Onder noodtoestand honderden doden in Zuid-Afrika Terrorist voor rechter OPBRENGST HONDERDEN MILJOENEN Defensie denkt over nieuw 'doorloop'-systeem personeel Inbreker steekt vrouw dood het weer in zeeland en op vakantie! Paus veroordeelt uitbuiting van boeren Colombia Bonn koopt vrijheid van 75 politieke gevangenen in DDR Tweehonderd klachten tegen onderbetaling in winkels PZC/ binnen-buitenland Vandaag Hoog water Vooruitzichten Laag water Nautisch bericht Vooruitzichten AGENTEN GEWOND BIJ BOMAANSLAG Confrontatie VRIJDAG 4 JULI 1986 Ruding wil hogere gasprijs tuinders DEN HAAG (GPD) - Minister Ruding (financiën) wil de aardgasprijs voor tuinders drastisch verhogen. Samen met een verhoging van de aardgasprijs voor stikstofproducenten, zoals DSM, moet deze maatregel, uitgesmeerd over enkele jaren, enige honderden miljoenen guldens opleveren. Ruding schrijft dit in de zogeheten 'hangpuntenbrief aan het kabinet die vandaag, vrijdag wordt besproken. Tuinders betalen nu nog op grond van een afspraak tussen het Landbouw schap, Gasunie en de Vegin, voor aardgas een lagere prijs dan de andere CHIQUINQUIRA (AFP/DPA/RTR) - Paus Johannes Paulus II heeft don derdag in Colombia de uitbuiting van boeren door grootgrondbezitters scherp veroordeeld. De boeren „verdienen dat hun rech ten worden beschermd en moeten in de gelgenheid worden gesteld zelf land te kunnen bezitten", aldus de paus. „Aan de onrechtvaardige toe stand waarin boeren worden gedwon gen op het land van anderen te werken en waarin zij vaak door groot grondbezitters worden uitgebuit, moet een einde komen". De paus sprak in Chiquinquira, een stad hoog in de bergen, voor een menigte van ongeveer 300.000 men sen, meest Indiaanse boeren. Chiquin quira wordt „de religieuze hoofdstad van Colombia" genoemd. Het is een bedevaartplaats waar jaarlijks dui zenden gelovigen naar toe trekken. Volgens de overlevering trad hier in 1586 de „madonna van Chiquinquira" uit haar schilderij voor het oog van een Indianenmeisje. grootverbruikers. In de Europese Ge meenschap is deze overeenkomst al menigmaal onderwerp van discussie geweest, omdat men vindt dat de Nederlandse tuinbouw onrechtmatig wordt bevoordeeld boven de tuin bouw in andere EG-landen. Minister Ruding wil in 1987 bijna tweeëneenhalf miljard gulden bezui nigen. Dit bedrag komt bovenop de ruim negen miljard die het kabinet al had afgesproken. Deze extra bezuini ging is nodig om en tegenvallende aardgasopbrengsten te kunnen op vangen. Zonder extra maatregelen zou het financieringstekort volgend jaar oplopen tot boven de acht pro cent en dat wil Ruding onder geen beding. De verhoging van de gasprijs voor tuinders is echter nog niet opgeno men in de extra bezuiniging die Ru ding nu voorstelt. De contracten die de tuinders hebben voor de levering van aardgas tegen de lage prijs, lopen nog tot oktober volgend jaar. Ruding verwacht ook niet dat hij in staat zal zijn die contracten open te breken. Het grootste deel van de 2,4 miljard gulden wil Ruding binnenhalen door de accijns op benzine, diesel, lpg en huisbrandolie te verhogen. Omdat de prijs van aardgas voor kleinverbrui kers is gekoppeld aan de prijs van huisbrandolie, zal de verlaging van de aardgasprijs per 1 januari, vermoede- Gisteren stroomde wat koelere lucht over de omgeving, waardoor het tro pisch karakter van het weer werd gewijzigd, althans in het kustgebied. In de oostelijke provincies merkte men er nog weinig van. Vandaag bevindt het gehele land zich in de oceaanlucht. De zon, die in de ochten duren rijkelijk voorhanden zal zijn, zorgt er echter voor dat het alweer een