WISSEL SCH Peuterspeelzalen op Tholen vragen gemeente meer subsidie Antibontcomité wil duidelijkheid van b en w Duiv eland Voormalige school in 's-Heer Arendskerke verbouwd tot dorpshuis H. van Noord verlaat onderwijs in Goes Woningstichting Borseli vervangt blokverwarmin Schouwse stuurgroep richt beleid op langdurig werklozen De week lijkt wel korter, het weekend langer. ervaren dumperchauffeur/monteur PZC/streek VOOR MINIMUMLOON VAN LEIDSTERS OVER NERTSENFARM IN JANUARI 1987 KLAAR Avondvierdaagse in Kortgene ten einde DIRECTEUR BEATRIXSCHOOL SCHOLINGSPROJECTEN Wandelaar trekt automobilist duim uit de kom GEMEENTE BORSELE J. D. JANSE Middelburg A Mercedes-Benz T-serie. Automobielbedrijf Van Oeveren B.V. 1 20 Vereniging Bewoners Belangen opgericht in Reimerswaal Subsidie Thoolse zwemmers in nachtmarathon Orgelconcert door J. van Westenbrugge IN BEJAARDENWONINGEN BURGH THOLEN HAAMSTEDE HH^'GROOT STELLE" Albert Plesmanweg 2,4462 GC Goes. Tel. 01100-12730. Mereuriusweg 25,4382 NC Vlissingen. Tel. 01184-18351. VRIJDAG 4 JULI 1986 SINT-MAARTENSDIJK - De peuter speelzalen op het eiland Tholen wil len van b en w van Tholen voldoende subsidie om per speelzaal twee leid sters een minimumloon te kunen be talen. De zes voorzieningen krijgen momenteel ruim 32.000 gulden aan financiële steun. Daar zijn echter geen loonkosten bij inbegrepen. In een nota aan het college van b en w stellen de besturen van de Thoolse peuterspeelzalen voor de subsidie voor 1987 op te trekken naar ruim 73.000 gulden. De gemeente zou dan de helft bijdragen in het minimum loon. De peuterspeelzaal in het stadje Tho len werkt op dit moment met één vaste leidster, die een minimumloon ontvangt, en een zogenoemde moe derhulp. In Oud-Vossemeer wordt de voorziening gerund door twee vaste leidsters die ieder ongeveer de helft van het minimumloon ontvangt. De peuterspeelzaal in Sint-Annaland wordt op eenzelfde basis gerund. In Sint-Maartensdijk worden de kinde ren opgevangen door één vaste leid ster met een minimumsalariëring en een moederhulp. De peuterspeelzaal van Scherpenisse werkt op dezelfde manier. In Poortvliet is de speelzaal bemand door één vaste leidster die minder dan het minimumloon ont vangt, daarbij geassisteerd door één moederhulp. In een nota aan het collega schrijven de besturen van de speelzalen dat de taken van de leidsters door de jaren heen zwaarder is geworden. Het be stuur heeft die taakverzwaring bij de 's-HEER ARENDSKERKE - Het ge bouw van de voormalige lagere school aan de Kerkring in 's-Heer Arendskerke wordt ingrijpend ver bouwd tot een modern dorpshuis. Inmiddels is het middenstuk van het pand gesloopt, op het dak na. In januari 1987 moet het dorpshuis klaar zijn. Het pand zal dan zijn uitgebreid met een vleugel, die als het ware de bestaande rij lokalen doorkruist. Aan de achterzijde, over de hele leng te van het gebouw, wordt een stuk van zeven meter breedte aange bouwd. Hier worden onder meer de kantine en een vergaderruimte gesi tueerd. De grote zaal, die in de nieuwe vleugel wordt ondergebracht, zal een multifunctioneel karakter krijgen. Be halve als moderne gymnastiekzaal voor de basischool zal de ruimte ook gebruikt kunnen worden voor toneel voorstellingen. De aanpassingen aan het pand zijn zodanig, dat het gebouw de naam 'Saemenspel' kan behouden: aan weerszijden van de nieuwe vleugel blijven de lokalen in gebruik bij res pectievelijk de brandweer en de peu terspeelzaal. Met de ingrijpende ver bouwing is in totaal 976.000 gulden gemoeid, waarvan de gemeente Goes bijna acht ton betaalt. Het resterende bedrag wordt bij elkaar gehaald door een subsidie voor werkgelegenheids projecten in de bouw en door de gemeenschap van 's-Heer Arendsker ke zelf. De stichting culturele voorzieningen in 's-Heer-Arendskerke heeft met bouwbedrijf Van de Linde uit