quist Pelopi- das Zwinruiters 112 pnt.; 2 Oeter Kosters Varant Graeve Jan 118 pnt.3 Renate Mahu Vumona Honteruiters 117 pnt. Ring 4: Individuele dressuur klasse MI: 1 Annema- rie Rietveld W. Roeland Scheldestad 132 pnt.; 2 Claudia Fassaert Hunter Vossevers 126 pnt.; 3 Nicoline Vos Tramenta Oranje zon 122 pnt. Ring 5: Individuele dressuur klasse Lil: Anja Boidin Urbanus Zwinrui ters 123 pnt.; 2 Annelies Breure Revanche Oranjer. W'stad 122 pnt.: 3 Mare Broodman Thelma Zwinruiters 120 pnt. Ring 6: Indivi duele dressuur klasse Lil: 1 Andrea Ber kenbosch Wodan Midden Flakkee 126 pnt.: 2 Wilja Mosselman Willemien Zuid-Beve land i21 pnt.; 3 Winny de Landmeter Wodin Gouwe Reyers 121 pnt.. Ring 7: Individuele dressuur klasse LI: 1 Anton Brakman Unieko Zwinruiters 129 pnt.; 2 Jan de Kroo Uriska Scheldestad 126 pnt.; 3 Kees Stryk Mick Jagger Schouwse Ruiters 125 pnt. Ring 8: Individuele dressuur klasse LI: lAnita de Kok Zuiderwind Oranjezon 130 pnt.; 2 Inge Quist Wagner Zwinruiters 127 pnt.: 3 Sandy den Exter Early Boys Noord- Beveland 126 pnt. Ring 9: Individuele dres suur klasse LI: 1 Marc van 't Westeinde Arona Haringruiters 135 pnt.; 2 Gerard de "Ruiter. Andante. BRU 125 pnt.; 3 Mare Steyn, Velasques. Vlaandertse Ruiters 124 pnt Ring 10: Individuele dressuur klasse B: 1 Anja op 't Hof. Olympique. Schouwse Ruiters 125 pnt.; 2 Jeanet Kooman Sandor Westelijk Schouwen 124 pnt.: 3 Jenine Bakker. Wadina. Westelijk Schouwen. 123 pnt. Voorselectie kampioenschappen Z- dressuur: 1 Linda Goense Sianetty. Weel ruiters 232 pnt.: 2 Lieveke Goossens. Silven. Oranjer. Axel 223 pnt.. 3 Doesjka Delfos Amazone Scheldestad 216 pnt. Springen klasse B: 1 Margo Verveer, Salazar. BRU 3 routen: 2 Ko Quartel. Ripstaert. Schouwse Ruiters 11 fout. Springen klasse L, nr. 1 t/m 4 plaatsing na barrage: 1 Miranda de Jonge. Norano, Zwinruiters 4 fout: 2 Inge Quist. Wagner, Zwinruiters 8 fout; 3 Lauries Boonman. Wildeman, Schouwse Ruiters 16 fout; 4 Mare Steyn. Velasques, Vlaandertse Ruiters 30 fout. Springen klasse M nr. 1 en 2 na barrage: 1 Piet Huige Waldon Weelrui ters 4 fouten: 2 To Picavet R,ex Luctor et Emergo 12 fout: 3 Ida de Braai Talmoet Zuid-Beveland. Springen klasse Z, nr. 1 en 2 na barrage: 1 Sandy den Exter. Orkaan de Nor. Noord-Beveland, 4 fouten (47.45 sec.); 2 Piet Huige. Salerno. Weelruiters. 4 fouten :47-63 sec.): 3 Lenet Sander. Thyfoon. Noordbeveland. 4 fouten. Ring 1, afdelingsdressuur vier-tallen L en M in handicap: 1 L. R. Zwinruiters Nieuw- vliet klasse M 130 pnt.; 2 L. R. Oranjezon Vrouwenpolder klasse L 125 pnt. Achttal len: 1 L. R. Zwinruiters Nieuwvliet klasse L 116 pnt. Ring 2: Individuele dressuur klas se ZI: 1 Marleen van Doesselaar. Pegasus Zwinruiters 116 pnt.: 2 Liesbeth Ruisaard Tamara Zuid-Beveland. 