Visclub betwist Eedenaren al jaren het recht om te vissen Freek maakt ronde door Nederland om geld in te zamelen voor Mexico R. de Stercke Zelzate kampioen boogschieten op de liggende wip t t Vergadering ISP hulporganisatie ambulancevervoer ZAAK OPNIEUW VOOR DE RECHTER Plaats uw familieberichten in de PZC zeeuwt Prima Donna viert het 2-jarig bestaan Proces-verbaal OP 25 JUNI IN ZEELAND (l«K W" MAANDAG 16 JUNI 1986 Maandag 16 juni zijn onze ouders J. THEUNE en J, THEUNE-VAN BELZEN 25 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 21 juni van 20.00-21.00 uur in verenigingsgebouw 'De Arne', Rademacherstraat 32 in Amemuiden. Jan en Willy Johan en Anita Langstraat 25, Arnemuiden. Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zeer geliefde zoon, broer, zwager en oom HENDRIK JACOB WISSE op de leeftijd van 33 jaar. Middelburg: P. Wisse T. Wisse-Folmer Zeist: N. G. Mijnders-Wisse L. Mijnders Ermelo: J. Wisse J. Wisse-Kleine Deters Delft: E. J. Wisse E. Wisse-Driesse Middelburg: G. H. Dieleman-Wisse M. W. Dieleman Middelburg: J. M. Wisse Middelburg: M. J. Reijnhout Neefjes en nichtjes 4335 HC Middelburg, 14 juni 1986 Koudekerkseweg 11. Henk is opgebaard in het rouwcentrum 'Middel burg', Buitenhovelaan 1, Middelburg (Dauwen- daele). i Rouwkamerbezoek dinsdagavond van halfne- gen tot negen uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 19 juni a.s. te Middelburg om 15.00 uur. Vertrek van voornoemd rouwcentrum om 14.45 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na de teraardebestelling in de aula op de begraaf plaats. Geen bloemen „Helaas het best van onze beste dagen Baart dikwijls smart, geeft dikwijls stof tot klagen Daar zorg, verdriet en jammerlijk plagen, Steeds beurt om beurt, de matte zie:l doorknagen De levensdraad wordt schielijk afgesneèn Wij rekenen sterk, en ach wij vliegen heen". Psalm 90:6. Na een geduldig gedragen lijden werd van onze zijde weggenomen mijn onvergetelijke en innig geliefde, zorgzame vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder BOUDWIJNA PIETERNELLA WESTSTRATE geb. Hoogesteger echtgenote van Christiaan Weststrate op de leeftijd van 84 jaar. Zeer zwaar valt ons dit verlies. Krabbendijke: C. Weststrate Krabbendijke: J. C. van Burg-Weststrate Jac. van Burg Waarde: P. van Burg M. J. L. van Burg-Goud Jeanney 4413 NL Krabbendijke, 15 juni 1986 Zuid weg 1. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woens dag 18 juni om 14.00 uur vanuit het vergaderlo kaal der Geref. Gem., J. w! Frisostraat 1, waar de rouwdienst wordt gehouden om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren op maandag en dinsdag, 's avonds na 7 uur. Enige en algemene kennisgeving Vader zijn is alles geven. Zorgen, lijden, liefde, leven. Vader zijn is alles derven. Alles en in vrede sterven. Tot ons groot verdriet is heden onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, broer, zwager en oom GILLES RAAS echtgenoot van Annie Brooimans op de leeftijd van 57 jaar. 's-Heerenhoek: Annie Raas-Brooimans Paul Peter Fam. Raas Fam. Brooimans 15 Juni 1986 Laustraat 22, 4453 AW 's-Heerenhoek. Mijn man en onze vader ligt opgebaard in het mortuarium te 's-Heerenhoek. gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdag na de avondmis. De avondmis zal worden opgedragen op dins dagavond om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehou den op woensdag 18 juni a.s. om 10.00 uur in voornoemde parochiekerk, waarna de begrafenis op het R.K.-kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Jeugdhoeve. In plaats van kaarten Na een langdurige ziekte is nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, zuster en huisgenote JOHANNA SUZANNA DAVIDSE-KRIJGER weduwe van Jacobus Albert Krijger in de leeftijd van 65 jaar. M. van der Steen-Davidse J. van der Steen Jacky, Paula J. S. Davidse Kim J. A. Krijger Franz Becker Vlissingen, 14 juni 1986 Van Dishoeckstraat 182. Corr.adres: Van Dishoeckstraat 115, 4381 TW Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag a.s. van 10.15-10.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 18 juni a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. In plaats van kaarten Op 10 juni is na een werkzaam leven heengegaan mijn broer JAN GERARD VAN DEN BERG gehuwd met Lily Munniks de Jongh Oud-officier Koninklijke Landmacht Geboren 2-6-1916 te Zwolle Overleden te New Castle-Ontario (Canada) Gerda van den Berg Molenwater 129, 4331 SG Middelburg. De crematie vond in stilte plaats. Toch nog onverwacht is heden van ons heenge gaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa WILLEM VAN DER LINDE echtgenoot van Elizabeth de Blaeij op de leeftijd van 71 jaar. Goes: E. van der Linde-de Blaeij Goes: Piet en Ina van der Linde-Goerée Willem-Jan en Christianne Jolanda, Jeanine Rotterdam: Sari en Peter Bolie-van der Linde Eddy, Pieter Goes: Gerry en Bram Wissekerke- van der Linde Martin, Elise 's-Heer Arendskerke: Ineke en Rien Tolhoek- van der Linde Hans, William 14 Juni 1986 Boszicht 39, 4462 BH Goes. Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum van Begrafenisonderneming Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 17 juni van 19.30-20.00 uur. De crematie zal plaatshebben woensdag 18 juni om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Vertrek vanaf voornoemd rouwcentrum om 13.20 uur. Na afloop van de crematie is in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze geliefde vader JOSEPH ALBERT PROSPER MARCHAND Nieuwpoort(B) Rotterdam 26 mei 1910 14 juni 1986 E. C. Marchand-Baljé M. A. P. Marchand R. J. A. L. M. Marchand Mozartlaan 6, 4384 KT Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag a.s. van 19.00-19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben donderdag 19 juni a.s. om 13.30 uur in het Kerkcentrum Open Hof, A. Gogelweg 59 te Vlissingen (Paauwenburg) gevolgd door de be grafenis op het r.k.-gedeelte van de Noorderbe graafplaats te Vlissingen om ongeveer 14.45 uur. Vertrek van het rouwcentrum om 13.10 uur. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze beste zwager en oom JOSEPH ALBERT PROSPER MARCHAND in de leeftijd van 76 jaar. M. de Vos Burchart-Baljé A. J. de Vos Burchart neven en nichten Vlissingen, 14 juni 1986. Op 13 juni overleed onze geliefde broer en zwager WILLEM DE GROENE echtgenoot van Martina Paauwe in de ouderdom van 85 jaar. Familie De Groene Goes, 15 juni 1986. „En nu wat verwacht ik Heere Mijn hoop die is op U" Psalm 39:8. Na een liefdevolle verzorging in het Verpleeghuis 'De Werfkampen' is van ons heengegaan en is gegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader EDUARD MAARTEN DE KAM weduwnaar van Maria Lientje Jeronimus op de leeftijd van 85 jaar. Kamperland: W. de Kam T. A. de Kam-van de Kreeke Wissenkerke: C. J. de Nooijer-de Kam A. A. de Nooijer Klein- en achterkleinkinderen Rilland-Bath, 14 juni 1986. Correspondentieadres: Dorpsweg 3, 4491 EJ Wissenkerke. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum 'Vredestein' te Wis senkerke. Bezoekuur dinsdagavond van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 juni om 14.00 uur te Wissenkerke vanuit het Bejaar dencentrum 'Vredestein'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Vredestein'. Met droefheid geven wij kennis dat na een liefdevolle verzorging in bejaardencentrum 'Ter Reede' van ons is heengegaan onze lieve vader, broer, zwager en oom HENDRIK CALJÉ weduwnaar van Catharina Martina Rademaker in de ouderdom van ruim 91 jaar. H. E. A. Caljé A. A. Caljé E. W. van de Gruiter L. Duinhouwer Fam. Caljé Fam. Rademaker Vlissingen, 15 juni 1986 Corr.adres: Bossenburg 125, 4385 EC Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaande aan de begrafenis van 10.30-10.45 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 19 juni a.s. om 10.45 uur in het rouwcentrum, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. GOES - Het algemeen bestuürvan de I hulporganisatie ambulancevervoer Midden- en Noord Zeeland vergadert maandag 30 juni in de Commando post van de BB in Kloetinge. Aan de orde komt onder meer de overeen komst met de Regionale Brandweer waarmee de Centrale Post Ambulan cevervoer (CPA) na de opheffing van de BB moet samenwerken. De verga dering begint om 14.00 uur. GOES - De provinciale werkgroep I van lesbische vrouwen in Zeeland, I Prima Donna, houdt zaterdag 21 juni I in Kloetinge een groot feest ter gele-1 genheid van haar twee-jarig bestaan. I Om 20 uur gaan voor alle vrouwen in I Zeeland de deuren open van het I gebouw Amicitia, Willemsstraat 2 in Kloetinge bij Goes. Eerst zijn er optredens van vrouwer.l die meegedaan hebben aan het smart-1 lappenfestival in Middelburg en om22| uur treedt de latin/salsa band Spelingl op. Dit is een landelijk bekende groep I van negen vrouwen die muziek maken op hoog niveau. George Coppens (links) en Johan van Ries vissend in de Biezenkreek. SINT-KRUIS - „We staan volkomen in ons recht. Het is een schande dat we zijn gebrandmerkt als visstro- pers", zegt George Coppens met een van emotie overslaande stem. De Eedenaar moest vorig jaar augustus voor de Oostburgse kantonrechter verschijnen, nadat hij door de politie was geverbaliseerd wegens het vis sen zonder vergunning in de Biezen kreek bij Sint-Kruis. Ook zijn plaats genoten Johan en Louis van Rie moesten in de beklaagdenbank plaats nemen, om zich te verantwoor den voor het vissen in verboden water, in dit geval de Grote Gatkreek en de Biezenkreek. De kantonrechter deelde fikse boetes uit. De Eedenaren hebben, overtuigd van hun eigen gelijk, beroep aangete kend tegen de uitspraak. De zaak speelt al enkele jaren. De drie Eedena ren stellen, dat ze recht hebben om in bepaalde gedeelten van de Grote Gat en Biezenkreek te vissen, wat door de hengelsportvereniging Aardenburg wordt betwist. In juni 1980 verleende het waterschap Het Vrije van Sluis, eigenaar van de Grote Gatkreek, vergunning aan de Aardenburgse hengelvereniging om te vissen in de kreek. De hengelclub pacht van het waterschap ruim zeven hectare. Johan van Rie uit Eede vist reeds sinds 1976 in de Grote Gat kreek. Hij heeft daarvoor toestem ming gekregen van de landbouwer H. Noë, die een klein deel van de kreek, grenzend aan zijn bouwland, in eigen dom heeft. De Kamer voor de Binnen visserij ging daarmee akkoord. De problemen dateren van april 1981, toen Johan van Rie door de politie gesommeerd werd zijn visboot en die van zijn neef Louis van Rie uit het water te halen. De Eedenaar had daar weinig trek in. „Ik heb gezegd dat ze met Noë moesten gaan praten, omdat