Nationaal KNF-jeugdfestival is voor herhaling vatbaar KG 14 OVERGEDRAGEN t Zesde plaats voor drumkorps uit Middelburg Bromfietser gewon Vijf uitvallers bij Mars rond Walcheren FAMILIE BERICHTEN PZC/ provincie Wedvluchten op Pau, Chateauroux en La Souterraine Scholengem Middelburg Willibrordcollege Goes IGO Deltacollege Middelburg %Mavo Kruiningen Technische school Schouwen-Duiveland Geslaagd Aan de ENSAID-modi vakschool in Rosmalen is geslaag voor costumière C. M. Dekker u Borssele. Geslaagd - Aan de ENSAID-Mod( vakschool in Rosmalen is geslaag voor tailleuse B. Ramadhin-Sitarai uit Goes. MAANDAG 30 JUNI 1986 Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon ADRIAAN WILLEM We noemen hem Edwin Jan en Ineke Maljaars-de Buck Westkapelle, 28 juni 1986 Torenstraat 32. Heden overleed onze beste zwager en oom C. BOONE wedn. van E. Wouters Middelburg: J. Gideonse Veere: P. Wouters-Gilde Veere: P. Wouters K. C. Wouters- Pieterse neven en nichten Maar de Heer zal uitkomst geven Ps. 42 5 De Heer heeft op Zijn tijd, maar voor ons te vroeg, plotseling uit ons midden tot Zich geno men, onze dierbare man, vader, broer, zwager en oom SAMUËL ABRAHAM VAN ZWEDEN echtgenoot van F. E. van Zweden-Veldhuyzen op de leeftijd van 53 jaar. Vianen: F. E. van Zweden-Veldhuyzen Judith, Ruth Oost-Souburg: A. P. van Zweden C. C. van Zweden-de Wijze Rotterdam: J. P. van Zweden Kapelle: P. C. van Zweden J. van Zweden-Schouwenaar Middelburg: A. H. van Zweden M. C. van Zweden-de Smit Nieuw en St. Joosland: P. J. Joosse-van Zweden J. Joosse M. J. van Zweden T. C. van Zweden-Joosse Arnemuiden: H. J. Joosse-van Zweden L. Joosse Neven en nichten 28 Juni 1986. Dankbaar voor het vele dat zij voor ons beteken de, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde, zorgzame vrouw, moeder, schoonmoe der en oma MARIA REBEKKA CHRISTINE PARINUSSA-KAYADOE op de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: J. B. Parinussa Middelburg: Guus Tamara, Eleonora, Didi Roosendaal: Meity en Jaap Angela Middelburg: Atie Goes: Jan en Addy Vitas, Tomas Middelburg: Rudy Cherien, Nabila, Shari Middelburg: Thys Voorschoten: Vera en Gerard Lara, Zora Middelburg: Perry en Wenda Middelburg: Arthur 4335 XD Middelburg, 27 juni 1986. Grevelingenstraat 83. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 30 juni a.s. om 20.00 uur in de 'Bethlehemkerk', IJsselstraat 7 te Middelburg. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 1 juli a.s. om 11.00 uur in voornoemde kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, schoon broer, oom en oudoom, de heer RENÉ ANDRÉ DUSARDUIJN op de leeftijd van 76 jaar. Groede: C. Daelman-Dusarduijn IJzendijke: A. Dusarduijn Groede: G. Dusarduijn C. Dusarduijn-Paridaen Neven en nichten 4503 GD Groede, 27 juni 1986 Provincialeweg 9. De plechtige Uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 1 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bavo te Groede. Samenkomst om 10.15 uur aan de kerk. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag van 19.30 tot 20.00 uur. God is goedgunstig in gerechtigheid, Hij wil zich altijd over ons ontfermen, Zijn kracht kwam mij, eenvoudige, beschermen, Rust nu, mijn ziel, de Heer heeft u bevrijd. Psalm 116 God heeft, na een moeilijk maar toch gelovig gedragen lijden, thuisgehaald, zijn moegestre den kind, onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom MARINUS PASMAN Hij mocht de leeftijd van 69 jaar bereiken. Rilland: M. Boone Krabbendijke: M. G. Pasman-Bogaards Krabbendijke: S. Pasman Vlissingen: I. Pasman Neven en nichten Halsteren, 28 juni 1986 Corr.adres: 'Huize Nieulande', Oosterscheldestraat 1, S. Pasman, 4413 CR Krabbendijke. De rouwdienst, waarin hoopt voor te gaan de weleerw. heer ds. Hoffman zal D.V. gehouden worden dinsdag 1 juli om 13.00 uur in de gereformeerde kerk te Kruiningen. Aansluitend daaraan zal de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Na de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw van de gere formeerde kerk. Na een liefdevolle verzorging in Huize 'Ter Veste' is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante LOUIZA SOPHIA BRAKKE Geb. 9-5-1894 te Biervliet. Overl. 28-6-1986 te Middelburg. Namens allen, F am. Brakke Middelburg, 28 juni 1986 Huize 'Ter Veste'. Correspondentieadres: C. R. Witte-Remijn, Pres. Kennedylaan 29, 4334 EE Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 3 juli om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na een liefdevolle verzorging in 'Nieuw-Sanden- burgh' is door de Heer thuisgehaald, onze lieve vader, groot- en overgrootvader CORNELIS BOONE weduwnaar van Elisabeth Wouters in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Veere: W. Gideonse-Boone J. Gideonse Roosendaal: A. P. Boone C. P. Boone-Knobel Klein- en achterkleinkinderen Veere, 27 juni 1986 'Nieuw-Sandenburgh'. Correspondentieadres: Zanddijkseweg 5a, 4351 NN Veere. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, waarin zal voorgaan ds. C. H. B. Weijs, zal worden gehouden woensdag 2 juli a.s. om 13.15 uur in 'Nieuw-Sandenburgh', waarna de teraar debestelling zal plaatshebben om 14.00 uur op de Oude Algemene Begraafplaats te Veere. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst in 'Nieuw-Sandenburgh' vanaf 13.00 uur. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat op het aller onverwachts is overleden, onze lieve moeder en oma JANNEKE SIBELLA MAAS-BRUGGE weduwe van Leendert Maas op de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Hanny van Hanegem-Maas Wim van Hanegem Vlissingen: Leen, Ria en Max Breda: Ab Vlissingen, 28 juni 1986 Vredehoflaan 40, flat 318. Correspondentieadres Goeman Borgesiusstraat 53, 4384 JM Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie zal plaatshebben dinsdag 1 juli a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Nieuw- landseweg te Middelburg. Vertrek van Goeman Borgesiusstraat 53 om 10.30 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na de crematie in de aula van het crematorium. Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van de heer H. J. ZUYDWEG Vele jaren heeft hij onze verenigingen als be stuurslid gediend. Met waardering denken wij aan de op hem eigen wijze, waarin hij als bestuurslid heeft gefun geerd. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijven- den. Namens beide besturen, Vereniging voor Christelijk Basis Onderwijs te Yerseke en Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Yerseke, J. Bol, secretaris. Yerseke, 29 juni 1986. Zie, Gij hebt mijn dagen als enige handbreedten gesteld, Mijn levensduur is als niets voor U. Ps. 39 6 a Op Gods tijd is na een leven van 76 jaar nog vrij onverwachts uit de familiekring ontvallen, onze zwager en oom HENDRIK JOOST ZUYDWEG echtgenoot van Sara Poleij Yerseke: W. Poleij A. D. Poleij-Krijger J. Koeman-Poleij Nieuwerkerk: A. M. van Putten-Poleij C. P. van Putten Goes: A. Goeman-Poleij Yerseke: P. Hovestadt-Poleij A. Hovestadt Vlissingen: M. Joosse-Poleij P. Joosse Goes: P. J. Poleij M. C. Poleij-Staal Nichten en neven Yerseke, 29 juni 1986. Want God de Heere is eenZonen Schild Ps.84:12a Heden nam de Heere uit ons midden weg, onze geliefde man, vader, opa, broer en zwager HENDRIK JOOST ZUYDWEG Drager van de eremedaille van de Orde van Oranje-Nassau in goud in de ouderdom van 76 jaar. Yerseke: S. Zuydweg-Poley J. J. Zuydweg Kapelle: L. Kramer-Zuydweg H. K. Kramer Annette, André Yerseke: W. Zuydweg K. S. G. Zuydweg-de Koeyer Erik, Janette Oosterend (Texel): J. L. Zuydweg G. Zuydweg-Wijnen Annemarie, Jos, Victor Yerseke: C. W. Zuydweg W. Zuydweg P. J. Zuydweg Kapelle: J. Pietjouw-Zuydweg J. F. Pietjouw Huibert Krabbendijke: A. J. M. Zuydweg P. A. Zuydweg-Adam Rico, Marijke Yerseke: H. J. Zuydweg Familie Zuydweg Familie Poleij 29 Juni 1986 Damstraat 10, 4401 AB Yerseke. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 2 juli a.s. op de algemene begraafplaats te Yerseke om 14.00 uur vanuit het Ver.gebouw, Molenlaan la. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid van ons weg te nemen, onze geliefde man en vader WILLEM VAN DEN BERGE echtgenoot van Tannetje Lokerse op de leeftijd van 76 jaar. 's-Gravenpolder: T. van den Berge-Lokerse 's-Gravenpolder: S. N. van den Berge 29 Juni 1986 Raadhuisstraat 14, 4431 AJ 's-Gravenpolder. Onze man en vader ligt opgebaard in de rouwka mer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20, bij de algemene begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar maan dag en dinsdag van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 2 juli a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te 's-Gravenpolder. Hieraan voorafgaande zal om 13.00 uur een rouwdienst worden gehouden voor familie en belangstellenden in de zaal van de Elim-kerk, Langeweg te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in voornoemde zaal. Geen bloemen en geen bezoek aan huis Een gezamenlijk optreden van verschillende korpsen tijdens het nationaal jeugdfestival van de KNF in Heikenszand MIDDELBURG - Het Drum en Bugle Corps 'Blue Spirit' uit Middelburg heeft zaterdag goed gepresteerd tij dens een interna internationale con test in Vlaardingen. De Zeeuwen be haalden met 47,75 punten een zesde plaats. In totaal deden er twaalf korpsen (twee Duitse, vijf Engelse en vijf Nederlandse) mee. Het was voor de eerste keer dat een dergelijk muziekgebeuren in Euro pees verband werd gehouden. Beatrix drum en bugle corps uit Hilversum behaalde de eerste plaats, gevolgd door het