prima zomerdag gaat worden. Recreanten hebben weinig reden tot klagen en dat zullen ze dan ook niet doen. Surfers kunnen vandaag ook hun hart ophalen, want in vergelij king met afgelopen dagen is er einde lijk weer eens wat wind. Landbouivers blijven het moeilijk houdennog steeds geen neerslag. Het ziet er naar uit, dat daar komende dagen wat verandering in gaat komen, maar eerst pakken we nog maar een extra dagje zomer mee. uur cm uur cm Vrijdag, 4 juli Vlissingen 01.04 162 13.35 172 Terneuzen 01.22 186 13.53 195 Zierikzee 02.50 102 15.20 110 Hansweert 01.50 198 14.21 209 Wemeldinge 03.00 117 15.35 124 O.scheldemond 01.10 115 13.35 124 Bruinisse 03.20 123 15.55 130 Zaterdag, 5 juli Vlissingen 01.51 171 14.18 179 Terneuzen 02.09 194 14.37 202 Zierikzee 03.45 108 16.10 112 Hansweert 02.40 207 15.06 217 Wemeldinge 03.55 122 16.15 126 O.scheldemond 01.55 122 14.20 128 Bruinisse 04.15 129 16.40 133 Voor het weekeinde: een zwakke sto ring trekt in de nacht van vrijdag op zaterdag over de omgeving. Daarna klaart het op. Maar een actieve rand storing gaat de zondag in de war sturen. Vrij veel bewolking en tempe raturen rond de 19 graden. Toene mende wind. Voor maandag en dinsdag: een wat onbestendiger weertype. Perioden met zon en kans op een bui. Middag- temperatuur rond de 20 graden. Wind: zuidwest 3 tot 4, toenemend 4 tot 5 Bft, zicht: matig tot goed, tempe ratuur kustwater: 19 graden, afwij- uur cm uur cm Vrijdag, 4 juli Vlissingen 07.20 161 19.46 155 Terneuzen 07.41 172 20.06 165 Zierikzee 09.15 115 21.50 108 Hansweert 08.03 186 20.29 179 Wemeldinge 09.20 126 21.55 118 O.scheldemond 07.25 117 19.50 109 Bminisse 09.35 129 22.10 121 Zaterdag, 5 juli Vlissingen 08.01 161 20.28 163 Terneuzen 08.24 172 20.50 173 Zierikzee 10.10 110 22.35 113 Hansweert 08.48 186 21.14 187 Wemeldinge 10.10 121 22.40 123 O.scheldemond 08.05 114 20.30 116 Bruinisse 10.25 124 22.55 127 Door de Deltawerken kan het getij in de Weerrapporten 3 juli 20 uur Wind °C Aberdeen half bew. ono 3 19 Athene half bew. z 2 28 Barcelona licht bew. zzo 2 26 Berlijn onbewolkt zw 3 33 Boedapest licht bew. ozo 1 29 Bordeaux licht bew. w 6 26 Brussel licht bew. nw 4 27 Dublin regenbui wzw 5 19 Frankfort zwaar bew. zw 3 32 Genève zwaar bew. zzw 2 29 Innsbruck onweer wnw 4 29 Klagenfurt onbewolkt o 3 28 Lissabon onbewolkt nnw 6 27 Locarno onweer zo 9 29 Londen licht bew. w 3 25 Luxemburg onweer w 3 24 Madrid licht bew. windst 36 Malaga licht bew. zzo 2 26 Mallorca onbewolkt w 3 33 Malta licht bew. zw 4 30 Moskou onbewolkt nnw 2 22 München zwaar bew. n 2 28 Nice zwaar bew. zw 2 27 Parijs half bew. nw 7 27 Praag regenbui ozo 3 31 Rome onbewolkt w 3 29 Split half bew. zw 1 30 Stockholm onbewolkt zzo 7 24 Warschau licht bew. nw 3 31 Wenen onbewolkt z 2 28 Zurich zwaar bew. zw 1 27 Istanbul licht bew. nno 6 27 Las Palmas licht bew. nno 12 25 Zuid-Skandinavië, Denemarken: Half tot zwaar bewolkt en enkele perioden met regen. Middagtempe- ratuur van 17 graden aan de west kust van Noorwegen tot 22 in het binnenland en in Denemarken. Britse Eilanden en Ierland: Veran derlijk bewolkt en enige tijd regen. Middagtemperatuur van 15 graden in het noordwesten tot 20 graden, op zondag, in het zuidoosten. Benelux, noord-Duitsland: Half tot zwaar bewolkt en plaatselijk buien, in Duitsland ook met onweer. Mid dagtemperatuur 20 tot 26 graden. Noord-Frankrijk, zuid-Duitsland: Wisselend bewolkt en enkele regen- of onweersbuien. Middagtempera tuur 18 tot 25 graden. Zuid-Frankrijk: Enkele onweers buien. Middagtemperatuur 25 tot 30 graden, op zondag enkele graden lager. Alpengebied: Overwegend