115 pnt.. Indivi- HAWKSTONE PARK (ANP/Reuter) Kees van der Ven speelt steeds vaker een belangrijke rol in de we reldtitelstrijd motorcross in de 500cc-klasse. De crosser uit Bakel, bezig aan zijn eerste seizoen tussep de 'zware jongens', boekte zaterdag in Hawkstone Park opnieuw een suc ces. Van der Ven bewees tijdens de Grote Prijs van Engeland zich te kunnen meten met titelverdediger Dave Thor pe en het Belgische trio Georges Jobé. Eric Geboers en André Malherbe en reed in de voorste gelederen mee. Hij eindigde in de negende en tiende manche om het wereldkampioen schap respectievelijk als vierde en derde. De toeschouwers konden hun landge noot Thorpe niet naar een overwin ning schreeuwen. Georges Jobé won de eerste manche voor Eric Geboers. In het tweede deel waren de rollen tussen beide landgenoten omge draaid. Thorpe, die in het klassement aanvankelijk een flinke marge in zijn voordeel opbouwde, heeft na zaterdag nog slechts tien punten voorsprong op Malherbe. Van der Ven staat in vijfde positie met 190 punten. Uitslag Grote Prijs van Engeland 500 cc: Eerste manche: l.'Jobé (Bel) Kawasaki. 2. Geboers (Bel) Honda, 3. Thorpe iGBri Hon da, 4. Van der Ven (Ned) KTM, 5. Malherbe (Bell Honda, 6. Carlqvist (Zwel Yamaha. Tweede manche: 1. Geboers, 2. Jobé. 3. Van der Ven, 4. Thorpe. 5. Persson (Zwei Yama ha. 6. Carlqvist. Stand WK na tien manches: 1. Thorpe 257 punten, 2. Malherbe 247. 3. Geboers 244. 4. Jobé 221. 5. Van der Ven 190. 6. Persson 158. BRUSSEL (AFP) - De Nederlandse judoka René van Ooijen is in Brussel wereldkampioen bij de militairen geworden in de gewiehtsklasse tot 95 kilogram. De nummer drie bij de Nederlandse kampioenschappen, versloeg in de eindstrijd van het toernooi de Fransman Joly met koka. In de kwartfinales schakelde Van Ooijen de Fin Virtanen uit. In dt halve finales won de Nederlander van Jolv's landgenoot Gledhill. De eerste dag van de wereldtitelstrijd leverde ook Rob Henneveld een me daille op. Pas in de halve finales van de strijd in de klasse tot 86 kilogram, vond hij zijn meerdere in de Franse militair Geymont. Het leverde Henne veld wel een bronzen medaille op. Het goud in deze afdeling was voor een andere Fransman. Tayot. Hij versloeg Geymont met koka. Ook bij de dames veroverde de Neder landse ploeg een medaille. In de klas se tot 66 kilogram werd Brouwer derde. Het goud en zilver waren voor Belgische deelneemsters Lieckens en Berghmans. Piet Huige wou met zijn paard Waldon het springen in de klasse M. Rini Vcrivest speelt in het nieuwe seizoen weer voor zijn oude club. Zierikzee. ZIERIKZEE De voetbalselectie van Schouwen-Duiveland komt zaterdagavond in actie tegen de Rotterdamse eredivisieclub Spar ta. In het kader van de visserijda- gen wordt deze wedstrijd in Brui nisse gespeeld (aanvang 18.45 uur. Aanvankelijk zou ook de 20-jarige Rini Verwest voor de Schouwse selectie uitkomen. Deze voetballer, die driejaar bij Roda JC in Kerkra- de is geweest, zal het komende seizoen weer uitkomen voor Zierik zee. Overigens heeft Roda JC nog een optie van twee jaar op Rini Verwest, die dus niet zonder meer naar een andere profclub kan over stappen. Verwest kan zaterdag avond echter nog niet voor de selectie van Schouwen-Duiveland in actie komen