Kloetin- ge, overeenstemming bereikt over verlaging van de aanneemsom. Dit is mogelijk, omdat de bevolking zelf een aantal werkzaamheden aan het ge bouw zal verrichten. Bovendien be spaart de stichting 50.000 gulden door 'zelfwerkzaamheid'. Dat uitte zich de afgelopen tijd in het versjouwen van bijvoorbeeld dakpannen en trottoirte gels. Voordat de verbouwing kon beginnen is er jaren overleg gevoerd met de gemeente: al sinds 1979 is de situatie van 'Saemenspel' onderwerp van be sprekingen. Met name het gymnas tieklokaal was aan een vernieuwing toe. Als het aangepaste pand in ge bruik kan worden genomen, zal de stichting culturele voorzieningen de exploitatie voor haar rekening ne men; de gemeente blijft verantwoor delijk voor groot onderhoud. Ook zal dan het Heer Arendhuis tegen de vlakte gaan, dat tegenover 'Saemen- YERSEKE - In dorpshuis de Zaete in Yerseke is donderdagavond de vereni ging Bewoners Belangen Reimers waal opgericht. Deze vereniging moet de werkzaamheden van de gelijkna mige politieke partij gaan ondersteu nen. Zoals gemeld kwam de nieuwe partij BBR met twee zetels in de gemeenteraad bij de verkiezingen op 19 maart van dit jaar. De vereniging zal zich onder meer richten op het uitgeven van een krantje en de behar tiging van de financiën van de partij. KORTGENE Onder grote publieke belangstelling trokken de deelnemers donderdag, de laatste dag van de avondwandel vierdaagse avondwan deling te Kortgene, het dorp binnen. Onder begeleiding van de koninklijke muziekvereniging Eendracht Maakt Macht uit Kortgene en voorafgegaan door de jeugdmajorettes uit Colijns- plaat, arriveerden ze in de Hoofd straat. Daar kreeg elk van de 138 deelnemers een herinneringsmedaille uitgereikt door bestuursleden van de gymnastiekvereniging OKK, die deze vierdaagse heeft georganiseerd. spel' staat. Door het pandje te slopen bespaart de gemeente niet alleen jaar lijks enkele duizenden guldens aan onderhoudskosten, maar komt bo vendien de kerk weer geheel vrij te staan binnen de Kerkring. oprichting van de speelzalen niet voorzien, zo schrijft het in de nota. Door het betere inzicht dat de bestu ren de laatste jaren hebben gekregen in het peuterspeelzaalwerk is die taakverzwaring duidelijk geworden. De besturen vinden het daarom van groot belang dat er per peuterspeel zaal twee betaalde krachten komen. Verder menen de peuterspeelzalen, dat de maatschappelijke ontwikkelin gen in ogenschouw genomen, de leid sters een minimumloon moeten krij gen. Hét bestuur meent dat de verant woordelijkheid over de kinderen in de speelzaal te groot is wanneer deze rust op de schouders van één persoon. Eén van de minimale eisen waaraan elke peuterspeelzaal volgens de besturen moet voldoen is dat er twee vaste leidsters per groep van ten hoogste vijftien kinderen aanwezig moeten zijn. Gezien de financiële situatie van de zes speelzalen en het huidige subsi diebeleid van de gemeente Tholen is een tweede vaste kracht niet te beta len, aldus de besturen in de nota. De besturen tekenen verder aan dat er nogal wat bezwaren kleven aan moe derhulpen, hoezeer hun inzet ook wordt gewaardeerd. Eén van de be zwaren is dat de moederhulp per maand wisselt en dat de peuter elke maand aan een andere moederhulp moet wennen. GOES - Na dertig jaar in het onder wijs neemt directeur H.J. van Noord van de protestants christelijke Prin ses Beatrixschool in Goes op woens dag 9 juli afscheid. Hij is dan ruim 19 jaar hoofd geweest van deze school. Van Noord maakt gebruik van de vut-regeling. 