zonnig. Vooral zondag een enkele onweers bui. Middagtemperatuur in de da len 23 tot 28 graden. Nulgraden- grens op 4000 meter. Spanje, Portugal: Flinke zonnige perioden. In het noorden plaatse lijk een onweersbui. Middagtempe ratuur van 20 graden aan de Golf van Biscaje tot 30 graden landin waarts in het zuiden. Italië, Joegoslavische kust: Plaat selijk onweer, overigens zonnig. Middagtemperatuur 28 tot 34 gra den. lijk kleiner worden, dan de aangekon digde zeventien cent per kubieke me ter. Tenslotte wil Ruding nog de premies die werkgevers en werknemers beta-, len aan het ziekenfonds verhogen. Dan kan hij de rijksbijdrage aan de fondsen verlagen, waarmee hij 750 miljoen gulden wil besparen. Ruding denkt dat deze maatregelen mogelijk zijn zonder dat de koop kracht van de burgers achteruit zal gaan. BONN (REUTER-AFP)- De Westduit- se regering heeft voor een bedrag van rond vier miljoen mark de vrijheid gekocht van 75 politieke gevangenen in de DDR, zo meldt het Westduitse dagblad Bildzeitung in zijn vrijdagse editie. Het gaat in hoofdzaak om jonge man nen die tot gevangenisstraffen zijn veroordeeld wegens pogingen de DDR te ontvluchten, wegens dienst weigering of het "belasteren van de staat". Bild zegt de informatie te ontlenen aan betrouwbare bronnen in Bonn. Regeringsfunctionarissen in Bonn wilden geen commentaar geven. West-Duitsland betaalt wel vaker voor de vrijlating en emigratie van Oostduitse gevangenen, maar door gaans gaat om het individuele geval len, niet om grote groepen gevange nen. Voor de opsporing van drugs werd op de A 1 bij Rijssen 'een hasj-hond gebruikt. RIJSSEN (ANP) - Rijkspolitie en rijksverkeersinspectie hebben don derdag gedurende 6,5 uur ongeveer 900 voertuigen gecontroleerd op de Al bij Rijssen, waarbij in het bij zonder aandacht werd geschonken aan het recreatieverkeer. In totaal werden 121 processen- verbaal opgemaakt, 47 hadden be trekking op de technische staat van de voertuigen, 67 werden uitgedeeld door de rijksverkeersinspectie on der andere voor overtreding van de rijtijden, verder werden nog 7 over tredingen van de wet op de gevaar lijke stoffen geconstateerd. De rijkspolitie is volgens een woord voerder redelijk tevreden over de technische staat van de gecontro leerde voertuigen. Er hoefde slechts één auto uit het verkeer te worden genomen, vijf wagens bleken niet apk-gekeurd te zijn. Bij de caravan combinaties werden weinig techni sche gebreken geconstateerd. De rijkspolitie heeft de indruk dat de door Veilig Verkeer Nederland in het voorjaar gevoerde acties gun stig hebben gewerkt. Men heeft ver der de indruk dat de verplichte keuring van oude auto's een positief effect heeft. UTRECHT (ANP) - Op de eerste dag van de actie tegen onderbetaling in het winkelbedrijf zijn bij de dien stenbond FNV bijna 200 klachten binnengekomen over de naleving van de CAO. Ongeveer de helft van de reacties betrof verkeerde berekeningen van het uurloon en het overwerk op de koopavond en zaterdag. Volgens woordvoerder A. van Winden van de dienstenbond FNV kwamen de mees te klachten van mensen die in kleine winkels werken en dan vooral uit de textiel- en schoenenbranche. De bond is redelijk tevreden over de respons op de eerste dag. De werkne mers met problemen krijgen in ieder geval informatie en wanneer ze lid van de bond zijn of worden, worden zono dig ook verdere stappen - zoals loonvorderingen bij hun werkgever - ondernomen. De loonactie duurt de hele maand juli. Van de circa 300.000 werknemers in het winkelbedrijf verdienen er volgens een onderzoek van de loontechnische dienst van het ministerie van