door een lichte blessure. Coach Gerard Olijhoek uit Zierik zee heeft voor de Schouwse selectie zaterdagavond de volgende spelers tot zijn beschikking: Steef van de Velde (doelman). Jaap van den Ber ge. Fred van den Berge, Jacob van den Berge en Tonny van den Berge (allen van Bruse Boysi, Eddy ten Klooster. Ruud Verkruijse en Mar tin Quist (allen van Mevo), Marcel van Grinsven, Marco Jonker en Clement Rijnberg (allen van DFS). Wim van de Maas. Marco van Oeve- ren. Kees Verkaart. Martin Quist, Leen Koster en Patrick de Broe- kert (allen Zierikzee). Sparta staat weer onder leiding van Barry Hughes. MOSKOU (ANP) Het Nederlandse waterpoloteam heeft zondag de deel neming aan de Vriendschap Spelen besloten met een nederlaag tegen rivaal West-Duitsland, die Oranje volgende maand ook in de poule aantreft bij het wereldkampioen schap in Madrid. De Westduitsers wonnen, mede dankzij een erg slech te derde periode aan Nederlandse zijde, met 10-8. De tussenstanden wa ren 4-2, 2-3. 3-0. 1-3. Het team in opbouw van George Geurtsen begon het laatste duel ma tig. De uitblinkers Stan van Belkum, die met veertien doelpunten - hij schoot alleen al zes keer raak tegen de Russen - topscorer werd van het toer nooi, en John Jansen slaagden er niet in de ploeg voldoende op sleeptouw te nemen. In de derde periode verspeel de Oranje de kans op een goed resul taat. Doelman Ruud Misdorp, die wel weer bewees tot de besten ter wereld te horen, werd in die zeven minuten drie keer kansloos gepasseerd. In de aanval werd daar niets tegen over gesteld. In de tweede en laatste perio de was Nederland echter gelijkwaar dig, zo niet beter dan de Westduitsers, bij wie de 29-jarige voormalige Roe meen Schervan debuteerde. Hij vluchtte indertijd en vond onderdak in Braunschweig. Na twee jaar wach ten werd hij speelgerechtigd voor zijn nieuwe vaderland en prompt in de selectie opgenomen door bondscoach Firoiu. Bondscoach George Geurtsen was ui teraard ontevreden over het grillige spel, met een snelle afwisseling van erg sterke en erg zwakke momenten. In de aanloop naar Madrid was ook voor hem de stijgende lijn duidelijk waarneembaar. Het best kwam de progressie aan het licht in het duel van zaterdag tegen Griekenland, dat als enige werd gewonnen (7-5). De Nederlanders bleken in die wedstrijd ook verdedigend bij te hebben ge leerd. Er werd zes keer een man uit het water gestuurd en de Grieken scoorden slechts één keer. De karakteristiek is: Nederland - West-Duitsland 8-10 (2-4, 3-2, 0-4, 3-1). Doelpuntenmakers Nederland: Stan van Belkum 3, John Jansen 2. Marc van Bel kum. Ewout van Winsen en Remco Piel- stroom allen 1. West-Duitsland: Otto 3, Osselmann 2, Stamm 2. Fernandez. Huber en Schervan allen 1. Eindstand: 1. Sovjetunie 5-10; 2. Verenigde Staten 5-7; 3. Hongarije 5-6; 4. West-Duits land 5-5; 5. Nederland 5-2: 6. Griekenland 5-0. Advertentie SLUIS - Dit weekeinde is het Belfort tennistoernooi in Sluis van start ge gaan met een vijftigtal partijen, waarin voornamelijk