Engelse Concord drum en bugle corps uit Sheffield, waarmee de Middelburgse muzikanten goede con tacten onderhouden. De eerstvolgen de contest staat voor 13 september op het programma. VLISSINGEN Vroegste meldingen P La Souterraine en Chateauroux. Pau Los 11.30 u, 200 d. Cas de Graaf Arnen den 11.25 u. (5e nationaal) en 12.23 Koning-Rouwit Bruinisse 11.50 u. en 1! uur. A. Kerkhove Vlissingen 11.52 u. 12.27 u. Gebr. Scheelde Terneuzen 12.01 J. Huigh Cadzand 12.19 u. Gebr. Schi Bruinisse 12.24 u. J. S. Koeyer Yersi 12.22 u. E. Minnaard Jzn. Yerseke 12.40u de Graaf Arnemuiden 12.59 u. De Schep Koewacht 13.00 u., J. Weststrate Krabt dijke om 13.15 u. alle vijf thuis. Chateauroux zaterdagvliegers: W. Daai zn. Vlissingen 1002 meter. Koeyer Yers 987 meter. Gebr. Kesteloo Kortgene meter. L. Westveer Wolfaartsdijk 984 me A. Moerland Scherpenisse 977 meter Dingemanse Arnemuiden 974 m, W. Wa ven Middelburg 971 meter. A. Stroo Wf kapelle 961 meter Voormeulen Oud-Vos meer 960 meter P. Zeegers Terneuzen meter P. Laban Tholen 942 meter. J. Ste tee Bruinisse 910 meter. Schoonen Rills 905 meter P. Glas Kapelle 905 m. La Souterraine 1764 duiven, afstand kilometer: 1 George Dusarduyn Groede 15.17 u. 1 meter. Du-Puy Biezen Sluiskil 1043 m„ Antheunis Hulst 1026 meter. Gebr. Tl St.-Jansteen 1021 meter. C. de Putter IJ2 dijke 1021 meter. Clem. de Cock Vogelwa de 1019 meter. Th. Kox Sas van Gent li meter. J. Verhaagen Goes 1010 meter Dhondt Hulst 1004 meter C. v. Hoi Groede 1003 meter. L. de Bruyn Heik: 1000 meter. Boudens-Raas Kwadendam 995 meter. J. Nijsen Middelburg. M. Jasp Middelburg 995 meter. J. v. Spaando: St.-Jansteen 993 meter. THOLEN - De bromfietser M. Maassluis is zaterdagmiddag bij e aanrijding op de kruising Ten Ank weg-Grindweg in Tholen gewond raakt. M. verleende geen voorra aan een auto, bestuurd door B. Tholen. Gevolg was dat M. over motorkap van de auto heenschoof. bromfiets en de linkervoorzijde van auto werden beschadigd, de voorn van de auto vernield. M. is per ami lance overgebracht naar het ziekf huis Lievensberg in Bergen op Zooi HEINKENSZAND - Vijfhonderd jon ge muzikanten, majoretten en mini- retten - verreweg de meesten uit Zeeland - hebben zaterdag in Hein- OOST-SOUBURG - De zestiende Mars rond Walcheren kende zaterdag vijf uitvallers: 71 wandelaars liepen de 65 kilometer uit. De deelnemers waren het er over eens dat deze zestiende editie van de Mars rond Walcheren door de hoge temperatu ren tot de zwaarste mocht worden gerekend. Voor het eerst deed ook een 'rolstoe ler' mee aan het gebeurenDe verzor gers, het Rode Kruis afdeling Oost- Souburg en masseur H. Teyn moesten vaak de helpende hand bieden. De kopgroep van tien deelnemers kwam na acht uur en drie kwartier lopen aan bij het clubhuis van WSV Willen is Kunnen. Dat was om 18.45 uur. Om 21.00 uur kwamen de twee staartlo- pers B. Naaktgeboren en W. Wattel aan. De deelnemers consumeerden in totaal ongeveer 200 liter aan limona de, appelsap, zuivedranken, koffie en thee. kenszand meegedaan aan een natio naal jeugdfestival van de Koninklij ke Nederlandse Federatie van Mu ziekgezelschappen (KNF) in ontmoe tingscentrum De Stenge te