sociale zaken zeker enkele duizenden minder loon (gemiddeld ruim tien procent minder) dan zij volgens de CAO beho ren te krijgen. De bond schat dat de onderbetaling in totaal enkele tien duizenden mensen betreft omdat in het onderzoek van Sociale Zaken de kleine winkels, waar het verschijnsel het meest voorkomt, niet zijn meege nomen. Rechtsbijstand - Het thans geldend systeem voor vergoedingen voor de rechtsbijstand in strafzaken wordt herzien. Het kabinet is donderdag met een ontwerp-besluit hierover van minister Korthals Altes (justitie) ak koord gegaan. De herziening heeft tot doel te komen tot een evenwichtig vergoedingssys teem. De nieuwe regeling kent, naast de vergoeding voor rechtsbijstand, ook een vergoeding voor reiskosten en voor de aan de reizen bestede tijd. king waterstanden: geen afwijking van betekenis, maximale golfhoogte monding Scheldes: omstreeks een halve meter. ZON EN MAAN 5 juli Zon op 0526 onder 2202 Maan op 0319 onder 2126 De afgelopen jaren is al iets minder streng de hand gehouden aan het gesloten personeelssysteem. Bij de landmacht werd in al 1978 zogenoem de horizontale instroming toegepast, waarbij 25 officieren op het niveau van majoor/kapitein en 290 onderoffi cieren van buitenaf werden aange trokken. Dit jaar wil men op die manier 45 officieren aanwerven, vol gend jaar twintig. Het aanbod van vooral afgezwaaide dienstplichtigen en vroegere kort-verband vrijwilligers die een baan in het bedrijfsleven hebben gevonden is, aldus defensie deskundigen, groter dan verwacht. Advertentie <THE »OOKS> OP MAAT GEMAAKT DEN HAAG (ANP) - Bij het ministe rie van defensie, met 130.000 mannen en vrouwen één van de grootste werkgevers van Nederland, laten deskundigen hun gedachten gaan over een nieuw personeelssysteem dat minder sterk dan het huidige is gebaseerd op het van onderop doorlo pen van de rangen. Door het opkomen van technisch middenkader is de scherpe scheiding tussen officieren en onderofficieren geleidelijk wat aan het vervagen, al dus defensiekringen in Den Haag. Zij doen dit omdat de personeelste korten bij marechaussee, leger, land en luchtmacht, nu gemiddeld vijf tot zes procent, in de toekomst verder kunnen stijgen. Aanzienlijk hogere tekorten dan vijf a zes procent in sommige categorieën, bij voorbeeld jachtvliegers, kunnen oorzaak zijn dat Nederland niet in staat is zijn NAVO- verplichtingen na te komen. Ons aluminium schuifdeuren systeem. Kamerhoog, met 16 mm spiegeldeuren, elk 80 cm breed, f 595,- per deur. Op uw kamermaat gemaakt in onze werkplaats. Het huidige systeem wordt ook aan getast door wat men noemt horizon tale mobiliteit. Dit houdt in dat per soneel van een krijgsmachtonderdeel dat in een bepaalde categorie een overschot heeft, bij voorbeeld sche pelingen, naar een ander onderdeel, zoals de landmacht, overgaat. r bas mar de jager kerkplein 57 kapelle 01102-3810 Oosterschelde soms sterk afwijken van de in deze getijtafel vermelde waterstanden. Dagelijks informatie telefoon Deltaweerbe richt 01110-7056. LYON (AFP/DPA) - In Lyon is donder dag vier jaar gevangenisstraf geëist tegen de vermeende leider van de terreurgroep Libanese gewapende re volutionaire krachten (FARL), de 33- jarige Georgres Ibrahim Abdallah. Het proces, gevoerd in een zwaar bewaakt paleis van justitie in Lyon, duurde slechts enkele uren. Abdallah staat terecht op beschuldiging van vorming van een misdadige groep, vervalsing van paspoorten en bezit van wapens en springstof. De FARL heeft zich tussen 1981 en 1984 verant woordelijk gesteld voor verscheidene aanslagen en de moorden op een Amerikaanse en een