D-deelnemers in actie kwamen. In de categorie damesenkel D 17 viel er meteen al een opvallende uitslag te noteren. De als tweede geplaatste Coby Verschel ling werd geklopt door Jolanda de Kam. De sterk spelende Schoondijk- se won verdiend met 6-4 en 6-3. In de groep herenenkel D 17 dron gen Leen Deij (Groede) en John Ed ward Bleijenberg door tot de derde ronde. Deij versloeg in zijn eerste partij A. Dielemans in twee keer 6-2. waarna hij vervolgens met 6-4 en 6-0 te sterk was voor John Leenhouwers. Edward Bleijenberg won met 6-4 en 6-4 van S. Koole en pakte vervolgens Guido Verstraeten met 7-6 en 6-2. In de onderste helft van het schema in deze categorie drong Roland Renique als eerste tot de derde ronde door. De Geer- Lison 6-4 en Hulstenaar versloeg Herman ding, die in de eerste ronde M verslagen had, in drie sets: 1-6. 6-3. Jean Loup Deltour won in de C- categorie zijn eerste partij tegen Phi lip Haldermans met 6-2 en 6-3. In het C 2-schema speelden Sjaak Risseeuw en Paul de Bruijckere een spannende partij. De Bruijckere pakte de eerste set met 6-4. waarna zijn tegenstander met 7-5 de stand weer in evenwicht bracht. In de derde en beslissende set was het opnieuw Risseeuw die zich het sterkste toonde: 6-4. Ook Leen Deij had drie sets nodig om in deze groep een ronde verder te komen. George Dhont werd met 5-7. 6-2 en 6-4 verslagen. De uitslagen zijn: HEC 2: Peter Paul Roo- zen-Geert de Bruijckere 6-3. 5-7, 6-2: S. Steyaert-Henk Jansen 7-5. 6-4. Patrick van de Broucke-Alexander Bun 6-3. 6-1. DEC 1: Pia Wissing-J. Meyers 3-6. 6-4. 6-4. DEC 2: Ellen Ruesen-Marijke Robesin 7-5. 4-6, 6-0. K. Geerdink-Bep van de Vijver 6-1. 7-5. KOM NAAR DE MOTOROPSTAPDAGEN. 19 JULI, PARKEERPLAATS MIRO, VLISSINGEN. GSTAAD (Reuter) De Zweed Ste fan Edberg heeft het 231.000 dollar tennistoernooi in Gstaad op zijn naam gebracht. De 20-jarige Zweed, zesde op de wereldranglijst, versloeg zondag in de finale de Zwitser Ro land Stadler in vijf sets: 7-5,4-6,6-1,4- 6,6-2. Stadler (27) had zich via kwali ficatiewedstrijden in het hoofdtoer nooi gespeeld. In de eindstrijd capi tuleerde hij pas na 3 uur en 25 minuten. In het dubbelspel kon Edberg zijn enkelspel-succes niet herhalen. Met zijn Zweedse partner Joakim Nyström verloor hij verrassend in drie sets van de Spanjaarden Sanchez/Casal. Uitslag: dubbelspel: Casal/Sanchez (Spal- Edberg Nyström (Zwel 6-3. 3-6, 6-3. Utrechtenaar wint de Vlissingse schaaknacht De Italiaan Pablo Cane heeft zondag het Grand Prix-tennistoernooi in Bor deaux gewonnen. In de eindstrijd van het met 150.000 dollar (350.000 gulden) gedoteerde evenement, versloeg hij in drie sets de Zweed Kent Carlsson. Na verlies van de eerste reeks (4-6), kwam Carlsson, als derde geplaatst, in de tweede set sterk terug. Met 6-1 bracht de jonge Scandinavier de stand weer in evenwicht. In de beslissende reeks waren de twee goed aan elkaar ge waagd. Verlies van zijn opslag in elfde game, kostte Carlsson de partij. Uitslag: Pablo Cane (Ital-Kent Carlsson (Zwei 