Heinkens- zand. Het was de eerste keer dat de KNF in Zeeland zo'n festival hield. Voorzitter C. J. Schout vond de be langstelling van de muziekverenigin gen (er waren 21 groepep) en het verloop van de dag van dien aard dat, als het aan hem ligt, vaker een jeugd festival in Zeeland kan worden geor ganiseerd. Hoewel het in de grote zaal van De Stenge aanmerkelijk koeler was dan buiten, gingen de verrichtingen van de muzikanten en de met stokjes en benen zwaaiende majoretten toch met menig zweetdruppeltje gepaard. Het onbevangen optreden van de jongste deelnemers, de miniretten, oogstte bijzonder veel succes. Bij het festival was wel een jury aanwezig, die het optreden van de verschillende groepen beoordeelde, maar die beoor deling mondde niet uit in een eind rangschikking waaraan prijzen waren verbonden. De deelnemende groepen waren: Crescendo uit Nieuwveen, Borsele's Jeugdorkest, Apollo uit Domburg, Vlijt en Volharding uit Oost-Souburg, de jeugdharmonie van het Middelburgs Muziekkorps, Crescendo uit Oostkapelle, ONDA uit Middelburg, Jong- ONDA uit Nieuw- en Sint-Joosland, Euter pe uit Heinkenszand, Jong-Excelsior uit Goes, Veere's Genoegen, de majoretten ver eniging Dauwendaeie uit Middelburg, de Delta Pretty Girls uit Vlissingen, Les Papil- lons uit Vlissingen, Jonge Kracht uit Ka- pelle-Biezelinge, de Klavernettes uit Nieuw- en Sint-Joosland, The Blue Dia monds uit Middelburg, The Little Ladies uit Vlissingen, The Swinging Angels uit Vlissingen, het majorettenpeloton de Kla vernettes uit Nieuw- en Sint-Joosland en de Jeugd Deltaband van Ons Genoegen uit Vlissingen. COLIJNSPLAAT - De firma H. Siere- veld en Zonen uit Arnemuiden heeft een nieuwe viskotter. Het schip heeft de registratie KG14 en is Joziena Maria genoemd. Zaterdagmiddag is de nieuwe aanwinst van de Siere- velds officieel overgedragen. Daar voor bestond een zeer grote belang stelling. Het bijzonder fraaie weer maakte de traditionele proefvaart tot een bijzonder aangename tocht. De KG14 is een zogenaamde eurokot ter, dat wil zeggen een schip dat is bestemd voor de visvangst binnen de 12-mijlszöne. Het schip is gebouwd bij de werf Welgelegen in Zoutkamp. De oude KG 14 is bij de werf ingeruild. De firma Siereveld heeft nu de beschik king over twee moderne schepen. Nog maar enkele jaren geleden is de KG17 van de Sierevelds in gebruik geno men. Het schip is inmiddels al drie weken in de vaart. Aanvankelijk deden zich wat kinderziekten voor, maar die kon den vlot worden verholpen. Volgens een van de Sierevelds was het na een week proefdraaien en afregelen al mogelijk om goed met het schip te werken. Deze week gaat de KG 14 volop aan de slag voor de Hollandse kust. De proefvaart en de aansluitende re ceptie werden bijgewoond door onder anderen burgemeester E. J. Hoogen- dijk-van Duijn van Kortgene, voorzit ter J. van de Bos van de Zeeuwse visserij belangen vereniging, colleg vissers en vertegenwoordigers van drijven die onderdelen van de uitn ting van de KG14 hebben geleven De eurokotter 'Joziena Maria' MIDDELBURG - Aan de stedelijke scholengemeenschap in Middelburg zijn de volgende kandidaten geslaagd voor het herexamen vwo: Mike