'Meester' Van Noord, zoals hij op zijn school door het leven gaat, kon bij zijn komst in 1967 naar Goes vrijwel direct aan een omvang rijke klus beginnen: de verhuizing van de Prinses Beatrixschool van de Nieuwstraat in het centrum naar de Tomatestraat in Goes-zuid. De vertrekkende leerkracht kwam op een enigszins ongebruikelijke manier in het onderwijs terecht. In plaats van de kweekschool te bezoeken, begon hij zijn loopbaan in het Rotterdamse scheepvaartwezen, om later over te stappen naar de plaatselijke journa listiek. In zijn schaarse vrije tijd wist hij het staatsexamen voor onderwij zer te behalen. „Dat deed ik in drie jaar tijd, zodat ik in 1956 mijn papier tje had. Toen stonden ze nog te sprin gen om onderwijzers". In die tijd waren bovendien de klassen een stuk groter dan nu: „Ik begon met een klas van 52 leerlingen", vertelt Van Noord. Na drie jaar bij het onderwijs in peuters en 2250 gulden voor de twee de en volgende groep bij een activi teit van twee halve dagen per week. Verder draagt de gemeente 80 per cent bij in de kosten voor leidersvor ming. De gemeente betaalt ook een deel van de exploitatiekosten. De speelzalen stellen in hun nota voor dat de gemeente een bedrag van 2500 gulden voor de eerste groep en 1500 gulden voor de tweede en volgende groep betaalt. De kortingen die deze constructie met zich meebrengt zou dan ten goede kunnen komen aan de salariskosten (wettelijk minimum loon verhoogd met sociale lasten en reiskosten die voor rekening van de speelzalen komen). De commissie voor sociaal cultureel werk in de gemeente Tholen be spreekt de nota donderdag 10 juli tijdens een openbare vergadering. De vergadering begint om 19.30 uur en wordt gehouden in het gemeentehuis van Sint-Maartensdijk. Aan de orde komt verder het verzoek van het 'Vrouwenleerjaar' voor subsidie. De gemeente Tholen subsidieert de speelzalen nu met een bedrag van 3000 gulden voor de eerste groep Rotterdam en acht jaar in het zuia- hollandse Monster besloot hij naar Goes te vertrekken. Daar kon hij meteen hoofd van de school worden. Van Noord typeert zichzelf als een strenge meester: „Tegenwoordig moet alles maar los, kinderen lopen in en uit. Ik hou meer van een strak systeem". Ook stelt de onderwijzer dat het voor kinderen van de hoogste klassen nuttig is om huiswerk en zo af en toe een proefwerk te krijgen. „Zo dra de leerlingen naar de middelbare school gaan krijgen ze daar ook mee te maken". Hoewel de scheidende directeur altijd met plezier heeft gewerkt, moet hem toch van het hart dat hij nu graag van de mogelijkheid gebruik maakt om op te stappen. „Alle circulaires die Den Haag rondstuurt waardoor je bij wijze van spreken elke maand weer op een andere manier les moet geven, dat gaat uiteindelijk ten koste van de leerkrachten, zeker als je wat ouder wordt. Met de invoering van de basis school is het gelukkig iets minder geworden". Het afscheid van de heer Van Noord vindt plaats in de aula van de Prinses Beatrixschool. Vanaf 10 uur 's morgens is er een feestprogram ma met de kinderen. De receptie duurt van 19.30 tot 22 uur. THOLEN - Negentien Thoolse zwem- liefhebbers (12 dames en 7 heren) doen in de nacht van vrijdag op zaterdag (morgen) mee aan de nachtzwemma- rathon in het gemeentelijk zwembad in Dinteloord. In totaal doen daar zo'n 20 ploegen van acht wemmers aan mee, die elk twaalf uur lang voor één zwemstert -mer) in het water moeten zorgen. De aflossingen vinden om het kwartier plaats. De marathon duurt van acht uur 's avonds tot acht uur de volgende morgen. De deelnemers ont vangen na afloop een herinnerings vaantje. THOLEN - In de Nederlandse her vormde kerk in Tholen geeft de orga nist Jan van Westenbrugge zaterdag 12 juli een concert. Jan van Westen brugge is in 1948 geboren in Kerkwer- ve en studeerde onder meer bij Jan Brandwijk, Willem Oranje en Jan J. van den Berg en momenteel bij Her man van Vliet. Het programma bevat werken van Herman van Vliet, Bach, Handel, Boëly en Karg-Elert. Het con cert begint om 20.00 uur, de kerk is vanaf 19.30 uur open. Schouwen-Duiveland Tholen en St.-Philipsland 01184-14444 Alarmnummer Tholen en St.