6-4, 1-6, 7-5. leen in de tweede set redelijk partij geven. In het herendubbelspel verste vigden Johan Vekemans en Tom Nijs- sen de leidende positie in het satelliet circuit. In de eindstrijd in Deventer versloeg het Nederlandse tweetal het Zweedse duo Gustafsson/Bergh in twee sets. Het volgende toernooi wordt komende week op Beekhuizen bij Velp gehouden. De uitslagen zijn: Finale dames enkelspel: Simone Schilder (Nedl-Titia Wilmink (Ned) 6-1, 6-4. Stand na twee toernooien: 1. Wilmink 20.2 Ingelise Driehuis 18, 3. Schilder 17. Finale heren enkelspel: Magnus Gustafs- son (Zwel-Bernard Boileau (Bell 7-5, 6-2. Stand na drie toernooien: 1. Gustafsson 39. 2. Igor Flego (Joe) 37. 3. Thomas Stalhands- ke (Arg), Mark Hartnett (VStl, Christiaan Feenstra (Ned) allen 23, 6. Boileau 20. Finale heren dubbelspel: Johan Vekemans Tom Nijssen (Ned)-Magnus Gustafsson Ri chard Bergh (Zwel 6-4, 6-3. Het Nederlandse tweetal Nicole Ja german en Karin Bakkum heeft zater dag het damesdubbel gewonnen bij het tennistoernooi van Perugia. In de eindstrijd versloegen de Nederlandse meisjes Amy Holton (VSt) en de Hon gaarse Csilla Bartos in twee sets: 6-4, 6-4. Uitslag finale dubbelspel: Nicole Jager man/Karin Bakkum (Ned)-Csilla Bartos Amy Holton (Hon/VSt) 6-4, 6-4. Finale enkelspel: Nathalie Herreman Fral- Csilla Bartos (Hon) 6-2, 6-4. VLISSINGEN - Moe, maar zeer tevre den, speelden de 43 deelnemers aan de eerste Vlissingse schaaknacht za terdagmorgen om kwart over acht hun 45e snelschaakpartij en dat bete kende het einde van een meer dan twaalf uur durend toernooi. Ondanks het ludieke karakter, dat een bijzon dere dimensie aan dit toernooi gaf, voerde de prestatie en de wil om te winnen toch de boventoon. In het begin van het toernooi waren voorrondes gehouden, waardoor er al enige schifting ontstond en de sterke spelers elkaar in elk geval in de eerste uren achter het bord ontmoetten. Al snel werd duidelijk dat de Utrechtse speler Peter Nieuwenhuis van Paul Keres met een elorating van 2195 hoge ogen zou gooien. Toen dan ook zaterdagmorgen de muziek zweeg en de rookwolken waren opgetrokken, bleek Nieuwenhuis de eerste Vlis singse schaaknacht te hebben gewon nen. Uit de 45 partijen had hij 39.5 punt verzameld, dat neerkomt op 87.77 procent. Ook de Zeeuwse top- spelers waren op dreef. Zes spelers klasseerden zich bij de eerste toen. Vlissings topspeler Rudie de Smit wist ook ditmaal Zeeuws kampioen Johan de Wolf uit Middelburg de baas te blijven, zij het met een gering verschil. De Smit werd tweede met 34.5 punt en de Wolf derde met 32,5 punt. Gezien het grote succes van deze schaakhappening ligt het zeker in de bedoeling van de Vlissingse organisatoren om er een jaarlijks te rugkerend evenement van te maken. De uitslag: 1. P. Nieuwenhuis 39.5; 2. R. de Smit 34.5: 3. J. de Wolf 32.5: 5. H. Groffen 32.5; 5. G. Milort 32: 6. M. Wisse 29.5: 7. R. van Oorschot en H. Massink 28.5; 9. E. van Heel 28: 10. P. van der Borgt 27.5; 11. A Riemens 27: 12. R. Tiggelman 27: 