de boten op zijn grond lagen. Dat heeft men gedaan. Later heb ik er nooit meer iets van gehoord". Er volgenden meer incidenten. In januari '84 deed Van Rie tweemaal aangifte van diefstal van een aantal fuiken. Pesterijen van de visclub, meent de Eedenaar. „Toen wij aan gifte gingen doen, kregen wij zelf een proces-verbaal. Omdat we daar niet mochten vissen, zei men". De Van Rie's en Coppens werden door de politie herhaalde malen geverbali seerd wegens vissen op plaatsen waar dat niet mocht. Volgens Johan van Rie totaal ten onrechte. „We sen". Een meting in november '83 uitgevoerd door het kadaster, in op dracht van de Aardenburgse hengel vereniging, verscherpte het conflict alleen nog maar. George Coppens: „Het kadaster heeft naar onze mening haar werk niet goed gedaan en onder één hoedje gespeeld met de visclub. Eén zijde van de Grote Gatkreek heeft men helemaal niet gemeten. Dat is toch een vreemde zaak". Van Rie stelt dat de kadaster meting niet aangeeft welk gedeelte van de Grote Gat- en Biezenkreek particulier eigendom zijn, waar de Van Rie's en Coppens gerechtigd zijn te vissen, en welke gedeelten van Het Vrije van Sluis zijn. „Het kadaster heeft de pachtoppervlakte uitgeme ten, maar ook niet meer dan dat. Door de meting is een vals bewijs verkre gen, en daardoor een valse aanklacht. Een zeer slechte zaak". Het zogenaamde 'doorlopende vis recht', zoals Coppens dat noemt, geeft de drie Eedenaren het recht om tot aan de overzijde van de kreek te vissen. Tijdens de rechtszitting gaf de Oostburgse kantonrechter de Ee denaren het advies om het kadaster te laten uitzoeken hoe de scheiding tussen de eigendommen van de be-' treffende landbouwers en het water schap dan wel liep. Daar voelen de Van Rie's en Coppens echter weinig voor. De hoge kosten vormen een belang rijk breekpunt. „Bovendien", aldus Johan van Rie, „is dat niet onze zaak, maar een zaak die uitsluitend de eigenaren van de grond aangaat. Ons is slechts het visrecht verleend". VLISSINGEN - Freek de Jonge begint vandaag (maandag) een ronde door Nederland om geld in te zamelen voor de armen in Mexico. Elke dag raast hij door een andere provincie met een tafelvoetbalspel onder zijn arm. Tegen betaling speelt hij een partijtje straathoektafelvoetbal, opent winkels, knipt linten door, snijdt worsten in twee, tilt olifanten op, enzovoorts. Freek, die vandaag in Utrecht begint, maakt woensdag 25 juni zijn opwachting in Zeeland. De opbrengst van al de activiteiten is bestemd voor wederopbouwprojecten ten behoeve van de bewoners van wijken die getroffen zijn door de aard beving van vorig jaar in Mexico. Freek de Jonge is te huur voor een evenement op de dag dat hij een bepaalde provincie aandoet. Hij is 'te bestellen' via de NOVIB in Den Haag. Freek denkt per dag twintig evene menten aan te kunnen. Bij meer aan biedingen geldt het principe van het hoogste bod. Mensen die Freek tegen het lijf lopen, kunnen, tegen betaling uiteraard, sa men met hem op de foto. Met deze actie wil hij als de meest gefotogra feerde man in het Guinness Book of Records komen. Het ingezamelde geld is voor particu- hebben toestemming van de landbou- liere, onafhankelijke organisaties van wers, die een deel van de kreek in de armsten in Mexico, zowel in de eigendom hebben, en van de Kamer stad als op het platteland. In Mexico- voor Binnenvisserij om daar te vis- stad zijn dit bijvoorbeeld projecten van wijkcomité's gericht op nieuwe huisvesting voor de getroffenen van de aardbeving; het opzetten