-Philipsland 0011 Artsen Zierikzee V.a. vrij. 19.00 uur tot ma. 8.00 uur: J. B. Visser, Zierikzee, tel. 01100-3965. Spreekuur voor spoedge vallen 11.00-11.30 uur. Bruinisse A. Dorrestein, Dorpsweg 5, tel. 01113-1280. Westhoek en Brouwershaven V.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 Uur: G. v. Beek- Verbeek en J. Ph. P. Stenger, Burgh- seweg 54, Haamstede, tel. 01115-1861; L. A. Bruel, Markt 30, Brouwershaven, tel. 01119-1280; J. L. Flach, J. van Renesseweg 6, Renesse, tel. 01116- 1280. Spreekuur voor spoedgevallen 11.30-12.00 uur en 16.30-17J00 uur. Oosterland en Nieuwerkerk V.a. vr. 18.00 tot ma. 8.00 uur: H. Speelman, Molenweg 61, Oosterland, tel. 01114- 1280. Stavenisse, St.-Maartensdijk, St.-An- naland, Scherpenisse (Patiënten dokter v. d. Bel): A. C. J. Noteboom, St.-Annaland, tel. 01665-2400. St.-Philipsland en Nw. Vossemeer A. van Doesburg, St.-Philipsland, tel. 01677-2500. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen, Scherpenisse (Patiënten dokter Padt): R. H. Padt, Schoolstr. 33, Poortvliet, tel. 01662-2400. Dierenartsen Haamstede M. K. Buth, tel. 01115- 2254. Tholen V.a. zat. 9.00 uur W. Brons, tel. 01666-2956; Kalfsdamseweg 2. Kleine huisdieren weekendspreekuur. Poortvliet, op zat. 8.30-9.00 uur en Botermarkt 10, Tholen van 11.00- 12.00 uur. Tandartsdiensten Schouwen L. Lekkerkerk, Nieuwe Boogerdstr. 25, Zierikzee, tel. 01110- 6066; spreekuur voor spoedgevallen zat. en zo. 17.00-17.30 uur. Apotheek Apotheek Zierikzee, Dam 18, tel. 01110-2906, geopend zat. 9.00-12.30 en 16.30-17.30 uur, zondag 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging Tholen en St.-Philipsland Zr. tel. te bereiken 01666-2318. Schouwen-Duiveland Voor drin gende hulpvragen is de dienstdoende wijkverpleegkundige (7x24 uur) te be reiken via het telefoonnr. 01110-4433. NIEUWERKERK - Het Antibontco mité Nederland vindt dat het college van burgemeester en wethouders van Duiveland de bezwaren tegen de voorgenomen vestiging van een pels- dierenfokkerij onvoldoende heeft beargumenteerd. Het comité kwam in april in het geweer tegen het plan van een inwoner van Nieuwerkerk om een nertsenfarm te vestigen naast een bestaande varkensmesterij. Vol gens het Antibontcomité zou het ver lenen van een hinderwetvergunning in strijd zijn met een vijftiental be zwaren, waaronder politiek-ethische motieven. In een brief van het college van b en w van Duiveland aan het comité stelt het college dat door voorschriften, opgesteld door het ministerie van VROM, de bezwaren van het Anti bontcomité zijn ondervangen en dat 'er van de door u aangevoerde bezwa ren, niet meer gesproken kan worden van gevaar of hinder'. Volgens woord voerder J. van der Lee van het Anti bontcomité is het een goed gebruik dat een gemeente met een rapport komt, waarin de diverse bezwaren zijn geïnventariseerd en één voor één wor den behandeld. Zoals gemeld heeft ook een aantal omwonenenden be zwaar aangetekend tegen het plan van de gemeente Duiveland een hi derwetvergunning te verlenen. Omdat het in deze kwestie een on werp-beschikking betreft is de meente niet verplicht alle weerlegd bezwaren gemotiveerd te beargumei teren. Pas in een definitieve vergui ning moet daar sprake van zijn. woordvoerder van het Antibontcom té meent dan ook dat de gemeeni Duiveland volgens de regels hee gehandeld, maar het comité hee niettemin een nieuwe brief naar raadhuis van Duiveland gestuun waarin alle bezwaren nogmaals wo: den toegelicht. Burgemeester J. van Bommel zei dei gevraagd dat het niet nodig is om bezwaar te weerleggen. Voor zover bezwaren ter zake doen, zijn da opgenomen in de ontwerp-beschil king. „Er wordt voldoende tegem» gekomen aan hun bezwaren", aldi Van Bommel. Het verschil van re ning tussen het comité en de gemee: te Duiveland spitst zich dan slechts toe op een toelichting bij definitieve