Caljouw; Freddie Kallemein; Marjon Mijnsbergen: Helene Hofland; Phillippe van Hees; Walraven Koppen. Voor het herexamen havo slaagden: Richard van de Brand: Annelies de Bruine; Hans Clement; Marleen Crucq; Leo Ga- brielse; Annelies van Geest; Ralph Gillis sen; Gillis van de Gruiter; Erik Hettema; Anja den Hollander; Mark Huberts; Karin Hulstman; Linda Jakobsen; Alexandra Maat; Jan-Willem Matthijsse; Sylvia Nieuwland; Regina Poldervaart; Susan Raitt; Hartger Schoenmakers; Chris Wild. Voor het herexamen mavo slaagden: Johnny Bravenboer; Marjoüjn van de Broecke; Korine Willeboordse; Jan-Willem Zuiderhof; Felicia Aertssen; René van Broekhoven; Jacqueline de Bruijn; Patrick Harink: Wout Huibregtse; Erik Janson; Steven Jonker; Helen Kole; Claudia Melse; Astrid Minet; Edwin Pasman; Marco de Priester; Yvonne de Rijke; Remco van Schijndel; Rianne Schipper; Sander Schreuders; Ke Chu-Wu. GOES Aan de katholieke scholen gemeenschap voor atheneum, havo en mavo Sint-Willibrordcollege in Goes zijn de volgende kandidaten geslaagd voor het herexamen: Atheneum: Mariëlle David, Rilland; Bianca Menheere, Middelburg; Rob Zwartele, Ka pelle. Mavo: Tanja Bruel, Kloetinge; Freddy Fier- loos, Hoedekenskerke; Stephan van Gooi, Middelburg; Michel Gorsse, Kapelle; Anne ke Hollebrandse, Vlissingen; Jeanine Hoon- dert, Kwadendamme; Rob Kopmels, Goes; Licelle v. d. Linden, Goes; Karl Looi), Ovezande; Wout Rijk, Heinkenszand; Es ther Rijsdijk, Hansweert; Erwin Schipper, Goes; Robert-Jan Traas, Heinkenszand; Carlo Vermeulen, Kwadendamme. Havo: Jacco Back, Oudelande; Yvonne blommaard, Kloetinge; Wouter Deckers, Goes; Ingrid Desitter, Vlissingen; Marcel van Diemen, Goes; Lyan van Es, Kloetinge; Michaëla Germing, Zierikzee; Janneke Geijsen, Heinkenszand; Marcel Korstanje, Oudelande; Maryse v. d. Made, Goes. Syl via Polfliet, Goes; Ellen Raas, 's-Heeren- hoek; Wilma de Regt. Goes; Miranda Rent meester, Goes; E. M. van Stekelenburg, 's-H. Arendskerke; Denny Traas, Heinkens zand; Inge Verstraete, Goes; Miranda Ver- triest, 's-Gravenpolder; Annemiek de Vries. Vlissingen; Karin v. d. Vijver, Goes. VLISSINGEN - Aan de stichting In stituut Gezondheidszorg - Opleidin gen 'IGO' in Middelburg en Vlissingen slaagden de volgende kandidaten voor het examen ambulance-begelei der (niet verpleegkundigen): Haam- stede/Renesse: de dames Liplijn, Deurloo-Overbeeke en Bij de Vaate. Goes: mevr. Van Liere-van Rij, dhr. Van Liere, dhr. Torcqué. Bruinisse: dhr. Ketting, mevr. v. d. Goot, dhr. Klopmeyer. Kamperland: dhr. Zwe- MIDDELBURG Aan de christelijke scholengemeenschap voor lager- en middelbaar detailhandelsonderwijs/ lager middelbaar economisch en ad ministratief onderwijs Delta College in Middelburg zijn de volgende kan didaten geslaagd voor het middel baar economisch en administratiel onderwijs (meao): Arjan Adriaanse, Middelburg; Lianne Ane - maet. Middelburg; Lia Anthonisse, Colijns - plaat; Janine Bakker, Heinkenszand; Fré- derique du Bois, Middelburg; Anita de Broekert, Baarland; Lisa Brouwer, Oost- Souburg; Maarten de Bruyn, Kruiningen; Erwin Buys, Middelburg; Ivo van den Bulck, 's-Heerenhoek; Bert Cijsouw, Goes; Jacqueline de Clercq, Vlissingen; Erika