Israëlische diplo maat in Parijs. Abdallah wordt door de Franse autoriteiten beschouwd als het brein van de FARL in Europa, wat hem een van de belangrijkste figuren van het internationale terrorisme maakt. Parijs zit met de terroristenleider in een moeilijk parket omdat hij moge- Ambassadeur Bonn Mr. J.C. van der Tas, thans chef directie economi sche samenwerking van het ministe rie van buitenlandse zaken, wordt benoemd tot ambassadeur te Bonn. Hij volgt dr. R. W. Reinink op, die de dienst wegens pensioen zal verlaten. Het ministerie van buitenlandse za ken heeft dit donderdag meegedeeld. lijk „wisselgeld" zou zijn voor een ruil met de Franse gijzelaars in Libanon. Abdallah werd in 1984 in Lyon aange houden. Een „ondersteuningscomité voor Arabische politieke gevangenen en gevangenen uit het Midden-Oos ten" eiste eerder dit jaar de vrijlating van Abdallah, en twee vermeende Iraanse en Armeense terroristen. De eis werd kracht bijgezet met aansla gen in Parijs en op de supersneltrein TGV, waarbij 20 gewonden vielen. De uitspraak is 10 juli JOHANNESBURG (REUTER-UPI- AFP)- Op drie verschillende plaatsen in Zuid-Afrika zijn de verkoolde li chamen van drie zwarten gevonden, slachtoffers van een executie met een brandende autoband, zo heeft het informatiebureau van de Zuidafri- kaanse regering donderdag meege deeld. Daarmee is het aantal officieel gerapporteerde doden sinds de af kondiging van de noodtoestand, drie weken geleden, gestegen tot honderd. Bij een bomaanslag op een politiebu reau in een voorstad van Kaapstad raakten twee blanke politie-agenten gewond. Volgens ooggetuigen waren de explosieven kennelijk in een bloembak op een vensterbank ge plaatst. Het was de twaalfde bomaan slag sinds de afkondiging van de noodtoestand. Deze bom-campagne heeft tot dusver drie doden en meer dan honderd gewonden geeist, over wegend blanken. Geen beweging heeft zich verantwoordelijk gesteld voor de aanslagen, maar de regering stelt dat ze passen in het beleid van het verboden African National Con gress (ANC) om "zachte doelen" te treffen. De politie heeft in verband met twee eerdere aanslagen bij Pretoria vier mannen gearresteerd die worden ver dacht van lidmaatschap van het ANC. Secretaris-generaal Jay Naidoc van Cosatu, de grootste zwarte vakcentra le in Zuid-Afrika, blijkt overigens niet te zijn gearresteerd, maar ondergedo ken. De reeks bomaanslagen is een nieuw verschijnsel in de aanhoudende on rust. Het ANC heeft in het verleden wel sporadische aanslagen uitge voerd, overwegend op militaire en industriële doelen, maar zo'n aanhou dende reeks bomexplosies in blanke stadscentra is een nieuw verschijnsel. Een baby van twee weken, Jared Petley, is inmiddels het symbool ge worden van deze nieuwe geweldsuit barsting. Foto's van de in verband gewikkelde baby zijn op alle voorpagi na's verschenen en de radio meldt geregeld zijn medisch bulletin, dat nu "ernstig maar stabiel" luidt. Volgens een westers diplomaat heeft deze bommencampagne de blanken, die gewoonlijk weinig merken van het geweld in de zwarte wijken, voor het eerst rechtstreeks geconfronteerd met een gewelddadige situatie. De angst van de blanken voor hun vei ligheid komt tot uiting in de toename van de aantallen gewapende bewa kers bij winkels, scholen en sportcen tra. De politie heeft opgeroepen tot extra waakzaamheid. De Zuidaffikaanse minister van finan ciën Barend du Plessis heeft sugges ties dat Zuid-Afrika de afbetaling van de buitenlandse schuld zou kunnen staken in het geval van harde wester se sancties, donderdag afgezwakt. Uitlatingen van de Zuidaffikaanse ambassadeur