beschikking. Het comii wil nu helderheid hebben; het collej van Duiveland wil liever even wad ten. Van Bommel meent verder date bezwaren van het Antibontcomit niet allemaal zijn gericht op het verl nen van een hinderwetvergunning ZIERIKZEE - De stuurgroep werk loosheid Schouwen-Duiveland gaat haar beleid voor de komende jaren verleggen naar het sociaal-econo misch terrein. Dat bleek donderdag tijdens een vergadering van de stuur groep in Zierikzee, waarbij het con cept beleids- en werkplan voor 1986 en 1987 werd behandeld. In het verle den lag het accent met name op sociaal-culturele projecten, maar nu wil men, gezien het nog steeds grote aantal langdurig werklozen, zich meer gaan toeleggen op om-, her- en bijscholingsprojecten. Dat zou vooral in overleg met het arbeidsbureau, de sociale dienst, werkgevers en werknemers moeten gebeuren. Projectleider L. S. de Fei- ter, die sinds 1 mei de zaken coördi neert, zag wel mogelijkheden om erva ringsplaatsen bij het bedrijfsleven te creëren, met dien verstande dat het hier om kleinschalige projecten gaat. Hiermee wil de stuurgroep de concur rentiepositie van langdurig werklozen op de arbeidsmarkt verbeteren. Daarbij is ook scholing van belang. A. H. Coomans, coördinator van de Zeeuwse stuurgroep werkloosheid, pleitte met het oog hierop voor een drie trajectenbeleid. Het eerste tra ject, dat voorheen bekend was onder de noemer sociaal-cultureel werk, zou hij graag wijzigen in opvang- en moti vatieprojecten. De tweede lijn omvat de educatieve projecten, terwijl de derde zich toespitst op werkgelegen- Concert - De Koninklijke Muziek vereniging Witte van Haemstede uit Burgh-Haamstede geeft maandag een uitvoering in Burgh, in de reeks zo meravondconcerten. Het optreden bij de Zwarten Hoek in de Burghse ring begint om 19.30 uur. heid. De stuurgroep besloot dit jaar de bakens te verzetten op basis van de voorgenomen stelselherziening en met de name de wijziging van de WWV. Voor de educatieve en sociaal-culture le projecten wil men contact zoeken met andere instellingen. Het is voorts nog niet te overzien of de toekomstige sociaal-economische projecten van de grond komen. Het struikelblok ligt vaak bij de regionale toetsingscom missie, die zo'n project beoordeelt op onder meer concurrentievervalsing. Deze commissie kan in een dergelijk geval zijn veto uitspreken, waarmee het project van de baan is. HEINKENSZAND - De blokverwar- ming van 38 bejaardenwoningen in Hoedekenskerke, Kwadendamme en Ovezande wordt aan het eind van augustus en in de eerste weken van september vervangen door individu eel gestookte centrale verwarming, omdat bij het leidingsysteem van de twintig jaar oude woningen regelma tig lekkages voorkwamen. Het be stuur van de Woningstichting Borse- le wil met deze maatregel voorkomen dat in de winter problemen ontstaan met de verwarming. Met de aanleg van individuele cv komt de woningstichting tegemoet aan de wensen van de bewoners om de verwarming zelfstandig te regelen. De vervanging heeft geen huurverhoging tot gevolg. De huur wordt volgens de woningstichting juist verlaagd, om dat de stookkostenvergoeding die nu in de huur is opgenomen vervalt. Daar staat echter tegenover dat de bewo ners in de toekomst zelf het gasver bruik met de PZEM moeten afreke nen. Het bestuur wijst erop dat de praktijk heeft geleerd dat de ombouw van blokverwarming naar individuele verwarming een aanzienlijke bespa ring op de stookkosten oplevert. Ook de bestaande individuele cv-in- stallaties, die ongeveer 18 jaar oud zijn, zullen onder voorbehoud ook worden vervangen door cv-ketels met een beter rendement. Dit hangt af van het financiële plaatje van de begro ting voor 1987. Ook hierbij wordt geen huurverhoging doorgevoerd. De gemeente Borsele heeft de woning stichting verzocht om advies voor de invulling van