Corbijn, Vrouwenpolder; Cor Courtin, Hein kenszand; Connie van Dalen, Arnemuiden; Mare de Dobbelaere, Sluis; John van Doom, Middelburg; Jacintha van den Dries, Lewedorp; Sophie van Etten, Zoute- lande; Connie Fokke, Goes; Jaap Gabriël- se, Westkapelle: Marieke Gabriëlse, West kapelle; Ko van Garderen, Aagtekerke; Jacolies van Gastel, Zierikzee; Hans Gert- sen, Kapelle; Jacqueline van Gils, Middel burg; Frank Goedegebure, 's-Heer Arends kerke; Leo Goedegebure 's-Heer Arends kerke; Rieke Goedegebuur, Goes; Mirjam Goeseije, Middelburg; Rudy Gorsse, Kloe tinge; Arjan de Graaf, Middelburg; Sandra Hamelink, Kapelle; Bennie Harpe, Koude- kerke; Hanneke van der Heide, Kapelle; Anneke Heijboer, Middelburg; Gert-Jan Heijnsdijk, Oost-Souburg; Ina Hollebrand se, Grijpskerke; Dirk van den Hoven, Oost kapelle; Peter Huls, Kloetinge; Christi de Jonge. Goes; Annet de Jonge, Goes; Anke Jorritsma, Goes; Ron Kleyheeg, Goes; Mir jam Klijmij, Oost-Souburg; Johan Klok, Middelburg; Paul Koole, Middelburg; Ro bert Koole, Middelburg; Jos de Korte, Meliskerke; Elly de Koster, Goes; Anita Kruysse, Middelburg; Trudy Landman, Wolphaartsdijk; Monique v. d Linden, Goes; Jaap Luijk, Veere; Co Luteijn, Krab bendijke; Sandra Machielse, Ritthem; Mo nica Manni, Haamstede; Adriaan Meeden- dorp, Lewedorp; Nico van Mourik, Vlissin gen; Joost Nieuwenhuyse, Oostdijk; Jacco Niewland, Oost-Souburg; Taqja de Nood. Veere; Sander van Oeveren, Wolphaarts dijk; Ella Reijnierse, Koudekerke; Mare Rommers, Oost-Souburg; Peter van Rooy, Vlissingen; Elianne van Rosevelt, Vlissin gen; Monique v. d. Sande, Grijpskerke; Anita van Schouwen, Goes; Peter Schou- wenaar, Hansweert; Carina Schunselaar, Vlissingen; Joke Schuurman, Oost-Sou burg; Ine SinafjMiddelburg; Dianne Sinke, Yerseke; Jacqueline de Smit, Goes; Heieen Snoep, Goes; Isabelle Solé, Vlissingen; Ru- di Tange, Vlissingen; Guust Theenaart, Hansweert; Johan Theune, Arnemuiden; Evelyn Traas, Breskens; Rob Traas, Bres- kens; Karin Verburg, Goes; Regina Ver- meeren, Koudekerke; Jeroen Vemooijs, Goes; Rudolf Visser, Sint Laurens; Arianne Vleugel, Wemeldinge; Monique van Vossen, Goes; Hans Wattel, Vrouwenpolder; André Wedts de Swart, Middelburg; Harry Wille boordse, Serooskerke; Maijo van Willegen, Wemeldinge; Ko Zuidweg, Kapelle. Voor het herexamen lager econo misch en administratief onderwijs (leao) slaagden: Martine Vergouwe, Middelburg; Piet de Visser, Domburg; Hennie Knol, Middel burg. Voor het herexamen lager midden- standsonderwijs (lmo) slaagden: Corina Dijke, Middelburg; Michel Koop man, Middelburg; Jan de Muynck, Vlissin gen; Robby de Queljoe, Oost-Souburg; Pe- ter-Heinz Schoolkate, Vlissingen; Marlies de Waard, Middelburg; Helmi Eggly, Vlis singen; Kees Geleijns, 's-Heerenhoek; Gina v. d. IJssel, Middelburg; Michel Jansen van Galen, Middelburg; Marcel v. d. Ketterij, Oost-Souburg; Adriaan Kouwenberg, Mid delburg; Peter van Os, Kapelle; Peter Pro voost, Westkapelle. KRUININGEN - Aan de gemeentelij ke mavo in Kruiningen zijn in de tweede termijn de volgende kandida ten geslaagd voor het mavo-examen: M. J. Fraanje, M. C. Hoevenaar en J. A. van der Laan. Hiermee zijn alle