13. H. Lankreijer 26.5; 14. A. Jonkheer 26; 15. F. Sies 26; 16. B. Both 26; 17. M. de Smit 26: 18. R. Burgerhoff 25.5: 19. E. van Boven 25.5: 20. R. van de Lee 25.5; 21. J. Pieterse 25; 22, E. Clarisse 24.5: 23. F. van Boven 24; 24. J. Koolhoven 24; 25. P. van Dijke 23.5; 26. J. de Jager 23; 27. P. Noorlander 23: 28. D. Provoost 22.5: 29. M. ten Vaanholt 22: 30. A. Vermue 22; 31. K. van Schaik 21: 32. W. van Hattum 20.5: 33. H. de Groot 20.5: 34. K. en R. Koolhoven 20; 36. A. van der Jagt 19.5; 37. B Mulder 19: 38. Q. Vermeulen 18,5: 39. L. de Jong 18; 40. E Welleman 18: 41. C. Rouw 17: 42. E. van Dijke 13: 43. M. Roelse 11.5. De schakers worden tijdens de Vlis- smgse schaaknacht wakker gehou den door gitaarmuziek. De Zweed Magnus Gustafsson heeft zondag in Deventer het derde Neder landse satelliet-toernooi gewonnen. In de finale, bekeken door 400 toe schouwers, versloeg hij de Belgische routinier Bernard Boileau in twee sets: 7-5, 6-2. Door dat resultaat kwam Gustafsson in het algemeen klassement ook op de eerste plaats met 39 punten. De Joegoslaaf Igor Flego is tweede. Bij de dames zegevierde Simone Schilder. Titia Wilmink kon haar al- WASSENAAR (ANP) - De Engelse jockey Bryan Rouse heeft zondag op renbaan Duindigt de 58e Derby der driejarigen gewonnen met het paard Miss Facette. De winnende combinatie, die de eer ste prijs opstreek van 55.000 gulden, had driekwart lengte voorsprong op Kevin Davies met Boxberger Apollo. De Engelsman John Ives werd met Hilleshager Lady derde. MEERBUSCH (ANP/DPA) De re sultaten van NEC in de Intertoto- competitie zijn vrijwel even trooste loos als de verrichtingen van de Nijmeegse profs gedurende het vori ge seizoen in de eredivisie. De ploeg van Sandor Popovics verloor zater dag in Meerbusch (West-Duitsland) met 0-3 van Bundesligaclub Fortuna Diisseldorf. Het was de derde neder laag van de enige Nederlandse Inter- toto-deelnemer in vijf wedstrijden. Midvoor Michael Blattel maakte twee treffers, nadat libero Holger Fach de score had geopend. De Nijmeegse spelers konden nauwelijks gevaarlijk worden voor het doel van Fortuna. Met nog een wedstrijd te spelen, staat NEC op de laatste plaats in groep 1 van de Intertoto-competitie. Uitslagen: Fortuna Dusseldorf-NEC 3-0. MTK Boedapest-FC Luik 5-2. De stand: 1. MTK Boedapest 5-7; 2. Fortuna Düsseldorf 4-6; 3. FC Luik 4-3; 4. NEC 5-2, De uitslagen van enkele oefenwedstrijd zijn: Dwingeloo-FC Twente 0-2 (0-0). Doelpun tenmakers; Paus en Lipponen. Toeschou wers: 2.000. Scheidsrechter: Mulder. Nieuw-Heeten-PEC Zwolle 0-6 (0-3). Doel puntenmakers: Booy (3 keer). Pelleboer. Van Buuren en Kamstra. Toeschouwers: 3.000. Scheidsrechter: Esmeijer. Fortuna Sittard heeft zondag in Mun- stergeleen een oefenduel tegen der deklasser SVM met 13-0 gewonnen Bij rust stonden de profs al met 9-0 voor. Van Marwijk. Linford en de van NEC overgekomen Anton Janssen scoorden ieder twee keer. Zeven spe lers schoten eenmaal raak.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 12