de planninglijsten nieu- bouw- en woningverbetering 1987 tot en met 1991. Het bestuur acht, op grond van de ontwikkeling van de vraag naar woonruimte, de bouw van veertig woningen in de sociale huur sector voldoende. Voorgesteld wordt om de helft hiervan te bouwen in de plattelandskernen, dertig procent in Heinkenszand en 's-Gravenpolder en twintig procent in Lewedorp en Ove zande. De woningstichting meent hiermee ruimschoot te voldoen aan het uitgangspunt van de gemeen om de leefbaarheid in de kleine plat! landskernen te bevorderen. Ze hei de gemeente gevraagd om op bas van het verbeteringsprogramma m eens twaalf bejaardenwoningen Heinkenszand in de planning op nemen. BURGH-HAAMSTEDE - Een deelo mer aan de avondvierdaagse Haamstede heeft dinsdag een aul mobilist een uit de kom geschoti duim bezorgd. De automobilist, W. L. uit Rotterdai reed op de J. J. Boeyesweg staptvot langs een groep wandelaars toen plu seling een tot nu toe onbekende mi uit de groep stapte en zich voor i auto van L. opstelde. De man probei de de mast van een surfplank, diei het dak van de auto was bevestigd, trekken. Toen de mast brak staptei automobilist uit, waarop de onbeke de L. hardhandig bij de hand paki Dat had tot gevolg dat de duim uiti kom schoot. L. werd behandeld in li Zweedse Rode Kruisziekenhuis Zierikzee. Bij de politie deed hij aa gifte van vernieling en mishandelin De rijkspolitie van Schouwen-Dui» land verzoekt eventuele getuigen vi het gebeurde zich te melden bij bureau in Zierikzee. Directeur H. J. van Noord van de Prinses Beatrixschool in Goes. Vliegclub - De-"üiegclub Haamste de viert zaterdag 12 juli het 30-jarig bestaan met een reünie. Oud-leden kunnen die zaterdag en eventueel bij goed weer ook de daarop volgende dag een vluchtje maken in een twee- zitter. Op zaterdagavond (12 juli) is er een feest in het dorpshuis De Schutse. Leerlingenvervoer Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele roepen alle ouders/verzorgers, woonach tig in de gemeente Borsele, op om vóór 15 juli 1986 een aanvraag in te dienen voor vergoeding van de reiskosten voor schoolbezoek van hun kind(eren) aan gewone basisscholen en scholen voor speciaal onderwijs van hun kind(eren). De aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar op de meeste scholen en op de gemeentesekretarie, buraeu onderwijs en welzijn, Stenevate 10, 4451 KB Heinkenszand. Voor meer informatie kunt u terecht bij bureau onderwijs en welzijn, telefoon 01106-1730, toestel 260. SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR L.B.O GOES Volg na je MAVO nog een technische opleiding van 1 of 2 jaar. Voor info bellen naar Groot Stelle 01100-12930. DE PZC 'N DIJK VAN EEN KRANT Excursie - De Thoolse Natuurvi eniging houdt morgen, zaterdag, e excursie naar het Arboretum in l Belgische Kalmthout, onder leidii van M. van Loenhout. Vervolge leidt L. Sauter een bezoek aan i Kalmthoutse heide. De deelnemf vertrekken morgen om 9.00 uur op Markt in Tholen. Na terugkeer is ter afsluiting een barbecue in Poo vliet. Fietsdag - De streek VVV van Tl len houdt zaterdag voor de viei keer een Open Thoolse Fietsdag, o( afstanden van 38, 44 of 80 kilomet Vertrek is mogelijk van 10.00 tot 14 uur, vanaf café Zeelands Welvaren Scherpenisse, café Tolrust in Poo vliet, 't Koffiehuis in Tholen, café 1 Hoop in Sint-Annaland, café Het Pi huis in Stavenisse, bij Klundert Toi in Oud-Vossemeer en bij de een tri post voor deze fietstocht, het IA1 kantoor aan de Haven 10 in Sir Maartensdijk. B.V. Aannemingsbedrijf vraagt met spoed voor werken in Nederland en het nabije buitenland. Bij voorkeur woonachtig omgeving Oostelijk Zuid-Beveland. Voor inlichtingen: na 19.00 uur R. Versluis 01180-12224 L. J. Versluis 01180-12067 Overdag kantoor 01180-33065 SI V tt d h e:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 28