van een fabriek voor goedkope bouwmateria len én medische, sociale en technische bijstand voor de bewoners. Het streef bedrag is 2,5 miljoen gulden. George Coppens: „Wij hebben recht! om daar te vissen. Anders zou del Kamer voor Binnenvisserij ons tochl geen toestemming geven, of well soms". Johan en Louis van Rie enl George Coppens zijn ervan overtuigd, dat zij de beroepszaak zullen winnen I Johan van Rie: „Mocht uiteindelijkI toch blijken dat we geen rechtenl hebben, dan leggen we ons daarbij! neer. Zolang blijven we echter vech-ï ten voor deze zaak". Herman Mail teijn, secretaris van de hengelvereni-l ging Aardenburg, stelt, dat door het! kadaster in het water en op het landl geplaatste palen wel degelijk de scheil ding aangeven tussen particulier ei-l gendom, het domein van de Eedenal ren, en het Vrije van Sluis, waarvan del visclub het visrecht heeft. Trof del hengelclub de Eedenaren op eigenl water aan, dan is dat gemeld aan del politie. Marteijn: „Men was dan naatl onze mening in overtreding". Watl betreft de 'diefstal' van de fuiken zegt! de hengelsportsecretaris, dat deze uitl het water zijn verwijderd, met medef weten van de politie. Van een doorlo-l pend visrecht, dat wordt geclaimd! door de heren Van Rie en Coppensf heeft Marteijn nog nooit gehoord. In overleg met het openbaar ministel rie heeft de rijkspolitie West-I Zeeuwsch-Vlaanderen besloten tenl aanzien van het opnieuw veerbalisel ren van de drie Eedenaren een terug-I houdend beleid te voeren. Adjudant! G. Doosje: „Zolang de zaak nog ondeif de rechter is, zullen we ons terughou-| dend opstellen". HEIKANT Het eerste open Neder lands kampioenschap boogschieten op de liggende wip, dat het afgelopen weekeinde in Heikant is gehouden, is een overwinning geworden voor R. de Stercke uit Zelzate. Als lid van de schuttersmaatschappij De Kroon uit Hulst wist hij de hoogste eer voor zich op te eisen. Het Nederlands kampioenschap dat voor de eerste maal werd gehouden, was voor de organisatoren een ongekend succes. Niet minder dan vierhonderd deelne mers, afkomstig uit Nederland, Bel- Acht wippen stonden opgesteld voor! de gebruikelijke initiatiewedstrijden,! de overige vier wippen stonden in eenl aparte ruimte en waren speciaal be f stemd voor de kampioenswedstrijden Zaterdagmorgen om half tien begon nen de eerste ploegen met de wedstrij-l den. Elke deelnemer van iedere ploeg! kon tien schoten lossen op een gevul-l de wip. De ploeg van sector Beverenl (B) wist de meeste punten bij elkaar tel schieten. Het werd een bijna Belgif sche aangelegenheid, want op del tweede plaats bij de ploegen eindigdel het team van de sector Antwerpen,! weekeinde in de manege in Heikant aanwezig, waar twaalf wippen wa ren opgesteld. Dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben delen wij u met droefheid mede, dat vrij plotseling van ons is heengegaan onze innig geliefde, onvergetelijke moeder, grootmoeder, overgrootmoeder, bet-overgroot moeder CATHARINA KLUIJFHOUT weduwe van Simon de Witte in de leeftijd van bijna 95 jaar. haar kinderen: Marie en Jo Leuntje en Kees Jan en Sien Corry Louw en Isabella haar kleinkinderen: Jopie en Charles Simon en Tine Catharina en Anton Jan en Monica Bas en Liselot Gillis en Willy Simon en Marjan Coen en Paz Ineke en Hans Koos en Elly Simon en Dorien Simone en Martin Andrea haar achterkleinkinderen en achterachterkleinkind 4371 AH Koudekerke, 15 juni 1986 Weststraat 22 De begrafenis vindt plaats op donderdag 19 juni om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag avond 18 juni van 19.00-19.30 uur in het rouwcen trum 'De Voorzorg', Industrieweg 20, Vlissingen. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in de aula van de Algemene Begraafplaats te Koude kerke gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. gië en Duitsland waren het afgelopen terwijl de sector Stekene op een derdel plaats eindigde. Ook bij de individue- len was het een vrijwel Belgische aangelegenheid. R. de Stercke uit het Belgische Zelza te eindigde als eerste, terwijl F. Huij-| gens van de maatschappij Kieken haag uit het Belgische Stekene de| tweede plaats behaalde. A. Boogaert eveneens uit Stekene, werd derde. Bij de jeugd was de hoogste eer wegge I legd voor Robby Ivens van VAJ0- sport, terwijl ook de jeugdploeg van VAJO-sport bij de jeugdigen als eer ste eindigde. Bij de dames ging de eerste prijs naar mevrouw Buijsse vanj de Wippers, terwijl bij de damesploe- gen de eerste prijs naar de maat schappij De Bloemenstreek uit hetj Belgische Kampenhout ging. Bij de veteranen ging de eerste prijs naar A- Rottier uit Ossenisse, terwijl De Stuij- venberg uit Kapellebrug met de eer| ging strijken bij de ploegen. Dit eerste open Nederlands kam pioenschap boogschieten op de gende wip kende in Heikant overige®! een vlekkeloos verloop. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door de wethouder van sportzaken van de| gemeente Hulst, de heer W. Kayset daarbij geassisteerd door de voorzit ter van de Europese Bond van Ligge» de wip-schutters, Eric Wittevromrr-ei De uitslag is als volgt: jeugd, individueel: 1 R. Ivens, Sint-Jansteen, 2 J. Oregon: Duitsland, 3 R. Dobbelaer, Boschkapelle Jeugd, ploegen: 1 VAJO-sport I, 2 VAJO- sport II, 3 De Wippers, Troisdorf (D). Dames, individueel: 1 mevrouw Buijsse. W| Wippers, 2 R. Paelinek, Locristie. 3 Cools, Campenhout (B). Dames, ploegen Bloemenstreek, Campenhout (B), 2 De W:p-| pers (D), 3 Campenhout II (B). Veteranen: 1 A. Rottier, Ossenisse, 2 J Koster, Campenhout (B). Veteranen, pbf gen: 1 Stuijvenberg, Kapellebrug, 2 Noor» West-Brabant, 3 Altijd Raak (NederlaWn België-Amerika). Senioren, individueel R. de Stercke, Zelzate (B), 2 F. Hujgens- Stekene, 3 A. Boogaert, Stekene. Senioren- ploegen: 1 Sector Beveren, 2 Sector An>"| werpen, 3 sector Stekene. Op 94-jarige leeftijd is rustig en kalm overleden onze lieve zwager, oom en oudoom JAKOB VAN HIELE sinds 9 oktober 1985 weduwnaar van Wouterina Sies oud-onderwijzer te Nieuwerkerk Zijn vriendschap, zachte karakter, warme gast vrijheid en grote belangstelling voor iedereen zullen wij allen heel erg missen. Een lief mens ging van ons heen. Schoonzusters, zwager, nichten, neven, achternichten, achterneven. 4306 CN Nieuwerkerk, 13 juni 1986. Weststraat 32. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 17 juni a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Nieuwerkerk aan de Van Veenlaan. Voorafgaand zal er een begrafenisdienst worden gehouden in 'Ons Dorpshuis', Poststraat 20, welke aanvangt om 13.30 uur. Diegene die deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt beleefd verzocht om op voornoemd tijdstip aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd Dorpshuis. Aan allen die zoveel blijk van medeleven hebben betoond, na het overlijden van mijn lieve man PIETER CORNELIS VAN DER STAAIJ wil ik hartelijk dankzeggen. J. van der Staaij-Westerbeke Oost-Souburg, juni 1986 Nagelenburgsingel 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 1986 | | pagina 4