mavokandidaten ge slaagd. Van de 24 kandidaten behaal den 22 een volledig D-diploma. ZIERIKZEE Aan de technische school Schouwen-Duiveland in Zie rikzee zijn de volgende kandidaten voor het examen geslaagd: Bouwtechniek: timmerman: Bruinisse: L. de Bruine, Burgh-Haamstede: J. G. Bom, M. P. v. d. Maas, Scharendijke: F. C. P. Kramer, Zierikzee: B. C. Verkaart, C-diplo- ma: Zierikzee: L. J. Hendrikse. Schilderen: Burgh-Haamstede: M. A. M. v. d. Avoird, Noordwelle: R. C. J. Hermes, K. P. Koning, Scharendijke: C. M. Kloet, Zieri zee: J. van Beveren, D. Dekkers, J. Ravi R. J. A. v. d. Zande. C-diploma: Brouwer haven: M. W. Meuldijk. Consumptieve techniek: Bruinisse: A. J.l de Hertogh, Noordwelle: R. van Helde Oosterland: J. M. v. d. Maas, Ouwerkerk: C. S. Harinck, Renesse: J. C. de Vriei Zierikzee: K. J. van Beveren, L. J. Hendri se, J. C. Pannekoek, J. F. O. v. d. Sande. 1 Willemse, Zonnemaire: E. Dogger. C-dipl ma: Renesse: P. A. Moerland, Zierikzee C. Berrevoets, A. J. Sinnema, J. J. Verkaart. Elektrotechniek: Burgh-Haamstede: A. v. d. Have, M. H. v. d. Have, G. J. Straye Renesse: R. H. P. Raats, Serooskerke: Tournier, Zierikzee: M. Lagerwij, M. Schaalje, J. M. Stouten (HP). C-diplora Burgh-Haamstede: E. Dijkman, Renesse C. Hoogerwerf, Zierikzee: M. A. P. W. Alt na, L. J. R. v. d. Bijl, H. J. Blanken, I. Gro M. Kleppe, A. F. Kommer, M. J. L. v. Sluis. Mechanische techniek: Constructieban werken: Brouwershaven: N. v. d. Wekke Burgh-Haamstede: M. Janse, W. E. F. Si sen, Kerkwerve: A. P. Brouwer, Oosterlan J. M. Bolle, L. N. v. d. Have, W. M. C. v. Maas, Zierikzee: E. M. Moerland, L. Stoutjesdijk, Zonnemaire: C. B. Stoel. M chinebankwerken: Brouwershaven: B. J Bonte, Bruinisse: J. C. v. d. Have, Oostt land: A. J E. Fluyt, E. Vroegop, Zierikze M. P. v. d. Zande. C-diploma: Bruinisse Duinhouwer, M. J. Klink, Oosterland: F. I Mentjox, P. J. Olree, Zierikzee: T. Verwes Motorvoertuigentechniek: Brouwersh ven: J. van Mourik, A. J. de Oude, M. J. v. Weele, Noordwelle: M. C. Flikweert, l Pinkster, W. H. A. de Valk, H. K. Zandij Oosterland: M. van Dijke, J. M. v. d. Hav C. D. Koster, C. Verhoek, Scharendijke: H. de Poorter, Schuddebeurs: K. A. Ku vink, Zierikzee: A. Berrevoets, J. Bom, JJ Grauss, L. Grauss, C. Koster, T. A. Nuyen R. v. d. Schelde, J. P. Wiltenburg. 1 diploma: Bruinisse: J. J. Bal, Zierikzee Sondagh. Klas Bo4CII: Burgh-Haamsted J. de Munnik, Klas E4CII: Burgh-Haams! de: C. Dijkman, Kerkwerve; E. Kouwei berg, Zierikzee: H. W. Bevelander, J. M Lobbezoo, E. J. Meerse, P. v. d. Velde, E. 1 G. de Vries. Klas Mvt4CII: Kerkwerve i M. den Boer, klas Bo4PrCs: Bruinisse: M.i v. d. Ouden, Noordwelle: J. N. Krijge Zierikzee: M. Klippel. Klas Bo4PrCt: Bni nisse: M. van Zanten, Zierikzee: M Verton, D. H. J. v. d. Wekken. Klas Co4Pi< Bruinisse: A. C. de Waal, Burgh-Haamst de: J. J. Beije, J. M. de Meij, Ellemeet: Kooman, Zierikzee: C. Goudswaard, A 5 IJzelenberg. Klas Mvt4PrC: Bruinisse: J Kastelein, Burgh-Haamstede: S. B. P. Har J. C. Rijnberg, Zierikzee: A. C. van Schoi wen. Vijftien leerlingen hadden een herkansin! acht leerlingen werden afgewezen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 4