in Londen, Denis Wor- rall, dat Pretoria dan stopzetting van de betalingen zou overwegen, hadden onrust veroorzaakt onder buitenland se bankiers. Du Plessis herinnerde eraan dat Zuid-Afrika zich tot dusver altijd zorgvuldig heeft gehouden aan zijn financiële verplichtingen. In Brussel maakte het Internationaal Verbond van Vrije Vakverenigingen (IVW) bekend dat onder de noodtoe stand in Zuid-Afrika 165 vakbonds leiders worden vastgehouden. Een van hen, voorzitter Alex Mahalaagje van de vervoersbond, zou zijn mis handeld in de gevangenis en behan deling in een ziekenhuis nodig heb ben. DEN HAAG (GPD) - De Stichting Waakzaamheid Persoonsregistra tie wijst invoering van een identi ficatieplicht voor alle Nederlan ders volledig af. De stichting vindt de argumenten die in het regeerak koord worden aangevoerd om ie dereen te verplichten een pas poort, rijbewijs of ander geldig identiteitsbewijs bij zich te dra gen en dat op verzoek te tonen „zwak". De beoogde regeringspartijen CDA en VVD en informateur De Koning menen dat de identificatieplicht goede diensten kan bewijzen in de strijd tegen bijvoorbeeld belasting fraude en zwartrijden in het open baar vervoer. „De regering denkt daarmee de criminaliteit te kunnen bestrijden", aldus woordvoerder Holvast van de Stichting Waak zaamheid. „Maar in landen waar de registratieplicht al is ingevoerd, is de criminaliteit niet lager dan bij ons". De Stichting Waakzaamheid Per soonsregistratie stelt zich ten doel de bescherming van de persoonlij ke levenssfeer bij iedere vorm van persoonsregistratie te bevorderen. ROTTERDAM (ANP) - De 54-jarige mevrouw E. Tellekamp-Stals uit Ve- nendaal is donderdagochtend in het huis van haar kinderen in Rotterdam doodgestoken door een indringer. Haar 60-jarige echtgenoot is met ern stige verwondingen in het Dijkzigt- ziekenhuis opgenomen. Volgens een woordvoerder van de Rotterdamse politie paste het echt paar op het huis van hun kinderen, die op vakantie zijn. De vrouw en de man die op de eerste verdieping lagen te slapen werden omstreeks half drie wakker van een inbreker. Er ontstond een vechtpartij waarbij de indringer een mes gebruik te. Van de dader ontbrak gisteren nog elk spoor. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman en C. van der Maas. Vlissingen: Walstraat 56-60, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, tel.(01184)84000. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg, tel.(01180)81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes, tel.(01100)31800. Terneuzen: Nieuwstraat 22, 4531 CW Terneuzen, tel. (01150) 94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst, tel. (01140) 14058. Opening kantoren: van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. 's Zaterdags in Goes, Vlissingen en Middelburg van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, (01184) 84000; 's avonds op zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden; 's zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: maandag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 84000; zondag avond v an 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: per kwartaal 67,15; franco per post 80,-; per maand 23,10; jaarabonnement 256,-; jaarabonnement franco per post 310,-; losse nummers ƒ1,10 (alle bedragen inclusief 5 pet. btw.). Postrek. nr.: 3754316, t.n.v. PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven: 132 cent per mm; minimumprijs per advertentie 19,80; ingezonden mededelingen 2Vz x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 5 pet btw. Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 3